Jaké programy nainstalujte na inteligentní televizi

Top-10 nejlepších aplikací pro inteligentní televizi: IPTV, online filmy, VPN atd.

S povrchním zvážením „chytrých“ televizorů má každá osoba otázka, co je v něm tak zvláštní. Funkce jsou téměř stejné: Wi-Fi (v nějaké staré televizi), prohlíží si televizní programy. Ve výchozím nastavení se příliš neliší od běžných televizorů, ale mohou je snadno rozšířit. Nejlepší aplikace pro inteligentní televizi nám s tím pomohou. S jejich pomocí získáváme příležitosti: Sledujte filmy, včetně nových a v dobré kvalitě, připojte se k jakýmkoli televizním kanálům, užijte si zábavné a kognitivní válečky, komunikují, poslouchejte rádio a mnoho dalšího.

Existuje jeden problém. většina televizorů má extrémně skromný seznam softwaru nainstalovaného pro instalaci. V případě Androidu není situace špatná a TV Samsung, LG a další blokují instalaci většiny programů. Z tohoto důvodu se našich 10 nejlepších aplikací pro inteligentní televizi zaměřuje na televizory Android, ale mnoho nástrojů může pracovat na modelech jiných výrobců.

Co můžete sledovat na inteligentní televizi zdarma?

Okamžitě chci poznamenat, že pouze programy IPTV jsou schopny poskytnout volný přístup k většině filmů. Ne všechno je zde však hladké. Nabízíme několik možností sledování s výhodou a nevýhodách každé metody.

Jak sledovat filmy v televizi přes internet:

 • Prostřednictvím aplikací pro značkové kino, jako je IVI nebo Megogo. Plus způsob. všechno je naprosto legální a legální. Text médií však obsahuje malý počet bezplatných filmů a většina z nich je stará nebo nízká kvalita. U nových a populárních filmů budete muset zaplatit. Zvláštní výhodou je, že nabízejí předplatné, za malou částku za měsíc máme přístup k dobrému množství placeného obsahu.
 • Pomocí IPTV. Digitální televizní kanály někdy nabízejí zajímavý obsah, ale obvykle si nemůžete vybrat filmy sami. Budeme muset sledovat, co je zobrazeno na kanálech.
 • Prostřednictvím hostingu videa, jako je YouTube. Pravidelně existují i ​​nové obrazy, ale jsou rychle smazány kvůli porušování autorských práv. Služba má dobrý sortiment karikatur, existují také filmy, ale volba je extrémně malá.
 • Prostřednictvím speciálních programů. Existují aplikace s bezplatnými filmy pro Smart TV. Kdo skenuje knihovny populárních pirátských webů a ukáže je uživateli televize. Za prvé, je to nelegálně a za druhé, často musíte čekat dlouho na nové produkty. A kvalita obrazu jen zřídka dosahuje FullHD, asi 4k a není to o.

Nastavení připojení k internetu na inteligentní televizi

Pro konfiguraci inteligentní televize musí být televizor připojen k internetu. K tomuto účelu se nejčastěji používá domácí Wi-Fi. Чтобы разобраться в нюансах подключения возьмем конкретную модель и пусть это будет Samsung MU6400.

 • После нажатия кнопки Smart TV, пользователя оповестят о необходимости подключения к просторам интернета. Klikněte na tlačítko „Další“.
 • Останавливаем свой выбор способа подключения к всемирной паутине на том, который наиболее удобен. Речь может идти как о проводном варианте (посредством кабеля), так и о беспроводном (Wi-Fi). При первом варианте соединение осуществляется с помощью обыкновенного кабеля, на конце которого имеется коннектор RJ. Но мы остановимся на беспроводном варианте.
 • Для нахождения своего Wi-Fi нажимается кнопка «Обновить».
 • Высветится список доступных сетей, среди которых нужно выбрать принадлежащую пользователю. Ввести свой пароль и кликнуть по кнопке «Готово».

Можно ли загрузить и установить Play Market на телевизоры Hisense, DEXP, Panasonic?

Uvedení výrobci televize se rozhodli jít na cestu, vytvářet a propagovat operační systém vlastního rozvoje. Hisense televizory se používají vidaa v DEXP. Opera TV, v Panasonic. Firefox OS.

 • Dexp. Instalace aplikací na DEXP TV z externích zdrojů není k dispozici, ale můžete aktivovat ty, které jsou již zabudovány do paměti, jsou nyní jednoduše neaktivní. Ve většině případů mluvíme o několika prohlížečích. Chcete.li je zahrnout, musíte otevřít „Nastavení“, poté „Nastavení zařízení“, přejděte do „Aplikace“. V bloku by mělo být otevřeno „rozlišení aplikací“ „Úložiště“. Zbývá pouze aktivovat vypnuté programy.
 • Panasonic. V případě operačního systému Firefox OS nebude fungovat nainstalovat trh Play na Panasonic TV, ale to je snadné, pokud televize funguje na Androidu. V tomto případě by měl být úložiště aplikací předinstalováno, v extrémních případech může být načteno jako soubor a nainstalovat APK a nainstalovat. Uživatelé TV Firefox OS mohou používat obchod s aplikacemi Apps Market App Store.

Co je IPTV

Začněme od začátku. s konceptem IPTV a půjdeme k hráčům o něco později.

IPTV čte jako „ay pi vi“. Toto je zkratka, která pochází z anglické „Televize na internetový protokol“-pokud mluvíme co nejjednodušší, televize na internetu (pomocí internetového protokolu). V tomto ohledu název plně odráží podstatu: mluvíme o IPTV, vždy máme na mysli rozhlasové a televizní kanály přenášené a vysílání pomocí celosvětového webu.

Programové programy mohou mít různé náklady nebo to vůbec mít. všechno vždy závisí na konkrétním balíčku a jsou to různých cenových kategorií, včetně zdarma.

jaké, programy, inteligentní, televizi

Přestože IPTV vyžaduje vysokou rychlost připojení k internetu, má zároveň celý počet výhod:

Například počet kanálů, které jsou k dispozici při prohlížení IPTV, je nejrozsáhlejší i ve srovnání s kabelovou nebo satelitní televizí a platformy, na kterých půjde, zahrnují jakékoli zařízení s obrazovkou a přístup k internetu.

jaké, programy, inteligentní, televizi

Zejména to mohou být chytré televizory nebo konzole, počítače nebo notebooky, tablety, chytré telefony.

Kromě toho, spolu s televizí, získáte zpravidla celou hromadu dalších možností, video příběhu, schopnost objednat tento nebo tento obsah přímo od vysílání.

IPTV pro své použití nevyžaduje antény nebo „desky“, ale často potřebuje dekódovací předponu.

Najdete také obrovské množství kanálů dostupných v rozlišení 4K (nejvyšší kvalita videa v tuto chvíli, což má smysl počítat s uživatelem i s velmi velkou televizní obrazovkou).

Jaké aplikace zdarma lze nainstalovat na inteligentní TV pro sledování filmů

Videobox

Nejlepší bezplatné aplikace pro inteligentní televizi se otevírá videobox. S tím můžete sledovat filmy nejen online, ale také je stáhnout do vaší televize. Knihovna je obrovská. vybírat si od uživatele dobře zavedenou klasickou i čerstvou zprávu od zahraničních a ruských ředitelů. Kromě toho si můžete vybrat mezi různými hlasovými aktmi, včetně původní cesty.

Lime HD TV

Fanoušci televizních kanálů ocení vápno HD TV. Mezi všemi aplikacemi pro inteligentní televizi tohoto druhu je to jedno z nejlepších. Program má intuitivně konvertibilní celé číslo, ve kterém je orientován i starší člověk, a také pohodlná navigace, která vám umožňuje rychle najít požadovaný kanál. Vysílání se provádí v nejvyšší kvalitě, pokud jste zmeškali svůj oblíbený program nebo film. můžete je sledovat v záznamu.

TIBI TV

Pokud hledáte, jaké bezplatné aplikace lze nainstalovat v Smart TV pro sledování filmu, je jednou z prvních možností, které je třeba zvážit. Americká služba pro sledování filmů a televizních pořadů je v Rusku oblíbená. Jeho hlavní výhoda by měla být považována za knihovnu, ve které se shromažďuje více než 40 tisíc filmů a série.

Čerstvé hity se objevují rychle. Instalací TV TV do televize můžete sledovat novou sérii své oblíbené série One z prvních. Existuje jedna nuance. ve volné verzi je k dispozici pouze rozlišení HD, FHD a 4K je otevřeno pouze při návrhu předplatného.

jaké, programy, inteligentní, televizi

Freetv

 • Co: Zobrazit zahraniční a domácí televizní kanály
 • Výhody: Minimalistická integrace, stabilní práce dokonce i v televizích se starým železem

Hodnocení nejlepších televizních aplikací pro Smart TV pokračuje Freetv. Toto je populární program, kvůli kterému můžete zdarma sledovat přes 250 televizních kanálů v kvalitě SD a HD. Mezi nimi jsou nejen Rusové, ale také cizí.

Vývojář perfektně pracoval na optimalizaci aplikace, a proto funguje hladce, včetně starých televizorů. Všimli jsme si lakonické, ale zároveň pochopitelné inses v samostatné linii, ve které ani důchodce nebude zmást.

nStreamlMod

Hledáte nejlepší pohled na televizi v Smart TV? Zde je dobrá volba. NSTERMLMOD. Aplikace, kterou lze nainstalovat pouze na značkové televizory Samsung. Ve výchozím nastavení se šíří za poplatek s 30denní testovací verzí, ale program byl na internetu již dlouho hacknut. Další úskalí je o něco složitější než jiné instalace aplikací. Ale pokud jde o funkčnost, otře si nos mnoha konkurentům, což vám umožní sledovat obsah z torrentů bez načítání.

Peers TV

 • Co: Zobrazit filmy a televizní kanály
 • Výhody: Nainstalované z oficiálního obchodu má bohatý katalog kanálů a videoobsahu

Teers TV se nachází na rovníku vrcholu. Tento program je ideální pro ty, kteří se nechtějí pohrávat s instalací. můžete si jej stáhnout z oficiálního obchodu, takže žádný rozruch s dalšími povoleními, hledání požadovaného APK na internetu atd.D.

Pokud jde o funkce aplikace, poskytuje přístup k televizním kanálům, filmům a sérii. Veškerý obsah je pohodlně seřazen podle žánrů, takže můžete rychle najít něco v náladě. Hlavní mínus, na který si majitelé nejčastěji stěžují na recenze. nové filmy se zde objevují se zpožděním.

Lampa

 • Za co: Zobrazit online cestování
 • Výhody: Nedostatek načítání při prohlížení ve vysoce kvalitní, dobré optimalizaci pro staré televizory, časté aktualizace

Krok od zasažení Prize podstavce vrcholu, kde se shromažďují nejlepší programy pro sledování filmů v Smart TV, se nachází software s názvem Lampa. Není to tak snadné použít jako předchozí soutěžící, protože uživatel bude muset nakonfigurovat Torrserver, ale s výjimkou toho nemá aplikace minusy.

Je podporován na všech populárních televizních modelech a pracuje normálně i na starých zařízeních se slabým železem. Vývojář často uvolňuje aktualizace, takže aplikace je ještě příjemnější k použití. Obsahová základna je pravidelně doplňována novými produkty.

Slynet Iptv

 • Za co: sledování televizních kanálů, videa, poslech rádia a hudby online
 • Výhody: Integrace v ruštině, intuitivně srozumitelné integrální, pokročilé příležitosti, pohodlná práce s obsahem

Instalace Slynet IPTV se z televize změní na skutečnou multimediální stanici. Aplikace poskytuje přístup k téměř tisícům televizních kanálů, které lze sledovat ve vzduchu i v záznamu.

Kromě toho může být použit jako hráč k hraní stažených filmů a hudby. Bude vhodné porozumět působivé funkčnosti splatného softwaru. Pokud hledáte, jak sledovat Smart TV zdarma, je to, co potřebujete.

Forkplayer

 • Za co: sledování filmů online nebo z torrentů
 • Výhody: Úplně zdarma, ví, jak pracovat prostřednictvím externího přehrávače, je dobře optimalizován pro kontrolu z dálkového ovládání

Stříbro získává populární bezplatnou aplikaci, která má šíleně bohaté funkce a v tomto ohledu utírá nos pro mnoho konkurentů ve srovnání. Včetně těch, které jsou distribuovány za poplatek. Mnoho z nich přestane hledat nejlepší program pro sledování televizních pořadů a filmů instalací ForkPlayer. S tím můžete sledovat televizní pořady, filmy, televizi. Jediné, co je vyžadováno, je připojení k internetu.

Další funkcí je pohodlná kontrola z dálkového ovládání, která je vzácná pro programy tohoto druhu. Hlavní nevýhodou není nejjednodušší metoda instalace, která může vyděsit nezkušeného uživatele a také snížit funkčnost na některých OS.

Multi.platformové programy

Zvláštností následujících aplikací je, že kromě televize je můžete nainstalovat na jiná zařízení. Například počítač, smartphone nebo tablet. To je vhodné, pokud používáte mnoho najednou a chcete je synchronizovat. Pak seznamy skladeb uložené na jednom zařízení budou automaticky k dispozici na všech.

Vintra.Televize

Velmi populární aplikace, která klidně nainstaluje, kromě inteligentní televize, také na zařízeních iOS a Android a předpony. Program nevyžaduje registraci, ale bude se obtěžovat s reklamou, jako většina hráčů zdarma. Čte standardní formát M3U, je velmi snadné instalovat a používat.

Jedna z nejvýznamnějších výhod. Vintra pracuje na téměř všech modelech, což vám umožní starosti s kompatibilitou.

Péče

Na rozdíl od předchozího programu je to v každém případě zaplaceno. Přesná částka, kterou vás budete stát za používání poskytovatele, ale obecně musíte počítat s rozsahem od 150 do 700 za měsíc.

Funguje na většině chytrých televizorů, stejně jako na mobilních zařízeních. Vyznačuje se vysokou kvalitou obrazu a zvuku, přítomnost archivu (prohlížení jakéhokoli přenosu lze obnovit od okamžiku, kdy jste se zastavili, do týdne) a možností paralelní reprodukce z několika zařízení najednou.

Megogo

Další placená žádost, za měsíc. Pro toto poměrně malé množství získáte nejméně 100 kanálů (program podporuje více než 200, ale jedná se o dražší balíčky), povolení k Ultra HD a archiv dlouhý za dva týdny.

Megago můžete nainstalovat jak na inteligentní televizi, tak na konzole, smartphonu nebo počítači, zatímco synchronizace podporuje až pět zařízení současně.

Aplikace má svého vlastního filmaře, ale tato služba, stejně jako někteří jiní, je placena samostatně. Naštěstí společnost často pořádá různé propagace, distribuuje propagační kódy a slevy.

Peerstv

Pierce má dlouhý seznam dostupného obsahu a pohodlný navigační systém. Všechny kanály, filmy, programy jsou ve vašich vlastních kategoriích, které lze snadno navigovat, ale pokud chcete nějakým způsobem zdůraznit jakékoli video, abyste si ho prohlédli později, můžete to udělat zachováním v profilu. Standardní verze aplikace je zdarma, ale existují různé možnosti předplatného. Jeden z nich například vypne reklamu.

Extrémně široce používané online kino, které již získalo srdce mnoha uživatelů. Kromě televize je připojen k konzolám (televizi a hraní) a mobilním zařízením. Většinou placený program, ale můžete zaplatit mimo jiné „děkuji“ od Sberbank. Obrovský film a řada kanálů různých kategorií, vysoká kvalita obrazu, zvuk a překlad.

Amediateka

Hráč pro ty, kteří nelitují peníze za kvalitu. K dispozici v zařízeních Smart TV, iOS a Android. Má obrovskou sbírku nejvíce hodnotícího kina a série a výhradně ve vysokém rozlišení a dokonalém překladu. Kromě toho jsou zde rychle přidány všechny nové nové položky.

Jaké jsou programy pro inteligentní televizi

Zabýváme se kategoriemi aplikací dostupných na „inteligentních“ televizích.

Aplikace otevřené prostřednictvím plochy

Obvykle se jedná o programy pro více platů, které budou fungovat nejen v televizi, ale také na chytrých telefonech a/nebo počítačích a notebookech. Mají vážnou funkčnost, která často vyžaduje připojení dalších ovládacích zařízení, jako je klávesnice nebo myš.

Nativní programy

Jedná se o aplikace pro úzkou specializaci určenou pro konkrétní operační systémy. Nejsou vhodné pro „cizince“ pro výrobce, ale mohou se pochlubit dokonalou prací bez jakýchkoli stížností, pokud je nainstalujete do zařízení, pro které byly zamýšleny.

Stahování takových aplikací nezpůsobuje potíže. všechny by měly být k dispozici v oficiálním obchodě.

Webové aplikace

Na rozdíl od všech ostatních programů nevyžadují stahování a instalaci, protože se otevírají přímo v prohlížeči. To lze provést nejen v televizi, ale také na jakémkoli zařízení s přístupem k internetu.

Hybridní programy

Pokud jsou rodák doslova naostřeni pro konkrétního výrobce, pak hybridní aplikace takové specifické specializace nemají. Jsou nainstalovány na řadě zařízení od různých výrobců, ale často mají omezení funkčnosti spojené s přístupem k zařízením, jako je mikrofon nebo kamera.

Top-10 nejlepších aplikací

Níže bude seznam nejlepších aplikací, ve kterých bude název, popis, výhody a výhody, které program zaručuje. Aplikace nahoře. 10 bylo vybráno v závislosti na hodnocení uživatele, recenzích kritiků a také funkčnost programu. S ohledem na to, na co se lidé obrací na televizi, seznam obsahuje hlavně zábavní aplikace. Mezi užitečnými nástroji jsou nalezeny pouze ty, které budou přiměřeně zahrnovat v televizi.

Twitch TV

Aplikace Twitch TV Games

jaké, programy, inteligentní, televizi

Aplikace Twitch TV ocení fanoušky Streams a kolektivní diskusi o hrách. Publikum této služby je omezené, takže aplikace získá pouze 10. Místo. Ale mezi jejich analogy se jedná o nejvyšší kvalitu, navíc největší v ruském prostoru pro sledování (cizích streamerů jsou také k dispozici). Intenzivní stránky jsou stručné, neexistují žádná další pole. Sekce „zajímavá“ obsahuje populární proudy a v „viz“ najdete proud podle svého fandomu. Vysílání lze načíst do paměti televizoru, přidáno do oblíbených. Bezplatná verze je zcela dost a placená verze umožňuje přihlásit se k odběru vašich oblíbených streamerů.

Další funkce ー Chat, kde můžete korespondovat s lidmi, kteří jsou nejen během proudu, ale také na jeho konci.

Gismeteo

Gismeteo ー Toto je předpověď počasí na další tři dny. Pohodlné aplikace pro televizory, kde je ovládání plně přizpůsobeno formátu chytré televize. Můžete si vybrat města, uložit je na oblíbené. Prognóza je podrobná a je pravdivá.

Je poskytnuta funkce zobrazování počasí v reálném čase a v hodinovém režimu. Program ukazuje:

Vytváří se také měsíční mapy počasí. Vypadají jako kalendář s barevnou infografikou. Každý stav počasí je vybrán svou vlastní ikonou, takže není třeba se dívat do textu.

Populární část ー Zprávy o počasí o světě. Zde se shromažďují všechny síťové zprávy, kde události nějak souvisejí s povětrnostními podmínkami:

V samostatné části jsou k dispozici mapy počasí. Toto je fyzická mapa, na které se ukazatele používají:

Taková funkce bude velmi užitečná pro řidiče a cestovatele.

365 trénink těla

Dodatek pro ty, kteří chtějí začít nebo podporovat sportovní životní styl. Aplikace obsahuje:

První věc, která přitahuje uživatele ー Volumetrická média, kde se shromažďují stovky cvičení. Každý obsahuje krátké video nebo animaci, které ukazuje, jak správně provádět pohyby. Hipples se objevují o tom, jak jednodušší nebo nelze provést cvičení. Za druhé, v dalších sekcích jsou informace o správné výživě a také výběr na:

S touto aplikací již nemusíte hledat cvičení po celém internetu. Nelze říci, že je mnohem pohodlnější řešit, když jsou aplikace a příklad na velké obrazovce televizoru, a ne ve smartphonu.

Aplikace je skvělá pro začátečníky. Existují placené i bezplatné verze.

Klávesnice Leankey

Pohodlná klávesnice pro televizi

Jedna z mála nevýhod inteligentních televizorů ー Nedostatek pohodlné klávesnice. Je velmi obtížné psát text pomocí dálkového ovládání. A v inteligentní technice ー Tisk nejdůležitější funkce, která bude potřeba na sociálních sítích nebo v prohlížeči. Pro televizory Android existuje aplikace Leankey Keyboard, která podporuje ruský jazyk.

Pomocí střelce na dálkovém ovládání se kurzor přesune. Dvojité kliknutí na mezeru umožňuje změnit jazyk. Další funkce ー Horké klíče s rychlou výzvou dialogového okna nebo nabídky. Aplikace se otevírá v jiných programech, kde může být nutná klávesnice.

IVI

IVI. domácí kino

Největší služba, kde můžete legálně sledovat:

Všechny filmy jsou rozděleny na žánry, hodnocení a roční produkci. Vzhledem k pohodlné navigaci je nemožné se ztratit. Pro každý film můžete vidět popis, recenze, plakáty a další, užitečné i informace o fanoušcích.

Téměř veškerý obsah je zdarma, ale sledování filmu bude k dispozici až po pěti krátkých reklamách po dobu 5 sekund. Chcete.li odstranit reklamu, musíte vydat placené předplatné. Poskytuje také přístup k novinám kina, které se objevují téměř současně s vydáním.

Na webu najdete podrobné pokyny pro instalaci aplikace pro každou z těchto televizorů.

Skype

Aplikace Skype ー je aplikace, kterou nemusí být prezentována. Umožňuje vám vytvořit konverzace pro korespondenci a provádět zvukové a videohovory. Funkce Skype:

 • Plně bezplatná aplikace.
 • Nainstalováno na jakýkoli televizní model.
 • Chcete.li dělat videohovory, budete potřebovat web. fotoaparát, který je podporován televizí. Většina počítačových kamer neví jak, takže si musíte koupit nový.

Instalace televizního programu může způsobit potíže, protože Microsoft nespolupracuje s inteligentními výrobci. televizory. Nyní pro stažení Skype potřebujete:

 • Zjistěte televizní firmware,
 • Stáhněte si vhodný instalační soubor na USB Flash Drive, začněte instalovat,
 • Vyjměte flash disk, restartujte televizi,
 • Můžete začít pracovat.

Po instalaci uživatele bude k dispozici stejná funkce, která je na počítačích.

Netflix

Netflix-Home Online kino

Další kino online domů. Netflix je podle kritiků a diváků obřím světového pronájmu videa. Existuje vše, co může dokonce potřebovat nejvyhledávanějšího diváka. Netflix má základnu 50 milionů lidí ze 130 zemí světa. Výhody služby ー Žádná reklama, ale je placena.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS