Jak zrušit předplatné Apple Music

Typy předplatného na Apple Music

Chcete.li pracovat s hudební službou Apple, musíte mít registrované Apple ID. Tento jediný identifikátor umožňuje používat všechny služby společnosti. Po předplatném je uživatel poskytnut od prvního dne plného přístupu ke službě. Nejsou poskytována žádná omezení při výběru a používání hudebních skladeb.

zrušit, předplatné, apple, music

Pokud vezmete v úvahu úvodní období, můžete hovořit o následujících typech předplatného:

V některých zemích bylo předplatné bezplatného zkušebního řízení nahrazeno preferencí s nízkou platbou.

Jak deaktivovat automatické předplatné Apple Music na počítačích Mac a Windows

Totéž lze provést v aplikaci „Hudba“ na iPhone nebo iPad.

Jak odhlásit od Yandex.Hudba „na iPhone

Instalace aplikace Yandex.Hudba „poskytuje možnost bezplatného využití služby po dobu jednoho měsíce. Dále se provede automatické rozšíření a služba se zaplatí. Někteří uživatelé se dostanou do potíží kvůli své vlastní nepozornosti. Myslí si, že služba bude vždy zdarma nebo se po konci volného období vypne sama. Jaké je úžasné „iPhone“, když je z jejich účtu odepsáno značné množství.

Dodatek Yandex.Hudba „Nestanovila nastavení pro odhlášení z e.mailů. To se neděje, aby se jejich životy komplikovaly uživatelům. Politika společnosti Apple dodržuje zákaz vložení funkcí třetí strany ve svém vývoji.

Zrušit předplatné na Yandex.Hudba “, musíte jít do nastavení iPhone Podobně jako výše uvedené pokyny, poté. iTunes Store, App Store, vyberte Apple ID, pak. Zobrazit id. Poté se uživatel dostane do sekce předplatného. Seznam obsahuje Yandex. Hudba „, Otevřete ji a vyberte bod odběru předplatného. Potvrďte akci.

zrušit, předplatné, apple, music

Jak zrušit předplatné Apple Music na PC / Mac?

Pokud chcete použít iTunes k zastavení předplatného Apple Music, můžete provést následující akce.

Krok 1, spusťte iTunes na vašem PC s Windows nebo Mac.

Krok 2 klikněte na účet v horní části řádku nabídky a poté vyberte Zobrazit můj účet.

Krok 3, zadejte své Apple ID a heslo a uvidíte stránku účtu. Přejděte na konfiguraci předplatného a klikněte na ovládání tlačítka.

Krok 4, Najděte členství v Apple Music a klikněte na Upravit.

Vyberte si zrušení předplatného a kliknutím na tlačítko Potvrdit tlačítko dokončit zrušení.

Jak zrušit předplatné Apple Music do 90 dnů

Apple Corporation dává svým uživatelům příležitost poslouchat hudbu zdarma do tří měsíců po dobu tří měsíců. Můžete si vybrat individuální tarif, rodinu i studenta (obecné i školení budou výhodnější). Při připojení je však nutné svázat data vaší bankovní karty ke službě. Proto se předplatné obnoví automaticky a peníze jsou odepsány okamžitě po 90 dnech.

A v důsledku toho se objevují otázky o tom, jak zrušit předplatné Apple Music. Velké množství uživatelů spojuje službu pouze kvůli volnému období a pak zapomeňte na spojení a ztratí peníze. Chcete.li tomu zabránit, vypněte aktualizaci automatického automobilu. Částka tedy nebude vina z účtu bez vašeho potvrzení a předplatné lze prodloužit ručně, pokud existuje touha.

Mějte na paměti, že pro vypracování volného období musíte projít postupem ověření. Její

Jak zrušit předplatné aplikace z App Store

Pro tuto akci budete také potřebovat počítač Windows.

◉ Nainstalujte nástroj a zadejte svůj účet Apple ID.

◉ Přejděte na účet nabídky. Zobrazit

◉ Najděte sekci předplatného a klikněte na ovládání.

◉ Klikněte na úpravy vedle aktivního předplatného a vyberte akci a zrušte předplatné.

zrušit, předplatné, apple, music

Pokud z nějakého důvodu nemůžete zrušit předplatné v jedné z uvedených metod, kontaktujte podporu Apple.

Jak zrušit nebo změnit předplatné na Apple Music prostřednictvím iPhone, iPad, iPod?

Stojí za zmínku předem, že když je předplatné zrušeno, lze jej obnovit do 24 hodin.

Pokud jsou výše uvedená zařízení použita, je nutné přejít na kartu „Zobrazit na mé předplatné“. Pak by se mělo provést následující:

zrušit, předplatné, apple, music
 • Jdeme do „Nastavení“, vyberte naše jméno a přejděte na kartu „ITunes Store and App Store“.
 • Klikněte na identifikátor ID umístěného v horní části obrazovky a poté klikněte na prohlížení, protože to zařízení může vyžadovat.
 • Projděte se zvýrazněný seznam na kartu „Předplatné“ a vyberte jej.
 • Tam vybereme naše předplatné v Apple Music.

Když je platba účtována za předplatné, ale není zobrazena v seznamu, musíte se ujistit, že jste šli pod pravý identifikátor. Mělo by to být podobné identifikátoru, který byl použit pro registraci. Pokud je vše pravda, bude zde karta „Odstranit předplatné“.

Chcete.li změnit předplatné, je nutné přejít do „dostupných parametrů“, které lze změnit výběrem typu předplatného, ​​stejně jako jeho náklady.

Další důležitý bod: vrácení peněz není předplatné, je předplatné na konci období, které bylo vyplaceno, odpojeno, ale dříve, než tentokrát funguje.

Jak vypnout předplatné hudby na iPhone?

Než začnete číst pokyny pro odhlášení od Apple Music na iPhone, zvažte několik bodů:

 • Po skončení posledního dne placeného období nebudete moci reprodukovat žádnou stopu. Apple, na rozdíl od jiných společností, neposkytuje bezplatnou neúplnou verzi.
 • Pokud jste odmítli službu iPhone, udělejte to samé na jiných zařízeních (počítač, televize atd.D.) Není potřeba, aby všechny gadgety fungovaly na stejném identifikátoru.
 • Apple hudba je podporována různými zařízeními, a proto je její zrušení mírně odlišné.

Vypnutí na iPhone

Tato pravidla jsou relevantní nejen pro iPhone, ale také pro iPad a iPod Touch. Jednat takto:

Před vámi se otevře okno, ve kterém dojde k nápisu „předplatné“. Vyberte hudbu Apple a claznet na „Zrušit předplatné„.

Důležité! Pokud máte stále dny v placeném období, pak nikam nechodí. V příštím fakturačním období nebudou fondy účtovány.

Pokud aplikace není zobrazena a peníze z bankovní karty odepsaly, zkontrolujte správnost identifikátoru. Pokud to nepomohlo, pak s největší pravděpodobností není předplatné zaregistrováno prostřednictvím prostředníka iTunes, ale přímo u vývojáře. V takové situaci budete muset kontaktovat autora žádosti a vyřešit problém prostřednictvím ní.

Vypnutí na počítači: Prostřednictvím iTunes a App Store

 • Zadejte službu pomocí identifikátoru Apple ID nebo dotyku ID senzoru (pokud jej má počítač).
 • Přejděte na „účet“ a odtud na „Zobrazit“. Tam musíte uvést heslo a kliknout na „Zobrazit“.
 • Počkejte několik sekund, dokud se nezobrazí „informace o účtu“. Tam je třeba se potýkat s „Nastavením“ a poté „ovládat“ (tato tlačítka jsou umístěna v blízkosti parametru „předplatné“.

Vypnutí na televizi

Pokud jste si zakoupili povolení Apple TV Media, můžete předplatné vypnout pouze na aplikace, které pracují na operačním systému TVS. Postup zahrnuje několik kroků:

 • Otevřete „Nastavení“ → „Účty“ → „Předplatné“ → „Správa předplatného“.
 • Na seznamu skokových najděte Apple Music a zrušit ji.

Důležité! Pokud jste vlastníkem třetího generačního systému. Poté pro kontrolu předplatného musíte mít zařízení na operačním systému iOS.

Změňte typ nákupu

Změna typu může být provedena v každém období. Každý otevírá přístup k úplnému katalogu, ale existují určité rozdíly, například: měsíční. platba. platba se provádí měsíčně, při podání žádosti o roční. platba se provádí okamžitě a pouze za 10 měsíců, kdy je rodina připojena, bude to tak být možné použít několik uživatelů současně, zatímco každý bude mít samostatné média. Kolik stojí předplatit Applemusic pro rodinu? Náklady lze nalézt u vstupu do žádosti po zkušebním období, student je vydán za snížené náklady až na 4 roky. Chcete.li změnit typ pro jednotlivé měsíční, individuální roční, rodinu nebo studenta, musíte pro každý iPhone, iPad nebo iPod Touch, počítač nebo Windows nebo Apple TV (4. Generace) provést určitý algoritmus iPhonu, iPad nebo iPod.

Jak zakázat placené služby nebo změnit typ na iPhone, iPad nebo iPod Touch

Chcete.li to provést, musíte: Otevřete program „hudbu“ a klikněte na „Pro vás“, stiskněte tlačítko profilu a poté. „Zobrazit Apple ID“ (možná zavedení hesla pro zadání) stiskněte tlačítko „Zobrazit“, Pak. tlačítko požadovanou aplikaci stiskněte „Parametry.» A vyberte správnou možnost.

Jak odhlásit od všech placených služeb nebo je změnit na Mac nebo PC

Jak odhlásit z hudby pomocí počítače? Chcete.li akce zrušit, musíte provést následující: Otevřete program iTunes, vyberte „Účet“ v horní části programu a poté klikněte na „Zobrazit“ (možná představit heslo pro vchod), přejděte „informace o Účet “, klikněte na„ Nastavení “, v blízkosti sekce Nakupování klikněte na„ Spravovat “, poté. Tato aplikace vyberte možnost z prezentované.

Změňte typ na Apple TV (4. Generace)

Chcete.li typ odhlásit nebo změnit, musíte: Otevřete „Nastavení“ a vyberte „účet“, přejděte do sekce nákupu a vyberte „Správa“ (možná zavedení hesla pro vstup do systému), vyberte správnou aplikaci a poté poté, co změna. Televizní gadgety k modelu 4. Generace nemají kompatibilitu s hudební aplikací.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS