Lenovo jóga 2 v 1 (80U20024IH) notebook (CDC/ 4GB/ 500 GB/ Win10). Lenovo jóga 2 11

Lenovo jóga 2 v 1 (80U20024IH) notebook (CDC/ 4GB/ 500 GB/ Win10)

Notebook Lenovo Yoga 2 in 1 (80U20024ih) (CDC/ 4GB/ 500 GB/ Win10) v Indii začíná od 31 500 ₹. Podívejte se na notebook Lenovo Yoga 2 v 1 (80U20024IH) (CDC/ 4GB/ 500 GB/ WIN10) Podrobné specifikace a funkce.

Lenovo jóga 2 v 1 (80U20024IH) notebook (CDC/ 4GB/ 500 GB/ Win10) Rychlé specifikace

Specifikace
Zobrazit 11.6 palců
procesor Intel
GPU Intel HD grafika
RAM 4 GB DDR3
HDD 500 GB

Notebook Lenovo Yoga 2 in 1 (80U20024ih) (CDC/ 4GB/ 500 GB/ Win10) není v současné době k dispozici v žádných obchodech.

Podobné produkty

Diskutovat

Související zprávy

Nic Ear (2) Recenze: Hodná upgrade nad ničím uchem (1)?

Nic Ear 2 Shrnutí recenze: Hodnocení editora: 3.75/5 Ovládací prvky Connectivity Connectivity Connectivity Connectivity Connectivity Connectivity Connectivity Connectivity Cons Cons Nic zavedla svůj produkt druhé generace se spuštěním The Noth Ear 2 True WI…

Nic ucha (1) vs nic ucha (2): जानें इस बार फीचरों में क्या बदला है ?

Nic ucha (2) भारत में लॉन्च हो चुका है, जिसमें कई बेहतnictví देखने को मिले हैं।।।।।।। मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले मिले पिछले साल इसके प्रिडिसेसnictví nic ucha (1) को भी लोगों काफी पसंद किया था, लेकिन नवीनतम nic ucha (2) में ucho (1) क…

Lenovo předvádí notebook vyrobený z „jídla“! Čtěte dále a znáte celý příběh

Mobile World Congress 2023 je oficiálně zapnutý a vedoucí výrobce notebooků Lenovo také vytáhne všechny zastávky, protože značka předvedla notebook, který je vyroben z „jídla“. Ano, slyšeli jste to správně, Lenovo má LA…

Nic telefonicky 2 specifikace nakloněné online; Zde je to, co víme

Nic Telefon 1 nebyl velkým úspěchem jak na indickém, tak na globálním trhu. Nyní The Nothing Phone 2 vyrábí titulky po dlouhou dobu. Očekává se, že zařízení dosáhne…

Asus Vivobook 14x OLED Recenze: mocný všestranný pracovník pro práci, přehrát cestování

Asus Vivobook 14X Shrnutí OLED Review Shrnutí: Hodnocení editoru: 3.7/5 Design displej výkonný bateriový software Pros Consus Asus obnovil svou 2023 sestavu notebooků začátkem tohoto měsíce. Nové notebooky Asus v Indii com…

Recenze Lenovo Yoga 2 Pro

Super ostrý displej, Haswell Chip a nádherný flexibilní design usnadňují tento ultrabook snadno doporučit navzdory svému nevýraznému trvalému síle.

Klady

  • Unikátní flexibilní design
  • Špičkový displej QHD IPS
  • Podsvícená klávesnice
  • Esteticky přitažlivé

Nevýhody

  • – Ne 802.11ac bezdrátový adaptér
  • – Klávesnice komplikuje režim tabletu
  • – Zklamáná výdrž baterie

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Lenovo se rozbije v kabrioletu ultrabookového světa se svou linií jógy. V našem recenzi Yoga Ideapad pro Lenovo jsme zjistili jsme, že jsme s tímto všestranným hybridním notebookem a jeho solidní výkonností překvapivě potěšeni. I když jsme jógu nepoužili jako tablet, často jsme otočili klávesnici zpět, abychom se potýkali s živými dlaždicemi Windows 8 nebo sledovali nějaký Netflix.

To, co se nám nelíbilo, byly většinou menší stížnosti. Klávesnice, trackpad a obrazovka byly vítězové. Absence podsvícené klávesnice byla mírná nepříjemnost, zatímco nedostatek skutečného displeje 1080 byl čtená příležitost promarněná příležitost. V té době jsme také vyjádřili obavy, že jóga skutečně odhaluje některé slabosti Windows 8.

S Yoga 2 Pro Lenovo vytvořil pozoruhodné obnovování k zařízení, které stále více vypadá, že to bude oporou sestavy výrobce počítače v dohledné budoucnosti. Displej 3200 x 1800 (známý jako QHD nebo WQXGA pro skutečně v Know) je nejvýznamnějším vylepšením, ale nové hybridy mají také Haswell procesor, některá jemná vylepšení podvozku a několik dalších doteků ve sbalení software.

Všechny zvažují všechny věci, to vše jsou vítaná vylepšení, i když opět Lenovoův design dopředu vystavuje některé překvapivé nedostatky ve schopnosti systému Windows 8 zvládnout super HD rozlišení na přenosným faktoru faktoru.

Co by mohlo být špatné na displeji QHD 3200 x 1800? Dostaneme se k tomu včas. Prozatím začněme nahoře.

Jedna závěrečná poznámka, než se ponoříme dovnitř: V kategorii Ultrabook s vysokým rozlišením není velké množství konkurentů. Samsung ATIV Book 9 Plus je jedna-sportovní téměř identické specifikace jógy 2-a 13palcový MacBook Pro je další. Obě stojí o 40% až 50% více než tento systém.

Elegantní, moderní a všestranný

Jak se říká, neopravíte to, co není rozbité. Kromě bezprecedentní flexibility byl původní elegantní pogumovaný podvozek původním jógou jedním z nejznámějších atributů notebooku. Jasně přemýšlí, Lenovo se sotva změnil, esteticky řečeno.

Část radosti z přezkumu této nové jógy pro 2 bylo vkládání do rukou lidí. Všichni si všimli svého pěkného vypadajícího a cíti.

Stejně jako v loňském roce je nejvýraznějším a stále jedinečným aspektem Yoga 2 Pro je skutečnost, že obrazovku můžete otočit zpět o 360 stupňů, dokud nebude plochý proti zadní straně klávesnice. To umožňuje čtyři provozní režimy.

Režim notebooku je váš standardní úhel 90 stupňů, s výhodou, že flexibilní závěs Yoga 2 Pro vám umožňuje položit obrazovku zcela plochý, což je vlastně docela užitečné pro situace, kdy stojíte a potřebujete přístup k klávesnici.

Nejužitečnějším režimem vedle režimu notebooku by byl režim stanu. Nastavením tabletu na horní a dolní okraje funguje zařízení jako tablet ve stojanu. Nové pogumované hrany zkosení získají jejich udržování v tomto režimu. Stará jóga by se někdy trochu sklouzla na kluzkých površích. Už ne. Je ideální pro pohled na recept při vaření nebo nastavení jógy 2 pro na přeplněných tabletových topech.

Režim stojanu je v podstatě režim stanu, ale s trochou větší robusnosti a podpory. Klíčový rozdíl je v tom, že má větší stopu, takže budete muset před touchdown vyčistit více svého stolu.

Zvláštní závěs na józe 2 vám umožňuje složit obrazovku až do režimu tabletu. Bohužel, stejně jako původní jóga, je 13palcová jóga 2 Pro je příliš velká na to, aby se pohodlně používala v tabletovém režimu. Také opakování originálu: Přítomnost klávesnice na zadní straně uvedeného tabletu je obstrukční a otravné. To znamená, že představa o hraní plnohodnotných, dotykově optimalizovaných počítačových her, jako je civilizace V v tomto režimu.

Tab 11 jógy Lenovo je solidní tableta pro Android pro rodiny

Tom’s Guide Verdict

Tab 11 jógy Lenovo je vynikající tableta zaměřená na zábavu pro rodiny. I když se to nebude chlubit nejpůsobivějšími specifikacemi, je to pevné zařízení všude kolem.

Klady

  • Vestavěný stojan je užitečný
  • Dostatečně přenosné pro snadné přenášení
  • Zábavní prostor Google je užitečný

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

OS: Android 11 CPU: MediaTek Helio G90T Storage: 128 GB Displej: 11-palcový (2000 x 1200) Multi-Touch LCD Screen zadní přední kamera: 8MP každé video: až 2k při až 60 FPS bezdrátová hodnota: Wi-Fi 5 802.11AC (2 x 2), Bluetooth 5.0, Wi-Fi Direct, A-GPS, Glonass Baterie: 7500 mAh MAH, 20W Rychlý nabíjení životnost baterie: 11 hodin 55 minut (testované) Velikost: 10.1 x 6.7 x 0.31-0.Hmotnost 33 palců: 1.Cena 44 liber: 251

Tab 11 (251, nebo méně s jedním z našich kódů lenovo kuponu) je malý a lehký tablet Android, který je skvělý pro rodiny, zejména pro rodiny s mladšími dětmi, je malý a lehký tablet pro Android skvělý a lehký Android. I když vás to nebude odfouknout působivými specifikace.

Pro tuto recenzi projdu klíčové funkce jógy 11-včetně jeho vestavěného stojanu a Google Entertainment Space Hub. Porovnám to také s jeho větším sourozencem, lenovo jógovou kartou 13 a uvidím, jak se hromadí. Celkově si myslím, že je to skvělý tablet pro starší děti a slušný pro lidi, kteří chtějí jen tablet sledovat obsah.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Cena a dostupnost

Tab 11 jógy Lenovo je v současné době cena za 251. Je vybaven procesorem MediaTek Helio G90T Octa-Core, 4 GB paměti, 128 GB úložiště a běží na Android 11. Kabel a nabíječka USB-C přichází s tabletem. Pro 292 si můžete koupit model, který je dodáván s lenovo. Precision Pen 2.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Návrh

Karta 11 má profil 10.1 x 6.7 x 0.31-0.33 palců a hmotnost 1.44 liber. Je to malé i lehké, což usnadňuje přenášení vašeho domova. Tablet funguje nejlépe, když se nachází na plochých površích, jako jsou stoly nebo kuchyňské pulty.

Horní polovinu tabletu zakrývá měkká bouřka šedá látka. Nejenže je látka měkká na dotek, ale je také odolná proti teplu a potu. Horní polovina a zbytek tabletu jsou zabaleny do robustního polykarbonátového rámu. Stylové logo jógy je vyleptáno na látku.

Nejvýraznějším rysem jógy 11 je jeho válcová baterie. Stejně jako u karty 13 jógy 13, vypouklá baterie vypadá divně, ale slouží jako vynikající držadlo. činí ji velmi praktickou. Jeho nízká hmotnost také usnadňuje pohodlí držení po dlouhou dobu. Stejně jako jeho 13palcový ekvivalent, i karta jógy 11 má vestavěný stojan používaný k podpoře břidlice. Kickstand také umožňuje zavěsit tablet ze zdi nebo kliky, který je elegantní.

Přestože je válcová baterie jedinečná a působí jako efektivní držadlo, neobvyklý design ztěžuje nalezení pouzdra na tablet shell. Lenovo prodává ochranný rukáv, i když nejmenší velikost je 14 palců. Rukáv, i když je oceněn, nebude moc na obranu proti náhodným kapkám. Vzhledem k tomu, jak je karta 11 jógy 11 postavena pro rodiny, může být ochranný případ nebezpečným návrhem.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Displej a zvuk

Karta jógy 11 má 11palcový vícedotykový displej s rozlišením 2K (2 000 x 1 200 pixelů), relativně vzácný poměr stran 15: 9 a obnovovací sazbu 60 Hz. Obrazovka je vhodná pro hraní her, sledování streamování obsahu a videí na YouTube. Jeho velké rámy mohou být pro některé vypnut, ale neobtěžovali mě. Obrazovka se cítí citlivá a přesná na dotek, i když jak již bylo zmíněno, tablet také podporuje volitelné pero Lenovo Precision Pen 2, pokud byste raději používali stylus.

Lenovo říká, že tablet může dosáhnout až 400 nits jasu. Naše vlastní testování však ukazuje průměrné obrazovky 368.3 NIT. což je rozhodně nižší než inzerované. Ve srovnání s Samsung Galaxy Tab S7 (499 nits) nebo iPad 2021 (473 nits), Karta 11 ponechává hodně, které je třeba v oddělení jasu požadovat.

Obrazovka dosáhne 103.9% barevného gamutu SRGB (100% je považováno za nejpřesnější, i když vyšší skóre často znamenají více zářivých barev), což je srovnatelné s iPad 2021 (105.3%) a Galaxy Tab S7 (111% v režimu přirozené barvy).

Displej je světlý a živý uvnitř, ale přichází a chybí venku, kde přímé sluneční světlo zakrývá vše, co je na obrazovce. Občerstvení 60 Hz funguje dostatečně dobře pro většinu obsahu. S tím řekl, že displej postrádá hladkou rychlost 120 Hz na vyšších tabletách, jako je Samsung Galaxy Tab S7 Plus nebo iPad Pro 2021.

Kvalita reproduktoru na kartě 11 je dobrá, i když ne tak působivá jako kvalita jógy 13. Zjistil jsem, že to zajímavé vzhledem k tomu, že obě tablety mají čtyři reproduktory JBL s Dolby Atmosem. Není to tak, že na kartě 11 chybí kvalita zvuku; Všechno od vzkvétajících výbuchů až po měkké šepoty prochází jasně. Ale celkový zvuk postrádá „oomph“ 13palcového sourozence tabletu. Kvalita zvuku se polopřípnutím větší karty jógy 13 ani neexistuje, což bylo zklamáním.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Porty

Karta jógy 11 má pouze jeden port USB-C na pravé straně. Zde také najdete slot pro kartu micro SD spočívající nad tlačítky hlasitosti a napájení.

Neexistuje žádný konektor pro sluchátka, stejně jako na větší kartě 13. To je zvláštní vzhledem k tomu, že na jinak neplodné levé straně tabletu je k dispozici dostatek prostoru, a to znamená, že pokud chcete poslouchat cokoli v soukromí, uvíznete pomocí Bluetooth sluchátka.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Výkon

Octa-Core Processor MediaTek Helio G90T a 4 GB RAM Power The Yoga Tab 11. Nebudete moci více úkolů, jak jen můžete, na silnější kartě jógy 13, ale pokud většinou jen sledujete videa nebo surfujete na webu, neměli byste trpět žádné významné kapky výkonu.

Geekbench 5

Řádek 0. Buňka 0Karta jógy 11Karta 13Galaxy Tab S7Galaxy Tab A7iPad (2021)
Řádek 0. Buňka 1
1633
3 128
3 074
1 405
3 387

Karta jógy 11 skóroval 1 633 na vícejádrovém testu Geekbench 5. To je daleko pod výsledky dražších tablet, jako je karta 13, Samsung Galaxy S7 nebo Apple Base iPad (2021). Je však o něco lepší než ohromující výkon levnějšího menšího tabletu Androidu, jako je Galaxy A7.

Porovnání výkonu karty 11 s jinými tabletami, které stojí dvakrát nebo více, není samozřejmě spravedlivé, vzhledem k tomu, že karta 11 jógy je prodávána jako 250 rodinná tableta. Ale ti, kteří si myslí, že tato břidlice je jen 11-palcová verze jógové karty 13, by měli vědět, že pod kapotou tohoto modelu je výrazně méně energie.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Software

Stock verze Android 11 je předinstalovaná na kartě jógy 11. Operační systém funguje dobře, ale zjistil jsem, že je to spíše nezanedbatelné a chybí v užitečných funkcích.

Jednou z funkcí, kterou oceňuji, je Google Entertainment Space, která debutovala v roce 2021 jako jednorázový obchod pro všechna vaše oblíbená média na tabletu Android. Je snadné najít (jen přejedete přímo z domovské obrazovky) a shromažďuje sortiment vašich nejpoužívanějších aplikací na jednom místě, včetně streamovacích služeb, filmů, podcastů, televizních pořadů, knih a dalších. I když určitě můžete své oblíbené aplikace umístit na domovskou stránku, mít většinu aplikací zaměřených na zábavu na jednom místě je vhodné.

Zábavní prostor Google je skvělý pro rodiny. Je založen na Google Kids Space, podobnou funkci pro tablety Android, které shromažďovaly aplikace, knihy a videa zaměřená na děti do jednoho snadno přístupného centra, takže není divu, že to dobře funguje na tabletu jako sdílený zábava zařízení pro rodiny.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Kamera

Karta jógy 11 má dvě 8MP kamery, jednu na přední straně a druhou na zadní straně. Fotoaparát směřující přední část je vhodná pro konferenční hovory za předpokladu, že máte osvětlení na půli cesty. Pokud jste tak nakloněni.

Fotoaparát namontovaný na zadní straně také funguje také dostatečně dobře, pokud si s ním chcete vyfotit, i když mi kamery směřující dozadu na tabletách nikdy daly příliš smysl, protože i nejmenší tableta je trapné fotografovat s. Ale hej, je to tam, pokud chcete pořídit fotografii nebo naskenovat dokument.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Životnost baterie

Velká integrovaná baterie 7500 mAh je inzerována tak, aby vydržela po dobu 15 hodin. Náš test na baterii, který úkol břidlice s nekonečným surfováním na internetu přes Wi-Fi s displejem nastaveným na 150 nits jasu, odhalil, že tablet trvá 11 hodin 55 minut a 59 sekund. Moje vlastní praktické testování to potvrzuje. Apple iPad 2021 (12:59), Samsung Galaxy Tab A7 (13:13) a Galaxy Tab S7 (13:16) trvaly déle ve stejném testu baterie.

Naše testy také ukázaly, že poplatek trvá 15 minut na 16% a 30 minut na 30%. Tato poslední čísla jsou prakticky totožná s údaji o kartě Lenovo Yoga 13.

Ačkoli 12 hodin není tak dlouho jako 15, je to víc než dost, aby vás dostalo pár dní příležitostného použití. Použil jsem hlavně břidlici k sledování videí na YouTube nebo čtení digitálních komiksů, což není úplně zdanění, a trvalo to téměř čtyři dny, než jsem musel nabít tablet.

Karta lenovo jógy 11 Recenze: Verdikt

I když si myslím, že karta 13 je lepší tablet díky jeho větší obrazovce, delší výdrži baterie a lepšího výkonu, nemohu diskreditovat kartu jógy 11. Je to praktické zařízení, které adekvátně slouží své primární funkci, že je zabývající se břidlicí zaměřený na zábavu zaměřené na děti a více příležitostných uživatelů.

I když najdete levnější tablet s podobnými funkcemi, vestavěný stojan a válcová baterie tohoto stroje mu jistě dává jedinečný vzhled. Ale tento výrazný design také znemožňuje najít ochranný případ pro tablet. Pokud plánujete dát tuto břidlici svým dětem, hrajete s příslovečným ohněm. Kromě toho je karta 11 jógy dobrý tablet Android, který je vhodný pro domácí použití.

Test Lenovo Ideapad Yoga 2 11 Convertible

Renaissance der Atomkraft. Windows rt ist geschichte. Das Neue Einstiegsmodell der Yoga Baureihe setzt auf intels Bay Trail und ein Vollwertiges Windows 8.1 x64. Erweiterte einsatzmöglichkeiten und gesteigerte výkon stehen dabei einem deutlichen rückgang der Akkulaufzeit gegenüber.

UNGeachtet Aller Kritik Der Neuen Kacheloberfläche Erfreuen Sich Windows-8-Tablets und.Convertibles Zunehmender věří. Ein Grund Dafür: MIT Intels Bay-Trail-Plattform Steht Seit Kurzem Eine Preiswerte und Sparsame Hardware-Basis Bereit, Die Ultramobile X86-Geräte für eine Breite Kundschaft erschwinglich macht.

Ein Vertreter Dieser Kategorie IST Das Lenovo Ideapad Yoga 2 11 (Teils Auch Nur Yoga 2 11 Genannt). Setzte der Vorgänger Noch Auf Einen Tegra-3-Soc Sowie Windows, Kommt Das Neue Modell Mit Einem Vollwertigen Windows 8.1 v der 64-bit-version daher. Wie Bereits Agedeutet, ist umírá der Neuen Bay-Trail-Cpu, Einem Pentium N3520, Zu Verdanken. Der bis zu 2,4 GHz Schnelle Quad-Core Kann Auf Einen 4 GB Großen Arbeitspeicher Zurückgreifen, Während Eine 500-GB-HDD ALS Massenspeicher Dient. Keine änderungen Sind Dagegen Beim Display Zu Verzeichnen: Das 11,6 Zoll Große Ips-Panel Löst Ach Weiterhin Mit 1.366 x 768 pixeln auf.

Zur Konkurrenz des Rund 600 Euro Teuren Yoga 2 11 Zählen Unter Anderem Das Sony Vaio fit 11a Sowie das Hp Pavilion 11. Auch das etwas Kleinere und günstigere asus transformátor kniha T100ta Kommt Als Mögliche Alternative in Betracht.

Gehäuse

Auf den esten blick lässt sich das neue jóga 11 kaum von seinem vorläufer unterscheiden. Das Schwarz-Silberne Chassis-alternativ ist auch eine Komplett Schwarze Sowie Eine Orange Variante Erhältlich-überzeugt Mit Schlichter Eleganz und Kompakter Bauweise. Von der grundfläche ist das ideapad v etwa mit einem a4-blatt Vergleichbar, v der Höhe Messen Wir Gut 15 milimetrů Zuzüglich Standfüße. Das Gewicht Liegt Mit Knapp 1,3 kilogram auf einem Ebenfalls recht niedrigen niveau undpricht einem typischen ultrabook.

ALS Convertible Muss sich das jóga aber auch a der tablet-Konkurrenz Messen Lassen: Die Zusätzlichen Pfunde Gegenüber Einem Samsung Galaxy Note Pro 12.2 (750 Gramm) Sind Dann Doch Sehr Deutlich Spürbar und führen Dazu, Dass Man Das Gerät Nicht Dauerhaft in Nur Einer Hand Halten Kann. Die umwandlung vom notebook zum tablet erfolgt mittels Spezieller 360-grad-glenke, mit denen das displej flach auf die unterseite genclappt wird. Straffe Metallscharniere Sorgen Dafür, Dass de Der Deckel Bei Touch-Eingaben Nicht übermäßig Nachwippt.

OBWOHL DAS Gehäuse überwiegend aus Kunststoff Besteht, Bietet Die StabiliTät Nur Wenig Anlass Zur Kritika. Erst Bei Sehr Hohem Kraftaufwand Beginnen Sich BasiseInheit und displej Leicht Zu Verformen, Bedenkliche Ausmaße Werden Dabei Aber Nicht Erreicht. Abgerundet Wird Die gelungene Vorstellung von einer sorgfältigen verbeitungsqualität.

Ausstattung

Immerhin Zwei USB-Ports, Davon Einer IM Modernen USB-3.0-Standard, Erlauben den Anschluss Externer Peripherie. Bay Trail Glänzt Dabei Mit Ebenso Guten übertragungsraten Wie Weitaus Teurere Plattformen: 38 MB/S (USB 2.0) Respektive mehr als 100 MB/S (USB 3.0, Omezení unosovače externího Festplatte) Können sich Absolut Sehen Lassen.

Etwas Enttäuschend fällt Dagegen Die Weitere anschlussausstattung aus, die lediglich noch einen micro-hdmi-ausgang (adaptér Kein beiliegend), eine 3,5-milimetrový buchs-buchse für headsety einen sd-und-kartenser umfasstSstSstin umfasSstSstin umfasSstSstSstin umfasSstSstin umfasSstSstin umfasSstSstSstSstSstSstSstSstsst umfasstSstSstSstSstSstSstSstsst. IM Gegensatz Zu Oddělení Wie Dem Pavilion 11 Sind Jedoch Alle Schnittstellen Auch Im Tablet-Betrieb Verfügbar-ein Kleiner Trost für den gewichtsmalus der fest verbundenen baseunit.

Kommunikation

V Ermangelung Einer Drahtgebundenen Netzwerk-Schnittstelle Muss der Anwender Auf Bluetooth 4.0 Sowie Wlan Ausweichen, Die von Einem Qualcomm-/Atheros-Modul Namens AR9565 Bereitgestellt Werden. Dieses Modell Beherscht Die Standards 802.11b/g/n, Funkt Aber Leider Nur IM 2,4-GHz-pásmový und erreicht eine maximale Bruttodatenrát von 150 mbit/s. Im Verlauf Unseres testy Stellte der adaptér eine tadellose verbindungsstabilitität unter beweis, wohingegen die reichweite nur als mittelm laßig bezeichnet werden Kann. Ein integriertes wwan-modem für umts-/lte-netze wird von lenovo generell nicht angeboten.

Klassentypisch Kommt Das Yoga 2 Mit Einer 1,0-megapixel-Webcam im oberen displayrahmen daher. Farbwiedergabe, auflösung und rauschverhalten entsprechen dem gewohnt niedrigen niveau eines gerätes dieser preisklasse, sind für einfache videochats aber ausreichend. Das Dazugehörige Mikrofon Liefert Etwas Bessere Ergebnisse und besticht Vor Allem Mit Seiner Guten Sprachverständlichkeit.

Zubehör

Neben einigen Broschüren und dem povinné povinné netzteil klobouk der Hersteller Kein Weiteres Zubehör Beigelegt. Im gegenzug fällt das Vorinstallierte softwarepaket besenders reichhaltig aus: tak klobouk lenovo dempad unter anderem eine eigene eigene kameraanwendung, ein programoval a anmeldung mittels webcam-foto sowie eine gestensteueruerungs-softers wardiert. AUF Die Diversen Werbe-Apps, Die Nur Unnötig Speicherplatz Fressen, Hätten Wir Hingegen Gerne Verzichtet.

Wartung

Anders als Bei Vielen Konkurrenten lässt sich das gehäuse des ideapads relativ einfach Öffnen. Dafür Muss Man Zunächst 10 Torx-Schrauben (T5) Der Unterseite Lösen, um Anschließend Die Gesamte Bodenplatte Abnehmen Zu Können. Mögliche wartungsoptionen beschränken Sich Jedoch auf einen Austausch von Festplatte (2,5 Zoll, 5 milimetrů Bauhöhe), Wlan-Modul (Mini-PCIE) Oder AKKU-Alle Weiteren Komponen Sind Fest Verlötet. Zemřít bei anderen notebooky erforderliche reigung von kühlkörper und lüfter entfällt dank des komplett pasiven kühlsystémy.

Garantie

Lenovo gewährt eine zweijährige herstellergarantie, die aber lediglich einen přivedený v servisu umfasst. Passsende erweiterungspakete zur verlängerung dieser Laufzeit Konnten Wire Zum testzeitpunkt Nicht Entdecken, Allerdings ist das jóga 2 auch erst seit kurzem auf dem Markt.

Eingabegeräte

Tastatur

Zemřít v puncto rozložení unveränderte chiclet-tastatur fügt sich nuna nahtlos in die gehäuseoberfläche ein, byl für eine besinders elegante optik sorgt. Damit das klávesnice im tablet-betrieb nicht den untergrund berührt, klobouk lenovo die 15 x 15 milimetrů großen buchstaben leicht nach doten abgesenkt, Zudem Wird Die BACE. Verzichten Muss der Anwender Leider Auch Weiterhin auf eine praktische tastaturbeleuchtung.

Obwohl der Druckpunkt Noch ein Wenig Fester Ausfallen Könnte, überzeugt das jóga 2 mit einem ingesamt Akzeptablen Schreibgefühl. Auch in Den Randbereichen Lösen Die Kurzhubigen On Tasten Zuverlässig und ohne störendes klappern aus. Verbesserungswürdig erscheint Alerdings Die mangelhafte stabilitität im Mittleren tastaturbereich, zemřel Zu einem Merklichen nachfedern und damit einer gewissen Schwammigkeit beim tippen führt.

Touchpad

Mit einer fläche von 6,0 x 9,0 Zentimetern ist das von synaptics Stammende touchpad zwar Nicht übermäßig groß, Reicht für ein gerät der 11,6-zol-klasse Aber Vollkommen aus. Die fein Strukturierte Oberfläche Sorgt für ein angenehmes zpětná vazba und enlaubt eine präzise steuerung des mauszeigers. Neben der Unterstützung Diverser Multi-Touch-Gesten (bis zu 4 prst) biet des pad auch vilfältige einstelloptionen und funkce wie eine inteligente handflächenerkennnung.

Dedizierte Maustasten Wird der Nutzer Vergeblich Suchen, Stattdessen Werden Klicks über einen Druck auf die unterseite des touchpads ausgelöst. Das Funktioniert Dank Eines Sehr knackigen Anschlags Selbst Bei Kmplezierten Drag-and-drop-befehlen ohne problém.

Dotyková obrazovka und tablet-betrieb

SOBALD DAS CONVERTIBLE UM Mehr Als 180 Grad Aufgeklappt Wird, Deaktivieren sich tastatur und touchpad. das ist auch Zwingend notwendig, umgwollten eingaben beim halten des gerätes vorzuugen. Auch an Anderen Stellen Hat der Hersteller Mitgetacht und Dem Yoga Nicht Nur Eine Lautstärkewippe, Sondern Auch Eine ZuSatztaste zur deaktivierung der Automatischen Bilddrehung Strastert. Ansonsten Gibt Sich Das Ideapad Recht Unauffällig: der 10-prvotřídní dotyk arbeiTet Ebenso Verlässlich Wie Exakt, zemřít intuitiv beenbare bildschirmtatur entsPricht Dem Normaren Windows-8.1 standard.

Zobrazit

Während Heutzutage Bereits Manches High-end-Smartphone MIT BIS Zu 2.560 x 1.440 Pixeln Protzt, zlacená bei günstigen notebooky Noch Immer Die Wxga-Auflösung von 1.366 x 768 Bildpunkten ALS typischer standard. Bezogen auf die 11,6 Zoll Große Bilddiagonale des Yoga 2 11 Ergibt sich So Eine Pixeldichte von 135 DPI-Ein Mittelprächtiger Wert, der Jedoch Numeist von Zumeist Konkurrenten Wie VAio fit 11A 11A). Aus Sehr Kurzer Entfernung Erscheint Die Darstellung Deshalb Nicht Undingt Gestochen Scharf, byl insbesondere im tablet-betrieb gelegentlich auffällt.

Von seiner besten Seite präsentiert sich das IdeaPad dagegen bei der Helligkeitsmessung: Auf höchster Stufe strahlt das Backlight mit kräftigen 320 cd/m², die sich sehr gleichmäßig über das gesamte Display verteilen – nur ein einziges Messfeld liegt unter der 300-cd/m²-Marke. Erfreulicherweise Werden Diese werte auch ohne netzteil Konstant Gehalten, sesass unterwegs die volele leuchtdichte zur verfügung steht.

Maximální: 343 CD/m² (NIT) Durchschnitt: 320 CD/m²ausleuchtung: 85 % Helligkeit Akku: 342 CD/m² Kontrast: 756: 1 (Schwarzwert: 0.45 CD/m²) ΔE Barva 4.2 | 0.55-29.43 Ø5.2 AE GREYSCALE 2.96 | 0.57-98 Ø5.4gamma: 2.35

Genau Wie Sony und hp sett auch lenovo auf ein hochwertiges ips-panel, Welches in Diesem Fall Vom Hersteller Auo Stammt (Modell B116xw02). Aus Dem Satten Schwarzwert, Der Sich Auf Nur 0,45 CD/m² Bei maximaler Helligkeit Beziffert, Resvisiert ein Respictables Kontrastverhältnis von 756: 1. Die Direkte Konkurrenz Erreicht v Etwa ähnliche ergebnisse. Ve Verbindung mit der verSpiegelten displayoberfläche, die den kontrast subjektiv sogar noch weiter verstärkt, ergibt sich tak ein sehr satter und plastischer bildeindruck.

Aufgrund von TreiberProbleMen (Mutmaßlich Mit der der Bay-Trail-Plattform Zusammenhängend) Mussten Wir Auf Die Sonst übliche Kalibrierung Verzichten und das displej. Ein Nachteil? Keineswegs! Sowohl Bei der Wiedergabe von Farben (Delta E 4,2) ALS AUCH GRAUSTUFEN (Delta E 2,96). Offenbar Wurde Die Anzeige Bereits Vom Hersteller Exakt Eingestellt. Abgesehen von einigen Ausreißern Bei Den Blautönen lässt sich daran wohl nicht mehr viel Verbessern.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS