Kde je číslo sériového iPhone na krabici

Top-5 Správné způsoby, jak odlišit iPhone od čínského falešného

Ahoj! Nákup drahého zařízení, jako je iPhone, vždy chci ušetřit peníze. Logický? Přirozeně. Všichni oficiální prodejci však mají často přibližně stejné ceny (doporučené společností Apple), což znamená, že za účelem nákupu levnějších musíte kontaktovat malé.známé obchody nebo soukromé reklamy.

A pak nás nepříjemné překvapení může očekávat s vámi!

Koneckonců, radost z nákupu může být nahrazena zklamáním, že zařízení bude nejpřirozenějším čínským falešným. Proto je lepší připravit se předem a znát značky, kterými můžete snadno odlišit skutečný iPhone od falešného. Jaký druh? Nyní to zjistíme. Jít!

Důležitá poznámka. Vzhledem k tomu, že „čínský“ iPhone je obrovský počet, pak existuje také mnoho známek, kterými je lze také uznat. nemá smysl naznačovat je všechny, dám pouze ty, které jsou naprosto přesné (a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější a co je nejdůležitější. rychle!) vám pomůže určit falešný iPhone.

Kde hledat sériové číslo iPhone

V nabídce Nastavení. Základní. O tomto zařízení, sériové číslo pole.

Při připojení k počítači v aplikaci iTunes (recenze sekce).

Na stránce účtu Apple ID v seznamu připojených zařízení.

Na zadní straně původní krabice je nálepka s daty na zařízení. Existuje číslo sériového modelu.

Krok.Bhy.Step IPhone kontrolní pokyny pro IMEI na webových stránkách Apple

Tato akce se provádí v několika základních krocích.

Zde můžete vidět model a barvu zařízení, zjistit, kdy technická podpora vyprší telefonem a zárukou. Ve stejné části bude také představeno oznámení o potřebě provést aktivační postup, pokud nebyl dokončen dříve.

Na základě těchto informací můžete vytvořit:

  • Závěry o originalitě iPhone (i když k tomu existují jednodušší způsoby).
  • Zjistěte, zda se případ změnil?
  • Zjistěte, zda sériové číslo skutečně odpovídá tomuto konkrétnímu modelu?

Užitečné rady! Prezentovaná instrukce umožňuje kontrolovat nejen iPhone, ale také další zařízení „Apple“: iPad, počítače Mac, předpona Apple TV Television, bezdrátová sluchátka AirPods, stejně jako nějaké další příslušenství.

P.S. Údaje o Apple a realitě se shodovaly? Mít rád“! Ne? Napište do komentáře. zkusme to přijít společně!

Ahoj! Jmenuji se Mikhail a toto je můj blog. Vítejte! P.S. Někdy mě můžu vzít naživo. Najděte, chat!;) V tuto chvíli. offline!

97 komentářů. Zanechat nový

Ahoj. Při kontrole vydává iPhone, že objem paměti je 64 GB, i když mám 16. Co to znamená? Děkuji za pozornost.

Ahoj. Pokud nedochází k chybě, znamená to, že toto sériové číslo nepatří do vašeho iPhone.

To znamená, že telefon není orginální nebo otevřený

Můj telefon je černý, osobně jsem otevřel obal, zakoupený v oficiálním obchodě, ale při kontrole barvy ukázala bílá, proč?

Web Apple může být „s definicí barvy při kontrole IMEI. Pokud jste si jisti originalitou iPhone, neměli byste se bát.

Ahoj! Jak zkontrolovat telefon na originalitu, že se nejedná o. Pokud si koupíte telefon rukama a záruka na jeho stránky neporazí. A nemůžete je zvlášť rozlišit !?

číslo, sériového, iphone, krabici

Ahoj. Pokud se záruka na web nerozbije, pak mohou něco „vyklouznout“. nyní existuje spousta řemeslníků. Kontrola něčeho v tomto případě je těžké (pokud je to možné).

Mám iPhone se zlomenou obrazovkou. Potřebuji obrazovku, ale nechápu, jaký model. Zkontroluji sériové zápis, že 6S plus. A ve vzhledu 7. A na kontrole a na krabici je napsáno, že 7. Jak být. Nevím, na jakou obrazovku to vezme. Diagonální 4.7

Podívejte se na video na YouTube a najděte zařízení podobné vašemu.

Jaká další videa na YouTube? Neposlouchejte poradce. Za případem máte telefonní model. Řídit jej v jakémkoli vyhledávači. Například: iPhone Model A1524 a vyhledávač rozdá, že toto je iPhone 6 Plus. Pokud se bojíte, že se mýlí 150 000 požadavků Google, web Apple má specifikaci každého modelu. Například 6 https: // podpora má.Jablko.COM/KB/SP706?Locale = ru_ru, ale obecně vás Google okamžitě orientuje. Spoléhání se na „oko“ a video, jakmile je YouTube nebezpečný.

Takže můžete také. Jediný okamžik (vzhledem k tomu, že osoba má velké problémy s definicí správného sériového člověka), může být případ konkrétně tento iPhone „ne nativní“. To znamená buď být bez jakýchkoli nápisů, nebo údaje o modelu budou uvedeny nesprávně.

Dobré odpoledne. Pokud na webových stránkách Apple při kontrole vydává: „Toto sériové číslo odpovídá produktu, který byl nahrazen“, pak je obnovený telefon také obnovený telefon?

Druh. Ne. Zde je článek o „sériovém čísle iPhone odpovídá nahrazenému produktu“. přečtěte si prosím podrobná odpověď na vaši otázku.

Dobrý den. Radit, jak být. Existuje iPhone 6s. Byl zakoupen z kanceláří v Kanadě. Přiveden do Ruska a daroval (spolehlivá osoba). Uplynulo půl roku, a tak v určitém okamžiku síť spadne a píše „žádná síť“, ale telefon funguje jako obvykle, chytí vafle, neexistují žádné brzdy. Ze strany operátora je všechny normy na technické straně možné něco myslet na modem nebo anténu, ale jsou určeny uvnitř modemu, čte si SIM kartu (zkontrolovali ve službě, my bychom měli Nebudete se rozkládat, chceme se obrátit na jiné místo. ale zda je to nutné). Faktem je, že ho zkontrolovali tím, že měli a je napsáno, že je telefon využíván. A zdá se, že to je problém. Jak být teď, co poradíte. Je možné, že někdo „tam“ byl omylem vstoupen do recyklační základny? A jak dokázat, že z naší strany nebylo nic a co je nejdůležitější, s kým se obrátit na ruskou službu nebo Kanaďan (nebudou mít žádné problémy s doručováním problémů)

Dobrý. Mám článek o „sériovém čísle iPhone odpovídá produktu, který byl nahrazen“. Jsi o tom, správně? Situace je samozřejmě velmi podivná. A upřímně řečeno, na to jsem nenarazil. Možná by tento problém měl být řešen přesně ve službě „nativní“ v Kanadě. Od soudě podle různých zpráv je služba Apple v jiných zemích mnohem loajálnější a kompetentnější v těchto otázkách. P.S. Zdá se mi, že původní kontrola nákupu vám velmi pomůže. určitě se musíte pokusit získat to.

Ano, původní kontrola je (zázračně přežila) se pokusíme o místní. Služby začít, pokud ne, pak jde do Kanady k nahrazení, protože již slyšel, že je mohou dokonce změnit bez šeku tam. Určitě neexistuje žádná jiná možnost. No, nebo kontaktovat, kde musíte udělat, ale to jsou takové problémy.

Doplňuji. Včera to bylo nějak odemčeno a on přestal být využíván, právě přestal být zárukou (je naznačeno, že váš telefon byl prodán v jiné zemi a kontaktoval tam). Známý, který o tomto životě hovořil v Kanadě a prodejci byli ohromeni, takže mluvili (možná to zkusili). Ale problém „žádná síť“ zůstal)) Po přečtení několika článků jsem si uvědomil, že případ může být v vysílači signálu (zesilovač)

Ahoj! Při kontrole iPhone na webu jsem vydal, že je nutné jej aktivovat, poté, co se aktivace zeptá na datum nákupu, ale poté je rozdíl v datu nákupu a aktivace stále asi týden. O čem to může mluvit?

Ahoj. Zde je článek o datu aktivace a nákupu iPhone. možná najdete odpověď na vaši otázku.

Dobré odpoledne jsem si koupil iPhone, dívka varovala, že ji podala do oficiálního servisního střediska Apple, protože ho obtěžovala a dostala novou, ale nezměnili krabici. Ale všechny kontroly a informace o náhradě jsou. Nyní na telefonu mají jednu a na krabici druhou. To není děsivé?

Co to zjistím imei

Dalším způsobem, jak zkontrolovat model, je číslo IMEI. Stejně jako jiné informace v nastavení systému může být nahrazen iPhone s útěkem z vězení, ale velmi zřídka se obtěžují.

IMEI má číslo každého iPhone a iPad s modulem GSM, Wi-Fi tablety takového identifikátoru nemají.

Číslo můžete vidět ve stejné nabídce Nastavení. hlavní. o tomto zařízení a zkontrolovat již známou stránku webu Apple, abyste ověřili právo na záruční službu.

Dalším způsobem, jak zjistit IMEI, je vstoupit do dlouhé neznámé kombinace. Ve standardním volajícím na iPhone zadáme na klávesnici # a uvidíme 15místný kód.

Informace o IMEI lze získat na stránkách a službách třetích stran:

Bude tedy možné zjistit model zařízení, jeho barvu a někdy i datum vydání a objem interní paměti.

Kontrola iPhone 11 před nákupem

Před nákupem nebo objednáním doručení iPhone 11 zkuste získat více počátečních dat od prodejce. Dokonce i podle informací uvedených v krabici se můžete hodně naučit. ve které zemi byl smartphone uvolněn, ať už bylo zařízení aktivováno, atd. D.

Chcete.li zkontrolovat iPhone podle modelu, zadejte číslo uvedené na poli ve speciálním poli na jednom ze specializovaných webů (například iPhoneFrom.com). Kromě informací o zemi výroby uvidíte, zda kód odpovídá názvu a barvě testovacího přístroje. Pokud se tato data neshodují s realitou (barva, modifikace atd. D.), to znamená, že máte ve svých rukou vysoce kvalitní falešný iPhone 11. Kromě toho můžete zkontrolovat výrobní zemi sami, podle kombinací dopisů uvedených po číslech. Zjistíte tedy nejen to, kde byl iPhone vydán, ale můžete také určit, zda byl „zaplaven“ pod konkrétním operátorem.

Co dělat, pokud je zakoupené zařízení stále vázáno na účet bývalého vlastníka?

V tomto případě je nutné kontaktovat předchozího vlastníka zařízení co nejrychle.

V případě nákupu iPhone, iPad, iPod Touch a Apple Watch, nikoli v obchodě Apple nebo v oprávněném prodejním bodě, se ujistěte, že všechny informace jsou ze zařízení odstraněny a samotné zařízení není vázáno na účet předchozího majitel. Chcete.li to provést, postupujte podle následujících akcí:

Zapněte a pokuste se odemknout zařízení;

Pokud se na obrazovce zámku nebo na obrazovce „domácí“ objeví požadavek hesla, pak nebyla data odstraněna. Požádejte prodejce, aby údaje zcela vymazal: „Basic“. „Resetovat“. „Vymažte obsah a nastavení“ (podrobnosti).

Nekupujte použitý použitý iPhone, iPad nebo iPod Touch, dokud z nich nejsou odstraněna data;

Zapněte proces konfigurace zařízení;

Po výběru jazyka, regionu, země a síťového připojení začne aktivace zařízení. Pokud se na obrazovce a identifikátoru posledního vlastníka objeví požadavek na heslo, pak je zařízení stále vázáno na jeho účet. Vraťte zařízení prodejci a požádejte ho, aby zadal vaše heslo. Pokud se předchozímu majiteli nedokáže setkat, může odstranit vazbu na účet prostřednictvím iCloud.com/find.

Pokud se po prvním zapnutí iPhone, iPad nebo iPod Touch a připojení k internetu nastaví. zařízení je připraveno k použití.

Blokování aktivace je udržováno pouze na iPhone, iPad a iPod Touch pod kontrolou iOS 7 a vyšších, stejně jako na inteligentních hodinách Apple Watch na základě WatchOS2 a novějších verzí.

Nikdy nekupujte iPhone s Apple ID zadaným v sekci Nastavení. Icloud a umožnit najít iPhone!

Icloud „width =“ 640 „height =“ 658 “ /

Při nákupu požádejte prodejce, aby resetoval zařízení do nastavení továrny pomocí odstranění dat (Nastavení (Nastavení. Základní. Resetovat. Vymažte obsah a nastavení) (instrukce) ve vaší přítomnosti. Poté, opět ve vaší přítomnosti, požádejte prodejce, aby aktivoval iPhone a prošel počátečním nastavením bez zadání Apple ID (podrobné pokyny).

Záruka

Pokud prodejce tvrdí, že iPhone je nedávno zakoupen a podléhá bezplatné záruční službě, je to docela snadné zkontrolovat. Opět musíte použít speciální část webu Apple (odkaz), kde stačí zadat sériové číslo iPhone iPhone. Služba uvede datum nákupu zařízení a zbývající doba bezplatné záruční služby.

„Broken“ Lee iPhone. Vazba na operátora (podle IMEI)

V současné době jsou taková zařízení stále menší, ale tento problém je nyní relevantní. Získané v zahraničí se smlouvou a dodáno z ní pomocí softwarových metod nebo používání turbo-sim iPhone není na sekundárním trhu neobvyklé. Zkontrolujte vazbu smartphonu (určete, zda iPhone není narušující) na kontrakt mobilního operátora pomocí různých online služeb (nesouvisející s Apple).iphoneimei.Net, iPhoneimei.Informace a další (služba je poskytována za poplatek).

Jak zkontrolovat iPhone 12 při nákupu z ruky

Při nákupu iPhone Check na webu Apple samozřejmě nebude dostatečné. Kromě toho je nutné zajistit, aby neexistovaly žádné softwarové zámky a použitelnost všech jeho funkcí.

„Broken“ iPhone nebo „Neverlock“?

Protože existuje mnoho zařízení spojených s konkrétním komunikačním operátorem na trhu, existuje riziko „narazit na“ smluvní přístroje. Je to dobré, pokud se jedná o „šedý“ iPhone 12, nakoupený v zahraničí a „zlomený“ před prodejem. V tomto případě si koupíte stejný nový smartphone, pouze s dříve vytvořenou aktivací. Kontrola sériového čísla iPhone na oficiálním webu ukáže, kolik dní vám zbývá, takže se můžete okamžitě rozhodnout, zda si toto zařízení koupit nebo ne.

Pokud by smluvní zařízení nebylo podrobeno softwaru „šrotu“, mohlo by jej použít pomocí speciálního adaptéru pro SIM karty. Protože taková metoda není příliš pohodlná a nezaručuje stabilní práci, takový iPhone 12 se prodává levnější než nikdy. Abyste se ujistili, že existuje vazba na konkrétní buněčnou síť, musíte nainstalovat „SIM kartu“ do slotu a vidět, abyste v nabídce „nastavili“. „Základní“. „Operátor operátora (operátor“) byla označena o tomto zařízení).

Aby se zabránilo úniku osobních údajů, když je smartphone odcizen nebo ztracen, jsou všechny nejnovější generační iPhony spojeny s Apple ID. Po připojení ke službě iCloud může majitel vzdáleně blokovat práci telefonu, odstranit všechny informace nebo zjistit geolokační data. Chcete.li zařízení používat bez omezení, musíte mít přístup k účtu předchozího vlastníka. Jinak lze iPhone 12 zablokovat kdykoli a poté bude vyroben pouze na náhradních dílech.

Pokud tedy na zobrazení uvidíte „blokování aktivace“ a prodávající nemůže správně vyplnit řádky „Apple ID“ a „Heslo“, zvažte, že jste marně strávili čas. Pokud zařízení zapne, bez potřeby identifikace a kontroly iPhone podle čísla byla úspěšná, přejděte do nabídky „Nastavení“. „Apple ID“. „ICloud“. Zde by mělo být zkontrolováno, zda funkce „Find iPhone“ stojí za to. Pokud je tento režim aktivován, požádejte prodejce, aby jej vypnul. Chcete.li vypnout funkci vyhledávání, bude muset zadat heslo pro Apple ID. Nezapomeňte zkontrolovat, zda bude vyhledávání deaktivováno. existují případy, že po nějaké době po nákupu prodejce zablokoval zařízení a požadoval peníze výměnou za heslo na účet.

Nejlepší je nevzdávat rizika a okamžitě zrušit software do nastavení továrny a poté provést novou aktivaci s identifikací osobního Apple ID a hesla. Chcete.li to provést, požádejte prodejce, aby zadal heslo v nabídce, které se objeví při otevírání „Nastavení“. „Základní“. „Resetovat“ a klikněte na tlačítko „Vymazat nastavení a data“.

Při nákupu iPhone 12 na sekundárním trhu je samozřejmě nutné zkontrolovat výkonnost všech funkcí a použitelnosti „železa“. O tom, jak to udělat, přečtěte si v jiných článcích na našem webu.

Podrobná video instrukce

Web Apple obsahuje část „Ověření práva na údržbu a podporu“, ve které můžete rychle a bez velkého úsilí zkontrolovat, zda byl iPhone skutečně použit dříve. Vše, co potřebujete znát uživatele, aby se službou pracoval se službou, je sériové číslo zařízení. Z aktivovaných gadgetů lze toto číslo nalézt v „Nastavení“, v části „Hlavní“ položka nabídky „na tomto zařízení“. V případě, že smartphone splňuje uživatele s počáteční obrazovkou pozdravu, lze jeho sériový kód najít stisknutím tlačítka „I“ v pravém dolním rohu.

Kromě toho je sériové číslo iPhone uvedeno na štítku umístěném na zadní straně původní krabice.

Chcete.li zkontrolovat iPhone, postupujte podle následujících akcí:

Jeden. Přejděte do sekce „Ověření práva na údržbu a podporu“ na Apple.

2. Zadejte sériové číslo iPhone do odpovídajícího pole (jak zjistit sériové číslo), zadejte kód uvedený na obrázku a klikněte na Pokračovat.

Sériové číslo iPhone nikdy neobsahuje písmeno „O“ (číslo „0“ (nula).

3. Pokud se při kontrole údajně nový iPhone (nebo oficiálně obnovený (zrekonstruovaný) Apple) objeví zpráva „Aktivace vašeho zařízení“, pak to opravdu potvrzuje, že smartphone nemá žádnou historii a je opravdu nová.

Po aktivaci se služba „Právo na údržbu a podporu“ objeví (možná ne okamžitě, ale do jednoho dne), odhadované datum ukončení práva na údržbu a opravu, což je stanoveno přidáním 365 dní do dne aktivace. Jinými slovy, abyste zjistili datum první aktivace, vezměte jej z odhadovaného data přesně 1 rok.

číslo, sériového, iphone, krabici

Poznámka: Data na serveru Apple se nemusí okamžitě změnit, obvykle k tomu dochází v rozmezí od 1 minuty do 12 hodin.

Zobrazit informace o zařízení

Sériové číslo iPhone, iPad, iPod touch si můžete prohlédnout na samotném zařízení. Chcete.li to provést, otevřete nastavení. Základní. O zařízení se zde také zobrazí IMEI.

Pro rychlé prohlížení IMEI mohou čísla iPhone také použít #06 #COMMAND, který musí být vytočen v aplikaci.

číslo, sériového, iphone, krabici
| Denial of responsibility | Contacts |RSS