Kde je schránka na tabletu

Jak otevřít výměnnou vyrovnávací paměť na tabletu Lenovo?

Postup: Přejděte do notebooku nebo jakéhokoli jiného textového editoru. S dlouhým stisknutím na vstupní poli textu způsobujte nabídku pop.up, ve kterém vyberte možnost „Výměna vyrovnávací paměti“. Zobrazí se pole, ve kterém můžete vidět data uložená v dočasné paměti.

Asus. Kde je Boofer v telefonu Asus? V telefonu proto není žádný koncept. Toto je segment v beranu telefonu.

Kde je schránka v telefonech Samsung?

Při udržování textu v vyrovnávací paměti výměny vašeho Samsungu jsou data uložena v RAM. Přiřazeno službě. Na standardních gadgetech Android není žádné vyhrazené místo, kde byste si mohli tyto informace prohlédnout. Ale na telefonech Samsung je příběh umístěn ve složce /dat /schránky.

schránka, tabletu

Tento adresář však není k dispozici pro obyčejného uživatele, aniž by se rozpadl jeho gadget. Ale můžete získat přístup k historii boofer burzy na jakémkoli smartphonu Android pomocí specializovaného dispečera.

Pokud například používáte operační systém Android, který ukládá informace v adresáři systému, můžete si prohlédnout jeho obsah pomocí minimální funkce ADB a Fastboot.

schránka, tabletu

Tento adresář je navíc root a je k dispozici pouze v případě, že existuje kořen-pravá. Proto je velmi pravděpodobné, že i když najdete soubory vyrovnávací paměti na vašem Samsungu pomocí ADB, nebudete je moci otevřít.

Jak najít výměnnou kancelář v telefonu a tabletu

Při odpovědi na tyto otázky okamžitě varuji čtenáře, že operační systém (v našem případě „OS Android“) nemá jasnou adresu umístění vyrovnávací paměti burzy. Ve skutečnosti je vyrovnávací paměť výměny virtuálním prostorem v paměti telefonu, vyhrazeným pro přenos dat z jednoho místa zařízení do jiného.

Pokud máte zájem o otázku „jak otevřít schránku“ a schopnost pracovat s jejím obsahem, pak existují dvě hlavní cesty:

Jeden.Práce s vyrovnávací pamětí výměny pomocí funkčnosti moderních telefonů. Pokud máte moderní model smartphonu (dobře fungují s vyrovnávací pamětí smartphonu od Samsung a LG) se stejným moderním operačním systémem, můžete si prohlédnout jeho obsah a provést s ním řadu akcí.

 • Chcete.li to implementovat, proveďte prodloužený lis (bez stisknutí) na libovolném poli pro vložení (například v aplikaci „Poznámky“, musíte nejprve kliknout na PLUSK a vytvořit novou notu.
 • A poté proveďte prodloužený lis od nuly v nové notě), po kterém se zobrazí tlačítka „vložení“ a „výměnné vyrovnávací paměti“.
 • Kliknutím na „Buer of the Exchange“ získáte přístup k jejímu obsahu a můžete utratit řadu akcí s tím druhým.
 • Například, pokud máte tam nějaký druh textu, provedeme na tomto textu dlouhý stisknutí a v nabídce, která se objeví, zvolíme, co s tímto textem dělat (smazat, blokovat v vyrovnávací paměti výměny atd.D.).

2.Najdeme výměnnou kancelář pomocí speciálních programů (úroveň Clipper). Tento program umožňuje přístup k obsahu vyrovnávací paměti Exchange a provádí s ním různé manipulace (upravit, skupina, smazat, sdílet s přáteli atd.). Stačí stáhnout a nainstalovat tuto aplikaci, spustit ji, přejděte do záložky „Boof of the Exchange“ a vyberte potřebu, kterou potřebujete.

Android: Jak uložit text do schránky

Chcete.li uložit text do vyrovnávací paměti Exchange, postupujte podle následujících akcí:

 • Stiskněte a podržte průchod textu, který chcete zkopírovat. Objeví se dvě značky, které omezují kopii kopie.
 • Přesuňte jeden štítek na začátek a druhý na konec požadovaného průchodu textu.
 • Klikněte na „Kopírovat“. Text bude zachován ve výměnné vyrovnávací paměti.

Chcete.li text vložit, držte prst do požadované části textového pole na nějakou dobu a poté klikněte na „Vložit“ do objevené nabídky, která se objeví. Zkopírovaný text bude vložen na vybrané místo.

Pokud váš telefon neobdrží kořenovou pravou, neexistuje žádný jiný způsob, jak získat informace ze schránky burzy. Pokud však máte kořenový přístup, najdete obsah vyrovnávací paměti ve složce na Android-Data-Clipboard.

Kde najít zkopírovaný text?

Na tuto otázku existuje pouze jedna krátká odpověď. Výměnná vyrovnávací paměť je v RAM. ve své zvláštní oblasti. Bude zde zkopírovaný text přesně, dokud nekopírujete nějaký jiný text.

 • Chcete.li kdykoli otevřít deník Exchange, stiskněte klávesu Logo Windows V
 • Chcete.li sdílet prvky vyrovnávací paměti Exchange na zařízeních s Windows 10, vyberte Systém start Parametry System Buer Exchange Boofer.

Jak to funguje?

Vyrovnávací paměť pro výměnu dat v tabletu je a přináší procesu komunikace mnoha občanských občanských občanských občanských občanských vybavení. Jen ne všechny zařízení uživatelé vědí, jak to udělat. Ukázalo se to docela jednoduché. S jeho používáním je zjednodušen přenos dat mezi aplikacemi a webem.

Pro zvýraznění textu stačí použít dlouhý lis na vybranou oblast, poté se objeví vybraná oblast. Na obou stranách bude přidělená část omezena značkami, které lze přesunout za účelem zvýšení nebo snížení plochy vypouštění. Musíte stisknout odpovídající omezovač a bez uvolnění prstu se přesunout na správné místo. Poté, co vzal prst ze senzoru „přilepení“, značka zruší.

schránka, tabletu

Text je zvýrazněn, zbývá jej uložit v paměti zařízení. Krátký dotek je proveden v kterémkoli bodě přiděleného prostoru, který se nazývá „krátké pantofle“, po kterém vydání zmizí, a informace zůstanou ve výměnné vyrovnávací paměti. Stojí za zmínku, že zachování informací v vyrovnávací paměti ruší minulé zachování, takže bude obsahovat pouze poslední z uložených informačních bloků.

Co je to schránka

Výměnná vyrovnávací paměť je součástí RAM smartphonu nebo tabletu, kde jsou uloženy bloky zkopírovaných textových informací. Díky němu může uživatel snížit části textu ze zpráv, dokumentů nebo vyhledávacího řádku prohlížeče a vložit je do jiných dokumentů, e.mailů nebo poznámek. V tomto případě fyzický soubor vyrovnávací paměti v systému Android neexistuje.

Výměnná vyrovnávací paměť pomáhá v případě potřeby k rychlému odeslání kontaktních údajů, obtížně přepočítací podrobnosti s velkým počtem čísel a dalších informací.

Vložit

Samozřejmě, že po kopírování textu je třeba někde vložit, ve skutečnosti je to zkopírováno. Chcete.li tedy vložit text do dokumentu do vašeho mobilního zařízení Android (telefon nebo tablet), proveďte následující akce:

 • Otevřete jakýkoli textový editor, protože pouze v editorech můžete text vložit a vytvořit nový dokument;
 • Musíte upínat prst do textového dokumentu, kde chcete vložit text;
 • Objeví se okno vyskakovacího objektu, analogií s kopírováním;
 • Najděte tlačítko „Vložit“ nebo „Vložit“ do okna vyskakovacího okna. Nachází se nad textem;
 • Po všech výše uvedených operacích budou do pole textového editoru vloženy všechny výše uvedené operace, dříve zkopírované do vyrovnávací paměti textu. Pokud byl zkopírován internetový odkaz, vložíte jej do adresního řádku prohlížeče. V příkladu obrazovky Samsung.

Dnes mám všechno, pokud máte dotazy týkající se tématu osvětleného v tomto materiálu, můžete je nechat v komentářích podle tohoto videa, já nebo jiní čtenáři zkusíme, většina podrobností, odpovězte na vaši otázku. Также буду вам признателен, если вы поделитесь данной статье в социальных сетях, для этого просто нажмите на одну из кнопочек ниже. До встречи в следующих, несомненно полезных, статьях.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS