JBL Connect – Co to je. JBL Flip 3 SE

Co je JBL Connect?

Nedávno jsme testovali několik reproduktorů Bluetooth z JBL, jako je JBL Charge 5. Opakovaně jsme slyšeli klíčové slovo „JBL Connect“ používané v tomto kontextu, ale co je JBL Connect? Zkusme vám to vysvětlit trochu podrobněji.

JBL Connect a Jbl Connect

Nejprve musíme uvést: Existují dvě různé verze JBL Connect, jednou a jednou bez plus JBL Connect je novější verze.

Pomocí JBL Connect je možné připojit reproduktory Bluetooth z JBL mezi sebou bez kabelů a hrát stejnou hudbu. Je možné připojit všechny reproduktory JBL, které podporují JBL Connect. Mezi nimi jsou náboj JBL. Xtreme, flip. Boombox a puls. JBL Go and Clip a další reproduktory, které nejsou uvedeny, nejsou kompatibilní. Rovněž nejsou kompatibilní jsou modely JBL PartyBox, mají jejich služby a modely od JBL Professional jsou také nekompatibilní.

JBL Connect podporuje maximálně dva reproduktory z JBL. Takže můžete použít jiný reproduktor současně. Pomocí JBL Connect se můžete připojit až 100 reproduktorů. Existují dva provozní režimy: Když připojíte dva reproduktory, jsou ve stereo režimu. Když připojíte třetí reproduktor, systém se přepne do režimu strany. V tomto režimu vychází stejný zvuk ze všech reproduktorů.

Jak funguje JBL Connect?

Existují dva způsoby, jak používat JBL Connect. Prvním z nich je použít aplikaci JBL Connect, kde můžete vidět reproduktory, které jsou v současné době připojeny k vašemu smartphonu. Párování lze nakonfigurovat zde. Připojení můžete také aktivovat pomocí tlačítka JBL Connect na samotných reproduktorech. Nejprve stiskněte tlačítko Připojit na hlavní reproduktor a poté stiskněte tlačítko připojení na druhém reproduktoru. Oba reproduktory se poté připojí.

Stejně jako u JBL Connect můžete také připojit reproduktory s JBL Connect. V aplikaci máte několik dalších možností, ale v zásadě stačí jednoduše stisknout tlačítko JBL Connect. Reproduktory se poté připojí a můžete se párty.

Které reproduktory JBL mohou být připojeny?

Bohužel nemůžete připojit všechny reproduktory, které mají JBL. Musíte věnovat pozornost příslušné verzi. Reproduktory, které jsou vybaveny JBL Connect. Totéž platí pro JBL Connect, zde lze také připojit pouze reproduktory s JBL Connect. Není možné provést křížové verze. Bohužel nevíme, proč zde ani JBL nemyslel.

Abych to shrnul, to znamená, že JBL Xtreme (1), puls 1 a 2, flip 3 a nabíjení 2 lze připojit k JBL Connect. JBL Connect umožňuje JBL Charge 3 a 4, Pulse 3, Flip 4. Xtreme 2 a Boombox a Boombox 2. Pulse 4 a Flip 5 jsou zde již vyloučeny, obdrželi svůj standard, který se nazývá JBL PartyBoost. proč se zde připojení nebylo použito zcela jasné.

Co může JBL Connect App dělat?

Aplikace JBL Connect může bohužel dělat mnohem méně než aplikace od konkurenčních výrobců. Zobrazuje připojené reproduktory a v případě pulsu lze pro osvětlení nastavit nastavení zde. Kromě toho lze nastavení připojení provést v aplikaci JBL Connect, i.E. zda by řečníci měli být v režimu strany nebo stereofonní. Například je také možné nastavit, zda tlačítko přehrávání/pozastavení pozastaví přehrávání nebo zda by měl být Siri volán, v závislosti na modelu. Bohužel v aplikaci nemůžete přizpůsobit mnohem více.

connect, flip

Přestože v aplikaci lze zobrazit jak připojení JBL, tak reproduktor připojení, neznamená to, že tyto reproduktory lze použít současně.

JBL Flip 3 Portable Bluetooth reproduktor černá

Tento produkt byl přerušen, níže uvedené informace jsou pouze pro referenční účely.

Klíčové funkce:

  • Specifikace zvuku:
  • Poměr signálu k šumu: Méně než 80 dB
  • Frekvenční odezva: 85Hz. 20 kHz

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Vezměte prosím na vědomí, že mnoho našich zařízení jsou importní verze a nemusí být dodávány s místní nabíječkou. V těchto případech bude do krabice zahrnut adaptér zástrčky. Položka může být zkontrolována z hlediska kvality pomocí expansy zaměstnanců před odesláním.

JBL Flip 3 Portable Bluetooth reproduktor Popis

JBL Flip 3 je další generace v oceněné sérii Flip; Je to komplexní přenosný reproduktor Bluetooth, který všude přináší překvapivě silný stereofon. Tento velmi kompaktní reproduktor je poháněn 3000 mAh dobíjecí li-iontovou baterií, která nabízí 10 hodin nepřetržité vysoce kvalitní stereofonní zvukové hry. Sportovní odolné, stříkané látkové materiály, které jsou k dispozici v 8 zářivých barvách, Flip 3 je všemi účely, veškerý společník počasí, který integruje hudbu do všech aspektů vašeho života. od stolních po u bazénu, od slunečného rána až po deštivé noci. Flip 3 také obsahuje vestavěný hluk a ozvěnu s ozvěním reproduktoru pro Crystal Clear Confect hovory a technologie JBL Connect, která může bezdrátově propojit více JBL Connect Engabled dohromady pro zesílení zážitku z poslechu.

Bezdrátové streamování bezdrátového Bluetooth bezdrátově připojte až 3 smartphony nebo tablety k reproduktoru a střídá se přehrávat překvapivě výkonný, stereofonní zvuk plnění pokojů.

3000 mAh dobíjecí baterie Vestavěná dobíjecí liko-ion baterie podporuje až 10 hodin přehrávání.

Speakerphone Vezměte Crystal Clear hovory z reproduktoru s dotykem tlačítka díky hluku a ozvěnu zrušení reproduktoru.

  • 1 x jbl flip 3
  • 1 x Micro USB kabel
  • 1 x Průvodce rychlým startem
  • 1 x bezpečnostní list
connect, flip

S lepší odolností proti basy a vodě je JBL Flip 3 jedním z nejlepších 100 přenosných reproduktorů Bluetooth dostupných.

Tom’s Guide Verdict

S lepší odolností proti basy a vodě je JBL Flip 3 jedním z nejlepších 100 přenosných reproduktorů Bluetooth dostupných.

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Právě minulý rok jste museli utratit alespoň 200, pokud jste chtěli přenosný reproduktor Bluetooth, který stojí za čas uši, ale nejnovější generace 100 reproduktorů přinesla dobrou kvalitu zvuku těm, kteří mají rozpočet. Flip 3 JBL je toho dokonalým příkladem a nabízí nesmírně vylepšený zvuk nad svým předchůdcem a zároveň zavádí odolnost proti vodě. Výsledkem je jeden z nejlepších reproduktorů, které si můžete koupit za 100.

Design

Stejně jako předchozí modely, Flip 3 je 6.7 x 2.5palcový válec s úhlovými koncemi, zabalený do tkaniny sítě. Uvnitř, dva 1.5palcové ovladače produkují zvuk a basové radiátory čepily oba konce, což je nápad vypůjčený z většího náboje JBL 2. To je hodně zvuku uvnitř relativně malého balíčku.

СЕКРЕТНЫЕ ФУНКЦИИ КОЛОНКИ JBL FLIP 3

Flip 3 je dodáván v duze barev: žlutá, šedozelená, červená, růžová, oranžová, šedá, modrá a černá. Všechny reproduktory jsou jedna barva, s výjimkou tmavých koncových kapitálů.

Flip 3 obsahuje ovládací prvky hlasitosti, reproduktoru a párování Bluetooth na reproduktoru, ale protože jsou v zadní části jednotky, jsou to trochu potíže. Ovládací prvky jsou také stejnou barvou jako tkanina, což způsobuje, že se mísí.

Těsně pod ovládacími prvky najdete tlačítko napájení a indikátor baterie. Reproduktor má západku, aby zabránila vodě, která chrání svůj konektor microUSB a 3.5 mm pomocný vstup pro kabelové připojení. Můžete také stisknout tlačítko pro zapojení „JBL Connect“, technologie společnosti pro spárování Flip 3 s dalším flip 3, JBL Pulse 2 nebo JBL Xtreme.

Testování drsnosti

Jedním z největších doplňků Flip 3 je odolnost proti vodě, který by měl udržovat reproduktor v bezpečí, když ho přivedete do bazénu, nebo pokud vás při táboře chytí v dešti.

Několik sekund jsem běžel reproduktorem pod faucet a pokračoval dobře dobře. Ale převrácení je navrženo tak, aby přežilo jen několik postříkání, zatímco 100, IPX7 s hodnocením UE roll může být namočen ve vodě po dobu 30 minut.

Výkon

Flip 3 výrazně zlepšuje kvalitu zvuku předchozích generací a soupeřů nejlepších 100 reproduktorů Bluetooth. Původní převrácení trpěl slabými basy, ale nové radiátory na koncích to pomáhají napravit.

Flip 3 rozruchl na The Weeknd’s „The Hills“ a produkoval mnohem více basů než ue’s roll. i když ne tolik jako větší a dražší náboj 2. Reproduktor také dobře zpracovává midranges. Vokály Justina Biebera byly jasné a jasné na „kde jste teď“.“

Na Miles Davisově verzi „„ Round Midnight “měla tlumená trubka podobnou rezonanci jako na roli, ale na flip 3 zněly basy, klavír a bubny mnohem plnější. Podobně, kytara a vokály Lindsey Buckingham na Fleetwood Mac „Nevertation Back Again“ znělo stejně svěží na roli a Flip 3. Ale JBL produkoval lepší basu, díky které zněla píseň bohatší.

S 8 watty pro každého řidiče má Flip 3 dobrou sílu pro malý reproduktor. Měřil jsem 90 decibelů při maximálním objemu, ale na této úrovni to špatně zkreslilo. Reproduktor zněl mnohem lépe na 85 decibelech, stále dost zvuku, aby naplnil středně velkou místnost.

Speakerphone

Flip 3 vytvořil lepší celkový zvuk prostřednictvím reproduktoru než nejvíce přenosných reproduktorů Bluetooth. Hlasy lidí, se kterými jsem mluvil.

Životnost baterie

JBL říká, že můžete získat 10 hodin přehrávání na plné nabití, což je průměrné mezi reproduktory Bluetooth, ale podobně jako 9 hodin UE Roll. Po 10 hodinách poslechu při nízkém až středním objemu jsem však měl stále více než polovinu výdrže baterie, podle indikátorových světel na reproduktoru.

Nastavení a software

Reproduktor se snadno spároval se zařízeními iOS a Android. Zjistil jsem, že má také dobrý bezdrátový dosah, udržovat silný signál na 50 stop od mého telefonu.

Software Connect JBL nabízí omezenou funkčnost pro jednoho reproduktoru. Můžete jej použít k aktualizaci firmwaru, ale nenabízí EQ nebo jiné nástroje, jaké byste našli v aplikaci, která pohání role UE. Pokud máte další reproduktor Flip 3, Pulse 2 nebo Xtreme, můžete spojit dva reproduktory a vytvořit širší zvukovou scénu, i když jsem nemohl tuto funkci vyzkoušet.

Sečteno a podtrženo

Pokud hledáte levný přenosný reproduktor Bluetooth, Flip 3 by měl být na vrcholu vašeho seznamu. S bohatými basy a dobrým objemem poskytuje reproduktor kvalitu zvuku; Přidejte odolnost vůči vodě, dobrý reproduktorový telefon a slušnou výdrž baterie a je to všestranný nejlepší výkonný umělec.

Pro srovnání, Roll UE nemá tolik basů a postrádá reproduktorový telefon, ale je mnohem robustnější a má jedinečný design. Role také obsahuje lepší aplikaci, která přidává další funkčnost, jako je alarm a ekv.

Pokud potřebujete reproduktor, který dokáže vydržet venku, role je lepší volbou, ale Flip 3 zní lépe.

connect, flip

JBL Flip 4 vs Flip 3 Recenze

Flip 3 JBL se setkal s mnoha skvělými recenzemi, ale jejich nově vydaný reproduktor Flip čtvrté generace si ve srovnání s předchůdcem drží svůj vlastní? Získejte všechny podrobnosti v naší recenzi JBL Flip 4 vs Flip 3.

JBL Flip 4 vs Flip 3 Recenze

JBL Flip 4 vs Flip 3. Balení

Nejprve existuje několik znatelných rozdílů od začátku. JBL Flip 4 lodě v krabici, která je štíhlejší a vyšší než u flip 3. To v podstatě svědčí o tvaru reproduktoru čtvrté generace, který je nyní mírně štíhlejší a vyšší.

JBL Flip 4 vs Flip 3. Build Design

JBL Flip 3 se měří při 64 x 169 x 64 mm, zatímco JBL Flip 4 je 68 x 175 x 70 mm. Kromě toho je Flip 3 o něco lehčí, váží 450 gramů, zatímco Flip 4 váží 515 gramů. Ve vší upřímnosti se ten štíhlý rám cítí lépe v mé ruce. Není to obrovský rozdíl, ale malá změna, díky které se reproduktor cítí mnohem přenosnější. Slim tělo hladce vklouzne do rohu mé kabelky tak snadné, jak vklouzne do dlaně mé ruky. Není třeba pevně uchopit jednotku prsty. Rovněž je postaven plochý pás podél těla flip 4 tak, aby reproduktor byl méně náchylný k tomu.

Pokud jde o estetiku, všiml jsem si, že oba konce reproduktoru obsahují design geometrické kabiny nad logem společnosti. Bývalý model představoval solidní logo.

connect, flip

JBL Flip 4 vs Flip 3. Funkce

Exteriér stále předvádí pevně tkané tkané tkaniny a gumové bydlení, které je dostatečně odolné pro přepravu do práce, tělocvičny a dokonce i bazén. Vlákno JBL Flip 4 se však cítí měkčí. Stále přemýšlel, jestli je to jen já, ale je to hladší. Možná to má něco společného s tím, že Flip 4 je zcela vodotěsný se stupněm IPX7. To v podstatě znamená, že reproduktor může být ponořen pod vodou asi půl hodiny. Flip 3 je stříkaný důkaz, ne vodotěsný, takže občas vydrží trochu deště a stříkání v bazénu. ale žádné hubené ponoření!

Reproduktory JBL také začleňují technologii Connect, která uživatelům umožňuje synchronizovat více reproduktorů pro více pohlcující zážitek. Flip 3 je vytvořen s Connect, zatímco Flip 4 používá Connect, který umožňuje až 100 dalších připojení povolených zařízení pro synchronizaci dohromady. To je ideální pro domácí večírky!

JBL Flip 4 vs Flip 3. Zvuk

Pokud jde o zvuk, Flip 3 dosáhne rozmezí frekvenční odezvy 85 až 20 000 Hertz, zatímco Flip 4 se o něco hlouběji rozprostírá a dosahuje rozmezí frekvenční odezvy mezi 70 až 20 000 Hertz. Poslech reproduktorů vedle sebe můžete slyšet docela rozdíl. Flip 4 má uvolněnější basovou linii než flip 3. Středy a výšky jiskří nad basy a jsou trochu jasnější. Bez ohledu na to, existuje jasnost a detaily v celé frekvenční rozsah. Na druhé straně Flip 3 zní Boomier s menší přesností. Maxima a středy jsou přítomny, ale ne tak výrazné jako ve flip 4. Flip 3 také běží celkem 10 hodin, zatímco Flip 4 běží až 12 hodin. Oba reproduktory vyžadují 3.5 hodin k plnému opětovnému odkusu.

All-in-all, Flip 4 je skutečně lepší reproduktor za 20 zvýšení ceny. JBL Flip 4 je k dispozici za Audio 46 za nejnižší cenu. Použijte kód „majorhifi“ k použití slevy a získání procenta ze základní ceny 99.95. Flip 4 se také prodává na Amazonu za 99.95. Pokud Flip 4 není vaše věc, podívejte se na další reproduktory Bluetooth na Audio46.com.

Pro otázky a rychlejší odpověď na článek neváhejte a upusťte na našem fóru sluchátek.

Porovnejte hodnocení různých sluchátek, uší a monitorů do uší pomocí našich nástrojů.

Diskutujte o tom a mnohem více, na našem fóru.

Triit Stormbox vs JBL Flip 3: Který je pro vás nejlepší?

Toto je srovnání přezkumu mezi dvěma reproduktory i.E. Triit Stormbox a JBL Flip 3, které jsou reproduktory velmi známých a populárních značek Triit a JBL. Triit není tak populární, protože je nový, ale lidem se to hodně líbí, zatímco JBL je stará a velmi populární značka. Oba reproduktory jsou skvělé a poskytují úžasnou kvalitu zvuku. Oba mají různé funkce i design. Oba jsou k dispozici v různých různých barvách. Cenová mezera mezi oběma reproduktory je obrovská. Chcete.li se rozhodnout, který z nich je pro vás lepší a vhodný, projděte toto podrobné srovnání recenze, protože vám to usnadní.

Triit Stormbox JBL Flip 3
KUP NYNÍ KUP NYNÍ
KLADY KLADY
Vodní a vodotěsná.Rozpočet-přátelská k dispozici-Skvělé pro pěší turistiku, cyklistiku a další.Skvělá basa pro malý reproduktor.Malý a lehký.Extrémně přenosné.Vynikající zvuk.Bass Boost.Nabíječka USB-C. Dobrá konektivita.Hlasitější objemy bez zkreslení.Lehká váha.Voděodolný.
NEVÝHODY NEVÝHODY
Žádná aplikace pro EQ.Krátká životnost baterie.Zkreslení zvuku při vysokých objemech.K dispozici pouze ve dvou barvách oranžové a černé.Žádná koncová nabíječka.Ne 3.5 mm port, pouze Bluetooth. Mírné zkreslení na některých stopách.Poplatky prostřednictvím micro USB.V tomto cenovém bodě není přenosný.

SPECIFIKACE:

Záhlaví Triit Stormbox JBL Flip 3
Značka Triit Jbl
Modelka StormBox BTS30 Flip 3
VŠEOBECNÉ Triit Stormbox JBL Flip 3
Výrobce Triit Harman
Speaker Sysytem Triit Stormbox JBL Flip 3
Amplifikační typ Mono (stereo, když Daisy stvořená) aktivní
Frekvenční odezva 70 Hz. 20000 Hz 85. 20000 Hz
Výstupní úroveň (SPL) 80 db
Zvukový zesilovač integrovaný integrovaný
Technologie připojení Bluetooth, bezdrátové Kabelové, bezdrátové
BATERIE Triit Stormbox JBL Flip 3
Dobíjecí baterie dobíjecí dobíjecí
Čas běhu (až) 20 hodin (s) 10 hodin)
Napájecí zařízení Triit Stormbox JBL Flip 3
Zdroj energie baterie baterie
Možnosti Micro USB nabíjecí kabel
Síťové a internetové multimédia Triit Stormbox JBL Flip 3
Rozhraní připojení Bluetooth 4.2 Bluetooth 4.1
Podrobnosti systému reproduktoru Triit Stormbox JBL Flip 3
Typ reproduktoru Reproduktory venkovní mluvčí
Kámový kanál Qty 2 2
Typ kanálu reproduktoru Mono (stereo) Stereo
Podrobnosti řidiče Triit Stormbox JBL Flip 3
Typ řidiče řidič plného dosahu, pasivní radiátor řidič plného dosahu, pasivní radiátor
Ovladač Qty 1,2 2
Průměr řidiče 45 mm 40 mm
Spojení Triit Stormbox JBL Flip 3
Typ Zvuková linka
Hmotnost rozměrů Triit Stormbox JBL Flip 3
Šířka 2.68 in 6.7 in
Hloubka 2.68 in 2.5 in
Výška 7.08 in 2.5 in
Hmotnost 20.10 oz 15.87 Oz
FUNKCE Triit Stormbox JBL Flip 3
Funkce Cena CNET: CNET to nazývá „nejlepšími přenosnými reproduktory MINI Bluetooth z roku 2021“

360 ° Immersive Sound: Cítit hudbu jako nikdy předtím s reproduktorem Triit Bluetooth. Tento přenosný reproduktor čerpá svěží výšku, podrobné středy a rezonující basy ze zdi ke zdi. Je to sluchový zážitek, který je skutečně bezkonkurenční.

Inovativní technologie XBASS: Jste fanouškem prosperující basy? Jsme také. Naše exkluzivní technologie XBASS generuje basy, která naplní místnost a pošle chvění po páteři. Stačí stisknout tlačítko XBASS a nakopněte věci do zářezu.

Úplně vodotěsné: večírky bazénu, den na pláži a dokonce i ponoření. tento reproduktor Bluetooth to zvládne vše. Pokročilá hydroizolace IPX7 udržuje hudbu tekoucí déšť nebo lesk a vydrží až 30 minut ve vodě hluboko 3 stopy.

Poslouchejte basy, cítit basy, podívejte se na basu. Duální externí pasivní radiátory ukazují, jak mocné jsou vaše reproduktory.

Vytvořte si svůj vlastní ekosystém spojením více jbl Connect Enabled Reproduktory dohromady pro zesílení poslechového zážitku.

Tento velmi kompaktní reproduktor je poháněn 3000 mAh dobíjecí li-iontovou baterií, která nabízí 10 hodin nepřetržité vysoce kvalitní stereofonní zvukové hry.

Splashproof neznamená žádné starosti s deštěm nebo únikem. Můžete to dokonce vyčistit spuštěnou vodou z vodovodu. Jen to neponořte.

ÚVOD:

Triit Stormbox

Triit Stormbox je přenosný a nepromokavý reproduktor Bluetooth. Má Bluetooth verzi 4.2 a má SVC potažený. Protože je to IPX7, což znamená, že je vodotěsná a může být ponořena do hloubky 1 metru po dobu 30 minut. Celková velikost je jako půl litru láhev, takže můžete tuto věc nosit v držáku lahví vašeho batohu. Tato věc je však docela robustní při 775 gramech. Ještě jedna výhoda, kterou má tento reproduktor, že můžete tento reproduktor skutečně postavit svisle, takže na stole trvá mnohem méně místa. Tento reproduktor je dodáván s baterií 2600 mAh a tvrdí, že poskytne výdrž baterie 20 hodin a získání nabití trvá 4 hodiny.

JBL Flip 3

JBL Flip 3 je přenosný reproduktor Bluetooth odolný proti stříkajícímu. Je dodáván v osmi různých barvách, které máte černou, modrou, oranžovou, růžovou, červenou, žlutou, šedou a šedozelenou. Takže máte mnoho možností, které si můžete koupit, podle toho, co se vám líbí. Tento reproduktor můžete v tašce hodit, protože je malý, pěkný a kompaktní. JBL Flip 3 je postaven jako mini verze poplatku JBL nebo poněkud připomínající obrovský JBL Extreme 2. Je dostatečně malý, aby se vešel do dlaně nebo tašky. Životnost baterie, o které tvrdí, je až 10 hodin. Exteriér je odolný proti stříkání jako většina ostatních reproduktorů JBL, ale nemůžete to ponořit do vody jako některé z aktuálně dostupných produktů UE.

DESIGN:

Triit Stormbox

Kvalita sestavení tohoto reproduktoru je vynikající a cítí se solidní. Zařízení, které je celé zařízení omotáno s látkovým pletivem s přízvukem gumového proužku kolem něj. Takže vpředu dostanete tlačítko Volume Up and Down spolu s pauzami Play a tlačítka jsou zvýrazněna velkými značkami. Na zadní straně reproduktoru dostanete tlačítko napájení spolu s indikátorem baterie a je zde tlačítko pro spárování zařízení Bluetooth a také je zde exkluzivní tlačítko X-Bass. Hned níže máte gumovou klapku, pod kterou je port AUX a port micro USB pro nabíjení.

Celkový design je poměrně elegantní a tajný, ne.li pro přední tlačítka, která křičí na tváři. Dobrá věc o kvalitě sestavení je, že je postavena docela pevná a robustní, téměř postavená jako tank. Přízvuk gumového proužku také nedovolí, aby reproduktor na stole sklouzl. Tlačítka na přední straně jsou docela hmatatelná a velká, takže i když jste zaneprázdněni něčím jiným, nemusíte se s nimi hádat. Ale nemůžu říci totéž o tlačítcích, která jsou na zádech, jsou opravdu těžké stisknout a také ne taktilní.

JBL Flip 3

Reproduktor je pěkný a je lehký. Získáte pěkný vestavěný popruh, můžete si popruh sundat, pokud chcete přidat něco jiného. Malý řetězec přímo na reproduktoru je určitě velmi užitečný, můžete jej snadno nosit kdekoli chcete a připojit klipy nebo cokoli chcete. Nylonový pletený gril je velmi tvrdý, když cíle nabízejí gumové rukojeti, aby pomohly tomuto postavení vzpřímeně a také chránily pasivní radiátory po stranách. Na reproduktoru je na přední straně trochu JBL Brandon. Na obou stranách jsou vaše basové radiátory.

Na zadní straně máte párování Bluetooth, tlačítko, které jste dostali tlačítko Volume Up and Down, a také jste dostali tlačítko odpovědi a ukončení telefonních hovorů, které jsou přesto velmi hmatatelné a velmi kliky. Tlačítka, která k vám budou upřímná, přeji si, aby byla vychována trochu výše jako extrémní, jen proto, abych tlačítka najdou trochu jednodušší. Máte také tlačítko napájení, tlačítko JBL Connect, a tam máte pět LED dioda světel, která označuje vaši baterii, je nízká nebo vysoká, což je velmi pěkné, protože ostatní reproduktory Bluetooth, některé alespoň ukazují pouze tři světla. A pak máte pod ní klapku, máte své 3.5 milimetrů pomocníka pro zařízení bez Bluetooth a vaše micro USB 2.0 Slot pro nabíjení portů.

FUNKCE:

Triit Stormbox

Triit Stormbox Bluetooth reproduktor je přenosný reproduktor, který nabízí 360 stupňový zvuk. Uvnitř krabice s reproduktorem přichází s uživatelskou příručkou a poděkovací kartou a získáte kabel micro USB za nabíjení Stormbox. Tento reproduktor obsahuje 20 hodin hraní času s baterií 2600 miliarků. Plně nabíjení trvá 4 hodiny a používá Bluetooth 4.2. Má 2 45 milimetrů ovladačů, každý 12 wattů. Má mikro USB pro nabíjení a dobrou věc, kterou je to vodotěsné IPX7, což znamená. Můžete to vzít na bazén, pláž ai když rozlitíte vodu, nemusíte se bát, protože je to vodotěsné.

Na reproduktoru máte také další tlačítka. Máte tam tlačítko X-Bass, takže to můžete zapnout nebo vypnout. A máte tam tlačítko párování Bluetooth, takže pokud jej chcete spárovat se svým zařízením, podržte to nebo dvojité kliknutí, které jej vloží do párovacího režimu, a pak můžete velmi snadno připojit svůj mobilní telefon, žádné problémy s párováním, spároval jsem Tři různá zařízení pro Android a iPhone bez problémů.

Máte svůj hlasitost nahoru a dolů, pěkný velký a mínus svazek, na druhé straně reproduktorů. Pak máte také další tlačítko uprostřed, které je pro inteligentního asistenta, takže pokud máte na telefonu Apple nebo Google inteligentního asistenta, jako je Siri, nebo dokonce pracuje s Alexou, můžete to držet a můžete to držet a Promluvte si se svým reproduktorem Bluetooth a pokud je v dosahu vašeho telefonu, bude to fungovat s Siri, Alexa atd. Celkově je to tedy velmi snadné ovládat, že není hádání o tom, co tlačítka dělají, jsme opravdu dostali tři tlačítka na zadní straně napájení a další basy a pak máte svůj hlasitost nahoru a dolů a chytrý asistent. Takže, velmi snadné spustit, stačí jej vystřelit, podržte tlačítko napájení, zapne se to automaticky spáruje s vaším telefonem, pokud bude připojen, bude spárován a pak začnete svou hudbu.

JBL Flip 3

Prezentace-má pěkně vypadající krabici. Na krabici poskytli základní informace, jako je výdrž baterie, až 10 hodin, takže máte 10 hodin přehrávání. Na maximální svazek byste to pravděpodobně mohli snížit na polovinu, takže to může být asi 5 nebo 6 hodin, ale to je stále dobré. Podle mého testování na 50% objem a nechat hudbu základní nepřetržitě hrát JBL zemřel za 10 hodin a 50 minut. Je to reproduktorový telefon a odolný proti stříkání, můžete spojit dva a všechny základní informace. Když otevřete krabici s malou pěnou zakrytou reproduktorem, získáte pěkný nabíjecí kabel micro-USB zdarma a samozřejmě obvyklé knihy a všechny a není zde žádný poplatek a cihlu. Bylo by hezké, kdyby to mohlo být ponořeno do vody.

JBL FLIP 3 SE UPDATE YOUR FIRMWARE ON JBL

Funkce JBL Connect, která vám umožní propojit se s dalším reproduktorem s povoleným připojením, jako je JBL Extreme, Pulse 2 a, Charge 2 Plus. Nabízel jsem dva zdroje zvuku současně pro více hudby na plnění pokojů, testoval jsem to pomocí svého JBL Extreme a byl jsem schopen získat stejný rozsah jako řada Bluetooth, Flip 3 měl na mém smartphonu. Jediným problémem, který jsem si všiml, je, že Flip 3 chybí adaptér na zeď, to není velký problém, pokud používáte nabíječku telefonu k nabíjení reproduktoru, ale vždy je vhodné mít balení pouze USB šňůru.

Tento reproduktor je bezdrátový streamování Bluetooth, což znamená bezdrátově, připojuje až 3 chytré telefony nebo tablety k reproduktoru. JBL Flip 3 má reproduktorový telefon, který z vašeho reproduktoru přijímá křišťálově čisté hovory s dotykem tlačítka, díky hluku a ozvěním reproduktorového telefonu s ozvěním. Reproduktor je stříkající odolný, což znamená, že se nemusíte starat o déšť nebo úniky, můžete jej dokonce vyčistit běžící vodou z vodovodu, ale nemůžete ji ponořit do vody. Nejedná se tedy o oficiální reproduktor bazénu, ale může se namočit. Také máte JBL Connect, takže si můžete vytvořit svůj vlastní ekosystém spojením více reproduktorů s podporou JBL dohromady a zesílení zážitku poslechu. Máte basový radiátor JBL, což znamená, že můžete slyšet basy, cítit basy, vidět basy. Duální externí pasivní radiátory ukazují, jak mocné jsou vaše reproduktory.

KVALITA ZVUKU:

Triit Stormbox

Kvalita zvuku tohoto reproduktoru je působivá. Na manuálním papíru se říká, že se jedná o reproduktor 24 wattů, ale ve skutečnosti má 2 12 wattové reproduktory a 2 45 mm radiátory. Reproduktory jsou orientovány tak, že získáte zvuk 360 stupňů. Nezaměňujte tento zvuk 360 stupňů s nějakým druhem prostorového zvuku nebo pohlcujícího zážitku, je to právě způsob, jakým reproduktor promítá zvuk. Takže i když položíte reproduktor na stranu, neslyšíte žádný rozdíl v kvalitě zvuku. Objem reproduktoru je také docela hlasitý, nyní je to dost hlasité pro malou místnost nebo halu pro malý dům, dokonce i pro výlet ve velkém vozidle. Ale není to dost hlasité pro večírky s otevřeným prostorem, takže pokud takové plánujete, není to věc. Vzhledem ke skutečné kvalitě zvuku, a proto tento reproduktor dělá značku, má tento reproduktor zcela jasnou a punčovou basu. Pokud tedy posloucháte něco s rytmy, určitě si užijete zvuk tohoto reproduktoru.

Tento reproduktor nepřichází s bzučecí základnou nebo něčím, co bude vibrovat váš stůl, ale základna je zcela jasná, takže můžete rozlišovat mezi různými nástroji. Oblast, kde nejvíce svítí, je středa, vokály jsou opravdu jasné. Osobně poslouchám spoustu podcastů a indické hudby a v tomto reproduktoru je to určitě příjemnější. Výšiny jsou také velmi jasné, že to není potlačeno punchy basy. Kvalita zvuku je skvělá pro sledování filmů nebo online pořadů, ale kvůli jeho problému s audio latencí je to trochu drží. Když mluvíme o funkci Express, i když jsem si nevšiml žádný rozdíl v nižších objemech, ano, existuje určitý účinek ve vyšších objemech. Ale tuto funkci jsem tolik nepoužíval, protože se mi líbí kvalita zvuku.

JBL Flip 3

Flip 3 zní docela dobře a dává pěkný zvuk. Zní to křišťálově a jasněji. Tento reproduktor má větší jasnost. Reproduktor nemá tlačítko přehrávání a pozastavení, musíte přehrát tlačítko Volume Plus a stisknutím tlačítka telefonního hovoru pozastavíte hudbu. I když budete spárovat dva reproduktory například JBL Charge 3, zní to skvěle, když jsem to osobně testoval. JBL má opravdu určitý zvukový podpis, který se vztahuje na téměř všechny jeho nedávné reproduktory. Pro Flip 3 je to vhodné pro většinu chatovacích místností, zejména dnešní Pop, Idiom a další pro příležitostné posluchače hip-hopu. Pro kategorii malých reproduktorů je Flip 3 velmi hlasitý pro svou velikost, aby jistě naplnil malou místnost a dost pro středně velké pokoje pro osobní potěšení. Díky své malé velikosti není basa těžce zasažena, ale ve srovnání s jinými reproduktory si všimnete více basů.

O střevě, JBL obvykle odešel s jasnějšími úrovněmi střední třídy, kde je přítomna většina charakteristik nástrojů a kde sídlí většina vokálů. Není to tak jasné jako náboj 2 plus nebo extrémní, ale vokály jsou stále velmi zřetelné, velmi jasné a mírně tlačené dopředu pro průměrného spotřebitele, budete si to opravdu užít jako opravdu vysoké poznámky a když to zapne Na vyšší svazky některé písně mají trochu zkreslení, některé z prachů, hi-klobouků a zvuků, které se mírně neuspokojí a ztratí část své čisté jasnosti, není to pokaždé a je to vzácné v závislosti na písni že hrajete a mějte na paměti, že je to jeden svazek, je téměř max nebo maximální objem.

Které koupit?

Oba reproduktory jsou úžasné. Triit Stormbox je opravdu pěkný reproduktor a dokonce je to vodotěsné a vodotěsné. Tento reproduktor je přátelský k rozpočtu a podle jeho ceny opravdu dává skvělý výkon a zvuk. JBL je reproduktor odolný proti stříkajícímu a má drsný design, ale je to pouze vodotěsné a ne odolné vůči vodě. JBL je malý, ale přesto dává hlasitý zvuk. JBL nabízí také různé barevné možnosti, zatímco Triit Stormbox nabízí pouze 3 barvy. Triit Stormbox si nárokuje 20 hodin výdrže baterie, zatímco JBL Flip 3 nárokuje 10 hodin výdrže baterie.

Cena Triit StormBox je kolem 62, zatímco JBL Flip 3 přichází kolem 92. Takže JBL Flip 3 je drahý než triit, takže pokud je váš rozpočet nízký, jděte pro triit Stormbox a pokud je váš rozpočet vysoký, jděte na JBL Flip 3.

Odborné recenze Triit StormBox:

ReviewGeek Pokud chcete přenosný reproduktor Bluetooth relativně bez ozdůbky, který skutečně vydává nějaký působivý zvuk, pak by měl Triit Stormbox létat do vašeho nákupního košíku jako…

Od Nerdtechyho na konci dne má Triit Stormbox velkou hodnotou pro peníze. Poskytuje vyvážený zvukový profil, i když je na basu trochu krátký. Hlavní atrakcí je však odolný případ, který je dost tvrdý na to, aby zvládl.

Autor: Andriodguys Jedním z nejprodávanějších bodů Stormboxu je, že přichází s 18měsíční zárukou. Nejen to, ale můžete jej rozšířit na 30 měsíců bez dalších nákladů. Tento proces…

OUTERAUDIO Jsem vždycky ohromen, když nová, cenově dostupnější značka může konkurovat velkým chlapcům. Cítím, že triit Stormbox tento výkon určitě zvládl. Stormbox nabízí většinu stejných funkcí jako jeho prémie…

Autor: Biareview Triit Stormbox má všechny prvky skvělého produktu: krásný design, dobrá kvalita dokončení, technologie a investované funkce. A co je nejdůležitější, zvuk…

Odborné recenze JBL Flip 3:

Flip 3 je perfektním reproduktorem pro někoho, kdo je vždy na cestách. Je kompaktní a lehký (dokonce přichází s popruhem zápěstí), ale pro svou velikost produkuje úžasný zvuk. S jeho bydlením odolným proti stříkajícímu se nemusíte starat o déšť nebo úniky-…

Co hi-fi? Se zvukovou kvalitou hodnou historie produktu a lepší výdrž baterie a připojení by to mělo být přidáno do vašeho užšího výběru.

Autor: GadgetMac The Xtreme je skvělý a mocný reproduktor, ale ne každý si může dovolit 300 Bluetooth reproduktor. Naštěstí je nový Flip 3 JBL jeden bezdrátový reproduktor, který je cenově dostupný a velmi přenosný. Flip 3 se zlepšuje na svém předchůdce pomocí dvou 40 mm…

Od MusicPhotolife.com the JBL Flip 3 má perfektní rovnováhu kvality a trvanlivosti zvuku, což z něj činí výjimečný reproduktor, který vlastní pro zvukové kritické spotřebitele, kteří rádi přepravují kvalitní hudbu všude. V Singapuru je k dispozici 7 barev. černá, šedá, modrá, červená,…

Od CNET vylepšená s lepší výdrží baterie a rozstříknutým designem, Flip 3 je jedním z nejlepších mini přenosných reproduktorů Bluetooth…

| Denial of responsibility | Contacts |RSS