Kolik dat se přenáší z iPhonu do iPhonu

Snadné řešení přenosu dat z iPhonu do iPhonu 13 / 13 pro / 13 pro max

Společnost Apple opět potěšila své fanoušky novinkou. Po představení nového iPhonu 13/13 pro má většina uživatelů společnosti Apple horoucí touhu po novém modelu telefonu. Po zakoupení nového smartphonu se však mnoho lidí stále ptá, jak přenést všechna data ze starého iPhonu do nového iPhonu. Pokud ani vy tomuto procesu nerozumíte, doporučujeme vám prostudovat tento článek, ve kterém uvádíme některá řešení přenosu dat.

Rádi bychom vám představili nástroj Tenorshare iCareFone, který vám pomůže rychle a snadno přenést data ze starého iPhonu do nového iPhonu. Tento nástroj má několik výhod, např

 • Selektivní přenos dat. Můžete si sami vybrat soubory, které chcete přenést, nebo vybrat všechny soubory najednou.
 • Dávkové mazání souborů. Umožní vám odstranit všechny soubory jedním kliknutím, čímž ušetříte spoustu času.
 • Automatické odstranění duplicit.Při přenosu dat nemusíte ručně odstraňovat duplikáty, software He to udělá automaticky za vás.
 • Přenos dat. Pomůže vám importovat soubory do iPhonu / iPadu / iPodu a exportovat do PC / Macu na pár kliknutí.
 • Výměna souborů. Díky iCareFone nejsou při sdílení souborů mezi zařízeními žádná omezení Apple ID.

Chcete-li provést přenos dat ze starého zařízení do nového, musíte postupovat krok za krokem:

Krok 1 Stáhněte si software a nainstalujte jej do počítače. Spusťte software v počítači. Poté se v horní části obrazovky zobrazí ikona složky s názvem „Správa“. Klikněte na ni a vyberte typ souboru, který chcete importovat.

Krok 2 Na levé straně panelu jsou na výběr různé typy souborů: fotografie, hudba, videa, kontakty atd.д. Klikněte na zvolený typ souboru.

Krok 3 Stiskněte tlačítko „Importovat“, vyberte požadované soubory a stiskněte tlačítko „Otevřít“. Poté vyberte uložené fotografie v počítači, které chcete přenést.

Krok 4 Počkejte na dokončení přenosu dat a uložení fotografií do zařízení.

Řešení 2: Bezdrátový přenos dat přes ios12.4 a více

Pokud vlastníte iOS 12.Pokud máte iPhone 4 a vyšší, tato metoda vám pomůže rychle přenést data ze starého zařízení do nového. Funkce v iOS 12.4 „Rychlý start“ už mluví sám za sebe. To znamená, že se můžete rozhodnout nepoužívat iCloud nebo zálohovat v iTunes

kolik, přenáší, iphonu

Je třeba provést následující postupné kroky:

Zapněte nové zařízení a položte vedle něj staré. Na starém iPhonu se zobrazí vyskakovací okno s výzvou k použití Apple ID pro nastavení nového iPhonu.

Umístěte starý iPhone nad nový tak, aby byl obraz na displeji uprostřed hledáčku.

Zařízení vás vyzve, abyste nastavili Touch ID nebo Face ID, přijali je a nakonfigurovali.

Jakmile to uděláte, na zařízení se zobrazí okno s výzvou k přenosu dat ze starého iPhonu. Obvykle se to děje přes Wi-Fi nebo přes Bluetooth. ale v případě potřeby můžete použít také kabel Lightning, ale musíte si koupit adaptér Lightning/USB 3 od oficiálního prodejce.

Přenos všech dat ze starého iPhonu do iPhonu přes iTunes

Pokud z nějakého důvodu nemůžete použít metodu přenosu z iPhonu na iPhone z iCloudu, musíte použít iTunes. Abyste ji však mohli používat, musíte svá zařízení připojit k počítači.

Připojení starého iPhonu k počítači a spuštění iTunes. Zálohování pomocí iTunes.

Zapněte iPhone 7 a vyberte tyto položky:

Váš jazyk a zeměZda povolit polohové službySíť Wi-Fi

Po výzvě k nastavení zařízení vyberte možnost „Obnovit ze zálohy iTunes“.

Připojte iPhone k iTunes a zálohujte nový iPhone pomocí stejného počítače, který jste použili k zálohování starého iPhonu.

iTunes vás požádají o obnovení ze zálohy nebo o nastavení jako nové. Vyberte možnost zálohovat starý iPhone a zvolte „Pokračovat“.

Přenos všech dat ze starého iPhonu do iPhonu pomocí aplikace Tenorshare iCareFone

Pomocí aplikace Tenorshare iCareFone můžete snadno přenášet soubory z iPhonu, iPadu a iPodu do počítače. Připojte zařízení k počítači a můžete začít spravovat svá data včetně videí, fotografií, hudby, kontaktů, poznámek, kalendářů, aplikací, záložek atd.д.

Přenos dat z iPhonu do iPhonu je velmi snadný.

Vyberte typ souboru, který chcete importovat.

Klikněte na tlačítko „Importovat“ a vyhledejte soubory, které byly dříve uloženy v počítači. Počkejte na dokončení procesu a v iPhonu nyní najdete tyto soubory.

kolik, přenáší, iphonu

Pomocí aplikace Tenorshare iCareFone můžete přenášet veškerý obsah, jako jsou videa, poznámky, kontakty, fotografie, hudba. zprávy, kalendář atd.д. K novému iPhonu, bez ohledu na to, zda je váš starý iPhone 4s,5,5S,6,6s,6 Plus,7,8,X.

Jak snadno přenést data do nového iPhonu 13?

Jak vidíte, nástroj pro přenos iPhonu může být poněkud komplikovaný a časově náročný. Pokud nechcete podstupovat tolik kroků, použijte aplikaci MobileTrans. Telefonní přenos místo standardního řešení. Vyvinutý společností Wondershare poskytuje flexibilní a snadné řešení pro přenos dat přímo z jednoho zařízení do druhého. Jednoduše připojte obě zařízení, vyberte typ dat, která chcete přenést, a spusťte proces.

Aplikace dokáže přenášet všechny druhy dat: kontakty, zprávy, fotografie, videa, hudbu, záložky, protokoly hovorů a další. Kromě přenosu dat ze systému iOS do systému iOS umí také přenos dat mezi platformami Android a iOS. Kvalita dat zůstává 100% zachována a nástroj k nim nemá přístup. Zde je návod, jak přenést data do nového iPhonu jediným kliknutím.

Spusťte program MobileTrans v počítači a na úvodní obrazovce vyberte modul Přenos telefonu.

Pomocí funkčních kabelů připojte obě zařízení iOS k systému. Budou automaticky rozpoznány a zpřístupněny.

Pokud jsou zdrojové a cílové zařízení špatně označeny, můžete je pomocí tlačítka pro přehození změnit. Nyní vyberte typ dat, která chcete migrovat ze starého iPhonu do nového.

Po výběru stiskněte tlačítko „Start“ a počkejte na přenos dat. Po dokončení přenosu dat můžete obě zařízení iOS bezpečně odebrat ze systému.

Důležitá poznámka: Funkce rychlého spuštění migrace iPhonu bude k dispozici pouze při nastavení nového zařízení. Na druhou stranu můžete aplikaci MobileTrans použít kdykoli budete chtít. I když už iPhone používáte, můžete ho použít k přenosu dat bez jakýchkoli potíží.

Jak přenést data do iPhonu 13 přes Rychlý start

Když se na novém iPhonu zobrazí obrazovka nastavení, přiložte k ní starý iPhone. Na starém iPhonu se zobrazí obrazovka Rychlé spuštění. Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a ověřte se pomocí Touch ID nebo Face ID.

Chcete-li smartphony propojit, musíte naskenovat obrazovku nového smartphonu se starým. Pokud fotoaparát na starém smartphonu nefunguje, můžete se přihlásit ručně.

Zadání hesla ze starého iPhonu do nového iPhonu. Poté v novém smartphonu nastavte Face ID/Touch ID.

Nyní můžete přenést data ze starého iPhonu nebo je pomocí iCloudu obnovit z kopie. Vedle obou možností bude uveden čas potřebný k dokončení procesu.

Zvolte přenos z iPhonu. Chcete-li použít metodu kabelového přenosu dat, vyberte v dolní části obrazovky možnost Další možnosti.

Pokračujte v procesu nastavení a přenos dat bude zahájen. Může to trvat několik minut až hodinu nebo dvě.

Neoddalujte od sebe smartphony, dokud nebude proces dokončen.

Tato metoda má několik závažných nedostatků, kvůli kterým není vhodná pro každého. Zejména funkce Quick Start vyžaduje obnovení továrního nastavení nového zařízení. to znamená, že pokud budete pár dní chodit s novým telefonem a pak se rozhodnete přenést data ze starého, veškerý mezitím vytvořený obsah bude nutné smazat nebo ručně nahrát do cloudu.

Jak již bylo zmíněno, přenášíte veškerý obsah a nastavení najednou. Může to být nepohodlné, pokud si chcete ponechat část archivu videí a fotografií ve starém zařízení a do nového zařízení přenést například jen fotografie z minulého roku, abyste měli více úložného prostoru. Při tomto přenosu také hrozí, že přijdete o část obsahu. například o zvukové soubory stažené do paměti smartphonu nikoli prostřednictvím obchodu Apple Store.

Jak přenést data z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes nebo Finderu

iTunes nebo Finder nabízí uživatelům skvělou platformu pro přenos dat z jednoho iPhonu do druhého v jednoduchých krocích. Do nového iPhonu můžete přesunout všechna data i zakoupený obsah. Tento proces není nic jiného než obnovení iTunes do nového iPhonu. Je však důležité si uvědomit, že iTunes nemohou přenést vaše údaje o zdravotním stavu a aktivitách, pokud jste již zašifrovali zálohu iTunes. Následující kroky ukazují, jak přenést data z iTunes do nového iPhonu.

Začněte zapnutím nového iPhonu. Měla by se zobrazit uvítací obrazovka. Pokud jste již nový iPhone nastavili, před dalším krokem jednoduše vymažte všechna nastavení.

Postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud se nezobrazí obrazovka Aplikace a data. Vyberte možnost „Obnovit z počítače Mac nebo PC“.

Nyní připojte nový iPhone k počítači, který jste použili k zálohování starého iPhonu. Spusťte iTunes a vyberte zařízení.

Vyberte možnost „Obnovit zálohu“ a vyberte správnou zálohu. K určení zálohy, kterou chcete obnovit, můžete použít hledisko data a velikosti. Pokud byla záloha zašifrována, budete vyzváni k zadání správného hesla. Ujistěte se, že údaje zadáváte správně.

Trpělivě vyčkejte na dokončení procesu obnovení. Po dokončení dokončete zbývající kroky nastavení nového iPhonu.

Jak přenést data ze starého iPhonu do nového bez iCloudu nebo iTunes

Když se na novém iPhonu zobrazí obrazovka nastavení, přiložte k němu starý iPhone. Na starém iPhonu se zobrazí obrazovka „Rychlé spuštění“. Klepněte na „Pokračovat“ a přihlaste se pomocí Touch ID nebo Face ID.

Chcete-li smartphony spárovat, musíte naskenovat obrazovku nového smartphonu se starým. Pokud fotoaparát na starém smartphonu nefunguje, můžete se přihlásit ručně.

Zadání hesla ze starého iPhonu do nového iPhonu. Pak nastavte Face ID/Touch ID v novém smartphonu.

Nyní můžete přenést data ze starého iPhonu nebo použít iCloud k obnovení z kopie. Vedle obou se zobrazí čas, který bude potřeba k dokončení procesu.

Vyberte možnost Přenos z iPhone. Chcete-li použít metodu kabelového přenosu, vyberte v dolní části obrazovky možnost Další možnosti.

Pokračujte v procesu nastavení a přenos dat bude zahájen. Může to trvat několik minut až hodinu nebo dvě.

Neoddalujte smartphony od sebe, dokud není proces dokončen.

Vytvoření zálohy pomocí iTunes

 • Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi iTunes. Můžete ji aktualizovat prostřednictvím služby Software Update nebo stáhnout z webu společnosti Apple.
 • Připojte iPhone k počítači s nainstalovanou nejnovější verzí iTunes.
 • Vyberte starý iPhone v iTunes v části „Zařízení“.
 • Chcete-li uložit obsah stažený z iTunes Store nebo App Store, klikněte na „Soubor“ „Zařízení“ „Přenést nákupy“.
 • Pokud chcete do nového iPhonu přenést také hesla, stavová data a data o aktivitách, musíte zálohu iPhonu zašifrovat. Zálohují se tak informace z klíčenky, které zahrnují hesla k e-mailovým účtům, hesla k síti Wi-Fi a hesla zadávaná na webových stránkách, jakož i údaje o stavu a aktivitě. Zaškrtněte políčko „Šifrovat zálohu [zařízení]“ a vyberte heslo. Pokud jste toto heslo nezapomněli, nebudete moci zálohu do iPhonu obnovit.
 • Klikněte na „Zálohovat nyní“.
 • Přejděte do „Nastavení iTunes“ „Zařízení“ a zjistěte, zda zálohování proběhlo úspěšně. Měli byste vidět název starého iPhonu a datum a čas poslední zálohy.

Nyní můžete zálohu iTunes migrovat do nového iPhonu 12 nebo iPhonu 12 Pro.

Přes iMobie AnyTrans

Software AnyTrans od populárního vývojáře iMobie umožňuje obejít všechna omezení standardního nástroje společnosti Apple a přenášet pouze správné druhy dat. včetně všech iPhonů, ve kterých jste již provedli nějaká nastavení a uložili obsah. K jeho použití potřebujete pouze počítač se systémem Windows nebo macOS, dvojici chytrých telefonů k přenosu a kabel Lightning k jejich propojení.

Stáhněte si AnyTrans z jejich webových stránek. Nainstalujte software do počítače a aktivujte licenci.

Připojte oba iPhony k počítači pomocí kabelů Lightning a spusťte program AnyTrans.

Otevřete kartu Přepínač telefonů a klikněte na tlačítko Migrovat nyní v části Telefon na telefon.

Zkontrolujte, zda systém správně rozpoznává smartphony. V případě potřeby změňte jejich pořadí (kliknutím na zaškrtávací políčko vpravo od zařízení je vyberte). Stiskněte tlačítko Další.

Otevře se obrazovka se všemi dostupnými údaji v zařízení. Zde můžete vybrat pouze kategorie, které potřebujete, nebo kliknutím na tlačítko Vybrat vše migrovat vše najednou. Doporučujeme také zaškrtnout políčko Přeskočit duplikáty, aby systém nekopíroval data, která již v zařízení jsou. Znovu klikněte na tlačítko Další.

Přenos může trvat několik sekund až několik minut v závislosti na množství dat a šířce pásma portů USB počítače a použitých kabelů. Neodpojujte smartphone od počítače, dokud není přenos dokončen.

Hotovo: Úspěšně jste přenesli soubory do nového iPhonu 13, aniž byste jej resetovali do továrního nastavení, vyhnuli se duplicitám a získali pouze požadované typy dat. Pokud máte stále dotazy k postupu, pomůže vám oficiální videonávod.

Aplikace AnyTrans se však neomezuje pouze na přenos souborů. V budoucnu jej můžete používat jako plnohodnotného správce dat ve smartphonu: sloučit konverzace a kontakty ze dvou zařízení WhatsApp do jednoho, vytvořit zálohy na několik kliknutí, vytvořit si vlastní vyzváněcí tóny (například pokud požadovaná skladba není v iTunes nebo chcete jinou její část), rychle nainstalovat nebo odstranit několik aplikací najednou. K dispozici je dokonce funkce pro bezdrátové vysílání obrazovky do počítače.

Nejlepší alternativa pro přenos dat iPhone 13, když přenos dat iPhone zamrzne

Je také možné, že žádná z výše uvedených metod nepřinese požadované výsledky a iPhone 13 se při přenosu dat na obrazovku stále zasekává. Alternativně se můžete tomuto problému vyhnout použitím spolehlivého softwaru třetích stran pro přenos dat mezi iPhony. V tomto ohledu je Tenorshare iCareFone bezkonkurenční. Tento výkonný software je navržen tak, aby uživatelům iPhonu pomohl přenést zálohy k obnově během několika minut.

Na rozdíl od iCloudu, iTunes nebo jiných podobných platforem nabízí iCareFone jednoduchý a přímočarý postup obnovy starých záloh do nového iPhonu 13. Kromě toho umožňuje uživatelům zálohovat jejich iPhony pomocí bezplatné verze.

Chcete-li nyní obnovit starou zálohu na iPhonu 13, postupujte podle následujících kroků:

Po instalaci programu iCareFone do počítače jej spusťte a připojte iPhone 13. Po zjištění iPhonu klikněte na přední kartě na „Zálohování a obnovení“.

V dalším rozhraní klepněte v levém dolním rohu obrazovky na možnost „Zobrazit nebo obnovit předchozí záložní soubory“. Software zobrazí všechny zálohy uložené v počítači.

Nyní vyberte poslední zálohu (nebo tu, kterou chcete) a iCareFone zobrazí soubory v ní uložené.

Nakonec vyberte soubory, které chcete obnovit, a zvolte možnost „Exportovat do počítače“ nebo „Obnovit do zařízení“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS