Jak zvýšit klávesnici na tabletu Samsung

Jak zvětšit velikost klávesnice na tabletu?

Chcete.li nakonfigurovat velikost klávesnice na tabletu, přejděte na „Nastavení“ a poté na „Obecné správu“. Klikněte na parametr „Jazyk a vstup“; Toto bude první na seznamu. Jakmile vstoupíte, najděte a klepněte na možnost klávesnice obrazovky; Klikněte na klávesnici, jejíž velikost chcete změnit.

 • Na hlavní obrazovce klepněte na ikonu aplikace.
 • Dotkněte se nastavení.
 • Přejděte dolů do „systému“ a poté stiskněte „jazyk a vstup“.
 • Ve výchozím nastavení se dotkněte klávesnice.
 • Vložte zaškrtnutí do klávesnice Samsung.

Jak vyrobit malá písmena na klávesnici telefonu?

Obecně můžete zmenšit velikost známé klávesnice na počest, Samsung, Huawei, Xiaomi a další zařízení působící pod kontrolou operačního sálu Android. Jediná věc kvůli použití jiného firmwaru se může postup mírně lišit. Přečtěte si více o každé metodě.

Metoda 1

A první možnost vám umožní vytvořit klávesnici telefonu malou prostřednictvím obvyklého nastavení. A pokud mluvíme o standardním vstupním nástroji od Google (Gboard), objevila se zde nová možnost, o jejichž aktivaci je popsána v pokynech kroku.pomocí:

 • Otevřete virtuální klávesnici. Chcete.li to provést, můžete kliknout na libovolné textové pole (například úvodní poznámky).
 • Klikněte na tři body umístěné na horním panelu.
 • V nabídce, která se objeví, si všimneme možnosti „režim konsolidace“.

A v důsledku toho se vaše klávesnice výrazně sníží. Bude také připojena k jakékoli části obrazovky pomocí odpovídající šipky. A můžete navíc otestovat plovoucí režim umístěný ve stejné nabídce. V tomto případě si sami vyberete optimální šířku a výšku.

Metoda 2

Nezapomeňte však, že je možné vytvořit klávesnici na telefonu a prostřednictvím nastavení. Alespoň to platí pro aplikaci Gboard původně nainstalovanou na každém smartphonu Android. V případě potřeby použijte podrobné pokyny:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Jdeme do části „Jazyk a vstup“ a poté klikneme na název aktuální aplikace (SwiftKey, Gboard).
 • Znovu vyberte „Nastavení“ a poté označte řádek „Výška klávesnice“.
 • V seznamu, který se objeví, najdeme vhodnou možnost a zachováváme si změny.

Je třeba poznamenat, že pomocí této metody bude možné změnit pouze výšku samotného bloku. Pokud potřebujete nakonfigurovat velikost celého panelu s písmeny, použijte režim SO.called „plovoucí“. A pokud vybraná aplikace nemá takovou možnost, nainstalujte jinou klávesnici ze hry trhu.

Jak zvýšit klávesnici na telefonu Huawei?

Přejděte do části Nastavení a vyberte další nastavení, poté vyberte jazyk a zadejte a klepněte na klávesnici, kterou chcete nakonfigurovat, například výchozí Swype Huawei. Zde uvidíte nastavení, která lze změnit, jako je jazyk, rozvržení (rozvržení) a barva (t. E.

Další zajímavé způsoby, jak zlepšit čitelnost textu na Androidu

Kromě použití zvětšovače obrazovky nebo skutečného zvětšení velikosti náhlavní soupravy písem se můžete uchýlit k jinému způsobu, jak zlepšit čitelnost písma. Zvažte některé z nich.

Po zadání nastavení. zobrazení, věnujte pozornost parametrům, jako jsou obrazovky. Zde, posunutí posuvníku doleva nebo doprava, můžete dosáhnout požadované velikosti písma. Zároveň uvidíte všechny změny podle příkladu zpráv.

V prostředcích ke zlepšení viditelnosti si můžete vybrat téma s vysokým kontrastem, aby byly prvky vizuálně zvýrazněny.

Temné téma designu je zpočátku vnímáno, ale v průběhu času se mnoho uživatelů líbí více než jasné, zejména ve tmě.

Jak odstranit režim Vibro

Aby uživatel pocítil každé písmeno na dosah ruky, Samsung ve výchozím nastavení doprovází sadu textových vibrací. Однако качество вибромотора напрямую зависит от стоимости устройства. Владельцам бюджетных «Самсунгов» вибрация доставляет определенные неудобства, а потому от нее приходится отказываться следующим образом:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Переходим в раздел управления виртуальными клавиатурами.
 • Выбираем текущую клаву.
 • Přesuneme se na kartu „Zpětná vazba při stisknutí“.
 • Odpojte „vibrace“ posuvníku “.

Na poznámku. Během sady textu můžete také změnit zájmové parametry. Chcete.li to provést, aktivujte klávesnici a poté klikněte na tlačítko Gear.

zvýšit, klávesnici, tabletu, samsung

V závislosti na použité klávesnici je uživatel přístupný nejen deaktivaci vibra, ale také změny vibračního výkonu. Pomocí této možnosti můžete vytvořit pohodlnou sadu i na smartphonu s levným vibramotorem.

Pokud je klávesnice v Androidu zmizena

Klávesnice na smartphonu může fungovat nesprávně nebo propast obecně. K tomu obvykle dochází s chybami při provozu systému nebo s nesprávným provozem aplikace.

Existuje několik možností pro řešení tohoto problému. Doporučuje se vyzkoušet všechny způsoby. Stojí za zmínku, že jména položek nabídky nebo jejich umístění se rozlišují na různých chytrých telefonech. Princip operace je však všude identická.

zvýšit, klávesnici, tabletu, samsung
 • Čištění mezipaměti. Zadejte nastavení a zde vyberte všechny aplikace. Dále vyberte program, který je zodpovědný za klávesnici, a klikněte na tlačítko Clean Cash. Poté se doporučuje restartovat mobilní zařízení.
 • Vyberte jinou klávesnici. Zadejte nastavení, vyberte položku navíc, poté jazyk a vstup. Vyberte výchozí část klávesnice. Uveďte aplikaci, kterou chci použít k zadání textu. Pokud byl program již vybrán, ale problém zůstane, můžeme hovořit o poruše v systému.
 • Instalace jiné aplikace. Pokud standardní klávesnice selže, doporučuje se vytvořit alternativní verzi. Nejoblíbenější aplikace jsou klávesnice.Klávesnice, touchpal.
 • Odstranění programu konfliktů. Někdy programy jsou v konfliktu mezi sebou, což vede k selhání systému. Nejčastěji je to pozorováno při instalaci syntetizátorů řeči, emoji. Přejděte do nastavení, klikněte na všechny aplikace a vyberte program, který je třeba smazat. Znovu načtěte mobilní zařízení.
 • Resetovat nastavení. Tato metoda se doporučuje použít jako poslední možnost. Resetování vede k úplnému odstranění dat. Doporučuje se uložit všechny důležité informace na počítači nebo Flash Drive. Po restartování zařízení by zavedení textu mělo znovu fungovat správně.

Pokud klávesnice zmizela na smartphonu Android, doporučuje se vyčistit mezipaměť a poté restartovat zařízení.

Resetování do továrního nastavení by se mělo provádět pouze jako poslední možnost, pokud nic nepomůže více.

Velké programy klávesnice

Změňte velikost tlačítek pomocí nastavení „Klava“ je možná nejlepší volbou pro přizpůsobení intenzity integrace vstupu. Má však také své nevýhody. Zejména bez ohledu na to, jak velká je klávesnice, ne každý může rozeznat dopisy. Zejména pokud vlastník smartphonu má problémy s vizí.

V takové situaci se doporučuje používat speciální „clavy“ se zvětšenými znaky. Zde je jen několik příkladů takových aplikací dostupných na trhu Google Play:

zvýšit, klávesnici, tabletu, samsung

Rozdíl mezi těmito programy a programy, které byly dříve zvažovány nejen ve velikosti písmen, ale také v rozvržení. Toto není klávesnice QWERTY, a proto si uživatel bude muset zvyknout na nové umístění vstupních prvků.

Po několika dnech se však musíte přizpůsobit nové „clave“ a začít vstupovat do textu rychleji než jakýkoli jiný. Předtím si však budete muset vybrat klávesnici třetí strany jako hlavní. Jinak se na obrazovce zobrazí standardní „Klava“, bez ohledu na to, kolik alternativních aplikací jste nainstalovali dříve.

Jak ve výchozím nastavení změnit klávesnici

Poté, co vložíte aplikaci s alternativním vstupním nástrojem, budete muset ve výchozím nastavení změnit „clavat“. Operace se provádí podle následujících pokynů:

Pokud je vše provedeno správně, pak se příště pokusíte zobrazit virtuální „clavat“ na obrazovce, před vámi se otevře nový vstupní nástroj. V případě potřeby ji lze vždy změnit na standardní klávesnici pomocí podobné instrukce.

zvýšit, klávesnici, tabletu, samsung

Jak změnit klávesnici pro Android: Step.Bhy.STEP INstrukci

Doslova každý výrobce mobilních gadgetů se snaží do operačního systému přidat některé originální „čipy“. Nejen ikony, stolní a nabídka, ale také důležitý prvek, protože klávesnice využívají zvýšenou pozornost z jejich strany.

Navíc je to ona, kdo může změnit zážitek z používání smartphonu nejen v potěšení, ale také ve skutečném mučení. Ve snaze o některé inovace a módní trendy výrobci velmi často zapomínají na tak obyčejný, ale zároveň důležitý okamžik jako pohodlí. Ano, klávesnice může být krásná a multifunkční, ale pokud je nemožné ji vytisknout, pak stojí za to za její cenu.

Jak být?

Tolik uživatelů v souvislosti s tím se ptá zcela logické otázky, jak změnit klávesnici na Androidu a co je třeba potřebovat. Tento proces není tak komplikovaný, ale začátečníci mají stále nějaké potíže. Navíc někteří nemohou ani změnit jazyk na klávesnici Android a zdá se, že nejjednodušší postup se mění v problém. Zejména v dobré polovině pokynů pro provoz do mobilních pomůcek se o tom neřekne nic.

Zkusme tedy přijít na to, jak změnit klávesnici na Androidu a udělat to co nejbolestivější pro platformu i pro uživatele. Níže uvedené metody jsou relevantní pro všechny verze OS.

Změňte nastavení

Pokud vaše aktuální klávesnice vypadá, jak se říká, ne z tohoto světa a je na vás uložena výrobcem gadgetu, pak zahrnout nástroj na plný čas, který musíte ponořit do nastavení.

Chcete.li změnit klávesnici na Android, musíte provést následující postup:

 • Nejprve přejděte do nastavení gadgetu.
 • Dále musíte najít položku „Jazyk a vstup“. V některých verzích platformy se tato část nazývá „vstupní prostředky“.
 • Nyní klikněte na aktuální klávesnici. Poté by se mělo okno systému otevřít a v něm je třeba umístit maják na polohu „ruského“ a poté kliknout na „Vyberte rozvržení“.
 • V této části nabídky byste měli mít seznam nainstalovaných klávesnic, z nichž si můžete vybrat všechny, které se vám líbí.

Pokud jde o změnu jazyka vstupu, pak je zde vše velmi jednoduché. Celý čas a dobrá polovina klávesnice třetích stran mají zpravidla ve spodní části ikony světa, kde se lokalizace mění podle svého kliknutí.

Alternativní metoda

Pokud nechcete orat pobočky nabídky vůbec, můžete jednodušejším způsobem změnit klávesnici na Androidu. Chcete.li to provést, musíte přejít na „Google Play“ a v tematické sekci, abyste našli jakékoli prostředky vstupu, protože je jich velmi, mnoho z nich.

Po výběru aplikace stačí ji nainstalovat do gadgetu, po kterém je nová klávesnice aktivována automaticky.

Mimochodem, s pomocí třetí strany a rozumných aplikací můžete udělat hodně. Zde jste, pokud je to žádoucí, změňte barvu klávesnice Android, velikost písmen, klíčů a dalších vizuálních prvků.

Uživatelé mluví velmi vřele o následujících aplikacích tohoto plánu:

Tento software vstává dokonale na všech verzích platformy Android, zabírá mnoho místa a funguje stabilně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS