Je možné obnovit smazané zprávy na iPhonu

(Vyřešeno) Jak obnovit smazané iMessages na iPhonu a Macu. Aktualizace pro rok 2021

Většina fanoušků společnosti Apple si iMessage stále oblíbila, a to i přes popularitu aplikací Messenger a WhatsApp. Pokud máte iPhone, iPad, Mac nebo dokonce iPod touch, můžete se snadno přihlásit do služby iMessage (nebo se přihlásit do obchodu iTunes App Store) pod svým Apple ID a poté můžete pomocí iMessage komunikovat s přáteli (ujistěte se, že váš přítel je uživatelem Apple a má ve svém zařízení nainstalovanou aplikaci iMessage a iMessage je aktivována).

Pomocí iMessage můžeme volně posílat zprávy namísto používání textových zpráv prostřednictvím poskytovatelů komunikačních služeb, díky čemuž je iMessage mezi uživateli iPhonu poměrně oblíbená. Pomocí iMessage spolu komunikují, sdílejí fotografie v iMessage a vyměňují si zajímavé aplikace. Vzhledem k tomu, že ztráta historie iMessage je rozhodně katastrofa. Ztratili jsme iMessage kvůli náhodnému vymazání, chybě iOS nebo resetování iPhonu.

Jak můžete tyto zprávy obnovit? Zde vám ukážeme obnovení iMessages na iPhone a obnovení iMessages na Macu (MacBook, iMac, Mac Pro) zvlášť.

Jak obnovit data iPhonu / iPadu pomocí nástroje iOS Data Recovery

iOS Data Recovery je spolehlivý a výkonný nástroj určený k obnově dat iPhonu/iPadu i v mnoha obtížných situacích, protože nabízí 3 metody obnovy:

  • Obnovení dat iPhonu/iPadu je vhodné pro ty, kteří chtějí obnovit data přímo ze svého zařízení, protože smazaná data jsou v iPhonu/iPadu skryta až do úplného vymazání zařízení.
  • Obnovení dat ze zálohy iTunes se vztahuje na ty, kteří zálohovali své zařízení, načte data ze záložního souboru bez zařízení.
  • Obnovení dat z iCloudu vám pomůže okamžitě stáhnout data z iCloudu, včetně smazaných dat, pokud jste ztratili zařízení a nemáte zálohu, pomůže vám data obnovit.

Celý proces navíc zvládnete pomocí speciálních průvodců na několik kliknutí. Následujte nás a my vám ukážeme 3 kroky k obnovení dat iPhonu/iPadu.

Krok 1: Otevřete obnovu dat iOS

Otevřete aplikaci a vyberte možnost Obnovit data iOS.

Krok 2: Výběr prostředku k obnovení

Připojte iPhone/iPad k počítači, klikněte na možnost Obnovit ze zařízení iOS/Obnovit ze záložního souboru iTunes/Obnovit z iCloudu a vyberte možnost „Start“ nebo se přihlaste ke svému účtu.

Krok 3: Výběr a obnovení dat

Na levém postranním panelu se nachází mnoho kategorií, například Zprávy a kontakty, Média, Poznámky atd. д. Vyberte jednu z nich a na pravé obrazovce se zobrazí všechny údaje.

Poté vyberte požadovaná data a klikněte na tlačítko Obnovit, poté vyberte tlačítko Obnovit ve vyskakovacím okně a získejte tato data do počítače.

Jakmile se složka zobrazí na obrazovce, můžete si prohlédnout ztracená data a přenést je z počítače do iPhonu/iPadu.

Obnovení textových zpráv iPhone ze záloh iCloudu

Pokud máte zálohu zpráv na iCloudu, můžete je obnovit a získat zpět, ale nejprve musíte obnovit tovární nastavení iPhonu, čímž přijdete o data v zařízení. Naučíme vás, jak obnovit ztracené zprávy ze záloh iCloudu.

obnovit, smazané, zprávy, iphonu

Nejprve je třeba vymazat veškerý obsah a nastavení zařízení. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení „Základní“ „Obnovit“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“.

Zobrazí se obrazovka nastavení. Postupujte podle pokynů, a když přejdete na obrazovku „Aplikace a data“, vyberte možnost „Obnovit ze zálohy iCloud“.

Přihlaste se do služby iCloud a vyberte příslušnou zálohu. Pokračujte v připojování iPhonu k síti Wi-Fi, dokud nebude proces dokončen.

Poznámka: Pokud jste dříve nezálohovali iPhone na iCloud, je pro vás tato metoda nepoužitelná. Také nelze selektivně obnovit data, což znamená, že musíte obnovit všechna data pomocí něčeho, co nepotřebujete. Horší je, že před obnovením ze záloh iCloudu musíte vymazat veškerý obsah a nastavení, což znamená, že musíte zařízení nejprve obnovit jako nové.

Obnovení smazaných textových zpráv iPhone z iTunes / Finderu

Další způsob, jak vám můžeme nabídnout. Je načítání zpráv z iTunes nebo Finderu ve Windows nebo starších verzích macOS a v macOS Catalina nebo novějších verzích. Zde jsou kroky k obnovení smazaných textových zpráv iPhonu z iTunes nebo Finderu.

Kroky k obnovení smazaných textových zpráv iPhone z iTunes / Finder:

Krok 1 Nejprve je třeba připojit iPhone k počítači Mac nebo PC, kde jsou uloženy zálohy. Spuštění iTunes nebo Finderu.

Krok 2 V levém horním rohu iTunes by se pak měla objevit ikona iPhone. Vyberte tuto možnost. Vyberte své zařízení z panelu nabídek na levé straně aplikace Finder.

Krok 3 Poté klikněte na tlačítko Obnovit zálohu. Tuto možnost najdete na kartě Obecné v aplikaci Finder.

Krok 4 Nakonec budou data iPhonu nahrazena záložními daty. Tento úkol zabere několik minut. Pokud jste po odstranění těchto textových zpráv nezálohovali telefon, měly by se objevit v běžném seznamu.

Pomocí iTunes nebo Finderu můžete určitě obnovit smazané textové zprávy v iPhonu.

Kontrola zpráv z iPhonu na Macu

Pokud jste připojili iPhone k Macu a již jste povolili funkci synchronizace zpráv, můžete zkontrolovat své SMS na Macu, i když jste je na iPhonu ztratili.

Krok 1 Nejprve musíte potvrdit, že jste v iPhonu povolili funkci synchronizace prostřednictvím Nastavení [vaše jméno] iCloud Messages.

Krok 2 Pokud jste hotovi, můžete přejít do aplikace Zprávy Mac a najít ztracené zprávy.

Krok 3 Klepněte na možnost Zprávy IM Předvolby zpráv, povolte možnost Povolit iCloud zprávy.

Přímé obnovení smazaných textových zpráv z iPhonu

Poznámka: iPhone Text Message Recovery poskytuje „Smart Recovery“ pro rychlé a snadné obnovení smazaných dat z iPhonu. Pokud nevíte, kde a za jakých okolností smazaná data najít, doporučujeme zvolit možnost „Smart Recovery“ a vybrat možnost „Jak jste ztratili data“, aby se zvýšila rychlost obnovy dat.

Tento režim obnovy umožňuje přímo skenovat zařízení iOS a najít všechny nedávno smazané soubory nebo obnovit data z nepřístupného/ztraceného zařízení.

Spuštění opravy iPhonu prostřednictvím SMS a připojení iPhonu 5S k počítači.

Zde si vezmeme příklad obnovy SMS na iPhone 5S přímo, můžete postupovat podle stejného návodu k použití pro získání ztracených zpráv z jiných zařízení iPhone.

Nyní je třeba připojit iPhone 5S k počítači pomocí kabelu USB. Okamžitě detekuje váš iPhone 5S a poté zobrazí vaše zařízení na úvodní obrazovce. Nyní klikněte na tlačítko „Začít“ a spusťte skenování zařízení. Během skenování můžete spustit náhled nalezených dat.

Vyberte typy souborů, které chcete obnovit

Vyberte si typy souborů, které chcete ze zařízení iPhone obnovit, včetně fotografií, videí, textových zpráv, kontaktů, hlasových poznámek, poznámek, zpráv z datových aplikací Kik / WhatsApp / WeChat atd. Д. Pokud chcete obnovit smazané SMS z iPhonu, stiskněte tlačítko „Message“ a poté stiskněte tlačítko „Next“ pro přechod k dalšímu kroku.

Vyhledávání smazaných dat v iPhonu

Klepnutím na tlačítko „Scan“ provedete kontrolu smazaných dat, software automaticky zahájí kontrolu smazaných zpráv.

Zobrazení a obnovení smazaných SMS z iPhonu

Po několika minutách si můžete prohlédnout všechny zprávy z kontroly před jejich obnovením. Poté můžete označit položky, které chcete obnovit, a uložit je do počítače stisknutím tlačítka „Obnovit“.

Během celého procesu musíte mít iPhone 5S připojený k počítači.

Poznámka. Jak vidíte, SMS zprávy zobrazené ve výsledku skenování obsahují jak smazané zprávy, tak stávající zprávy v různých barvách na iPhonu 5S. Pokud chcete vrátit pouze smazané zprávy, můžete použít tlačítko v horní části: Zobrazit pouze smazané položky.

Jak obnovit smazané textové zprávy z iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a úpravou článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 156 513.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit nedávno smazané textové zprávy na iPhonu pomocí iTunes nebo zálohy iCloudu. V případě zálohování budou obnoveny všechny textové zprávy přijaté před datem zálohování a všechny zprávy přijaté po tomto datu budou smazány.

Klikněte na ikonu připojeného zařízení. Toto je ikona iPhone v levém horním rohu okna iTunes. Tím se otevře karta „Procházet“.

  • Pokud se zobrazí výzva, vypněte funkci Najít iPhone.
  • Vytvoření nové zálohy pro obnovení systému v případě, že se něco pokazí. Chcete-li vytvořit novou zálohu, stiskněte tlačítko „Zpět.

Klikněte na datum zálohování. Vyberte datum, kdy byly smazané textové zprávy uloženy do iPhonu.

Vyčkejte na dokončení procesu obnovení. Odstraněné textové zprávy lze nyní zobrazit v aplikaci Zprávy, kde je na zeleném pozadí bílá ikona textového mraku.

  • Před použitím služby iCloud se ujistěte, že je zálohovaná. Chcete-li to provést, klikněte na Apple ID v horní části obrazovky Nastavení, klikněte na „iCloud“, posuňte stránku dolů a klikněte na „iCloud backup“. Pokud se na obrazovce zobrazí datum zálohování, můžete jej obnovit.

Počkejte, dokud nebude proces resetování dokončen. Tento proces zabere několik minut. Nyní můžete vybrat zálohu iCloud.

Pokud chcete získat smazané textové zprávy v iPhonu, vyzkoušejte ji

Pokud budete mít štěstí, budete mít tři možnosti jen proto, že pravidelně zálohujete telefon. V opačném případě si můžete vybrat pouze třetí možnost.

Jak obnovit smazané zprávyČasově náročné vícenásobné obnoveníPřihlaste se ke svému Apple ID Přepsat selektivní obnovení
iCloud 30 minut-45 minut Normální běh Nezbytné Potřebujete Ano Ne
iTunes 20 minut-25 minut Normální běh Nezbytné Nezbytné Ano Ne
Software pro obnovu dat Méně než 10 minut Snadno zbytečné zbytečné Ne Ano

Jak zálohovat textové zprávy iPhone / iPad

Nejbezpečnější způsob, jak zabránit ztrátě dat. Pravidelné zálohování dat iPhonu. To vám umožní snadno obnovit ztracená data ze zálohy.

Zde vám představíme 3 způsoby zálohování dat iPhonu.

Možnost 1. Zálohování dat iPhonu pomocí iCloudu

iCloud. je online cloudová služba společnosti Apple Inc., která uživatelům umožňuje kdykoli stahovat a přistupovat ke svým datům. To by mohl být jeden z praktických způsobů, jak si uchovat kopii iPhonu.

Krok 1 Připojte iPhone pomocí stabilního připojení k internetu Wi-Fi.

Krok 2 Pokud používáte iOS 10 a starší, přejděte do Nastavení iCloud Backup Recovery. V opačném případě přejděte do Nastavení [vaše jméno] iCloud.

Krok 3 Přejděte dolů a najděte položku Zálohování iCloud a stiskněte tlačítko Zálohovat.

Možnost 2. Zálohování dat iPhonu pomocí iTunes

iTunes. je další způsob, jakým můžete spravovat svá data v systému iOS bez jakýchkoli překážek. Pokud se vám nelíbí online řešení, může pro vás být lepší volbou toto.

Krok 1 Připojte iPhone k počítači s iTunes a klepněte na ikonu zařízení Závěr Obnovit zálohu.

Krok 2 Vyberte jeden záložní soubor a zadejte heslo, pokud ho máte, a klikněte na tlačítko Obnovit.

Možnost 3. Zálohování dat iPhone pomocí aplikace FoneLab

Nezapomeňte, že pokud chcete obnovit data pomocí výše uvedených metod, stávající data v zařízení budou trvale vymazána. Pokud se vám to nelíbí, FoneLab iOS Backup and Restore Data vám pomůže bezpečně a selektivně zálohovat a obnovit data iPhonu.

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte program do počítače, podporovány jsou verze pro Windows a Mac.

obnovit, smazané, zprávy, iphonu

Krok 2 V hlavním rozhraní vyberte možnost Zálohování a obnova dat iOS a klikněte na tlačítko Zálohovat data iOS.

Krok 3 Vyberte požadovaný režim zálohování a stiskněte tlačítko Start.

Krok 4 Vyberte data, která chcete zálohovat, a zvolte možnost Další.

Pokud máte další dotazy k iPhonu, zanechte prosím komentáře níže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS