Je tužka Apple opravdu stojí za nákup. Stylus pro iPad

tužka, apple, opravdu, stojí

Nejlepší stylus pro iPad v roce 2023

Od citlivosti na tlak po ergonomické sudy jsou nejlepší stylusy pro iPady skutečné magické značky.

Stále jedna z nejlepších digitálních pera na trhu.

Skvělá alternativa k Apple Pencil.

Úžasný nástroj pro psaní poznámek.

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

Je čas dát si prsty odpočinout a získat lepší kontrolu nad vaší prací s nejlepšími stylusy pro iPady. Svět digitálních pera vychvalování nových, vylepšených funkcí a řady cenových bodů. Ale jak víte, které pero je nový král příslušenství pro iPad a který je jen oslavenou větvičkou? Stylus používaný pro skicování a kreslení nemusí být nejlepším stylusem pro tvorbu poznámek a úpravy fotografií. Prozkoumejte své možnosti, objevte nejnovější a největší funkce dnešního dnešního dnešního a najděte nejlepší stylusové pero pro umělce, fotografy a kohokoli jiného, ​​kdo chce ze svého iPadu vytěžit maximum ze svého iPadu.

 • Nejlepší pro fotografy: Apple Pencil 2. generace
 • Nejlepší pro umělce: Adonit Note Digital Pencil s odmítnutím palmy
 • Nejlepší pro poznámek: Logitech Crayon Digital Pencil for iPad Pro
 • Nejlepší pro studenty: Jamejake Stylus Pen pro iPad s odmítnutím palmy
 • Nejlepší pro více úkolů: KECOW Active Stylus Pen kompatibilní pro iosandroid

Nejlepší stylus pro iPady

Bez ohledu na váš rozpočet, existuje nový, vysoce kvalitní stylus, který může kreativní práci mnohem snazší usnadnit. Když rozumíte různým funkcím a funkcím špičkových digitálních pera, mohou být tyto nové nástroje neuvěřitelně užitečné a stojí za to o další peníze. Ale i když potřebujete jednoduchý stylus pro poznámky k zapisování, existují nové, cenově dostupné vzory, které se cítí skvěle.

Nejlepší pro fotografy: Apple Pencil 2. generace

Začněme s All-Star, nejlepším stylusem iPadu pro fotografy. Apple Pencil 2. generace je celkový nejlepší stylus pro kreslení nebo úpravu fotografií na iPadu. Je to přesný nástroj schopný více funkcí jednoduše klepnutím na stranu hlavně. Funguje to hladce s Lightroom, afinitní fotografií nebo PixelMato. Magneticky spojuje s iPad Pro 12 a 11 pro snadné nabíjení a párování zařízení. Jednoduše postavte pero podél horní části iPadu a vše se magicky spojí a nabíjí se. Apple tužka druhé generace se cítí lépe než originál, s matným povrchem a rovnou stranou, která jí brání v odvalování. Není to nejlevnější stylus pro iPady, ale je to jeden z nejlepších.

Nejlepší pro umělce: Adonit Note Digital Pencil s odmítnutím palmy

Cenové záležitosti a ne všichni z nás si mohou dovolit 120 Apple Pencil. Naštěstí má poznámka Adonit veškerý tlak a citlivost na sklon, kterou umělec potřebuje za polovinu ceny Apple Pencil. Použijte dvě tlačítka zkratky k usnadnění výkresu a vymazání. Pokud ji vaše aplikace podporuje, má poznámka citlivost na rozpoznávání palmy. A pero se ve vaší ruce cítí solidní a profesionálně. Nevýhodou: Žádné magnety. Musí být účtováno kabelem. A citlivost na tlak je dobrá, ale ne tak velká jako tužka Apple. Pokud hledáte levnou alternativu k tužce Apple, ale přesto chcete robustní funkčnost, je poznámka jedním mocným brkem jako nejlepším iPad stylusem pro umělce.

Nejlepší pro poznámek: Logitech Crayon Digital Pencil for iPad Pro

Logitech původně navrhl digitální tužku Crayon pro školy, ale nyní je to jeden z nejlepších všudypřítomných stylů iPad. Čáry jsou rychlé a přesné a ovládání náklonu funguje dostatečně dobře pro rychlé čmáranice. Pokud potřebujete stylus iPad pro psaní poznámek během schůzky nebo na skicování drsných nápadů, je Logitech Crayon jedním z nejlepších. Největší nevýhodou je nedostatek citlivosti tlaku, což znamená, že to není ideální pro seriózní umělce, kteří potřebují větší kontrolu nad linií. Navíc je cena příliš vysoká na to, aby se jednalo o stylus školy v hození.

Nejlepší pro studenty: Jamejake Stylus Pen pro iPad s odmítnutím palmy

IPad může být nejlepším přítelem vašeho dítěte, ale pokusit se dělat školní práci na obrazovce je těžké bez dobrého stylusu. Jamejake Stylus má uznání palmy, což je nutností pro děti, které se snadno frustrují nežádoucími liniemi a značkami způsobenými jejich klidovými rukama. Ve 25 letech se nejedná o nejlevnější stylus iPad, ale vydrží déle než 5 stylusů 5. kvality 5. Toto je perfektní stylus pro studenty na střední a střední škole, kteří chtějí psát a čerpat na svých tabletech.

Nejlepší pro více úkolů: KECOW Active Stylus Pen kompatibilní pro iosandroid

Jako nejlepší stylus iPad pro více úkolů je aktivní stylus Kecow v polovině kroku mezi levně navrženými stylusy, které stojí od 5 do 50 vysoce kvalitních nástrojů pro digitální psaní. Neexistuje žádná citlivost na tlak ani naklonění. Neexistuje žádné připojení Bluetooth. Toto je jednoduchý psací stylus, který funguje dobře a cítí se skvěle. Přejděte od rychlého skicování na iPadu až po psaní poznámek o smartphonu bez problémů s potížími nebo připojením. Psaní se objevuje na obrazovce bez zpoždění. Je to skvělé pro kanceláře a schůzky. Nejlepší ze všeho je, že je to profesionálnější než stylusy obchodu s dolary a bude jakákoli práce, aby se cítila důležitější.

Věci, které je třeba zvážit při nakupování nejlepších stylus pro iPady

Zatímco používání oficiálního Apple Pencil se zdá jako zřejmá nejlepší volba pro iPad Stylus, nové funkce a přesnost jeho konkurentů otevřely trh stylusu stylus. Dnešní stylusy iPad přicházejí v celé řadě možností, s velkým výběrem. Ale nemusíte být ohromeni. Nejdůležitější součástí jakéhokoli kvalitního stylusu je to, že usnadňuje vaši práci. Hledejte možnosti a ergonomii, které vyhovují vaší práci.

Kolik byste měli utratit za stylus?

Nelze popřít, že některé z nejlepších stylusů pro iPady mají šokující děsivou cenu. Výdaje více než 100 za něco, co váš prst může udělat zdarma, je obrovská bariéra pro vstup do těch nových na kresbu stylusu. Ale mnoho z těchto drahých pera je nabity funkcemi, které stojí za peníze.

Pro umělce a designéry je pro rychlé a pohodlné vytváření obsahu na iPadu nutný stylus stylus. Platíte za přesnost a pohodlí. Pera citlivá na tlak umožňují uživatelům změnit šířku linky za běhu, stejně jako skutečné pero nebo kartáč. Funkce naklápění mohou také pomoci cyklus různými typy linek pro stínování. A high-tech senzory detekují a ignorují vaši dlaň, když spočívá na obrazovce. Ty zvony a píšťalky nejsou levné, ale jsou užitečné.

Pokud nepotřebujete veškerou citlivost na tlak ve svém kresbním stylusu, najdete levná pera za méně než 20. Tyto práce dokončí, ale pouze v případě, že je práce jednoduché nebo čmáranice. Levnější modely nejsou nic jiného než plastový hlaveň s vodivým gumou nebo plastovou špičkou. Jsou však pohodlným krokem od používání prstů.

Než vás cena iPad Stylus pošle do zpětného rázu, podívejte se na formulář a funkce těchto příslušenství pro iPad. Peníze navíc mohou stát za to, pokud nástroj eliminuje frustraci a zvyšuje produktivitu.

Chcete stylus, který funguje dobře pod tlakem?

Citlivost na tlak je jedním z největších obav pro umělce a designéry. Schopnost vykreslit linie různé tloušťky v přirozeném pohybu usnadňuje skicování na digitální obrazovce. Programy jako Photoshop rozpoznávají stylusy citlivé na tlak a dobře je využívají. S trochou praxe bude mít pero a papírový umělec staré školy úplnou kontrolu nad jejich novým digitálním plátnem.

Pera citlivá na tlak budou muset synchronizovat s tabletem (obvykle přes Bluetooth), aby pero a obrazovka mohla komunikovat a poskytnout vám nejpřesnější linii.

Citlivost naklonění umožňuje uživatelům změnit linii jako linii tradiční tužky. Nakloňte stylus dolů a strana špičky vytvoří stínované znaky. Toto je fantastický nástroj pro umělce, kteří dělají spoustu inkoustování a stínování, aby vytvořili stínové efekty. Pokud však pouze používáte pero pro psaní poznámek, nemusí být nutná funkce naklonění.

Jaký typ tabletu používáte?

Apple miluje aktualizaci svých produktů a operačních systémů. Než si zakoupíte jakýkoli drahý stylus pro iPady, zkontrolujte, zda je pero kompatibilní s vaším aktuálním tabletem. Například 2. generace Apple Pencil pracuje s iPad Pro 12.9 palců (3. a 4. generace) a iPad Pro11 Inch (1. a 2. generace). Pokud je váš tablet zastaralý, nový stylus ztratí (nebo všechny!) jeho rysů.

Nebojte se však spárovat další značku stylusu, jako je Adonit, s vaším produktem Apple. Tito výrobci perem třetích stran mají prokázané výsledky materiálů hodných umělců a často budou dobře fungovat s iPadem. Stačí si přečíst specifikace a dvojitou kontrolu, že pero je navrženo tak, aby pracovalo s vaším tabletem.

Stylus se musí cítit dobře ve vaší ruce

Nepřehlížíte ergonomii. Stylus by se měl cítit solidní, přesto lehký ve vaší ruce. Váš palec a ukazováč by měl pohodlně spočívat kolem hlavně. Vaše ruka by neměla křeče ani po dvaceti minutách těžkého používání. A jakákoli další tlačítka nebo ovládací prvky by se měly snadno ovládat.

Možná si myslíte, že některé stylusy iPad vypadají příliš velké a objemně, ale tato větší pera se ve skutečnosti cítí skvěle, když je začnete používat. Bude existovat křivka učení, zejména pro stylusy bohaté na funkce, takže i když se vám nelíbí pocit stylusu, zkuste to na pár minut, pokud je to možné. Může to vypadat neohrabaně, ale po několika pomlčkách a tečkách se to dostanete.

Neztrácejte stylus iPad

Ztráta stylusu není smíchem, zvláště pokud jste zaplatili 100 za mocné pero. Dokonce i ten nejlepší stylus pro iPady má tendenci zmizet. Sudy některých vzorů stylusu jsou kulaté velmi kulaté. Pokud si nebudete opatrní. Existují magnetická pera a pouzdra na tablety, které udržují vaše digitální pero zabezpečené, když se nepoužívá. V závislosti na značce můžete dokonce najít vyhrazené držitele pera, kteří sedí na vašem stole. Jednoduchý klip může také zajistit, aby se pero stylusu nezbavilo stolu, nebo několik strategicky umístěných gumových pásů může také provést klíště. Ať už si vyberete jakoukoli metodu, nepodceňujte schopnost stylusu sklouznout pryč do neznáma.

Časté časté

Otázka: Můžete použít jakýkoli stylus s iPadem?

Ne, nemůžete používat žádný stylus s iPadem. Dnešní stylusy jsou high-tech nástroje pro psaní s funkcemi, jako je rozpoznávání palmy, tlaková citlivost a citlivost naklonění. K dosažení těchto funkcí bude stylus muset spárovat s tabletem. Některé stylusy budou pracovat pouze se zařízeními Microsoft a Android a některé stylusy iPad se budou spojit pouze s nejnovější generací tabletu Apple. Proto je důležité si přečíst specifikace jakéhokoli stylusu, aby se zajistilo, že bude fungovat s vaším tabletem. To znamená, že pokud vše, co chcete, je jednoduchá hůl pro výrobu značek a poznámek k psaní, můžete použít téměř jakýkoli stylus, který chcete. Ale vzdáváte se mnoha zábavných funkcí skutečně digitálních pera.

Otázka: Existuje levnější alternativa k tužce Apple?

Ano, existuje levnější alternativa k tužce Apple. Adonitská poznámka je jedním z nejlepších stylusů, které můžete získat a stojí mnohem méně než Apple Pencil. Má všechny funkce tužky Apple s jednou výjimkou: potřebuje k nabíjení šňůru. Apple tužka používá vodivé nabíjení prostřednictvím svého šikovného držáku magnetického pera, což činí elegantnější zážitek. Ale pokud vám nevadí, že si nabijete svůj iPad Stylus kabelem USB, Adonit Note je solidní volbou pro nejlepší stylus.

Otázka: Co je lepší: Apple Pencil nebo Logitech Crayon?

Mezi tužkou Apple nebo The Logitech Crayon je jablkovým stylusem jablkovým vítězem. Apple Pencil funguje jako sen se snadnou konektivitou, citlivou kontrolou tlaku a bezproblémovou integrací aplikací a bezproblémové integrace aplikací a integrace bezproblémů. Logitech Crayon je skvělý stylus, ale její nedostatek tlakové citlivosti může být pro umělce obchodníkem. Pršťana se pokouší nahradit ho s užitečnou funkcí naklonění (naklonit stylus k vytvoření různých šířky linky), ale pro profesionály, kteří jsou obeznámeni s citlivost na tlak na pixel, je Apple Pencil nejlepší všude kolem Stylus pro iPady.

Poslední slovo na nejlepším stylusu pro iPady

Neexistuje žádný nedostatek iPad Stylus se všemi typy funkcí a cenových bodů. Klíčem je najít stylus iPad, který má nejen všechny funkce, které potřebujete, ale s cenovkou si můžete dovolit. Pro studenty a mladší uživatele iPadu možná budete chtít ušetřit peníze a získat základní digitální pero. Pro umělce a fotografy, kteří potřebují přesnost, stojí za peníze na špičkovém stylusu iPad. Zkontrolujte značku a model iPadu a najděte stylus, který funguje. A nebuďte frustrovaní okamžitě. může to chvíli trvat, než se stanete s novým nástrojem pro psaní. Nejlepší stylus pro iPad s trochou praxe usnadňuje a produktivnější je jakékoli kreativní úsilí.

Je tužka Apple opravdu stojí za nákup?

Tento článek byl původně publikován v roce 2019 a byl aktualizován v březnu 2023.

Zvědavý, zda je tužka Apple nebo ne nákup?

Ať už jste novým uživatelem iPadu nebo jste měli jeden z mobilních tablet Apple po celá léta, pravděpodobně jste slyšeli o tužce Apple.

Od svého prvního vydání v roce 2015 změnilo vstupní zařízení společnosti Apple, vstupní zařízení společnosti Apple, způsob, jakým uživatelé iPadu interagují s jejich oblíbenými aplikacemi.

Apple vyšel ze své cesty, aby se ujistil, že Apple Pencil je víc než jen další stylus iPad.

Ale výhody opravdu ospravedlňují cenovou značku? Je to Apple Pencil, která stojí za to koupit, nebo je to jen ozdobná náhrada za fanoušky Apple?

V této příručce vám pomůžeme pokrýt základy tužky Apple a zda stojí za to koupit za vaše konkrétní potřeby.

#alt#Apple Pencil 2 (logo viditelné) sedí na vrcholu iPadu.

Apple Pencil: Základy

Než mluvíme o tom, kdo používá tužku Apple, pokrytme základy.

Stručně řečeno, Apple Pencil je nástroj pro přesný výběr citlivý na dotyk, který funguje jako náhrada za klepání na obrazovku, když je použit s kompatibilním iPadem. Protože je to velikost skutečné tužky. něco, s čím jsou všichni obeznámeni. snadno se vejde do ruky a cítí se intuitivně používat.

V současné době existují dvě verze tužky Apple. Podívejme se blíže na každý model:

#alt#Apple Pencil (1. generace) sedí na stole vedle iPadu.

Apple Pencil (1. generace)

To byl model, který to všechno začal: původní Apple Pencil. První generace tužky Apple byla vydána v roce 2015 a je kompatibilní se staršími modely iPadu.

Klíčové funkce

Tato verze tužky Apple nabízí následující funkce:

 • Tip citlivý na tlak.
 • Během používání žádné zpoždění.
 • Citlivost naklonění a tlaku.
 • Kompatibilní s ochráncem obrazovky.
 • Nevyžaduje baterii.
 • Dokončuje aktualizace softwaru při nabíjení.
 • V krytu neobsahuje žádné pohyblivé části.
 • Funguje současně s dalším příslušenstvím iPadu, jako je Apple Smart klávesnice nebo klávesnice Bluetooth třetích stran.

Ale přichází s hlavní nevýhodou: Chcete.li nabíjet zařízení, musíte jej zapojit do portů Lightning na vašem iPadu.

Přestože Apple říká, že nabití zařízení trvá jen asi 15 minut, nabíjení Apple tužky první generace se cítí nemotorné a trapné. Někteří uživatelé dokonce raději kupují ženské adaptéry portů pro konektor Lightning. jako je tento na Amazonu., aby se zabránilo nabíjení tužky Apple prostřednictvím iPadu.

Kompatibilita

První generace tužky Apple je kompatibilní se všemi verzemi iOS a následujícími zařízeními:

 • iPad (6., 7., 8., 9. a 10. generace).
 • iPad Air (3. generace).
 • iPad Mini (5. generace).
 • iPad Pro 12.9 palců (1. a 2. generace).
 • iPad Pro 10.5 palců.
 • iPad Pro 9.7 palců.

# titulek# Image: NYC Russ / Alamy Reklamní fotografie

#alt#Apple Pencil (2. generace) sedí na žlutém stole vedle původního obalu.

Apple Pencil (2. generace)

Apple tužka druhé generace je aktuálním modelem produktu a zdá se, že Apple zasáhl svůj krok s touto aktualizovanou verzí.

Klíčové funkce

Tato verze iPadu nabízí následující funkce:

 • Tip citlivý na tlak.
 • Během používání žádné zpoždění.
 • Citlivost naklonění a tlaku.
 • Změňte nástroje pomocí gesta dvojitého klepnutí.
 • Kompatibilní s ochráncem obrazovky.
 • Nevyžaduje baterii.
 • Dokončuje aktualizace softwaru při nabíjení.
 • V krytu neobsahuje žádné pohyblivé části.
 • Bezdrátové nabíjení a párování.
 • Magnetické připojení pomocí ferritových magnetů.
 • Funguje současně s dalším příslušenstvím iPadu, jako je Apple Smart klávesnice nebo klávesnice Bluetooth třetích stran.

Tato verze tužky Apple přichází spíše s hladkým matným povrchem než plastovým pláštěm na modelu první generace.

Celkově se zařízení cítí robustnější a hezčí držet a nový materiál umožňuje Apple nabídnout bezplatnou gravírování, pokud chcete přizpůsobit svou jablkovou tužku. Spíše než plně válcové tělo má tato verze také plochou stranu, která zabrání tomu, aby se zabránilo.

Protože tato jablková tužka se připojuje magneticky k iPadu a nabíjí se bezdrátově, je snadné ji zaparkovat na straně iPadu a použít ji, když ji potřebujete.

Ale buďte upozorněni: zatímco magnetická adheze se cítí pevně, není to spolehlivé. Apple tužka může být sražena z vašeho iPadu s relativně malým úsilím a některé příslušenství může zasahovat do nabíjení.

Možná budete muset také přehodnotit výběr případů, pokud chcete, aby byla tužka Apple doprovázena váš iPad v jeho magneticky uzamčené poloze. Pokud případ nemá místo pro stylus, budete ho muset sledovat samostatně.

Kompatibilita

 • iPad Pro 12.9 palců (3., 4., 5. a 6. generace).
 • iPad pro 11-palcové (1., 2., 3. a 4. generace).
 • iPad Air (4. a 5. generace).
 • iPad Mini (6. generace).

#Alt#Architekt Luis Furushio’s stůl, včetně dvou iPadů, jablečné tužky, brýlí a šálku kávy.

Hlavní výhody

Apple Pencil přesahuje technické detaily, nabízí Apple Pencil několik hlavních výhod oproti prstům, pokud jde o interakci s vaším iPadem.

#alt#iPad obrazovka s ručně kresleným rukou, které drží šálek čaje čtení „Vaření vlastní pozitivitea.„Elizabeth Gray drží vedle iPadu tužku jablek.

Zlepšená všestrannost

Ruce a prsty jsou skvělé pro spoustu věcí, ale jsou nemotorné a trapné ve srovnání s přesností, kterou získáváme z používání specializovaných nástrojů.

A nemluvíme jen o tužce Apple! To platí pro jakýkoli nástroj. stylus nebo jinak.

Стилус для iPad который не ударит по карману!

S Apple Pencil budete mít jemnější kontrolu nad pohyby rukou. To vám umožní používat váš iPad novými a vzrušujícími způsoby, od psaní a deníku až po kresbu a digitální design.

ProTip: Při používání vaší jablečné tužky můžete přidat ještě více všestrannosti a kontroly. Naše chrániče obrazovky napodobují pocit papíru. V kombinaci s tužkou Apple, kreslení a psaní na iPadu se cítí jako pracovat v skicáku nebo fyzickém notebooku.

#Alt#Victoria Pritchard’s Hand drží tužku Apple, když na její iPad nakreslí obličej.

Citlivost naklonění tlaku

Další hlavní výhoda tužky Apple přichází na citlivost, když se dotýkáte stylusu na obrazovku.

Roztržení jednotek z jablečných tužkových jednotek ukázalo, že zařízení není kapacitní. což znamená, že to neprovádí náboj přes obrazovku jako váš prst, když se dotknete iPadu. Místo toho Apple Pencil používá k určení úhlu, citlivosti na sklon a aplikovaný tlak naklonění emitorů.

To je hlavní rozdíl mezi tím, co uvidíte ve stylusech třetích stran pro zařízení Android a iPad, což může poskytnout omezenou citlivost na tlak. pokud to vůbec nabízejí.

Protože špička Apple Pencil chápe, jak tvrdě nebo měkké stisknete na obrazovce, je možné, aby uživatelé iPadu vytvořili vše od ručně psaného textu až po neuvěřitelné digitální umělecké dílo, jako je nápisy a kaligrafie, bez jakéhokoli jiného specializovaného nástroje.

A co víc: Mnoho vývojářů aplikací také objevilo, jak využít těchto jedinečných funkcí.

 • U kreativních aplikací jako Procreate nebo Adobe Fresco (srovnání zde) mohou umělci upravit velikost, texturu a konzistenci kartáčů a gumy, které používají k malování a kreslení.
 • NotEtakers používající GoodNotes 5 nebo Notibility (srovnání zde) mohou zdůraznit klíčové body ve svých poznámkách tím, že při použití nástroje pro pero pero stiskli tvrději dolů.

Zatímco Apple neodhalil žádné úrovně citlivosti na tlak pro tužku Apple, stylus je natolik rozmanitý, že profesionální umělci jsou schopni vytvářet neuvěřitelná díla digitálního umění, aniž by se uchýlili ke specializovanému vybavení, jako jsou tablety Wacom nebo drahé stolní počítače.

# alt# Obrázek iPadu s designem, který říká: „Navždy zlepšuje mé písmo“ rukou, která nad ní drží jablečnou tužku.

Kdo používá Apple Pencil?

Bezpochyby existuje spousta využití pro tužku Apple a mnoho z nich to považuje za nutný produkt Apple a nejlepší stylus na trhu.

I když se to nemusí zdát jako vhodné pro každodenního uživatele na první pohled, Apple Pencil je šikovný malý gadget, když je umístěn do správných rukou.

Takže kdo si myslí, že Apple Pencil stojí za to koupit? Pojďme se podívat na některé konkrétní případy použití, abychom to zjistili.

# alt# Obrázek iPadu s kresbou šneků, kteří nosí sluneční brýle v autě, s rukou, která nad ním drží jablečnou tužku.

Umělci

Apple tužka dává umělcům téměř vše, co potřebují k načrtnutí, kreslení a zbarvení uměleckých děl na jejich dotykovém zařízení. Je to proto, že iPad Apple podporuje technologie, jako je odmítnutí dlaní a citlivost na tlak, které jsou pro většinu digitálních umělců zásadní.

Zkombinujte to s aktivní představivostí a několika výkonnými uměleckými aplikacemi, jako je procreate, afinitní fotografie nebo photoshop pro iPad a máte vše, co potřebujete, abyste mohli začít vytvářet úžasné digitální umění.

Můžete dokonce chytit papírový ochránce obrazovky, aby se povrch iPadu cítil jako skutečný papír.

Díky této kombinaci hardwaru a softwaru je vaše zařízení Apple dostatečně výkonná, aby mohla konkurovat vyhrazeným nástrojům k kreslení, jako je Wacom Cintiq. Aplikace iPadu, kombinované s funkcemi zabudovanými do softwaru IPADOS, ušetří uživatele Apple před statným investicí do specializovaného hardwaru.

Koneckonců, proč si koupit vyhrazené umělecké zařízení, když iPad může tuto práci dokončit bez dalšího poplatku?

To platí zejména, když používáte funkci Sidecaru MacOS nebo aplikaci, jako je Astropad Studio (pro zvýšený výkon s nízkou latencí), pro transformaci iPadu na grafický tablet pro váš MacBook a přitom stále používáte Apple Pencil jako primární stylus.

Udržování profesionálních umělců z zbytečných investic a umožněním fandům zlepšit své řemeslo využitím technologie, kterou již vlastní, činí tužku Apple užitečným nákupem pro miliony uživatelů iPadu.

# Alt# Vysokoškolský student si dělá poznámky pomocí iPadu a Apple Pencil.

Učitelé studentů

Digitální technologie má ve třídě řadu využití. Může pomoci mladým studentům prozkoumat jejich kreativní stránku, zůstat organizovaní a naučit se používat interaktivní nástroje.

Pro studenty středních a vysokých škol, využití iPadu s notetakingovými aplikacemi jako Evernote, Microsoft OneNote (srovnání zde!) nebo některá z dalších skvělých aplikací v App Store může studentům pomoci zachytit podrobné, ručně psané poznámky a organizovat jejich digitální třídu.

Příslušenství, jako je naše vlastní papír pro iPad, mohou tuto zkušenost dále zlepšit tím, že pomáhají studentům přijímat hezčí a přesnější poznámky.

Ale to je jen škrábání povrchu toho, co může Apple Pencil udělat pro studenty. Mnoho moderních vzdělávacích aplikací používá pokročilé technologie, jako je rozšířená realita a cloud computing, aby poskytovaly jedinečné vzdělávací příležitosti a zároveň udržovaly studenty a učitele ještě lépe propojené.

Skvělým příkladem balení aplikací této techniky je Froggipedia, která studentům umožňuje používat Apple Pencil jako skalpel k digitálnímu rozetí a prozkoumat vnitřní fungování Anatomy Frog po celém pohledu na sítnici s vysokým rozlišením.

Aplikace, jako je Showbie, pomáhají učitelům provozovat učebnu bez papíru, zatímco Apple Pencil jim umožňuje označit domácí úkoly a kvízy, aniž by se listoval nekonečnými hromádkami papíru, krok opačným směrem.

Díky kreativním vývojářům aplikací a jejich iniciativám ve vzdělávání se Apple Pencil vyplatí koupit pro učitele a studenty, kteří chtějí nejlepší možné nástroje pro efektivní a pohlcující zážitek ve třídě.

# alt# Obrázek ženy, která drží iPad a píše o ní s Apple Pencil.

Hudebníci

Počáteční klavíristé i profesionální hudebníci milují iPad pro jeho schopnost ukládat noty a spojit se s moderními elektronickými nástroji, jako jsou klávesnice a kytary.

Navíc, neuvěřitelné aplikace, jako je jednoduše klavír, flowkey a další, usnadňují se naučit nový nástroj.

Kam tedy přichází jablečná tužka? Hudebníci považují tužku Apple za užitečnou při anotaci a označení hudby. Každý hudebník vám řekne, že psaní prstů pro složitý akord nebo zdůraznění změny v časovém podpisu je hlavní pomocí při spásování těchto detailů do paměti.

Apple Pencil pracuje ve spojení s aplikacemi notových nohou, jako je Forscore.

Pokud chcete jít ještě dále, může Apple Pencil hrát klíčovou roli při vytváření vlastní hudby. Aplikace jako Staffpad vám umožňují vytvořit zcela novou notu od nuly! S Apple Pencil jednoduše přidáte své poznámky na prázdnou stránku a rozpoznávání rukopisu Staffpad transformuje vaše značky na profesionálně vypadající hudební skóre.

Pro maximální flexibilitu může papírový podobný tento proces ještě zlepšit nahrazením úhledných, sklovitý povrch iPadu něčím, co se cítí jako skutečný papír, takže vaše tahy zůstanou rychlé a přesné.

Bez ohledu na to, kde jste ve svých hudebních pronásledováních, Apple Pencil završuje kompletní digitální soupravu pro hudebníky, kteří chtějí vykopat fyzické knihy a přitom si stále přizpůsobovat jejich hudbu tak, aby vyhovovala jejich jedinečnému, osobnímu stylu.

# Alt# Obrázek režijního pohledu na stůl nastavený s monitorem, klávesnicí a iPadem jako druhý monitor.

Firemní uživatelé

V mnoha kancelářských prostředích jsou notebooky často považovány za rozptýlení. do té míry, že některé společnosti zakazují notebooky během schůzek, protože pracovníci se mohou zabývat svými obrazovkami.

IPad, který se používá pro Notetaking (zejména s tužkou a papírem, který má zážitek), může sloužit jako prostřední půda, kde lze noty dělat bez bránění uživatelské linii dohledu uživatele.

Navíc, světlejší váha iPadu a zvýšená mobilita, spojená se schopností připojit se k velkým monitorům a zobrazovat zařízení, z něj činí ideálního kandidáta jako nástroj pro prezentaci setkání.

Tam, kde Apple Pencil svítí v obchodní situaci, má ve skutečnosti jen málo společného se samotnou technologií a se všemi společnostem s řízením jedné věci, s níž každý podnikatel nenávidí: papírování.

Digitalizace souborů se stala populárnější a iPad zvyšuje produktivitu v této oblasti tím, že uživatelům iPadu poskytne nástroje, které potřebují k interakci s dokumenty, které nyní existují v digitálním formátu.

tužka, apple, opravdu, stojí

Hledáte skvělý příklad? Podívejte se na odborníka na PDF. Popadněte tužku Apple a otevřete aplikaci. Najednou je snadné se označit, redesign a digitálně podepsat dokumenty PDF za běhu, ať už se setkáváte s obchodními partnery, vyjednáváte s klienty nebo se snažíte získat trochu více práce, zatímco se doma ujasníte ve svém oblíbeném křesle doma.

Můžete dokonce podnikat zcela novým směrem. Jeden z našich papírových umělců, Guillaume Wiatr, používá Apple Pencil a iPad Pro, aby pomohl obchodníkům lépe porozumět tomu, jak upřesnit jejich zasílání zpráv prostřednictvím procesu známého jako „grafické usnadnění.“

Je to jen další inovace, díky níž je tužka Apple za investici.

# alt# Obrázek iPadu s kresbou dvou lidí na něm, sedí na papírovém balíčku.

FAQ

Opravdu potřebuji stylus iPad?

Nahoře jsme pokryli některé z hlavních případů použití pro tužku Apple na základě profese a výběru kariéry. Ale co každodenní uživatel, který chce hrát se svým iPadem po dlouhém dni v práci?

Pokud jste to vy, musíme se zeptat: jak se cítíte o zbarvení?

Omalovánky pro dospělé před několika lety a trend je nyní silnější než kdy jindy. Díky aplikacím, jako je Pigment pro Apple iPhone a iPad.

Mimo případy jedinečného použití, kdy vaše oblíbené aplikace skutečně využily této technologie, je nemožné říci, zda by pro vás jablečná tužka byla skvělá vhodná pro vás.

To je jeden z důvodů, proč doporučujeme rozhlédnout se, zda jsou aplikace Apple Pencil ještě lepší.

Na konci dne je tužka Apple navržena tak, aby byl nástroj přesného vstupu a výběru. Poskytuje uživatelům možnost přesněji se dotýkat, vybrat a interagovat s povrchem iPadu. To může pomoci, když si děláte poznámky s aplikací Apple Notes nebo kreslení s programem, jako je Adobe Fresco nebo Procreate.

Pokud právě procházíte internet a odesíláte občasný e.mail, Apple Pencil nemusí být pro vás. a to je v pořádku. Tam jsou desítky dalších příslušenství iPadu, od magické klávesnice po AirPods Pro, které by mohly být lépe vhodné pro vaše potřeby.

Je Apple Pencil nejlepším stylusem iPad?

Ano, a jde o to, jak iPad a Apple Pencil spolupracují na poskytování přesných vstupů.

Když čerpáte na svém iPadu, obrazovka reaguje na elektrický náboj, který vaše tělo přirozeně produkuje. Mnoho alternativ Apple Pencil používá kapacitní gumu.

Apple tužka to nedělá. Místo toho používá sadu emitorů k vysílání přesné polohy, naklonění a tlaku vaší jablečné tužky na iPad.

Tento přístup znamená, že Apple Pencil poskytuje iPadu dokonalé informace o pixelech v reálném čase a tyto informace se pro vás promítá k lepší přesnosti a výkonu.

Nevýhodou tohoto přístupu je, že pro zařízení potřebujete správnou jablkovou tužku. První generace Apple Pencil například nefunguje například na všech modelech iPad Pro.

Stejně tak nebudete moci používat tužku Apple na jiných zařízeních (jako je Samsung Galaxy nebo Microsoft Tablet). Prostě to není kompatibilní tak, jak bude zařízení používající tradiční kapacitní technologii.

Je výdrž baterie v Apple Pencil (2. generace) horší než v Apple Pencil (1. generace)?

V některých ohledech je tato otázka irelevantní, protože budete muset vyzvednout stylus, který je kompatibilní s vaším zařízením.

I když najdete několik zdrojů, které naznačují, že obě jablečné tužky jsou navrženy tak, aby vydržely 12 hodin, Apple to nikdy veřejně nepotvrdil.

Uživatelé na různých fórech si však stěžovali, že baterie na tužce Apple (2. generace) zemře rychleji než předchozí model.

Tato nevýhoda je do značné míry kompenzována skutečností, že Apple Pencil (2. generace) je navržen tak, aby přilnil na stranu iPadu a magneticky se nabíjel. Zatímco výdrž baterie může být kratší, nabíjení je mnohem pohodlnější.

Existují nějaké příslušenství pro tužku Apple?

Pro první generaci tužky Apple můžete najít držitele stylusu, specializované případy a další dobroty navržené tak, aby kompenzovaly některé nedostatky v designu (jako byste neměli skvělé místo pro jeho uložení).

Zatímco mnoho z těchto problémů bylo vyřešeno Apple Pencil druhé generace, stále stojí za zvážení několik příslušenství:

 • Tužky. Stejně jako držení pravidelné tužky, práce s Apple Pencil se může po chvíli unavovat. Vyčerpání může vést k křečím a únavě. Uchopení tužek může pomoci vyrovnat tento problém. Najdete několik možností náhradních dílů, ale jsme částeční pro naše vlastní papírové tužky, které jsou navrženy pro maximální pohodlí a přesnost při psaní a kreslení.
 • Penály. Přemýšlejte o případech tužky jako na rukáv celého těla pro vaši tužku Apple. Existuje spousta možností od výrobců třetích stran. Mějte na paměti, že tyto případy mohou změnit vzhled, tvar a pocit vaší jablkové tužky.
 • Náhradní hroty. Někdy se hroty rozbijí nebo se pravidelně používají. Pokud se o to obáváte, může být užitečné mít po ruce nějaké náhradní hroty. Apple prodává 4-balení prostřednictvím svého internetového obchodu a jsou k dispozici některé možnosti náhradních dílů. Buďte opatrní s možnostmi třetích stran, protože mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou vaše zařízení potenciálně poškodit.

Na Amazonu a prostřednictvím obchodů s technologickými příslušenstvími najdete tunu rozmanitosti, ale ujistěte se, že to, co vyzvednete, vaše zařízení nepoškodí ani jej nezastaví správně.

#titulek#Image: deniz kurtoglu / papír

#alt#titulní karta představující otázku: „Je Apple Pencil opravdu stojí za nákup?“

Stojí zakoupit tužku Apple?

Za to, co to dělá, Apple Pencil stojí za investici.

I když to nemusí být skvělé pro každého jednotlivého uživatele, věříme, že tužka Apple stojí za investici pro uživatele, kteří chtějí dělat více se svým iPadem. Vylepšená přesnost a přidaná všestrannost odemkněte zařízení způsobem, který bez něj není přístupný.

Podle našeho názoru promění Apple Pencil z iPadu z luxusního multimediálního zařízení na robustní nástroj pro produktivitu a učení. Zmocňuje uživatele, aby prozkoumali technologii novými a vzrušujícími způsoby, a to je něco, co podporujeme.

Rozhodně to stojí za to se podívat.

Как продлить жизнь батарейки на iPhone и iPad? — советы

A nezapomeňte! Ať už máte Apple Pencil, Logitech Crayon nebo jakýkoli jiný kompatibilní stylus iPad, můžete si, aby se váš iPad obrazovka cítil jako skutečný papír s ochráncem papíru a vylepšuje zážitek z psaní a kreslení se sadou papírových tužkových uzemnění.

Maximalizujte sílu vašeho iPadu pomocí jablečné tužky a papíru.

Apple Pencil je nejlepší stylus pro uživatele iPadu. tady je to, co se získat a jak ji používat

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona flipboard písmeno f.

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

 • Apple Pencil je speciální stylus, který vám umožňuje nakreslit a rukopis na váš iPad.
 • Existují dvě verze tužky Apple a každý pracuje s jinou sbírkou iPadů.
 • Apple tužku můžete použít v uměleckých aplikacích, jako je procreate, psaní aplikací jako Notes nebo Games jako OSU!

Prvních několik let života iPadu vydaly společnosti stovky různých stylusů, o kterých tvrdily. Ve skutečnosti obvykle nebyli o moc lepší než používat prst.

To je místo, kde přišla jablečná tužka. Apple Pencil je původně vydána v roce 2015, je bezdrátový stylus, který je speciálně navržen tak, aby pracoval s iPady. Není to o moc větší než průměrné pero a je skvělé pro kreslení a poznámky.

Nyní existují dvě verze tužky Apple, každá s vlastním designem a funkcemi. Zde je vše, co byste měli vědět o tužce Apple, včetně toho, co dělá a jaký typ iPadu budete muset použít jeden.

Apple tužka, vysvětlila

Apple Pencil je stylus. pero vyrobené pro použití na digitálních obrazovkách. které může dělat cokoli, co může váš prst udělat, ale s přesností. To znamená, že můžete snadněji klepnout na malé ikony, nakreslit složité tvary a napsat svůj vlastní rukopis.

Například aplikace pro výchozí poznámky vašeho iPadu obsahuje funkci značení, která vám umožňuje ruční poznámky místo psaní. Apple tužka by zde byla perfektní. Pokud máte IPADOS 14 nebo později, můžete dokonce napsat ručně v jakémkoli textovém poli a nechat své psaní převést na psaný text.

Umělecké aplikace jako Procreate a Clip Studio Paint se cítí zcela nový, když máte dobrý stylus, který můžete kreslit. zejména s tím, jak se senzory tlaku a naklonění. Tužka je také skvělá pro populární rytmické hry, jako je OSU! a Voez, který vyžaduje, aby hráč včas poklepal na malá tlačítka.

Může to být také dobrá náhrada, když nechcete používat prsty obecně. možná máte na sobě těžké rukavice nebo máte na prstech inkoust. Apple tužka může udělat cokoli, co vaše prsty mohou udělat.

Jaké iPady jsou kompatibilní s tužkou Apple?

Ne každý iPad podporuje tužku Apple. A dokonce i iPady, které pracují s tužkami Apple, nepodporují obě verze. pouze jedna verze Apple Pencil je kompatibilní s jakýmkoli daným iPadem.

Apple tužka první generace

Původní Apple Pencil, která se účtuje pomocí konektoru Lightning, pracuje s těmito iPady:

 • iPad (6., 7., 8., 9. generace; vydáno v roce 2018, 2019, 2020 a 2021-budete potřebovat samostatný nabíjecí adaptér s 10. generací vydanou v roce 2022, protože nyní má port USB-C)
 • iPad Pro 9.7 palců (vydáno v roce 2016)
 • iPad Pro 10.5 palců (vydáno v roce 2017)
 • iPad Pro 12.9 palců (první a druhé generace, vydané v letech 2015 a 2017)
 • iPad Air (třetí generace, vydaná v roce 2019)
 • iPad Mini (pátá generace, vydaná v roce 2019)

Apple tužka druhé generace

Novější Apple Pencil, vydaná v roce 2018, je kompatibilní s každým iPadem, který má nabíječku USB-C místo nabíječky Lightning:

 • iPad pro 11-palcové (první, druhé, třetí a čtvrté generace; vydané v roce 2018, 2020, 2021 a 2022)
 • iPad Pro 12.9-palcový (třetí, čtvrtý, pátý a šestý generace; vydáno v roce 2018, 2020, 2021 a 2022)
 • iPad Air (čtvrté a páté generace, vydané v letech 2020 a 2022)
 • iPad Mini (šestá generace, vydaná v roce 2021)

Rozdíly mezi Apple Pencil 1 a 2

Když se podíváte na obě verze Apple Pencil, všimnete si, že vypadají trochu jinak: Apple tužka první generace je delší a vyrobena z lesklého plastu, zatímco druhá generace je matná a má plochou stranu, takže to nerolí se.

A samozřejmě, obě verze mají také různé. 99 pro první generaci a 129 pro druhou.

Mezi tužkami z první a druhé generace však není mnoho funkčních rozdílů.

Jedinou hlavní funkcí, kterou má tužka druhé generace, je dvojitá klepnutí: pokud používáte aplikaci jako Photoshop Sketch, která tuto funkci podporuje, můžete se spojit poblíž špičky vaší tužky Apple a přepnout zpět na poslední nástroj Použil jsi.

Kromě toho jsou jedinými rozdíly, jak se nabíjí a připojí se k iPadu, který přejdeme níže.

Jak nabíjet a připojit tužku Apple

Oba účtujete a připojíte tužku Apple stejným způsobem.

Pokud máte jablkovou tužku první generace, odšroubujte čepici na jeho konec „Eraser“, abyste odhalili konektor Lightning a zapojili jej do iPadu. Začne se to okamžitě nabíjet. Pokud se vás zeptáte, zda chcete spárovat se zařízením Bluetooth, klepněte na pár.

Rychlý tip: Můžete také nabíjet svou první generaci Apple Pencil pomocí adaptéru pro nabíjení Apple Pencil, který s ním přichází. Připojte tužku na jeden konec a kabel nabíječky blesku do druhého konce.

Apple tužka druhá generace se spojuje a náboje zablokováním magnetického konektoru na straně iPadu.

Vaše jablková tužka bude trvat asi 15 minut, než bude plně nabitá a plné nabití bude trvat asi deset až dvanáct hodin používání. Baterii na Apple Pencil si můžete prohlédnout přejetím až doleva na obrazovce vašeho iPadu nebo zámku.

Funguje tužka Apple na iPhone?

Apple tužka nefunguje na iPhone, bez ohledu na to, který Apple Pencil nebo iPhone Model máte.

Pokud chcete na svém iPhonu použít stylus, můžete vyzkoušet jednu z alternativ Apple Pencil, jako je padesátý digitální stylus nebo Adonit Pixel.

Nejlepší stylus pro iPady a iPhony v roce 2023

Nejlepší stylus pro iPady a telefony iPhone nabízí zcela nový způsob interakce s vaším tabletem. S způsobem, který je podobný pero na papíře, budete moci načrtnout, kreslit, čmárat, čmárat a dělat si poznámky, přímo na obrazovku.

To znamená, že můžete vytvářet umělecká díla mnohem přirozenějším způsobem než používání myši nebo prstu. Najdete to, že je prozněno pro anotaci dokumentů a vytvoření technických výkresů. Dokonce i navigační aplikace, web a rozhraní iOS se stávají velmi snadnými, což vám umožňuje dokonale zasáhnout tyto malé ikony.

Ale s tolika modely na trhu, jaký je dnes nejlepší stylus pro iPady a telefony iPhone? Je to otázka, kterou musíte zvážit pečlivě, protože kvalita se může divoce lišit. Některé modely nabízejí vynikající výdrž baterie, zatímco některé nepotřebují napájení. Někteří nabízejí odmítnutí dlaní, což znamená, že se obrazovka nezaregistruje, pokud se ji náhodou dotknete rukou. Jiní nabízejí citlivost na tlak, díky čemuž jsou reagující jako skutečná tužka na skutečném papíru.

Abychom vám pomohli najít nejlepší stylus pro iPady a telefony iPhone, uvedli jsme níže uvedené výběry. Začneme s pera pouze pro iPady, ale pokud chcete, aby vaše iPhone pracovala také, přeskočte na nejlepší stylus pro iPhone a iPad.

Nejlepší stylus pouze pro iPady

Proč můžete důvěřovat světu digitálních fotoaparátů

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte, jak testujeme.

Naše první sekce obsahuje nejlepší stylusy pouze pro iPady. Pokud však hledáte stylus, který také pracuje na iPhone, přejděte dolů na číslo 6 a najdete několik skvělých stylusů, které pracují s oběma zařízeními.

Specifikace

Kompatibilní s: iPad Air (4. generace), iPad Pro 12.9palcová (3. a 4. generace), iPad Pro 11-palcová (1. a 2. generace)

Důvody, kterým se vyhnout

Jaký je nejlepší stylus pro iPad, který je dnes k dispozici? Jednoduše řečeno, je to jediné jablko. Apple tužka je optimalizována pro obrazovku iPadu a funguje krásně v používání, ať už načrtnete, kreslíte nebo jen narušujete nějaké poznámky.

Nebudete zažít žádné zpoždění a je to nejbližší, co získáte na iPadu k pocitu skutečné tužky na skutečném papíru. Jak byste očekávali, hraje pěkně se všemi schválenými aplikacemi pro iOS a nabízí až 12 hodin výdrže baterie. A pokud máte nejnovější M2 iPro Pro, budete mít prospěch z nové funkce „hover“, která může detekovat tužku až do 12 mm nad displejem, takže můžete vidět náhled své značky dříve.

Uvědomte si však, že existují dvě verze Apple Pencil: tato, aka 2. generace nebo 2018 verze a původní verze, aka 1. generace.

Pokud máte starší iPad, můžete použít pouze 1. generaci Apple Pencil, která je číslo 3 na našem seznamu. Apple tužka 2. generace mezitím pracuje s moderními iPady včetně iPad Air (4. a 5. generace), iPad Pro 12.9palcová (3. až 6. generace), iPad pro 11-palcová (1. až 4. generace) a iPad Mini (6. generace).

Jedinou výjimkou je základní iPad: Pro všechny modely mezi 6. a 10. (nejnovější) generací můžete použít pouze Apple Pencil 1. generace. Pro více informací naše srovnání Apple Pencil 1 vs 2.

Nakonec si vezměte na vědomí, že žádná verze Apple Pencil nebude pracovat s iPhone ani žádný MacBook.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS