Kde na hesle routeru od wai fi

Jak zjistit heslo z Wi-Fi?

V našem aktuálním článku budeme říct o různých způsobech, jak zjistit heslo z vaší Wi-Fi sítě na počítači, notebooku a dokonce i mobilních zařízeních. Mnoho uživatelů často čelí situaci, kdy si nemůžete pamatovat své vlastní autorizační heslo pro přístup k bezdrátovému internetu. Tato data hesla jsou vyžadována pro rychlé a pohodlné webové stránky a jistě využije Wi-Fi distribuci do jiných přístrojů.

Vezměte prosím na vědomí, že počítač, který chcete zjistit heslo Wi-Fi, musí být připojen k této síti. Také vhodný, pokud jste s ní úspěšně připojili dříve. V jiných případech budete muset zadat konfiguraci směrovače.

Hledáme heslo z Wi-Fi na nálepce routeru

Na většině moderních směrovačů, stejně jako na všech značkových směrovačích z poskytovatelů Rostelecom nebo domu, heslo z Wi-Fi je napsáno na nálepce, která je nalepena na router.

Obvykle je tato nálepka za nebo níže. Otočte nebo rozbalte směrovač a uvidíte to. Někdy je výchozí heslo nainstalováno jako stejné heslo jako na WPS-PIN (8 číslic).

Zobrazení hesla z Wi-Fi v systému Windows 10

Chcete-li zobrazit heslo z Wi-Fi v operačním systému Windows 10, potřebujete počítač nebo notebook s již připojeným a nakonfigurovaným připojením Wi-Fi připojení k síti, ze které chcete najít heslo.

Prostřednictvím grafiky Inteeis

Na hlavním panelu Windows 10 naleznete a klepněte na levé tlačítko myši na ikonu Wi-Fi. Vyberte možnost „Síťová a síťová nastavení“.

V okně „Parametry“, které se otevře, přejděte dolů a otevřete „Síť a Common Common Access Center Center“.

V okně, které se otevře, klikněte na „Bezdrátová síť“.

V okně, které se otevře, okno „Stav. Wireless Network“ klikněte na „Vlastnosti bezdrátové sítě“.V okně Vlastnosti, které se otevře, přejděte na kartu „Security“ a zaškrtněte políčko „Zobrazení zadaných vstupů“. Vše, nyní zobrazujete své heslo z připojeného Wi-Fi a můžete k němu připojit jiná zařízení.

Prostřednictvím příkazového řádku

Chcete-li zjistit heslo Wi-Fi prostřednictvím příkazového řádku v systému Windows 10, musíte provést následující kroky:

Na hlavním panelu klikněte na zvětšovací sklo.Ve vyhledávacím řetězci na klávesnici zadejte „cmd“. Na samém vrcholu bude program „příkazový řádek“.

Klikněte na to pravé tlačítko myši.Vyberte „Run z administrátora“.

Otevře se okno, ve kterém budete muset zadat následující příkazy:

Netsh WLAN Zobrazit profily. příkaz zobrazí seznam všech uložených bezdrátových sítí.Netsh WLAN Zobrazit profily = Vashe-Nazvanie Key = Clear. Příkaz se zobrazí parametry uložené sítě s názvem „Vashe-Nazvanie“, včetně hesla (obsah klíče), ale pouze v případě, že příkazový řádek je spuštěn jménem správce.

Pokyny pro video: Jak zobrazit heslo Wi-Fi v systému Windows 10

Nastavení telefonu

Bude užitečné vědět, jak zjistit heslo z WAIFA z telefonu nebo tabletu, protože není vždy počítač a ne každý. Stojí za to zvážit vlastnosti operačních systémů.

Android zařízení

Z přístroje založeného na Androidu lze klávesu pro šifrování sítě prohlížet následujícím způsobem:

  • Zadejte Správce souborů (pro to si můžete stáhnout určité programy, například rootbrowser).
  • Vyberte složku „Data“. Obsahuje jinou složku s názvem „Misc“.
  • Najít dokument „wpa_supplicant.Conf ». Můžete jej zobrazit prostřednictvím libovolného dostupného textového editoru. Popisuje všechny sítě, na které se zařízení nedávno připojilo a hesla.

Smartphone na IOS

Naučte se heslo z Wi-Fi na telefonu „Apple“ společnost je poněkud složitější. Najít požadované heslo v libovolné složce nebude možné. Jediné, co můžete udělat, je distribuovat Wi-Fi z tohoto zařízení. V nastavení „Modem Mode“ můžete zobrazit, jak změnit heslo. Tato metoda je však účinná pouze v případě, že je telefon připojen k mobilním datům.

Pokud jste zapomněli heslo pro zadání panelu Nastavení

Každý router má své vlastní uživatelské jméno, stejně jako vlastní heslo. Na zařízení TP-Link zařízení bez změny, t.E. Standard. admin a přihlášení (uživatelské jméno) se neliší od toho. Velmi často standardní nastavení Výrobce označuje spodní panel svých zařízení.

Co však vstup v nastavení routeru vypadá, pomocí dotazu, který bude uveden níže:

Kde 1 je položka adresa do řídicího panelu směrovače a 2. autorizační formulář pro správce.

Čelí problémům se vstupem do směrovače. čtení „Uznáváme heslo z routeru„.

Ano, zdá se, že najít standardní heslo velmi jednoduché, ale například, například se rozhodl změnit, a je to jen nutné, aby to udělal, a pak právě zapomněli, není předmětem restaurování. Jedna volba. sedět a nezapomeňte, které heslo změnilo standardní nastavení. Pokud k tomu nebylo možné provést, pak resetujeme nastavení routeru do továrny, po které je aktualizován.

Jak zobrazit heslo Wi-Fi v nastavení ROUTHER

Za prvé, musíme se dostat do nastavení směrovače Wi-Fi v části Nastavení připojení. Otočte směrovač a na nálepku zezadu se zobrazí adresa IP, přihlášení a hesla z vašeho zařízení. Příklad toho, jak samolepky s adresami a hesly pro D-Link, ASUS a TP-Link jsou uvedeny níže na obrázcích.

V prohlížeči v počítači nebo na jiném zařízení Android vstoupíme do IP směrovače, například http :: // 192.168.jeden.1 Další přihlášení a heslo z něj. Na příkladu D-Link, sešitý v DD-WRT, heslo je na záložce Wi-Fi v sekci Zabezpečení. Ostatní směrovače Trasa na nastavení jsou v každém případě z velké části podobná, musíme najít záložku zabezpečení bezdrátového připojení a bezpečnostní klíč nebo WPA klíč Wi-Fi připojení WPA.

Pokud se samolepky neukázaly, ale zároveň je síťové připojení nakonfigurováno v počítači, můžete zobrazit adresu routeru prostřednictvím příkazu ipconfig. Chcete-li to provést v systému Windows 7, stiskněte tlačítka na klávesnici WinR a poté zadejte příkaz „cmd“ a stiskněte vstup. Pro Windows 8 stiskněte klávesy WinX a v okně, které se otevře, vyberte příkaz „příkazový řádek“. Takže zadejte příkaz „ipconfig“ na příkazový řádek a mezi mnoha údaji vydanými hledáním nápisu „hlavní bránu“, je to adresa našeho routeru.

V případě, že nedokáže najít heslo s každým výše v popsaných metod, doporučuji resetovat na tovární nastavení (resetování) routeru a znovu nakonfigurujte s nastavením v nastavení nového hesla.

Sledujte heslo ze sítě Wi-Fi v nastavení routeru

Jak zjistit klíč k síti Wi-Fi na směrovači TP-LINK

  • První krok: Jdeme do nastavení směrovače TP-LINK na adrese: 192.168.0.1, 192.168.jeden.1 nebo, pokud je směrovač TP-LINK, na místních adresách routeru: tplinkwifi.síť, tplinklogin.Síť.
  • Druhý krok: Zadejte nastavení pomocí přihlašovacích a hesla. Pokud se heslo nezměnilo, viz nálepka ze zadní části routeru. Často heslo na vstupu. admin.
  • Třetí krok: Přejděte do menu „Bezdrátová ochrana“ (bezdrátová)
  • Čtvrtý krok: heslo zadané v poli Heslo pro bezdrátové heslo (bezdrátové heslo)

Pokud máte potíže, přečtěte si položku Vstup do nastavení směrovače TP-LINK. TPLINKWIFI.Net. TP-link Router Adin.

Jak zjistit heslo na routeru ASUS

Kroky shodné s routerem TP Link. Adresa. 192.168.jeden.jeden. Po autorizaci je heslo bezdrátového sítě k dispozici na hlavní stránce nastavení směrovače, pole: WPA-PSK klíč.

Naučte se Wi-Fi heslo na routeru D-Link

Způsob, jak zadat správu, je stejná, po oprávnění, přejděte do nabídky „Security Settings“, je heslo zobrazeno v poli PSK šifrovací klíč

Sledujte Wi-Fi heslo na ZyXEL

Také přejděte na nastavení směrovače, po autorizaci přejděte na položku menu „Wi-Fi Síť“, vyhledejte pole „Síťový klíč“.

Tašková

Po přihlášení na stránku Nastavení přejděte na možnost Bezdrátová nastavení. bezdrátové nabídky zabezpečení, heslo se zobrazí v poli Key.

hesle, routeru

Linksys

Po zadání nastavení hledejte položku menu „Bezdrátová síť“. Přejděte na kartu „Security Wireless Network“, klíč z Wi-Fi je uveden v poli „Identifikační fráze“.

Co dělat, pokud jste zapomněli heslo přihlášení v nastavení směrovače

Pokud je přístupový kód uložen v prohlížeči, pokuste se zobrazit prostřednictvím „Nastavení. Ochrana osobních údajů. uložených přihlášení. zobrazení hesel“. Pokud to nepomohlo, obnovit práva routeru. Téma resetu bylo podrobně popsáno v jiných článcích na webu. Nezapomeňte, že nastavení Internetu bude standardně nainstalována. Zapište si nastavení a obnovte po položce s výchozím loginem a heslem.

Wi-Fi heslo v systému Windows XP

V operačním systému Windows XP je proces hesla poněkud složitější. Chcete-li zahájit, klepněte na nabídku Start. Nastavení. Kontrolní panel“.

V okně „Ovládací panel“ naleznete a spusťte „Wireless Wireless Master“.

V okně Průvodce klikněte na tlačítko Další. Přidejte nové počítače nebo síťová zařízení. Dále“.

V další fázi musíte vybrat ručně „Instalovat síť“.

Klikněte na „Další“ a ocitněte se v poslední fázi. V posledním okně je odkaz „Nastavení tisku tisku“, klikněte zde.

V důsledku toho se dokument otevře (nemusí být vytištěn) se všemi nastaveními Wi-Fi. Heslo je zadáno v poli „Síťový klíč“ (klíč WEP / WPA) „.

Kde najít heslo z WAIFA na routeru

Chcete-li přejít na nastavení směrovače, napište 192 v adresním řádku prohlížeče.168.jeden.1 a stiskněte klávesu ENTER. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo, informace o nich jsou v pokynech vašeho routeru. Obvykle standardní hodnoty v obou případech. admin.

Někdy se adresa hlavní brány může lišit od výše uvedené volby a bude například, například: 192.168.jeden.2, 192.168.0.1 a další.

Jak zjistit IP bránu? Přejděte na „Start“ a v řádku „Najít programy a soubory“ napsat cmd. to způsobí příkazový řádek.

Na příkazovém řádku napište ipconfig a stiskněte klávesu Enter.

Věnujte pozornost sekci: „Bezdrátový adaptér LAN“, konkrétně „hlavní bránu“. Zde je 192.168.jeden.1, ale může být odlišná. tato adresa a musíte zadat do prohlížeče pro přístup k nastavení routeru.

D-LINK DIR-300

Klikněte na kartu „Nastavení bezdrátového nastavení“. „SETUP“ a potom klepněte na tlačítko „Manuální nastavení připojení k bezdrátové připojení“.

hesle, routeru

V okně, které se otevře, vyhledejte pouze sekce WPA2. Count Síťový klíč. zobrazí se zde heslo.

D-LINK DSL-2650U Router

Musíte jít do sekce „Wireless“ a vybrat bezpečnostní pododdíl. Kliknutím na tlačítko „Klikněte zde pro zobrazení“ můžete zobrazit heslo ze sítě Wi-Fi.

TP-LINK TL-WR841N

Přejděte do nabídky „Wireless“. „Bezdrátová zabezpečení“, jako na obrázku níže.

V sekci WPA / WPA2. Osobní (doporučená) naleznete řetězec PSK heslo, bude v něm bezpečnostní klíč.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS