Jaký je rozdíl mezi iPadem a tabletem

Vzduch nebo mini? Který tablet si vybrat?

Otázka, zda stojí za to koupit iPad, nebo je lepší si vzít tablet pro Android nebo Windows pro čtenáře AppleInsider.Ru samozřejmě nestojí za to. A nyní již existuje jen málo lidí, kteří odmítají rozpoznat absolutní nadřazenost tabletu od Apple nad ostatními. Ale pokud dříve při nákupu tabletu, lze jednoduše říci: „Chci iPad“, nyní stojí za to připravit předem odpověď na otázku: „Co je co?““.

V říjnu loňského roku Apple představil iPad mini-druhý nejlepší tablet a nutil zákazníky, aby si vybrali to nejlepší ze všech tabletů, ale jeden ze dvou nejlepších. V té době se zařízení lišila docela silně. Ipad 3/4 měl úžasnou obrazovku a velkou zásobu síly, zatímco Mini se mohl pochlubit pouze snadným použitím, což samozřejmě stačilo k nákupu. O rok později jsou vůdci vyrovnáni mezi tabletami a nyní iPad Air a druhá generace iPad Mini jsou top.up zařízení v jejich plnění, velmi podobná designu a stejně vynikající obrazovky. Ukazuje se, že vše připadá na výběr velikosti pouzdra a obrazovky, a to nemusí být tak jednoduché.

  • Hmotnost a velikost: iPad vzduch o 40 mm delší, o 35 mm širší a 1 mm silnější než jeho mini konkurenční. Rozdíl ve velikosti se nemusí zdát tak velký, ale podle váhy se liší o 137 g, což je docela významné.
  • Displej: Obě zařízení jsou vybavena displejem sítnice s rozlišením 2048 x 1536 pixelů, ale zároveň je to displej, který je hlavním rozdílem mezi dvěma tabletami. Úhlopříčka je 9,7 palce oproti 7,9 a počet pixelů na palec je 264 versus 324, což naznačuje vyšší jasné zobrazení nového iPad Mini. Stojí však za zmínku, že nezávislé testy naznačují nejlepší reprodukci barev na displeji iPad ve srovnání s mini. Ne každý uživatel si to všimne, ale pokud je to pro vás opravdu důležité, pamatujte. displej iPad Air je v tomto indikátoru lepší.
  • Rychlost procesoru: procesor Apple A7 nainstalovaný v obou zařízeních ve vzduchu iPad funguje na frekvenci 1,4 GHz, zatímco v iPad mini a iPhone 5s je frekvence práce stejného procesoru 1,3 GHz. S největší pravděpodobností je to způsobeno velikostí zařízení a nižšími požadavky na ochlazení procesoru při práci na nižší frekvenci.
  • ).

Hlavní rozdíl však není v číslech, o kterých pro většinu kupujících vůbec nic nemluví. Rozdíl je v tom, jak a proč budou použity tyto, i když podobné, ale stále různé tablety. Pojďme se na každou z nich podívat samostatně.

Ipad Air je velmi „velký iPad“, který byl po minulém roce předán po vydání Mini. Dalo by se to nazvat iPad 5, protože ve skutečnosti jde o pokračování linky iPad, počínaje prvním. V souvislosti s významnou změnou designu obdržel nové jméno, která se od doby iPadu 2 nezměnila. Nedostatek rámů a tenké lehké pouzdro nám umožňuje zasloužit si dobře nazývané „vzduch“, ale zůstává velká, zatímco obrazovka zůstává velká.

jaký, rozdíl, mezi, ipadem, tabletem

Velká obrazovka je buď větší množství informací, nebo větší množství informací. To, tak druhé, je samozřejmě dobré, a pokud je iPad potřebný ke čtení, klidně na web, sledování videa domu nebo na dlouhé cestě, nebo možná pro neustálou práci s poštou nebo dokumenty, ve kterých, ve kterých Případ Velká obrazovka je lepší než malá obrazovka. Velká obrazovka může být také pohodlnější pro lidi se špatnou vizí, je třeba si to zapamatovat při výběru tabletu jako dárek například jako dárek. A pokud plánujete použít tablet spárovaný s fyzickou klávesnicí, musíte pochopit, že velikost obrazovky a pouzdra tabletu je přímo závislá na velikosti klávesnice a klávesy nabízených pro ni.

Jinými slovy, iPad Air mě vidí v rukou člověka, který každý den vykonává svou práci, nebo který věnuje svůj volný čas tabletu a konzumuje obsah v klidném a položeném nastavení. Muž se vzduchem iPad ho zvedl, aby udělal něco již naplánovaného, ​​a jeho tablet je pro to skvělý.

Ipad Mini s zobrazením sítnice. na rozdíl od iPad Air. Toto je pokračování zcela jiné linky iPad a velmi hodné pokračování. Pokud byl první iPad Mini kompaktní verzí starého iPadu 2, pak je nová mini kompaktní verze stejného nového iPad Air.

Kompaktní tablety jsou nepochybně pohodlné a nový iPad Mini je nejlepší z nich. Vezměte takový tablet je v každé situaci velmi jednoduchý a také jej používejte, pokud je to nutné. Mobilita je hlavní výhodou mini. Takový tablet se hodí pohodlně a harmonicky na turistické cestě, kdy se vám na jeho obrazovce na jeho obrazovce neznává mapa města, která je nejlepší pro automobilovou navigaci, je ideální pro hry díky kompaktní budově, která leží dokonale v rukou a Není vůbec obtížné to získat, když je nutné naléhavě najít něco na internetu.

Pokud je nástroj „velký iPad“, pak je iPad Mini asistentem v jakémkoli podnikání a osoba, kterou vidím s iPad Mini, neleží na gauči studiem motoru automobilu, je pod kapotou, drží Mini ruka ve tvaru oleje ve tvaru oleje, na jehož obrazovce zobrazovala schéma nezbytné.

Volba mezi těmito dvěma tabletami není volbou mezi technickými charakteristikami a schopnostmi, žádný z nich nemůže udělat něco, co druhý nemohl vědět. Porozumění rytmu, ve kterém budete používat nákup. Ipad Air získá skvělou práci u vás doma nebo v práci, bude čekat v křídlech, aby vám ukázal film nebo poštu, když se rozhodnete věnovat svůj čas tomuto. Může být vloženo do tašky a pohodlí domů nebo kanceláře se s vámi pohybuje na silnici nebo do hotelového pokoje. Malý iPad Mini je připraven se třást v kapse, takže kdykoli rychle odpovědět na všechny vaše otázky a bez zasahování do návratu. Mohu přidat ze sebe, před rokem můj výběr padl na iPad Mini, kterého jsem už na rok nelitoval na vteřinu. Přeji si, abyste si vybrali správnou volbu!

Ipad: Silné stránky

Z silných stránek chci okamžitě zvýraznit ekosystém iPhone / iPad a nyní samostatně iPados. Zahrnuje nejen softwarový shell iPad, ale také obchod s aplikacemi, který je v neustálém přístupu k více než milionu aplikací, z nichž mnohé jsou vyvinuty s ohledem na velké zobrazení nového iPadu v 11 a 12.9 palců.

Stejný ekosystém také zahrnuje mnoho příslušenství, včetně tablet, bezdrátových klávesnic a externích sloupců nebo bezdrátových hlav AirPods.

Ipad se také etabloval jako intuitivní zařízení s nejstabilnějším operací, ve srovnání s top tablety běžícími Android.

Apple také tvrdí, že každá z jejich aplikací je individuálně a zaručuje, že bude obecně vykonávat inzerované funkce.

Pokud jde o chyby, které jsou nevyhnutelné v práci jakéhokoli softwaru, pak je Apple také nahoře. Protože v řádku není tolik iPadu, musí vývojáři aplikací udržovat pouze malý počet zařízení a je pro ně snazší odstranit chyby.

Android, ačkoli dosáhl vážného úspěchu v letech, aby se snadněji používal, jeho konkurent z Cupertina je v tom stále nepřístupný.

Nezapomeňte, že iPad je také vůdcem trhu, s každým novým tabletem iPad, průmysl tablet postupuje vpřed a vydává jedno z nejrychlejších zařízení na trhu na trhu. Ve skutečnosti iPad Pro přesahuje mnoho notebooků ve výkonu (což nelze říci o funkčnosti a obecné snadné použití. Nicméně, jak vyměnit počítač iPad, nelze rozhodně zvážit).

Zobrazit

Parametry zobrazení (rozlišení a jas) jsou na stejné úrovni jako u zařízení Android Flagman. I když mnozí věří, že pouze zbrusu nový iPad může rozdávat tak jasný a jasný obrázek. Opakuji, že mluvíme o vlajkových lodích a ne o čínských tabletech pro 100.

Pokud jde o funkčnost a výkon iPadu, i když ukazuje vynikající výsledky, stále ztrácí malé zařízení na Androidu. Zde například nemůžete připojit SD kartu pro rozšíření paměti zařízení, stejně jako často majitelé zařízení Android a musíte být spokojeni s původní pamětí. Kromě toho nebude přímo fungovat k odesílání informací z počítače do iPadu. musíte použít program iTunes. A jen házení souborů z jednoho mobilního zařízení do druhého nebude fungovat.

Další mínus je nedostatek podpory pro hráče Flash, proto je sledování filmů online vážným problémem. Ale iPad má dost plusů. Nejvýznamnější z nich je úplná absence virů, které jednoduše nejsou podporovány, časté aktualizace operačního systému a samozřejmě stabilní provoz aplikací, které ne každý Android zařízení vám může zaručit.

Poslední a pro mnohé je rozhodující rozdíl mezi iPadem a obvyklým tabletem, pak se iPad stane vaším věrným asistentem. Pokud ne, pak ve vaší službě zařízení na základě Androidu, průměr

Jaký procesor v iPadu 2020

Jsem rád, že Apple vybaví základní iPad svými procesory řady „A“ a nechci, aby to bylo jednou šílené u moci, například M1. Co pro? Kam dát takový rozpětí výkonu? Stejné agenti A12 Bionic. více než dost. Díky tomu, iPad 10.2 je tak hbitý a vydrží to o několik let dopředu. Každopádně je to nějak v rozpacích, když je tablet silnější než notebook nebo stacionární počítač.

Ipad Pro je příliš drahý pro přenosné zařízení. Kvůli tomu? Například kvůli zbytečným možnostem Lidar. senzor schopný rozpoznat tři rozměrné objekty. Apple obecně aktivně pracuje s rozšířenou realitou a propaguje ji mezi svými uživateli. Ale co dělat, pokud vás vůbec nezajímá a nechcete za to přeplat? Koupit iPad 10.2! Obecně stojí za to poděkovat Apple za to, že nám dal právo vybrat si jakékoli požadavky a peněženku. iPad má širokou řadu zařízení. Jsem obzvláště šťastný, že na mini a vzduch stále nezapomněli.

Zatím je Lidar v iPadu naprosto zbytečný

Protože mluvíme o Lidaru, pak musím říci o fotoaparátu iPad Pro. má dvojnásobek. Předpokládejme, že iPhone musíte čerpat kameru z generace na generaci, ale je to nutné? Absolutně není nutné. Předpokládejme, že to potřebujete, ale je spolehlivější a praktičtější používat fotoaparát iPhone-firstly, smartphone je vždy po ruce. Fotografie na iPadu jsou příliš úzké a konkrétní výklenek, který lze porovnat pouze s fan klubem herce Alexander Nevsky. Ipad 10.2 na tomto pozadí je jako švýcarský nůž. má pouze to nejpotřebnější. Proč miluješ svůj iPad? Řekněte nám v našem útulném telegramovém chatu-vždy vás rádi slyšíte!

Co koupit místo iPadu

Pokud si zakoupíte iPad kromě iPhone pro zábavné účely, nemáte na výběr. A to je skvělé! Apple měl vždy docela přijatelné ceny iPadu. Nyní je samozřejmě iPad zdaleka 15 tisíc, jako v roce 2013, ale schopnosti tabletu již dlouho letěly do jiné galaxie. Pokud potřebujete iPad pro práci, můžete se podívat na povrch Microsoft.

Který tablet je vhodnější pro práci?

jaký, rozdíl, mezi, ipadem, tabletem

Je pravda, že tato zařízení se v Rusku oficiálně prodávají a ceny za ně jsou oblohy. vysoká. je lepší měřit sedmkrát před odříznutím. Při výběru tabletu na Androidu riskujete, že získáte různé chyby a zpoždění v nové verzi OS, pokud to samozřejmě bude pro vaše zařízení. A také viry a zranitelnosti. mimochodem, majitelé iPadu si to ani nepamatují.

Promluvme si! Náš telegram chat funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Jak se tablet liší od iPadu a jaké jsou výhody tabletů?

Éra nových technologií pevně pronikla do každodenního života. Nedávno byly mobilní telefony a osobní počítače zvědavostí a dnes je má téměř každý. Věda a rozvoj technologie nestojí v klidu. Ale ne každý je stále dobře obeznámen s nejnovějšími trendy. Například jen málokdo může říci, jak se tablet liší od iPadu. Měli byste se s tímto problémem vypořádat. Za tímto účelem můžete například porovnat iPad a tablety společnosti na základě platformy „Android“.

Apple vytvořil jedno z nejlepších zařízení, která byla kdy zachráněna. Bylo však také spuštěno kolo konkurence. Doslova bezprostředně po vydání iPadu po celém světě začaly některé soutěže mezi různými výrobci, jejichž účelem bylo získat tento segment trhu. Extrémně oceněné produkty samotného Apple však zůstaly pro obyčejné lidi nedosažitelné. K dnešnímu dni je naštěstí obrovské množství různých tablet založených na platformě „Android“. A tyto produkty nejsou ve svých parametrech vůbec podřadné vůči slavnému iPadu.

Jaký je rozdíl mezi tabletem a iPadem? První pozice musí být nazývána náklady. Poměrně nízká cena tablet s Androidem byla vždy jedním z hlavních důvodů, proč jim spotřebitelé pozornosti. Ipad je k dispozici na elitě. Ve skutečnosti si v éře vzhledu iPadu mohli dovolit jen velmi bohatí lidé. Společnost nyní přirozeně poměrně snížila cenu, ale přesto to hodně přesahuje náklady na jiná tabletová zařízení.

Jaký je rozdíl mezi tabletem z iPadu? Druhou pozici lze nazvat stupeň svobody. Toto je faktor, který brání výběru produktů Apple a nakloní je ve prospěch tablet s operačním systémem Android. Při nákupu iPadu jsou uživatelé svázáni s určitým systémem. To znamená, že uživatel je odsouzen k použití výhradně obchodu s aplikacemi iTunes Store k nákupu softwaru. Na druhé straně Android závisí na Googlu. Počet všech druhů aplikací pro operační systém Android je však mnohem větší, nové jsou neustále vyvíjeny, staré.

Jaký je rozdíl mezi tabletem a iPadem? Jako třetí pozici musíte zmínit režim multitaskingu, který byl vždy slabou stránkou iPadu. Ios (operační systém nainstalovaný na iPadu) není dobrý pro telefony, ale ne pro tablety. Tablety se systémem Android jsou však často vybaveny procesory s více hodnotami, což pomáhá zlepšovat multitasking. Nejnovější verze tohoto operačního systému jsou zaměřeny na tento režim.

jaký, rozdíl, mezi, ipadem, tabletem

A konečně, aby již bylo řečeno vše o tabletech a iPadech, lze pozice baterií nazvat pozicí pro srovnání. Jsou mnohem silnější a odolné v tabletách s osmi „Android“ než v iPadu. Ipady nejsou vyměnitelné a jsou poměrně drahé, na rozdíl od tabletů Android, ve kterých můžete baterii vyměnit velmi levně a jednoduše. Proto je tento systém nejvhodnější pro zařízení, jako jsou internetové letadla.

Ale jaký tablet potřebujete?

Pokud si vyberete mezi Apple iPad, jedním z mnoha tabletů Android nebo tablety Windows RT, to je to, co musíte vědět, než půjdete do obchodu:

Jednoduše řečeno, pilulky nejsou nutností, a to ani po třech letech popularity, stále se nenahrazují, ani pro počítače, ani pro chytré telefony. Kromě toho, protože mluvíme o tabletech, mluvíme o klávesnici obrazovky a to není vždy pohodlné. Samozřejmě existuje mnoho hodných dalších hardwarových klávesnic, zejména pro iPad, ale nikdo nebude poskytnout stejné pohodlí, jaké zažijete při práci na notebooku nebo na stolním počítači.

Perlity mají ve srovnání s notebooky a telefony opravdu výhody, mají možnost přenosnějšího způsobu, jak zkontrolovat e-mail, sledovat web a videochaty, sledovat filmy, poslouchat hudbu a hry, co může váš notebook poskytnout, má více obrazovky. má víc než smartphone.

Rozdíl iPadu a tabletu

Stojí za to, jak se iPad liší od levných tablet, které jsou běžnější a jsou levnější.

První je design. Technologie Apple, na rozdíl od smartphonu nebo levného tabletu, je jednoduchý minimalistický design, který se dokonale hodí do moderní reality. Tenký pouzdro s elegantními liniemi ukazuje styl a vkus pro dobré věci.

Ipad má také operační systém. Systém pracuje na iOS, jako je jiná zařízení Apple. To vám umožní vstoupit do gadgetu do technologického ekosystému. Apple se stará o to, aby všechny jeho výrobky byly synchronizovány a spolupracují v symbióze.

Jednoduchými slovy: Pokud máte sadu zařízení Apple, pak budou gadgety fungovat rychleji a efektivněji, což činí atraktivnější nákup iPadu.

Ipad je charakteristický pro jiné tablety. Má hodně RAM a zbytek železa je také produktivně a optimalizován pro efektivní provoz. Díky tomu je zařízení vynikající volbou pro práci se složitými aplikacemi, jako je úprava videa, design, úpravy fotografií atd. D. Většina levných tablet může být také taková, ale tento proces bude pomalý a nepříjemný.

Pracovní doba

Je velmi příjemné, že nový iPad také obdržel novou nabíječku v soupravě. Nyní se tablet prodává společně s napájením 20 W místo 12 W a spolu s ním dostaneme kabel s USB typem-C, a ne s USB-A, jako tomu bylo dříve. Vzhledem k tomu, že Apple je na takové věci zřídka rozebrán, jedná se o velmi příjemnou inovaci.

Jak často musíte nabít tablet. záleží na vašem scénáři práce, já v nejlepším aktivním režimu žije na jednom poplatku asi tři dny. To je s hrami, videem na YouTube, sledování stránek přes Safari. Pokud ve večerních hodinách přečtěte pouze na tabletu hodinu před spaním, pak je tu dost nabíjení na týden a dokonce bude existovat rezerva.

Tablety iPadu byly vždy vynikajícím příkladem dobře optimalizovaných zařízení, tato generace nebyla výjimkou, novinka pracuje po dlouhou dobu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS