Karta lenovo jógy 11 recenze. Lenovo jóga tablet 2

Lenovo Yoga Tablet 2 Anypen (8-palcová) Recenze: všestranný, ale malý pro seriózní okna používat

Zapomněl jsem pero? Žádný problém, tablet jógy 2 Anypen vám umožní psát tužkou, perem nebo dokonce vidličkou.

Když jsem naposledy komunikoval s tabletem Lenovo Yoga 2 (10palcová verze), zážitek byl zakysen nejhorší pomocnou klávesnicí, jakou jsem kdy zažil. Naštěstí Lenovo neviděl za vhodné sedlo o verzi Windows menší 300, 8-palcové jógové tablety 2 Anypen s něčím podobně dráždivým. Jóga Anypen je úhledná malá tableta s inovativním designem a všestranným digitizátorem, i když ne nutně platforma pro vážné obchodní použití.

Co znamená „Anypen“

Hlavním prvkem jógové tablety 2 Anypen je jeho pokročilý digitizér. Můžete použít tužku, kuličkové pero nebo téměř cokoli s kovovou špičkou 1 mm nebo větší. Většina digitizátorů vyžaduje kapacitní stylus s alespoň 5mm špičkou. Možná se budete chtít vyhnout nožům X-Acto, ale kromě toho je dobré jít. Můžete samozřejmě také použít prsty.

Dalším jedinečným aspektem designu tabletu jógy je válec běžící podél jedné okraje, který umožňuje mnohem větší baterii, než je normální, plochý tablet pojmout. Trubka baterie také umožňuje přilnavost, která používá všechny vaše prsty, ale nestaví váš palec blízko displeje. Mnoho z nich je čas, kdy jsem náhodou převrátil stránky na iPad mini.

Tablet jógy 2 (obě velikosti) má výrazný stojan, který bundy baterie trubice. Klikne na místo asi 42, 85- a 180 stupňů, ale můžete spravovat úhly kvůli velkému množství tření. Ještě jedinečnější je díra v stojku pro zavěšení tabletu jógy 2 na zdi, pro ukládání nebo ad-hoc filmový zážitek.

Kromě toho je tablet jógy 2 Anypen (s Windows), dobře, malý tablet Windows se systémem Windows 8.1. Jeho vynikající funkcí v tomto ohledu je volný rok Office 365.

Hardware-moudrý, mluvíte o CPU atom Bay Trail Atom Z3745, 2 GB systémové paměti DDR3/1066, 8-palcový 1 920 × 1 200 dotykový displej a 32 GB EMMC SSD. Obecně pěkné specifikace, ale ne moc místa na disku pro spuštění oken. Opravdu, s pouze 19.7 GB volného místa na disku předtím, než jsme něco nainstalovali, nebyli jsme schopni pro testování čtení/zápisu používat naše datové sady 20 GB.

Představení a čas běhu

V mém hands-on se jóga tablet 2 anypen vypadala dostatečně živá, ale čísla jsou přísně atom: PC Mark 8 ohodnotil tablet na 1 375 v pracovním testu a 897 v kreativním testu. 3D Mark neměřila hratelné snímkové sazby, dokud se nedostala do Ice Storm Extreme, webové grafické hry, kde tablet 2 Anypen skóroval 7 967. I když je to ve srovnání s atomy poslední generace docela pěkné, není to jako jádro. Celkový výkon je ve skutečnosti do značné míry identické s 10palcovou verzí. Ve skutečnosti byste se mohli podívat na 10palcovou jógovou tabletu 2 výsledky z naší recenze Surface 3 a předstírat, že je to 8palcová verze a nezmeškát rytmus.

Bez ohledu na to nebylo frustrující čekání díky Samsung MBG4GC SSD, který skóroval čtení 168Mbps a 75 Mb / s psaní 4 MB souborů pod CrystalDiskmark. To je docela dobré pro SSD založenou na EMMC.

Životnost baterie byla 6 hodin a 58 minut a to se měří pomocí testu sbalení baterie Pcmark, který funguje nepřetržitý. Pokud nepijete mnohem více kávy než já, můžete k této postavě přidat několik hodin.

Multimédia a konektivita

Tablet jógy 2 Anypen vykreslil 1080 filmů docela pěkně a zvuk je přiměřený. Je tu spousta objemu, dost k vytvoření zkreslení, pokud ho po celou cestu rozpadnete. Stereo separace je také lepší než průměr, kvůli umístění reproduktorů na obou koncích trubice baterie. Slot karty microSD na zádech může rozšířit úložiště, pokud chcete na palubě pochovat slušnou sbírku filmů.

Jediné porty na tabletu 2 Anypen jsou jack s náhlavní soupravou a port micro-USB, který lze použít pro dočasné skladování a nabíjení jednotky nebo naopak nabíjení jiných zařízení. Mít tuto velkou baterii na palubě je užitečné. Wi-Fi je 802.11 A/B/G/N a existuje Bluetooth pro spojování periferií. Bohužel, neexistuje žádná podpora Widi nebo dokonce MHL prostřednictvím microUSB, takže s nedostatkem video portů jste opravdu zaseknutí s 8palcovým displejem.

Stejně jako u jakéhokoli tabletu hodného názvu existují fotoaparáty: 8-megapixel zpětného směřování pro zachycené fotografie a 1.6-megapixel dopředu pro skyping a podobně.

Dilema 8 nebo 10 palců: velikost vs. hmotnost

Pokud jde o mobilní výpočet obchodního druhu, obecně doporučuji větší displeje a klávesnice. Moje teorie je, že použití daleko přesahuje čas, takže jděte na nejlepší výpočetní zážitek. Pokud však přijde na tablety, menší znamená lehčí (Anypen váží neklidně 0.94 liber) a snadnější držení.

Vzhledem k tomu, že tablet jógy 2 také přichází v příchutích Androidu, i když bez digitizátoru Anypen, rozhodnutí o nákupu 8 ​​nebo 10 palců) je komplikované. 8palcová verze je lepší jako tablet, ale pokud byste se pak rozhodli pro Windows? Pro skutečnou práci jsou položky a text obrazovky malé, i když se zvětšíte na 150 procent. Musel jsem přeskočit celou cestu na 200 procent (vlastní nastavení), než moje připuštěná špatná vize byla pohodlná pomocí Windows. V tu chvíli jsou další pixely v podstatě zbytečné.

Závěr

8palcový tablet jógy 2 Anypen (s Windows) je pěkně realizovaný tablet s dlouhým časem, který vám umožní používat téměř cokoli jako stylus (jednou jsem použil vidličku). Pro tabletové úkoly a příležitostné světelné obchodní fušky, všemi prostředky.

Pro rozsáhlé využití podnikání se rozhodněte pro 10palcovou jógovou tabletu 2, ale vznešeně se odložili klávesnici společnosti Lenovo Misbegotten BC800. Nebo, pokud opravdu budu upřímný, kupte si notebook 11 až 13 palců.

Tab 11 jógy Lenovo je solidní tableta pro Android pro rodiny

Tom’s Guide Verdict

Tab 11 jógy Lenovo je vynikající tableta zaměřená na zábavu pro rodiny. I když se to nebude chlubit nejpůsobivějšími specifikacemi, je to pevné zařízení všude kolem.

Klady

 • Vestavěný stojan je užitečný
 • Dostatečně přenosné pro snadné přenášení
 • Zábavní prostor Google je užitečný

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Lenovo Yoga Tab 11 Review: A Great Mid-Range Tablet

OS: Android 11 CPU: MediaTek Helio G90T Storage: 128 GB Displej: 11-palcový (2000 x 1200) Multi-Touch LCD Screen zadní přední kamera: 8MP každé video: až 2k při až 60 FPS bezdrátová hodnota: Wi-Fi 5 802.11AC (2 x 2), Bluetooth 5.0, Wi-Fi Direct, A-GPS, Glonass Baterie: 7500 mAh MAH, 20W Rychlý nabíjení životnost baterie: 11 hodin 55 minut (testované) Velikost: 10.1 x 6.7 x 0.31-0.Hmotnost 33 palců: 1.Cena 44 liber: 251

Tab 11 (251, nebo méně s jedním z našich kódů lenovo kuponu) je malý a lehký tablet Android, který je skvělý pro rodiny, zejména pro rodiny s mladšími dětmi, je malý a lehký tablet pro Android skvělý a lehký Android. I když vás to nebude odfouknout působivými specifikace.

Pro tuto recenzi projdu klíčové funkce jógy 11-včetně jeho vestavěného stojanu a Google Entertainment Space Hub. Porovnám to také s jeho větším sourozencem, lenovo jógovou kartou 13 a uvidím, jak se hromadí. Celkově si myslím, že je to skvělý tablet pro starší děti a slušný pro lidi, kteří chtějí jen tablet sledovat obsah.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Cena a dostupnost

Tab 11 jógy Lenovo je v současné době cena za 251. Je vybaven procesorem MediaTek Helio G90T Octa-Core, 4 GB paměti, 128 GB úložiště a běží na Android 11. Kabel a nabíječka USB-C přichází s tabletem. Pro 292 si můžete koupit model, který je dodáván s lenovo. Precision Pen 2.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Návrh

Karta 11 má profil 10.1 x 6.7 x 0.31-0.33 palců a hmotnost 1.44 liber. Je to malé i lehké, což usnadňuje přenášení vašeho domova. Tablet funguje nejlépe, když se nachází na plochých površích, jako jsou stoly nebo kuchyňské pulty.

Horní polovinu tabletu zakrývá měkká bouřka šedá látka. Nejenže je látka měkká na dotek, ale je také odolná proti teplu a potu. Horní polovina a zbytek tabletu jsou zabaleny do robustního polykarbonátového rámu. Stylové logo jógy je vyleptáno na látku.

Nejvýraznějším rysem jógy 11 je jeho válcová baterie. Stejně jako u karty 13 jógy 13, vypouklá baterie vypadá divně, ale slouží jako vynikající držadlo. činí ji velmi praktickou. Jeho nízká hmotnost také usnadňuje pohodlí držení po dlouhou dobu. Stejně jako jeho 13palcový ekvivalent, i karta jógy 11 má vestavěný stojan používaný k podpoře břidlice. Kickstand také umožňuje zavěsit tablet ze zdi nebo kliky, který je elegantní.

Přestože je válcová baterie jedinečná a působí jako efektivní držadlo, neobvyklý design ztěžuje nalezení pouzdra na tablet shell. Lenovo prodává ochranný rukáv, i když nejmenší velikost je 14 palců. Rukáv, i když je oceněn, nebude moc na obranu proti náhodným kapkám. Vzhledem k tomu, jak je karta 11 jógy 11 postavena pro rodiny, může být ochranný případ nebezpečným návrhem.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Displej a zvuk

Karta jógy 11 má 11palcový vícedotykový displej s rozlišením 2K (2 000 x 1 200 pixelů), relativně vzácný poměr stran 15: 9 a obnovovací sazbu 60 Hz. Obrazovka je vhodná pro hraní her, sledování streamování obsahu a videí na YouTube. Jeho velké rámy mohou být pro některé vypnut, ale neobtěžovali mě. Obrazovka se cítí citlivá a přesná na dotek, i když jak již bylo zmíněno, tablet také podporuje volitelné pero Lenovo Precision Pen 2, pokud byste raději používali stylus.

Lenovo říká, že tablet může dosáhnout až 400 nits jasu. Naše vlastní testování však ukazuje průměrné obrazovky 368.3 NIT. což je rozhodně nižší než inzerované. Ve srovnání s Samsung Galaxy Tab S7 (499 nits) nebo iPad 2021 (473 nits), Karta 11 ponechává hodně, které je třeba v oddělení jasu požadovat.

Obrazovka dosáhne 103.9% barevného gamutu SRGB (100% je považováno za nejpřesnější, i když vyšší skóre často znamenají více zářivých barev), což je srovnatelné s iPad 2021 (105.3%) a Galaxy Tab S7 (111% v režimu přirozené barvy).

Displej je světlý a živý uvnitř, ale přichází a chybí venku, kde přímé sluneční světlo zakrývá vše, co je na obrazovce. Občerstvení 60 Hz funguje dostatečně dobře pro většinu obsahu. S tím řekl, že displej postrádá hladkou rychlost 120 Hz na vyšších tabletách, jako je Samsung Galaxy Tab S7 Plus nebo iPad Pro 2021.

Kvalita reproduktoru na kartě 11 je dobrá, i když ne tak působivá jako kvalita jógy 13. Zjistil jsem, že to zajímavé vzhledem k tomu, že obě tablety mají čtyři reproduktory JBL s Dolby Atmosem. Není to tak, že na kartě 11 chybí kvalita zvuku; Všechno od vzkvétajících výbuchů až po měkké šepoty prochází jasně. Ale celkový zvuk postrádá „oomph“ 13palcového sourozence tabletu. Kvalita zvuku se polopřípnutím větší karty jógy 13 ani neexistuje, což bylo zklamáním.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Porty

Karta jógy 11 má pouze jeden port USB-C na pravé straně. Zde také najdete slot pro kartu micro SD spočívající nad tlačítky hlasitosti a napájení.

karta, lenovo, jógy, recenze, jóga, tablet

Neexistuje žádný konektor pro sluchátka, stejně jako na větší kartě 13. To je zvláštní vzhledem k tomu, že na jinak neplodné levé straně tabletu je k dispozici dostatek prostoru, a to znamená, že pokud chcete poslouchat cokoli v soukromí, uvíznete pomocí Bluetooth sluchátka.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Výkon

Octa-Core Processor MediaTek Helio G90T a 4 GB RAM Power The Yoga Tab 11. Nebudete moci více úkolů, jak jen můžete, na silnější kartě jógy 13, ale pokud většinou jen sledujete videa nebo surfujete na webu, neměli byste trpět žádné významné kapky výkonu.

Geekbench 5

Řádek 0. Buňka 0Karta jógy 11Karta 13Galaxy Tab S7Galaxy Tab A7iPad (2021)
Řádek 0. Buňka 1
1633
3 128
3 074
1 405
3 387

Karta jógy 11 skóroval 1 633 na vícejádrovém testu Geekbench 5. To je daleko pod výsledky dražších tablet, jako je karta 13, Samsung Galaxy S7 nebo Apple Base iPad (2021). Je však o něco lepší než ohromující výkon levnějšího menšího tabletu Androidu, jako je Galaxy A7.

Porovnání výkonu karty 11 s jinými tabletami, které stojí dvakrát nebo více, není samozřejmě spravedlivé, vzhledem k tomu, že karta 11 jógy je prodávána jako 250 rodinná tableta. Ale ti, kteří si myslí, že tato břidlice je jen 11-palcová verze jógové karty 13, by měli vědět, že pod kapotou tohoto modelu je výrazně méně energie.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Software

Stock verze Android 11 je předinstalovaná na kartě jógy 11. Operační systém funguje dobře, ale zjistil jsem, že je to spíše nezanedbatelné a chybí v užitečných funkcích.

Jednou z funkcí, kterou oceňuji, je Google Entertainment Space, která debutovala v roce 2021 jako jednorázový obchod pro všechna vaše oblíbená média na tabletu Android. Je snadné najít (jen přejedete přímo z domovské obrazovky) a shromažďuje sortiment vašich nejpoužívanějších aplikací na jednom místě, včetně streamovacích služeb, filmů, podcastů, televizních pořadů, knih a dalších. I když určitě můžete své oblíbené aplikace umístit na domovskou stránku, mít většinu aplikací zaměřených na zábavu na jednom místě je vhodné.

Zábavní prostor Google je skvělý pro rodiny. Je založen na Google Kids Space, podobnou funkci pro tablety Android, které shromažďovaly aplikace, knihy a videa zaměřená na děti do jednoho snadno přístupného centra, takže není divu, že to dobře funguje na tabletu jako sdílený zábava zařízení pro rodiny.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Kamera

Karta jógy 11 má dvě 8MP kamery, jednu na přední straně a druhou na zadní straně. Fotoaparát směřující přední část je vhodná pro konferenční hovory za předpokladu, že máte osvětlení na půli cesty. Pokud jste tak nakloněni.

Fotoaparát namontovaný na zadní straně také funguje také dostatečně dobře, pokud si s ním chcete vyfotit, i když mi kamery směřující dozadu na tabletách nikdy daly příliš smysl, protože i nejmenší tableta je trapné fotografovat s. Ale hej, je to tam, pokud chcete pořídit fotografii nebo naskenovat dokument.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Životnost baterie

Velká integrovaná baterie 7500 mAh je inzerována tak, aby vydržela po dobu 15 hodin. Náš test na baterii, který úkol břidlice s nekonečným surfováním na internetu přes Wi-Fi s displejem nastaveným na 150 nits jasu, odhalil, že tablet trvá 11 hodin 55 minut a 59 sekund. Moje vlastní praktické testování to potvrzuje. Apple iPad 2021 (12:59), Samsung Galaxy Tab A7 (13:13) a Galaxy Tab S7 (13:16) trvaly déle ve stejném testu baterie.

Naše testy také ukázaly, že poplatek trvá 15 minut na 16% a 30 minut na 30%. Tato poslední čísla jsou prakticky totožná s údaji o kartě Lenovo Yoga 13.

Ačkoli 12 hodin není tak dlouho jako 15, je to víc než dost, aby vás dostalo pár dní příležitostného použití. Použil jsem hlavně břidlici k sledování videí na YouTube nebo čtení digitálních komiksů, což není úplně zdanění, a trvalo to téměř čtyři dny, než jsem musel nabít tablet.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Verdikt

I když si myslím, že karta 13 je lepší tablet díky jeho větší obrazovce, delší výdrži baterie a lepšího výkonu, nemohu diskreditovat kartu jógy 11. Je to praktické zařízení, které adekvátně slouží své primární funkci, že je zabývající se břidlicí zaměřený na zábavu zaměřené na děti a více příležitostných uživatelů.

I když najdete levnější tablet s podobnými funkcemi, vestavěný stojan a válcová baterie tohoto stroje mu jistě dává jedinečný vzhled. Ale tento výrazný design také znemožňuje najít ochranný případ pro tablet. Pokud plánujete dát tuto břidlici svým dětem, hrajete s příslovečným ohněm. Kromě toho je karta 11 jógy dobrý tablet Android, který je vhodný pro domácí použití.

Lenovo jóga karta 2 Pro Recenze: Vestavěný projektor ukládá průměrné zařízení

Na první pohled se tablet vybavený vestavěným projektorem jeví jako román, ale možná omezený nápad. Poté, co měli příležitost strávit několik dní s jógovou kartou 2 Pro, první dojmy měly tendenci se měnit. Chcete.li vidět, jak se změnili a k ​​lepšímu nebo horšímu, přečtěte si plnou recenzi Lenovo Yoga 2 Pro Recenze níže.

Kvalita designu a budování Lenovo K900

Karta Lenovo Yoga 2 Pro, přestože je názvem, je také docela hrstka. Velmi pěkně vypadající hliníková tableta, má na základně známý Lenovo Bulge, kde je uložena extra velká baterie.

Tato boule také hraje hostitele dvou nejhezčích funkcí Yoga Tab 2 Pro: vestavěný Pico Projektor a stojan na kop, který lze použít k tomu, aby se tablet při psaní podporoval, aby ho postavil, aby sledoval film nebo dokonce zavěsil to ze zdi.

karta, lenovo, jógy, recenze, jóga, tablet
 • Nejlepší tablety Android
 • Nejlepší levné tablety Android

Tablet je poměrně velký, ale váží těsně pod kilogramem (nebo 2.09 lb). Vzhledem k tomu, že je to přibližně stejná velikost, jako mnoho notebooků je váha docela dobrá. Přední část boule drží dva 1.5 watt jbl stereo reproduktory a displej je obklopen širokým černým rámečkem. Fotoaparát směřující přední část je jedinou další viditelnou funkcí na přední straně, ačkoli je tam také senzor okolního světla.

Na levé straně, těsně nad vyboulený závěs, je svazek rocker, USB 2.0 Port s OTG a přístavem pro sluchátka. Na jednom konci boule žije tlačítko s nadměrným velikostí a projekt Pico se skrývá v druhém. Pravá strana má jediné tlačítko pro zapnutí a vypnutí projektoru.

 • Nejlepší aplikace pro tablety Android
 • Nejlepší tablety pro Android pro děti

Na zadní straně jógové karty 2, hned vedle objektivu projektoru, je posuvník zaostření a v zavěšeném stojanu je odříznutá část, kde je umístěno tlačítko (pro uvolnění stojanu) a hlavní kamera, spolu s 5- Watt JBL Subwoofer.

Karta 2 pro jóga 2 vypadá jako léčba, ale čím více ji používáte, tím méně dobře navržený to cítí. Zdá se, že věci jsou trapně umístěny. Při přenášení tabletu jednou rukou přirozeně rozmazáváte hlavní objektiv kamery a při fotografování nemůžete pomoci, ale stisknete tlačítka hlasitosti nebo rozmazávejte objektiv projektoru. Celkově je to jen trochu neochotně.

Lenovo Tab P11 Plus Обзор / Игры / Планшет для работы и учебы

Dostupnost a ceny

Karta 2 pro jóga Lenovo Yoga 2 Pro je 499.99 USD-Je to jediná jógová karta 2, která běží na Androidu a má vestavěný pico projektor. Lenovo jóga karta 2 Pro Datum vydání bylo koncem října 2014.

Displej Lenovo K900

Specifikace jógy 2 pro jóga zahrnují velmi velké 13.3palcový QHD IPS LCD. I s rozlišením 2 560 x 1 440 však, když se rozprostírá na tolik obrazovky. Hustota pixelů klesne na velmi nízké 221 pixelů na palec. To je přibližně stejné jako původní Nexus 7.

Samotný displej LCD je však docela dobrý; Barvy jsou pěkné a jasné s dobrými úhly sledování. Je však docela snadné spatřit jednotlivé pixely pouhým okem, takže na tomto velkém chlapci neočekávejte super ostré obrázky.

 • Jak sledovat filmy a televizní pořady zdarma na Androidu
 • Nejlepší aplikace pro streamování hudby

Speciální funkce Lenovo K900

Nejviditelnějším prodejním bodem jógové karty 2 pro je projektor Pico zabudovaný do jeho základny. Obrázek promítaný tímto je opravdu docela dobrý, přestože je velmi nízké rozlišení (WVGA nebo 854 x 480).

Předpokládal jsem, že na mé zdi přes rozpětí asi čtyři metry filmu o dva metry, a přestože byl film téměř úplně nastaven v noci, byl obraz ve skutečnosti docela působivý. Posuvník Focus pomáhá uklidit jakoukoli chmurnost, i když jsem zjistil, že samotný posuvník je trochu lepkavý. Rozlišení nemusí být skvělé, ale pak znovu není projektor v kině.

 • Nejlepší hry Android
 • Nejlepší hry Android zdarma

Uvědomit si, že můžete promítnout cokoli na obrazovce na jakýkoli rovný povrch, je docela revoluční nápad. Není potřeba kabelů, projektorů nebo jiných doplňků, jógový karta 2 pro znamená, že jste vždy připraveni na prezentaci, hrajte hru na velké obrazovce nebo si užijte svůj vlastní filmový zážitek bez ohledu na to, kde jste.

Přestože má jóga karta 2 automatické ukamenování klíčů, zdálo se, že pro mě tak dobře nefunguje. Viděl jsem pokusy o korekci Keystone, ale jen zřídka vyústily v cokoli obdélníku.

 • Nejlepší telefony Android
 • Nejlepší smartwatches Android

Kick Stand je také trochu divný. Zdá se, že se zdá být trapně umístěno, když se snažíte promítat (protože to nejde o konec tabletu) a já jsem se neustále snažil vyrovnat tablet na různých objektech, abych získal správný úhel projekce pro mou zeď.

Můj stůl není nikde dostatečně vysoký, aby promítal plochý na zeď, aniž by musel zvýšit jeden konec a tvar tabletu a kopacího stojanu není moc užitečný. Opět, skvělý nápad, který nebyl tak úspěšně implementován.

Přinejmenším zavěšení jógové karty 2 pro bylo jednoduché, ale opět by bylo hezké mít malý zářez ve středu odříznutí pro ty časy, z nichž máte pouze jeden hřebík nebo háček.

 • iOS 8 vs Android 5.0
 • iPad Mini 3 vs Nexus 9

Software Lenovo K900

Software Yoga Tab 2 je zvláštní iOS Lookalike bez zásuvky aplikací, skluzavky příkazového centra na dně a ikony podobné jablku. Je dostatečně hladký, ale bývá celkově docela pomalý. V současné době provozuje Android 4.4.2 Kitkat.

Slide Up zásuvka nahrazuje to, co Android obvykle vkládá do rychlého nastavení: Takže máte přepínací přístup k různým nastavením a funkcím, jako je Bluetooth, Wi-Fi, GPS, režim letadla, auto-rotate a jas.

Slide Up zásuvka má také některé funkce specifické pro Lenovo, jako je zkratka projektoru, tlačítko obrazovky, Lenovo Smart Switch (který upravuje nastavení displeje v závislosti na tom, jak používáte tablet: stojan, naklápění, držení, zavěšení nebo dokonce vlastní nastavení) a Dolby Audio.

Karta 2 pro jóga 2 je také druhem zásuvky mini aplikací, přístupný malým tlačítkem v levém dolním rohu, který objevuje druh seznamu aplikací pro rychlý přístup pro režim více Window. Přejetím dolů z horní části obrazovky otevírá okno docela řídké oznámení s zkratkou nastavení. ale pouze do nastavení oznámení. Podivný.

V nastavení vypadají nabídka správné věci trochu standardně s uspořádáním rozdělené obrazovky. Několik věcí, které byste si mohli všimnout, je nedostatek schopnosti NFC a tethering (jóga 2 Pro nedrží SIM kartu, i když má slot pro expanzi microSD).

Získáte vyhrazené sekce pro vylepšení projektoru, zvuk (jóga 2 Pro přichází se zvukovým zpracováním Dolby a Wolfston a kvalita zvuku je opravdu velmi dobrá), profily s více uživateli, automobilo režim okna.

Karta 2 pro jóga 2 je dodávána s několika předem načtenými aplikacemi, které nemusíte očekávat, jako je Skype Kindle a Evernote, ale to jsou aplikace, které byste stejně pravděpodobně nainstalovali jednoho dne.

Lenovo má také vlastní sadu aplikací na palubě: Syncit, Shareit, Cloneit a SketchPad, které jsem si jistý, že si můžete přijít na vlastní pěst. Jsou dostatečně nápomocní, ale jsou také snadno vyměnitelné svými osobními oblíbenými, pokud se vám nelíbí.

Výkon Lenovo K900

To je místo, kde jóga Tab 2 Pro začne padat (ne kvůli nedostatku kopacího stojanu). Hardware uvnitř není na škrábnutí s mnoha špičkovými tabletami. I když se dalo říci, že Lenovo neumisťuje jógovou kartu 2 Pro jako špičkové zařízení, zdá se, že přítomnost slova “ pro “ se zdá, že jinak říká jinak.

Tablet je poháněn čtyřjádrovým 1.86 GHz Intel Atom Z3745, s 2 GB RAM a 32 GB na palubním úložišti. I když je to dost dobré pro rodinný tablet, neočekávejte, že se o víkendu bude chtít hrát hry Hi-Res nebo používat tablet jógy 2 Pro jako náhradní pracovní tablet.

Jistě, velikost obrazovky je skvělá pro tabulky a další práce související s prací, ale prostě nemá vnitřnosti pro náročné na procesory nebo rychlé multi-tasking. Jeho úspěch jako tablet produktivity přichází na vaši definici produktivity: Pokud třídíte své fotoalbum, zveřejňování příspěvků na sociální média a čtení e.mailů zní o vás přímo, pak bude tento tablet stačit. Pro všechny ostatní, podívejte se jinde.

Fotoaparát Lenovo K900

Toto je další slabý bod jógové karty 2 Pro. Hlavní kamera 8 MP je schopna zachytit některé OK výstřely, ale bojuje za všeho méně než v ideálních podmínkách, které jsou v této roční době (alespoň na severní polokouli) docela neobvyklé. Slabé světlo, zatažená obloha, pochmurná nastavení: Všechny zimní standardy nejsou přítelem karty jógy 2 Pro Camera.

Přesnost barev je docela dobrá, aniž by se naklonila k přeskyvání, ale zaostření je docela propastné, s jednou z nejpomalejších rychlostí automatického zaostření, které jsem viděl na Androidu. Neexistuje žádný režim HDR, ale máte nastavení makra, panorama a noční scény, spolu s některými manuálními ovládacími prvky a filtry.

Toto je další místo, kde se však velikost tabletu stává problémem: je vlastně docela obtížné držet tablet, klepnutím na obrazovku se zaměřujete na konkrétní oblast a poté stiskněte tlačítko Shatter bez toho.

Přidejte k tomu neustále rozmazané sklo čočky a špatné umístění fyzických knoflíků a fotografie se stává cvičením v adaptaci. Samozřejmě byste mohli tablet jednoduše otáčet o 180 stupňů, takže kamera je nahoře, ale to je naprosto naproti způsobu, jakým jej máte tendenci používat po zbytek času a činí ji velmi nejvyšší těžký.

Baterie Lenovo K900

Jednou z nejlepších částí jógové karty 2 pro je baterie. Na 9 600 mAh je baterie dostatečně velká, aby podpořila tento obrovský displej QHD během několika dnů příležitostného použití. Při 100 % jasu jsem pravidelně dostal pět a půl hodiny čas na obrazovce, bez jakýchkoli funkcí Power Manager.

S některými nastaveními napájení, 50 procent jasu a použití projektoru spravedlivé, že číslo se vplížilo o další tři až čtyři hodiny, ale nikdy jsem se nepřiblížil 15 hodinám nároků Lenovo.

Konečný verdikt

Ať už se vám líbí karta Lenovo Yoga 2, přichází na to, pro co používáte tablet: Pokud chcete velký barevný displej, dobrou životnost baterie, skvělé reproduktory, spousta předem naložených softwarových funkcí a úžasnou schopnost promítat cokoli chcete kdykoli A kdekoli je to pro vás skvělý tablet. Jako základní multimediální zařízení je tam nahoře karta 2 jógy.

Pokud je vaše představa o tabletu ta s křišťálově čistým displejem, vysoce výkonnými specifikacemi pro hi-res herní a ultra přenosné, není to pro vás tablet. Projektor PICO je docela skvělý, výdrž baterie je solidní a existuje několik dobrých softwarových funkcí, ale zpožděné a neintuitivní rozhraní podobné iOS, špatné fotoaparát a sub-par se v rozporu s tím, co je jinak dobře postaveno (pokud ne zcela intuitivně navržený) tablet.

Lenovo jóga tablet 2 10.1

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Elegantní, solidní pouzdro
 • Všestranný a dobře vybavený hliníkový kickstand
 • Přiměřeně rychlé zkušenosti se systémem Windows
 • Dobrý, světlý displej
 • Velmi dobrá životnost baterie
 • Port HDMI (ne ve verzi Android)

Recenzentům se nelíbilo

 • Po pomalém nabíjení, když je zařízení pod zatížením
 • Relativně těžké
 • Podprůměrná kvalita zvuku
 • Dotyková obrazovka někdy pomalu reaguje
 • Pomalé zaostření pomocí fotoaparátu
 • Nahrávání videa může být lepší

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Google Nexus 10

Odborné recenze a hodnocení

Vynikající tablet s geniálním závěsem. Ani to nevyfoukne díru ve vašem platu.

Tento tablet jógy je přesvědčivou alternativou k iPadům pro ty, kteří se oženili na okna pro použití světelné produktivity. Vestavěný stojan, štíhlý design a zahrnutý klávesnice, z něj dělá esteticky vrcholy. Číst.

Lenovo’s Yoga Tablet 2 10-palcová s okny je pevný tablet s vynikající výdrží baterie a šikovnou klávesnicí Bluetooth, což z něj dělá dobrou volbu pro práci a.

Daleko od nejlepších, ale skvělých pro nižší cenu.

Zatímco objemná, jóga 2 zůstává solidním a užitečným rozpočtovým tabletem, který se stále zlepšuje na předchozích návrzích, takže stojí za to.

Nová linka Tablet 2 Yoga 2 společnosti Lenovo může obsahovat slušné specifikace střední třídy, nesrovnatelnou výdrž baterie a zajímavý design, ale nemůžeme si pomoct, ale přejeme, aby to bylo více špičkové. Tyto tablety by mohly být snadno skvělé. ale místo toho jsou průměrné. Měl Lenovo.

Lenovo je natolik laskavý, že nabízí spotřebitelům výběr s řadou zařízení Lenovo Yoga 2. V podstatě se to všechno scvrkává na to, co vám bude platforma nejlépe vyhovovat. Android nebo Windows. V naší recenzi najdeme Windows 8.1 model je více podobný PC než.

Pokud jste ochotni přehlédnout chybnou klávesnicovou doku, tablet Lenovo Yoga 2 s Windows nabízí celý zážitek z Windows 8 v levném.

Stejně jako mnoho tablet Android, které jsme letos viděli od hlavních prodejců, se Lenovo rozhodl pro rámec pro podkladový hardware založený na Intel. Existuje čtyřjádrový 1.86GHz Atom Z3745 Procesor spuštěn Android 4.4.2, plus 2 GB RAM a 16 GB na palubě.

Nejnovější pohled společnosti Lenovo na tabletu Android je skutečně zajímavý a úsilí vynaložené v tomto produktu druhé generace je daleko, mnohem použitelnější, než jsme viděli od společnosti v loňském roce.Stále si nejsme jisti designem z a.

7.1 Zatímco jóga 2 má solidní design a hraje hry docela dobře. pomalé uživatelské rozhraní, špatná kamera a neinspirovaný software OEM přispívá k zážitku, který je poněkud frustrující.

Displej Full HD a jedinečný design Lenovo Yoga Tablet 2 jsou v tomto cenovém rozpětí rarity, což z něj činí skvělou volbu pro Android na základní úrovni.

Tablet Lenovo Yoga 2 10 je vítaným následkem originálu s nesmírně vylepšenou obrazovkou a lepším.

Druhá generace tabletů Lenovo jógy dorazila na trh přesně rok po odhalení modelů první série, dvě zařízení Android zapamatovaná na jejich dobrý poměr ceny k funkci, atypický design založený na zadním stojanském stojku a.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS