Jak zvětšit ikony na iPhonu

Jak změnit ikony na iPhonu

Přispěvatel(é): Travis Boylls. Travis Boyles je autor a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Zkušenosti s technickým psaním, technickou podporou počítačů a grafickým designem. Specializuje se na systémy Windows, macOS, Android, iOS a Linux. Studoval grafický design na Pikes Peak Community College.

Počet zobrazení tohoto článku: 130 467.

V tomto článku se dozvíte, jak změnit ikony aplikací pro iPhone. Stáhněte si aplikaci z App Store. Ikony lze změnit i na jailbreaknutém smartphonu, ačkoli jailbreaknutím zařízení zaniká jeho záruka.

Otevření aplikace Iconical. Jeho ikona vypadá jako modré protínající se čáry na šedém pozadí. Pokud aplikaci v iPhonu nemáte, stáhněte si ji z App Store; stojí 299 Kč.

 • Fotoaparát: Kliknutím na tuto ikonu pořídíte snímek nebo stáhnete obrázek z alba „Fotofilm“.
 • Tužka: Kliknutím na tuto ikonu nakreslíte ikonu aplikace.
 • Čtverec a šipky: tato ikona se nachází v pravém dolním rohu oblasti ikon aplikace; kliknutím na ni změníte velikost ikony aplikace.
 • Do pole v horní části obrazovky můžete také přidat webovou adresu fotografie.
 • Některé možnosti vyžadují další zpětnou vazbu; například pokud kliknete na album PhotoPlus, musíte kliknout na požadovanou fotografii a poté kliknout na tlačítko „Uložit“ v pravém horním rohu obrazovky.

Zadejte jméno svého odznaku. Toto proveďte v poli „Název“. Přiřaďte ikoně název aplikace, aby nedošlo k záměně.

Po vyzvání stiskněte tlačítko Později. Zobrazí se dotaz, zda si chcete koupit plnou verzi aplikace, která stojí 4,99 (300). Pokud kliknete na tlačítko Později, výzva zmizí a aplikace se spustí.

Klikněte na ikonu aplikace. Tato možnost se nachází v horní části vyskakovacího okna ve spodní části obrazovky. Otevře se seznam nainstalovaných aplikací s ikonami.

Klikněte na aplikaci, jejíž ikonu chcete změnit. Vybraná aplikace musí být nainstalována v iPhonu.

 • Skin: Změna barvy pozadí ikony aplikace.
 • Rámeček: přidání barevného rámečku kolem pozadí ikony aplikace.
 • Dekor: Umístěte jeden z předdefinovaných obrázků do středu ikony aplikace.
 • Fotografie: Nahrajte fotografii kliknutím na „Knihovna“ nebo pořiďte fotografii kliknutím na „Fotoaparát“.
 • Pokud chcete nahrávat nebo pořizovat fotografie, aplikace Icon Free vás vyzve k povolení přístupu k fotoaparátu a fotografiím, takže po vyzvání klepněte na „Povolit“.

Klepněte na ikonu Vytvořit. Tato možnost se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Nová ikona aplikace bude uložena na domovské stránce aplikace App Icon Free.

Po vyzvání stiskněte tlačítko Povolit. V tomto případě se nastavení aplikace App Icon Free zobrazí v aplikaci Nastavení.

Upozornění: tato metoda předpokládá jailbreaknutý smartphone, na který se nevztahuje záruka. Některé verze systému iOS navíc nelze hacknout.

Ujistěte se, že je váš smartphone jailbreaknutý. Pokud je vaše zařízení jailbreaknuté, můžete pomocí nástrojů v Cydii změnit jakoukoli ikonu (aplikací, systému atd.).

 • Hotové ikony lze stáhnout z internetu, například z webu DeviantArt, nebo si můžete vytvořit vlastní.
 • Můžete použít libovolný obrázek. IconMaker jej převede do správného formátu.

Otevřete IconMaker a nahrajte obrázek. Tento nástroj převede vaše obrázky do správného formátu a velikosti. Stisknutím tlačítka „Camera“ vyberte fotografii v albu „Photo Film“. Pokud je obrázek v jiné složce, vyhledejte jej pomocí nástroje „iFile“, otevřete obrázek a vyberte možnost „IconMaker“.

Aktivujte „Otevřít v iFile“ a „Uložit do“.png Soubor“. Tyto možnosti jsou zodpovědné za vytvoření správných souborů ikon.

Kliknutím na tlačítko Generovat ikonu vytvoříte soubory ikon. Je vytvořeno pět souborů ikon.

Stiskněte tlačítko Upravit, klikněte na všech pět souborů a stiskněte tlačítko „Schránka“. Vytvořené soubory ikon se zkopírují do schránky.

Klikněte na tlačítko Upravit, klikněte na položku „Schránka“ a poté na tlačítko Vložit. Zkopírované soubory ikon se vloží do vybrané složky. IconMaker těmto souborům přidělí správné názvy.

Otevřený terminál. K restartování uživatelského rozhraní můžete použít terminál, místo abyste museli znovu načítat celé zařízení, aby se změny projevily.

V terminálu zadejte příkaz UICache a stiskněte klávesu Enter. Rozhraní se restartuje a zobrazí se nová ikona. [1] X Zdroj informací

Změna ikon iPhone

Chcete-li změnit vzhled ikony aplikace nainstalované v iPhonu, musíte:

V otevřené nabídce nastavení můžete změnit název aplikace a její ikonu:

Z hlediska zabezpečení nepředstavuje tento způsob personalizace iPhonu žádnou hrozbu. Je tu však jedna nuance. Když otevřete aplikaci s přizpůsobenou ikonou, spustí se nejprve na několik okamžiků aplikace Příkazy a teprve poté vybraná aplikace.

Pokud chcete, můžete svůj smartphone zcela přepracovat. Na internetu najdete více než jednu sadu ikon a tapet ve společném stylu. Stačí je stáhnout a nainstalovat do svého zařízení podle popisu. Pokud nejsou vhodné dekorace k dispozici online, můžete si je nakreslit sami.

In Google a Yandex, sociální sítě, newslettery, videoplatformy, bloggeři

Vytvořte si vlastní ikony aplikací a navrhněte domovskou obrazovku iPhonu a iPadu

To je vše! Zde je návod, jak si můžete vytvořit vlastní ikony aplikací na iPhonu a iPadu. Jak jsem již uvedl výše, aplikace Shortcuts je více než dostačující pro vytvoření krásných ikon aplikací pro vaše zařízení iOS.

Pokud však chcete různé profesionálně navržené ikony a motivy aplikací, nástroje třetích stran pro změnu ikon jsou vždy připraveny uhasit vaši žízeň. Přesto se nezapomeňte podělit o svůj názor a dejte nám vědět o svém oblíbeném měniči ikon iOS.

Jak zvětšit ikony a text na iPhone 6 a iPhone 6 Plus

iPhone 6 a iPhone 6 Plus. první smartphony Apple se dvěma režimy displeje. Na standardní obrazovku se vejde více ikon na ploše a informací v aplikacích. A režim zvětšení zvětšuje jakýkoli obsah na iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus.

Při prvním zapnutí iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus můžete vybrat režim zobrazení a poté jej změnit v Nastavení. Displej a jas. Zvýšení jasu displeje.

Standardní režim zobrazuje obsah ve stejné velikosti jako iPhone 5s, ale díky zvětšené úhlopříčce se do něj vejde více obsahu.

V režimu zvětšení jsou ikony, text a obsah zvětšeny. iPhone 6 zobrazuje informace v rozlišení iPhone 5s (640 × 1136). Důležité pro majitele iPhonu 6 Plus: smartphone nefunguje v orientaci na šířku v režimu zoomu.

Články v této sérii jsou psány pro začátečníky a popisují užitečné triky a funkce iOS/OS X v jednoduchých termínech.

Pokud najdete chybu, zvýrazněte text a stiskněte CtrlEnter.

Přiblížení a oddálení na iPhonu nebo iPodu Touch

WikiHow je veden jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na tomto článku pracovalo 20 lidí, včetně anonymních, kteří se podíleli na jeho úpravách a vylepšení.

Počet zobrazení tohoto článku: 52 664.

Jednou z nejvýraznějších funkcí zařízení iOS s dotykovým displejem je možnost zvětšovat a zmenšovat například mapy, fotografie a webové stránky. Postup je poměrně jednoduchý: palec a ukazováček rozložte od sebe pro přiblížení a prsty rozložte od sebe pro oddálení. Musíte také povolit funkci zoomu a vědět, co můžete přiblížit nebo oddálit.

 • Spusťte aplikaci „Nastavení“.
 • Stiskněte tlačítko „Obecné“.
 • Klikněte na „Speciální funkce“ a najděte sekci „Zobrazení“.
 • Klikněte na „Zoom“.
 • Posunutím posuvníku doprava povolte funkci zoomu. Posunutím posuvníku doleva funkci deaktivujete. [1] X Zdroj informací

Klepnutím třemi prsty na obrazovku aktivujte speciální funkce. Dvojklikem se jednoduše přiblížíte. Roztáhněte nebo stiskněte dva prsty od sebe pro přiblížení nebo oddálení. Kliknutím třemi prsty na obrazovku otevřete nabídku možností zvětšení.

Nastavte velikost oblasti, kterou chcete škálovat. Obsah okna lze měnit, ale ostatní oblasti okna zůstanou nedotčeny. Je to podobné jako používání virtuální lupy, která zvětšuje pouze určitou oblast obrazovky. Můžete změnit velikost oblasti obrazovky, která se má přiblížit.

Výběr filtru. Mezi možnosti patří „Invertované barvy“, „Stupnice šedi“, „Invertovaná stupnice šedi“, „Slabé světlo“.

Zobrazení nebo skrytí ovladače. Pomocí ovladače můžete pohybovat zvětšitelnou oblastí obrazovky. Pokud je ovladač skrytý, přiložte prst k okraji dotykové obrazovky, aby se oblast s možností zvětšení pohybovala tímto směrem. V nabídce (přístupné po kliknutí třemi prsty na obrazovku) je posuvník, kterým můžete v manuálním režimu ovládat zvětšení. [2] X

Ujistěte se, že používáte aplikaci, ve které můžete obrázek škálovat. Mezi takové aplikace patří webové prohlížeče, e-mailoví klienti a aplikace pro fotografování. [Pokud nemůžete v určité aplikaci přiblížit obraz pomocí přitažení, aplikace nepodporuje funkci přiblížení pomocí přitažení. V tomto případě pořiďte snímek obrazovky a zvětšete jej.

Příprava na přiblížení fotografie nebo webové stránky. Sevřete palec a ukazováček a položte je na obrazovku zařízení. [4] X Zdroj

Roztáhněte prsty. Všimněte si, že čím rychleji roztahujete prsty, tím rychleji se obrazovka zvětšuje.

Chcete-li zvětšený obrázek oddálit, posuňte roztažené prsty od sebe a držte je blízko obrazovky.

Aplikace třetích stran

Na začátku recenze jsme zmínili, že každý nástroj stažený z App Store má své vlastní možnosti. Ovládání velikosti písma není vždy k dispozici. Například v prohlížeči Yandex nic takového není. A v aplikaci Telegram messenger je (v části „Vzhled“):

Mimochodem, pokud máte iOS 12, najdete v hlavním nastavení sekci „Univerzální přístup“. A budete muset vyhledat položku „Vision“. Zde najdete ovládání velikosti textu.

Jak rychle změnit ikonu libovolné aplikace na iPhonu

Pokud chcete změnit celou mřížku, stáhněte si požadovanou sadu. Můžete to udělat sami nebo postupovat podle odkazů: 1, 2, 3. Dobré placené možnosti najdete zde a zde. Hledejte také minimalistické, ploché a trojrozměrné obrázky ve stylu systému Windows 98, jako jsou tyto pokyny.

Otevřete aplikaci Příkazy.

Stiskněte modrou barvu v pravém horním rohu.

Klikněte na Otevřít aplikaci

V bílém okně klikněte na „Application“

V otevřeném řádku najděte požadovaný program. Vyberte ji.

V pravém horním rohu klikněte na malé modré kolečko se třemi bílými posuvníky.

Klepněte na modré tlačítko Přidat na obrazovce Domů

Klikněte na Nový příkazový řádek

Přejmenujte řádek na název požadované aplikace.

Klikněte na políčko vpravo od názvu. Klepněte na možnost Vybrat fotografii.

Vyhledání požadované ikony. Klepněte na něj.

Obrázek přitiskněte tak, aby přesně odpovídal okrajům čtverce.

Stiskněte tlačítko Přidat. Hotovo.

V aplikaci Příkazy můžete při opakování operace pro jiné aplikace zavřít okna nastavení jiných akcí. Neodstraňujte však to, co automaticky zůstane na domovské stránce.

Je tu jen jedno mínusAplikace Příkazy: po kliknutí na tuto ikonu se při spuštění aplikace zobrazí oznámení push. Jedná se o současné omezení služby Teams, které bohužel zatím nelze odstranit.

V systému iOS 14 byly mezery pro jejich vypnutí, ale iOS 15 je zcela uzavřel. Doufejme, že to bude v příští verzi opraveno.

Záložka

OPRAVA Zakulacení složek iPhone

Záložky

Uživatelé systému Android mohou snadno měnit ikony aplikací, používat různá témata a dělat se svým chytrým telefonem, co chtějí. My, uživatelé zařízení se systémem iOS, jsme zdrženlivější a k takovým věcem se stavíme dost skepticky.

Někdy ale chcete nudnou plochu iPhonu ozvláštnit a odlišit ji od ostatních.

Dnes vám řeknu, jak udělat složky kulaté na jakémkoli mobilním zařízení Apple s firmwarem iOS 9.3.

  1. Před zahájením jakýchkoli operací nezapomeňte otevřít Nastavení. Základní. Univerzální přístup. Zvýšení kontrastu a vypnutí redukce kontrastu. Bez tohoto postupu nebude funkce fungovat. 2. Z iPhonu přejděte na web imgur.com a vyberte si libovolnou tapetu, která se vám líbí. Podržte prst na obrázku, dokud se neobjeví vyskakovací nabídka, ve které klepněte na Uložit obrázek. 3. Otevřete aplikaci Fotografie a klepnutím na tlačítko Sdílet vyberte možnost Vytvořit tapetu. 4.Nezapomeňte přepnout spořič obrazovky na možnost Spuštění a stiskněte tlačítko Nastavit. Úvodní obrazovka. 5. Vraťte se na plochu. složky se zakulatí. Pokud některá ze složek nezmění tvar, klepněte na ni a podržte na ní prst. Po vstupu do režimu úprav (ikony se začnou kývat) přesuňte složku kamkoli na obrazovce.

Další zajímavé věci :

Přidat do záložek

Není třeba útěk z vězení. Uživatelé systému Android mohou snadno měnit ikony aplikací, používat různá témata a obecně si se svým smartphonem dělat, co chtějí. My, uživatelé zařízení se systémem iOS, jsme zdrženlivější a k takovým věcem jsme dost skeptičtí. Někdy však chcete nudnou plochu iPhonu ozvláštnit a odlišit ji od ostatních. Dnes vám ukážu, jak vyrobit kulaté složky.

Změna plochy v iOS 14

Nicméně mnoho uživatelů se tím nenechalo odradit. někteří dělají se svými stolními počítači toto. Myslíte si, že je to krásné?? Podělte se o své názory v komentářích a v našem chatu na Telegramu.

zvětšit, ikony, iphonu

Kromě výše zmíněné metody s aplikací Příkazy pro přizpůsobení ikon používají také aplikace widgetů třetích stran, jako je Widgetsmith. Můžete si vytvořit vlastní widgety s různými barvami, písmy a vzory.

Widgetsmith umožňuje vytvářet vlastní widgety

Zde je například jeden takový widget. Pokud všechny ikony vytvoříte v oranžové barvě a zvolíte odpovídající tapetu, získáte jednotný vzhled.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS