Která bezdrátová sluchátka jsou vhodná pro Samsung

Nejlepší sluchátka pro sport

Výběr sportovních sluchátek Mezi širokou škálou obchodů je důležité neztratit počáteční cíl. Počet prezentovaných modelů nás nutí zapomenout na základní požadavky a odrůdy návrhů mohou někdy způsobit zcela odlišné sluchátka vůbec. Chcete.li snížit vyhledávací kruh, můžete si prohlédnout horní sluchátka pro sporty autoritativních zdrojů. Fanoušci fitness si mohou koupit sluchátka Bluetooth Samsung, protože tyto modely mají těsné přistání a dobře znějí. Na základě poptávky jsme shromáždili hodnocení sportovních sluchátek Bluetooth, ve kterých budeme zvážit každý model.

Modely, které jsou přizpůsobeny pro aktivní třídy, zpravidla spadají do vrcholu nejlepších sluchátek pro sport. Pokud pro většinu uživatelů je hlavním požadavkem pro náhlavní soupravu kvalita zvuku, pak by sluchátka pro sport měla kombinovat několik parametrů najednou.

Funkce sportovních sluchátek:

 • Mít pevné přistání a vylepšené ergonomii;
 • Model by měl mít ochranu před vlhkostí a lehkou hmotností;
 • Outshoots jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů;
 • Je žádoucí mít režim snižování hluku;
 • Kvalita zvuku by měla být nejlepší.

Sportovní sluchátka mohou být zapojena i bezdrátová, protože obě možnosti mají své vlastní vlastnosti. Mezi obecné nevýhody kabelových modelů patří konstantní přítomnost kabelu a zdroj zvuku, ale hlavní nevýhodou bezdrátových sad je potřeba je nabít.

Top 10 nejlepších sluchátek Samsung

Klasická kabelová náhlavní souprava s dobrou zvukovou zemí: Jižní Korea (produkované v Číně) Průměrné hodnocení (2022): 4

Staré.timery mezi kabelovými sluchátky z Samsungu. Dříve narazili na chytré telefony z jednoho ekosystému, ale nyní je lze zakoupit samostatně. Připojeno k telefonu pomocí přímého zástrčky Minijack 3.5 mm, vybavený 1.délkovým kabelem 1.5 m a dálkové ovládání pro přepínání skladeb/odezvy na hovor. Jako náhlavní souprava se tyto uši dobře projevují: mikrofon vyjadřuje hlas reproduktoru reproduktoru, alespoň cizí hluk.

Ale zvuk sluchátek není zdaleka nejlepší. Zvuk je zde obyčejný, navržený pro nepodeshovaného uživatele. Nějaký zvuk se dokonce jeví jako plochý, ale všechno je tu individuální. Model nemá žádné zvláštní nevýhody kromě zvuku, s výjimkou vysoké ceny: za 1500 si můžete koupit jiné kabelové uši s nasycenějším zvukem.

Typy sluchátek

Tato část je vytvořena více, aby se ukázala, že v případě žádoucího si můžete vybrat bezdrátová sluchátka podle jakéhokoli televizního modelu. Něco se někde liší, ale v důsledku toho-budou fungovat. Podívejme se tedy na možné možnosti.

Jakákoli bezdrátová sluchátka se skládají z přijímače (samotných uší) a vysílače (samostatný nebo postavený v televizi). Hlavním úkolem připojení je vykouzlit přijímač pomocí vysílače. Pokud jsou doručeny v soupravě, všechny problémy jsou vyřešeny bez nás.

 • Vloženo. vloženo do samotného ucha. Ze strany vypadají elegantní, světle, ale vnější zvuk bude stále slyšet (pokud ne neslyšící vložky). je to nejvíce, pokud jsou v domě malé děti.
 • Faktury. jen „překrývající se“ v uchu. Průměrná možnost.
 • Krytí. zcela uzavření ucha. Nejlepší zvuk, nejlepší zvuková izolace. Chcete.li zobrazit skvělou kinzu.

To nemá vliv na náš typ připojení. vyberte si pro sebe, jaké vaše I bez této klasifikace je problém s výběrem velmi komplikovaný, ale konec konců existují i ​​jiné separace.

 • Rádio.
 • IK.
 • Bluetooth. nyní je to jedna z nejlepších možností. A vzdálenost je normální (10 metrů) a rušení je přinejmenším a zvuk téměř nezaostává za. A technologie Bluetooth je všeobecně dostupná a kombinuje se téměř vším. A existuje jen otázka. existuje vysílač nebo ne, protože televizory obvykle nejsou dodávány s vysílačem a modul Bluetooth vestavěný je daleko od všude daleko od všude.
která, bezdrátová, sluchátka, jsou, samsung

Než bezdrátová sluchátka se liší od sebe navzájem?

Sluchátka intrachannelu i Bluetooth se mohou lišit v přítomnosti technologií a parametrů, ale tak či onak jsou všechny rozdíly snadno seskupeny.

Hlavní faktory rozdílů v bezdrátových modelech

 • Design, přítomnost ochrany vlhkosti a metoda výsadby v ušpilování;
 • Kapacita baterie a provozní doba, technologie nabíjení;
 • Podpora technologie redukce šumu, provozní režimy;
 • Typ metod panelu a řízení;
 • Přítomnost senzorů a senzorů, poloměr připojení;
 • Kvalita zvuku (typ reproduktoru, citlivosti, frekvence reprodukce, podpora kodeku);
 • Kompatibilita a zařízení OS.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds

Sluchátka Samsung Galaxy Buds. první generace v řadě Samsung Buds, model byl představen v únoru 2019. Náhlavní souprava byla vytvořena ve čtyřech odstínech: v černé, stříbrné, žluté a bílé. Navenek, tato sluchátka Samsung bez drátu jsou podobná Samsung Galaxy Buds Plus, ale mezi náhlavními soupravami jsou významné rozdíly.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds mají podlouhlé pouzdro ve velikosti 26,5x70x38,8 mm a váží 40 gramů. Správa se vyskytuje přes dotykový panel vložky nebo pomocí nositelné aplikace Galaxy. Stejně jako následné verze náhlavní soupravy podporují pupeny Samsung Galaxy Budza, Samsung Scalable Codec, SBC a AAC.

V vložky Samsung Galaxy Bads je nainstalována jedna dynamika a 2 mikrofon, existuje způsob zvukového sborníku externích zvuků. Technologie aktivního redukce šumu není podporována, ale výsadba sluchátek poskytuje pasivní potlačení hluku. Sluchátka Bluetooth Data pro Samsung budou nejlepším řešením při hledání náhlavní soupravy pro každodenní použití, poslech zvukových knih, hudby a telefonních rozhovorů.

Samsung Galaxy Buds:

Náhlavní souprava Samsung Galaxy Bads má v každé vložce 58 mAh baterii, pouzdro je vybaveno baterií 252 mAh. Bezdrátová sluchátka Samsung Buds můžete nabíjet prostřednictvím portu USB Type-S, prostřednictvím dokovací stanice s podporou protokolu QI nebo mobilního zařízení s funkcí bezdrátové síly PowerShare.

Top-5 hodnocení nejlepších bezdrátových sluchátek Samsung

Místo Modelka Cena
#jeden Samsung Galaxy Buds Zjistěte cenu
#2 Samsung Galaxy Buds Live Zjistěte cenu
#3 Samsung Galaxy Buds Zjistěte cenu
#4 Samsung EO-BG950 U flex Zjistěte cenu
#5 Samsung EO-BG920 úroveň u Zjistěte cenu
 • Technologie připojení. Pokud jde o telefony hlavy, může to být infračervená, rádiová frekvence, Wi-Fi nebo Bluetooth kanál. Pro různá zařízení.reprodukční zařízení je relevantní určitá metoda komunikace, ale drtivá většina moderních bezdrátových sluchátek je spojena s vysílačem „Blue Tooth“.
 • Formový faktor. Bezdrátové sady (sluchátka) jsou vloženy i vakuum, stejně jako režijní a plná velikost. První z nich jsou mnohem kompaktnější, druhý má vyšší kvalitu zvuku.
 • Další kabel. Některá bezdrátová zařízení (hlavně plná velikost) jsou vybavena odnímatelným kabelem. Je vhodné jej připojit doma uložením vypouštění baterie.
 • Baterie. Bezdrátová sluchátka mohou jíst jak z typických baterií (AA, AAA atd.), A z postavených nabíjecích baterií značky. Čím vyšší je kapacita baterie, tím delší sluchátka budou fungovat bez dobíjení.
 • Ergonomie. Parametr z velké části závisí na individuálních vlastnostech konkrétního uživatele. V každém případě by náhlavní souprava neměla způsobovat nepohodlí s prodlouženým používáním a je vhodné mít dobrou zvukovou izolaci. Sluchátka by neměla rozdrtit nebo ustupovat od hlavy (vyskočit z uší).
 • Rozměry a hmotnost. Kompaktní světelné vložky budou ideální pro sport, je lepší si vybrat model plné velikosti pro domov.
 • Mikrofon. Relevantní pro lidi, kteří používají telefon jako přehrávač médií. Všechny moderní náhlavní soupravy jsou vybaveny stavěným mikrofonem, což uživateli umožňuje mluvit po telefonu, aniž by to získalo.
 • Frekvence. Lidské ucho vnímá zvuky v rozmezí od 20 do 20 tisíc Herz. Sluchátka s vysokou kvalitou bez problémů reprodukují tento frekvenční rozsah bez problémů.
 • Napájení. Parametr přímo související s objemem a nasycení zvuku. Čím vyšší je síla, tím objemnější a „šťavnatější“ zvuk, ale v případě bezdrátových zařízení kvůli určitým omezením není tato charakteristika vynikající. Pro poměrně hlasité poslechové hodnoty hodnoty 40–100 MW bude více než dost.
 • Impedance. Aktivní odpor sluchátek může být 16–36 ohmů a tato charakteristika musí odpovídat podobnému parametru zdroje signálu. V případě bezdrátových modelů na tom moc nezáleží.
 • Další funkce. Mnoho bezdrátových sluchátek je vybaveno dalšími možnostmi. dotyková tlačítka, postavená. v tunerech, podpora různých pomocných softwaru. Přítomnost takové funkce často významně ovlivňuje náklady na zařízení.

Sony WF-1000XM3-Vypnou vás z hluku a rozruchu a přenesou vás do světa rytmů

Většina lidí, kteří kdy měli sluchátka od Sony, si na tuto značku pravděpodobně nemůže stěžovat. Musím přiznat, že model Sony WF-1000XM3 nebude zneuctit japonský obří.

Vypadají elegantně, zvuk je čistý a dobře vyvážený a pro bezdrátová sluchátka jsou docela hlasitá. V kombinaci s pečlivým vypnutím zvuku, který nenajdete nikde jinde, dává to efekt podobný sluchátkům s vysokou třídou.

Na jedné vložení je tlačítko pro správu hudby a reakce na hovory. Sílou tohoto zařízení je jasný zvuk mikrofonu. Nebojte se, že vaše sluchátka vypadnou. Při normálním používání je neztratíte, i když s intenzivním během se může stát problémem.

Dobrá sluchátka pro město, doma a tělocvičnu. Vypadají dobře, znějí fantasticky, tlumí okolní prostředí, protože by to mělo být Sony, stejně jako pohodlné a vodotěsné. Pokud se to obává, neignorujte je.

 • Charakteristiky:
 • Aktivní redukce šumu (ANC)
 • Design: Intrachannel (uzavřen)
 • Připojení: Bluetooth 4.1, NFC
 • Typ emitorů: Dynamic
 • Podporované kodeky: AAC
 • Otevírací doba: 3 hodiny
 • Pracovní doba z baterie v případě: 9 hodin
 • Rozsah reprodukovatelných frekvencí: 20-20000 Hz
 • Hmotnost: 6,8 g

Sony WF-1000xm3-One z nejvíce znějících zcela bezdrátových sluchátek, která jsou v současné době k dispozici.

Místo. Huawei Freebuds 4i

Sluchátka TWS s dobrým zvukem a mikrofonem vydrží až 10 hodin na jeden náboj a úplný případ prodlužuje autonomii do 22 hodin. Případ je účtován podél moderního přístavu USB-C a velmi rychle. 1,5 hodiny až 100%. Ve čtvrté generaci získala náhlavní souprava ochranu vlhkosti podle standardu IP54, aktivní redukce šumu a zní ještě lépe ve srovnání s předchůdci. Spolu s tím byl vylepšen mechanismus otevírání případů, což je nyní snadno zvládnutelné jednou rukou.

Huawei Freebuds 4i jsou vybaveny hawsty emittery a pohodlně sedí v uchu, aniž by se snažily proklouznout. Z emitorů jsou nohy, kde jsou postaveny baterie a ovladače. Plastové pouzdro začalo vážit méně a má oválný tvar. Pro úplný provoz budete muset nainstalovat aplikaci Huawei AI Life k dispozici na iOS a Android. Software se prostřednictvím něj aktualizuje a je provedeno jemné ladění.

Podpora kodeků SBC a AAC, která je kombinována s dynamickými emitory s velikostí 10 mm. V komplexu to dává elegantní zvuk a správnou reprodukci kompozic jakýchkoli žánrů. Protokol Bluetooth 5 se používá pro udržitelné propojení se smartphonem.2.

 • Vysoce kvalitní aktivní redukce šumu;
 • Transparentní režim pro poslech situace kolem;
 • Smyslové řízení;
 • Pohodlně sedět v uších;
 • Žít na jednom poplatku po dlouhou dobu;
 • Hudba se zastaví, když se dostanete z ucha;
 • Podřízená aplikace pro tenké ladění;
 • Externí výkon;
 • Kvalita montáže a použité materiály.

Master Dynamic-Prusop Class Ohromující bezdrátová sluchátka

Dřívější modely MW07 (OK.10 000) a MW07 Plus (OK.27000) Master Dynamic poskytla zvuk první třídy pro skutečnou bezdrátovou komunikaci, ale neměly dostatek funkcí a nebyly tak dobré pro hovory. Novinka z roku 2021 MW08 nabízí určitá významná vylepšení, včetně přidání redukce pevného šumu a kvality hovorů, což z něj činí jeden z nejlepších modelů pro 2021.

Autonomní pracovní doba mírně se zvýšila (až asi 12 hodin výdrže baterie při 50% objemu ve srovnání s 10 hodinami pro MW07 Plus) a sluchátka jsou vybavena Bluetooth 5.2, aktivní redukce šumu se třemi mikrofony na každé sluchátko (snížení šumu během hovorů nedosáhne úrovně AirPods Pro, ale obecně se kvalita hovorů zlepšila). Snížení hluku na MW07 Plus bylo poměrně slabé; MW08 je mnohem efektivnější.

Můžete si vybrat dvě úrovně snížení šumu v nové aplikaci MD Connect pro iOS a Android a také dvě úrovně transparentnosti, které vám umožní slyšet vnější svět v různé míře. V současné době aplikace nemá příležitost nakonfigurovat zvukový profil (jsem v pořádku, protože mi zvukový profil vyhovuje). Každá sluchátka má fyzické tlačítko pro správu hraní, nikoli smyslové správy.

Tyto vložky nemusí být stejně dobré pro každé ucho, ale určitě mají vynikající vzhled, stejně jako vynikající zvuk a velké dojmy poslechu, pokud je můžete pevně stisknout. Poskytují audiofilní zvukový profil s hladkým, dobře vyváženým zvukem a jasně vyjádřeným basy. Tento model je vybaven novými 11 mm ovladači, které přidávají basu trochu ostrosti a větší jasnost. MW08 funguje dobře se všemi hudebními žánry.

MW08 je k dispozici v různých barevných verzích, jako je jejich předchůdci, zahrnuje elegantní nabíjecí ocelový kryt (je nabitý USB-C), který je kompaktní, ale má větší váhu než váš typický kryt sluchátek. Navrhuje se matný povrch případů, které přicházejí s černou a modrou verzí, a také získáte další kryt úložiště (ano, nabitý pouzdro může poškrábat, pokud jej necháte v tašce).

která, bezdrátová, sluchátka, jsou, samsung

Tato skutečně bezdrátová sluchátka nyní podporují zvukové kódy APTX a AAC a mají podle Master Dynamic rozšířený rozsah více než 20 metrů, podle Master Dynamic.

 • Charakteristiky:
 • Design: plná velikost
 • Připojení: Bluetooth 4.Jeden
 • Počet mikrofonů: 2
 • Typ emitorů: Dynamic
 • Otevírací doba: 16 hodin
 • Impedance: 32 ohmů
 • Rozsah reprodukovatelných frekvencí: 5-25000 Hz
 • Konektor: Mini Jack 3.5 mm
 • Délka kabelu: 1.25 m
 • Samotná váha: 9 g
 • Výhody:
 • Skvělý zvuk na drátu a v bezdrátovém režimu (podrobné a vyvážené, bez zkreslení)
 • Velmi pohodlné, pohodlné po mnoho hodin poslechu (s nadměrně ušimi pobuřujícími ambulantními pacienty).
 • Odolný design, vynikající materiály (ocel, hliník, pravá kůže)
 • Skvělý vzhled, vypadejte dobře na hlavě
 • Dobrý, stabilní signál
 • Dobrá autonomie (asi 18 hodin pro 50-60% objem)
 • Poplatek za 2 hodiny
 • Dobrý mikrofon
 • Současné připojení ke 2 zařízením
 • Snadná výměna nákladů, za teplého počasí můžete použít režii (na uši)
 • Dobré vybavení: dráty v copu se značkovým logem, silný kryt tkaniny s magnetickým upevňovacím prvkem
 • Přítomnost kodeku aptx

Sluchátka MW07 Plus TWS Master MW07 Plus jsou vytvářena pro aktivní uživatele. Dynamika s 10 mm elittery vytvářejí bohatý podrobný zvuk. Na sluchátka jsou také zahrnuty nabíjecí kabel, 2 páry zaměnitelných ambulantních pacientů a kryt.

která, bezdrátová, sluchátka, jsou, samsung
| Denial of responsibility | Contacts |RSS