LCD with Touch Screen for Xiaomi Redmi Note 11T 5G – Blue (display glass combo folder). Redmi note 11t 5g

Redmi Note 11t 5G

Domů / Mobilní náhradní díly / displeje / LCD s dotykovou obrazovkou pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G. Modrá (složka kombo displeje)

Obrázek pouze pro prezentaci.Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného produktu.

Detaily produktu

Dostal rozbitý displej ve vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G? Kupte si kompletní LCD s dotykovou obrazovkou pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G. Modrá a vyměňte rozbité, prasklé nebo poškrábané obrazovky v sluchátku. 100% perfektní fit s vysokou kvalitou výroby. S nejméně technickým vědět, jak je nutné, je nejjednodušší vyměnit zobrazení pro váš sluchátko.

Náhradní kombo LCD s dotykem pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G přichází s zárukou výroby vad a doprava se provádí v zabezpečeném balení, abyste se ujistili, že produkt získáte v perfektním tvaru.

 • Nejjednodušší typ části k dispozici pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G, který nahradí ve vašem sluchátku nejméně požadovanými technickými znalostmi.
 • Vysoce kvalitní produkt se 100% perfektním přizpůsobením.
 • Kompletní zobrazení kombo s LCD obrazovkou a dotykovou obrazovkou digitizéru.
 • Testováno před odesláním (QC hotovo).
 • Zbrusu nový produkt s zárukou výroby vad.
V KRABICIKOMPATIBILITADOSTUPNOST
Prodejní balíček 1 kus LCD dotykové složky pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G (modrá)
Typ Zcela nový (kompatibilní, ne originální)
Kompatibilní značka Xiaomi
Kompatibilní model Xiaomi Redmi Note 11t 5G
Dostupnost K dispozici k objednávce
Poměr plnění Klikněte zde
 • Před zadáním objednávky prosím identifikujte svou část. Ujistěte se, že objednáváte správnou část pro své sluchátko.
 • Nahrazení LCD za dotykovou obrazovku pro Xiaomi Redmi Note 11t 5G je technický úkol. Než ji zakoupíte, ujistěte se, že jste schopni tuto část nahradit.

Záruka

Zakryté zárukou Ano, pouze náhrada. Žádné návraty
Shrnutí záruky 10 dní záruka na výměnu
Typ záruční služby Odeslat prodejci od Courier
Záruka TC Klikněte zde
Země původu Čína

Odhad odeslání

Dodací doba produktu:

Dodací doba produktu závisí na dostupnosti produktu, kterou metoda přepravy vybrala v době pokladny. Ve většině případů, když je přijata objednávka, je odeslána do našeho objednávkového oddělení dokončena ve zobrazeném čase při objednávce.

Chcete.li získat další objasnění, kontaktujte nás zde nebo nám zavolejte na číslo 09599197756

Recenze Redmi Note 11 Pro 5G Recenze: hodný nástupce nebo jen 5G aktualizace?

Xiaomi již dlouho prokázal, že je jedním z nejlepších výrobců telefonních telefonů, které nabízejí vlajkové funkce pro cenově dostupné cenovky. Tady máme Redmi Note 11 Pro 5G, která dorazila, aby toto prohlášení znovu prokázalo.

Redmi Note 11 Pro 5G je jen jedním z tria Note 11 Pro od Redmi. Další dva jsou Redmi Note 11 Pro a Redmi Note 11 Pro Plus 5G.

Nyní ano, rozhodně to má své pády a rozhodně není pro každého, ale v závislosti na tom, co hledáte, by to mohlo být perfektní fit pro vaše potřeby i peněženku.

Z Redmi Note 11 Pro 5G se může lišit, ale v USA jde někde mezi 330 až 400 a 330 až 400 EUR v Evropě. Dodává se ve třech kombinacích RAM/Storage: 6/64 GB, 6/128 GB a 8/128 GB.

.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Dobrý

 • Skvělá kvalita zvuku pro spotřebu médií
 • Skvělá výdrž baterie a rychlosti nabíjení
 • 67W nabíječka v krabici
 • Úžasný displej
 • Dobrá hlavní kamera
 • Rozšiřitelné úložiště

Špatný

 • Kvalita a stabilizace subparu videa
 • Hmyz
 • Stará verze Android
 • Pouze 2 roky aktualizace softwaru
 • Bloatware

Kvalita návrhu a zobrazení

Stejně jako jeho předchůdce je The Redmi Note 11 Pro 5G určitě jedním z lepších dostupných telefonů

Zadní panel je vyroben ze skla, i když byste jej mohli snadno zmást za kov Ve třech barvách najdete Redmi Note 11 Pro 5G: Graphite Gray, Polar White a Atlantic Blue, z nichž všechny vypadají docela cool a stylově.

Jediná tlačítka, která najdete na redmi poznámce 11 Pro 5G, jsou tlačítko napájení a hlasitost na pravé straně. Oba při kliknutí vydávají opravdu příjemný pocit. Nějak jsou měkké, ale také uspokojivě clicky zároveň. Ano, jsem si vědom toho, že tento popis je na hranici znějících, dobře, divný, ale co mohu říci. Xiaomi pro mě tlačil všechna správná tlačítka.

Když už mluvíme o tlačítek, vloženo do tlačítka napájení je skener otisků prstů Redmi Note 11 Pro 5G. Neměl bych na to přesně svou sázku do závodu pro nejrychlejší skenery otisků prstů, ale dělá to dost dobré práce. Stojí za zmínku, že se zdá, že je o něco rychlejší, pokud skutečně kliknete na tlačítko napájení ve srovnání s pouhým umístěním prstu na něj.

Ports-wise, tam je 3.5mm konektor sluchátka nahoře. Počkejte! Ne tak zhurta. Je to ještě lepší! Na dně existuje zásobník SIM karty, který také zdvojnásobuje to, co teď? Ano, slot pro kartu microSD! Rozhodně některé bonusové body zde pro Redmi Note 11 Pro 5g za přivedení jak kabelového zvuku, tak rozšiřitelné úložiště na stůl. Jo, jo, a port USB-C je tam také.

Z hlediska ochrany je redmi poznámka 11 Pro 5G certifikována IP53, což znamená, že je poněkud chráněna proti prachu a zvládne déšť nebo pocení. Sklo zakrývající displej je Corning Gorilla Glass 5, ale já bych na tom příliš nebyl závislý.

Pokud chcete být mimořádně opatrní, můžete nainstalovat plastový ochránce obrazovky a robustní transparentní pouzdro, které přicházejí do krabice s redmi note 11 Pro 5G. Protektor obrazovky není nainstalován, takže to budete muset udělat sami.

Když už mluvíme o tom, co je v krabici, Redmi Note 11 Pro 5G je také přichází s rychlou nabíječkou 67 W, která jí pomáhá dosáhnout některých úžasných rychlostí nabíjení, na kterých se dotknu později, v části baterie této recenze.

Jedním z nejsilnějších obleků Redmi Note 11 Pro 5G je jeho displej. Může to jít až 120 Hz obnovovací frekvence, nebo pokud chcete ušetřit značné množství baterie, můžete ji místo toho snížit na 60 Hz.

6.67 “AMOLED DOTDISPLAY s rozlišením 2400 x 1080 pixelů produkuje skvělé barvy, kontrast a sledování úhlů. Venkovní viditelnost displeje byla dostatečně slušná, vzhledem k tomu, že jsem ho testoval za jasných denních podmínek. Viděl jsem, co bylo na obrazovce, aniž bych příliš namáhal oči.

A konečně, zatímco Redmi Note 11 Pro je bezpochyby velký telefon, také jeho displeje. Jinými slovy, poměr obrazovky k tělu zanechává malý prostor pro zklamání. Většina rámy zůstává na všech stranách tenká, přičemž spodní je o něco tlustší.

Barevný graf CIE 1931 XY barevného gamut představuje sadu (oblast) barev, které displej může reprodukovat, s barevným prostorem SRGB (zvýrazněný trojúhelník) sloužící jako odkaz. Graf také poskytuje vizuální reprezentaci přesnosti barvy displeje. Malé čtverce přes hranice trojúhelníku jsou referenční body pro různé barvy, zatímco malá tečka jsou skutečná měření. V ideálním případě by každá tečka měla být umístěna na horní části příslušného náměstí. Hodnoty „X: CIE31“ a „Y: CIE31“ v tabulce pod grafem označují polohu každého měření v grafu. „Y“ ukazuje jas (v nits) každé měřené barvy, zatímco „Target Y“ je požadovaná úroveň jasu pro tuto barvu. A konečně, ‚ΔE 2000‘ je delta e hodnota měřené barvy. Hodnoty delta e pod 2 jsou ideální.

Graf přesnosti barev poskytuje představu o tom, jak blízko jsou měřené barvy displeje pro jejich referenční hodnoty. První řádek obsahuje naměřené (skutečné) barvy, zatímco druhá řádek obsahuje referenční (cílové) barvy. Čím blíže jsou skutečné barvy k cílům, tím lepší.

Graf přesnosti ve stupních šedi ukazuje, zda displej má správnou rovnováhu bílé (rovnováha mezi červenou, zelenou a modrou) přes různé úrovně šedé (od tmavé po jasné). Čím blíže jsou skutečné barvy k cílům, tím lepší.

Výkon a software

Během pravidelného používání poskytl Redmi Note 11 Pro 5G Snapdragon 695 a 6/8GB RAM při navigaci v uživatelském rozhraní. Procházení webu a sledování médií bylo také hračkou pro tento rozpočet přátelský telefon Xiaomi.

Pokud jde o hraní her, Redmi Note 11 Pro 5G zvládne světlo a poněkud těžké tituly, zejména v kombinaci s technologií LiquidCool společnosti Xiaomi. Pokud však chcete hrát několik graficky intenzivních her, není to telefon, který jste hledali.

Pokud je komponenta T-Rex HD GFXBench náročná, pak je test na Manhattanu naprosto vyčerpávající. Je to test zaměřený na GPU, který simuluje extrémně graficky intenzivní herní prostředí, které má tlačit GPU na maximum. To simuluje graficky náročné herní prostředí na obrazovce. Dosažené výsledky se měří v rámcích za sekundu, přičemž je lepší více snímků.

V současné době je Redmi Note 11 Pro 5G spuštěna MIUI 13. Nyní, Xiaomi’s Android Skin rozhodně není pro všechny. Jak již bylo řečeno, během posledních několika let se to stalo tak uživatelsky přívětivější. Za Miui 13 však leží Android 11, který se v tomto bodě začíná cítit příliš starý.

Pokud jde o aktualizace softwaru, můžete očekávat dvě hlavní aktualizace Android, což není tak moc, zejména vzhledem k tomu, že začínáte již tak starou verzí. Abychom to řekli tímto způsobem, poslední zaručená verze Androidu, kterou získáte, bude pravděpodobně Android 13. Bezpečnostní záplaty však budou pokračovat tři roky.

Je to skoro jako by Android a IOS měli dítě a přišel se smíšeným sáčkem naplněným oběma těmito funkcemi UIS. Dobrým příkladem je kontrolní centrum, které se zdá, že vzalo trochu obou světů, a musím říct, že jsem trochu fanoušek.

To, co dodnes přetrvává, je však obrovské množství bloatwaru, které přichází s telefonem. Proč se ptáte na bloatware? Někdy společnosti někdy používají tento typ reklamy jako způsob, jak snížit cenovou značku telefonu a aby vypadala přitažlivěji, když se potenciální kupující dívají na list specifikace.

Fotoaparát

The Redmi Note 11 Pro 5G má na zadní straně nastavení trojitého kamery, včetně hlavního 108MP se společností Samsung HM2 IT, 8MP ultralehkovou a 2MP makro kameru.

Hlavní fotoaparát dělá dobrou práci při dodání celkových ostrých obrázků s živými barvami, má však tendenci přeexponovat častěji než ne, což může někdy vést ke ztrátě detailů ve světlech a může způsobit, že fotka bude vypadat nepochybně. To samozřejmě lze snadno napravit ručně, ale jde o to, že to není vždy spolehlivé v situacích point-and-shoot.

K dispozici je také režim 108 MP, který vám dává několik vysoce podrobných záběrů, do kterých můžete masivně přiblížit, aniž byste ztratili detaily Mohli byste. bez pochyb. vyvoláte masivní zvýšení kvality. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti.

Na druhé straně ultra široký kanic, jak se můžete očekávat. Naštěstí barvy vypadají v souladu s hlavní kamerou, i když expozice bývá o něco tmavší, protože ultra široký fotoaparát není tak citlivý na světlo.

Pokud jde o makro 2MP, na rozdíl od makro kamer na jiných telefonech, ten na Redmi Note 11 Pro 5G vykonává obdivuhodnou práci, pokud jde o detaily a reprezentaci barev, takže za to rekvizit pro Xiaomi za to.

Fotoaparát směřující přední část také nezklamal. Záběry, které se mi podařilo shromáždit s tímto malým chlapem, byly čisté, a tak i ty, které jsem pořídil v režimu portrétu. Jedna hrozba, kterou mám, však byl nedostatek jakéhokoli HDR, který můžete vidět z foukaného pozadí za mnou.

Nyní v nabídce aplikace Camera je tlačítko dabované AI, které bych se zdržel používání. Má to přijít na scénu a přesně upravit nastavení pro úspěšný obrázek, ale během mého testování to bylo daleko. Funkce AI přidala nadměrné nasycení a zmatené slunečné podmínky pro sníh.

Noční režim na druhé straně, i když to funguje pouze s hlavním střelcem, odvedl úžasnou práci ve scénářích s nízkým osvětlením. Troufám si říci, že jsem byl trochu ohromen tím, jak dobře to povedlo, vzhledem k cenovému rozpětí telefonu.

Jednou z více neuspokojivých částí představení telefonu byla určitá chyba při střelbě s kamerami. Po několika výstřelech by aplikace kamery zamrzla a zastavila téměř pokaždé, když jsem se pokusil udělat několik výstřelů. Doufejme, že se Xiaomi v budoucnu postará o tento problém.

Zatímco fotografování s The Redmi Note 11 Pro 5G je celkově pěkný zážitek, nemůžu říci, že to samé platí pro natáčení videa. V první řadě jsou jediné režimy, které máte, 720p ve 30fps a 1080p ve 30fps. Nyní by tyto režimy byly v pořádku, kdyby jen kvalita byla lepší. Jak z hlediska detailů, tak stabilizace jsem byl ponechán spíše zklamaný. Malá úsporná milost natáčení videa s tímto telefonem je dobrá kvalita zvuku.

Kvalita zvuku a haptiky

Jsou dva reproduktory. jeden na dně telefonu a jeden nahoře. Ve skutečnosti má horní strana telefonu dva grily reproduktorů, takže i když jeden z nich zablokujete, zvuk stále vychází z druhého, což minimalizuje šanci zničit vaše YouTube nebo Gaming Bing Sessions.

Pozoruhodné je také oddělení kanálů vycházející ze dvou reproduktorů. To je pravděpodobně to, o čem Xiaomi mluví při volání reproduktorů Redmi Note 11 Pro 5G „Super Linear.“

Zvuk sám je opravdu dobrý pro sledování médií, zejména řeči a nějaké hlasové hudby. Bass však postrádá bohatství a někdy se může vydat jako tlumený, takže bych nenahradil svůj reproduktor Bluetooth redmi note 11 Pro 5G. Svazek také ponechává nějaký prostor pro zlepšení.

Naštěstí, pokud chcete poslouchat nějakou basovou hudbu a mít pár kabelových sluchátek, která dokážou takový výkon, můžete je zapojit. Ano, 3.5mm konektor pro sluchátka je stále zde!

Přechod na Haptics v Redmi Note 11 Pro 5G, rozhodně nejsou tam nejlepší, ale při používání telefonu nezanechávají levný pocit dojmu. Alespoň ne tolik jako jiné cenově dostupné telefony na trhu.

Životnost a nabíjení baterie

Baterie v redmi poznámce 11 Pro 5G je 5 000 mAh, což je asi tolik, kolik byste potřebovali v takovém telefonu. Ve scénáři těžkého použití, jako je procházení, sledování videí a filmů, hraní, se mi nepodařilo úplně vypustit za jeden den. Celkově mi telefon trval téměř dva dny.

Ale i když dosáhnete těchto jednociferných percentilů na baterii, stačí zapojit přiloženou nabíječku 67W, která přišla do krabice a Redmi Note 11 Pro 5G bude plná v žádném okamžiku. Pokaždé, když jsem ho nechal nabití.

Redmi Note 11t 5G Recenze s výhodou a nevýhody. Big Letdown?

Xiaomi je zpět s zcela novou řadou Redmi Note 11, právě spustili Redmi Note 11t 5G v Indii a toto je stejný telefon, který byl spuštěn v Číně jako Redmi Note 11.

Redmi Note 11t 5G má své výhody a nevýhody, o kterých budeme diskutovat v recenzi. Uvidíme tedy, co dává Redmi na 15k a co ne? Ale předtím mi dovolte s vámi sdílet cenu Indie redmi poznámky 11t 5G.

Redmi Note 11t 5G cena v Indii

Redmi Note Note 11t 5g Cena v Indii začíná od 14 999 Rs 16 999 R za 4 GB RAM a 64 GB úložiště, 6 GB RAM a 128 GB Skladovací varianta je cena za 15,999 Rs, zatímco dalších 8 GB RAM a 128 GB Skladovací varianta je oceněna v Rs 17 999 v Indii.

Zařízení je k dispozici v záhadné černé, Mléčné cestě modré a mintovité zelené barevné možnosti a bude k prodeji 7. prosince 2021 přes Amazon.

AKTUALIZACE: Po spuštění Poco M4 Pro 5G Redmi diskontovala variantu úložiště RAM 64 GB, takže nyní musíte koupit variantu 6 GB 64 GB, která bude stát R 16 999.

Plánování koupit cokoli zvažte po MobileDrop na telegramu pro živé obchody. To zachrání Hall hodně vašich peněz, to je slib.

Recenze Redmi Note 11t 5G

Redmi Note 11t 5G stojí za nákup, ale Redmi provedla některé kompromisy, což může být pro některé uživatele obrovským poklesem. Zařízení má LCD displej, kamery jsou také slušné a je to trochu drahé ve srovnání s jinými chytrými telefony. Celkově je Redmi Note 11T dobrý smartphone, který mohl být skvělý.

AKTUALIZACE: Nemá smysl koupit si Redmi Note 11t 5G, protože nyní máme Poco M4 Pro 5G za 14 999 Rs. Přeskočte redmi poznámku 11t 5G a podívejte se na Moto G51 5G nebo Poco M4 Pro 5G.

Má zadní kameru 50MP 8MP, zatímco je vpředu 16MP. Kamery nejsou skvělé, ztrácí detaily a barvy jsou trochu nasycené.

Také miui není dobře optimalizován, někdy uvidíte rámové kapky sem a tam. Opět, Xiaomi šel s LCD okamžikem AMOLED, což není pro chytrý telefon 15K dobrá věc.

.

Redmi poznámka 11t výhod a nevýhody

Proscons
MEDIATEK LIMENTUSE 810 Neoptimalizovaný OS
Stereo reproduktory Slušné kamery
7 5g pásů Plastová stavba
3.5mm zvukový konektor LCD displej
Pevná životnost baterie Kousek drahý

To byly klady a nevýhody redmi poznámky 11t 5G, nyní pojďme hluboko dolů a uvidíme, co Redmi nabízí.

Kvalita zobrazení

Redmi Note 11t 5G je dodáván s 90 Hz 6.60 palců FHD LCD displej s Corning Gorilla Glass 3. Nyní jsme viděli LCD displej na telefonech Redmi, ale tentokrát Redmi nedodal stejný zobrazovací panel.

Toto je Rs 14,999 Rs 16 999 smartphonu a mělo to být s displejem AMOLED, ale ne, Redmi šla s LCD. S panelem LCD není nic špatného, ​​ale tentokrát to vypadá, že kvalita displeje byla ohrožena.

Když používáte smartphone směřující sebe, displej vypadá úžasně, barvy jsou také dobré, ale když uvidíte displej ze strany nebo když nakloníte zobrazení, barvy se trochu zmizí.

Většina panelů LCD také dělá totéž, ale nějak redmi poznámka 11t 5g displeje zobrazení úhel není tak skvělý.

Nyní si normální uživatelé tento problém nevšimnou, ale pokud jste ten, kdo chce nejlepší displej. Také, když zaplatíte 15k, jeden by měl získat skvělý displej a ne dobrý.

Mimochodem, zařízení má plastovou záda a telefonní rámy jsou také vyrobeny z plastu.

Celkově má ​​redmi poznámka 11T kvalitní displej a není nejlepším displejem za 15 000 Rs. Pokud chcete displej AMOLED, můžete se také podívat na redmi poznámku 10s nebo zvážit nově spuštěnou Motorola G31.

Kamery

Redmi Note 11t 5G je dodáván s 50MP primárním senzorem 8MP ultra široký objektiv a 16MP selfie střelce. Zadní kamery mohou natáčet videa do 1080p@60fps.

Telefon nemá podporu OIS, ale nemá EIS, který používá software pro stabilizaci videa.

Redmi poprvé nepřidal na smartphone senzory 2MP2MP, což je dobrá věc, ale také neoptimalizovaly kamery také.

Ultralegaletá čočka poskytuje dobré obrázky pod dobrými světly, ale i poté obrázky vycházejí trochu měkčí. Zatímco obrázky také, vynecháte také podrobnosti.

Přichází k primárnímu senzoru, Redmi použila senzor Samsung a toto je větší 50MP senzor, ale věc je, že Redmi nevyužila většího senzoru většího senzoru.

Když jsou dobrá světla nebo řekněme, když jsou obrázky zachyceny na slunci, fotografie vycházejí dobře, ale když je nízké světlo, obrázky ztratí detaily.

Také se kamera nějak snaží posílit barvy, které by mohly být pro některé uživatele dobré, ale pro uživatele, kteří mají rádi přírodní barvy, budou zklamáni výkonem kamery.

Viděl jsem stejnou kvalitu obrázků s chytrými telefony rozpočtu a většina uživatelů byla šťastná, ale nyní se čas změnil. Takže cítím, že Redmi musí pracovat na kamerách, protože to není 10k smartphone.

Tady přichází střelec 16MP Selfie, Hear Me Out.

Cítím, že většina lidí se bude líbit přední kameru, protože se snaží vybíjet obrázky. Takže ano, nedostanete přírodní barvy, bude přesyceno a změkčeno.

Také, jak jsem řekl, Redmi účtuje peníze na další čipovou sadu a to je vše. V redmi notě 11t 5G není nic nového.

Také čelíme nedostatku čipů. To by mohl být důvod, proč Redmi účtuje peníze navíc.

Celkově má ​​Redmi Note 11t 5G dobré kamery a lze ji zlepšit pomocí aktualizace OTA, ale záleží také na redmi, zda to udělají nebo ne.

Výkon

Redmi Note 11t 5G je poháněn mediatek dimenzitou 810 SoC a běží na Miui 12.5 Na základě Android 11 a velmi brzy získá aktualizaci Android 12.

Nová mediatek dimenzita 810 5g je dobrá čipová sada a bez problémů zvládne téměř každou hru. Nyní problém s Miui…

Všichni víme, že Miui měl tuny chyb a totéž lze nalézt na Redmi Note 11t 5G také.

Někdy při přepínání mezi aplikacemi uvidíte pokles snímku nebo displej zamrzne na mikrosekundu.

To není problém s čipovou sadou, je to všechno kvůli miui.

MIUI je velmi těžký operační systém a potřebuje výkonnou čipovou sadu, aby běžel hladce, ale Xiaomi dává stejný operační systém na všechny chytré telefony, ať už je to 10k nebo 70k.

Tady cítím, zda by měli optimalizovat MiUi nebo spustit další operační systém pro smartphony s pouhým rozpočtem, jako je to, co Samsung udělal s OneUI.

Mimochodem, redmi poznámka 11t má 5G podporu a její podpěry kolem 7 5g pásů, které zahrnují N1, N3, N8, N2, N40 a N78.

Celkově je Redmi Note 11t 5G dobrým smartphonem pro hraní, ale Redmi musí přesto opravit MIUI pro hladký výkon. Při používání tohoto smartphonu také nebudou existovat žádné obrovské problémy.

Kvalita zvuku

Má stereofonní reproduktory, což je další plus bod. Reproduktory jsou také dobré, při sledování videí nebo filmů na YouTube nebudou žádné problémy bez sluchátka.

Zařízení má 3.5 mm zvukový konektor, což znamená, že můžete použít kabelové sluchátka. Na vrcholu je také přítomen IR blaster, který lze použít k ovládání AC, TV nebo jakéhokoli jiného produktu.

Redmi Note 11t 5G má dva mikrofony, které hodně pomohou při volání.

Celkově, s ohledem na cenovou značku, Redmi odvedl nejlepší práci v audio oddělení.

Životnost baterie

Redmi Note 11t 5G je dodávána s baterií 5 000 mAh s 33 W rychlým nabíjením a ano, v krabici je dodávána nabíječka 33W.

Jak jsem mnohokrát řekl, výdrž baterie závisí na uživatelích. Pokud uživatel hraje hry po dobu pěti až šesti hodin, pak musí zařízení nabít dvakrát denně, jinak bude zařízení trvat jeden den bez problémů.

Redmi Note 11t 5G FAQ (často kladené otázky)

Otázka: Má redmi poznámka 11t 5G má 3.5mm zvukový konektor?

Otázka: Má redmi všimnutí 11t 5G má podporu NFC?

Otázka: Jaký je jab výběru redmi poznámky 11t 5G?

A: nespecifikováno.

Otázka: Kolik aktualizací OS bude redmi poznámka 11t 5G získá?

Odpověď: Redmi Note 11t 5G získá dvě aktualizace OS Android, která zahrnuje Android 13.

Otázka: Jaká je obrazovka obrazovky redmi poznámka 11t 5G?

Odpověď: Má LCD displej s obnovou 90 Hz.

Otázka: Má redmi všimnutí 11t 5G má stereofonní reproduktory?

Otázka: Poznamenává Redmi 11t 5G Widevine L1??

Otázka: Má redmi poznámka 11t 5G povoleno kameru2api?

Otázka: Má redmi poznámka 11t 5G má podporu 5g?

A: Ano a má kolem 7 5g pásů, které zahrnují N1, N3, N5, N8, N2, N40 a N78.

Otázka: Má redmi poznámka 11t 5G má podporu rychlého nabíjení?

Odpověď: Ano, má 33W kabelovou podporu rychlého nabíjení.

Otázka: Má redmi všimnutí 11t 5G má agregaci nosiče?

Výrok

Redmi Note 10t 5G je velký pokles od Redmi. Telefon mohl být nejlepším smartphonem pod 15 000 Rs, ale kvůli kamerám a OS skončil dobrý smartphone pod 15k.

Doporučil bych vám jít s redmi note 10s, ale mějte na paměti, že tento telefon nemá 5G. Můžete se také podívat na Moto G31 (recenze), která také nemá 5G.

Zde se musíte rozhodnout, zda chcete nejlepší smartphone 4G nebo slušný smartphone 5G?

Redmi poznámka 11t 5g plné sepcifcations

Datum spuštění 30. listopadu 2021
První prodej 7. prosince 2021 přes Amazon v poledne
Zobrazit 6.60 palců FHD LcdTouch vzorkovací frekvence až do 240HZDCI-P3 široký barevný gamerip53, prach a stříkající ochrana
Rozlišení Rozlišení 1080 x 2400 pixelů
Rozměry 163.6 x 75.8 x 8.8 mm
Ochrana displeje Corning Gorilla Glass 3
Obnovení obrazovky 60Hz obnovovací frekvence
Stavět Skleněný frontplastický rám, plastový záda
OS Android 11. MiUi 12.5
Čipová sada Dimenzita MediaTek 810 5G (6 nm)
GPU MILI-G57 MC2
procesor Octa-Core (2 × 2.4 GHz Cortex-A76 6 × 2.0 GHz Cortex-A55)
Úložný prostor 4GB RAM 64GB Storage6GB RAM 64GB Storage6GB RAM 128GB Storage8GB RAM 128GB Storage

Odkazy na MobileDrop nám mohou vydělat provizi (učit se)

Chcete.li se dostávat do data s technikou, sledujte nás ve zprávách Google. Ať už si chcete koupit chytré hodinky nebo jiné nositelné stránky, podívejte se na nositele. Mimochodem, chcete ušetřit peníze a získat živé obchody, sledujte nás na telegramu. Tady je diskusní skupina Telegramu, uvidíme se tam

Jak pořídit snímek obrazovky nebo zachycení obrazovky v redmi poznámce 11t 5G

Základní funkcí moderních mobilních telefonů a tablet je schopnost pořizovat snímky obrazovky nebo zachytit obrázek toho, co se v současné době zobrazuje na obrazovce vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G.

I když existují aplikace, které mohou tuto funkci vykonávat, nemusíte nainstalovat žádné další aplikace, protože jsou již zahrnuty do Android 11, MIUI 12.5 Operační systém.

Když pořídíte snímek obrazovky, můžete v paměti zařízení Xiaomi uložit konverzaci WhatsApp, příběh, příběh Instagramu, fotografii nebo video.

Naopak, pokud chcete zaznamenat video o tom, co je zobrazeno na obrazovce vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G, například zaznamenat videohovor, příběh nebo webovou stránku nebo kus internetového videa, můžete sledovat, můžete sledovat Další tutoriál: Rekordní obrazovka z Xiaomi Redmi Note 11t 5G

První metoda:

Pokud chcete provést snímek obrazovky na vaši Xiaomi Redmi Note 11t 5G, musíte postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

Nejprve přejděte na obrazovku, kterou chcete zachytit snímek obrazovky na vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G, ať už je to webová stránka, chat nebo aplikace.

Stisknutím tlačítka napájení současně a klíč hlasitosti ve vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G. Pokud chcete zachytit video, postup je stejný, ale stisknutím tlačítka napájení a klíčem hlasitosti nahoru.

Zachycený obrázek je automaticky uložen v galerii vašeho mobilního/mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 11t 5G.

Galerii obrázků najdete na domovské obrazovce, měla by mít ikonu fotografií, okamžitou fotografii nebo v závislosti na verzi nainstalovaného softwaru, vaše aplikace Image Gallery může být fotografie Google, v takovém případě hledejte ikonu čtyř.Poitovaná hvězda vyrobená z papíru se čtyřmi barvami, jedna pro každý bod.

Otevřete galerii obrázků, obrázky a fotografie se objeví seřazeny podle data, kliknutím na zachycení, které jste právě vytvořili na vaší redmi poznámce 11t 5g, a budete ji moci upravit, oříznout nebo poslat do svých kontaktů nebo prostřednictvím svého preferovaná sociální síť.

Pokyny pro video

Druhá metoda pro vytvoření obrazovky v Redmi Note 11t 5G:

1- Přejděte na obrazovku nebo aplikaci, kterou chcete zachytit na obrazovce na vašem Xiaomi.

2- Otevřete lištu oznámení nebo rychlé nastavovací lišta vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G posunutím prstu z horní části obrazovky a stisknutím ikony „obrazovky“.

3- Zachycený obrázek je automaticky uložen v galerii telefonu nebo tabletu Xiaomi.

Galerii obrázků najdete na domovské obrazovce, měla by mít ikonu fotografií, okamžitou fotografii nebo v závislosti na verzi nainstalovaného softwaru, vaše aplikace Image Gallery může být fotografie Google, v takovém případě hledejte ikonu čtyř.Poitovaná hvězda vyrobená z papíru se čtyřmi barvami, jedna pro každý bod.

Jak zachytit celou stránku v Xiaomi Redmi Note 11t 5G?

Pokud chcete zachytit kompletní webovou stránku na vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5G, i když tato funkce ještě není do Androidu začleněna, můžete to udělat, pokud je operační systém aktualizován na nejnovější verzi, protože ji Xiaomi začlenil jeho vrstva personalizace.

Chcete.li pořídit snímek obrazovky s posouváním na webové stránce, konverzaci WhatsApp nebo jakékoli jiné aplikaci vaší Xiaomi Redmi Note 11t 5g Screenshot s výše uvedenou metodou, při pořízení snížení obrazovky se objeví zachycení a nabídka obrazovky na několik sekund se objeví vpravo nahoře.

Než zmizí, klikněte na „Scroll“ a počkejte, až bude svitek na obrazovce, zachytit veškerý obsah.

Pokud chcete snížit snímek obrazovky, stiskněte tlačítko, které se objeví ve spodní části obrazovky, protože pokud má webová stránka nebo aplikace velmi dlouhý nebo nekonečný posouvání, může generovat příliš velký obrázek a blokovat systém.

Jakmile je zachycení provedeno, bude uloženo v galerii obrázků Redmi Note 11t 5G a můžete jej upravit a sdílet na sociálních sítích.

O zařízení:

Xiaomi Redmi Note 11t 5G je mobilní/mobilní telefon s rozměry 163.6 x 75.8 x 8.8 mm (6.44 x 2.98 x 0.35 in), hmotnost 195 gramů, velikost obrazovky 6.6 palců, 105.2 cm2 (~ 84.Poměr 8% obrazovky k tělu) a rozlišení obrazovky 1080 x 2400 pixelů, poměr 20: 9 (~ 399 ppi hustota).

Má procesor Octa-Core (2×2.4 GHz Cortex-A76 6×2.0 GHz Cortex-A55), grafická karta MALI-G57 MC2, paměť RAM 4-8 GB a vnitřní paměť 64 GB 4 GB RAM, 128 GB 6 GB RAM, 128 GB 8 GB RAM.

Xiaomi Redmi Note 11t 5G pochází z továrny s Android 11, Miui 12.5 Operační systém.

Bylo to užitečné?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS