Kde jsou vzdálené fotografie uloženy na iPhone

Jak obnovit vzdálené fotografie z iPhone 11 a iPhone 11 Pro (Max)

Selena Commez Aktualizováno 19. září 2019

[ZÁVĚR]: Bohužel jste odstranili fotografie na iPhone 11 nebo ztratili všechny fotografie iPhone po resetování nastavení. Ale naštěstí máte stále možnost obnovit fotografie iPhone třemi způsoby: ze zařízení pomocí zálohování ICLAD nebo iTunes.

Ztratil jsem fotografie po resetování nastavení zařízení IOS 13 asi před dvěma hodinami Můj iPhone X se přesunul do režimu obnovy Když jsem se pokusil aktualizovat telefon na IOS 13, nevím, že reset nastavení bude mít za následek vymazání dat IPhone, chci jen vědět, jak obnovit ztracené fotografie a kontakty po resetování nastavení iPhone.

Neočekávané vymazání fotografií na iPhone 11 Pro Vymazal jsem několik důležitých fotografií z nedávno vzdálené složky v aplikaci „Fotografie“ na mém iPhone. Mohu obnovit již smazané fotografie z iPhone 11 Pro?

Existuje složka „Nedávno odstraněná“ v aplikaci „Fotografie“ na IOS 13/12 / 11/10, když odstraníte fotografie a video na iPhone, můžete snadno obnovit nejnovější fotky, video na vašem iPhone po dobu 30, Ukážeme vám, jak vymazat fotografie z složky „Nedávné vzdálené“ na vašem iPhone.

Jak najít nedávno odstraněné fotografie na iPhone přímo

Pokud jste odstranili několik snímků na fotografii aplikace, která je vestavěná aplikace na iPhone, můžete obnovit vzdálené fotografie na iPhone a organizovat je v samostatných albech. Zařízení iOS nedávno vymazalo složku, ve které jsou zobrazeny fotografie, které jste odstranili za posledních 30 dní.

jsou, vzdálené, fotografie, uloženy, iphone

Spusťte aplikaci fotografie na vašem iPhone. V pravém dolním rohu obrazovky si můžete vybrat možnost Alba.

Najít nově odstraněné album ze seznamu nedávno a otevřete album nedávno odstranit album ke kontrole vzdálených fotografií do 30 dnů.

Vyberte fotografii, pokud chcete obnovit iPhone a klepněte na položku Obnovit ikonu. Obnovit vzdálené fotografie z iPhone.

To je nejjednodušší způsob, jak vrátit vzdálené fotografie. Ale pokud odstraníte fotoalba z vašeho iPhone, nemůžete dostat celé album z nedávno odstraněné volby.

Obnovte fotografie z nedávno vzdálené alba Icloud

Obvykle, pokud stisknete tlačítko Odstranění, fotografie nebudou zmizet okamžitě, budou odeslány do nedávno odstraněné složky a vzdálené položky budou uloženy do 30 dnů. Po vypršení platnosti zmizí navždy. Pokud splňujete kritéria, jedná se o konkrétní kroky:

Poznámka. Tím se odstraní všechna aktuální data, která nebyla vyhrazena. Pokud stále chcete vědět, jak to funguje, přečtěte si.

Otevřel Icloud.com a přihlaste se pomocí pověření iCloud.

Vyberte „Nastavení“ a přejděte dolů na stránku „Nastavení“ dolů, abyste našli „Obnovit soubory“ pod položkou „Advance“.

Uvidíte záložky „Obnovit kontakty“ a „Obnovit kalendáře“ a t. D. Kliknutím na některou z těchto záložek se zobrazí také Inteeis pro obnovení tohoto typu dat.

Nebo si můžete vybrat část fotografie a kliknout na „Alba“ nahoře. Zde můžete zobrazit všechny obnovené snímky a video, vyberte snímek, který chcete obnovit, a potom klepněte na ikonu „Obnovit“ a spusťte proces obnovení.

Obnovení z zálohy

Pokud byla požadovaná fotografie odebrána ze smartphonu po dlouhou dobu, existuje šance, že odpovídající paměťová buňka iPhone od té doby přepsána. a proto k obnovení souboru popsaného výše způsobu, jakým nebude fungovat.

Budete mít mnohem více šancí vrátit vaše fotografie, pokud jste provedli zálohu v době, kdy byly stále na přístroji. Samozřejmě můžete jednoduše vrátit smartphone do staré verze, to znamená, že ztratíte všechny změny a soubory, které byly provedeny v zařízení z okamžiku vytvoření zálohy.

Tento problém lze také vyřešit díky ULTDATA. S ním je možné vytáhnout jednotlivé soubory ze zálohy bez úplného smartphonu do starého státu. Tady je, jak to udělat.

Spusťte ULTDATA v počítači a připojte smartphone pomocí blesku. Na hlavní obrazovce vyberte „Obnovit data z zálohování“.

Pokud používáte MAC, postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste poskytli přístup k místním zálohám. Restartujte program, který změní změny.

Otevřete „Obnovit data z zálohování“. Nyní musí být seznam záloh. Vyberte si z nich zálohování, které musí obsahovat vzdálené fotografie a videa a klikněte na tlačítko Další „. Poznámka: Chcete-li dešifrovat zálohování, budete potřebovat hlasitost paměti odpovídající množství zálohování. To znamená, že pokud kopírovací soubory zabírají 70 GB, pro jejich zpracování potřebujete další 70 GB volného místa na počítači.

Pokud byla záloha šifrována, budete muset zadat heslo pro pokračování.

Počkejte, až program stáhne dostupné soubory. Decoding Bacap bude trvat nějakou dobu. buďte připraveni počkat několik minut, dokud nebude proces dokončen. Pokud již byly soubory již odstraněny v době vytvoření záložní kopie, ale stále v koši (to je 30 dnů neprošlo), můžete úkol zjednodušit, zapnutím filtru „Zobrazit pouze dálkový“. Kromě toho můžete vytáhnout fotografie z libovolných aplikací, které jsou synchronizovány s ICLAD. například ze zpráv.

Vyberte požadované soubory s zaškrtnutím a klikněte na tlačítko „Obnovit na Mac / PC“.

Vyberte místo pro uložení fotografie a videa a počkejte na proces.

Připraveno: Podařilo se vám obnovit vzdálené fotografie na iPhone ze zálohy, uložení nejnovějších dat a nastavení.

Použijte místní zálohování

Pokud je záloha uložena na maku nebo počítači s Windows, můžete se také vrátit k předchozí verzi. Pokud je na počítači dostatek místa, proveďte nový zálohování. Potom:

 • Připojte počítač k počítači pomocí lightnin kabelu a otevřete iTunes (nebo Finder, pokud máte Macos Catalina a novější).
 • V programu vyberte požadovaný iPhone a klepněte na tlačítko Obnovit z tlačítka Kopírovat.
 • Vyberte požadovanou kopii z dostupného seznamu, klepněte na tlačítko „Obnovit“. Pokud je záloha šifrována, zadejte heslo.
 • Počkejte na konec procedury. Odpojte zařízení po restartu a počkejte, zda chcete synchronizovat s počítačem. Po dokončení synchronizace může být zařízení zakázáno.

Bohužel, iTunes a Finder nenavrhují dílčí zálohování dat, takže když se vrátíte na starou verzi, ztratíte nedávná data (která však mohou být ručně nalití do iCloud nebo jiné služby).

Pokud používáte služby třetích stran (například prostřednictvím ICAREFONE ze stejných vývojářů), mohou vám ušetřit čas a nervy díky schopnosti přistupovat k jednotlivým souborům. Zkontrolujte, zda to určitě nebude nadbytečný.

Jak obnovit smazané fotografie z iPhone bez zálohování

iPhone Foto Data Recovery je profesionální aplikace, která umožňuje obnovit vzdálené / zmizené fotografie v režimech 3: Obnovení zařízení IOS; Obnovení z iTunes Zálohování a zotavení z ICloud zálohování. Kromě toho můžete obnovit jiný obsah, jako jsou kontakty, textové zprávy, video, protokoly hovorů, zprávy WhatsApp, kalendáře a další s iPhone XS / XR / X / 8/1 (Plus) / SE / 6S (Plus) / 6 (Plus) / 5, iPad / iPod zařízení.

Spusťte program a připojte svůj iPhone

Spusťte program v počítači a připojte iPhone k počítači. Zobrazí se následující hlavní okno.

Vyberte Smazané fotografie na iPhone

Pokud chcete obnovit smazané nebo ztracené snímky na zařízení iPhone 8, vyberte možnost „Gallery“ a klepněte na tlačítko Další pro spuštění procesu skenování.

Poté bude program spustit skenování fotografií z iPhone 8, včetně ztracených a existujících.

Obnovení vzdálených fotografií na iPhone 8

Po skenování můžete zobrazit všechny ztracené fotografie na vašem iPhone 8 ve formě náčrtků. Označte „Fotografie“ pro výběr všech fotografií nebo zkontrolovat soubor fotografií jeden vpravo. Poté klikněte na „Obnovit“ a začněte obnovit vzdálené obrázky iPhone.

Obnovení fotografií iPhone pomocí kabelu USB

Někteří uživatelé mohou pravidelně ukládat iPhone fotografie na počítači nebo pevném disku. Takže můžete mít kopii ve svých rukou, abyste zabránili ztrátě dat.

Pokud chcete obnovit iPhone fotografie, jednoduše přetáhněte fotografie ze složky zálohování do složky zařízení s několika kliknutím myši.

Obnovit smazané fotografie z zálohování iTunes

Pokud jste vytvořili záložní kopie dat iPhone prostřednictvím iTunes, pak máte místní kopii v počítači.

Brzy však pochopíte, že záložní soubor iTunes nelze číst a je znovu použit, i když víte, kde ji najít. Jelikož je zmíněno umístění zálohování iTunes, dovolte mi, abych vám řekla přesná cesta na vašem Mac a PC.

Stejně jako v systému Mac OS X se umístění zálohování iTunes liší od jakého systému Windows, který používáte.

Pro uživatele systému Windows XP:

C: Dokumenty a nastavení (uživatelské jméno) \ Amplikace Apple Computer MobileSync Zálohování \ t

 • Klepněte na tlačítko Start a v nabídce vyberte příkaz Spustit.
 • Zadejte „% AppData%“ v řetězci „Otevřít“.
 • Klepněte na tlačítko OK. Pak poklepejte na tyto složky: Apple Computer. MobileSync. Záloha

Pro uživatele systému Windows Vista, 7, 8 a 10:

C: Uživatelé (uživatelské jméno) appdata roaming apple počítač mobilesync \

jsou, vzdálené, fotografie, uloženy, iphone
 • Nejprve vyhledejte vyhledávací řetězec: Pro uživatele systému Windows Vista nebo Windows 7: Klepněte na tlačítko Start v levém dolním řádu. Pro uživatele systému Windows 8: Stiskněte zvětšovací sklo v pravém horním rohu. Pro uživatele systému Windows 10: Klepněte na panel Hledat vedle tlačítka Start.
 • Do vyhledávacího panelu zadejte „% AppData%“.
 • Stiskněte tlačítko RETURN.
 • Poklepejte na tyto složky: Apple Computer. MobileSync. Záloha.

Začněme provádět úkol obnovení vzdálených fotografií prostřednictvím iTunes.

 • Připojte svůj iPhone k počítači, se kterými se synchronizuje dříve.
 • Spusťte iTunes, poklepejte na ikonu Rychlý přístup, pokud se automaticky neotevře. Pokud vám řekne, abyste aktualizovali novou verzi, přejděte k ní.
 • Klikněte na ikonu iPhone, když se zobrazí v iTunes. Pak přejděte do sekce Závěr a klepněte na tlačítko Obnovit zálohování
 • Zkontrolujte datum a velikost každé zálohování a vyberte nejvhodnější pro obnovení.
 • Klepněte na tlačítko Obnovit a čekat na konec procesu. Váš iPhone bude restartovat a synchronizovat s vaším počítačem. Zůstaňte v kontaktu až do konce synchronizace.

Máte-li zájem, jak restartovat iPhone pomocí iTunes:

Vyberte možnost Obnovit iPhone. Místo obnovení zálohy na scéně C, pak jste nakonfigurováni.

Často kladené otázky týkající se obnovení navždy smazané fotografie na iPhone

Jak povolit záložní fotografie v ICLAD?

Přejděte do nabídky „Nastavení“ na svém iPhone a klepněte na tlačítko [Název zařízení]. Poté klepněte na ICLAD, jednoduše zapněte tlačítko Přepnout přepínač na fotkách, abyste mohli zálohování obsahu aplikace na svém iCloudu. Po tomto kroku budou mediální soubory v aplikaci „Photo“ automaticky zkopírována do iCloudového úložiště.

Po obnovení kvality fotografie je stejná?

Technicky ano. Pokud jste fotografii odstranili, a pak ji obnovil, kvalita zůstane stejná. Interní aspekt fotografie se nezmění. Existují však případy, kdy dojde k poruše v procesu obnovy, existuje možnost, že kvalita vašich fotografií se sníží. To je důvod, proč chcete získat kvalitní a bezproblémový závěr, je důrazně doporučeno používat fonelab pro iOS.

, Dokonce i nejpozoruhodnější úkol obnovení bylo usnadněno pro vás. V tomto článku podrobně vysvětlíte všechna možná řešení pro obnovení navždy vzdálených fotografií na iPhone. Stačí zkusit to, co odpovídá vašim potřebám. Ale jedna věc, kterou můžete říci jistě: z jakéhokoli důvodu, který chcete obnovit fotografie uvedené výše, řešení může být flexibilní a překonat vaše očekávání.

S FONELAB pro iOS můžete obnovit ztracené / odstraněné iPhone dat, včetně fotografií, kontaktů, videa, souborů, WhatsApp, KIK, SnapChat, WeChat a dalších dat z zálohy ICloud nebo iTunes nebo zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS