Kde na hesle routeru od wai fi

Jak zjistit heslo z Wi-Fi?

V našem aktuálním článku budeme říct o různých způsobech, jak zjistit heslo z vaší Wi-Fi sítě na počítači, notebooku a dokonce i mobilních zařízeních. Mnoho uživatelů často čelí situaci, kdy si nemůžete pamatovat své vlastní autorizační heslo pro přístup k bezdrátovému internetu. Tato data hesla jsou vyžadována pro rychlé a pohodlné webové stránky a jistě využije Wi-Fi distribuci do jiných přístrojů.

Vezměte prosím na vědomí, že počítač, který chcete zjistit heslo Wi-Fi, musí být připojen k této síti. Také vhodný, pokud jste s ní úspěšně připojili dříve. V jiných případech budete muset zadat konfiguraci směrovače.

Hledáme heslo z Wi-Fi na nálepce routeru

Na většině moderních směrovačů, stejně jako na všech značkových směrovačích z poskytovatelů Rostelecom nebo domu, heslo z Wi-Fi je napsáno na nálepce, která je nalepena na router.

Obvykle je tato nálepka za nebo níže. Otočte nebo rozbalte směrovač a uvidíte to. Někdy je výchozí heslo nainstalováno jako stejné heslo jako na WPS-PIN (8 číslic).

Zobrazení hesla z Wi-Fi v systému Windows 10

Chcete-li zobrazit heslo z Wi-Fi v operačním systému Windows 10, potřebujete počítač nebo notebook s již připojeným a nakonfigurovaným připojením Wi-Fi připojení k síti, ze které chcete najít heslo.

Prostřednictvím grafiky Inteeis

Na hlavním panelu Windows 10 naleznete a klepněte na levé tlačítko myši na ikonu Wi-Fi. Vyberte možnost „Síťová a síťová nastavení“.

V okně „Parametry“, které se otevře, přejděte dolů a otevřete „Síť a Common Common Access Center Center“.

V okně, které se otevře, klikněte na „Bezdrátová síť“.

V okně, které se otevře, okno „Stav. Wireless Network“ klikněte na „Vlastnosti bezdrátové sítě“.V okně Vlastnosti, které se otevře, přejděte na kartu „Security“ a zaškrtněte políčko „Zobrazení zadaných vstupů“. Vše, nyní zobrazujete své heslo z připojeného Wi-Fi a můžete k němu připojit jiná zařízení.

Prostřednictvím příkazového řádku

Chcete-li zjistit heslo Wi-Fi prostřednictvím příkazového řádku v systému Windows 10, musíte provést následující kroky:

READ  Jak zahrnout pro vývojáře na Android

Na hlavním panelu klikněte na zvětšovací sklo.Ve vyhledávacím řetězci na klávesnici zadejte „cmd“. Na samém vrcholu bude program „příkazový řádek“.

Klikněte na to pravé tlačítko myši.Vyberte „Run z administrátora“.

Otevře se okno, ve kterém budete muset zadat následující příkazy:

Netsh WLAN Zobrazit profily. příkaz zobrazí seznam všech uložených bezdrátových sítí.Netsh WLAN Zobrazit profily = Vashe-Nazvanie Key = Clear. Příkaz se zobrazí parametry uložené sítě s názvem „Vashe-Nazvanie“, včetně hesla (obsah klíče), ale pouze v případě, že příkazový řádek je spuštěn jménem správce.

Pokyny pro video: Jak zobrazit heslo Wi-Fi v systému Windows 10

Nastavení telefonu

Bude užitečné vědět, jak zjistit heslo z WAIFA z telefonu nebo tabletu, protože není vždy počítač a ne každý. Stojí za to zvážit vlastnosti operačních systémů.

Android zařízení

Z přístroje založeného na Androidu lze klávesu pro šifrování sítě prohlížet následujícím způsobem:

  • Zadejte Správce souborů (pro to si můžete stáhnout určité programy, například rootbrowser).
  • Vyberte složku „Data“. Obsahuje jinou složku s názvem „Misc“.
  • Najít dokument „wpa_supplicant.Conf ». Můžete jej zobrazit prostřednictvím libovolného dostupného textového editoru. Popisuje všechny sítě, na které se zařízení nedávno připojilo a hesla.

Smartphone na IOS

Naučte se heslo z Wi-Fi na telefonu „Apple“ společnost je poněkud složitější. Najít požadované heslo v libovolné složce nebude možné. Jediné, co můžete udělat, je distribuovat Wi-Fi z tohoto zařízení. V nastavení „Modem Mode“ můžete zobrazit, jak změnit heslo. Tato metoda je však účinná pouze v případě, že je telefon připojen k mobilním datům.

Pokud jste zapomněli heslo pro zadání panelu Nastavení

Každý router má své vlastní uživatelské jméno, stejně jako vlastní heslo. Na zařízení TP-Link zařízení bez změny, t.E. Standard. admin a přihlášení (uživatelské jméno) se neliší od toho. Velmi často standardní nastavení Výrobce označuje spodní panel svých zařízení.

Co však vstup v nastavení routeru vypadá, pomocí dotazu, který bude uveden níže:

Kde 1 je položka adresa do řídicího panelu směrovače a 2. autorizační formulář pro správce.

Čelí problémům se vstupem do směrovače. čtení „Uznáváme heslo z routeru„.

Ano, zdá se, že najít standardní heslo velmi jednoduché, ale například, například se rozhodl změnit, a je to jen nutné, aby to udělal, a pak právě zapomněli, není předmětem restaurování. Jedna volba. sedět a nezapomeňte, které heslo změnilo standardní nastavení. Pokud k tomu nebylo možné provést, pak resetujeme nastavení routeru do továrny, po které je aktualizován.

Jak zobrazit heslo Wi-Fi v nastavení ROUTHER

Za prvé, musíme se dostat do nastavení směrovače Wi-Fi v části Nastavení připojení. Otočte směrovač a na nálepku zezadu se zobrazí adresa IP, přihlášení a hesla z vašeho zařízení. Příklad toho, jak samolepky s adresami a hesly pro D-Link, ASUS a TP-Link jsou uvedeny níže na obrázcích.

V prohlížeči v počítači nebo na jiném zařízení Android vstoupíme do IP směrovače, například http :: // 192.168.jeden.1 Další přihlášení a heslo z něj. Na příkladu D-Link, sešitý v DD-WRT, heslo je na záložce Wi-Fi v sekci Zabezpečení. Ostatní směrovače Trasa na nastavení jsou v každém případě z velké části podobná, musíme najít záložku zabezpečení bezdrátového připojení a bezpečnostní klíč nebo WPA klíč Wi-Fi připojení WPA.

READ  Jak připojit tiskárnu k routeru Wi-Fi

Pokud se samolepky neukázaly, ale zároveň je síťové připojení nakonfigurováno v počítači, můžete zobrazit adresu routeru prostřednictvím příkazu ipconfig. Chcete-li to provést v systému Windows 7, stiskněte tlačítka na klávesnici WinR a poté zadejte příkaz „cmd“ a stiskněte vstup. Pro Windows 8 stiskněte klávesy WinX a v okně, které se otevře, vyberte příkaz „příkazový řádek“. Takže zadejte příkaz „ipconfig“ na příkazový řádek a mezi mnoha údaji vydanými hledáním nápisu „hlavní bránu“, je to adresa našeho routeru.

V případě, že nedokáže najít heslo s každým výše v popsaných metod, doporučuji resetovat na tovární nastavení (resetování) routeru a znovu nakonfigurujte s nastavením v nastavení nového hesla.

Sledujte heslo ze sítě Wi-Fi v nastavení routeru

Jak zjistit klíč k síti Wi-Fi na směrovači TP-LINK

  • První krok: Jdeme do nastavení směrovače TP-LINK na adrese: 192.168.0.1, 192.168.jeden.1 nebo, pokud je směrovač TP-LINK, na místních adresách routeru: tplinkwifi.síť, tplinklogin.Síť.
  • Druhý krok: Zadejte nastavení pomocí přihlašovacích a hesla. Pokud se heslo nezměnilo, viz nálepka ze zadní části routeru. Často heslo na vstupu. admin.
  • Třetí krok: Přejděte do menu „Bezdrátová ochrana“ (bezdrátová)
  • Čtvrtý krok: heslo zadané v poli Heslo pro bezdrátové heslo (bezdrátové heslo)

Pokud máte potíže, přečtěte si položku Vstup do nastavení směrovače TP-LINK. TPLINKWIFI.Net. TP-link Router Adin.

Jak zjistit heslo na routeru ASUS

Kroky shodné s routerem TP Link. Adresa. 192.168.jeden.jeden. Po autorizaci je heslo bezdrátového sítě k dispozici na hlavní stránce nastavení směrovače, pole: WPA-PSK klíč.

Naučte se Wi-Fi heslo na routeru D-Link

Způsob, jak zadat správu, je stejná, po oprávnění, přejděte do nabídky „Security Settings“, je heslo zobrazeno v poli PSK šifrovací klíč

Sledujte Wi-Fi heslo na ZyXEL

Také přejděte na nastavení směrovače, po autorizaci přejděte na položku menu „Wi-Fi Síť“, vyhledejte pole „Síťový klíč“.

Tašková

Po přihlášení na stránku Nastavení přejděte na možnost Bezdrátová nastavení. bezdrátové nabídky zabezpečení, heslo se zobrazí v poli Key.

hesle, routeru

Linksys

Po zadání nastavení hledejte položku menu „Bezdrátová síť“. Přejděte na kartu „Security Wireless Network“, klíč z Wi-Fi je uveden v poli „Identifikační fráze“.

READ  Jak připojit telefon k routeru Wi-Fi

Co dělat, pokud jste zapomněli heslo přihlášení v nastavení směrovače

Pokud je přístupový kód uložen v prohlížeči, pokuste se zobrazit prostřednictvím „Nastavení. Ochrana osobních údajů. uložených přihlášení. zobrazení hesel“. Pokud to nepomohlo, obnovit práva routeru. Téma resetu bylo podrobně popsáno v jiných článcích na webu. Nezapomeňte, že nastavení Internetu bude standardně nainstalována. Zapište si nastavení a obnovte po položce s výchozím loginem a heslem.

Wi-Fi heslo v systému Windows XP

V operačním systému Windows XP je proces hesla poněkud složitější. Chcete-li zahájit, klepněte na nabídku Start. Nastavení. Kontrolní panel“.

V okně „Ovládací panel“ naleznete a spusťte „Wireless Wireless Master“.

V okně Průvodce klikněte na tlačítko Další. Přidejte nové počítače nebo síťová zařízení. Dále“.

V další fázi musíte vybrat ručně „Instalovat síť“.

Klikněte na „Další“ a ocitněte se v poslední fázi. V posledním okně je odkaz „Nastavení tisku tisku“, klikněte zde.

V důsledku toho se dokument otevře (nemusí být vytištěn) se všemi nastaveními Wi-Fi. Heslo je zadáno v poli „Síťový klíč“ (klíč WEP / WPA) „.

Kde najít heslo z WAIFA na routeru

Chcete-li přejít na nastavení směrovače, napište 192 v adresním řádku prohlížeče.168.jeden.1 a stiskněte klávesu ENTER. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo, informace o nich jsou v pokynech vašeho routeru. Obvykle standardní hodnoty v obou případech. admin.

Někdy se adresa hlavní brány může lišit od výše uvedené volby a bude například, například: 192.168.jeden.2, 192.168.0.1 a další.

Jak zjistit IP bránu? Přejděte na „Start“ a v řádku „Najít programy a soubory“ napsat cmd. to způsobí příkazový řádek.

Na příkazovém řádku napište ipconfig a stiskněte klávesu Enter.

Věnujte pozornost sekci: „Bezdrátový adaptér LAN“, konkrétně „hlavní bránu“. Zde je 192.168.jeden.1, ale může být odlišná. tato adresa a musíte zadat do prohlížeče pro přístup k nastavení routeru.

D-LINK DIR-300

Klikněte na kartu „Nastavení bezdrátového nastavení“. „SETUP“ a potom klepněte na tlačítko „Manuální nastavení připojení k bezdrátové připojení“.

hesle, routeru

V okně, které se otevře, vyhledejte pouze sekce WPA2. Count Síťový klíč. zobrazí se zde heslo.

D-LINK DSL-2650U Router

Musíte jít do sekce „Wireless“ a vybrat bezpečnostní pododdíl. Kliknutím na tlačítko „Klikněte zde pro zobrazení“ můžete zobrazit heslo ze sítě Wi-Fi.

TP-LINK TL-WR841N

Přejděte do nabídky „Wireless“. „Bezdrátová zabezpečení“, jako na obrázku níže.

V sekci WPA / WPA2. Osobní (doporučená) naleznete řetězec PSK heslo, bude v něm bezpečnostní klíč.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS