Jak zvýšit objem volání na iPhone

Způsoby, jak učinit hlasitější reproduktory iPhone

Mnoho z nich upadlo do situace, kdy se během cesty ukázalo, že sloupec Bluetooth byl zapomenut doma. Nebo například během přípravy oběda se uživatel snaží poslouchat podcast, ale kvůli šelestu jeřábu a syčení pánve, nic není slyšet. Existuje mnoho situací, kdy musíte zvýšit objem iPhone, ale neexistuje způsob, jak používat Bluetooth-dynamics nebo sluchátka.

Níže je pět volných a jednoduchých způsobů, jak udělat iPhone trochu hlasitější.

Jak změnit hlasitost

Aplikace iPhone s názvem „Clock“ vám umožňuje používat smartphone jako budík. Program je také vybaven funkcí úpravy objemu objemu melodie. Níže je uvedena instrukce, jak nakonfigurovat objem budíku na iPhone:

 • Otevřete nabídku a přejděte do části „Nastavení“;
 • Klikněte na bod „Zvuky, hmatové signály“;
 • Vyberte část „Volání a varování“;
 • Posuňte jezdec doleva, abyste zmenšili objem nebo doprava. zvýšit;
 • Uložit vybraná nastavení.

Také smartphony „Apple“ podporují ovládání zvukového svazku budíku pomocí bočních tlačítek. Za tímto účelem je v nastavení přístroje aktivována aktivace „změna tlačítek“. Pokud se funkce telefonu nevyhovuje a aplikace „hodinových“ se nelíbí, je možné stáhnout třetí program pro instalaci budíku v Appstore. Takové aplikace se rozlišují podle zvětšených možností. sada krásných melodií, časovač, stopky, světová práce. Objem budíku se mění přímo v nastavení aplikace.

Jak změnit svazek na iOS 10

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ji zkontrolovali, zda se přesnost a úplnost zúčastnila vytvoření tohoto článku.

Tým manažerů obsahu Wikihow pečlivě sleduje práci editorů, aby zaručil soulad s každým článkem s našimi vysoce kvalitními standardy.

Počet pohledů na tento článek: 7219.

V tomto článku se naučíte, jak změnit svazek na iOS 10.

Položte prst z spodního okraje obrazovky a otevřete „kontrolní bod“. To lze provést ve většině oken a aplikací. Pokud sledujete video, budete muset držet prst dvakrát: poprvé zobrazíte kontrolní bod řídicího bodu a znovu zobrazíte samotný kontrolní bod.

zvýšit, objem, volání, iphone

Strávte prst zprava doleva a otevřete multimediální panel. Tento panel se objeví, pokud jste sledovali video nebo poslouchali hudbu. [1] X Zdroj informací

Změňte hlasitost pomocí posuvníku ovládacího hlasitosti. Slider ovládání hlasitosti je umístěn ve spodní části panelu. S tím můžete upravit svazek videa nebo hudby, která je v současné době reprodukována.

Klikněte na tlačítka hlasitosti, když video nebo hudba neběží v telefonu, abyste změnili hlasitost hovoru. Objem hovoru ovlivňuje volání, signál oznámení (například oznámení o nové zprávě nebo elektronickém dopisu) a budík. Pokud máte iPad nebo iPod touch, změní to objem přehrávání mediálních souborů.

Kliknutím na přepínač, který je umístěn vedle tlačítek hlasitosti, a povolte režim bez zvuku. Když je přepínač ve spodní poloze a pod ní se objeví oranžová barva, vaše zařízení půjde do režimu bez zvuku. Stisknutím přepínače tak obnovíte objem.

Spusťte aplikaci Nastavení. Ikona aplikace je umístěna na jednom ze stolních počítačů. Nebo vytáhněte plochu a zadejte „Nastavení“.

Pomocí posuvníku změňte hlasitost pro volání a signál oznámení. Pomocí posuvníku můžete změnit objem hovoru a také signál oznámení, ke kterým zahrnuje budík.

Vypněte nebo vypněte možnost „Změnit“ tlačítka “. Pokud je tato možnost povolena pomocí tlačítek hlasitosti na vašem zařízení, můžete změnit objem hovoru (za předpokladu, že během toho nebude na zařízení co přehrát). Pokud je tato možnost odpojena, budou tlačítka hlasitosti regulovat pouze objem multimediálních.

Další doporučení

Nakonec poskytneme několik doporučení, která pomohou vyhnout se problémům spojeným s nedostatkem objemu na smartphonu:

zvýšit, objem, volání, iphone
 • Pokud nosíte smartphone v kapse, dejte jej s dynamikou. V tomto případě se mřížka nepřekrývá oblečení, v důsledku toho bude zvuk vyzvánění hlasitější.
 • Pokud používáte kryt nebo nárazník, ujistěte se, že se nepřekrývá rošt dynamiky.
 • Pokud chcete například poslouchat hudbu ve společnosti, ale neexistuje žádný sloupec Bluetooth, vložte do misky smartphone do misky.

Nakonec si všimneme, že snížení úrovně hlasitosti může být způsobeno selháním dynamiky. V tomto případě musí být nahrazena. Můžete kontaktovat SC iFix, kde zkušení odborníci diagnostikují zařízení a odstraní všechny dostupné poruchy.

Uživatelé často přemýšlejí, proč se iPhone 12 zahřívá? Musím říci, že každý smartphone se může brzy zahřát při provádění složitých úkolů. A to je zcela normální jev. Ale pokud.

O novém produktu roku 2021, který by se měl údajně objevit v září, jsou obdrženy všechny nové informace. Slavný analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že nejlepší smartphone iPhone 13.

Stává se, že gadget Apple pracuje normálně nějakou dobu a poté se začne výrazně podobat baterii ústředního topení, natolik je iPhone 6 zahříván i v obvyklém režimu provozu

Zvyšte objem pomocí ekvalizéru

Objem můžete také zvýšit pomocí ekvalizéru. Nejhlasitější profil na iPhone „Late Night“. Chcete.li to povolit, proveďte takové akce:

Všechny výše uvedené akce zvyšují objem nejen sluchátek, ale také dynamiky.

V některých případech vám zvýšení objemu sluchátek umožňuje čištění konektoru

Důvody špatné slyšení na iPhone

Pokud to není poprvé, co by se vypořádalo s tím, že partneř na iPhone 7 je během konverzace špatně slyšitelný. zkuste najít důvod sami. Ujistit se, že:

 • Mikrofon je umístěn v normální vzdálenosti od zdroje zvuku. Důvodem je banální, ale nejprve tomu věnujte pozornost. Uživatelé smartphonů, používající reproduktory během konverzace, udržují telefon tak, aby se reproduktor nachází příliš daleko. Proto existuje špatná slyšitelnost předplatitele.
 • Případ se nestane překážkou pro mikrofon zařízení. Neriginální ochranná skořápka se stává bariérou mezi uživatelem a mikrofonem. Mimochodem, nejen případ funguje jako fyzická bariéra. Pád mobilního telefonu, stejně jako mechanické vlivy na vnitřní části horního vlaku, poškozuje práci normální práce smartphonu.
 • Falf horního vlaku. S úplným rozpadem vlaku nebudou tlačítka zařízení normálně fungovat na zařízení a na tlačítko vypínání zvuku. Mimochodem, právě kvůli poruše vlaku je interlokutor špatně slyšet telefonem iPhone 5s.

Nejprve si zjistíme, proč melodie hraje hlasitě na příchozích hovorech, ale pak zvuk začne mizet. Ve skutečnosti je to jedna z funkcí ID obličeje. Funguje to, i když k odemčení zařízení nepoužíváte skener obličeje. Faktem je, že fotoaparáty ID obličeje vždy prohledávají tvář, bez ohledu na to, zda jsou používány pro ověření nebo ne. I když skener nepoužíváte, stále zůstává aktivní k zajištění úplného provozu dalších funkcí, z nichž jedním je snížit objem vyzvánění.

Síťové problémy a technické vady iPhone

Ale dva nejčastější důvody, které určují tichý zvuk při rozhovoru na iPhone, jsou technické problémy buď na straně zařízení nebo na straně operátora buňky.

Pokud během konverzace zvukové stání v záchvatech a začne a nezlepšuje se, když je reproduktorový telefon zapnutý, může důvod sestávat ze síťových problémů. Váš telefon jednoduše nezachytí, takže během konverzace bude kolísat hlasitost a kvalita zvuku. O tom, jak zlepšit kvalitu komunikace na místech tvrdého.čtení v našem dalším materiálu.

Můžete také snadno zkontrolovat, zda je problém s reproduktory (a toto je druhá běžná příčina tichého zvuku při rozhovoru na iPhone). Zapište krátkou hlasovou poznámku prostřednictvím odpovídající aplikace a poté ji ztratíte.

Pokud můžete slyšet vše s normálním objemem, pak příčina tichého zvuku pravděpodobně spočívá v problémech se sítí. Pokud musíte během hry poslouchat notu, může být příčinou klidného zvuku dynamická vada. V tomto případě musí být váš iPhone opraven.

Před opravou můžete pomocí náhlavní soupravy mluvit po telefonu. Takže znovu uslyšíte své partnery.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS