Je možné aktualizovat Android na Samsung

Jak ručně aktualizovat verzi Android na tabletu Samsung

Ve světě moderního počítače vše teče a mění se rychlostí kliknutí myši. Vývojáři a výrobci softwaru se snaží rychle eliminovat chyby a „chyby“, ale bohužel pro ruského uživatele se tyto aktualizace objevují (oficiálně) s velkým zpožděním.

Monitoři počítačových nadšenců Torless Monitorujte vydání nových verzí počítačových programů a pokusí se nahrát internet, připravené pokyny a řešení pro dosud upravené firmware.

Každý z nás koupil a používal jakékoli mobilní nebo počítačové zařízení a ví, že existují programové chyby, nedostatky, skryté „chyby“ a nevýhody, které lze detekovat pouze pomocí zařízení.

Poté, co jsem získal tablet Samsung Galaxy Tab 2, radoval jsem se a obdivoval schopnosti a „funkce“ zařízení, ale po chvíli, když jsem se uklidnil z nové hračky, jsem si začal všimnout „brzdy“ systému, nepohodlné Umístění prvků operačního systému, chybějící funkce v některých programech a veřejných službách.

V následných aktualizacích již byly v následných aktualizacích vyloučeny komentáře a chyby. Touhy o těch, kteří chtějí, co nejdříve nainstalují vydané aktualizace, opravy, „opravy“, rozumím a podporuji. Je však třeba pochopit, že bez určitých znalostí a dovedností může firmware proces skončit poškozením zařízení.

Tato instrukce kroku.prostřednictvím.krok je určena pro ty, kteří chtějí firmware co nejrychleji aktualizovat, aniž by to zvláště pochopilo proces. Všechny zbytek přímé cesty k 4PDA.Ru a fórum ru a fórum.

A jak aktualizovat operační systém Android z 9. Verze na 10 na smartphonu Samsung Galaxy?

Dále popíšeme postup pro opětovné instalaci systému Android pomocí vzduchu (tj. Stahování aktualizačních souborů přímo z webu Samsung, přímo na telefonu) na příkladu našeho editoriálu Samsung Galaxy A50 s aplikací všech snímků a fotografií obrazovky a fotografií tohoto procesu.

Jako vždy spustíme aplikaci pro nastavení aplikace z obrazovky aplikace.

Na začátku zkontrolujeme aktuální verzi operačního systému nainstalovaného na našem smartphonu. Chcete.li to provést, musíte jít dolů na hlavní stránku Nastavení na samý spodní část a otevřít sekci „Telefonní informace“ “.

Obrazovka. klikněte na ikonu „Nastavení“. Obrazovka. Zadejte sekci „Telefonní informace“ v nastavení telefonu.

V části „Informace o telefonu“ musíte kliknout na položku „Information OD“, kde „software“ znamená „software“.

Nyní vidíme, že je nainstalována naše Galaxy A50:. operační systém Android verze 9;. Proprietární skořápka jedné verze UI 1.Jeden.

Obrazovka. Aktivujte položku „Information OD“ “. Obrazovka. typ stránky „Informace o softwaru“.

Vraťte se na hlavní stránku nastavení telefonu.

Nyní na hlavní stránce nastavení musíte zadat sekci „Aktualizovat“.

Chcete.li zkontrolovat informace o dostupnosti nových verzí operačního systému (OS), musíte kliknout na položku „Načítání a instalace“.

Obrazovka. z hlavní stránky nastavení musíte zadat část „Update in“. Screen. v části pro kontrolu nových verzí systému OS klikněte na položku „Stáhnout a instalace“.

Poté bude chytrý telefon kontaktovat webové stránky společnosti a zkontrolovat dostupnost aktualizace softwaru pro náš telefon.

Screen. Typ části „Aktualizace v“ při kontrole dostupnosti vyztužených.

Náš smartphone objevil skutečnost možnosti aktualizace operačního systému v našem telefonu na novou verzi Androidu: „Co je nového: Aktualizujte One UI 2 s OS Android 10 a okamžitě začaly stahovat soubory v telefonu z hlavního webu společnosti na Síť Wi-Fi.

Poté, co smartphone stáhl software ve své paměti na obrazovce dvě pozice nabídky pro výběr procedury instalace pro:. naplánujte instalaci;. Nainstalovat nyní.

Rozhodli jsme se, že právě teď nebudeme tahat a nainstalovat Android 10. Za tímto účelem jsme klikli na položku „Nainstalovat nyní“.

Screenshot. K dispozici je stahování „Air“. Obrazovka. Vyberte polohu „Instalace hned“.

Poté, co obdržel náš souhlas s instalací operačního systému Android 10, smartphone ho začal nainstalovat. Zpočátku se objevila zpráva „Příprava aktualizace POD“ a po „softwaru pro aktualizaci“.

Obrazovka 0. Typ obrazovky při přípravě aktualizace. Obrazovka 1. Typ obrazovky při aktualizaci.

Po nějaké době se smartphone restartuje, to znamená.

Dále bude obrazovka natřena modrou a smartphone bude pokračovat v další instalaci a konfiguraci systému.

Obrazovka 2. Typ obrazovky Při instalaci operačního systému po přetížení telefonu během aktualizace systému. Obrazovka 3. Zobrazit první stránku Android 10 při prvním otočení na telefonu na konci reinstalace OS.

Všechno se ukázalo dobře a od té chvíle na našem smartphonu A50 se stal majitelem nejnovější dlouhé verze Android 10 OS.

Pokud se opět obrátíme na sekci „Information OD“, uvidíme, že nyní na našich stojanech smartphonu:. Android operační systém verze 10;. Proprietární skořápka jedné verze UI 2.0.

Obrazovka 4. Pohled na hlavní obrazovku smartphonu s novým operačním systémem, který se nezměnil. Snížení obrazovky 5. Typ části „Informace o softwaru“.

Standardní aktualizace

Tato metoda je nejbezpečnější, protože aktualizace v tomto případě budou stanoveny 100% správně, ale existují určitá omezení. Například můžete doručit výhradně oficiálně vydanou aktualizaci a pouze tehdy, pokud je dlážděna přesně pro vaše zařízení. Jinak zařízení jednoduše nebude moci najít aktualizace.

Pokyny pro tuto metodu jsou následující:

Jdi do nastavení“.

Najděte položku „o telefonu“. Jít do toho.

Měla by existovat položka „Aktualizace systému“/„Aktualizace PO“. Pokud tomu tak není, klikněte na „verzi Android“.

Poté začne systém zařízení o možnosti aktualizací a dostupnost dostupných aktualizací.

Pokud pro vaše zařízení neexistují žádné aktualizace, pak se na displeji zobrazí nápis „Systém nejnovější verze“. Pokud byly nalezeny dostupné aktualizace, uvidíte návrh na jejich instalaci. Klikněte na to.

Nyní je nutné, aby byl telefon/tablet připojen k Wi-Fi a měl plné nabití baterií (nebo alespoň nejméně poloviny). Zde můžete být požádáni, abyste si přečetli licenční smlouvu a uvedli zaškrtávací známku, že souhlasíte.

Po zahájení aktualizací systému. Během toho může zařízení restartovat několikrát, nebo „pevně“ zavěsit. Nestojí za to nic dělat, systém bude samostatně provádět všechny aktualizace, poté se zařízení zavede v obvyklém režimu.

Jak aktualizovat Android na smartphonu

Ne všechny smartphony prodané v Rusku podporují aktualizaci vzduchu. V takových případech lze načítání a instalace nového firmwaru provádět jinými způsoby, které jsou také vhodné pro ty, kteří prostě nemohou čekat na příchod OTA-Apdeite.

Meizu

Meizu vám umožňuje nezávisle stáhnout nejnovější operační systém pro vybraný smartphone přímo z oficiálních webových stránek společnosti. Potřebné soubory si můžete okamžitě stáhnout na smartphonu prostřednictvím mobilního prohlížeče nebo pomocí PC a následného kopírování souboru firmwaru. V každém případě bude muset být archiv s aktualizací přesunut do kořenové složky paměti zařízení.

Načtený archiv může být otevřen prostřednictvím vestavěného vodiče. Samotný systém nabídne používat tyto soubory k aktualizaci zařízení. Meizu obvykle doporučuje instalovat aktualizace s úplným čištěním paměti.

S manuální aktualizací chytrých telefonů ASUS budete muset stahovat soubor firmwaru a stáhnout jej do kořenového katalogu paměti smartphonu. Samotný firmware je načten ze speciální části webu společnosti, kde musí být v vyhledávací linii uveden přesný model gadgetu.

Po překročení spojení jeho modelu zbývá otevřít bod podpory v seznamu ovladačů a nástrojů pro výběr „BIOS a software“. Tato část zobrazuje veškerý firmware dostupný pro váš gadget. Nyní musíte stáhnout archiv a přenést jej do zařízení. Po restartování se v systémové opony objeví oznámení o možnosti aktualizace pomocí tohoto archivu.

Samsung

Smartphony Samsung jsou snadno aktualizovány vzduchem, ale pokud existuje taková potřeba, můžete to udělat prostřednictvím programu Smart Switch pro PC. Když připojíte smartphone k počítači, umožní vám to zkontrolovat přítomnost nejnovějšího firmwaru pro váš model a stáhnout jej. Aktualizace postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aktualizace systému

Ne všechny smartphony Xiaomi objednávané z Číny podporují automatickou aktualizaci. Někteří se budou muset blikat. Nejjednodušší způsob je podobný popsaným Meizu a Asusem. Také si budete muset stáhnout firmware z webu MIUI a v části aktualizací systému v možnostech Vyberte načtený archiv jako zdroj.

Aktualizace prostřednictvím obnovy

Smartphone můžete také aktualizovat prostřednictvím obnovy po stažení firmwaru odpovídajícího této metodě na památku smartphonu. Archiv by měl být nazýván aktualizace.Zip, je to v režimu obnovy, musíte začít výběrem instalační aktualizace.Zip na systém. S úspěšným dokončením bude vyžadován pouze restart.

Aktualizace Fastboot

Třetí metoda zpevňování smartphonů Xiaomi je v režimu Fastboot. Chcete.li se na něj přepnout na smartphonu zavřeného, ​​tlačítka napájení a hlasitosti se sevřená, po kterém by se na displeji objevil králík. Tato metoda bude muset odemknout bootloader a nainstalovat speciální program MifLash na PC.

Připojte smartphone k PC přes USB a zadejte MifLash. Poté pomocí tlačítka Procházení musíte zadat složku, která obsahuje roztrhaný soubor firmwaru pro režim FastBoot. Pokud je smartphone rozpoznán Miflash, zůstává pouze stisknutím tlačítka Flash pro aktualizaci.

Huawei

Většina smartphonů Huawei je však aktualizována bez problémů ve vzduchu, pokud máte „štěstí“, že se stanete majitelem modelu s pochybným firmwarem, budete se muset uchýlit k pomoci HisUite Utility. Byl vytvořen pro vytváření záloh, správy dat na mobilním zařízení a aktualizaci firmwaru. Samotný program najde nejnovější verzi OS pro smartphone Huawei připojený k PC.

Gadgety Sony lze také obnovit prostřednictvím proprietárního společníka Xperia. Slouží také k přenosu dat a obnovení. Stačí připojit smartphone k PC a postupujte podle pokynů programu. Doporučuje se zkontrolovat přítomnost čerstvého firmwaru a nadcházejících aktualizací podle čísla IMEI na speciální stránce Sony.

možné, aktualizovat, android, samsung

V aktualizovaném jednom firmwaru UI pro smartphony Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71 se objevila hudební nástroj pro sdílení hudby. S tím se můžete připojit k dynamice Bluetooth jiného uživatele přímo prostřednictvím smartphonu. Funkce „rychlého odesílání“ nám umožňuje vidět uživatele poblíž a rychle s nimi sdílet jakékoli informace.

Společnost Samsung vydala aktualizaci firmwaru One UI pro středně velké smartphony Galaxy A51 a Galaxy A71. Aktualizace zlepšuje bezpečnost a také přináší řadu funkcí, které byly dříve k dispozici na vlajkových lodích modelech Samsung Galaxy S20.

V aktualizovaném jednom firmwaru UI pro smartphony Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71 se objevila hudební nástroj pro sdílení hudby. S tím se můžete připojit k dynamice Bluetooth jiného uživatele přímo prostřednictvím smartphonu. Funkce „rychlého odesílání“ nám umožňuje vidět uživatele poblíž a rychle s nimi sdílet jakékoli informace.

Schopnosti galerie se také rozšířily. Takže funkce čistého pohledu se skupiny až 100 konzistentně odstraněných obrázků pro pohodlné prohlížení a optimalizaci s možností výběru titulního obrázku pro skupinu.

Kromě toho byla vylepšena funkčnost klávesnice a vyhledávacích nástrojů. Ještě předtím, než uživatel skončí a vytvoří požadavek na vyhledávací liště, prediktivní algoritmus nabídne vhodné možnosti, včetně aplikací, kontaktů a nastavení.

Inovace ovlivnily způsob provozu fotoaparátu. Zejména uživatelé Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A71 nyní mohou používat režim střelby s více průměry. Režim umožňuje natočit několik fotografií a videí najednou. Také v režimu „Living Focus“ s filtrem AI lze umělou inteligenci použít pomocí „inteligentního personálu“, aby doporučil to nejlepší z nich.

V režimu „Night Hyperlaps“ můžete střílet po západu slunce a funkce „Moje filtry“ pomůže vytvořit vlastní nastavení pro zpracování fotografií. Kromě toho se objevil režim „manuálního zaostření“.

Hlavní problémy s firmwarem

Nyní víte, jak aktualizovat telefon „Samsung“ různými způsoby k nejnovější verzi. Rychlost zařízení se zvýší, chyby zmizí, integrace bude přátelštější. Objeví se nová funkce. Ale uživatelé si někdy stěžují na instalovaný software. To se primárně vztahuje na Galaxy S10. Aktualizace xxu1ase5 poskytuje uživatelům modernizovaný noční režim fotografií a zlepšené nastavení bezpečnosti. Spolu s tím čekáte na nepříjemná překvapení:

  • Zavěšení nova launcher a;
  • Problémy s budoucími aktualizacemi;
  • Spontánní zmrazení samotného zařízení;
  • Potíže s restartováním.

Proč není Android aktualizován

Automatické obnovení Androidů se nevyskytuje z mnoha důvodů. V závislosti na typu gadgetu (smartphone, tablet) může být funkce auto.renowal odpojena. Majitelé starých telefonů musí vždy jednat ručně. Pokud oznámení o instalaci firmwaru nepřijde, existují pouze dvě možnosti. problémy se zařízením a nedostatek potřebného softwaru v síti.

Co poskytují aktualizace operačního systému Android

Aktualizujte operační systém, dokud aktuální verze nepotřebuje každého uživatele, který se snaží dosáhnout maximální úrovně výkonu z jejich gadgetu. Při vývoji operačních systémů, týmu specialistů Google, systematicky pracuje na zvyšování korekce výkonu a chyb. Při instalaci nového softwaru na smartphone nebo tablet je tedy zaručeno, že si všimnete zvýšení výkonu.

Aktualizace se navíc týkají intenzity zdroje baterie. S každou novou verzí bude vaše zařízení fungovat o několik hodin déle.

Další důležité důvody pro vyhledávání aktualizací by měly zahrnovat nové funkce a vylepšenou integraci. Práce s Androidem se stává intuitivnější a příjemnější, nemluvě o solidní sadě dalších funkcí.

Například v Androidu 4.4 Kitkat Ve srovnání s jinými verzemi softwaru byla implementována možnost použití hudebních přehrávačů na obrazovce zámku, objevila se samostatná menu pro widgety a mnoho dalšího se objevilo.

Každá nová verze Androidu přináší interní i externí změny. Může to být jednoduchý přepracování interakce nabídky nebo zcela nové algoritmy úspory energie. Malé aktualizace mohou uzavřít otvory při ochraně uživatelských dat nebo jednoduše opravit malé chyby.

možné, aktualizovat, android, samsung

Pokud váš smartphone nebo tablet dokáže přijímat aktualizace vzduchem, můžete zkontrolovat přítomnost čerstvého firmwaru prostřednictvím nastavení systému. Obvykle je pro toto možnost skryta v části „Systém“, „na zařízení“ nebo „na telefonu“. Jeho název je také docela logické. „Aktualizace systému“ nebo „aktualizace“.

Kliknutím na tlačítko kontroly zjistíte, zda je možné si aktualizovat hned teď.

Ve skutečnosti Huawei vydal Android 10 za deset svých chytrých telefonů před týdnem. Je pravda, že zpočátku přijala pouze zařízení pouze zařízení určená k prodeji v Číně a poté několik dalších zemí. Zároveň z nějakého důvodu aktualizace dosáhla Ruska pouze částečně a byla k dispozici na chytrých telefonech pouze vybraných uživatelů. Zjistili jsme však, jak požádat o instalační soubor, i když ho váš smartphone ještě neobdržel.

Inteligentní přepínač

Alternativou k předchozí verzi bude značkový program od Samsung s názvem Smart Switch.

  • Ujistěte se, že ovladače jsou nainstalovány v počítači pro vaše zařízení a je to rozpoznán systémem.
  • Spusťte inteligentní mikinu a připojte cílový telefon nebo tablet k PC.

Příprava na aktualizaci firmwaru tabletu

Navzdory skutečnosti, že aktualizace operačního systému není tak kategorická jako blikání nebo resetování na tovární parametry, doporučuji vám připravit tablet před aktualizací. Nejprve byste měli zálohovat všechna uživatelská data.

[Info-Box Type = „Info“] Nový Android nesmazat soubory uživatele, ale s neúspěšnou instalací existuje riziko ztráty dat.[/info-box]

Pro tento účet Google lze provést rezervu pro tento otevření nastavení a poté vyberte část „Obnovení“ („Obnovení a resetování“, „Ochrana osobních údajů“) a klikněte na „Rezervovat kopii“.

Zálohování v google tinkturech

Nebo můžete ručně zkopírovat důležité soubory na externí jednotku, ať už se jedná o PC nebo CARD-pamětní paměť. Dále zkontrolujte, zda existuje bezplatná paměť. Minimálně by mělo být v interním úložišti 500 megabajtů, protože aktualizovaný firmware je ve většině případů nainstalován v systémové paměti. A poslední. nabíjejte gadget nejméně 90%.

Pokud je zařízení staré a baterie je rychle propuštěna, pak při aktualizaci nechte jej připojit k nabíječce.

Co dělat, pokud není nainstalován operační systém

Proces aktualizace firmwaru není zdaleka vždy hladce. Uživatelé multifunkčních zařízení musí čelit velkému počtu chyb, z nichž každá vyžaduje určitou sekvenci akcí.

Většina problémů je často způsobena skutečností, že uživatelé budou nainstalovat vlastní verze. Při použití oficiálního softwaru dochází k vážnému zmrazení a dokonce „okyselení“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS