Kde v telefonu Samsung je nastavení

Zajímavé tipy, nastavení a čipy Jeden UI 2 a Samsung Galaxy S20

Na Samsung Galaxy S 6, Samsung Galaxy S 6 Edge, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, stejně jako na smartphone série Galaxy A a Galaxy, SIM karty slot je univerzální.

Otevřete slot SIM karty speciálním klíčem, je součástí telefonu. Zvolte: Nainstalujte další SIM kartu nebo rozbalte paměť zařízení pomocí Micro SD.

Můžete vybrat náhradní díly pro smartphony a mobilní telefony na webu https: // www.DílyDirect.Ru / smartphony.

Nastavení SIM karty

Pro každou SIM kartu používá regulátor jejich nastavení: povoleno / zakázáno, ikona pro identifikaci (SMS, internet, pracovník, domovský, SIM 1, SIM 2), název a síťový režim. Nedoporučuji změnu nastavení, pokud jim nerozumíte.

 • V ceně SIM karty. SIM kartu můžete vypnout (první, druhý nebo oba okamžitě. nezáleží na) pro uložení baterie tak, aby nedostal hovory a pokud letíte v rovině.
 • Ikona pro SIM 1 nebo SIM 2. Používejte pouze tyto ikony, abyste nebyli zmateni.
 • Sims jméno. Napište jméno operátora, aby se znovu nezmatil.
 • LTE / 3G / 2G Síťový režim (Auto). V některých smartphonech může druhá SIM karta pracovat pouze v režimu 2G (volání a SMS. bez Internetu). 3G. Jedná se o SMS internetové volání. LTE (4G). SMS SMS SMS.

Přenos dat z předchozího zařízení (přes Smart Switch)

Nástroj s názvem SMART Switch umožňuje přenášet data z předchozího smartphonu do A50. Program si můžete stáhnout na webových stránkách výrobce. Chcete-li to provést, musíte provést takové akce:

telefonu, samsung, nastavení
„Pohled“ Zobrazení spuštěných aplikací
„Úvodní obrazovka“ Přechod do hlavního menu
„Zadní“ Návrat na scénu předposlední akce

Mobilní internet na „Samsung“ telefony

V libovolném telefonu můžete upravit nastavení týkající se:

 • hesla;
 • jména uživatelů;
 • Přístupové body APN a její vlastnosti;
 • datový kanál;
 • Jméno Přiřazené profil. Bez ní, mobilní telefon prostě nebude komunikovat.

Poznámka! Parametry musí odpovídat buněčnému operátorovi a samotnému telefonu.

Obvykle internet začne pracovat ihned po vložení SIM karty do zařízení. Všechny parametry jsou automaticky nastaveny. Proto další akce uživatele prakticky nevyžadují. Okamžitě pochopí, jak připojit Internet na telefonu „Samsung“.

telefonu, samsung, nastavení

Jak nainstalovat paměťovou kartu

Použijte paměťovou kartu kompatibilní s operačním systémem smartphonu. V opačném případě lze pozorovat problémy s přístrojem, flash pohon nebo informace na něm. Vložte položku musí být vpravo nahoru. Podporované formáty: FAT, EXFAT.

V pokynech v ruštině je uveden následující algoritmus instalace paměťové karty:

 • Vytáhněte štěrbinu s čepem.
 • Získejte zásobník z hnízda.
 • Pokud došlo k SIM v přihrádce, je mobilní komunikace deaktivována.
 • Nainstalujte paměťovou kartu pomocí kontaktů.
 • Slot je vložen zpět do hnízda.

Pozornost! Současně nejsou nastaveny „Flash Drive“ a SIM v jednom prostoru. Přístupný disk. 128 GB.

Karta před vyjmutím musí být zakázána, aby se zabránilo vymazání dat. Chcete-li to provést, zadejte nabídku, vyberte odpovídající položku v části „Paměťová karta“. Nedoporučuje se extrahovat externí média během přenosu informací, odvolání na bezprostředně po přenosu dat.

Pro správnou funkci externí a vestavěné paměti smartphonu je nutné formátovat paměťovou kartu na zařízení. V nabídce Nastavení vyberte možnost „Memory“, „Mapa“, „Formát“. Před zpracováním blesku, záložní kopii všech důležitých informací.

neznámé zdroje

Možnost poskytuje povolení k instalaci aplikací z jiných zdrojů, kromě aplikací Google Play Market a Galaxy. Před aktivací možnosti nezapomeňte, že neznámé aplikace mohou poškodit zařízení a osobní údaje, obsahují viry.

Pro aktivaci přejděte na Nastavení. zámek a zabezpečovací obrazovka. neznámé zdroje.

Pokud můžete povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů?

 • Pokud jste stáhli program nebo hru do telefonu / počítače ve formě souboru APK.
 • Při instalaci módy, hacked hry a aplikace.
 • Pokud požadovaný program není ve hře trhu a stáhli jste aplikaci na jiném webu.
 • Při instalaci nulové verze hry / programu. T.E. Hra nebo program je zaplacen a stáhli jste rozbitou verzi a zdarma.
 • Pokud jste zkušený uživatel a důvěřujete své zdroje aplikací v Androidu.

Rámy ikon

Tato volba přidává ikony na obrazovce rámu (pozadí). Očekává se, že tímto způsobem budou ikony vystupovat na hlavní obrazovce a obrazovku aplikace. Vlastně vypadá moc krásně. Je lepší nepoužívat.

Chcete-li povolit rámy pro ikony, přejděte na Nastavení. Displej. Ikony rámců.

Primární Samsung Smartphone

Pokud jste si koupili smartphone z Samsung Galaxy Series, pak by mělo být nakonfigurováno. Když se nejprve začnete, aniž by to nemohlo dělat.

Za prvé, smartphone objednává vás, abyste si vybrali jazyk údů. Operační systém Android je přeložen do mnoha jazyků. Mezi možnostmi a ruštinou. Vyberte si to. Nebo anglicky, pokud jste tak pohodlnější.

Pokud vidíte nebo slyšíte nebo slyšíte, pak na první obrazovce, kromě výběru jazyka, můžete jít na speciální nastavení smartphonu Samsung. Zvýší písmo a vytvoří další akce, které usnadňují další proces.

Dalším krokem pro konfiguraci smartphonu Samsung je Wi-Fi síťové připojení. Je nutné synchronizovat s vaším účtem Google. Pokud je váš smartphone Samsung již vložen do vašeho smartphonu, můžete tento krok přeskočit. Ale nezapomeňte, že budete strávit určité peníze na provoz používané ke stažení aplikací a provádění dalších akcí.

telefonu, samsung, nastavení

Po připojení k připojení k Wi-Fi budete muset nainstalovat datum a čas. Zaškrtněte políčko v blízkosti položky „Automaticky“. V tomto případě přístroj přijme časové údaje a datum od Wi-Fi. Někdy to nefunguje. Nebo vynechal předchozí krok bez připojení k síti. Pak zadejte datum a čas ručně. Není nic strašného. Po dokončení s nastavením smartphonu Samsung. Nikdo vám nezabrání zapnutí času automatického rozpoznání.

Každý vlastník Samsung Jižní korejský smartphone je povinen mít účet v online službě Samsung. Nabídka Zaregistrujte se nebo zadejte stávající údaje o účtu budou vzniknout po nastavení data. Tato služba umožňuje vytvořit zálohu, stejně jako se účastnit různých akcí. Vytvoření nového účtu zaujímá minimální čas. Služba je velmi užitečná, takže to nestojí za tento krok. V budoucnu musíte jít na váš e-mail. Dostanete dopis od společnosti Samsung. Ujistěte se, že klikněte na odkaz obsažený v dopise. Takže potvrzujete svou e-mailovou adresu.

Dále, smartphone nabízí připojení k existujícímu účtu Google nebo vytvořit nový. To také trvá minimálně čas. Bez účtu není možné udělat bez účtu, protože umožňuje používat službu Google Online Store. Pokud máte účet v aplikaci Picasa, YouTube nebo Gmail, můžete zadat svá data. Tento krok lze přeskočit. Nikdo netvrdí již v klidnější atmosféře zaregistrovat nový účet nebo zadat existující přihlášení a heslo.

Primární konfigurace smartphonu Samsung je obvykle dokončena. Ale Samsungovy zařízení konečně nabízejí funkci funkce určování umístění. Pracuje s vestavěným GPS čipovým zařízením. Pokud chcete, můžete použít pouze částečnou definici umístění. V tomto případě je prázdná GPS vypnuta a data jsou vypůjčena z mobilních ocelí a veřejných přístupových bodů Wi-Fi. Kdykoliv můžete změnit typ definice souřadnic.

Některé smartphony Samsung nabízejí službu Cycling Dropbox. Toto je zataženo úložiště. Můžete ušetřit fotografie, hudební skladby a jiné soubory. Zároveň je můžete přistupovat z jakéhokoliv zařízení, buďte to počítač nebo smartphone. V této fázi můžete vytvořit nový účet v Dropboxu nebo se přihlásit do existujícího.

Tato primární konfigurace Galaxie Samsung je dokončena. Zařízení je plně připraveno k použití!

Nastavení času a data

Přizpůsobte si galaxii telefonu, není tak obtížná, poslední věc, kterou musíte udělat, je nastavit čas a datum.

Obecně systém automaticky váže uživatele na konkrétní řadu, když je internet připojen.

Pokud aktuální nastavení nesplňují požadavky, pak operace může být ručně provedena.

Připravte si telefon do práce, uživatel bude moci plně využít gadget. Přístup k internetu a schopnost stahovat hry, aplikace nabízené na trhu.

Dostupnost účtu v systému Google bude poskytovat přístup ke spolehlivému bezplatnému e-mailu a vytvoří váš vlastní kanál na YouTube.

Telefon se změní v informační centrum, které poskytuje přístup k novinám online.

telefonu, samsung, nastavení

Uživatel bude moci používat virtuální úložiště souborů a komunikovat na sociální síti.

Telefon se stane multifunkčním a bude použit k vyřešení různých úkolů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS