Je možné připojit klávesnici k televizi

Připojujeme bezdrátovou myš a klávesnici k LG Smart TV TV

Myslím, že není tajemstvím, že moderní televizní televizory podporují spojení obyčejných počítačových myší a klávesnic. Za účelem ovládání vybudovaného prohlížeče, her a dalších aplikací. Proces připojení myši a samotné klávesnice je velmi jednoduchý, stačí připojit zařízení k televizním konektoru USB.

V tomto článku chci ukázat, jak se to všechno spojuje a funguje. Neměly by se objevit žádné problémy. Přestože si často všimnu hlášení, že klávesnice a myš nechtějí pracovat na TV Mystery Smart TV TV. Pokyny však říkají, že tato zařízení jsou podporována. Nevím, v čem je problém, nemůžu zkontrolovat, protože nemám TV TV TV TV.

[Nové] Hodnocení F1 Na začátku roku 2019: Notebooky, domácí směrovače, tiskárna All-in-One, Power Bank, SSD, Smart TV konzole s podporou 4K UHD, herní karty, procesory PC, Wi-Fi zesilovače, smartphony před 10 000. tablety pro internetovou sadu, antiviry

A pro demonstraci práce kabelové klávesnice a bezdrátové myš, budu na příkladu televize LG 32LN575U s funkcí chytré televize. Moje myš je bezdrátová rapoo 3710p (také jsem se pokusil připojit kabelové). A a4Tech Wired USB klávesnice.

Víš, řeknu vám, že pro správu inteligentní televize existuje prohlížeč a další programy, jedna myš je dost dost. Klávesnice je pro to, co je potřeba pro vstup do textu, existují nějaké dotazy vyhledávání atd. D. V televizi nebudete vytisknout některé dokumenty. Je tedy také velmi pohodlné to s myší na klávesnici obrazovky.

Pokud přemýšlíte o koupi bezdrátové (nebo kabelové, což není příliš pohodlné) klávesnice pro vaši televizi, zdá se mi, že to není rozumná plýtvání penězi. Raději si koupit dobrou bezdrátovou myš.

K čemu to je

Pro chytré televizory jsou poskytovány v konfiguraci dálkového ovládání, ale při vyhledávání na internetu nebo při stahování určitých programů se neliší v pohodlí.

Klávesnice poskytuje pohodlnější práci s televizí. Bezdrátové klávesnice jsou obzvláště populární. myši s ovládáním rádia. Zařízení s myší je charakterizováno funkčností. Chcete.li s tím pracovat, potřebujete konektor USB. Zvláštní technika je vybrána pro podobný gadget pro synchronizaci s televizí a dalším vybavením.

Je namontován v portu použití, který zaručuje vysokou kvalitu a dobře koordinované práce. Možnost je také poskytována jako dálkové ovládání Philips s klávesnicí.

Proces připojení přes USB

Nyní přímo o tom, jak připojit myš k televizi. To bude vyžadovat kabel USB. Pokud je taková cesta ven na ovladači, nebudou vyžadovány žádné další dráty. Pokud existuje stará počítačová myš a na konci drátu je specifický tip, musíte si zakoupit adaptér nebo jiné zařízení, v závislosti na tom, co se bude zdát levnější.

 • Vložte konec z drátu do části USB umístěné na zadní nebo straně monitoru.
 • Dejte televizi čas na určení zařízení a nastavení konjugace.
 • Na konci těchto akcí se na obrazovce objeví zpráva o úspěšném připojení zařízení.

Nyní můžete pomocí ovladače přesunout kurzor na obrazovce. Posouvání běžce je prováděno kolem a průměrným tlačítkem a výběr je ponechán.

možné, připojit, klávesnici, televizi

V případě vzduchové myš je třeba vložit mikroder do vhodné díry monitoru. Systém určí zařízení jako obyčejnou myš. Podle recenzí je signál dokonce ve velké vzdálenosti, ale baterie je třeba včas změnit.

Jak připojit bezdrátovou klávesnici k televizi

Zvažte několik hlavních způsobů, jak připojit klávesnici k televizi.

Automatické automatické navigace prostřednictvím adaptéru. Mnoho bezdrátových klávesnic má stejné adaptéry USB jako bezdrátové myši. USB adaptér je miniaturní zařízení obsahující všechny potřebné informace o konkrétní klávesnici nebo myš, která je vložena do portu USB. Jakmile je adaptér nainstalován v odpovídajícím televizním hnízdě, dojde k rozpoznávání klávesnice automaticky. Systém inteligentního televize zároveň nahlásí objev nového zařízení a nastaví jej sám. S touto metodou nejsou vyžadovány další manipulace. Pokud si nemůžete nakonfigurovat klávesnici pro sebe v odpovídající části inteligentní televize (obvykle v nabídce „Systém“ a podnabídky „Správce zařízení“).

Nastavení Bluetooth. Akce jsou přesně stejné jako připojení Bluetooth, například dva chytré telefony. Chcete.li připojit klávesnici Bluetooth, musíte přejít do nabídky „Systém“ a podnabídce „Správce zařízení“ (nebo hledat podobné sekce v nabídce). V dispečeru zařízení vyberte položku „Nastavení klávesnice“ a do ní „Přidejte klávesnici Bluetooth“. Poté je konjugace zapnutá na obou připojených zařízeních. To znamená, že systém inteligentní televize najde tuto klávesnici Bluetooth a nabídne vstup do kódu pro konjugaci. Zbývá zadat tento kód na klávesnici správně. V posledním kroku můžete nakonfigurovat klávesnici v souladu se svými návyky.

Připojení k televiznímu přijímači Smart TV (Smart TV)

Pro práci myši a klávesnice v inteligentní televizi budete potřebovat:

Důležité. Pokyny pro televizi uvádějí modely kompatibilní s konkrétním produktem. Modely od některých výrobců mohou být nekompatibilní v parametrech s televizí, v takovém případě nebude připojení navázáno.

Algoritmus pro připojení kabelových zařízení s inteligentní televizí je velmi jednoduchý:

 • Na zadní nebo boční panel televize jsou divize USB. Do nich jsou vloženy kabely gadgetu (pokud je port USB jeden, je větev zakoupena).
 • Poté musí televizor určit zařízení a připojit.

To obvykle stačí pro správnou práci. Někdy může být vyžadována ruční synchronizace. Je držen v nabídce TV prostřednictvím karty Správce zařízení. Ve stejné položce nabídky můžete nakonfigurovat některé jednoduché parametry operace klávesnice a myši.

Prostřednictvím správce zařízení můžete ovládat funkce, jako je velikost textu nebo kurzoru myši, rychlost lisování atd.D. Pro různé výrobce se může algoritmus připojení lišit.

Samsung (Samsung)

Nejprve se budete muset seznámit se seznamem podporovaných modelů gadgetů na Samsungu.

Důležité. Pokud je klávesnice od jiného výrobce, může fungovat nesprávně. Pro Samsung je k dispozici obecný, s pokročilými schopnostmi.

Výběr vhodných zařízení začněte nakonfigurovat:

 • Připojte kabel do konektorů USB na bočním panelu obrazovky. Samotná televize provede synchronizaci tím, že oznámíte nalezené gadgety s informačním oknem.
 • Po obdržení oznámení klávesnice a myší nalezených v hlavní nabídce.
 • V kartách „Systém“. „Správce (nebo dispečer) zařízení“, které jsou prováděny uspořádání uživatelů nastavení zařízení.

Nastavení myši mění velikost šipky šipky, její rychlost a základní klíč. Další parametry pro klávesnici si mohou vybrat kombinace klíčů vhodné pro uživatele pro krátké příkazy nebo přepínání rozvržení. Je možné vybrat požadovaný jazyk.

LG televizory podporují širokou škálu modelů klávesnice a myší. V tomto výrobci a bezdrátovém připojení nejsou žádné problémy. To výrazně zjednodušuje připojení dalších zařízení. By potřeboval:

 • Připojte vodič nebo adaptér myši a klávesnice k odpovídajícím konektorům na bočním panelu monitoru. Po automatické synchronizaci se na obrazovce objeví odpověď, že zařízení byla nalezena.
 • Správná operace myši zobrazí ikonu kurzoru, která se objevila na televizním monitoru, klávesnici lze zkontrolovat přechodem do prohlížeče.
 • Po synchronizaci můžete nakonfigurovat připojené gadgety pro parametry osobního uživatele přejít do bodu nabídky „Správce zařízení“.

Na zadním panelu jsou 2 nebo 3 sloty USB, do kterých můžete vložit drát ze zařízení nebo adaptéru. Metoda připojení je standardní:

 • Do portu je vložen kabel nebo adaptér;
 • Očekávání synchronizace zařízení;
 • Ikona o připojených zařízeních USB, která ukazují, že množství se objeví na hlavní obrazovce.

Bude možné jít do nabídky pomocí dálkového ovládání i myší, což je pohodlnější. A nastavení se také změní na kartě „Správce zařízení“.

Jak připojit myš k televizi

Myš pro inteligentní televizi je spojena stejným principem jako klávesnice. Pokud používáte bezdrátovou myš, vložte adaptér do USB konektoru. Připojení vodičů se provádí podobným způsobem.

Pokud uživatel udělal vše správně, pak se na televizní obrazovce objeví oznámení, že nové zařízení je správně připojeno a je připraveno k použití. Můžete posouvat webové stránky nebo televizní nabídku za kolo. Spuštění aplikací a reprodukce souborů se provádí stisknutím levého tlačítka myši pro televizi.

Jak připojit vzduchovou myš? Nejprve zjistíme, co to je. Aeroms vám umožní změnit polohu kurzoru pohybem ruky. Musíte se však pohnout pouze štětcem a ne celou ruku. Reakce na příkaz uživatele je prováděna informacemi o čtení z vybudovaného gyroskopického senzoru. Vzduchová myš je ideální pro správu televize.

Existují dva režimy provozní rychlosti. Na zadní straně takového zařízení je klávesnice. Zdrojem energie jsou dvě baterie AAA. Aby se ušetřil poplatek po 15 sekundách nečinnosti, je Aeromysh vypnut automaticky. Připojení se provádí podle stejného principu jako připojení běžné počítačové myš.

možné, připojit, klávesnici, televizi

Připojení bezdrátové klávesnice k televizoru přes adaptér Bluetooth

Většina levných bezdrátových klávesnic má vlastní adaptér Bluetooth, který musí být připojen k televizoru nebo předponu v USB konektoru. Je naladěno pouze tak, aby pracovalo s touto konkrétní klávesnicí a nelze jej použít s jinými zařízeními.

Na jedné straně je výhodné, protože ve vaší televizi, pokud to není chytrá televize, nebo předpona nemusí mít postavený bezdrátový modul Bluetooth. Taková klávesnice je tedy vhodná pro použití se starými modely.

Navíc, když se připojíte, k zadání není nutná žádná nastavení. Stačí pouze vložit přijímač Bluetooth do USB konektoru konzoly nebo televize a klávesnice začne fungovat. Text můžete zadat v jakékoli aplikaci.

Nevýhodou je skutečnost, že pokud najednou ztratíte tento adaptér Bluetooth, pak nebude možné připojení klávesnice s předponou pro televizi možné.

Účel a schopnost připojit myš a klávesnici k inteligentní televizi

Kontrola dálkového ovládání během sady zpráv během šití v síti nebo s jinými akcemi s inteligentním TV způsobuje určité nepříjemnosti, i když je PDU přizpůsobena „inteligentní“ funkčnosti přijímačů televizních přijímačů. Aby uživatelé nezažili nepohodlí, výrobci vybavení přidali možnost připojení periferního vybavení k jejich televizním miřím a klávesnici, což výrazně zjednodušuje využití všech schopností chytrých TV.

Zjistěte, zda je možné připojit myši nebo klávesnici k konkrétnímu modelu, můžete v nastavení samotného přijímače televizoru. Například v Smart TV Samsung musíte otevřít nabídku zařízení, poté přejděte do sekce „Systém“ a poté na kartu „Správce zařízení“. Pokud má seznam zařízení dostupných pro připojení zájmy zájmu, lze je bezpečně propojit a použít.

Důležité! Chcete.li se připojit k inteligentní televizi, musíte si vybrat správné periferní zařízení. Mnoho výrobců, například Samsung nebo Philips, doporučuje používat myši a klávesnice, stejně jako webové kamery pouze své vlastní produkce, jinak není zaručena stabilní provoz zařízení.

možné, připojit, klávesnici, televizi

Produkty významných značek jsou však drahé, takže uživatelé často hledají alternativní řešení. Takže při nákupu gadgetů jiných značek, které se mají mýlit, musíte věnovat pozornost jejich obalu, stejně jako pokyny. obvykle existuje seznam firem s televizory, jejichž tyto produkty jsou kompatibilní. Pokud je v tomto seznamu uvedený televizní přijímač, pak lze taková periferní zařízení bezpečně zakoupit-určitě budou fungovat.

možné, připojit, klávesnici, televizi

Není však třeba připojit obě zařízení najednou. Pokud uživatel neplánuje tisknout texty ve velkém množství, může si koupit a připojit pouze myš. bude stačit k zadání dotazů na vyhledávání.

Na poznámku! Virtuální klávesnice je k dispozici v inteligentních telf-tepholigress, pro výběr písmen, čísel a znaků s myší je mnohem pohodlnější než použití střelce na panelu dálkového ovládání.

Top-5 nejlepší modely myší

Pět nejlepších myší pro inteligentní stopy zahrnovalo nejoblíbenější modely, které se rozlišují podle kvality, zajímavé funkce a vysokých odborných hodnocení.

Samsung ET-MP900D

Tento bezdrátový laserový manipulátor vypadá jako standardní počítačová myš. Zařízení se vyrábí ve stylovém pohodlném pouzdře s texturou „pod kůží“, vybavená 4 funkčními tlačítky a rolovacím kola. Zařízení z baterií AA se krmí. Vysoká přesnost a poloměr signálu je poskytován senzorem 1600 dpi, konjugace se provádí pomocí Bluetooth 3.0. Průměrný

Philips SPM7800

Toto je model kategorie rozpočtových cen univerzálního plánu. Může pracovat v konjugaci s „inteligentním“ televizí, osobním počítačem a notebookem v okruhu 10 metrů. Typ připojení. rádio. Myš je bezdrátová, laserová, 2-tlačítko s rolovacím kolečkem mezi nimi. Existuje senzor s rozlišením 1200 dpi. Napájení. z baterie AAA.

Sony VGP-BMS20

Toto zařízení původního futuristického formátu se nachází v prodeji v různých barvách: Kromě obvyklého černobílého odstínu si můžete vybrat oranžovou, růžovou, pistáciovou a modrou matku.fearl barvy. Tlačítka na optickém zařízení 3 mezi nimi je roletové kolo. Model je charakterizován nízkou elektrickou spotřebou konkurentů. Pro párování s televizorem, PC nebo notebookem je produkt vybaven modulem Bluetooth.

Logitech v470

Jedná se o 3-kapacitní laserový manipulátor, s rolovacím kotoučem a funkcí škálování. Technologie Bluetooth se používá k propojení s inteligentním nebo počítačem. Existuje senzor senzor 1600 dpi. Stavební materiál. lesklý plast. Pro pohodlí skladování a dopravy je model dodáván v ochranném krytu.

Vzduchová myš T2

Toto zařízení je navrženo výhradně pro připojení k inteligentní televizi. Navrhněte tuto leteckou myš připomíná dálkové ovládání, ale s širší funkčností. S jeho pomocí můžete nejen ovládat kurzor, ale také zadat text a hry pomocí klíčů a postaveného gyroskopu.v gyroskopu.

Výše uvedená modupční zařízení se tedy mezi uživateli osvědčila, proto jsou vedoucí pozice všech druhů hodnocení oprávněně obsazeny. V každém případě mohou i běžné počítačové klávesnice a myši výrazně zjednodušit správu inteligentního tel, hlavní věcí je, že podporují propojení s ním. O tom se můžete dozvědět na balení zařízení, které obvykle uvádějí všechny modely zařízení, které je podporováno konkrétním periferií.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS