Která aplikace stahuje video do iPhonu?

snadných způsobů stahování videí z YouTube do iPhonu (iPhone)

Jak stáhnout video z YouTube do iPhonu? Na síti je k dispozici poměrně dost aplikací. V poslední době se však politika výrobce iPhonů Apple změnila a všechny takové „radosti“ byly z App Store odstraněny. Zbývá tedy jediná možnost. použít speciální webovou službu, která vám umožní přidat video z YouTube do počítače a poté jej stáhnout do iPhonu. Tyto způsoby, trochu časově náročné, ale zaručené a spolehlivé, vám řekneme v tomto článku.

Dokumenty z Readdle

Nejlepší způsob, jak stahovat hudbu a videa z webu do iPhonu nebo iPadu, je pomocí aplikace Dokumenty z Readdle. Je to univerzální aplikace s vestavěným prohlížečem, stahovačem, správcem souborů a přehrávačem médií.

Pokud chcete zapomenout na standardní aplikace Hudba a Video, je to jejich dokonalá náhrada.

Jednoduše použijte aplikaci Dokumenty pro přístup k hudebnímu webu a stiskněte tlačítko pro stažení. Můžete si také vybrat, kam se soubory uloží. Po stažení vyberte soubor, který chcete přehrát. Aplikace Dokumenty přehrává prakticky všechny formáty zvuku a videa. Pokud chcete, můžete soubor odeslat i do jiných aplikací, jako je VLC.

Aplikace také usnadňuje přenos souborů z počítače PC nebo Mac do zařízení. K tomu stačí, aby byla zařízení připojena ke stejné síti Wi-Fi. Poté přejdete na webovou stránku docstransfer.a naskenujte Q-kód, můžete vybrat soubory, které se mají přenést do iPhonu nebo iPadu. Není třeba spouštět iTunes ani připojovat smartphone k počítači.

Jak přenášet video z počítače do iPhonu pomocí cloudu

Pokud uživatel nemá v počítači nainstalované iTunes, může soubor přenést pomocí služby iCloud, pokud má přístup k internetu. Chcete-li přenést soubor do telefonu, postupujte podle následujících kroků:

  • Spusťte prohlížeč v počítači.
  • Vstup na webovou stránku iCloud. Aby s ním mohl uživatel pracovat, měl by již mít přihlašovací jméno a heslo.
  • Pak byste měli přejít do úložiště souborů.
  • Chcete-li zahájit přenos vybraného videa, stačí jej přetáhnout na stránku pro ukládání souborů. Poté počkejte na dokončení stahování.
  • Nyní se musíte přihlásit k iCloudu z iPhonu. K tomu stačí spustit příslušnou aplikaci.
  • Po otevření cloudového úložiště se zobrazí soubor videa, který má být přenesen do smartphonu. Nyní ji musíte nahrát.

Při používání služby iCloud mějte na paměti její omezení. Uživatel má k dispozici maximálně 5 Gb prostoru. Pokud vám to nestačí, můžete stejným způsobem využít jinou cloudovou službu. Například služba Google Disk poskytuje každému uživateli 15 GB volného prostoru. Abyste je mohli používat, stačí si zde zaregistrovat e-mailový účet.

Použití cloudového úložiště.

Pokud má uživatel cloudové úložiště, jakýkoli druh úložiště, ne nutně AppleiCloud, a jeho velikost umožňuje nahrávání videí do něj, pak stejná aplikace Dokumenty pomůže stáhnout je do iPhone. Stačí otevřít službu, najít požadovaný soubor a nahrát jej do paměti zařízení.

Ačkoli tedy v iPhonu není k dispozici funkce přímého stahování videí z internetu, lze to provést poměrně snadno.

Jak stáhnout video do iPhonu nebo iPadu přes místní síť pomocí Wi-Fi

Video z počítače lze samozřejmě stáhnout do iPhonu nebo iPadu přes Wi-Fi bez použití kabelu. Můžete použít tyto přehrávače médií: OPlayer Lite, AVPlayer, PlayerXtreme atd.д.

která, aplikace, video, iphonu

Vezměme si jako příklad druhý z nich.

Chcete-li začít, musíte si nainstalovat bezplatnou aplikaci PlayerXtreme z obchodu App Store a ujistit se, že jsou váš iPhone nebo iPad a počítač připojeny ke stejné síti. Poté spusťte přehrávač, v hlavní nabídce najděte sekci Wi-Fi a přepněte stav na „Povoleno“.

Nyní zkopírujte IP adresu z řádku „Web“ a zadejte ji do adresního řádku prohlížeče v počítači. Na zobrazené stránce stiskněte tlačítko „Přidat soubory“ a nahrajte požadované video,

Stiskněte tlačítko „Start“ a váš obsah bude brzy k dispozici v aplikaci na iPhonu nebo iPadu.

Ostatní podobné žádosti budou postupovat podobně.

Pomocí této metody lze stáhnout jakýkoli formát videa bez předchozí konverze. Hlavní nevýhodou této metody je relativně nízká rychlost přenosu dat.

Použití flash disku pro iPhone

Nejjednodušší způsob, jak stahovat videa do iPhonu, je použít speciální flash disk s konektorem Lightning. Víte, jak kopírovat soubory na flash disk, že?? Zde je stejný princip.

Pokud často sledujete filmy na iPhonu nebo iPadu nebo prohlížíte dokumenty ve formátech PDF, XLS, DOC atd.п. Tento zázračný přístroj prostě musíte mít na dosah ruky.

Tento typ klíčenky má na jednom konci konektor Lightning a na druhém známý konektor USB-A. Jakmile přenesete video soubor z počítače na USB flash disk, můžete si jej okamžitě prohlédnout na iPhonu nebo jej nahrát do paměti iPhonu pro pozdější zhlédnutí.

Přehrávat lze většinu formátů videa a hudby (AVI, MKV, MOV, MP4, MPG, FLV, VOB, 3GP, MP3, WAV atd.) Není třeba nic převádět.

Na webu je samostatný článek, kde podrobně popisuji, co je to USB flash disk pro iPhone, jak s ním pracovat a kde si ho můžete koupit (odkaz na článek). Pokud se však chcete pustit do trochu náročnějšího procesu, existují i jiné způsoby, jak videa do iPhonu ripovat.

Stahování filmů přímo z internetu

Nejprve je třeba nainstalovat do iPadu nebo iPhonu aplikaci pro stahování videa, například program „Offline Video Player“, který spoustu placených i bezplatných v App Store.

Všechny podobné programy zpravidla fungují na stejném principu: při spuštění sledování filmu se zobrazí speciální tlačítko pro stažení souboru do paměti zařízení.

Takto stažené filmy můžete sledovat přímo v aplikaci nebo je přenést do libovolného přehrávače videa. jak chcete.

která, aplikace, video, iphonu

Stahování videa z pošty

Toto je snadný způsob ukládání videí z Internetu do iPhonu. Pro úspěšný výsledek je nejdůležitější dodržovat pokyny:

  • Otevřete e-mailovou schránku a najděte v ní video, které chcete stáhnout do telefonu.
  • Klikněte na funkci přílohy a vyberte možnost „Uložit do cloudové služby“.
  • Nyní můžete soubor v cloudu zobrazit z jakéhokoli jiného zařízení zadáním přihlašovacích údajů.

Další aplikace a programy

Kromě výše uvedených metod existuje mnoho programů, které umožňují stáhnout potřebný videomateriál do zařízení Apple. Následuje seznam nejoblíbenějších aplikací.

která, aplikace, video, iphonu

iTransmission

Poměrně jednoduchý program, který můžete získat zdarma na stránkách emu4ios.net. Je to torrentový klient, který dokáže rychle stáhnout video soubor do libovolného zařízení Apple. Princip fungování programu je jednoduchý. Uživatel si nejprve musí stáhnout a nainstalovat klienta do telefonu, poté si může stáhnout klipy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS