Jaký je rozdíl mezi Huawei a Honor

Jak je správně čest nebo čest

V Rusku jsou chytré telefony z Honor velmi populární. Můžete se však setkat s tím, jak uživatelé nesprávně říkají název jejich zařízení. Nejčastěji můžete slyšet „čest“, místo jakékoli jiné možnosti. V článku zjistíme, jak to říci správně: Honor nebo Honor.

Známý čínský výrobce smartphonů Huawei vytvořil v roce 2013 dceřinou společnost Honor. Tato řada smartphonů je dostupnější a umístěná jako mládež. Smartphony této značky jsou dostupnější než Huawei, protože se prodávají prostřednictvím internetových webů, které nevyžadují dodávky do obchodů.

Nyní společnost aktivně vyvíjí značku, která je populární nejen v Číně a Rusku, ale také v jiných zemích světa. Produkty čínského vývojáře mají následující vlastnosti:

Mezi modely Honor Smartphones najdete jak rozpočtová zařízení, tak vlajkovou loď s The Times.

Nejlepší čest smartphonu

Honor View 30 Pro je nová vlajková loď Honor

Honor View 30 Pro je čest vlajkové lodi smartphone, která z technického hlediska není nijak nižší než vlajkové lodě konkurenčních značek, včetně dražších, a to je v pohodě. Je založen na procesoru Kirin 990, 8 GB RAM a trojité kamery s filmem a teleobjektivy a nedostatku služeb Google, které byly nahrazeny mobilními službami Huawei, koncepčně ho přiblíží k Huawei Mate 30, která vyšla v loňském roce. Ale pozoruhodné Honor View 30 Pro není jen to.

Navzdory designu na celé obrazovce to nevypadá dopadně bez tváře, je ovlivněn chytlavý design hlavní kamery, který, ačkoli to vypadá jako návrhářské řešení Samsung, má stále svou vlastní osobnost a matné zbarvení těla. Osobně můj lesk vždy způsobil pocit nějakého druhu laskavosti a naopak narodil sdružení s něčím prémií. V každém případě bych za to zaplatil 28-30 tisíc. Výsledkem bylo, že jsem byl příliš optimistický, mýlil jsem se o 20%, protože v Rusku byla novinka odhadnuta na 36 990, ale protože se jedná o vlajkovou loď se všemi doprovodnými čipy, možná to stojí za to za to.

jaký, rozdíl, mezi, huawei, honor

Integrace uživatele EMUI

Smartphony společnosti fungují na operačním systému Android, na kterém je nainstalována integrace uživatele společnosti EMUI společnosti (emoce UI). Poprvé vidělo emoce UI a bylo schopno testovat na výstavě IFA 2012 pro domácnost a byl prvním smartphonem s uživatelem Intese Huawei Ascend P1 Running Android 4.0.

jaký, rozdíl, mezi, huawei, honor

Hlavními rysy intenzity jsou flexibilita, přizpůsobitelnost a personalizace. Ten pro uživatele odhaluje širokou funkčnost nastavení integrace uživatele, včetně výběru témat, tapety, písma a dalších parametrů. Existuje také mnoho dalších funkcí pro nastavení obrazovky, úspory energie, vzhledu a správy gest.

Spolu s vydáním smartphonu Huawei Mate 10 v říjnu loňského roku společnost oznámila také Shell EMUI 8 Shell.0 na základě Android 8.0 Oreo, chybí 6. A 7. Verze. Číslo verze firmwaru EMUI nyní odpovídá verzi Android tedy.

Tato skořápka se používá v chytrých telefonech obou značek: Huawei a Honor. Z tohoto důvodu, pokud jde o funkčnost a návrh integrace zařízení, identifikujte.

Co koupit místo cti

Ačkoli vydání Honor Phone s podporou služeb Google pomůže vrátit ztracené zákazníky, rozšířit klientskou základnu, bude muset udělat něco víc. Soutěž je nyní docela tvrdá. Telefony pro spouštění Xiaomi, Redmi, Realme a Vivo téměř každý týden. A existuje Samsung, jehož nová orientace na rozpočet a střední kategorie jí pomohla vrátit ztracený podíl na klíčových trzích. Abychom uspěli, bude muset čest vyrábět nejen levné produkty, ale také docela pokročilé.

Čest vyrobená a dělá dobré chytré telefony.

Čestné plány na rok. globální produkce nových vlajkových lodí, jako je Honor View 40 a The Honor 40 Series. Bylo také hlášeno, že magická série, která bude údajně skládací zařízení, také obdrží pokračování. Několik 5G telefonů střední třídy také prošlo certifikací v Evropě a brzy by se měly objevit v prodeji. Zdá se, že je všechno v pořádku, ale nějak není důvěra v úspěch.

jaký, rozdíl, mezi, huawei, honor

Vlajková loď

Nejlepší chytré telefony roku segmentu s vysokou cenou:

Můžeme říci, že všechny tři modely jsou navzájem podobné.

Honor 10

Vlajková loď smartphone je krásná ve vzhledu, má slušné technické vlastnosti a její cena je pod mnoha drahými modely. Proto snadno poskytne náskok na strmá zařízení.

Výhody smartphonu Honor 10 jsou následující:

 • Silná výplň (Hilicon Kirin 970 Octa-Core, 8 jádra);
 • Dobrá hlavní kamera (16 a 24 megapixelů);
 • Hlasitý reproduktor;
 • Velká obrazovka s úhlopříčkou 5,84 palce;
 • Příjemný moderní design;
 • APTX HD CODK.
 • Není zajištěna žádná ochrana vlhkosti;
 • Ultrazvukový skener otisků prstů;
 • Hardwarová navigační jednotka je neúspěšně;
 • Paměťová karta není podporována.

Honor View 10

Model Honor View 10, podle odborníků, bezvýznamně překračuje další chytré telefony ve fotografických průzkumech, zahrnutý do prvních deseti vůdců. Obecně je kvalita obrázků vysoká. Ačkoli fotoaparát má stále chybějící.

Nejlepší smartphone Honor zahrnutý v horní vlajkové lodi má následující výhody:

 • Vysoký výkon (funguje na základě osmijádrového procesoru Hililicon Kirin 970 Octa-Core);
 • Dobrá dvojitá hlavní kamera (16 a 20 MP);
 • Kovové pouzdro;
 • Slušná autonomní práce (kapacita baterie je 3 750 mAh).

Huawei P20 Pro

Nejdražší z vlajkových lodí Huawei, zahrnuté v hodnocení nejlepších smartphonů roku. Výrobce udělal vše pro to, aby se ukázalo jako technologický a inovativní. Smartphone Huawei má trojnásobnou kameru (40, 20 a 8 megapixelů), která nemá žádné analogy, a diagonála obrazovky přesahuje 6 palců.

 • Vysoce kvalitní obrázky;
 • Vysoký výkon;
 • Velké množství paměti (6 a 128 GB);
 • Bezrázová obrazovka;
 • Elegantní design;
 • Relativně velká kapacita baterie (4 000 mAh).

Může čest přežít

Existují však vážné potíže s popisem popsat. Pro přizpůsobení akcií je nutné, aby společnost za poslední tři finanční roky obdržela konzistentní zisk. Kromě toho by nahromaděný čistý zisk měl přesáhnout 30 milionů juanů (4,5 milionu USD). Vzhledem k tomu, že čest byla asi rok a půl, je zřejmé, že nesplňuje požadavky.

Má tedy alespoň jeden a půl roku existence s rizikem, že bude pod sankcí snížit. V tomto případě ji nic nezachrání. Nyní se tedy musí co nejvíce distancovat z Huawei a nedat důvod si myslet, že pracuje pro vedení Číny. Dovolte mi připomenout, že to bylo najednou, že byl Huawei obviněn, a proto byly uloženy sankce. V té době jsme o tom vřele diskutovali v našem telegramovém chatu.

Honor ještě nedosáhl Huawei, ale společnost neustále roste. Pokud neopakuje chyby bývalé značky matky, existuje důvod se domnívat, že bude soutěžit s předními značkami na světovém trhu. Ale zda USA umožní vznik nového Huawei? To je to, co zjistíme za další a půl až dva roky.

Příběh

Huawei Technologies, založené v roce 1987, je jedním z nejstarších výrobců telekomunikačního vybavení z Číny. Začátek výroby telefonů začal v roce 2004 a později společnost začala vyrábět chytré telefony, tablety a chytré hodinky. V roce 2011 se společnost z hlediska uvolněných elektronických jednotek umístila na třetím místě na světě po Samsung a Apple.

V roce 2013 byla v naší zemi vytvořena čestná divize, nejprve známé, chytré telefony. Honor a Huawei jsou tedy z velké části stejné. Nová značka byla vyvinuta za účelem zředění modelového rozsahu novými jasnými gadgety segmentu rozpočtu, nejprve orientované na mladou generaci spotřebitelů. Kromě toho rozšíření sortimentu umožnilo přitahovat pozornost zákazníků na zahraničních trzích a získat lásku nových uživatelů.

Honor and Huawei. jeden a stejný nebo ne?

Pojďme zjistit, jaký je rozdíl mezi Huawei a cti. Stejné jméno jsou naprosto nezávislé. Vznikli samostatně, ale jejich výrobce má společný. Z tohoto důvodu má chytrý telefon mnoho obecných programů, aplikací. Navzdory tomu stále existují významné rysy. Dávají každému ze dvou modelů jedinečnost. Z tohoto důvodu je nelze kombinovat do jedné kategorie. Hlavní značka se rozhodla rozšířit vládce, představit nové možnosti na smartphonu. Za tímto účelem byla vytvořena divize. Uživatelé mají takové modely podle svého vkusu. Mobilní telefony nyní nejsou nižší než zařízení Huawei.

Výsledky společnosti

Společnost zaujímá první pozice v rozvoji telekomunikací po celém světě. Přes obtížné vztahy se Spojenými státy se chytré telefony společnosti zaujímají na světovém trhu s prodejem druhého místa.

Skandál nastal na základě skutečnosti, že čínská vláda investovala peníze do jejich vývoje. USA proti šíření gadgetů Huawei na svém území kvůli strachu z špionáže.

Bogdan Grishanov (písemné články: 134)

Hlava a ideologický inspirer projektu. Sleduje činnosti každého editoru. Kromě toho píše podrobné pokyny a reaguje na komentáře uživatele. Před vydáním opatrně zkontrolujte každý článek. Zobrazit všechny poznámky autora →

| Denial of responsibility | Contacts |RSS