Je možné najít iPhone bez SIM karty?

Co dělat, když jste našli iPhone a je na něm povoleno „najít iPhone“?

Dějí se různé věci. Řekněme, že jste našli iPhone a máte na něm povolenou funkci „najít iPhone„, nebo jako v mém případě jsem ho koupil z regálu, ale bohužel jsem tuto funkci zapomněl zaškrtnout. A o pár měsíců později se můj kamarád z Applu dostal do potíží. Bylo nutné vrátit se k dříve nahrané záloze. A TADY SE TO ZVRTNE. Bez vypnutí funkce „najít iPhone“ nebylo možné. S předchozím majitelem se nedalo spojit. tam se začaly trhat vlasy na hlavě. Při hledání informací jsem hodiny surfoval po internetu, ale nic užitečného jsem nenašel, zdálo se, že situace je beznadějná. Situaci zhoršila skutečnost, že před několika dny byl operační systém aktualizován na nejnovější verzi (7.0.6), ve kterém byla opravena chyba s odstraněním účtu iCloud. Nakonec jsem zázračně našel způsob, který mi umožnil odstranit výše zmíněný účet iCloud, vypnout funkci „najít iPhone“ a udělat s jablkem vše, co jsem potřeboval.

A je to tady:.Zakázat 3g a Wi-Fi.Přejděte do nastavení zařízení a otevřete část iCloud.Několikrát vypněte a zapněte synchronizaci iCloudu s e-mailem. ( Případně by měla být synchronizace vypnuta).Přejděte do části, kde se zobrazuje název účtu a hesloSmažte heslo a zadejte libovolné náhodné hesloSmažte popis (pod řádkem s heslem).Stiskněte tlačítko zpět (pokud se to nepodaří, proveďte totéž, ale nestiskněte tlačítko zpět a zavřete nastavení prostřednictvím správce úloh. Poté se vraťte do nastavení iCloudu a proveďte následující úpravy.).Po stisknutí tlačítka /zpět/ přejděte do spodní části sekce iCloud a stiskněte tlačítko /odstranit účet/ Po odstranění vypněte funkci „najít iPhone“

Pokud vše proběhlo v pořádku, jste skvělí. Pokud se to příliš nepodaří, zkuste to znovu. Mně osobně se to podařilo až po pátém pokusu. A NEZAPOMEŇTE VYPNOUT INTERNET!

Najít iPhone

Vyhledávání bylo vyvinuto pro iOS 5 a zůstalo ve všech následujících verzích operačního systému. Tato funkce byla zavedena šestého června dva tisíce jedenáct. Postupem času se z něj stala nejen služba, ale i samostatná aplikace se sadou funkcí, které nemá žádný jiný výrobce.

Chcete-li sledovat aktuální polohu miniaplikace, musíte přejít na web iCloud.com pod svým účtem. V otevřené nabídce zvolte možnost Najít iPhone a iCloud zobrazí mapu s informacemi o poloze vašeho zařízení. Funguje to, i když je iPhone vypnutý, ale mějte na paměti, že v takovém případě si vyhledávač pamatuje, kde byl telefon naposledy online.

Tyto informace jsou uloženy v paměti vyhledávače po dobu čtyřiadvaceti hodin, poté není možné ztracené zařízení pomocí této metody vyhledávání najít, a to ani prostřednictvím služby iCloud. Vyhledávání funguje nejen přes počítač, ale také přes mobilní zařízení, stačí znát pouze informace o vašem účtu.

Základní akce

Existují jednoduché a dobře známé metody ochrany dat v případě ztráty zařízení. To je důležité zejména v případě krádeže iPhonu:

možné, najít, iphone, karty
  • Změňte všechna hesla, která v zařízení zadáváte, aby se zloděj při pokusu o obejití kódu nedostal k vašim důvěrným údajům. Produkty Apple mají možnost vzdáleného vymazání dat ze ztraceného zařízení. Stačí použít účet, pod kterým je iPhone registrován.
  • Zavolejte na vlastní číslo, pokud se to nepodaří, pokračujte v ochraně svých údajů.
  • Zablokujte si na nějakou dobu SIM kartu, například do vydání nové. To vám pomůže udržet peníze na účtu a zabránit tomu, abyste se dostali do záporných hodnot.
  • Vzpomeňte si na všechna místa, kde jste v poslední době byli. Možná jste zapomněli telefon a čeká na vás tam, kde jste ho nechali. Pokud jste v nějaké oblasti nebo organizaci a nemůžete najít svůj telefon tam, kde si myslíte, že by měl být, obraťte se na personál a ostatní ve svém okolí. Lidé si možná všimli, že telefon někdo zapomněl, a odložili ho v naději, že si na něj majitel vzpomene a vrátí se.
  • Ztrátu je dobré nahlásit na sociálních sítích. Možná někdo našel váš telefon a bude vás kontaktovat touto formou komunikace. Můžete publikovat na své vlastní stránce i v různých komunitách. Existuje také mnoho webových stránek, kde můžete nahlásit ztrátu telefonu. Čím více o ztraceném telefonu píšete, tím větší je šance, že bude vrácen.

Apple má ve svém arzenálu také praktickou funkci Chybějící režim. Funguje také přes iCloud. Po aktivaci této funkce se na obrazovce iPhonu zobrazí vaše telefonní číslo, na které vás lze kontaktovat, a ten, kdo telefon najde, vám bez problémů zavolá a smartphone vrátí. Pokud je telefon v tomto režimu, můžete z něj volat a přijímat hovory, takže je možná obousměrná komunikace mezi vámi a nálezcem telefonu.

Je důležité znát, uložit nebo zaznamenat číslo IMEI telefonu, aby bylo možné telefon dohledat v obchodě s mobilními telefony nebo na policii. Díky dalším informacím je smartphone prakticky nemožné najít.

Webové stránky, které pomáhají

Na internetu existuje velké množství stránek se seznamy ztracených a odcizených telefonů. Svůj chytrý telefon můžete zařadit do takového seznamu a doufat v poctivost lidí, kteří se k telefonu dostali. A samozřejmě, že tito lidé budou kontrolovat, zda je telefon na těchto stránkách uveden. Příklad takového webu: sndeep.com.

Jak obejít dvoufaktorové ověřování iCloud

Při použití služby „Přátelská nápověda“ tento kód k přihlášení do služby iCloud nepotřebujete

Zajímavé je, že samotná společnost Apple nikde neuvádí, že při použití nápovědy pro přátele je k přihlášení k vašemu Apple ID vyžadován ověřovací kód. Možná jde o nějakou chybu, nebo se vývojáři vědomě rozhodli pro tento předpoklad, aby usnadnili hledání ztracené elektroniky těm, kteří už nemají po ruce důvěryhodná zařízení.

Osobně jsem se zkoušel přihlásit ke svému účtu Apple ID ze dvou různých zařízení propojených s různými účty a zjistil jsem, že webové stránky společnosti Apple, pokud na ně přistupujete přes aplikaci Locator, dočasně deaktivují dvoufaktorové ověřování. A to i přesto, že při pokusu o přímé přihlášení k účtu je kód stále vyžadován.

Ano, z hlediska pohodlí je to opodstatněné, ale z hlediska bezpečnosti naprosto iracionální. Pokud přece zjistím cizí uživatelské jméno a heslo, mohu se bez problémů přihlásit k cizímu účtu. A to nemluvím o takových banalitách, jako je zapomnětlivost uživatelů. Je velmi pravděpodobné, že se váš přítel po nalezení svého zařízení jednoduše zapomene odhlásit ze svého účtu ve vašem zařízení.

možné, najít, iphone, karty

Ať už se jedná o chybu? Těžko říct. Na jedné straně možnost obejít dvoufaktorové ověřování není zrovna ve stylu společnosti Apple. Na druhou stranu vám ale společnost přece jen umožnila odemknout iPhone, když máte na zápěstí hodinky Apple Watch. Je tedy velmi pravděpodobné, že se jedná o další uvolnění, které se provádí pouze pro pohodlí uživatelů.

Jak povolit funkci Najít iPhone

Pro pohodlí uživatelů Apple nevynutil zapnutí funkce Power Reserve. Po aktualizaci iPhonu na iOS 15 se automaticky zapne.2. Tato novinka je součástí této konkrétní verze operačního systému. Pokud aktualizaci odmítnete, nová funkce se nezobrazí.

Bez instalace iOS 15.2 nic nebude fungovat

Po instalaci aktualizace se automaticky zapne režim úplného vybití. Bude to fungovat, ať už chcete, nebo ne. Další poznámka: aby bylo vyhledávání v zásadě možné, je třeba také začlenit funkci „Najít iPhone“, která propojí váš iPhone s vyhledávací infrastrukturou.

Vyhledávání iPhonu bude možné pouze v případě, že je aktivována funkce „Najít iPhone

Jak zjistit, kde je druhý iPhone?

Pokud se váš iPhone (iPad, Mac apod.) ztratil nebo byl odcizen, je možné sledovat jeho polohu pomocí online služby iCloud.Nebo použijte aplikaci Najít iPhone v jiném zařízení. 1. Otevřete webový prohlížeč v počítači a přejděte na iCloud.Nebo otevřete aplikaci Najít iPhone na jiném zařízení.

Pokud je ztracený iPhone vypnutý

Uživatelé se někdy ptají, zda je možné najít vypnutý iPhone, lze to provést, ale pouze pokud je aktivována výše uvedená funkce „Poslední zeměpisná poloha“. V opačném případě budete muset čekat, až někdo vaše zařízení najde a zapne.

Poté stačí přejít na označené místo a začít hledat. Pokud je v blízkosti policejní stanice nebo bezpečnostní stanoviště, vyplatí se zkontrolovat i je.

Všechny ostatní tipy, jak najít online iPhone pro postižené, včetně speciálních webových stránek, jsou neužitečné a často se jedná o obyčejné podvody.

Jak aktivovat funkci „Najít iPhone“?

Máte nový iPhone a chcete být co nejbezpečnější? Skvělé, pak musíte zapnout funkci „Najít iPhone“. Zde jsou pokyny:

Všimněte si, že funkce „Najít iPhone“ funguje pouze při zapnutém internetu. V opačném případě nebudete moci zařízení na mapě najít.

Ruská abeceda „P“. přepojení

Z hlediska zabezpečení mají zařízení Apple značný náskok před zařízeními se systémem Android a průkopnická práce inženýrů společnosti v této oblasti pokračuje. Proslýchá se, že v současné době probíhá projekt, který umožní vypočítat polohu vašeho zařízení, i když je vypnuté.

možné, najít, iphone, karty

Prozatím se však jedná o střednědobou perspektivu a těm, kteří svůj iPhone ztratili, doporučujeme, aby použili výše popsaná doporučení a ujistili se, že je funkce Najít iPhone vždy zapnutá.

Vaše osobní zkušenosti s hledáním ztraceného nebo ukradeného iPhonu jsou jako vždy vítány. Čekáme na vaše připomínky!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS