Který iPhone je lepší černý nebo bílý

Kterou barvu iPhonu je nejlepší zvolit

Jakou barvu iPhonu zvolit? Tato otázka je rok od roku aktuálnější, protože v posledních letech bylo představeno mnoho různých barevných variant. Zde je podrobný přehled nejoblíbenějších barev nejnovějších modelů, abyste věděli, která barva iPhonu je pro vás nejvhodnější.

iPhone SE 2020, jakou barvu zvolit?

V dubnu 2020 představila společnost Apple svůj nový telefon iPhone SE 2. generace. Společnost nabízí tři barvy iPhonu se: červenou, bílou a černou. Toto omezení odstínů snížilo napětí při výběru smartphonu.

O tom, která barva je zdaleka nejoblíbenější, se zmíníme níže.

Společnost Apple každoročně představuje barevnou a reklamní kampaň propagující různé modely mobilních přístrojů. V roce 2020 je základem černá barva, která vypadá skvěle se sklem a hliníkem. Jedná se o klasiku, která je univerzální a bude dokonale slušet mladým mužům i dívkám. Smartphone vypadá kompaktně, diskrétně a stylově.

Černá barva má však i své nevýhody spojené s tím, že na ní je vidět prach, otisky prstů. I drobné škrábance a oděrky vyniknou.

iPhone se je také bílý, ale upozorňujeme, že bílý je pouze kryt smartphonu a samotné rámečky jsou černé. Je tedy správné říci, že gadget je černobílý. Jde o to, že společnost Apple upustila od bílých rámečků a nyní se všechny iPhony dodávají výhradně s černými rámečky. Bílý iPhone se do jisté míry podobá stříbrné řadě pátého, šestého a sedmého gadgetu.

Bílý model má okamžitou výhodu: nejsou na něm vidět otisky prstů, drobné škrábance ani poškození.

iPhone se s červeným zadním krytem vypadá velmi působivě. Je třeba poznamenat, že taková kombinace nebyla dosud nikdy zaznamenána, a proto stojí za pozornost. Ale červené pouzdro, stejně jako černé, okamžitě odráží prach, otisky a malé škrábance, takže byste měli být opatrní s takovým gadgetem. Přední rámečky jsou jako vždy černé, což modelu dodává styl.

Existuje další argument pro červený iPhone se. Při nákupu každého modelu iPhone v červené barvě věnuje společnost část peněz na boj proti tak strašné nemoci, jako je AIDS. Pokud jde o iPhone se, při každém nákupu tohoto konkrétního modelu jde část výtěžku na boj proti další pandemii, která zachvátila svět. COVID. 19.

Levandule

Milujete umění, dáváte přednost opeře před kinem, na rande byste nikdy nešli bez květin a kalhoty byste nevyměnili za tepláky, ani kdybyste se báli smrti. Jste opravdový estét a požitkář, pravděpodobně sbíráte vinyly a máte pochopení pro víno, což znamená, že váš smartphone by měl být také elegantní a trochu výjimečný. Do konceptu by se hodila barva lila nebo levandule.

Nesnášíte omezení. Jste proti termínům, pevným platům, kancelářské práci a dalším omezením. Zakazovat vám cokoli nemá smysl, protože vás to jen povzbudí k divočení. Milujte futurismus ve všech jeho podobách, podporujte normcore a sledujte inovace a technologické novinky. Tak nepřehlédněte bílý iPhone 11.

Nikita Gorjainov

Šéfredaktor iPhonů.ru. Děkujeme, že nás čtete. Máte dotaz, návrh nebo něco zajímavého? E-mail [email protected]

Apple slaví Den Země. Společnost věnuje peníze z nákupů v Apple Storu na charitu

V Rusku byl zahájen prodej fialového iPhonu 12 a iPhonu 12 mini

Komentáře 96

Po prezentaci chtělo 12 modrých. Ale když jsem viděla živé fotografie této jasně modré barvy, měla jsem pochybnosti. Zřejmě bude opět černá.

@K1dmaN. objednal jsem si modrý, vždycky ho můžu udělat černý tím, že ho zakryju černým pouzdrem)

@Andrey K Červená, nějakým způsobem růžová podle fotky.

Kde je možnost „promiň, ledvina, žádnou si nevezmu“??))

@batruha. kdo nemá peníze a lituje své ledviny, pracuje v pracovní době. 😉

@Eugene. ahah))) nebo jiná možnost: „vždycky mi jedna ledvina zbyde, určitě si ji nevezmu“)))

@batruha. Zbývá jedna ledvina? Pak získáte pouze hlaomi ?

@evgenLIP. A měli byste, obrazovka IPS s rozlišením 2010 by měla být již změněna

@draka_v_stolovoy. No, protože obrazovky dát 80k? A změna loňské vlajkové lodi, nevím, nevím A ips bude sloužit ještě rok nebo dva) pak můžete jít na novou aktualizaci a výměnu) Co to bude?? 13-14 iPhone říkáte?

@evgenLIP. v pořádku, nemá to smysl. Ale pro mě by bylo hezké vyměnit 8 za i12 mini ?

@draka_v_stolovoy. „resolution“ „2010“ „IPS“ všechna slova z metodiků nazývá rovnou, ale ve skutečnosti není nic, co by odporovalo? Ani jedno, ani druhé není špatné.

@evgenLIP. 11 ips. skvělá obrazovka. Oled má lepší černou a světlé odstíny. IPS má lepší rohy, mnohem lepší bílou barvu, obecně měkčí „pevný“ obraz. Má lepší bílou barvu, hustší pixely (větší vzdálenost mezi subpixely). Rozlišení, pokud se podíváte na subpixely. stejné, nenechte se zmást těmito ppi.

12 pro max 256 modrá, ale na druhou stranu. nyní 11 pro max 256 šedá pod barvou mas a v pouzdře. což činí výběr barvy trochu zbytečným. Ačkoli po roce nošení posledních 7. 128 Black Jet, odevzdal pouzdro a sklo. a celkově jsem ho prodal vcelku, i když po třech letech používání ošuntělý (škrábance, promáčkliny na rozích)

@sspilotss. 7 neměl žádné zadní skloz mé zkušenosti s X-tec, který kvůli zadnímu sklu a ocelovému lakovanému rámu vyletěl z mých rukou po 3 hodinách vybalování, bez pouzdra nebo filmu na „zádech“ nemůžete nosit 3 roky bez výměny

@AS_999. To je to, co říkám. takže nyní pouzdro a sklo. I když jsem si Black Jet koupil nejen proto, že je pěkně lakovaný. on. kupodivu byla méně kluzká než klasická černá. matná.

Loňská zelená (PRO) se mi nějak líbila víc než nová modrá (PRO).

Upgrade 7 128gb na 11 pro 256gb. Na dvanáctce mi zbývá 25 tisíc. Vydrží další 3-4 roky.

Ještě jsem se nerozhodl, Myslím, že maximum v mých rukou, možná jsem na to zralý. protože už teď vypadá malá)

který, iphone, lepší, černý, nebo

Nákup 12 Pro Max graphite 512, jedinou obavou je dostupnost. Opravdu, každý rok čtu tyhle zprávy o nedostatku a každý rok v klidu nakoupím v maloobchodě hned v den uvedení na trh nebo o pár týdnů později 🙂

@inciter. bude to 100%, nikdo to nepotřebuje, jen vy)))

@Mikki. Osobně jsem chtěl přejít a upřímně řečeno, pro mě to není „je to velmi drahé“, ale po zhlédnutí prezentace a první dojmy západních bloggerů, nechápu, proč potřebuji nový telefon. všechny stejné, takže si myslím, že to stojí za to, aby se

@Artemw204. pokud máte některý z iPhonů z posledních tří let. samozřejmě nemá smysl, pouze pokud chcete utratit peníze.

Pokud porovnáte modré barvy na modelu Pro a 12. Ten obyčejný má místo modré barvy kostku. ??♂️

@Andrey K pro fanoušky LA Dodgers bude v pořádku.

Sám přemýšlím o přechodu na iPhone 12 Pro Max, ale čekal jsem na 120 hertzů, nyní dilema. Vyměňte ho a získejte ho na 120 hertzů a upgrade později nebo počkejte na příští rok :))

@A.G. Můžete čekat celý život. Změnit a zapomenout.

který, iphone, lepší, černý, nebo

@iLexa. Nejsem odborník, ale po návratu k běžné verzi na iPadu poznáte rozdíl:)

@A.G. Rozdíl je patrný na iPadech, ale ne tolik na telefonech. Zkontroloval jsem to osobně.

@FiLunder_7. Ano, a záleží také na každém. Používal jsem Poshka 10.5″ a nezaznamenal vůbec žádný rozdíl

@A.G. stejný příběh. Ale nešel bych na maximum. Dříve jsem používal 6plus a byl jsem s ním spokojený, ale běžné Poshcas jsou v ruce mnohem pohodlnější. Zaplatil bych cenu maxima za náplň v 12pro.

@A.G. Ne, nemám energii čekat, je čas na upgrade) vezmu 12 pro 256. Chtěl jsem si pořídit ten nejnabitější, ale velikost maxima je pro mě příliš velká.

@Kyca. Hodně štěstí?? se přikláněl k tomu, že si ho také koupí 🙂

apl znovu vydala svůj starý model. Chtěl jsem si pořídit ten nejnabitější, ale velikost Maxe je pro mě příliš velká

@Alisa Selezneva. Bylo by zajímavé udělat stejnou anketu. „Používáte dodávanou nabíječku/sluchátka“ Vždycky jsem je měl po vybalení v krabici. A vůbec nemá smysl truchlit.

@Kyca. a tady je to obtížné. Já například mám k dispozici pouze nabíječky Apple. Ale pokud přemýšlíte o tom, co nabíjím, ukáže se, že je to stará nabíječka téměř od prvního iPadu.

@tamtam. 1 o nabíječce iPad) také všechny jednotky jsou v krabicích

přečtěte si komentáře. Holky jsou takové holky)

@kurochka. Ano, slepice, dívky jsou takové slepice ?

Čekám, až SE klesne cena, jinak si pořídím 8

Dám mini a normální otočku, podívám se na barvy a pak se rozhodnu. Letos se bez osobního setkání s iPhonem neobejdete.

Chtěl jsem si pořídit iPhone 12 Pro 128GB, ale viděl jsem průzkum a myslím, že ne. 128 nebude stačit? Pro 6s je to dost?

@DeMoniZis. pokud natočíte video, uloží se fotografie a historie watsapu. to nebude stačit

@Gidrotehniks. jsou také nahrány na iCloud? Ale protože formát bude MB a stojí 256, ale plánuje přenést do iPadu nebo cloudu. Zatím 60 GB zdarma v telefonu nyní 14k fotografií. Myšlenka 128 pro jejich oči

Volby pro ženy a dívky

Rozhodování není snadné, ale je možné. Vyhoďte černou barvu. Ženy milují jasné barvy.

Bílá barva je nejpřínosnější a nejneutrálnější. Pokud chcete dárek pro dívku a neexistují žádné údaje o jejích preferencích, měli byste zvolit bílou barvu. Ostatní možnosti však mohou být zavádějící.

V módě jsou jemné odstíny zelené a fialové. A samozřejmě červená a žlutá. Tyto barvy jsou ideální pro dívky, které sledují módní trendy.

Co kupují muži

Která barva iPhonu 11 je pro muže nebo pro chlapa?? Je to mnohem jednodušší. Mohou si koupit smartphone v libovolné barvě.

Obchodní život a pravidelné schůzky ve formálním prostředí vyžadují bílý nebo černý telefon. Oblíbená je však také červená a žlutá barva. Světlá barva v kombinaci s černou přední vložkou je prostě bomba. Zelená a fialová nejsou pro muže úplně vhodné, ale volba je na nich.

Několik tipů

V jakých barvách vypadá iPhone 11 nejlépe a kterou si vybrat, záleží na uživateli. Při výběru je však třeba vzít v úvahu následující vlastnosti:

  • účel použití miniaplikace;
  • Kdo nakupuje (muž/žena);
  • styl budoucího uživatele;
  • Doba možného používání (zářivě barevný smartphone si můžete koupit na rok);
  • rozpočet na nákup.

S ohledem na tyto body se můžete správně rozhodnout. Všechny barvy řady iPhone 11 si najdou své obdivovatele. Pokud nechcete riskovat, raději zvolte klasiku. černou nebo bílou. Chcete-li vyniknout z davu, můžete zvolit nový odstín fialové. Zelená by byla elegantnější.

Při nákupu chytrého telefonu je třeba zohlednit životní styl, profesi a osobní preference uživatele. Hned si ale vyberte barvu, která se vám líbí, protože má potenciál být velkým zdrojem radosti a dobré nálady.

Kamery jsou dobře napumpované, i když to není vždy patrné

Velkou novinkou iPhonu 12 je po změně designu fotoaparát.

iPhony 12 mini, iPhone 12 a iPhone 12 Pro mají stejné základní a ultraširokoúhlé moduly. Model Poshki má navíc teleobjektiv a snímač LiDAR, ale o nich si můžete přečíst později v recenzi Nikity Pro.

iPhone 12 má stejně jako před rokem dva objektivy: širokoúhlý 12 MP a ultraširokoúhlý 12 MP.

Žádný optický zoom, vůbec žádný. Můžete použít maximálně 5násobný digitální zoom pro fotografie a 3násobný pro video.

Při přiblížení bude mít snímek o něco méně detailů. A to i přesto, že společnost Apple letos odvedla skvělou práci s detailním popisem finálních snímků.

Noční portréty nelze fotografovat. Kamera tuto funkci jednoduše nepodporuje, potřebujete senzor LiDAR.

Vlastnosti objektivu jsou u iPhonu 12 i iPhonu 12 Pro totožné:

▪️ Hlavní širokoúhlý objektiv se světelností f/1.6 ▪️ Druhý ultraširokoúhlý objektiv s clonou f/2.4

Superširokoúhlý fotoaparát zachytí dvakrát více objektů na fotografiích a videích. I při natáčení běžného videa s velmi širokým úhlem záběru dochází k velmi malým otřesům.

Ačkoli je při běhu více viditelná, stále není kritická a obecně je v pořádku. Společnost Apple dokázala příjemně překvapit.

iPhone 12 nyní podporuje Dolby Vision při 30 snímcích za sekundu. Technologie dynamicky kóduje metadata. Výsledkem je maximálně optimalizovaná reprodukce obrazu pro celý segment videa i pro jednotlivé scény. HDR10 to neumí.

Objevila se další funkce Korekce zkreslení objektivu. Umožňuje inteligentně obnovit ztracené detaily, linie a barvy.

Ano, překladatelé zjevně uspěchali text popisu

Líbí se mi také plynulé přepínání mezi fotoaparáty. Pokud v předchozí generaci nebylo patrné, ale bylo zcela reálné jej zachytit, nyní je to prostě nemožné. Společnost tuto funkci zdokonalila.

snadná kontrola. Stačí vzít jakoukoli luxusní vlajkovou loď s ultraširokoúhlým fotoaparátem a přepnout na ni z běžného fotoaparátu. Přechod mezi nimi je jasně vidět.

iPhone 12 a novější tento problém nemají, jen plynulé zvětšování obrazu. Až na to, že se občas zpomaluje, ale myslím, že to bude s novým softwarem opraveno.

Nebudete tomu věřit, ale barvy jsem neupravoval ručně. Při natáčení to za mě udělal můj iPhone. A je velmi široký!

Už žádné rozmazávání srsti zvířat a realističtější barvy

Nevím, jak se to stalo. Funkce Smart HDR 3 však posouvá obraz na nereálnou úroveň. Střílel jsem na automatiku

A ano, superširoká obrazovka má menší zkreslení na okrajích obrazu. Jsou hladší a ne tak roztažené jako u některých rybích ok.

A díky technologii Smart HDR 3 jsou barvy na fotografiích realističtější než kdykoli předtím. To je jak klad, tak zápor. Ne vždy se chcete dívat na nudné barvy svého okolí.

Různé portrétní fotografie jsou navíc ještě lepší. I bez teleobjektivu nejsou zvířecí chlupy nebo malé předměty rozmazané.

Benchmark, protože milujete benchmarky

Oblíbení papoušci. Letos existuje samostatný důvod, proč jim věnovat pozornost: iPhone 13 Pro a Pro Max jsou vybaveny vylepšeným čipem A15 Bionic s dalším 3D jádrem. Oproti iPhonu 12 zvyšuje výkon videa až o 50 %. To je hodně, vzhledem k tomu, že je to teprve rok!

Výsledky výkonu procesoru vlevo a výsledky výkonu grafického čipu vpravo

Výsledky výkonu procesoru vlevo a výsledky výkonu grafického čipu vpravo

3DMark, Wild Life Extreme, iPhone 13

3DMark, Wild Life Extreme, iPhone 13 Pro

To je pořádný skok ve výkonu grafického čipu, nemyslíte? Testování dále, ve hrách, ve vykreslování. a závěry vám řekne o něco později.

Produkt RED iPhone 12 a iPhone 12 mini

iPhone 12 PRODUCT RED. Klasická, ale odvážná volba. Zářivě červená barva upoutá pozornost, vytváří odvážnou atmosféru: je svěží a odvážná. Je pravděpodobné, že se vám toto barevné schéma bude líbit, pokud máte rádi trochu koření pro své technologie. Pokud si mezitím vyberete výrobek RED, jak už pravděpodobně víte, přispějete částí svého nákupu na celosvětový fond pro boj proti viru Covid-19.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS