Jaké programy lze odstranit z počítače

Ahoj!

Bez ohledu na to, jak „pečlivě“ pracujete s Windows, v průběhu času se v něm hromadí poměrně velké množství „odpadků“: dočasné soubory; mezipaměť prohlížečů; chybné položky v registru systému; Soubory zbývající po odstranění některých programů a t.D.

Všechno by bylo v pořádku, ale velikost těchto souborů odpadků může růst do působivých velikostí: Při čištění počítačů, notebooky-Odstraňuji 10-15 GB odpadků!

Kromě toho může tento „odpad“ zpomalit váš počítač: Někdy si počítač „myslí“, složky se zdráhají otevírat, pohybovat se.

Chcete.li rychle a snadno opravit tuto situaci. existují speciální programy pro čištění počítače z různých odpadků. V tomto článku dám ty nástroje, které mi pomáhají více než jednou nebo dvakrát. Mimochodem, všechny nástroje se vloupají do nadpisů, pro jednodušší vyhledávání a orientaci.

Tip: Doporučuje se pravidelně, čas od času, čištění počítače (Windows). Například čištění 1-2krát měsíčně-nejen zvýšíte volný prostor na pevném disku, ale také zvýší výkon počítače.

Microsoft Silverlight

Dříve pro návštěvu webů byly potřeba různé komponenty a doplňky pro prohlížeče. V tomto příkladu byl Microsoft Silverlight používán k prohlížení animace, multimédií a grafiky, ale nyní tento giddle již není potřeba. Podpora Microsoft Silverlight se zastavila. Pokud najdete tuto komponentu, odvážně smažte. Sotva stále existují weby, které souvisejí s Microsoft Silverlight.

Odstraníme nežádoucí programy

Pokud pozorujete jeden z výše popsaných příznaků, musíte provést postup počítačového ošetření. Navrhuji následující schéma:

Vytvořte bod obnovy systému: Spuštění. všechny programy. Standard. Service. Restoration System Restoration. Nebo stačí zadat „Obnovení systému“ do vyhledávací linky v nabídce „Start“. Pokud se něco pokazí, pak bude možné svinout systém zpět do původního stavu. Chcete.li obnovit, spusťte Windows v nouzovém režimu a otevřete stejný program obnovy systému.

Zkontrolujte, které programy jsou nainstalovány v počítači. START. Ovládací panel. Programy a komponenty. Pečlivě si prohlédněte všechny zobrazené programy. Jaké jsou programy?

  • Prohlížeče
  • Tulbars („Satelitní“, prvky Yandexu atd.D.)
  • Nesmyslné malé aplikace (stráž. Yandex manažer prohlížečů, SaveByclick, „Zde není drahý“ a další.)
  • Optimalizátory systému, který jste neinstalovali a které pocházely z nepochopitelných odkud; Obvykle takové programy nejsou žádné akce, kromě zastrašování uživatele chybovými zprávami, neprovádějte zdarma
  • Další programy „levého“.

Stává se, že program odstraníte a po nějaké době se objeví znovu nebo je nainstalován jiný místo toho. Nedávno jsem se tedy s tímto případem setkal: byl nainstalován anglický „Optimalizátor systému“, smazal jsem jej a pak se ve španělštině objeví určitý záložní systém ve španělštině. Smažuji to. objeví se optimalizátor, a tak v kruhu. To naznačuje, že v systému pracuje škodlivý skript.

Pro nejlepší odstranění programů doporučuji používat například Deinstallors, například IOBIT UNINSTALLER, které hledají zbytky programu. V některých případech však při odstraňování tohoto režimu mohou dojít k chybám. Pak zkuste obvyklé odstranění.

Odpojte ochranu v reálném čase u zavedeného antiviru.

Dokončete počítač s Unhackme. Logika práce tohoto programu je tato:

    Systém je kontrolován pro potenciálně bez důšisových programů. V případě jejich detekce jsou odstraněny standardní deinstal. Bohužel, pokud odstranění selže, budete muset opustit program a odstranit jej v následujících fázích léčby systému.

Stojí za zmínku, že pro obslužnu regrun reanimator existuje bezplatná pomoc při odstraňování virů (pokyny na oficiálních webových stránkách, můžete kontaktovat v ruštině).

Nyní musíte zkontrolovat počítač na jiný antivirový software. Začněme s Hitmanpro. Označuje všechny potenciálně nežádoucí programy s šedým štítem místo červeného s bílým křížem. Před čištěním zkontrolujte, zda jsou akce karantény nebo „smazání“ vystaveny na všechny prvky PNP. Pokud je akce „Ignore“ nastavena na mnoho objektů ve výchozím nastavení, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte „Použít na všechny“. Takže nastavíte stejnou akci pro všechny objekty s jedním názvem (například na obrazovce. Rocketfuel).

Zkontrolujte počítač pomocí anti-malware MalwareBytes. Program najde škodlivé soubory i změny v registru. Nebyly zaznamenány žádné zvláštní falešné díla. Ve staré verzi 1.0 Pro objekty, jejichž jména začínají PUP. potenciálně nengažovaný program, potenciálně nežádoucí program), byla akce automaticky vystavena, aby „ignorovala“. Takové objekty je třeba také odstranit. Je lepší poslat karanténu: V tomto případě je soubor smazán a jeho záložní kopie zůstává. Rychlé ověření jako celek stačí k odstranění škodlivých aplikací v systému, aby se odstranily jejich stopy, proveďte úplnou kontrolu.

To je obvykle dost, ale pokud existují pochybnosti, proveďte kontrolu pomocí DR.Web Cureit! (Selektivní kontrola. Označte všechny místní disky pro úplnou kontrolu systému) a Cezuitu. Můžete také použít Comodo Cleaning Essentials a ESET online skener, ale ve většině případů maximum, které najdete po práci, kterou jsme udělali. Najděte neškodné zbytky. Vzhledem k tomu, že kontrola bude provedena po dlouhou dobu, můžete jej spustit přes noc. Nedoporučuje se provádět dvě nebo více kontrol současně. budou dodrženy „brzdy“ a zavěšení.

Chcete.li chránit systém před instalací odpadků, nainstalujte malý nevyžádaný program, který automaticky odstraní krabice při instalaci dalších aplikací. Nikdo však nezruší pozornost, protože nikdo nezaručuje odstranění zakázků ve 100% případů. Nezapomeňte také, že se můžete vždy nakazovat jinými způsoby.

❷ Pokud „programy a komponenty“ nepomohly

Například seznam neměl správný program, pak se můžete pokusit ručně najít deinstal.

Poznámka!

Mnoho uživatelů jednoduše odstraní složku s programem z systému systémového disku „C: \“.

Ale takový krok pouze přidejte volný prostor do HDD, samotný systém předpokládá, že program je stále nainstalován (konec konců stejné záznamy v systému systémů zůstaly).

A pro správné odstranění potřebujete deinstal (speciální. Malý nástroj od vývojáře k odstranění jeho programu).

Deiral je obvykle vždy ve složce s nainstalovaným programem. Je to soubor „odinstalace.Exe „(cca.: Mohou existovat různé deriváty „UNINS000.Exe „).

Většina programů je ve výchozím nastavení nainstalována ve složkách:

Pokud tedy nemůžete aplikaci smazat prostřednictvím instalace a vymazání programů, musíte jít do jedné z těchto složek a poté najít katalog programu (který chcete smazat). A zjistěte, jestli tam takový soubor existuje.

Mimochodem, když je myš na takovém souboru. objeví se malé okno, typ „Popis souboru: Nastavení/odinstalace“ (viz viz. Snímek obrazovky níže).

Obecně platí, že pokud existuje takový soubor, musíte jej spustit a postupovat podle pokynů.

Mimochodem, pro nějaký software vývojáři na oficiálních stránkách stanovili speciální deinstallory. Jsou to běžná aplikace, která zkontroluje váš systém a zcela odstraní všechny stopy kdysi nainstalovaného programu.

Například takové deinstallory jsou pro antiviry (Kaspersky, GCD 32 a T.D.).

IOBIT UNINSTALLER

Jak smazat program v systému Windows 10? Používání IOBIT ONINSTALLER samozřejmě. Ale nástroj funguje na jakékoli verzi Windows. Po odstranění zbytečného softwaru je spuštěn skener, který je umístěn, a poté z nich vyčistí systém. Integrace je vyrobena v tmavých barvách a programy jsou umístěny ve formě seznamu, který lze třídit podle velikosti, názvu nebo datu instalace.

Program je ruský a má také funkci mazání dat bez možnosti zotavení. Druh funkce pro paranoid. Před odstraněním existuje možnost vytvořit bod obnovy, což je užitečné. Bod obnovení pomůže systému vrátit systém do státu, když to fungovalo.

Vyhledejte složky s „odpadky

Doporučuje se provést podobný postup pokaždé, když je software rozpuštěn, pak implementace pokynů nebude trvat déle než minutu.

  • Nejprve zahrnujeme odraz skrytých prvků. Chcete.li to provést, v okně vodiče přecházíme na kartu Zobrazit a označit odpovídající možnost:

V systému Windows 7 můžete jít opačně. Otevřete ovládací panel, přepněte do režimu prohlížení „Malé ikony“, vyberte „Parametry FANDS“, na kartě „Zobrazit“ Aktivujte „Zobrazit skryté složky/soubory“:

  • Krok dva. Zobrazit obsah katalogů programových souborů a programových souborů (x86). Najděte a smažte stopy zbytečných aplikací. Někdy jsou investovány do složek, jejichž jména označuje vývojáře:

Pokud jakýkoli objekt vám pochybujete. Je lepší se ho nedotknout. Zobrazit informace na Google/Yandex, zeptejte se v komentářích na našem webu. Odstraňte pouze stopy těch programů, které již na vašem počítači chybí.

Tato složka je ve výchozím nastavení také skrytá, takže ikona objektu bude průsvitná:

Uvnitř najděte tři investované režiséry:

Každý prvek zkoumáme střídavě a hledáme stopy již vzdálených aplikací. Pokud se chcete dozvědět více o AppData, podívejte se na video z našeho kanálu YouTube:

  • Poté, co všechny předchozí fáze prošly, můžete pokračovat v odstranění dočasných souborů uložených ve složce Temp. Důrazně doporučujeme, abyste se zbavili odkazů v registru pomocí jednoduchých pokynů:

Jak ukazuje praxe, při hledání „odpadků“ z dříve nainstalovaného softwaru najdou majitelé PC s operačním systémem Windows mnoho prvků souvisejících se škodlivým softwarem, viry. Pokud existují podezření, spusťte kontrolu antiviru.

Na konci přezkumu bych chtěl doporučit několik programů smazat programy, které eliminují téměř všechny stopy v procesu Deinstal. Hromadné kecy odinstaller, Revo Uninstaller, Hibit Uninstaller, Iobit UNINSTALLER:

Na našem kanálu. Toto je rychlý způsob, jak se dozvědět více o užitečném užitečnosti. Stačí strávit 5 minut času na to, abyste se naučili používat Revo Uninstaller Pro a vidět efekt po prvním čištění.“Date =“ 2019-08-22T10: 27: 33.000Z „Time =“ PT6M49S „img =“ https: // i.Ytimg.com/vi/nnuivysjd9q/maxressdefault.Jpg „imgwidth =“ 1280 „imgheight =“ 720 „]

Bylo to tak roztrhané? No, držte se ve svých rukou.

Je nemožné odstranit uTorrent a také z registru.

Článek zbytečný kus textu. „Najděte a smažte stopy zbytečných aplikací“, pak jste nemohli napsat dále. Co najdete. Toto je elementární, nezachrání vám na disku moc místa a rozhodně neodstraní stopy aplikací v systému. Stopy aplikací. Toto jsou body v nabídce registrované Ole, ActiveX atd., Pobočky v registru, různé služby a služby. Toto je skutečné odpadky, ovlivňuje výkon a správný provoz systému a soubory ve složkách. To je legrační.

Konstantin. Jak to chápu, jste alespoň Paustovsky. Nebo gogol. Nebo možná Pushkin? Je vždy snazší kritizovat. Proveďte recenzi. Rád v tom budu hledat blechy. A najdu, věř mi.

Budu plně podporovat „UNNAME“. Ale co registr. Zdá se, že autor článku neví, co to je a proč ho operační systém potřebuje.Ocasy v registru zpomalí více než diskové soubory.

Autor toho moc neví. Jako já. Je nemožné vědět všechno. Registr. Příliš globální téma. Možná budete sdílet znalosti?

Hmm, ale co registr? Tam také zůstává spousta ocasů a často narušují mnohem více souborů v PF, PD a AD.

Všechno dobré zdraví! Po přečtení mnoha článků o čištění stop programů si nikdo nepamatoval, že existuje dobrá funkce při hledání souboru souboru souboru. Otevřete svůj počítač, ve vyhledávací linii shromažďujeme program, například Avast. Hledání ukáže, kde jsou nalezeny požadované soubory. Smažeme zde.To není smazáno, jdeme do registru. Otevřeme úpravu. NAJÍT. Avast. Registr je naskenován.Všechno, co je označeno modrou. Odstraníme PKM. Další F3. Pokračujeme v hledání až do úplného čištění. Všechno, všechny stopy jsou odstraněny. Zkontrolujte vyhledáváním mého počítače. Hodně štěstí všem!

Wise Program oninstaller

Wise Program UNINSTALLER nezaregistruje změny při instalaci nových programů, ale je velmi snadno použitelný a kompaktní

Extrémně lehké, ale méně opatrné než iobit

Wise Program oninstaller. Přenosný program, takže se nebudete muset starat o stopy samotného programu, ačkoli uživatel je vyzván k vytvoření úvodní verze Spyhunter, ale můžete tuto nabídku odmítnout.

Jedná se o velmi rychlé a kompaktní programy, které skenují systém pro nainstalované programy a zobrazuje odhady ostatních uživatelů. Pravděpodobně víte, co chcete smazat, ale tato informace pomůže vědomě vybrat.

Pro každý program si můžete vybrat bezpečné nebo nucené vymazání (pro některé programy dostupnou možnost obnovy). Bezpečné odstranění zahrnuje použití standardního programu Deinstal, zatímco nucené odstranění vám umožňuje provádět hluboké skenování a vyhledat zbývající soubory a rozbité klíče do registru. Program zobrazí všechny předměty programu před odstraněním, ale uživatel si pravděpodobně nemusí vybrat, které soubory odpadků je třeba ponechat, protože má zájem o úplné vymazání.

Hlavní nevýhodou programu je nedostatek monitorovací funkce nainstalovaných programů. Na druhou stranu má Wise Program UNINSTALLER promyšlenou integraci a není vybaven zbytečnými dalšími nástroji.

Odstraňování programů a antivirů

2022-05-16

Dr.Nástroj pro odstranění webu. Oficiální užitečnost pro úplné odstranění antivirových produktů DR.Webové verze 4.33 až 12.0, Dr.Web Katana. Také vám umožní vyčistit počítač z nesprávně vzdáleného antiviru

2022-05-11

Revo Uninstaller je rychlejší a výkonnější alternativa k systému appletu „Mazání programů“. Produkt obsahuje pokročilé funkce pro deinstaling programů a čištění jejich stop, řeší problémy s instalací a aktualizací

2022-05-11

Nástroj pro odstranění antiviru. Sada oficiálních nástrojů pro úplné odstranění z antivirového systému a jejich zbytků, včetně pohodlné grafické skořápky

2022-05-10

IOBIT Uninstaller Free. Pohodlný bezplatný nástroj pro rychlé a úplné odstranění nežádoucích programů, složek, panelů nástrojů a pluginy prohlížeče. Neexistuje žádná stopa pomocí „výkonného skenování“ a „nuceného odstranění“

2022-05-05

Remover produktů Kaspersky (KavremVR.Exe). Nástroj pro odstranění produktů „Kaspersky Laboratory“. S pomocí Kavremoveru můžete smazat nejnovější verze antiviru Kaspersky a Kaspersky Internet Security

2022-05-05

Revo Uninstaller Mobile. Nástroj pro odstranění mobilních aplikací na zařízení Android. Umožňuje optimalizovat volný prostor, zlepšit rychlost a snížit vypouštění baterií

2022-05-03

Remover ESET AV. Utility pro odstranění antivirových programů a bezpečnostních aplikací dříve nainstalovaných ve vašem systému před instalací nového antiviru pro Windows

2022-05-03

Avast Clear (Avast Removal Utility). Nástroj pro manuální úplné odstranění antivirových programů AVAST v bezpečném režimu

2022-05-03

AVG CLEAR. Nástroj pro úplné odstranění všech verzí antivirových programů AVG Internet Security, AVG Business Security a Free AVG Antivirus Free Antivirus

2022-04-25

Moudrý program odinstalací deinstaluje programy z počítače, odstraňuje zbytky a násilně eliminuje aplikace, které nelze odstranit jinými způsoby

2022-04-23

Odinstalovat nástroj. Jednoduchý a pohodlný nástroj pro úplné odstranění programů a systémových komponent z vašeho počítače pomocí funkcí instalačního monitoru a Master pro odstranění

2022-04-15

Hibit Uninstaller. program pro úplné odstranění programů a jejich zbytků, jakož i odpojení zbytečných prvků auto.missile a čištění systému a registru zbytečného odpadu

jaké, programy, odstranit, počítače

2022-04-05

Odstraňte nežádoucí předinstalované Windows 10 a Windows 11 a také skryté aplikace Microsoft pomocí jednoduchého přenosného nástroje OO Appbuster

jaké, programy, odstranit, počítače

2022-04-05

Nástroj McAfee Consumer Product Demoval (MCPR) je navržen tak, aby odstranil programy McAfee, pokud nejsou schopni deinstalovat standardními systémy systému.

2022-03-24

Měkký organizátor. Nástroj pro úplné odstranění zbytečných programů ze systému. Zdarma v základní funkčnosti (včetně vyhledávání stop vzdáleného programu a kontroly aktualizací pro nainstalované programy)

Likvidace postavených programů Windows 10

Některé z nich lze odstranit standardním způsobem, ale většina. Integrováno do OS a je uložen zákaz jejich odstranění. Stejná hráčská drážková hudba, X-Box, 3D Builder. Prakticky načítají RAM a procesor, ale konzumují prostor na disku. A některé jsou schopny konzumovat internetový provoz v pozadí (počasí, zprávy, pošta).

Existuje mnoho způsobů, jak odstranit vytvořené.v softwaru Windows 10. Jak používají programy PowerShell Console, tak třetích stran. Toto téma je velmi podrobně považováno za jednu z našich předchozích publikací na odkazu.

Zde je užitečné video pro „desítky“:

Nebyl jsem příliš líný na to, abych se otočil, potěšil jsem komentáře

Jak malý muž potřebuje štěstí. Někdo čte článek. A někdo zde je více „chytrý“ více podle jejich představ)

V publikovaných volacích nevidím žádný význam. Někteří přísavka sedí a argumentuje s chytrým vzhledem, co je dobré a co je špatné. Přítomnost určitých aplikací v konkrétně odebraném počítači je však čistě intimní, pokud jde o jeho majitele a ne. Každý, kdo si myslí víceméně, si pro sebe dlouhodobě zřídil a nepotřebuje přátelský, pokud to neřekne. Hloupé, tipy a kdokoli si nemyslí, není dobré vyprávět pohádky. Úkolem popularizátoru není přesvědčit OcLose, že nepotřebuje, ale věnovat pozornost skutečnosti, že by byl užitečný a t.D. Ale když se objeví konkrétní otázky. Uveďte konkrétní odpovědi konkrétnímu uživateli konkrétního počítače. To je, sakra, hodnotící úsudek.

A ty jsi Mesiáš, příteli. Pouze ne všechny a ne vždy tak chytré, jak vidíte. Ale obecně. Získejte svůj kanál. Tam, znamená a implementovat vaše teorie k životu. To je, sakra, je to návrh.

Není to vůbec problém, mám moc a nechtěl jsem plivat na minimální problémy)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pro odpad v genu. A v bloku je nyní v článku, proč se zvažovala pouze Mail Ru ? A vítr aplikace? Zde je další užitečné video pro „desítky“: A pak to bylo popisovat tyto 2 metody ?Mohl bych také předjet video a získat zobrazení. Nebo napište zde nebo zobrazte ve videu. Odpadky. V koši. Vaše rada je také.

Ale můžete zrychlit počítač, pokud jej nezahrnete do jednoho, ale do dvou vývodů. A pokud tři budou rychlejší ano? A také požadavek napište článek jako tlačítko pro stisknutí. A co nejvíce

Říká se tomu „jak je držadlo, aby se otočil počítač pro skutečnou přeinstalaci oken“.

Bohužel neexistuje žádná obrana z předávání.

Správný název článku. Odstraníme počítač zpomalující Windows.

Ale teď zavolám někomu správně komentář. A na nulu jemně.

Článek je užitečný. 10 dosáhlo kvalitativně nové úrovně. Používám třetí rok. Bývalý software není v zásadě nutný. Z krabice je vše, co potřebujete uživatele domu. S velkým rozpětím. Co když je společnost. Všechny minulé verze byly neslyšící.z krabice neslyšící. Dali mi software k vydělávání peněz. Zde je člověk koupil počítač. A proč to všechno potřebuje. Musí být použit bez nadměrného napětí. Microsoft to nakonec pochopil. Velký. Zvažuji. PLUS. Pokud stále něco chybí. To znamená, úložiště aplikací. Kde je dokonce bezplatný photoshop. S autorizací místo platby. A o čištění systému. Nemusíte to vůbec myslet. Přibližně jednou ročně během další aktualizace systém samotný systém Delements. Zbytečné více. Když jsem naposledy vyčistil asi 5 GB, a také software z obchodu má reklamu. Volný, uvolnit. Takže alespoň reklama. Ale nenačte systém. A nenabízí příliš mnoho. Například. Klient Torrent překvapil jeho rychlost boty. Dosud. Zdálo se. Nemožné. Čtení knih s obálkami a napodobováním starých knih. A mnoho dalších. A starý software. Vypadalo to tak nutné. Přibíjené disky s hřebíčkem v garáži. Pro historii. Takto se příběh ukázal. Nyní chvála. A. Před lety napsal v Microsoft Wishes. Co ušetřit na zápasech. Koupil jsem si počítač. Takže nevidím ani fotografii z kamery. Byla tam hvězdná. Oh, tak podala. A pak jsem musel zvládnout spoustu nadbytečných a zbytečných. Nyní. Autorovi respektujte.

Aby okna nebyla hloupá, stačí dát Linux

Nejhlubší poznámka. Můžete také použít gadgety na „Android“.

Pomocí pera můžete vyčistit dvě složky, které ukládají odpadky v systému Windows a já používám pouze opravu registru Vit se skutečným licencovaným klíčem k čištění registru. Toto je nejlepší program pro čištění registru a disku od odpadků. Ovládá a automatické zatížení může odpočívat (může vám pomoci najít správné klíče v registru. Pro zkušené uživatele), a co je nejdůležitější, nikdy jsem nikdy nevedl. Opravdu odstraní pouze odpadky.

Jak říkají. Aby se Honduras neobtěžoval, nepoškrábejte ho. Tak tady. Masturbace bez orgasmu.

Victore, web jsi na hodinu nezmistil s Pornhabem? Nebo je to šifrovaná zpráva?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS