Kolik GB k získání na iPad Air 4 (2020): 64 GB nebo 256 GB. iPad Air 4 256

Kolik GB k získání na iPad Air 4 (2020): 64 GB nebo 256 GB?

Nejnovější z Apple v rodině iPadů je iPad Air 4 2020. Příchod do dvou různých variant úložiště-pouze 64 GB Wi-Fi, 64 GB Wi-Fi buněk a 256 GB Wi-Fi, 256 GB Wi-Fi Cellular, má nyní velmi vylepšený designový jazyk. Kde varianta 64 GB začíná na 599, varianta 256 GB byla vyražena cenovkou 749.

A i když možná uvažujete o koupi, otázka, kterou verzi úložiště, kterou si můžete vybrat, může být zastrašující. Jakmile se rozhodnete, už se nevrátíte. Odstranění aplikací nebo souborů pokaždé, aby se vytvořilo místo pro nové, bude nakonec frustrující.

V tomto článku se pokusíme odpovědět, která verze bude pro vás vhodná.

Výběr správné možnosti úložiště

Jedna věc, kterou si pamatujete při výběru úložiště, je číslo odkazuje na celkové úložiště, které zařízení má, a veškerý prostor potřebný pro systémové soubory, aplikace a operační systém bude označen ze stejného. Zbývající je to, co vám zbývá k dispozici.

IPAD STORAGE. HOW MUCH STORAGE IS RIGHT FOR YOU!? Don’t Make the WRONG CHOICE!

V typickém scénáři získává iPados asi 10 GB prostoru. K tomu přidání je přibližně 4 GB získáno předinstalovanými aplikacemi a systémovými soubory. To znamená z 64 GB, získáte 50 GB pro aplikace a soubory podle vlastního výběru.

Nyní, pokud očekáváte, že váš nový iPad Air 4 2020 bude fungovat jako lůžkové zařízení pro zábavu nebo lehké úkoly, bude místnost 50 GB více než dost, protože téměř vše lze streamovat online. Pokud nemusíte stahovat obsah, nepotřebujete další prostor. Varianta 64 GB bude mít dostatek prostoru pro stažení her, které chcete hrát, a aplikace, které dáváte přednost použití. Over, nebude to méně než chvíli, že vám zbývá malý nebo žádný úložný prostor pro nové.

Udělejte chytré volby

Pokud se člověk podívá na rozdíl mezi cenou dvou možností úložiště, snadno si všimnou rozdílu 150, což je značný kus toho, co potřebujete vynést z peněženky pro něco, co nemáte potřeba.

Pokud však cenu rozdělíte na základě GB, pochopíte, proč je varianta 256 GB inteligentní investice. Uděláme pro vás matematiku:

Cena za 64 GB iPad Air 4. 599, tedy 599/64 bude 9.3 na GB

Cena za 256 GB iPad Air 4- 749, tedy 749/256 bude 2.9 na GB

Podobně, pokud uděláte totéž pro buněčné varianty Wi-Fi, můžete si všimnout úspor více než 7 za GB provedením jednoduché matematiky.

Zatímco plánujete, jakou verzi koupit, je důležité s nimi chránit svůj výběr chrániče obrazovky a Případy iPad Air 4 z ESR.

Plánování do budoucnosti

Dalším skvělým hlediskem při rozhodování, pro kterou variantu se rozhodnout, je měnící se potřeby budoucích budoucích. Nebudete moci upgradovat úložiště. A zatímco se díváte na možnosti, je také důležité zvážit scénář případu použití.

Pokud plánujete použít svůj nový iPad Air 4 2020 k ukládání obrázků a videí, zabírá to hodně úložiště. Pokud kliknete na fotografie pomocí 12MP fotoaparátu nebo natáčení 4K videí, vyplní to prostor rychleji, než si můžete myslet. Over, média se speciálními efekty, jako je panorama nebo živé fotografie, zabírají ještě více místa.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, jsou média, která rádi sledujete na svém iPadu. Pokud jste ten, kdo rád stahuje filmy z iTunes nebo epizod vašich oblíbených televizních pořadů z Netflixu nebo Amazon Prime, bude to sníst vaše úložiště opravdu rychle.

Kromě toho aplikace, které používáte, také konzumují více místa, než si myslíte. Některé hry iOS jako ty, které pravidelně dostávají aktualizace. A pokud ve skutečnosti hrajete hry, záložní soubory také zabere nějaký prostor.

Pokud je vše výše uvedené něco, co chcete dělat, je lepší získat variantu 256 GB.

Aspekt výkonu

Apple iPad Air 4 2020 je výkonným zařízením s nejnovějším bionickým procesorem A14 v jádru. Pokud chcete, aby byly výkonové úkoly provedeny z toho samého, je prvořadé, abyste si vybrali ten s přiměřeným úložným prostorem.

Pokud jste někdo, kdo produkuje obsah, budete potřebovat možnost úložiště, která při spuštění soubory neuctívá. Pokud používáte verzi 64 GB, budete muset buď přesunout své soubory na nové místo nebo je smazat, pokud nejsou nutné. A ve stejném případě, pokud se díváte na perspektivu výkonu, 256 GB vám poskytne dostatek prostoru pro provádění úkolů s vysokou intenzitou, jako je úpravy videa, tvorba hudby, 3D modelování, animace a mnoho dalšího.

Váš iPad Air 4 2020 má výpočetní sílu pro všechny takové úkoly, které však můžete použít, budete potřebovat další úložiště. Ačkoli vaše požadavky na skladování mohou přesahovat nad značku 256 GB, je to určitě lepší než to, co nabízí 64 GB.

Proto, pokud nechcete, aby váš pracovní postup nebo produktivita ovlivnila jen kvůli menšímu úložišti, je rozumné mít po ruce větší verzi úložiště.

Poslední slovo

Ze všech výše uvedených věcí je jedna věc, na které také záleží, rozpočet. Je důležité zvážit svůj rozpočet a zjistit, zda byste opravdu chtěli investovat do úložiště, když můžete po celý život získat stejné online, než musíte změnit zařízení a pokaždé utratit další peníze.

Kromě toho lze výše uvedené faktory mít na paměti před výběrem a výběrem toho nejlepšího pro sebe. Také, čím větší množství paměťového prostoru budete mít, plynulejší bude vaše zařízení fungovat za pracovních podmínek.

Doufám, že to pomůže při rozhodování. Šťastné nakupování!

Přehled iPad Air 4 (2020)

IPad Air pro rok 2020 je fenomenálně dobře vyrobený tablet, který se zlepšuje na poslední verzi s různými způsoby a vyřeší problémy s datovaným designem a příslušenstvím tohoto tabletu. Skok v ceně z něj učiní tvrdší prodej pro některé, ale iPad Air za rok 2020 je tak působivý, že můžete mít potíže s výběrem mezi ním a iPad Pro.

Nevýhody

  • – Úložiště 64 GB je omezené
  • – Vyšší cena než poslední gen
  • – Selfie Camera by mohla být lepší

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

IPad Air 4 (2020) nepřináší do řady tabletů Apple nic revolucionáře, ale mnoho funkcí, které byly dříve exkluzivní pro iPad Pro, se stékalo k tomuto mnohem dostupnějšímu, a proto atraktivnějšímu zařízení,

Zatímco tento iPad Air 4 recenze je nepravděpodobné, že by uživatelé s hladověním energie od IPad Pro, přinášejí spoustu toho, co dělá tuto řadu tablet skvěle levnějším zařízením, i když není tak levné jako standardní iPad jako standardní iPad. Nakonec je vzduch iPad středním volbou mezi oběma extrémy sestavy tabletu Apple.

kolik, získání, ipad, 2020, nebo

Měli bychom zdůraznit, že to není nejnovější člen v jeho sérii, se spuštěním iPad Air 5 na začátku roku 2022 ukradl jeho hrom. Model 2020 je však stále užitečnou cenově dostupnou alternativou.

Počínaje zjevnou špatnou zprávou Apple zvýšil cenu vzduchu iPad za poslední generaci o 100 / £ 100 / AU120 na 599 /579 £ / AU899. Ale extra specifikace, kterou se sem dostáváte, stejně jako vylepšený design, činí tento pochopitelný krok od společnosti a je to oprávněné.

Hmotnost: 458/460g Rozměry: 247.6 x 178.5 x 6.Velikost displeje 1 mm: 10.Rozlišení 9 palců: 1640 x 2360 Čipová sada: A14 Bionic RAM: 4 GB Úložiště: 64/256 GB Zadní kamera: 12MP přední kamera: 7MP předem nainstalovaný software: iPados 14 Nabíjení: 20W Wired Wired

Stejně jako rozsah iPad Pro iPad Air 4 je dodáván s předem téměř na celé obrazovce a podporuje Apple Pencil (druhá generace); Má také stejný design čtverce.

IPad Air 4 je poháněn novou Top-End A14 Chipset Apple, který je také v srdci řady iPhone 12. Nabízí bezkonkurenční sílu a zajišťuje, že vzduch může pohodlně vykonávat jakýkoli úkol, který na něj požádáte, od běhu náročných aplikací po streamování vysoce kvalitního videa.

Existují dva výkonné reproduktory (i když existují čtyři grily reproduktorů), které při sledování videí nebo filmů nabízejí vysoce kvalitní zvuk a zadní kamera byla upgradována na 12MP střelce.

Všechno cítí dotyk více zdokonaleného na iPad Air 4, natolik, že je nyní těžké ospravedlnit zvolení pro iPad Pro, pokud se vám tento design líbí, ale nezasloužíte se pro rychlý displej 120Hz 120Hz.

Pokud potřebujete více úložného prostoru nebo o něco větší obrazovku, pravděpodobně budete chtít zvážit rozsah iPad Pro; Ale iPad Air 2020 je vylepšen téměř každým myslitelným způsobem, což ztěžuje přehlédnutí, pokud chcete špičkový iPad, aniž byste docela utratili nejvyšší dolar.

iPad Air 4 Cena a dostupnost

Datum vydání iPad Air 4 bylo 23. října, i když předobjednávky odstartovaly dobře předtím.

Cena iPad Air 4 začíná na 599 /579 £ / AU899. To je docela výlet nad jeho předchůdcem, ale jak jsme zmínili, dostanete velké specifikace, které sem skočí, což pravděpodobně ospravedlňuje nárůst.

Je k dispozici v různých konfiguracích, s 64 GB nebo 256 GB úložiště a s připojením LTE nebo jen Wi-Fi-viz níže pro úplný seznam možností specifikace a ceny.

iPad Air (2020)

NÁSSpojené královstvíAU
599 729 749 879
579 liber 709 GBP 729 liber 859 liber
899 1 099 1 129 1 329

Pro informaci, iPad Air 3 začal na 499 / £ 479 / AU779 pro model Wi-Fi s úložištěm 64 GB a 649 /629 £ / AU999 za 256 GB.

Díky spuštění iPad Air 5 a několik let uplynutí je starší tablet o něco dostupnější, než když se spustil. I když to stále není přímo „levné“.

IPad Air 4 Design

Zadní strana iPad Air 4

Návrh iPad Air má hodně společného s řadou iPad Pro. Tlačítko Domů bylo vypuštěno ve prospěch designu celé obrazovky, aby se více v souladu s Product Apple Pro Pro Products.

A iPad Air 4 se skutečně cítí mnohem prémilnější než iPad Air 3. Tato břidlice byla kritizována za jeho datovaný pocity a vypadá to, že Apple si toho všiml. Tento tablet jsme použili vedle nového iPadu 2020, který sportuje tradičnější vzhled iPadu, a je pozoruhodné, jak moc se vzduch cítí odlišně od tohoto tabletu díky přímým okrajům a přední obrazovce.

Kolem vnějšku displeje jsou stále silné rámy, stejně jako na iPad Pro, ale celkově se cítí jako velký krok ve srovnání s designem loňského vzduchu.

Hrany jsou více čtverce, s ostřejšími hranami než na předchozích tabletách od společnosti, a pokud upgradujete ze staršího zařízení, které si může zvyknout, protože tyto okraje nesedí stejně pohodlně ve vaší dlani.

To znamená, že jsme cítili, že díky tomuto designu máme lepší přilnavost a dává tabletu jako celek zřetelný vzhled a pocit, který je více v souladu s novou rodinou iPhone 12 a iPad Pro Range.

Existují čtyři reproduktory, každý z nich na horních a dolních okrajích a tlačítko zámku vlevo od horního okraje. to také nachází skener Touch ID, pokud chcete odemknout břidlici pomocí otisku prstu.

Zjistili jsme, že to funguje dobře po celou dobu testování. náš palec přirozeně padl na toto místo, takže k dosažení tlačítka bylo zapotřebí malé úsilí. Na pravém okraji tabletu jsou tlačítka hlasitosti nahoru a dolů a pod nimi je magnetický konektor, ke kterému připojíte stylus Apple Pencil k nabíjení.

Na zadní straně je druhý inteligentní konektor a můžete jej použít k připojení inteligentní klávesnice Apple, jakož i dalších produktů, s vaší břidlicí. IPad Air 4 obsahuje podporu pro nové příslušenství, včetně Apple Pencil druhé generace, což je další významný upgrade.

Pokud hledáte tablet, který můžete použít s stylusem nebo klávesnicí v určitých scénářích, iPad Air (2020) jste pokryli. Zjistili jsme, že inteligentní klávesnice je skvělá pro zpracování textu, zatímco tužka Apple je užitečná, pokud chcete nakreslit na tabletu, dělat si poznámky nebo jen podepsat dokumenty ve svém vlastním rukopisu.

Verze tabletu s Wi-Fi váží 458 gramů, zatímco verze připravená LTE je o něco těžší při 460 gramech. Rozměry obou modelů jsou 247.6 x 178.5 x 6.1 mm.

Snad největší změnou pro iPad Air 4 je zavedení barevných možností. Dříve jste byli schopni získat většinu iPadů v jednom odstínu a musíte získat případ, pokud byste chtěli přizpůsobit své zařízení, ale pro tuto generaci Apple nabízí řadu barev.

Máte na výběr stříbra, vesmírné šedé, růžové zlato, zelené nebo oblohy modré. jsme trochu miffed, že jsme se museli jen prohlédnout stříbrné vydání tabletu, protože jsme nadšeni, co Sky Blue Možnost vypadá jako v reálném životě.

iPad Air 4 64GB vs 256 GB Úložiště: Který z nich byste měli získat?

Apple nedávno oznámil svůj iPad vzduchu 4. generace, ale tablet nebude v prodeji až do října, což vám dává čas zvážit, zda byste měli jeden a pokud ano, pak jakou konfiguraci?

Už jsme prošli všemi novými barvami iPad Air 4 a pokud používáte iPad Air 3, můžete zkontrolovat náš iPad Air 4 vs iPad Air 3, abyste zkontrolovali, jaké zisky s touto upgrade budou.

Ale možná jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která budete muset při konfiguraci nového iPad Air 4 učinit. Jakmile si vyberete, jste uvízli s vaším výběrem a není nic otravnější. Samozřejmě, pokud jde o skladování, je vždy vždy lepší, ale verze 256 GB stojí o 150 více než varianta 64 GB. To je spousta peněz za něco, co možná nebudete potřebovat.

Otázka tedy zní, ve kterém scénáři je v pořádku jít na 64 GB iPad Air 4 a kdy byste měli utratit další peníze za verzi 256 GB? Pojďme to zjistit!

Pokud hledáte nový streamovací stroj, vyberte iPad Air 4 64 GB

Jedna věc, kterou je důležité si uvědomit, je, že pro obě možnosti úložiště se toto číslo týká celkového úložiště, které má zařízení. Z toho musíte odstranit prostor, který OS a předinstalované aplikace zabírají, abyste získali bezplatné úložiště, které máte k dispozici. iPados obvykle zabírá asi 10 GB a předinstalované aplikace And 4GB. To vám ponechává 50 GB nebo méně pro vaše aplikace a soubory.

kolik, získání, ipad, 2020, nebo

A pokud chcete koupit iPad Air 4 jako zařízení pro zábavu, pak 50 koncertů bude více než dost. V dnešní době můžete streamovat skoro cokoli, pokud je váš internet dost dobrý, od hudby a filmů po hry. Bez nutnosti stahovat obsah do vašeho zařízení nepotřebujete další úložiště.

Verze 64 GB stále nabízí dostatek prostoru ke stažení vašich oblíbených aplikací a bude to chvíli trvat, než ji vyplníte fotografiemi a videi, což je zřídka, pro co se stejně používají iPady.

A pokud se chystáte na víkend kempovat, je tu dost místa na stažení několika filmů nebo televizních pořadů, které si vaše děti mohou během cesty užít, když se internet stane nespolehlivým.

kolik, získání, ipad, 2020, nebo

Pokud chcete vytvořit obsah nebo jej používat pro práci, vyberte iPad Air 4 256 GB

Se všemi změnami Apple na iPad Air 4 je nyní umístěn jako rozpočet iPad Pro druhů. Můžete pro ni získat novou magickou klávesnici a iPady lze na chvíli použít s myš. Apple dokonce porovnával výkon s některými notebooky Windows a zdůraznil, o kolik lépe to funguje než někteří z nich.

S ohledem na to není úsek, když si myslíte, že byste mohli chtít používat svůj iPad Air 4 pro mnohem více než streamování nebo procházení webu. Videa můžete upravovat, vytvářet hudbu, kresby nebo dokonce 3D animace. IPad Air 4 má jistě výpočetní sílu pro všechny tyto úkoly, ale pro pohodlné použití pro práci budete potřebovat další úložiště.

Verze 64 GB se rychle ucpává s vašimi pracovními soubory a nutí vás buď přesunout soubory ze starších projektů někde jinde, nebo smazat to, co považujete za zbytečné. Netřeba dodávat, že je nejlepší mít vše k dispozici. Ačkoli neexistuje žádná záruka, že 256 GB splní vaše požadavky na skladování, určitě půjde mnohem dále k tomuto cíli než verze 64 GB.

Pokud plánujete používat iPad Air 4 naplno a stisknout každou unci výkonu z hardwaru, pak možnost 256 GB je ta, kterou lze získat, jinak budete pracovní postup docela rychle zasáhnout úzký profil.

Kterou velikost úložiště byste měli získat pro svůj iPad Air 4?

Nejlepší odpověď: 256 GB iPad Air 4 je skvělá hodnota za cenu. 64 GB by však mohlo stačit v závislosti na tom, jak používáte iPad.Všechny úložiště: 256 GB iPad Air 4 (od 749 v Apple) Méně úložiště, méně peněz: 64 GB iPad Air 4 (od 599 v Apple)

Proč je 256 GB velká hodnota?

Aby byl váš iPad Air 4 nejlepším iPadem, budete chtít zajistit, abyste si pro své potřeby vyzvedli správnou velikost úložiště.

Pokud se podíváte na rozdíl mezi dvěma velikostmi úložiště nového iPad Air 4, je snadné vidět rozdíl 150, což je značný kus více z vaší peněženky, pokud se rozhodnete pro vyšší úložnou kapacitu; Pokud to však rozdělíte na cenu za GB, začnete získat lepší obrázek o tom, proč je verze 256 GB chytrá volba. Rychle jsme udělali matematiku, abychom viděli, jak se to rozpadá.

Обзор iPad Air 5 (2022) с чипом М1

  • 64 GB iPad vzduch = 599, tedy 599/64 = 9.36 na GB
  • Vzduch iPad 256 GB = 749, tedy 749/256 = 2.93 na GB

Když se podíváte na cenu za GB, je snadné vidět, že získáte mnohem lepší hodnotu na GB, když jdete pro větší velikost úložiště. Samozřejmě, že je to pouze pro verze Wi-Fi, buněčný buněk Wi-Fi se rozpadá jako něco takového:

Můžete vidět, že úspory na GB jsou ještě o něco více ve Wi-Fi buněčné verzi nového iPadu vzduchu, protože rozdíl je přes 7 na GB.

Plánujte do budoucna

Velkou úvahou při rozhodování o tom, kolik úložiště potřebujete, je plánování do budoucna, protože nebudete moci upgradovat úložiště na vašem novém iPad Air 4, nikdy; To, co si koupíte, je to, s čím jste uvízli. Takže i když je důležité se podívat na to, jak chcete dnes používat iPad Air 4, pamatujte, že vaše potřeby se mohou v budoucnu změnit a po celou dobu životnosti vašeho iPad Air 4, opět vám verze 256 GB nabízí mnohem více prostoru pro růst a být flexibilnější do budoucna.

Co zabírá nejvíce úložiště?

Je prvořadé vědět nejen to, jak budete používat iPad Air 4, ale také, kolik úložiště všeho trvá. Videa a fotografie mají hodně úložiště, zejména pokud jich hodně vezmete.

Přestože nový iPad Air 4 má pouze jednu 12MP kameru a může nahrávat ve 4K pro video, tyto soubory budou mít stále spoustu dat a naplní váš iPad Air o 4 rychlejší, než si myslíte. Navíc, nemluvě o tom, že speciální fotografie jako panoramata nebo živé fotografie mají ještě více místa.

Další velkou úvahou jsou média, kterou sledujete. Pokud chcete stahovat filmy z iTunes nebo dokonce epizod vašich oblíbených pořadů z Netflixu, tyto soubory jsou obrovské a budou sníst vaše úložiště velmi rychle.

Nezapomeňte také na aplikace, čím více aplikací máte, tím více úložiště použijete. Některé hry iOS. zejména ty, které dostávají neustálé aktualizace. mohou v průběhu času zabírat GBS prostoru a pokud hrajete spoustu her, které přidají značný kus vašeho interního úložiště.

Sečteno a podtrženo: Pokud pořídíte spoustu fotografií a videa, rádi stahujete filmy, hudbu a další média nebo jsou trochu app-holic, 256 GB iPad Air 4 vám bude lépe vyhovovat.

Cloudové úložiště a streamování

Úložiště na palubě není jedinou možností pro váš iPad Air 4, protože Apple nabízí úložiště iCloud za náklady. Každý s účtem iCloud dostane 5 GB cloudového úložiště zdarma, ale pokud chcete, můžete zaplatit za další úložiště.

Je zřejmé, že se jedná o pokračující měsíční náklady; Chcete.li však uvést do perspektivy, pokud jste dostali 64 GB a rozhodli jste se získat 50 GB cloudové úložiště po dobu 1 za měsíc, bylo by to 12.5 let před uzavřením 150 mezery v ceně mezi 64 GB a 256 GB iPad Air 4.

Nezapomeňte, že streamování je nyní obrovskou součástí našeho každodenního života as Netflixem, Apple Music a dalšími streamovacími službami může být potřeba stahovat média na naše zařízení minimální, pokud chcete, aby to bylo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS