Lenovo tablet Jak vložit SIM kartu

Jak správně nainstalovat SIM kartu do tabletu

Majitelé tablet pro vstup do sítě mohou použít dvě možnosti: Wi-Fi nebo mobilní internet. Posledně jmenovaný je vhodný v tom, že síť můžete používat všude. Kromě toho můžete použít tablet pro hovory. V níže uvedeném materiálu vám řekneme, jak vložit SIM kartu do tabletu a co dělat, pokud jej zařízení neurčuje.

V současné době výrobci zařízení vybavují zařízení pro různé formáty SIM. Celkem existují tři typy.

 • Mini SIM se obvykle používá ve starých zařízeních nebo v levné technice od ústřic značek, Irbis, Digma a podobně. Toto je standardní velikost 2511 mm.
 • Micro Sim. modernější vzhled. Původně se používá v technice Apple, zejména iPhone 4. Později se do tohoto formátu přepnuli další výrobci. Velikost. 1512 mm.
 • Nano SIM. nejnovější formát. Velikost. 125 mm. Zde je celá karta čip s minimálními plastovými rámy. První společnost, která začala používat tento formát. Apple v iPhone dnes velká většina moderních modelů pracuje s tímto typem.

Před vložením SIM karty do tabletu se musíte ujistit, že jeho velikost odpovídá podporovanému formátu. Najdete ji z dokumentace pro zařízení. Pokud je karta stará, může být oříznuta pomocí speciálního zařízení. Nedělejte to s běžnými nůžkami, protože existuje šance na poškození čipu.

Rada! Pokud poblíž je salon mobilního telefonu, bude v ní rozdána SIM karta s vhodným standardem.

Pokud je karta zakoupena poprvé, je univerzální. z plastové skořápky stačí stisknout svůj formát. Když existuje malá karta a konektor je navržen pro velkou kartu, je nejlepší koupit adaptér pro všechny možnosti.

V závislosti na velikosti

Když se mobilní telefony objevily pouze v životě obyčejných obyvatel, všechny SIM karty vypadaly stejně. Standardní SIM karta. Mini. měla velikost 25 x 15 milimetrů a mohla být úspěšně vložena do jakéhokoli mobilního telefonu v těchto časech. Ale roky uplynuly.

Výrobci se rozhodli optimalizovat prostor ve svých zařízeních. Objevitelem byl Apple.

Právě na jejich iPhone 4s se v roce 2010 objevil slot v Microsim. A o něco později začaly iPhone 5. Epizody vyrobeny pod Nano Sim. Stojí za zmínku, že všechny produkty, kde jsou poskytovány internet 3G, LTE a mobilní komunikace. Včetně iPadu, vybaveného zásobníky.

Na přístroji pro Android jsou kombinované konektory s microSD, doporučujeme kontaktovat pokyny, aby se neudělala chyba.

Výrobci aktivně představují technologii ESIM. ve skutečnosti virtuální SIM karta, která nemá fyzické médium. Z důvodu legislativy jsem v Rusku ještě neobdržel zaujatost, ale všechno má svůj čas.

Střih

Při výměně gadgetů nebo zakoupení nového tabletu často musíte snížit SIM kartu tak, aby přišla na velikost nového slotu. Podobná služba může být poskytována v obchodě při nákupu zařízení. Lze provést nezávisle, proto potřebujete šablonu. Přečtěte si více v tomto článku.

Obrázek níže ukazuje, jak snížit mini na mikro.

Použijte adaptér

V případech, kdy potřebujete vytvořit kartu, se používá speciální adaptér. Stojí za zmínku, že dnes vydávají karty všech mobilních operátorů, okamžitě ve třech možnostech. Vypadá to jako standardní micro sim. Musí být zase pečlivě rozděleno na mini a micro. Zbývající kousky plastu by neměly být odhozeny. Jsou to oni, kdo budou občas sloužit jako adaptér z jednoho formátu do druhého.

Externí slot, se zástrčkou a bez zásuvky

Toto je přechodná možnost, jak se dostat do slotu, již nemusíte odstranit panel, který jej zakrývá, ale zásobník pro SIM kartu ještě není zahrnut do designu.

Jak vložit SIM kartu do tabletu Samsung nebo jiné zařízení podobného designu:

 • Hledáme případ a odsuneme slot hnízda stranou. V závislosti na značce a modelu tabletu to může být na pravé nebo levé žebro nebo na horním konci.
 • Vložíme SIM kartu do hnízda, protože ji dříve nasadili podle výkresu / tisku na zástrčce.
 • Kartu potopíme do pouzdra zařízení. můžete trochu pomoci s nehtem nebo tenkým plochým předmětem.
 • Vraťte zástrčku na místo.

Mimochodem, některé modely tablet Lenovo pod zástrčkou nejsou obyčejným hnízdem, ale se zatahovacím zásobníkem. Jeho strana je mírně konvexní a snadno ji chytí. Čip v tomto zásobníku na Prestigio je umístěn podle výkresu na zástrčce.

lenovo, tablet, vložit, kartu

Chcete si vybrat ten pravý tablet 4G. přečtěte si náš článek s recenzí nejvyšších modelů!

Jak získat SIM kartu z takového hnízda

Možná se vám zdá, že výše uvedené pokyny, jak vložit SIM kartu do tabletu.

Ano, stejný princip, který se používá pro SD karty v kamerách a notebooky, zde opravdu funguje: notebooky:

 • Odstraňte zástrčku. Jak vidíte, SIM karta „sedí“ v hnízdě hluboce a chyť ji, aby ji vytáhla.
 • Stiskněte něco plochého a pevně na viditelný okraj karet. Mírně, takže talíř nechává trochu více do pouzdra. A okamžitě pusťte.
 • Okraj čipu prodlouží několik milimetrů za tělem. Vezmeme vám prsty na tuto hranu a vytáhneme kartu ven.

Věnujte pozornost: Zástrčka by měla být pečlivě tlačena, nemůžete ji silně vytáhnout na stranu. „Noha“, kterou je zástrčka připevněna k tělu, je vyrobena z tenkého kusu silikonu a může vystoupit.

Galaxy Tab S3 LTE

Galaxy Tab S3 LTE

Unikátní design a vysoce kvalitní. Toto je motto Galaxy Tab S3 LTE. Krásná obrazovka s vysokým kontrastem vám umožní zobrazit videa a fotografie ve vynikající kvalitě. A díky čtyřem reproduktorům se přenáší objemový zvuk. A jakékoli úkoly budou dokončeny pro tablet díky „plnění“: procesor Snapdragon 820 a 4 GB RAM.

Jednou z několika rozlišovacích rysů S3 LTE je schopnost připojit tablet k klávesnici pomocí konektoru Pogo, který bude muset být zakoupen samostatně.

Jako alternativu si můžete zakoupit mladší model Galaxy Tab S2 LTE, která má také schopnost volat pomocí SIM karty. To ušetří peníze a získá dobrý model, který bude dnes pro většinu uživatelů relevantní.

Nevýhoda je upřímně vysoká cena. Kvůli tomuto parametru se mnozí rozhodli pro produkty z Apple, protože operační systémy závisí na operačních systémech (výkon, kvalita a rychlost práce, citlivosti na systém atd.), Které přímo ovlivňují pohodlí práce se zařízením.

 • Baterie (6 000 Ma/h);
 • Pouzdro je vyrobeno z kovu a skla;
 • Objemový zvuk;
 • AMOLED obrazovka;
 • Paměť;
 • Autonomie;
 • Schopnost připojit klávesnici.

Jak vložit kartu do tabletu?

Rukama pečlivě vytáhněte zásobník z těla, kde dáte SIM kartu. Poté, stejným způsobem, vložte zásobník se sim kartou zpět do pouzdra do samého konce. Všechno. Nyní tablet najde samotnou kartu SIM.

 • Dále najdeme část „paměť“.
 • Ve spodní části obrazovky je tlačítko s nápisem „Extract SD kartu“ (název může být mírně odlišný, to nehraje roli)
 • Potvrďte vypnutí karty SD.
 • Karta byla odpojena, takže vidíte zprávu „Připojte SD kartu“.
 • Nyní může být odstraněn ze slotu.

Důvod: škodlivý software

Jako možnost se viry, které zasáhly operační systém tabletu, se mohou stát zdrojem problémů. To platí pro zařízení se systémem Android. V tomto případě doporučuji provést postup obecného resetování.

Samozřejmě můžete používat antivirové aplikace, ale jak ukazuje praxe, je to obecný výboj, který umožňuje zaručenému čištění zařízení z škodlivého.

Nainstalujte a připojte SIM kartu do tabletu

Nejprve musíte určit, která SIM karta vaše zařízení podporuje. K dnešnímu dni existuje několik typů sim tabletů pro tablety: Obyčejný SIM, MINISIM, MicroSim a Nanosim. Liší se pouze velikostí a jsou uvedeny v pořadí snižování rozměrů. Microsim je dnes nejrozšířenější.

Nainstalovat SIM kartu někdy není tak jednoduché, aby bylo možné pochopit, jak vložit SIM kartu do tabletu a vyhnout se problémům, použijte pokyny:

Před instalací SIM karty vypněte zařízení a (pro pohodlí) dejte tablet na hladký povrch s displejem dolů. Ujistěte se, že je povrch čistý a nepoškrábe obrazovku.

Zpravidla, slot pro SIM kartu (srolte s pokyny) zespodu nebo ze strany tabletu, často se nachází vedle jiných hnízd nebo knoflíků. Věnujte pozornost zařízení přístupového systému do hnízda, možná budete muset použít speciální klíčový wrench, který je dodáván s tabletem. Jak vložit SIM kartu do tabletu s takovým klíčem? Malá díra bude vedle hnízda, když je klíč vtlačen do této díry, slot se bude pohybovat vpřed pod SIM kartou, pak musíte sim umístit do speciálního zásobníku prodloužený.

Pokud neexistuje žádná díra, je ještě pochopitelnější, jak vložit SIM kartu do tabletu: Stačí zatlačit slot slotu, vytáhněte držák pro SIM kartu, vložte SIM kartu z držáku s kontakty.

Stiskneme zásobník nebo držák, umístíme tlumič na místo (pokud není automaticky umístěn, když se držitel přesune), zapněte tablet a zkontrolujte připojení.

lenovo, tablet, vložit, kartu

Pokud byla karta SIM správně stanovena, otázka, jak odstranit SIM kartu z tabletu, by neměla vzniknout zpět. pouze provedeme všechny výše uvedené akce v opačném pořadí. Pokud se při instalaci něco mýlí, pak získání SIM nebude tak jednoduché, budete muset použít pinzety, abyste ji vyzvedli a vytáhli.

lenovo, tablet, vložit, kartu

Krátké video ukazující, jak vložit SIM kartu do tabletu Tablet Samsung Galaxy

Moderní rozmanitost tablet někdy zavádí do skutečné hlouposti. I když například existují zvláštní požadavky, povinná přítomnost slotu v SIM kartě v tabletu je počet dostupných modelů příliš vysoký. Mezi celou rozmanitost by mělo být zvýrazněno několik nejlepších možností nákupu.

Co dělat, pokud tablet nevidí SIM kartu?

Stává se také, že i po správné instalaci SIM karty v tabletu zařízení na něj žádným způsobem nereaguje. To znamená, že prostě nevidí Simku. Existuje mnoho důvodů pro takový problém:

Nainstalujte a připojte SIM kartu do tabletu

Nejprve musíte určit, která SIM karta vaše zařízení podporuje. K dnešnímu dni existuje několik typů sim tabletů pro tablety: Obyčejný SIM, MINISIM, MicroSim a Nanosim. Liší se pouze velikostí a jsou uvedeny v pořadí snižování rozměrů. Microsim je dnes nejrozšířenější.

Nainstalovat SIM kartu někdy není tak jednoduché, aby bylo možné pochopit, jak vložit SIM kartu do tabletu a vyhnout se problémům, použijte pokyny:

Před instalací SIM karty vypněte zařízení a (pro pohodlí) dejte tablet na hladký povrch s displejem dolů. Ujistěte se, že je povrch čistý a nepoškrábe obrazovku.

Zpravidla, slot pro SIM kartu (srolte s pokyny) zespodu nebo ze strany tabletu, často se nachází vedle jiných hnízd nebo knoflíků. Věnujte pozornost zařízení přístupového systému do hnízda, možná budete muset použít speciální klíčový wrench, který je dodáván s tabletem. Jak vložit SIM kartu do tabletu s takovým klíčem? Malá díra bude vedle hnízda, když je klíč vtlačen do této díry, slot se bude pohybovat vpřed pod SIM kartou, pak musíte sim umístit do speciálního zásobníku prodloužený.

Stiskneme zásobník nebo držák, umístíme tlumič na místo (pokud není automaticky umístěn, když se držitel přesune), zapněte tablet a zkontrolujte připojení.

Pokud byla karta SIM správně stanovena, otázka, jak odstranit SIM kartu z tabletu, by neměla vzniknout zpět. pouze provedeme všechny výše uvedené akce v opačném pořadí. Pokud se při instalaci něco mýlí, pak získání SIM nebude tak jednoduché, budete muset použít pinzety, abyste ji vyzvedli a vytáhli.

Krátké video ukazující, jak vložit SIM kartu do tabletu Tablet Samsung Galaxy

Micro Sim není určen

Pokud SIM karta není stanovena po instalaci a nelze ji aktivovat, může to být způsobeno následujícími faktory.

 • Poškozený čip. V tomto případě musíte kontaktovat salon s požadavkem na výměnu.
 • Tento typ mobilní komunikace není podporován „tabulkou“. Čínské vybavení někdy nepodporuje práci v ruských mobilních sítích. Nebo si položte konkrétního operátora. potřebujete firmware.
 • Poruchy softwaru. Je nutné správně nastavit internetové nastavení.
 • Technické problémy. Možná je konektor vadný. Modul je zodpovědný za čtení a rozpoznávání SIM. Vlak, který spojuje základní desku a slot, může být také poškozen.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS