Lenovo jóga 2 13 dokovací stanice. Lenovo jóga 2 13

Docking stanice notebooku, replikátory portů a prodlužovače přístavů tak, aby se přizpůsobily vašemu notebooku.

Jóga 2 13 USB 3.0 Docking Station s dvojím displejem

 • Síťové rozhraní: 1 GB (1000BASE-T)
 • USB 3.0 (typ A): 2
 • USB 2.0 (typ A): 4
 • Úroveň obecné schopnosti: Pokročilé
 • HDMI: 1
 • DVI-D: 1
 • Režim napájení: Nezávislý napájení, nenabíjí zařízení
 • Konektor k notebooku: USB 3 Type-B Socket
 • Výstupní rozhraní zobrazení: HDMI (standardní zásuvka typu A)
 • Výstupní rozhraní displeje: DVI (DVI-D duální odkaz)
 • Záruka: 24
 • Barva: Černá
 • Výstupní konektor DC: USB Standard-A Socket
 • Maximální grafický výstup: QWXGA (2048×1152)
 • 2-výkon
 • 14 w
 • Dual 1080p HD video, připojte se ke dvěma externím monitoru přes HDMI nebo DVI (rozlišení až 2048 x 1152)
 • 2 x Superspeed USB 3.0 USB porty, 4 x USB 2.0 portů
 • BC1.2 nabíjecí port pro chytrý telefon a tablet
 • Konektory pro sluchátka a mikrofon podporující stereofonní zvuk
 • Technologie displaylink
 • DVI na VGA a DVI na HDMI adaptéry

Objednávání pravidelně? Požádejte o další slevy

Produkt značky 2-power.

Zaručeno, že splní nebo překročí specifikace původního výrobce pro stanici jógy 2 13.

2-výkon USB 3.0 Superspeed Universal Docking Station umožňuje snadné připojení k vašemu prostředí na ploše prostřednictvím jediného USB 3.0 kabel, užívání celkové kompatibility s USB 3.0 notebooků a ultrabooků. Kompaktní a elegantní design způsobuje, že tato dokovací stanice je ideální pro domov a kancelář, snižuje kabel a periferní nepořádek na stole nebo pracovní stanici.

Technologie DisplayLink umožňuje funkčnost duální hlavy na každé pracovní stanici s většinou operačních systémů. Rozšiřte plochu na dvě plné HD obrazovky, vše prostřednictvím stejného USB 3.0 kabel.

Docking stanice vám poskytne více připojení zařízení: 6 portů USB (2 x Superspeed USB3.0 a 4 x USB 2.0) pro klávesnici, externí HDD, reproduktory a další zařízení. Existuje port Gigabit Ethernet pro vysokorychlostní připojení sítě.

Technologie Graphics DisplayLink funguje napříč výpočetními platformami a typy konektorů a poskytuje řešení pro připojení více displejů a funkčnosti dokování na jakoukoli platformu. Docking stanice používá vestavěný USB, síťový a displejový software, který je dodáván s vaším počítačem. Připojení produktu OMpliant displayLink je tedy jako zapojení přímo do vašeho počítače.

Specifikace

PSA PNO:

Záruka

Typ příslušenství pro notebook

Rozhraní

Max. Napájení

Hmotnost

Rozměry

Tvar

Maximální grafický výstup

Výstupní konektor DC

Režim napájení

Konektor k notebooku

Síťové rozhraní

USB 2.0 (typ A)

USB 3.0 (typ A)

DVI-D

HDMI

Porty nabíječky

Zobrazit výstupní rozhraní

Barva

Jméno značky

Doc0101a
2 roky
Dokovací stanice. Stanice, která umožňuje připojení notebooku
USB 3. 5 gbit/s, modrý port
14 w
223 g
180 mm x 82 mm x 23 mm
Obdélníkový
Qwxga (2048×1152)
USB Standard-A Socket
Nezávislá napájení, nenabíjí zařízení
Socket USB 3 Type-B
1 GB (1000BASE-T)
4 portů
2 porty
1 přístav
1 přístav
0
HDMI (Standard Type A Socket) DVI (DVI-D duální spojení)
Černá
Produkt značky 2-power.

Systémové požadavky: USB3.0 Port: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1, Mac OS 10.9 nebo vyšší.

Co je v krabici? Dodáváno s Superspeed USB 3.0 kabelového, CD ovladače a manuální a střídavý napájecí adaptér (UK EU)

Recenze Lenovo Yoga 2 Pro

Super ostrý displej, Haswell Chip a nádherný flexibilní design usnadňují tento ultrabook snadno doporučit navzdory svému nevýraznému trvalému síle.

Klady

 • Unikátní flexibilní design
 • Špičkový displej QHD IPS
 • Podsvícená klávesnice
 • Esteticky přitažlivé

Nevýhody

 • – Ne 802.11ac bezdrátový adaptér
 • – Klávesnice komplikuje režim tabletu
 • – Zklamáná výdrž baterie

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Lenovo se rozbije v kabrioletu ultrabookového světa se svou linií jógy. V našem recenzi Yoga Ideapad pro Lenovo jsme zjistili jsme, že jsme s tímto všestranným hybridním notebookem a jeho solidní výkonností překvapivě potěšeni. I když jsme jógu nepoužili jako tablet, často jsme otočili klávesnici zpět, abychom se potýkali s živými dlaždicemi Windows 8 nebo sledovali nějaký Netflix.

To, co se nám nelíbilo, byly většinou menší stížnosti. Klávesnice, trackpad a obrazovka byly vítězové. Absence podsvícené klávesnice byla mírná nepříjemnost, zatímco nedostatek skutečného displeje 1080 byl čtená příležitost promarněná příležitost. V té době jsme také vyjádřili obavy, že jóga skutečně odhaluje některé slabosti Windows 8.

S Yoga 2 Pro Lenovo vytvořil pozoruhodné obnovování k zařízení, které stále více vypadá, že to bude oporou sestavy výrobce počítače v dohledné budoucnosti. Displej 3200 x 1800 (známý jako QHD nebo WQXGA pro skutečně v Know) je nejvýznamnějším vylepšením, ale nové hybridy mají také Haswell procesor, některá jemná vylepšení podvozku a několik dalších doteků ve sbalení software.

Všechny zvažují všechny věci, to vše jsou vítaná vylepšení, i když opět Lenovoův design dopředu vystavuje některé překvapivé nedostatky ve schopnosti systému Windows 8 zvládnout super HD rozlišení na přenosným faktoru faktoru.

Co by mohlo být špatné na displeji QHD 3200 x 1800? Dostaneme se k tomu včas. Prozatím začněme nahoře.

Jedna závěrečná poznámka, než se ponoříme dovnitř: V kategorii Ultrabook s vysokým rozlišením není velké množství konkurentů. Samsung ATIV Book 9 Plus je jedna-sportovní téměř identické specifikace jógy 2-a 13palcový MacBook Pro je další. Obě stojí o 40% až 50% více než tento systém.

Elegantní, moderní a všestranný

Jak se říká, neopravíte to, co není rozbité. Kromě bezprecedentní flexibility byl původní elegantní pogumovaný podvozek původním jógou jedním z nejznámějších atributů notebooku. Jasně přemýšlí, Lenovo se sotva změnil, esteticky řečeno.

Část radosti z přezkumu této nové jógy pro 2 bylo vkládání do rukou lidí. Všichni si všimli svého pěkného vypadajícího a cíti.

Stejně jako v loňském roce je nejvýraznějším a stále jedinečným aspektem Yoga 2 Pro je skutečnost, že obrazovku můžete otočit zpět o 360 stupňů, dokud nebude plochý proti zadní straně klávesnice. To umožňuje čtyři provozní režimy.

Režim notebooku je váš standardní úhel 90 stupňů, s výhodou, že flexibilní závěs Yoga 2 Pro vám umožňuje položit obrazovku zcela plochý, což je vlastně docela užitečné pro situace, kdy stojíte a potřebujete přístup k klávesnici.

Nejužitečnějším režimem vedle režimu notebooku by byl režim stanu. Nastavením tabletu na horní a dolní okraje funguje zařízení jako tablet ve stojanu. Nové pogumované hrany zkosení získají jejich udržování v tomto režimu. Stará jóga by se někdy trochu sklouzla na kluzkých površích. Už ne. Je ideální pro pohled na recept při vaření nebo nastavení jógy 2 pro na přeplněných tabletových topech.

Režim stojanu je v podstatě režim stanu, ale s trochou větší robusnosti a podpory. Klíčový rozdíl je v tom, že má větší stopu, takže budete muset před touchdown vyčistit více svého stolu.

Zvláštní závěs na józe 2 vám umožňuje složit obrazovku až do režimu tabletu. Bohužel, stejně jako původní jóga, je 13palcová jóga 2 Pro je příliš velká na to, aby se pohodlně používala v tabletovém režimu. Také opakování originálu: Přítomnost klávesnice na zadní straně uvedeného tabletu je obstrukční a otravné. To znamená, že představa o hraní plnohodnotných, dotykově optimalizovaných počítačových her, jako je civilizace V v tomto režimu.

Recenze Lenovo Yoga 2 Pro

Lenovo představil svou původní jógu na konci roku 2012, na kterou jsme byli ohromeni jeho schopností vytvořit ultrabook, který je schopen mít více funkcí, jako je jeho schopnost být použit jako tablet nebo stojan. Od té doby Lenovo znovu zavedlo svou jógu jako Yoga 2 Pro, který se zlepšil na mnoha ultrabookech interních specifikacích, jako je zahrnutí nového procesoru 4. generace společnosti Intel, nabízející displej QHD 3200 x 1800 a některé další ozdobné zvony a whistles Chcete.li tuto výzvu pro fanoušky původní jógy. Před několika měsíci jsme byli schopni jít ruce s Lenovo Yoga 2 Pro a po naší krátké době s tabletem jsme byli velmi ohromeni některými z vylepšení společnosti na jógu. S tím bylo řečeno, uvidíme, jak jsme ohromeni, zbývá jsme s jógou 2 Pro poté, co ho hodíme na naše hladové recenze vlky. Nejsem si jistý, co to znamená. Pojďme jen s vaší recenzí bez použití vlků, budeme?

Kontext

Ultrabooks se zdá být v těchto dnech docela populární, protože jsem měl svůj spravedlivý podíl na recenzích, které se s nimi týkají. Viděl jsem řadu ultrabooků, které lze použít jako pouze notebook, stejně jako další, které nabízejí více použití z jednoho produktu. Oba nabízejí své vlastní výhody a nevýhody a nakonec je na vás, spotřebiteli, aby diktoval, jaký druh ultrabooku na trhu prostřednictvím síly vaší peněženky. Můj osobní vkus v ultrabookech se může lišit od vašich, takže toto je oblast, kde bychom se chtěli čtenáři podívat do našich preferencí, než se dostaneme do recenze.

Většinu času při práci se tráví psaní, takže pohodlná klávesnice, která je více kliknutá, než je houbovitá je jen moje osobní preference. Hmotnost Ultrabooku podle mého názoru vždy hraje nesmírně důležitou roli, protože mám sklon cestovat docela dost, takže čím lehčí je můj batoh, tím šťastnější budu na konci dne. Síla pro mě není příliš důležitá, protože ultrabooky, které používám, mají tendenci být používány pouze k psaní příběhů, zpracování e.mailů a publikování článků. Potřebuji to, abych byl schopen držet krok s mírným množstvím multitaskingu bez procházení v důsledku.

Průmyslový design (velmi dobrý)

Na rozdíl od Lenovo Flex 14 je Yoga 2 Pro schopna nabídnout více než jen možnost rozšířit svůj displej zpět na 300 stupňů. Místo toho se obrazovka může dostat až na spodní část základny Ultrabooku, což umožňuje širší škálu využití pro jógu 2 Pro, jak může být použita ve standardním režimu notebooku, poté prodloužit displej zpět tak být použit v režimu stojanu nebo stanu nebo nechat displej dosáhnout až ke dnu základny pro režim tabletu.

Když manévrujete displej, abyste použili ultrabook v novém režimu, závěs nabízí trochu odporu při pokusu o jeho přesun. Tento odpor není příliš tvrdý a je dost tvrdý, kde lze Yoga 2 Pro ve svých více pozicích použít bez obrazovky, aniž by se obrazovka náhle pohybovala během používání. Každý režim je prezentován logickým způsobem, i když pokud jde o režim tabletu, zjistili jsme, že je trochu divné držet jógu 2 pro v zadní části, abychom získali hrst klíčů.

Klávesnice a touchpad jsou neaktivní v režimu tabletu, což by vám mělo umožnit o něco jednodušší, protože náhodné lisy klíčů nebudou možné, ale pokud máte sklon držet tablety zpoza displeje než po jeho stranách, pak byste mohli najít To také trochu divné. Lenovo by měl při používání další jógy v tabletovém režimu zvážit nějaký druh krytí klávesnice.

Nyní, když jsme se podívali na to, co jsme cítili, a nepracuje s více režimy Yoga 2 Pro, podívejme se na to, co můžete očekávat od celkového designu ultrabooku. Když poprvé převrátíte displej Yoga 2 Pro, bude vám představen jeho 13.3-palcový displej QHD 3200 x 1800, na který se později dostaneme v naší zobrazovací části naší recenze. Obklopující displej je silný černý rámeček, který se snaží měřit asi 1 palec po jeho stranách, palec a ½ nahoře a o něco přes 2 palce na dně.

Horní rámeček má logo Lenovo vlevo nahoře, zatímco uprostřed je místo, kde se nachází webová kamera Ultrabooku. Spodní rámeček má symbol oken založeného na dotyku. Samotný displej je připojen k základně dvěma stříbrnými závěsy, které pomáhají vést displej, když jej přesunujete, aby používal Yoga 2 Pro v jednom z jeho dalších režimů, nebo pokud byste se při jeho použití měli jen jako jiný úhel pohledu V režimu notebooku.

Spodní strana jógy 2 pro to má hořčík vzhled, i když se cítí pogumován při běhu prstů přes něj. Ve svých čtyřech rozích najdete čtyři gumové pařezy, které pomáhají zvýšit ultrabook, když se používají v režimu notebooku a také pomáhají zadní části displeje z prasknutí do spodní strany notebooku přímo, když se používá v jeho Režim tabletu. Všude kolem okraje jógy 2 Pro, jeden sedí přímo ve středu, najdete celkem jedenáct šroubů. Blízko dvou předních gumových pařezů jsou dva reproduktorové porty na obou stranách spodní strany Yoga 2 Pro. Pokud jde o větrací otvory, v blízkosti ultrabooku se nachází pouze jeden velký ventila. Klávesnice na jógu 2 Pro se cítí pěkně, když se používají, protože poskytují pohodlnou mix mezi tím, že jsou Clickly a Squishy, ​​protože na této klávesnici nelze považovat ani za oblíbené. Po zadání na klávesnici bych řekl, že roztrhanost klávesnice kope kolem 50% plného kláves, což znamená.

Rozložení klíčů se také cítí pěkně, dokud se nedostanete na správnou část a znovu zjistíme, že Lenovo na konci klávesnice zatváří klíče z domu, konce, pgup a pgdn a také přetvořili klávesu Shift, aby to bylo možné Stiskněte klíče od šipek.Když jsem se pokoušel používat tuto oblast bez pohledu, prsty často zasáhly nesprávný klíč, takže očekávejte křivku učení, pokud nejste zvyklí na novější klávesnice společnosti Lenovo trochu dlouhé. Opěrky dlaní sdílejí stejný gumový materiál nalezenou ve spodní části jógy 2 Pro.

Celá základna má tento černošský materiál všude kolem, který si jistě pomáhá udržet jógu 2 pro stacionární, když se používá v režimu jeho stojanu. Pokud jde o to, jak se to cítí v režimu notebooku, zápěstí neklouznou tak dobře, jak by na hladších zbytcích dlaňů, ale stále jsou pohodlné, aby vaše zápěstí zůstaly celé hodiny, pokud to bude potřeba. Hrany jsou také hladké, takže se nemusíte starat o téměř řezání zápěstí na drsném okraji dlaní.

Lenovo nabízí ve svých nedávných ultrabookech několik pěkných trackpadů a The Trackpad Yoga 2 Pro Trackpad pokračuje. Hladký povrch trackpadu dává pěkný kontrast s gumovou základnou, která ji obklopuje, i když jeho barva se příliš dobře mísí s celkovou černou barvou notebooku. „Hladký povrch trackpadu dává pěkný kontrast s gumovou základnou, která ji obklopuje“, pokud zíráte na obrazovku a rozhodnete se podívat dolů, abyste našli trackpad, bude vám několik sekund, aby to vaše oči našly, naleznou, najdete, aby ho našli. Přestože důvěřování vašich prstů vám často pomůže najít trackpad o něco jednodušší. Trackpad by také mohl mít prospěch z toho, že je o několik centimetrů větší, protože se ve srovnání s klávesnicí a zbytkem základny cítí trochu malý. Porty: Lenovo byl trochu konzervativnější se svými přístavy pro jógu 2 pro, jak najdete USB 3.0, Micro HDMI-OUT a čtečka karet 2 v 1 spolu s jeho střídavým výkonem na levé straně základny, zatímco pravá strana má pouze další USB 2.0 Port a kombo jack pro sluchátka / mikrofon. Čím dále po pravé straně najdete svazek kolébky, tlačítko pro ovládání funkce automatického rotátu displeje a na rohu je místo, kde najdete tlačítko napájení Yoga 2 Pro.

Displej (vynikající)

Nejsme cizí, abychom se podívali na ultrabooky s ultra vysokými usneseními, protože naše oči určitě byly na léčbu, když jsme přezkoumali Toshiba Kirabook začátkem tohoto roku. Od té doby se ultrabooky nadále zlepšovaly a tlačily obálku jak ve své síle, tak i jejich displeji. Lenovo Yoga 2 Pro nabízí 13.3palcový displej QHD, který nabízí rozlišení 3200 × 1800, a vypadá to naprosto ohromující. Barvy vypadají velmi živě, text vypadá svěží a je zde také opravdu pěkný kontrast k obrázkům zobrazeným na displeji Yoga 2 Pro.

13.Zdá se, že 3 palce jsou pro displej Yoga 2 Pro velkou velikostí a také se to necítí příliš malé, ani příliš velké pro celkový pocit ultrabooku. Nejlepší ze všeho je, že je to ve velikosti, která se stále cítí pohodlně, když se v režimu tabletu používá jóga 2 Pro. „Lenovo Yoga 2 Pro nabízí 13.3palcový displej QHD a vypadá to naprosto ohromující „Pokud jde o použití venku, zobrazení jógy 2 pro byl snadno čitelný, i když byl použit na přímém slunečním světle. Pravděpodobně budete muset zvýšit jas jógy 2 pro nejvyšší nastavení, které bude určitě jíst na vaší baterii, ale alespoň budete moci nadechnout čerstvý vzduch, když dokončíte TPS zpráva.

Webcam (dobrá)

Lenovo Yoga 2 Pro má webovou kameru 720p, která se nachází přímo ve středu nad displejem. Pro účely naší recenze uvádíme webovou kameru Yoga 2 Pro proti webové kameře Asus Zenbook, která má také webovou kameru 720p, i když má také modul CMOS připojený k fotoaparátu. Jak můžete vidět ze dvou vzorkovacích obrázků pořízených jak s jógou 2 pro, tak i Asus Zenbook, Yoga 2 Pro upřednostňuje svěží obrázek, ale v důsledku toho postrádá zářivé barvy, které lze nalézt ve většině webcam. Yoga 2 Pro dělá poměrně dobrou práci a vyzvedává tmavé barvy a také některé drobnější detaily, což mu zcela poskytne solidní zážitek z webové kamery, který by měl usnadnit zjištění toho, co se zobrazuje.

Výkon (velmi dobrý)

Lenovo Yoga 2 Pro obsahuje řadu vylepšení oproti původní józe. Jedním z nich je zahrnutí extrémně populárního procesoru Intel Haswell 4. generace a vylepšeného integrovaného GPU. V důsledku těchto inkluzí očekáváme, že snadno překoná původní jógu, ale jak dobře to vede proti jiným nedávno vydaným ultrabookům, které jsou vybaveny Haswell? Podívejme se. Jedním z prvních benchmarků, které rádi provozujeme pro PCS, je PCMark 7, což je měřítko používané pro simulaci úkolů v reálném světě, jako jsou otevírání aplikací, zavádění počítače a provádění mírných grafických úkolů. V našem benchmarku PCMark 7 vedl velmi dobře jóga 2 pro. Celkem Yoga 2 Pro skóroval 4247 v našem testu PCMark 7. To by nemělo znamenat, že nemůžete očekávat dobrý zážitek z jógy 2 Pro jako v tomto skóre, bude to stále schopen držet krok s mnoha úkoly souvisejícími s prací, které na to hodíte, jako je, například odpovídající e.mailům, nakupování online nebo dokonce sledování klipu na YouTube tak často.

Nepracoval jsem v kanceláři více než sedm let, ale předpokládám, že to je skoro to, co každý dělá celý den. Druhým měřítkem, který rádi běžíme na našich testovacích strojích, je 3D Mark 11, což je měřítko, které je náročnější, protože jeho primárním zaměřením je, jak dobře bude fungovat jako herní stroj. To samozřejmě neznamená ani hry založené na flash, protože většina počítačů je může provozovat. Místo toho máme na mysli hry jako nejnovější Call of Duty, Assassin’s Creed nebo jiná graficky náročná hra. Stejně jako u většiny ultrabooků s integrovanými GPU, Yoga 2 Pro nefunguje dobře, když jsou do mixu vrženy grafické intenzivní aplikace. Skóre 3DMark 11 pro Yoga 2 Pro bylo P634, což je docela nízké, aby se dokonce pokusilo hrát hry, které vyžadují intenzivní grafiku, ale stále můžete očekávat, že budete moci hrát hry založené na Flash nebo tituly, které moc nevyžadují moc grafika počítače, jako jsou papíry, prosím.

Konečným měřítkem, který rádi běžíme na našich testovacích strojích, je Geekbench, což není měřítko, které testuje notebook pomocí aplikací v reálném světě, ale místo toho se zaměřuje na skóre syrového výkonu CPU tím, že na něj hází matematické rovnice. Jinými slovy, tento test jednoduše vyzkouší procesor stroje a nic jiného. Výsledky našeho benchmarku Geekbench najde procesor Intel Core i5-4200U čtvrté generace, velmi dobrou práci v tom, že je schopen chrlit nějaké působivé surové výpočetní techniky. Yoga 2 Pro vydal Geekbench skóre 5400, což je ve srovnání s jinými dříve vydanými ultrabooky poměrně vysoké, a dokonce i některé, které byly nedávno propuštěny.

lenovo, jóga, dokovací, stanice

Hodnota pro hmotnost, cena (dobrá)

Stejně důležité je vidět, jak silný je přenosný počítač, také se rádi zvažujeme jeho váhu proti jeho síle. Lenovo jóga 2 pro váží 3.06lbs, který se zdá být sladkým místem pro většinu ultrabooků vydaných v těchto dnech. Při této váze to lze snadno zacházet s jednou rukou, což je ještě důležitější, když používáte jógu 2 v jednom z různých režimů. Výsledky našeho výkonu vzhledem k rovnici hmotnosti zjistily, že Lenovo Yoga 2 Pro stojí za váhu na základě toho, co z toho dostanete, ale ne hodně. Když uvažujete o tom, kolik dalších metod použití se dostanete z Yoga 2 Pro, jako je jeho schopnost být použit jako tablet, pak můžeme snadno doporučit ultrabook na základě jeho schopnosti přizpůsobit se potřebám uživatele. Ale jako ultrabook sám o sobě to v této kategorii stále dostane palec nahoru, ale bude to pomalé palce nahoru s mírným pokrčením pokrčením.

Životnost baterie (velmi dobrá)

Životnost baterie jakéhokoli mobilního zařízení je něco, co musíme všichni zvážit, jako je smysl zakoupit zcela nový notebook, který splňuje všechny vaše požadavky, aby se dozvěděl, že může trvat pouze 10 minut najednou. Yoga 2 Pro má baterii s Li-Polymerem se čtyřmi buňkami, ačkoli Lenovo nedává přesné množství šťávy, kterou ultrabook může držet. Abychom vyzkoušeli, jak dobře bude baterie provést, provádíme dva testy na základě toho, co většina lidí dělá na svých počítačích.

Jedním z prvních testů, které provádíme, je jednoduchý místní video test, který zahrnuje hraní videa 1080p uloženého místně na pevném disku ultrabooku celkem jednu hodinu. Pro náš test udržujeme jas displeje na 50% jeho plného potenciálu, v tomto případě 175 nits, a také udržovat zapnutí Wi-Fi. Po dokončení našeho testu jsme si všimli poklesu výdrže baterie o 14%, což znamená, že za těchto okolností můžete očekávat něco přes sedm hodin výdrže baterie.

Streamování videí na našich počítačích se v těchto dnech stala nesmírně populární, což znamená, že pravděpodobně budete chtít vědět, kolik šťávy můžete očekávat ze stroje po sledování některých videí online. Pro tento test streamujeme video YouTube nastavené na 1080p po dobu jedné hodiny, což opět udržujeme jas obrazovky na 175 nits, nebo 50%, přičemž udržujete Wi-Fi zapnuté. Na konci našeho testu jsme si všimli poklesu o 16%, což znamená, že za těchto okolností můžete očekávat něco přes šest hodin výdrže baterie.

Nabíjení baterie (velmi dobré)

Kromě toho, že jsme viděli, jak oběd vydrží baterie, také si rádi poznamenáme, jak dlouho trvá nabíjení baterie, protože to pravděpodobně budete dělat hodně, jakmile vaše baterie spustí suchou. Pro tento test máme nabití jógy 2 pro zavření víka a nutit jej do režimu spánku. Po hodině ponechání nabíjení ultrabooku jsme zaznamenali 48% nárůst náboje baterie, což znamená.

Závěr (velmi dobrý)

Lenovo se určitě zlepšila ve své původní nabídce série jógy. Yoga 2 Pro má elegantní design, je nabitý zabijáckým displejem a má zdravé množství výdrže baterie, které vám vydrží poměrně dlouhou dobu za jediný náboj. Pokud jde o její výkon, nemusí to být na vrcholu hromady, ale v našich benchmarkech to stále fungovalo, aby to od nás získalo doporučení. „Yoga 2 Pro má elegantní design, je nabitý zabijáckým displejem a má zdravé množství výdrže baterie. D Řekněte, že jeho webová kamera by mohla použít některá mírná vylepšení, aby byla lepší fungovat.

Jedinou další věcí, kterou bychom mohli pro následnou jógu doporučit. Yoga 2 Pro je skvělým doplňkem řady ultrabooků společnosti Lenovo, které nás nadchne, když vidíme, co společnost dělá dál s linkou. Dokud budou i nadále chrlit více ultrabooků, jako je jóga 2 pro, a méně jako Flex 14, budeme je šťastně nadále doporučovat.

Úvod, Specifikace návrh

Když jsem viděl jógu první generace, byl jsem ohromen, ale hned jsem na to nebyl prodán. Měl displej 1600×900 a žádná podsvícená klávesnice, což byly dvě věci, které jsem opravdu potřeboval, než jsem plácl 1000 na nové ultrabooky. Když Lenovo představil svou jógu 2 pro, byl jsem prodán. okamžitě!

Ve světě, kde notebooky dominují MacBook Pro Apple, trh s Ultrabook moc miluje. Existuje tolik možností, z nichž si můžete vybrat, ale bez vítězů vyniknout. Samsung má několik skvělých ultrabooků, ale také Dell, Acer a Asus. Lenovo má podle mého názoru ultrabook všech ultrabooků, takže si budete chtít přečíst, abyste zjistili proč.

Počínaje 820 je to působivá dohoda; Model, který jsem si koupil pro sebe, byl modelem SSD poháněného jádrem i7, který je cenu kolem roku 1200. Pro 1200 získáte vážný kus hardwaru. Pojďme se nyní dostat do specifikací, něco, v čem je jóga 2 pro nakopne nějaký vážný zadek.

Za prvé, máme krásných 13.3-palcový displej 3200×1800 dotykový, procesor založený na Haswell Core i7-4500U, 8 GB DDR3L 1600MHz RAM, 256 GB SSD, Windows 8.1 64bitový a Wi-Fi 802.11 b/g/n. To vše váží pouhých 3.1 libry (nebo 1.4kg) a má rozměry 13×8.7×0.6 palce a tenký a především světlo.

Základní model začíná procesorem Core i3, ale lze jej vybrat až do procesoru Core i7, který zde máme dnes. Základní Y2P začíná 4 GB RAM, ale velmi bych navrhl upgradovat na 8 GB modelu RAM, přičemž stejná rada byla ve hře pro stranu SSD věcí. Lenovo peče ve 128 GB úložiště SSD ve výchozím nastavení, ale navrhl bych se rozhodnout pro model 256 GB. Pro uživatele je také model 512 GB.

Jedna věc, kterou musíte vzít na vědomí, je to, že RAM je připálen na základní desku samotného jógy 2 Pro, takže zde není žádná možnost upgradovatelná RAM; Budete se muset rozhodnout pro model 8 GB, něco, o čem si opravdu myslím, že byste měli udělat, pokud si koupíte Y2P.

Zjistil jsem, že směs procesoru Core i7, 8 GB RAM a 256 GB SSD je silnou kombinací specifikací, zejména když uvažujete o 13.3-palcový displej 3200×1800, který máte přímo před sebou.

Když přijde na rozhlížení jógy 2 pro, musíme mluvit pár věcí. Na levé straně ultrabooku máme Power Socket, USB 2.0 Port, Port Micro HDMI (který je schopný 4K, o něčem, o čem mluvíme později v recenzi) a SD Card Reader.

Na pravé straně Y2P máme (zleva doprava) napájecí/nabíjecí světlo, tlačítko napájení, tlačítko pro zámek rotace displeje, tlačítka hlasitosti nahoru/dolů, 3.5mm sluchátka/mikrofon a USB 3.0 Port, něco, co bych si přál, aby toho bylo víc.

Design. Krásné světlo, silné rezervované

Lenovo pečil naprosto krásný design na jógu 2 pro, který se cítí stejně tenký jako MacBook Air (v jeho největším bodě) a téměř stejně světlo. Yoga 2 Pro se cítí skvěle v ruce, kde se cítí pohodlně tote jen v jedné ruce, něco, co dělám docela často s Y2p díky jeho všestrannosti.

Kredit musí jít do Lenovo za svou práci na pangech, což umožňuje veškerou jeho transformaci na různé režimy (do kterých se nyní chystáme).

Lenovoův trik s Yoga 2 Pro je to, jak všestranné je: Pokud tlačíte dotykovou obrazovku zpět, složí se nejen mrtvý rovně s klávesnicí, ale bude se i nadále ohýbat, dokud se nevede do „tabletového režimu.“

The Yoga 2 Pro má čtyři různé „režimy“, do kterých se může transformovat, přičemž první je „tabletový režim.„Používám svůj Y2p v režimu tabletu pravděpodobně 75-80 procent času, ale další režimy, režim stanu a režim stojanu nejsou úplně zbytečné.

Režim tabletu je místo, kde ohýbáte obrazovku až zpět, která deaktivuje klávesnici a změní jógu 2 pro na 13.3palcová tablet QHD. To je něco, co jsem vlastně použil se svou tříletou dcerou, protože v tomto režimu miluje hraní některých základních her.

Režim stanu je něco, co jsem při cestování vlastně často používal. Když jsem se uvolnil zpět v mém hotelovém pokoji, mohl jsem vyskočit jógu 2 pro do stanového režimu a sledovat film nebo několik televizních epizod. Režim stanu byl pravděpodobně můj druhý nejpoužívanější režim.

Nakonec máme režim stojanu, což je něco, co jsem nenašel, ale není to vůbec zbytečná funkce. Režim stojanu je dobrý, pokud jen konzumujete obsah, sledujete video na YouTube, zatímco děláte večeři sledování videa na YouTube o tom, jak skutečně provést večeři schopnosti dotykové obrazovky.

Čtyři „režimy“, které se Lenovo zapečelo do Y2p. Ohněte obrazovku zpět do použití tabletu a bude povolen „režim tabletu“, s rychlým vyskakovacím oknem, který vám dá vědět, že bylo povoleno.

Ceny: Níže najdete Lenovo Yoga 2 Pro na prodej. Uvedené jsou platné v době psaní, ale může se kdykoli změnit. Kliknutím na odkaz zobrazíte nejnovější ceny za nejlepší obchod.

Klávesnice, obrazovka a výkon

Klávesnice

Klávesnice pro jakýkoli uživatel Ultrabook nebo Notebook je jednou z nejdůležitějších věcí. Napíšu neuvěřitelně rychle (ve 120-130 slovech za minutu nebo více), takže to byl jeden z klíčových bodů pro mě. Vím, že Lenovo má historii skvělých klávesnic, takže jsem si vzal punt, ale rozbil domácí běh. Yoga 2 Pro používám pro absolutně všechno.

Píšu tuto recenzi o tom právě teď a dosud jsem rozbil 1100 slov bez mnoha chyb; Vypadá to, že moje ruce byly vyrobeny pro tuto klávesnici. Úpravy z mechanické herní klávesnice trvalo asi týden asi týden, ale jakmile si na ni zvyknete, je to zlato.

НОУТБУК ИЛИ ПЛАНШЕТ ?�� ПЛАНШЕТ Lenovo Yoga Tab 13 Pro ТОП !

Podsvícené klíče jsou skvělé na to, aby se podívali ve tmě, což se hodí, když není moc lehké a musíte použít funkční tlačítko nebo něco, na co nejste zvyklí stisknout po celou dobu. Celkově jsem na klávesnici velmi ohromen a myslím si, že budete také.

Obrazovka je nádherná. Ach! A je to dotykovou!

Další věc, která mě prodala na jógu 2 pro, byl krásný displej 3200×1800. Být dotykovým schopností je jen třešně nahoře. Kdybych nebyl displej, koupil bych jógu 2 pro.

Neustále mám otevřená dvě chromová okna, s otevřenými nespočet. Ale jak malý je text na 3200×1800 na 13.3palcová obrazovka? No, to je jen na vás. Připadalo mi to docela směšné a začalo jsem používat 150 procent škálování v systému Windows 8.1. To poskytuje krásně dokonalý vzhled textu ve všem, co používám.

Slyšel jsem o tom, že žlutá na obrazovce je spíše hořčicí, kterou musím přiznat, že se cítí a vypadá pravdivě. Mám svůj y2p sedí vedle mého seiki digitálního 39palcového 4K televize a okamžitě mohu rozeznat rozdíl mezi barvami. Ale víš, co, v jinak dokonalém stroji se mohu vypořádat s tím, že moje žluté jsou „.“

Pokud jste byli profesionální fotograf nebo používali Yoga 2 Pro pro něco takového, nebo cokoli poblíž práce Itvideo, foto práce, něco, co je to něco, co musíte vidět, než si koupíte.

Při použití v režimu tabletu je obrazovka reagující Uber a stejně krásná. Hraji hry na Y2P s mojí dcerou po celou dobu a ona nemá žádné problémy s dotykem obrazovky a zábavy, ale to jsou jen základní hry.

Výkon

Nebudu jít do benchmarků na józe 2 pro, protože nemám nic jiného, ​​co bych odešel. Ale z obecného hlediska usethe jóga 2 pro vás pokryla. Jak jsem řekl ve svém úvodu, osobně bych doporučil rozhodnout se pro model Core i7/8GB RAM/256GB SSD, protože je to ceny neuvěřitelně dobře.

Na první stránce jsem použil název „mocný rezervovaný“, což byl druh škádlení do výkonové části recenze. Protože nebudu dělat měřítka, můžu mluvit pouze o obecném výkonu, což podle mého názoru znamená více než benchmarkové grafy, které narušují jógu 2 Pro proti jiným ultrabookům, ale nemělo by se to porovnat. To je něco, do čeho půjdu brzy.

Prozatím výdrž baterie. Podařilo se mi dostat asi 5-6 hodin sledování filmů a televizních epizod, než baterie spustila. Apple tvrdí mnohem více ve svém marketingu pro MacBook Air, ale Y2P by proti MBA nekonkuroval; Soutěží by proti MacBook Pro, a zároveň by bylo stejně tenké a ještě všestrannější a silnější než MBA.

Šest hodin je více než dost pro obecné použití v letadle nebo vlaku, nebo pokud jej odpojíte od energie a chcete dělat nějakou práci na salonku nebo konzumovat obsah mnoha jinými způsoby (Flipboard, Feedly, E-mail nebo cokoli) v tabletovém režimu. Životnost baterie, alespoň pro mě, je vítězem s Y2P. Jistě, přál bych si, abych z toho mohl mít 10 hodin, ale Lenovo by možná mohl něco vytlačit z jógy 3 Pro, pokud dorazí v budoucnu.

8 GB RAM někdy nestačí

Zjistil jsem, že 8 GB RAM nestačilo pro mé osobní použití, protože obvykle mám v Chrome otevřené alespoň 10-12 karet. Jsem to, co by většina zvažovala „mocenského uživatele“ alespoň pro obecné spotřebitelské uživatele, kteří by uživatelé použili více fyzického zavrčení ze strany procesoru Core i7 věcí.

Karty Chrome používají hojná množství RAM, v závislosti na tom, jaký web nebo službu používáte, ale mám Gmail. Krmiva a dvě karty backendu Tweaktown otevřené za všech okolností, bez ohledu na to, co. Právě tam jde 1 GB RAM. Pak různé webové stránky, které navštěvuji nebo čtu, a pak máme weby, jako je YouTube. To není nic špatného na Y2P, ale je to moje osobní zkušenost, něco, co píšu, když čtete.

Nenechte to ovlivnit vaše rozhodnutí, ale kdybych mohl mít možnost Lenovo 16 GB modelu jógy 3 pro. Neváhal bych mít ve stroji více RAM, ale našel jsem procesor a stránku skladování věcí naprosto v pořádku.

Výkon, než můžete strkat hůl

Myslím, že nejvyšší, jakou jsem kdy měl zatížení procesoru, bylo asi 60-70 procent, když jsem znovu používal spoustu karet Chrome. Dělám nějaké zpracování světelného obrazu, obvykle se zmenšuje dávkový obraz, který vůbec nevyužívá moc zpracovatelského výkonu.

Hrál jsem nějakou flatiout 2 s mým přítelem, s hrou zakryto na 1920×1080 se všemi grafickými zvonky a píšťalky a neměl jsem vůbec žádné problémy. Ne, že se jedná o náznak výkonu, ale spíše „Je to o všem, co hraji na svém Y2P.„Mám několik vážně výkonných herních počítačů, které používám pro své hry. Nepotřebuji k tomu ani chci použít svůj ultrabook.

Výstup 4K z mikroHDMI je velmi užitečný

Něco, co dělám, většina nebude výstup pomocí port micro HDMI na Y2P. Myslel jsem, že tento port by byl omezen na jen Full HD (1920×1080), ale byl příjemně překvapen, když jsem bez problémů připojil svou digitální 39palcovou 4K TV na 3840×2160, což je něco, co microhdmi port na jógových 2 pro držadlo bez problémů.

Je to docela pohled vidět, kdy máte 39palcový televizor doleva s běhu 3840×2160, zatímco 13.3palcová obrazovka na jógu 2 Pro čerpává na 3200×1800. To mi dává tolik pixelů, se kterými si mohu hrát, a je to úžasné. Yoga 2 Pro je jedním z nejvšestrannějších zařízení, jaké jsem kdy použil.

Co je horké, co není poslední myšlenky

Co je horké

Tolik režimů: Se čtyřmi různými způsoby, jak používat Yoga 2 Pro, není to jen standardní ultrabook; Stává se vaším tabletem, zařízením pro spotřebu médií a mnohem více. Po většinu svého života jsem použil svůj Y2P jako pracovní kůň, ale zjistil jsem, že ho používám různými způsoby. Jen chvíli trvá, než si zvykneme na to, že by zařízení bylo schopno být ohnuty do tabletu nebo do režimu stanu.

Jakmile na to získáte popis, změní to způsob, jakým používáte Yoga 2 Pro do bodu, kdy si nemyslím, že bych v blízké budoucnosti mohl použít tradiční ultrabook nebo notebook. Nikdy jsem se nemohl vrátit k Apple MacBook Pro/Air, to je jisté.

lenovo, jóga, dokovací, stanice

Přenositelnost nezkušená specifikace: Mám od roku 2010 vzduch Apple MacBook a tento Yoga 2 Pro není v jeho nejsilnějším bodě o mnohem silnější, ani není mnohem těžší. Yoga 2 Pro má nekonečné více využití a také mnohem více síly. I s tenkým a lehkým ultrabookem máme stále displej 3200×1800, který je dotykový, a mnohem více.

Vypadá to skvěle: Design je něco, co je důležité pro ultrabook, něco, za co Apple získává většinu kreditu. Lenovo udělal s Yoga 2 Pro několik skvělých věcí a mám pocit.

Displej QHD: 13.3-palcový displej 3200×1800 je naprosto nádherný, ohromující, krásný. Být dotykem je jen další výhodou a v tabletovém režimu vypadá Full HD video ostře a barevně. Všechno je radost použít na jógu 2 pro.

Lenovo Yoga 2. HDD SSD wechseln | CMOS | Lüfter reinigen | RAM Upgrade | Edge Card Connector

Je to ceny neuvěřitelně dobře: Počínaje kolem 800 je jóga 2 pro ceny konkurenceschopně dobře, bije MacBook Air i na nejnižším konci. Na špičkovém konci máme cenu 1200, který zabíjí MBA, a dokonce udržuje krok s MBP, což by mělo většinu spotřebitelů předávat své peníze.

Samotná cena je obrovským bodem a dokonce i v roce 1999 bych měl stále stejné pocity, jaké dělám. V roce 2000 je to neuvěřitelné zařízení, ale ve 1200 je to krádež. Nemám absolutně žádné lítosti ohledně žádného dolaru utraceného s jógou 2 pro. Myslím, že Lenovo to ocenil tak, aby porazil všechny, ale prostě to nestačí na trh dostatečně dobře, aby soutěžili s Samsungem nebo Apple.

Co ne

Trackpad není tak skvělý: je to o všem, na co bych si mohl stěžovat, ale je to něco, co jsem osobně tolik nepoužil. Používám myši s připojenou, což je jediný způsob, jak to dokážu. V době, kdy jsem použil trackpad, se mi to moc nelíbilo. Není to bod, který by vám měl zabránit v koupi jógy 2 pro, pokud nemáte tendenci používat trackpad Y2p často.

Maximálně 8 GB RAM: Někdy 8 GB nestačí. Nejprve cvičte, pokud stačí na to, co chcete použít.

Poslední myšlenky

Už měsíce používám Lenovo Yoga 2 Pro a nahrazuji MBA jako své cestovní zařízení. Ale to, co jsem neviděl přicházet, bylo to, že se stal mým každodenním řidičem. Používám jógu 2 pro jako můj stroj na všechno, od psaní novinek každý den pro Tweaktown po psaní recenzí, sledování videí na YouTube, televizní epizody (prostřednictvím výstupu mikro HDMI, nebo dokonce na samotné Y2p) a hraní her s mojí dcerou.

Čtyři režimy, které je Yoga 2 Pro, je masivní prodejní bodem, protože to není jen tradiční ultrabook. Toto je stroj na všechno, něco, co Lenovo těžce tlačí; Stává se to všechno na pozadí, což je hezké.

Není to nízké síly se schopností přizpůsobit Y2p až do procesoru Core i7, 8 GB RAM, 512 GB SSD a GOODLEGS 13.Displej 3 palců 3200×1800. Samotný displej je zářivým bodem, ale na tomto zařízení je tolik zářivých bodů: jeho dotykový displej, obrovský výkon, skvělá klávesnice, čtyři různé režimy a jeho neuvěřitelná cena.

Lenovo to zabil s jógou 2 pro, ale to, co vzrušuje, meand více intrik meis, kam to půjde dál. Co můžeme očekávat? Nemyslím si, že uvidíme, že společnost zvyšuje množství pixelů na obrazovce, ale možná větší SSD, více portů USB (by bylo hezké) a možná různé velikosti obrazovky, jako je 15palcová (nebo tak ) Modelka.

Pokud jste na trhu s novým Ultrabookem, musí být Lenovo Yoga 2 Pro na vrcholu vašeho seznamu; Nejprve se na to podívejte a pak na jeho konkurenty. Nebudete litovat peněz utratených za toto zařízení, ujišťuji vás. Je to skutečné řemeslné zpracování shora dolů.

Ceny: Níže najdete Lenovo Yoga 2 Pro na prodej. Uvedené jsou platné v době psaní, ale může se kdykoli změnit. Kliknutím na odkaz zobrazíte nejnovější ceny za nejlepší obchod.

Ceny: Najdete produkty podobné tomuto na prodeji níže.

Spojené státy: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.com

Spojené království: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.CO.Spojené království

Austrálie: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.com.AU

Kanada: Najděte další technické a počítačové produkty, jako je tento, na Amazonu.CA

Deutschland: Finde Andere Technik- und ComputerProduKte wie dieses auf amazon.de

Anthony se připojil k týmu Tweaktown v roce 2010 a od té doby zkontroloval 100s grafických karet. Anthony je dlouhodobý nadšenec PC s vášní nenávisti pro hry postavené kolem konzolí. Hraní FPS od dnů před kvasením, kde jste byli uraženi, pokud jste použili myš k zaměření, byl od té doby závislý na herních a hardwarech. Práce v IT maloobchodníku po dobu 10 let mu poskytla skvělé zkušenosti s počítači na míru. Jeho závislost na GPU Tech je neochvějná.

Otevřeně pozveme společnosti, které nám poskytují revizní vzorky / které jsou uvedeny nebo diskutovány, aby vyjádřili svůj názor. Pokud si někdo přeje odpovědět, zveřejníme odpověď zde. Pokud si přejete odpovědět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS