Lenovo Intel Core i5. Lenovo Intel Core i5

Kniha lenovo jógy 9i vs Surface Pro 9: jsou dvě obrazovky lepší než jedna?

Kniha Lenovo Yoga Book 9i je 13palcová notebook, ale se dvěma celými obrazovkami, jak se porovnává s vlajkovým lodí Microsoft Surface Pro 9?

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Kniha lenovo jógy 9i

Kniha Lenovo Yoga Book 9i je notebook OLED s dvojitou obrazovkou, který vám dává další prostor k produktivnímu, a zároveň je použitelný jako tradiční notebook. Má také prémiový design a procesory 13. generace Intel.

 • Duální obrazovky vám poskytují větší pracovní prostor z krabice
 • OLED panely vypadají naprosto ohromující
 • Novější procesory Intel
lenovo, intel, core

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 обзор. Ноутбук 2-в-1 с Intel Core i5.1035G1

Microsoft Surface Pro 9

Surface Pro 9 je nejnovější tablet od společnosti Microsoft. Je dodáván v nových barvách a je k dispozici buď s CPU 12. Gen Intel Core CPU nebo procesorem Microsoft SQ3 v závislosti na tom, zda potřebujete podporu 5G.

 • Starší procesory
 • Klávesnice se prodává samostatně
 • Displej je obecně méně působivý

Lenovo vyrábí některé z nejlepších notebooků na trhu a ve skutečnosti je Lenovo Yoga 9i z roku 2023 právě náš oblíbený notebook roku právě teď. Ale zatímco společnost vede poplatek, pokud jde o konvenční notebooky, také se rozbíjí novou půdu s některými produkty mimo krabici, jako je nová kniha Lenovo Yoga 9i. Jedná se o notebook se dvěma 13palcovými obrazovkami, s jedním nahrazujícím, kde byste obvykle našli klávesnici.

Netřeba dodávat, že to přispívá k poměrně drahému notebooku a pokud se o něj zajímáte, stojí za to vidět, jak se hromadí do konkurence. V tomto případě to postavíme proti povrchu Pro 9, vlajkové lodi Microsoft Windows 11, který má také co nabídnout v cestě přenosnému zařízení se samostatnou klávesnicí. Jedná se o radikálně odlišná zařízení, ale na konci dne pracují na podobném cíli.

Kniha lenovo jógy 9i vs Surface Pro 9: Cena, specifikace a dostupnost

Kniha Yoga Book 9i Lenovo byla vyhlášena začátkem tohoto roku na CES a očekává se, že bude k dispozici v červnu. Najdete ji již na webových stránkách Lenovo, ale zatím si jej nemůžete koupit. Očekává se, že ceny začnou na 2 100, což již z něj dělá produkt pro malou hrstku uživatelů.

Na druhé straně je Surface Pro 9 v tomto bodě k dispozici již několik měsíců, poté, co byl zahájen na podzim roku 2022. Začíná na 1 000 pro model Wi-Fi nebo 1 300 pro verzi 5G a najdete ji téměř u jakéhokoli prodejce. Je zřejmé, že rozdíl v cenách je zde obrovský, takže kniha jógy 9i musí udělat hodně, aby ospravedlnila svou cenovou značku.

Kniha lenovo jógy 9i Microsoft Surface Pro 9 Barva

Úložný prostor

procesor

Paměť

Operační systém

baterie

Porty

Fotoaparát

Displej (velikost, rozlišení)

Hmotnost

GPU

Dimenze

Síť

Přílivové šedozelené Model Wi-Fi: Safír, les, platina, grafit/ 5G Model: Platina
Až 1tb PCIe 4.0 SSD Model Wi-Fi: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB SSD/ 5G Model: 128 GB, 256 GB, 512 GB SSD
Až 13. generace Intel Core i7-1355U Model Wi-Fi: 12.-gen Intel Core i5-1235U nebo 12.-gen Intel Core i7-1255U/ 5G Model: Microsoft Sq3
16 GB LPDDR5X-6400 Model Wi-Fi: 8 GB, 16 GB, 32BGB LPDDR5/ 5G Model: 8 GB nebo 16 GB LPDDR4X
Windows 11 Windows 11
80Wh baterie Model Wi-Fi: Až 15.5 hodin/ 5g model: Až 19 hodin
3x Thunderbolt 4 Model Wi-Fi: Thunderbolt 4/ Surface Connect/ 5G Model: USB-C 3.2, Povrchová připojení
5MP fotoaparát s IR / 5G model: Front-t-samé 1080p Windows Hello, 10.0MP zadní
Dual 13.3 palce 2.8k (2880×1800) OLED, 400 nits, displayHdr 500 True Black, dotyk 13.3palcový, 2880 x 1920 pixelů Sense Touch, 3: 2 poměr stran, 120 Hz, podpůrné povrchové pero
2.95 liber (1.34 kg) Model Wi-Fi: 1.94 liber/ 5g model: 1.95 liber
Intel Iris Xe (integrovaný) Model Wi-Fi: Intel Iris Xe/ 5G Model: Adreno 8CX Gen 3
11.78×8.03×0.63 palců (299.1×203.9×15.95 mm) 11.3 x 8.2 x 0.37 palců
Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.1 Model Wi-Fi: Wi-Fi 6E: 802.11AX kompatibilní a Bluetooth 5.2/ 5G Model: Wi-Fi 6E: 802.Kompatibilní s 11AX, Bluetooth 5.1/ 5G připojení

Kniha lenovo jógy 9i vs Surface Pro 9: Dvě obrazovky jsou lepší než jedna

Musíme začít s nejviditelnějším rozdílem, a to je formový faktor a displeje. Kniha Yoga Book 9i Lenovo je docela divoký koncept, který představuje dva celé 13.3palcové OLED obrazovky s rozlišením Super Sharp 2880×1800.

Tyto dvě obrazovky lze použít několika různými způsoby. Knihu jógy 9i můžete podpořit s zahrnutým stojanem, který vám umožní používat obě obrazovky současně. Můžete mít obrazovky ve svislé nebo horizontální orientaci, což vám poskytne nastavení s dvojitou obrazovkou. Vertikální orientace může být skvělá pro čtení, zatímco horizontální rozvržení může být pro multitasking lepší. Samozřejmě můžete také použít pouze jednu obrazovku.

Je dokonce možné, aby tyto obrazovky splnily různé úkoly. Například můžete mít na spodní obrazovce klávesnici a touchpad. Přiloženou fyzickou klávesnici můžete dokonce připojit ke spodní polovině, takže se stane spíše jako typický notebook. Nebo pro některé hry mohou být na spodní obrazovce ovládací prvky, zatímco si hru na vrcholu užíváte. Nastavení dvojité obrazovky je v knize jógy 9i velmi všestranné.

Surface Pro 9 nemá nic příliš fantazie, které by mohlo konkurovat jógové knize 9i. Dodává se s jediným 13palcovým displejem s panelem IPS. Má podobné rozlišení 2880×1920, ale má výhodu při použití hladší rychlosti 120 Hz. To způsobuje, že se na obrazovce zdá být hladší a může být opravdu hezké mít. Notebook Lenovo se drží na 60 Hz, i když to je alespoň částečně kompenzováno tím, že má OLED panel.

Protože je to jen jedna obrazovka, není nic příliš šíleného, ​​co s tím můžete udělat, i když podporuje dotykový vstup. Samozřejmě můžete připojit klávesnici, abyste ji použili spíše jako notebook, nebo ji odstranit, abyste použili zařízení jako tablet, ale to je o tom. Nevýhodou pro Surface Pro 9 je to, že v krabici není žádná klávesnice, takže je to další výdaje, které musíte zvážit.

Zatímco jsme na tomto tématu, stojí za zmínku, že obě tato zařízení mají 5MP webovou kameru, která podporuje okno Hello Hello Facial Recognition. Surface Pro 9 však má na zadní straně druhou kameru: senzor 10MP s podporou videa 4K, který může být užitečný pro nahrávání videí v špetce.

Kniha lenovo jógy 9i vs Surface Pro 9: Novější procesory znamenají lepší výkon

Na frontě výkonu je srovnání jednodušší. Kniha Yoga Book 9i Lenovo je novější notebook a to znamená, že přichází s novějšími 13. generacemi Intel Core Processors. Surface Pro 9 stále houpá procesory 12. generace, i když rozdíly nejsou masivní. Počty jádra jsou podobné, ale modely 13. generace mohou posílit o něco rychleji, což přináší o něco lepší výkon.

Tato mezera ve výkonu se stává patrnější, když se podíváme na 5G verzi Surface Pro 9, která je dodávána s procesorem Microsoft SQ3, založený na Qualcomm Snapdragon 8CX Gen 3. Porovnání průměrného výkonu všech těchto procesorů můžete získat více výkonu od Lenovo Yoga 9i, jak byste očekávali.

Lenovo Thinkbook 14s Yoga Gen 3 Recenze

Lenovo Thinkbook 14S Yoga Gen 3 přidává 13. procesory Intel Core 13. gen, ale jinak pokračuje vpřed se stejným designem a většina komponent používaných jeho předchůdcem.

Design

Jóga Thinkbook 14s je prvotřídní konvertibilní notebook se stanem, stojanem a režimem použití notebooku. Zaměřené na trh s malými podniky, vypadá to moderní a profesionálně, s eloxovaným hliníkovým tělem, které lze zakoupit ve výběru dvou barev, Abyss Blue a Mineral Grey, které nabízejí pěkný dvoubarevný vzhled.

Revizní jednotka přišla v prvním místě a byla to pěkná přestávka od matných šedých většiny firemních notebooků, i když exteriér víka displeje a oblast odpočinku zápěstí přitahovala otisky prstů a příliš snadno šmouha. Branding Lenovo je vkusně proveden.

Ačkoli většina lidí bude jógu používat jako normální notebook většinu času, všestrannost konvertibilního designu je zřejmá a bude užitečná, i když je občas použita.

Zobrazit

Z toho, co mohu říct, Lenovo nabízí pouze jednu možnost displeje na této thinkbook, lesklý panel IPS Full HD (1920 x 1080) se starým poměrem stran 16: 9, kompatibilitou multitouch a smartpen a Antiglare a Anti-Fingerprint povlaky, které vydávají relativně slabé 300 nits jasu.

Boční rámy displeje jsou pěkné a malé a displej zvládá alespoň 100 procent barevné gamut SRGB a zjistil jsem, že je dokonale použitelná pro každodenní produktivitu v interiéru. Ale raději bych viděl zobrazovací panel 16:10 a považoval za zvláštní, že Lenovo tuto změnu neprovedl v celé své linii thinkbook. To je zejména pravda, vzhledem k tomu, že konvertibilní funkce tohoto počítače: Displej 16:10 nebo 3: 2 by způsobil, že je tabletový režim jógy více použitelný.

Vnitřní komponenty

Jóga Thinkbook 14S lze nakonfigurovat s 13. genem Intel Core i5-1335U nebo Core i7-1355U procesorem, které poskytují 10 celkových jader-2 výkon, 8 efektivní-a integrovanou grafikou Intel Iris Xe, 8 nebo 16 GB DDR4.3200 RAM (s 8 GB pájeným na základní desce a dalších 8 přidaných pomocí karty So-Dimm) a až dva m.2 (PCIE NVME PCIE 4.0 x4) SSD jednotky, které mohou mít 256 GB, 512 GB nebo 1 TB v kapacitě.

Jedná se o věci uprostřed cesty, s výjimkou úložiště, ale dokonale přiměřené pro aplikace produktivity používané jeho cílovým publikem. Běžel jsem Microsoft Word, Brave, Pojem, Adobe Photoshop Elements 2020, Microsoft Teams, Skype, WhatsApp a Visual Studio Code nepřetržitě po celé kontrolní období a nikdy nezažili žádné problémy, s výkonem, teplem nebo hlukem fanoušků. To platilo to, i když byl použit na měkkém povrchu jako postel nebo gauč.

Připojení

Konektivita je moderní, s Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1 Ale žádná možnost mobilních dat.

Porty a expanze

Thinkbook nabízí kombinaci moderních a starých přístavů, jak by se dalo očekávat od přenosné třídy obchodní třídy. Ale existuje několik zvláštních kompromisů. Například vlevo najdete dva porty USB-C, port HDMI v plné velikosti, USB 3 plné velikosti 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port s vždy zapnutými schopnostmi, kombinovaným konektorem pro sluchátka/mikrofon, a pokud se podíváte pozorně, novo díra velikosti velikosti špendlíku, která se používá k obnovení systému, pokud se počítač nemůže spustit.

Ale nejvíce port USB-C poskytuje USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps přenos dat, dodávka napájení 3.0 a displayport 1.4) Schopnosti, zatímco port USB-C vedle něj má Thunderbolt 4/USB4 (40 Gbps přenos dat, dodávka napájení 3.0 a displayport 1.4) schopnosti. Měly by být identické.

Vpravo vidíte slot pro zámek Kensington Nano, druhý plnou velikost USB 3.2 Port Gen 1 (5 Gbps) (ale bez možností vždy zapnutý), čtečka karty micro-SD, tlačítko napájení s integrovaným čtečkou otisků prstů a slot pro pero.

Zvuk a video

Zvuk je dodáván pomocí dvojice 2-wattových stereofonních reproduktorů, které střílejí přes horní a dolní část zařízení a jsou vylepšeny schopnostmi Dolby Atmos. Oceňuji dynamické nastavení v aplikaci Dolby, které optimalizuje zvuk pro jakýkoli typ obsahu, který si užíváte. Ale celkový objem není nijak zvlášť hlasitý a já jsem zjistil, že jsem to zvyšoval, než je obvyklé, abych se pokusil kompenzovat.

lenovo, intel, core

Tento notebook je samozřejmě zaměřen na podnikové uživatele, nikoli na spotřebitele a schopnosti hybridních setkání jsou alespoň slušné, s výběrem z 720p (BOO) a 1080p webových kamerů, a to jak s pevným zaměřením, tak s manuálním uzávěrem soukromí a duálním Mikrofonní pole se schopnostmi rušení šumu. Kupující by měli strávit nějaký čas zkoumáním aplikace Lenovo Vantage, kde můžete nakonfigurovat takové věci, jako je optimalizace zvuku pro VoIP, několik velmi základních nastavení kamery, zrušením šumu mikrofonu s režimem specifickým pro schůzky a zrušení hluku reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení hluku reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení hluku reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru, a zrušení hluku reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktoru a zrušení reproduktorů.

Klávesnice, touchpad a pero

Klávesnice podsvícené handbook je nadřazená, s krátkými, clicky klíčovými hody a líbí se mi, jak jeho šedá barva kontrastuje s tmavě modrou/černou hliníkovou kolem. Jak dobrý, Lenovo se nezhasl klávesnici s hloupými doplňky, klíč CTRL je na správném místě a můžete přepínat řadu funkcí mezi speciálními funkcemi (objem, jas, komunikace atd.) A tradičními funkcemi) a tradičními funkcemi) a tradičními funkcemi) a tradičními funkcemi) a tradičními funkcemi) a tradičními funkcemi.

Malý dotyk je také vynikající, a zatímco jsem v průběhu času deaktivoval 3- a 4-prsty gesta, nezažil jsem žádnou přesnost ani nesprávné problémy. Přál bych si, aby všechny dotykové pady byly tak malé.

Bohužel, sbalený stylus, který je uložen a nabitý ve slotu na pravé straně počítače, je příliš malý na to, aby byl pro mnoho užitečný, zejména pokud máte ruce pro dospělé velikosti. Chápu přitažlivost tohoto nastavení a je hezké mít pero, které nemůžete snadno ztratit, ale podkopává schopnosti rukopisu a kreslení zařízení.

Bezpečnostní

Lenovo vás zakryje základy z hlediska bezpečnosti: Jóga Thinkbook 14S nabízí samoléčivé bios, schopnost obnovení offline prostřednictvím své novo díry a Windows Hello-kompatibilní shoda na hostitele otisků prstů na tlačítku napájení. Revizní jednotka však nenabízela možnosti rozpoznávání obličeje Windows Hello Hello, a závěrka soukromí webové kamery je manuální a těžko vidět a používat a používat.

Udržitelnost

Jóga Thinkbook 14s je pro notebook docela obsluhovatelná s vyměnitelnou/upgradovatelnou kartou SIMM, Wi-Fi/Bluetooth M.2 karta a dva m.2 úložné sloty. Vyrábí se z recyklovaného plastu s 25 procenty obsahu po konzumaci (PCC) v baterii, 90 procent recyklovaného plastu PCC použitého v jeho adaptéru a 30 procent recyklovaného plastu vázaného na oceán v obalu. Tělo je 100 % hliník.

Přenosnost

Životnost baterie byla zklamáním: zažil jsem v průměru necelých 5 hodin dohody během kontrolního období, méně, než jsem očekával, že Lenovo je 11.7hodinový odhad. Napájení na 60-watthodinovou baterii přichází samozřejmě přes USB-C, ale můžete si vybrat mezi standardním adaptérem Lenovo nebo 2-pinovou nástěnnou adaptérem, který byl dodáván s revizní jednotkou. Obě jsou 65-Wattové jednotky a mohou rychle nabíjet Thinkbook na 80 procent za 60 minut.

Z pohledu přenositelnosti je thinkbook radost cestovat. Váží 3.3 libry, což je asi průměr pro 14palcový kabriolet a jeho 12.6 x 8.62 x 0.Tělo 67 palců je tenké a snadno zmizelo do mého batohu během výletu do oblasti Finger Lakes v New Yorku. Nedokázal jsem s tím létat, ale mezi jeho všestranným tvarovým faktorem, krátkým displejem a malou velikostí by byla thinkbook ideálním společníkem na cestování.

Software

Je rozumné očekávat, že se notebook třídy obchodní třídy odešle bez jakéhokoli kecy a jóga Thinkbook 14s většinou prošla, přičemž jen McAfee Livesfe zablokovala díla. Softwarové předpětí Lenovo je také rozumné, s pouhými pěti aplikacemi značce Lenovo, plus manažer schůzky AI, Dolby, Intel Graphics Command Center, Journal a SmartNote zabírající prostor.

Nelíbí se mi, když vidím mimořádné nabídky v notebookech obchodní třídy, a tak se nevyskytovaný vzhled aplikace Lenovo Now, která mi nabídla prémiovou péči plus podporu za 11 měsíčně za jednoletý závazek, 3 měsíce Amazon Music zdarma a „exkluzivní“ nabídka Dropboxu ve výši 100 GB prostoru po dobu 6 měsíců zdarma, byla nevítaná.

Stejně jako inzerát v boxu v Lenovo Vantage, i když to nebylo jako v mé tváři, jako tomu bylo v případě Lenovo Yoga 9i 14 Gen 8, kterou jsem zkontroloval v březnu. Jediným přerušením, které si z této aplikace vzpomenu, byla nabídka pro Lenovo Smart Lock, která stojí 49.99 za rok.

Ceny a konfigurace

Yoga Gen 3 thinkbook 14s je stále uvedena jako „brzy“ na webových stránkách Lenovo, ale pokud je cena jeho předchůdce jakýkoli průvodce, a myslím si, že ano, pak můžete očekávat cenovou cenu asi 1699 s reálnou cenou v reálném světě v Rozsah 1000 až 1300. Tento notebook je přiměřeným nákupem na spodním konci tohoto rozsahu a přiznejme si to, nikdo by nikdy neměl platit cenovou cenu za notebook Lenovo vzhledem k jeho nekonečnému prodeji.

Doporučení a závěry

Jóga Thinkbook 14s je konvertibilním obchodním kabrioletem uprostřed cesty se zvědavou kombinací moderních a downlead komponent, díky nimž je trochu zřejmé vidět, kde Lenovo snížil náklady, aby dosáhl cenového bodu. Je to dobře vypadající počítač s všestranným designem, ale příliš snadno se rozmazává. Displej je 16: 9, což není obecně ideální, ale je ještě méně v kabrioletu. Klávesnice a touchpad jsou úžasné a softwarové předpětí je většinou bez kecy. Ale neuspokojivá výdrž baterie, jediný Thunderbolt 4/USB4 port, tiché reproduktory a malé stylus jsou mínusy. All-in-all, tento počítač je nejlépe používán jako tradiční notebook těmi, kteří moc necestují a budou vždy blízko síly. V této funkci se ukáže jako společník schopného práce.

Lenovo Thinkpad T410. Intel Core i5

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Klasická klávesnice Tseries
 • Spousta přístavů, včetně firewire a esata
 • Pevná sestavení
 • Vynikající klávesnice
 • Dobré herní a multimediální schopnosti
 • Nejlepší uživatelské zkušenosti v oboru
 • Core i5 je rychlý procesor
 • 7 200 ot / min pevný disk
 • Dobrá grafická koňská síla
 • Přebytek funkcí
 • Velká baterie. Dobrá výdrž baterie. Solidní
 • Snappy výkon

Recenzentům se nelíbilo

 • LCD Image Image Subpar s videem a hrami
 • Průměrná kvalita přehrávání zvuku
 • Max Ram je v současné době 6 koncertů
 • Nabíjení baterie trvá příliš dlouho
 • Nudný design
 • Vestavěný mobilní mobilní Wimax k dispozici pouze v určitých oblastech
 • Příležitostné upuštěné spojení
 • Integrovaná grafika s nízkým výkonem stávka proti této ceně

Odborné recenze a hodnocení

T410 si zachovává legendární pocit klávesnice, ale také zůstává poněkud drahý.

Jak jdou notebooky, Thinkpad T410 je chléb a máslo. Je to hlavní proud společnosti 14.1palcový obchodní notebook, sourozenec 15.6-palcový model T510, plácnutí uprostřed produktové řady Lenovo. Ale víte jak, když jdete na a.

Nové procesory Intel Core i5 jsou vážnými umělci, kteří dělají Lenovo ThinkPad T410 rychlý notebook. T410 je rychlý při úkolech produktivity a ukazuje drastické zlepšení herního výkonu ve srovnání s odcházejícím T400. Displej je super.

Lenovo ThinkPad T410 má všechny základní funkce, které zabrání vaší společnosti v prostojích, včetně solidního výkonu a dobré baterie.

Všestranný nový notebook založený na Intel Nehalem, který dodává doma a na.

Vylepšení velká a malá z toho nejlepšího obchodního notebooku je mnohem lepší.

Působivě výkonný obchodní notebook s tenkým a osvětlením, který nabízí nejvyšší pohodlí a elegantnější design než jeho.

Jako první notebook, který jsme měli možnost zkontrolovat zde v Storagereview, Lenovo Thinkpad T410 vedl lépe, než jsme mohli očekávat. Systém neměl potíže s udržováním kroku s běžným a mimořádným používáním, s Nvidia Optimus.

lenovo, intel, core

Lenovo ThinkPad T410 je první jednotkou v sestavě vauntované notebookové sestavy, se kterou jsme se setkali a která je postavena na Core i5 Intel, a společnost se ujistila, že byla dodána připravená využít výhody každé hrany výkonu, kterou chcete.

Thinkpad. Jméno by mělo zvonit zvon. Je to typický obchodní notebook, který každý téměř jistě viděl, velmi pravděpodobně používá a možná vlastněn v posledním desetiletí. Původně produkt IBM, linka Thinkpad byla prodána.

V našich testech Sisoftware Sandra nás ThinkPad T410 příliš nezapůsobil, i když to drželo vlastní. Ale v herních testech a testech PCMark/3Dmark 06, stroj rozhodně fungoval lépe, než se očekávalo. Mějte na paměti, že se jedná o podnikání.

Série T je zpět pro rok 2010 s obnovením Core i5. Přesun z T400 na T410 (a T500 na T510) se nemusí zdát jako velké zprávy ve srovnání se spuštěním série Edge nebo vydáním AMD poháněného X100E, ale řada T označuje.

Série Lenovo Thinkpad T se stala zástupci obchodních notebooků. A nejnovější 14.1-palcový Lenovo ThinkPad T410 také znamená, ThinkPad T410 je dodáván s procesorem Intel Core i5. Můžete to také očekávat s kompaktním designem a.

Lenovo ThinkPad T410 Recenze článek Obsah CONTSLENOVO THELT THEAD T410 Recenze Thinkpad T410 je nejnovější revizí populárního série T ThinkPad od Lenova. Tento model přináší novou řadu vyhrazených a integrovaných grafických karet, Intel.

Lenovo Thinkpad T480 14 Pulgadas 1920 x 1080 Full HD Intel Core i5 8350u 512 GB SSD DISCO DURO 8 GB Memoria Windows 11 Pro Webcam (Reacondicioda)

Esta calificación para un uso de oficina otorgada por ratake esta compredenda entre 0 y 10.

Un pictogram de Colores te ayuda a comprepender la názor emitida por ratake:

Mejores Precios

Lenovo Thinkpad T480 14 Pulgadas 1920 x 1080 Full HD Intel Core i5 8350u 512 GB SSD DISCO DURO 8 GB Memoria Windows 11 Pro Webcam Portátil (Reacondicionado)

Este Portátil de la Marca LG Tiene Una Pantalla de 14 „, SE Recomienda Para Uso Orientado Al Uméstico y Su Peso es de 1.58 kg. El Ordenador Portátil Lenovo Thinkpad T480 14 Pulgadas 1920 x 1080 Full HD Intel Core i5 8350u 512 GB SSD DISCO DURO 8 GB MEMARIA Windows 11 Pro Webcam (Reacondiciodado) ESTÁ VALORADO Por Ratake 5.6/10 Para un Uméstico.

Лучший б\у ноутбук. Почему ThinkPad?

Cacterísticas del Lenovo Thinkpad T480 14 Pulgadas 1920 x 1080 Full HD Intel Core i5 8350u 512 GB SSD DICO DURO 8 GB Memoria 11 Pro Webcam (Reacondicionado)

Los Puntos Clave

Valoración Para Uso Diario (Teletrabajo, Netflix.)

Este Portátil Thinkpad de la Marca Lg Esta Diseñado Principalmente Para Ofimática. Con una puntuación de 5.6/10, Este Ordenador de Gama Media Asegurará Eficazmente Las Funciones de Ofimática Clásicas Como: Navegación Web, Teletrabajo, Tratamiento de Texto o incluso la reproducción de Vídeos.

Valoración de la Velocidades de carga de los programy, El Tiempo de Procesamiento de la Información y de Arranque

Este Ordenador No Es El Más Rápido, Pero Aún Así podrá Ejecutar la Mayoría de Las Tareas en Tiempos Aceptables. Gracias a Su Disco SSD Rápido Entre Otros. Le confendrá en el contexto de un us poco intensivo.

Nuestra odhadová de la duración de la configuración, basada en una proyección de Las exigencias de software futuras.“

LA Configuración de este Portátil le Permitirá estar konkurence aproximadamente durante 3 años. El ProMedio Para los Portátiles en Venta es de 3 años.

Transportabilidad (1,58 kg), Estética, Confort Visual

El Aspeto Estético es muy subjetivo. Su Peso (1.58 kg) Podría Hacerlo má difícil de transportar que otros modelOs de la compentia, sin embargo, apreciamos su pantalla ips que profiona una buena visibilidad.

Ratake posiciona este Portátil en el top 3 de su kategoria para un presupuesto de 346 €.

Ver Los Otros Portátiles del Top Aquí.

La Opinión por uso de rake

Este ordenador esta diseñado para uso de oficina.

Esta calificación para un uso de oficina otorgada por ratake esta compredenda entre 0 y 10.

Un pictogram de Colores te ayuda a comprepender la názor emitida por ratake:

Ventajas

 • La Pantalla (IPS) OfRece Una Buena Calidad de Imagin
 • La resolución de la Pantalla es uspokojení (1K/1080p)
 • La Capacidad de Almacenamiento es Excelente

Esta calificación para uso de juegos otorgada por ratake esta compredenda entre 0 y 10.

Un pictogram de Colores te ayuda a comprepender la názor emitida por ratake:

Pobobní

 • Žádný seno Tarjeta Gráfica
 • La Pantalla es Pequeña Para Jugar
 • NOS Hubiera Gustado Más Memoria Ram
 • El Core i5 i5-8350u es insuficiente para los juegos

Ventajas

 • La Pantalla (IPS) OfRece Una Buena Calidad de Imagin
 • La Capacidad de Almacenamiento es Excelente

La notación de rakes obnovit. Esta calificación puede variar de 0 a 10.

Esta calificAción se calclula A Partir del Rendimiento Técnico del Dispositivo Y del Uso Predisto. Por eJEMplo, para uso de juegos, los requisitos de Capacidad de Cálculo Gráfico serán Más Důležité que para unso de oficina.

Estas calificAciones SE AKTIVALIZANCE DURANTE UN TRABAJO DE Reevaluación pravidelný.

Ratake Califica Cada Portátil Siguiendo la Misma Metodología.

Durante la valoración se tienen en cuenta los puntajes individuals de cada componente en differentes, las inoraciones y cacterísticas tecnológicas de cada componente, la calidad percibida para los componenes LA Configuración Para Cumplir con los requisisitos futuros.

La calificAción de cada componente esta disonible en la ficha de cada ordenador. Un resumen de las calificaciones en forma de tabla de Ventajas/inconvenientes se muestra justo encima.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS