Lenovo Legion Phone Duel 2 Recenze. Lenovo Legion Duel 2

Lenovo Legion Phone Duel 2 Recenze

Telefonní Duel 2 Lenovo Legion byl spuštěn v červenci, což je druhá iterační herní telefon společnosti. Nakonec se mi podařilo přimět telefon hrát několik týdnů. S mnoha herními telefony, které jsou nyní na trhu k dispozici, jak jedinečný je tento telefon? Zjistíme to v úplné recenzi.

Lenovo Legion Phone Duel 2 specifikace

 • 6.92-palcový plný HD AMOLED 8bitový herní displej HDR s obnovovací frekvencí 144Hz 720Hz dotykového vzorku
 • Procesor Qualcomm Snapdragon 888
 • Až 16 GB RAM
 • Až 512 GB UFS 3.1 Úložiště
 • Kamery
 • Zadní: 64MP Omnivision OV64A Hlavní kamera 16MP 123 ° Ultra široká čočka
 • 44MP Pop-Up selfie kamera

Než budeme pokračovat, revizní jednotkou, kterou mám, je 16 GB RAM 512GB Storage Model, což je nejvyšší konfigurace, kterou můžete získat hned teď.

Přední část telefonu má 6.92palcový plný HD AMOLED 8bitový herní displej HDR s obnovovací frekvencí 144Hz a 720 Hz dotykovým vzorkováním. Jo, to je obrovský displej, téměř 7palcový displej, který jsme viděli na mini velikosti tabletu.

Legion Phone Duel 2 je dodáván se snímačem otisků prstů, který se nachází uprostřed obrazovky. Vlastně bych upřednostňoval, aby byl umístěn o něco nižší, ale to je něco, na co si zvyknete.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Na pravé straně telefonu je umístěno tlačítko napájení, tam se objeví fotoaparát 44MP selfie. Má také mřížku pro lepší tepelné ovládání.

Levá strana telefonu má svazek a port USB-C. Jo, stejně jako telefon ROG, má dva porty USB-C, jeden na straně druhého dole, pokud držíte telefon v režimu portrétu.

Zadní část telefonu je něco, co jsme neviděli na telefonu. Ve středu telefonu se nachází vyčnívající skleněná deska, ve které je umístěna logo s dvojí kamerou, ventilátor a logo RGB Legion. Při pohledu na design legionského telefonu Duel 2 je tento telefon jasně navržen tak, aby jej používal v režimu krajiny.

Navíc telefon je také dodáván s osmi-triggerem, osmi virtuálními klíči, které nabízejí hráče: čtyři ultrazvukové ramenní klíče, dvě dotykové body pro zadní kapacitu a dvě dotykové body v displeji.

Pohánění telefonu je procesor Qualcomm Snapdragon 88 s 16 GB RAM a 512 GB UFS 3.1 Úložiště. Bohužel to není upgradovaný Snapdragon 888 Plus SOC, ale očekává se, protože telefon byl vyhlášen před Snapdragon 888 Plus Soc.

Celkový herní zážitek je docela jak se očekával u herního telefonu. všechno běží docela hladce bez škytavek. Vestavěný ventilátor trochu pomáhá při ochlazování telefonu, ale není to tak významné. Pokud jde o další virtuální tlačítka, a.k.Octa spouštěč, budete potřebovat nějaký čas, abyste si na ně zvykli. Je zřejmé, že celkový zážitek není nikde poblíž fyzických tlačítek, ale je to výhoda, pokud jste na ně zvyklí.

Lenovo Legion Phone Duel 2 běží na Zui 12.5 Na základě Android 11. Jak jsem již zmínil dříve, telefon je navržen tak, aby se používal v režimu krajiny, takže vše od obrazovky zámku po domovskou obrazovku lze také použít v režimu krajiny. UI nabízí dva styly. vzhled legionů a hledání vanilky Android.

Přichází s asistentem legie, který optimalizuje váš herní zážitek. Když jste ve hře. Můžete změnit režim ventilátoru, přizpůsobit spouštěcí tlačítka a dokonce streamovat hru s vyskakovací přední kamerou, která také přichází s autofokusem.

Jednou praktickým funkcí je režim nabíjení obchvatu, který poháněl telefon přes USB-C. Toto je docela šikovná funkce, pokud plánujete hru po dlouhou dobu. Uchovává to životnost baterie, je to stejný koncept jako odstranění baterie notebooku a její napájení nabíječky, tehdy, když je baterie notebooku stále odstraňovatelná.

Pokud jde o fotoaparát, telefon Lenovo Legion Phone Duel 2 zabalí nastavení duální kamery-64MP Omnivision OV64A Hlavní kamera 16MP 123 ° Ultra široký objektiv. Jo, herní telefony opravdu nemají skvělé kamery, takže příliš neočekávejte.

Noční režim

Hlavní fotoaparát 64MP ve výchozím nastavení fotografuje 16MP fotografie kvůli technice čtyřkolka. Kvalita obrazu je obecně v pořádku, ultra široká vačka střílí zelenější fotografie ve srovnání s hlavní vačkou. Noční režim je překvapivě lepší, než se očekávalo, ale přesto si myslím, že byste upřednostňovali fotografie pořízené pomocí telefonu ROG 3 (protože jsme se nedostali k přezkoumání telefonu ROG 5/5s). Zde si můžete prohlédnout všechny vzorky fotoaparátu.

Lenovo Legion Phone Duel 2 zabalí baterii 5 500 mAh (2 750 mAh x 2) s nabíjením 90 W Turbo nabíjení. Uvědomte si, že můžete získat nabíjení 90 W, pokud nabíjíte telefon pomocí dvou kabelů USB-C (jeden port na boku, jeden port dole), nabíjení jedním kabelem se dostane až do 65 W. Lenovo tvrdí, že telefon zasáhne 100% poplatek za pouhých 30 minut.

Na základě mého testu 15% až 100% trvalo 37 minut, o 7 minut déle než tvrzení společnosti. Je to docela v pořádku, ale když jste vyzkoušeli 120 W Hypergarch Xiaomi 11t Pro, který telefon plně nabije za méně než 20 minut pomocí jednoho kabelu, není to tak působivé. Telefon se také při nabíjení plnou rychlostí opravdu horký, což je také důvod, proč trvalo déle, než se vychladni telefon.

Životnost baterie je docela působivá! Dokázal jsem se snadno dostat až 2 dny výdrže baterie, je těžké zabít baterii na konci každého dne. Pokud má telefon dobrou výdrž baterie, nevadí mi mít pomalou rychlost nabíjení, protože ho mohu nabít v noci, když jej nepoužívám.

Závěrečná slova

Telefonní Duel 2 Lenovo Legion je nyní k dispozici v exkluzivních obchodech Lenovo (LES) na celostátní úrovni a oficiálních obchodech na Lazadě a Shopee. Doporučený maloobchodní start od:

 • RM3 299 pro 12 GB RAM 256 GB Storage
 • RM3 899 pro 16 GB RAM 512 GB úložiště

Pokud jste hráč, telefon přibíjí každý aspekt, který musí mít dobrý herní telefon-dobrý displej, působivé reproduktory, špičkový výkon a skvělá výdrž baterie. Režim nabíjení obchvatu je skvělou funkcí pro ty, kteří plánují hru po dlouhou dobu. Pokud nejste hráč, neměli byste ani vypadat, protože je to obrovský a objemný telefon s průměrnými kamerami.

Lenovo Legion Phone Duel 2 s displejem 144Hz, spuštěn ventilátor s dvojitým turbo chlazením

Loni v červenci společnost Lenovo spustila svůj první herní smartphone The Legion Phone Duel s displejem 144Hz, čipovou sadou Snapdragon 865, rychlé nabíjení 90 W, vyskakovací kamera na boku a další. Čínský technický gigant nyní spustil svého nástupce, Lenovo Legion Phone Duel 2.

Lenovo Legion Phone Duel 2: Specifikace

Návrhový displej

Lenovo Legion Phone Duel 2 / Lenovo Legion 2 Pro obsahuje 6.92palcový displej AMOLED s plným hd. Displej má obnovovací frekvenci 144Hz s 111.1% DCI-P3 Color Gamut, HDR10 Certification, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DC stmívání a 720Hz více prstů dotykového vzorkování s 3.8ms doba odezvy. Společnost přidala čip pixelworks AI pro úpravu displeje na základě obsahu.

Internals Thermals

Pod kapotou použil Lenovo nejnovější čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 888 5G. Získáte také až 18 GB LPDDR5 RAM a až 512 GB UFS 3.1 Vestavěné úložiště. Legion Phone Duel 2 je dodáván s stereo reproduktory naladěných dolby Atmos a 4 mikrofony s průvodem hluku AI.

Jedním z aspektů, kde Lenovo vyniká z jiných herních smartphonů na trhu, je chlazení. Legion Phone Duel 2 obsahuje duální turbo ata 2.0 (Advanced Technology Architecture) Cooling System, který se skládá ze dvou fyzických ventilátorových jednotek a vyhrazeného měděného větrného tunelu pro efektivní chlazení a rozptyl tepla. Twin Turbo fanoušek zvyšuje až 15 000 ot / min a je srovnatelný s fyzickým ventilátorem na palubě nedávno spuštěného Red Magic 6. Ventilátor je připojen k tomu, co Lenovo tvrdí, je největší parní komora uvnitř jakéhokoli smartphonu s celkovou oblastí rozptylu tepla 62573 mm 2.

Phone Duel 2 legie 2 je údajně dodáván o 30 procent lepší tepelnou účinnost ve srovnání s jeho předchůdcem. Navíc Lenovo říká, že teplota vzduchu z výfukového vzduchu může být až o 22 stupňů Celsia teplejší než příjem.

Kamery

Pro fotoaparáty Lenovo použil na boku 44MP Auto-Focus Pop-Up Selfie Camera, stejně jako to, co jsme viděli v jeho předchůdce. Kamera je schopna odstranit pozadí a můžete dokonce použít virtuální avatar při streamování her.

lenovo, legion, phone, duel, recenze

Přicházíte na zadní kameru, získáte primární senzor 64MP a 16MP širokoúhlý fotoaparát s zorným polem 123 stupňů. Můžete nahrávat až 8K HDR 10 videí a 240fps pomalých pohybových videí. Mezi další funkce fotoaparátu patří režim zvukového zaostření, aby se zaměřil na předmět a režim režiséra, který zaznamenává videa ze všech senzorů fotoaparátu.

Software

Legion Phone Duel 2 běží na UI Legion UI na základě Android 11. Je vybaven ovládacím centrem pro aktivaci herních funkcí, jako je režim běsnění, režim aktivace streamování, nastavení režimu chlazení a další. Můžete také použít Shadow Recorder, který vám umožní chytit nahrávání obrazovky posledních 15 sekund hraní hry. Uživatelé mohou volitelně používat dok Legion Game k připojení k displeji přes HDMI.

Lenovo legion duel 2. Gaming Phone For India Price & Launch date | Lenovo legion 2 pro

baterie

Zařízení zabalí baterii s dvojitou buňkou 5 500 mAh (2750 mAh2750 mAh), která podporuje rychlé nabíjení 90 W přes duální porty USB-C. Společnost říká, že doba nabíjení od 0 do 4 500 mAh je 17 minut. Kompletní nabíjecí cyklus by však trval poblíž 30 minut. Zařízení také podporuje pomalé nabíjení, ochranu přebíjení a nabíjení obchvatu.

Octa spouštěče

Zařízení má 8 spouštěčů s 11 vektory. Tímto způsobem je Lenovo věří, že hráči mohou ze smartphonu získat zážitek řadiče konzoly. Existují čtyři ultrazvukové spouštěče ramen, dva spouštěče zadní kapacity a dva spouštěče displeje sil. Spouštěče displeje síly jsou s laskavým svolením lineárních vibračních motorů s duálním X, které poskytují pohlcující haptickou zpětnou vazbu.

Lenovo Legion Phone Duel 2: Ceny a dostupnost

Lenovo Legion Phone Duel 2 přichází v barevných variantách. Ultimate Black and Titanium White. Podívejte se na ceny níže:

 • 12 GB256GB. 799 EUR (~ RS. 70 800)
 • 16GB512GB (s Dock). 999 EUR (~ RS. 88 500)
 • 18GB512GB (s Dock). 1099 EUR (~ RS. 97 375)

Tento herní smartphone přebírá stejně jako Rog Phone 5, Red Magic 6 a další v Evropě a v Číně trhy. V současné době není slovo o tom, zda Lenovo přivede zařízení do Indie nebo ne.

Lenovo Legion Phone Duel 2. jedinečný design s fanoušky chlazení, ale je to odolné?

Lenovo Legion Phone Duel 2 je nejnovější iterace legion telefonní souboje. Ve srovnání se svým předchůdcem je výrazně vylepšen se svými dvěma chladicími fanoušky, osmi aktivními spouštěči a nejnovější a silnou čipovou sadou na dnešním trhu. Je vyzbrojen na zuby herních prvků a prémiových specifikací. Pokud vás zajímá, telefony zaměřené na hraní her mají odlišné vlastnosti než vlajkové telefony. Proto má telefon Legion Phone Duel 2 jiný design a funkčnost. Ale je to zatím nejlepší herní telefon? Zjistěte to v naší recenzi.

 • Vylepšený chladicí systém
 • Unikátní design
 • Chladicí fanoušky
 • Rychlost dotyku 720 Hz
 • Octa Trigger
 • Žádné rozšiřitelné úložiště
 • Méně odolné zpět
 • Přijatelná kamera
 • Nettextované ramenní klíče

Design a sestavení

Hlavním rozdílem mezi legionským telefonním soubojem 2 proti jeho předchůdce je design a postavený záda. Je to stále robustní a cihlové smartphone s logem RGB Legion, ale nyní má tři vrstvy levého, středního a pravého středu a pravého. Všechny jsou zabaleny kovovým rámem a jsou všechny chráněny gorilským sklem 5.

Middle má exkluzivní ATA 2.0 tělo primárně navrženo tak, aby poskytovalo vynikající chlazení pro lépe onipaný herní zážitek. Díky tomu, že umístění čipové sady do středu kolem tepelného systému brání uživatelům v dotyku topné části a poskytuje lepší držení.

Tepelný systém má dva ventilátory spřádání. příjem a výfukový dvojče turbofan. s vlastní příslušnými větracími otvory nahoře a spodní část zařízení. Tito fanoušci a parní komora pomáhají legionskému telefonu Duel 2 vychladnout během intenzivního hraní až 30% tepelné účinnosti. Ale je tu úlovek, tento design zefektivňuje telefon v řízení tepla, ale výsledek ohybu z JerryRigevery Things zaskočí legionský telefon Duel 2 ve třech kusech. Zadní část je nakrájena do tří různých částí pro střední část, aby měla více prostoru pro jedinečnou chladicí komoru. To však neznamená, že telefon je křehký. Má pouze jinou strukturu, o kterou si musíte být vědomi, a vložení tvrdého pouzdra přidá větší odolnost.

Mezitím má záda lesklý povrch, který přitahuje šmouhy otisků prstů. Naše jednotka je konečná černá, ale pokud máte rádi honosnou, jasnou a světlou barvu, můžete chytit „Titanium White.„Navíc Legion Phone Duel 2 váží 259 gramů a má tloušťku 9.9 mm. Necítí se to robustní, ale spíše robustní herní smartphone. Při držení zařízení má pocit podobný konzoli. Uprostřed opět můžete vidět značku legie s chromatickým efektem, když na něm světlo zasáhne světlo. Logo RGB Legion také září, kdykoli je zařízení zapnuto, a má také chromatickou odraz kolem něj. Má nastavení duální kamery s LED bleskem.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Kolem rámu je hlavní mikrofon dole vedle portu USB typu C a simtray bez rozšiřitelného úložného slotu. Další port typu C je vlevo a další dva mikrofony, kolébka hlasitosti a výfuková mřížka. Nahoře je sekundární mikrofon, zatímco na pravé straně je tlačítko napájení, druhá výfuková mřížka a ultrazvukové klíče na rameni.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Legion Phone Duel 2 se liší od svého předchůdce, pokud jde o design. Stále však zbývají některé funkce, jako je 44MP Motorizovaná vyskakovací selfie kamera, 2 porty USB C pro různé herní orientace nebo je nabíjejte pomocí 90 W duální turbofarch.

Spouštěče

Legion Phone Duel 2 nabízí spouštěcí tlačítka citlivá na tlak. Má nový osmi-spouštěč s polem podobným konzole a ty klíče jsou rozděleny do tří kategorií.

První jsou čtyři na jeho rámu, umístěné na horní části, když drží telefon vodorovně. Nazývají se ultrazvukové klíče od ramen označené R1, R2 a L1, L2. Ty se často používají pro zaměření památek nebo jako střelby spouštěče pro hry FPS.

Další jsou dva kapacitní posuvníky kolem střední části zadního. Působí stejně jako Slider hlasitosti v náhlavních soupravách TWS.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Nakonec se oba tlakové doteky na jeho displeji nazývají. Toto jsou spouštěče, které vám mohou během herní relace dobře sloužit.

Je těžké najít každý klíč ramen, protože jsou příliš malé a postrádají texturu. Takže se všechno spoléhá na svalovou paměť. Navzdory tomu spoušť funguje tak, jak by měl být, což jistě zlepší herní zážitek bez použití ovládání typu drápu.

Zobrazit

Pohybující se po přední části, Legion Phone Duel 2 se může pochlubit obrovským 6.92palcový displej FHD AMOLED spárovaný s frekvencí 144Hz. Tato čísla jsou vysoká, ale je zde také neuvěřitelných 720 Hz multi-prstů dotykového vzorkování, kterou ocení hráči hardcore. Opravdu se cítí prémiově a reaguje s ovládacími prvky v reálném čase. Díky tomu bylo mé zaměření přesnější než obvykle, což je dobrá věc. Má však znatelný rámeček, zejména na horní a dolní části, protože má reproduktory Dolby Atmos na obou, která vystřelí stereo zvuk přímo uživatelům. Ale přesto, mít zařízení na celé obrazovce znamená menší rozptýlení.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Pro kvalitu jsou barvy punchy a živé. Obrazovka je jasná i s přímým venkovním slunečním světlem. Kromě toho má displej vylepšení v nastavení displeje. Má spoustu možností vylepšení displeje, jako je vylepšení herního HDR, které vylepšuje podrobnosti ve hře a zlepšuje herní zážitek. Má také možnost vybrat čtyři různé refresh displeje od 144Hz, 120 Hz, 90 Hz a 60 Hz. Nejlepší možností je však inteligentní vysoce obnovovací frekvence, která přizpůsobuje obnovovací frekvenci aktuálně běžící hry nebo aplikace, která zlepší výdrž baterie. Má také možnost pro přirozenou a standardní barvu pro více reprodukce barev v pravé životnosti.

Fotoaparát

Pokud jde o kamery, telefon Legion Phone Duel 2 je telefon zaměřený na hraní, že na kameře bude jistě kompromis. Má pouze nastavení duální kamery-64MP f/1.9 hlavní kamera a 16MP ultrawide. Ale stejně jako jeho předchůdce, má možnost střílet portrét a makro režim.

lenovo, legion, phone, duel, recenze

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Hlavní snapper může natáčet 8k [chráněn e.mailem]. Je však škoda, že jsem neviděl žádné další možnosti 24 snímků za sekundu pro nižší rozlišení. Selfie i zadní kamery přesto mohou střílet až do [chráněných e.mailu], což je dobrá věc.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

lenovo, legion, phone, duel, recenze

Pokud jde o kvalitu, stále jsem viděl detekci bělavé rovnováhy na její hlavní kameře, stejně jako jeho předchůdce. Není to hit a chybějící, ale spíše boj o detektory, když jsme na scéně představili bílé. Stejně jako můj stůl a bílá barva oblohy má tendenci být v drastických teplých tónech uvnitř a chladnějších tónů venku. Vylepšení HDR je klidné při poskytování bohatých fotografií ve srovnání s fotografií mimo HDR, což je věc AI. Přál bych si, aby to zlepšily při pozdější aktualizaci. Vzhůru nohama je, když je scéna blízko předmětu, nebo nejsou žádní bílí, barvy jsou skvělé a věrné životu, černoši jsou dobří, bez chybějících detailů ve stínových částech. Neexistují žádná zrna a hluk.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Pokud jde o portrétní záběry, vyvážení bílé je skvělá, ale bokeh se cítí nepřirozeně, je měkká a rozmazaná, ale stále dělá svou práci i bez hloubkového senzoru, aby pomohla hlavní kameře.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Ultrawide výstupy mají znatelné bledé barvy a menší expozici, ale zapnutí režimu HDR zvýší reprodukci barvy a některé stíny. Ostrost je skvělá, černoši zavedly detaily a vyvážení bílé je mnohem lepší v ultrawide čočce.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Makro snímky jsou podrobné, mají dobré a přijatelné vlastnosti a má systém automatického zaostření. Má tři různé zoom z širokých, 1x a 2xwhich, které mají působivou kvalitu. Věřím, že hlavní a ultrawide čočka je schopna střílet předměty. Stále může střílet podrobné detailní předměty. Nepředstavuje drastická zrna a hluk, ale není to nejlepší z nejlepších.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Pokud jde o 44MP motorizovaný vyskakovací selfie, černoši mají detaily a moje tvář je čistá. Detekce vyvážení bílé však je však stále mimo grafy. To neznamená, že má špatnou kvalitu a jediná věc, kterou jsem si všiml, bylo překonání jeho vylepšení AI. Filtr nebo funkce zkrášlení způsobuje, že výstup je docela měkký a vypadá přehnané. Střelba v orientaci na výšku způsobuje, že se vaše oči cítí jako vypadat někde jinde, ale jen se dívám přímo na obrazovku. Je to způsobeno tím, že selfie je spíše na straně než uprostřed. Předmět separace pozadí je nyní skvělý ve srovnání s předchůdcem s pouze 90% přesností. Barva tónu pleti není problémem, protože v aplikaci nativní kamery je možnost změnit barvu tónu pleti. Kvalita selfie je lichotivá, pokud zachytí bez vylepšení.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Aplikace fotoaparátu má spoustu užitečných a technických funkcí, ale neexistují žádné zábavné a neobvyklé funkce. Nabízí makro video, video s duálním pohledem, zobrazení režiséra a zpomalení. Má také režim Pro pro fotografii a video s rychlostí závěrky až 6400 ISO a 32s. Může také natáčet soubory DNG nebo RAW, ale nemůže přepnout čočky a neexistuje žádná jiná možnost pro natáčení různých rozlišení v režimu Video Pro. Střílí HDR10, což je hezké, ale opět je všestrannost jeho kamery omezená. Dobrá věc, také nabízí EIS pro [chráněný e.mailem] níže.

Celkově nemůžu říci, že je to nejlepší střelec, ale je to lepší a přijatelné v prémiovém standardu. Jsou zde chybějící funkce, ale nejsem překvapen ani zklamaný, protože jsem už věděl, že to přichází, protože se jedná o smartphone zaměřené na hraní her. Nabízí selfie, který se poprvé jeví jako velmi přitažlivý, ale je vyroben hlavně pro streamování v režimu v krajině, což je skvělá architektura v jednom sluchátku. Legion Phone Duel 2 stále dal to, co jsme potřebovali.

Výkon

Když už mluvíme o streamování, Legion Phone Duel 2 je streamován díky 12 GB LPDDR4 RAM. Mezitím je zařízení napájeno nejnovějším Snapdragon 888 5G (5nm) a spárováno s 256 GB USF 3.1 Vnitřní úložiště. ATA 2.0 těla a čipová sada 5nm poskytne efektivní energii a tepelné. Dokonce i s použitím 5G připojení při hraní her, zařízení manipuluje s teplem. Na obrazovce nejsou žádné problémy s vytápěním. Hraní je docela pohodlné v telefonním souboji legie 2.

Když už mluvíme o hrách, provozuje téměř všechny hry jako Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Honkai Impact 3 a Genshin Impact s velkými vizuálními a vysokými snímky. Funkce monitorování legií realm ukazuje FPS, teplotu a internetový signál. Jsou to většinou zelené a s dobrými čísly při hraní. Může také ještě více zvýšit herní zážitek. Během celé hry jsem nezažil žádné teplo vybudované na obou stranách zařízení, protože jak jsem již zmínil, veškeré teplo je přesměrováno na střed a ven na otvory. A to znamená, že design opravdu funguje.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Pokud jde o software, běží na nejnovějším Androidu 11.0 s Zui nebo Legion 12.5 nahoře. Kromě čipové sady a konfigurace, frekvence 144Hz a uživatelské rozhraní funguje velmi lehká a rychle. UI Legion UI také nabízí zážitek ze skladu pro Android, i když má několik změn designu, jako jsou ikony a možnosti na liště oznámení. Dává docela jinou náladu než standardní zážitek Android.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

Jednou z aplikací, které přicházejí se zařízením, které miluji, je Legion Realm. Nachází se v nabídce Nastavení nebo v zásuvce aplikace. Má možnost nakonfigurovat polo-reálné vibrace a osvětlení zařízení. Skutečnou legií však je Legion Duel 2’s On Game Launcher. Dlouho stisknutí obou triggerů Y okamžitě spustí legionskou oblast ze svého režimu bez gamingu. Legionská říše dává hráči pocit s trochou vibrací a některými zvukovými efekty. Uvnitř můžete přistupovat k her, funkcím, které posílí váš herní výkon, stáhněte si některé hry, síť a zprávy pro hráče, což je skvělý ekosystém.

Tato prezentace vyžaduje javascript.

K dispozici jsou také funkce ve hře pomocí panelu Legion Realm, jako je Shadow Record-, který zaznamená hry i hraní hry 15-30sekundy za sebou. Můžete také mapovat tlačítka pro spoušť OcTA a povolit streamování.

baterie

Pro svou baterii je 5500 mAh docela obsluhou, ale rychle popíjejí šťávu. Zvláště při hraní her s vyšší frekvencí. Zajišťuje to nejméně 5-6 hodin herní nonstop a více než den použití v průměrném použití. Je to dobré skóre vzhledem k tomu, že zařízení má ventilátor dvojčat, světla RGB, více senzorů a vysokou obnovovací frekvenci. Čipová sada 5nm, chladicí systém, panel AMOLED a auto-refresh. Jen bych si přál, aby do baterie přidali další mah, jako je 6000 mAh telefonů ROG.

This Smartphone Just Changed The Game

Nicméně, Legion Phone Duel 2 má výhodu díky rychlému nabíjení 90 W. Nabíjecí cihla 90W, která je dodávána v krabici, má dva porty USB-C-stejně jako jeho předchůdce. Pomocí jednoho kabelu zadá do telefonu 60W nabíjení, ale dva kabely USB-C umožní 90 W s dvojím přeplňováním. A pro rekord trvalo 33 minut, než se plně nabíjel. dost na to, co společnost inzerovala.

lenovo, legion, phone, duel, recenze

Výrok

Lenovo Legion Phone Duel 2 je herní zvíře s menším dojmem na jeho kameru a trvanlivost. Ale design a architektura jsou solidní, vyřešili problém vytápění, když hráli po dlouhou dobu, a pokud ho nebudete nutit k ohýbání, nejsou vůbec žádné problémy.

Legion Phon Duel 2 je cena za P39 995 pro nižší variantu 12 GB RAM a 256 GB úložiště. Pokud se rozhodnete pro variantu 16 GB plus 512 GB, bude to stát P49 995. P10K VÍCE Chcete.li zdvojnásobit úložiště a více RAM pro multitasking, je to docela bummer, protože telefon nenabízí rozšiřitelné úložiště, ale 16 GB RAM je ideální pro hry Stream na jednom sluchátku.

Pokud nejste v hraní, jiné možnosti na trhu by uspokojily vaše potřeby, jako například modely vlajkové lodi. Ale pokud se opravdu rozhodnete pro herní zaostřovací stroj s inovativním sestavením, ohromující herní funkce spárované s špičkovými specifikacemi, legionský telefon Duel 2 je jistě jedním z nejlepších výběrů na trhu mobilních zařízení zaostření herního zaostření.

 • Displej: 6.92 palců, AMOLED, HDR10, 144Hz, 720Hz Multi-Fingerprint Touch Response
 • Design: Skleněná přední část (Gorilla Glass 5), skleněné záda, hliníkový rám
 • Rozměr a hmotnost: 176 x 76.5 x 9.9 mm, 259 g
 • Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm)
 • CPU: Octa-Core
 • GPU: Adreno 660
 • RAM: 12/16 GB, LPDDR5
 • Úložiště: 256/512 GB, UFS 3.1
 • Hlavní kamera: 64MP, f/1.9, 16MP Ultrawide Video až do [chráněno e-mailem], [chráněno e-mailem]/60fps, [chráněno e-mailem]/60/240fps, Gyro-Eis, HDR10 REC
 • Selfie Camera: Motorizované vyskakovací okno 44 MP, f/2.0 | Video až do [chráněno e.mailem]/60fps
 • Porty připojení: Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC/6, Dual-band, Wi-Fi Direct, Hotspot, Bluetooth 5.2, A2DP, LE, GPS s duálním pásma A-GPS, GLONASS, BDS, Galileo, QZSS, NFC, 2 x USB Type-C (2.0 3.1), USB on-the-go
 • Zabezpečení: otisk prstu (nedostatečně display, optický)
 • Funkce: Accelerometr, Gyro, blízkost, kompas, vestavěné dva chladicí ventilátory, RGB light-panel (na zadní straně), 6 tlakově citlivá zóna (herní spouštěče), 4 ultrazvuková tlačítka (nahoře), 2 kapacitní posuvné tlačítka (zpět (zpět )
 • Baterie: 5500 mAh
 • Nabíjení: 65 W (jediný port USB-C), rychlé nabíjení 90 W (duální porty USB-C)
 • Zvuk: Dolby Atmos se stereofonními reproduktory
 • OS: Android 11, Zui 12.5
 • Barvy: Titanium White, Ultimate Black
 • Cena: P39 995 (12 GB256GB), P49 995 (16 GB512GB)
 • Datum vydání: 18.-30. června 2021 (předobjednávka; Filipíny)

Lenovo Legion Phone Duel 2 je sen pro vážné mobilní hráče

Toto výkonné zařízení zahrnuje dva chladicí ventilátory a super rychlou dotykovou obrazovku.

Autor: Stan Horaczek | Publikováno 9. dubna 2021 15:00 EDT

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů. Další informace

Pokud trávíte hodiny denně hraním PUBG Mobile na vašem smartphonu, herní telefon je pro vás pravděpodobně nadměrný. Pokud je to však vaše věc. Nový Lenovo Legion Phone Duel 2 slibuje vše, co by hráč mohl chtít, kromě hromady osvětlení RGB.

Lenovo Legion Phone Duel 2 specifikace

Jeho seznam specifikace zahrnuje ve své třídě několik superlativů. Legion Phone Duel 2 používá procesor Qualcomm Snapdragon 888, který najdete letos ve většině vlajkových lodí Android telefonů. Má 6.92palcový displej AMOLED, který podporuje HDR 10. Kromě své statné velikosti se obrazovka může pochlubit také obnovovací frekvencí 144 Hz, což znamená, že může poskytnout ještě plynulejší pohyb než špičkové telefony 120 Hz během rychlé herní akce.

Obrazovka je také rychlá jiným způsobem. Zatímco to osvěží obrázek na obrazovce až 144krát za sekundu, může detekovat dotek uživatele až do 720 Hz. Například špičkové telefony, jako je OnePlus 9 Pro, spárujte frekvenci obnovy 120 Hz se vzorkovací frekvencí 240 Hz. Lenovo je tedy alespoň teoreticky mnohem rychlejší zaregistrovat prst uživatele. Taková věc může v intenzivní hře znamenat znatelný rozdíl.

Kromě obrazovky je kolem zařízení také osm tlačítek a klíčů, aby se telefon cítil spíše jako použití řadiče. Zde je návod, jak se tyto rozpadající se: Čtyři ramenní tlačítka jsou na horní části zařízení (když ho držíte vodorovně, což většina her vyžaduje). Na zadní straně jsou dva kapacitní klíče, jedna na obou stranách hrbu uprostřed zařízení. Poslední dvě tlačítka jsou oblasti samotného displeje na přední straně zařízení. Stisknutí na ně s různými úrovněmi tlaku může zaregistrovat příkazy.

Protože Lenovo očekává, že lidé budou držet telefon vodorovně většinu času, kamera naráží na zadní stranu zařízení, spíše vyčnívá ze středu, než aby zůstala na jeden konec. Tímto způsobem mají obě ruce přesně stejný pocit, že drží telefon. Procesor a výpočetní hardware také žijí pod tím nárazem a pryč od vašich prstů, aby vaše ruce v chladu.

Vestavěné chlazení

Každý konec telefonu má svůj vlastní chladicí ventilátor, aby sifonoval teplo od procesoru a baterie je rozdělena na dva kusy. Nabízí celkem 5 500 mAh moci. Aby se zabránilo tomu, aby se na displeji zabránilo zářezu kamery, postavil Lenovo vyskakovací selfie kameru do přední části zařízení. Když jej nepoužíváte, kamera se skutečně zasune dolů na stranu telefonu. To je další funkce, kterou jsme viděli zpět s OnePlus 7 Pro, ale ta kamera vyšla z horní části zařízení pro známější rozvržení. OnePlus také nixoval tuto funkci pro následující verze ve své profesionální linii.

Dostupnost

Právě teď je Lenovoův Beastly Legion Phone Duel 2 naplánován pouze pro okamžité propuštění v Číně a později v Evropě a dalších částech Asie. Zatím nemáme informace o uvolnění, ale to není neobvyklé pro takový telefon. Poptávka po špičkových zařízeních pro Android vytvořená pro hraní v USA opravdu těžce nezasáhla-alespoň ještě ne ne.

Pokud dychtíte získat nejkrásnější herní telefon místo čekání na Lenovo, aby přinesl tento stát, máte možnosti. Telefon ASUS Rog 5 není v USA oficiálně na prodej, ale je dost snadné získat evropskou verzi, pokud dychtíte po jedné. To vám přinese obrazovku 144 Hz a super dlouhou výdrž baterie. Navíc společnost s názvem Red Magic také nabízí předobjednávky pro telefon Snapdragon 888 s 6 s 6.8palcová obrazovka AMOLED, která jde až do 165 Hz.

Stan Horaczek je seniorským editorem společnosti Popular Science. Dohlíží na tým spisovatelů a editorů posedlých zařízením věnovaným hledání a představení nejnovějších, nejlepších a nejinovativnějších gadgetů na trhu i mimo něj.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS