LG televize, ať už existuje inteligentní televize

Existuje bluetooth na LG TV a jak ji zapnout?

Existuje mnoho zařízení v prodeji označené inteligentní. LG nebyla výjimkou a uvolňuje televizory s mnoha dalšími funkcemi. Například vybavuje modul TV Bluetooth, který vám umožní připojit bezdrátovou náhlavní soupravu nebo reproduktory pro zobrazení zvuku z velké obrazovky. I když není vytvořeno.v LG Bluetooth TV, zjistíte, jak ji nakonfigurovat.

Modul Bluetooth na krátké vzdálenosti umožňuje rychle přenášet informace mezi připojenými zařízeními. Smartphone můžete připojit s televizí a přenášet zvuk, mediální soubory a soubory jiného formátu pro jejich přehrávání na obrazovce.

Před nastavením se doporučuje zkontrolovat charakteristiky připojeného televizoru a zjistit, zda má modul Bluetooth. Pokud ne, musíte připojit externí adaptér.

Externí adaptér Bluetooth může mít dva typy: s připojením USB a prostřednictvím mini-jack. Poté, co byl nebo nainstaloval do televize, pokračujte v nastavení.

LG Smart TV (recenze, otázky, o obsahu)

Tématem tohoto příspěvku je Smart Television nebo Smart TV. Krátká, ale obvyklá recenze, kterou máme nyní a co se stane v blízké budoucnosti.

LG Smart TV v kostce. co to je, co je v LG Smart TV v Rusku.

Funkce platformy LG Smart TV, jak se lišíme od konkurentů.

Typy služeb dostupných v televizorů nyní.

Jsou si téměř jisti, že se mnoho již podařilo seznámit se, ne.li s naší platformou pro inteligentní televizi, pak s konkurenčními.

Stručně o hlavní věci. Smart TV. platforma (software), která změní váš televizor v mediální centrum. Pro ty, kterým se nepodařilo seznámit s technologií tak či onak, zdůrazníme hlavní funkčnost:

Internet Sering-Web prohlížeč na televizní obrazovce;

Okamžitý přístup k různým síťovým službám, například YouTube a Picasa;

VOD Services (Video On Demand)-Vizvězí televizní programy, filmy, televizní pořady a další videoobsah přímo z internetu pomocí služeb poskytovatelů obsahu (dodatek IVI.Ru; Zoomby.Ru; TVigle.Ru, atd.);

Školicí programy (například jóga, lekce fitness);

Přístup k obsahu na jiných zařízeních pro domácí síť (počítače, smartphony, přehrávače médií a síťové jednotky) pomocí technologie DLNA.

Brzy. podpora videohovorů Skype (samotná Skype již existuje, kamera na cestě).

Zbytek televizních funkcí je přirozeně zachován z přehrávání analogového a digitálního signálu k 2D převodníku ve 3D (v modelech s podporou 3D režimu) a reprodukci souborů z externích zdrojů prostřednictvím slotů HDMI a USB a USB a USB.

LG Smart TV je na plazmě i LED televizory různých úhlopříčků (od 32 do 60 palců).

Stále více modelů je k dispozici na platformě LG Smart TV. Máme velké naděje na rozvoj technologie, investujeme spoustu peněz do dalšího rozvoje a podpory, a to jak z hlediska softwaru, tak z hlediska distribuce obsahu.

Aktivace systému (internetové služby) vyžaduje připojení k internetu, které se provádí prostřednictvím modulu Wi-Fi zabudovaného do televizoru Wi-Fi nebo prostřednictvím dalšího zařízení pro port USB a samozřejmě může být televizor připojeno pomocí kabelu LAN.

Pro nezkušené uživatele je zde podrobná instrukce připojení, podíváme se zde

Většina místních (ruských) aplikací (v tomto segmentu jsme jednoznačnými vůdci).

Jednoduchá a pohodlná navigace (nejedná se o marketingovou zprávu, ale realitu lze testovat v jakémkoli obchodě M-Video)-Na rozdíl od konkurentů s klasickými dálkovými ovládacími prvky máme vlastní vývojový magický pohyb-jedinečný dálkový ovládání připomínající funkční část připomínající funkční část Joystick Nintendo Wii a v podstatě pohodlná myš pro ovládání televize.

Funkčnost Smart Share (DLNA)-Synchronizace zařízení do jediného mediálního systému Blu Ray, hi-fi systémy, chytré telefony a notebooky.

Více než 300 aplikací v aplikacích LG Apps-Trénink pro děti, rodinné kvízy, 3D hry, obrazovky, předpovědi počasí, dopravní zácpy, horoskopy a mnoho dalšího.

11 poskytovatelů místních obsahů (VOD Services). Pro srovnání je naším nejbližším konkurentem počet takových služeb, který se počítá pět.

Funkční prohlížeč (bohužel, stále pracujeme na nejnovějších verzích Flash, nyní je podpora Flash až 8 verze).

Klíčové mezinárodní sociální a obsahové sítě. YouTube, Picasa. V budoucnu je plánováno uvolnit místní sociální síť (myslíme si, že hádáte, o které síti mluvíme).

Zvažte příklad IVI.Ru malý certifikát: IVI.Ru. největší video portál Runet s legálním videoobsahem, více než 30 tisíc jednotek legálního (a co je důležité. čerstvé) video v dobré kvalitě.

televize, existuje, inteligentní

V TVS zakoupených v Rusku je aplikace ve výchozím nastavení a je k dispozici ve dvou kliknutích. Hledáte požadované série/film/program/hudební video, klikněte a sledujte. Prostě.

Podobné služby jsou prezentovány od následujících poskytovatelů: Rain TV Channel; Tvigle; Zoomby; Stream Interactive; Rusko; Deli; CTS; RIA TV; Infox; Yota hra; Omlet; Fidel, plus v našem roadmap-e obrovském množství nových poskytovatelů.

Celkem můžeme říci, že s LG Smart TV vždy z vás vždy dva kliknutí:

Aplikace služeb a zábavy:

Jednoduché hry „Vražky času“. hádanky, střelba (pamatujte na starou hru „Lov“?), hádanky a kvízy-jsou skvělé pro děti a příležitostné figuríny „v očekávání něčeho“

Horoskop, počasí, zprávy, informace o dopravních zácpách ve městě, lekce jógy

3D aplikace (demonstrace schopností televizního a interaktivního) a spořiče obrazovky, které vám umožní ozdobit interiér (pokud se obtěžujete, samozřejmě)

Sociální sítě a obsahové sítě přizpůsobené pro televizi:

A. Kombinované pomocí aplikace Social Center. oba sociální. Sítě na jedné obrazovce, aniž byste vzhlédli ze vzduchu. Sledujeme televizi, twitim, co vypadáme, sledujeme, co dělají přátelé. multitasking, jak to je

Youtube je největší hostování videa na světě v dobrém rozlišení a vhodnou intenzitou na vaší 50palcové obrazovce (no, ne všechny 50 palců, ale přesto)

Picasa je pohodlná navigace na fotoalbech na velké televizní obrazovce, velmi pohodlné menu pro snímky a prostě pohodlné navigace a „zataženo“ úložiště fotografických archivů

Skype. videochat na velké obrazovce (televizní kamery s mikrofonem a dobrým rozlišením brzy dosáhnou Ruska).

Jak zkontrolovat televizi z hlediska „Grayness“ a vyřešit problém se zámkem

Majitelé televizorů LG, kteří si nejsou jisti ve svém „původu“, by se měli podívat na zadní kryt nebo v technické dokumentaci k označení modelu „EAS“. Potvrzuje, že výrobky prošly všechny stanovené laboratorní testy a postupování hodnocení

V technických předpisech Euroasijské hospodářské unie a plně splňuje jejich požadavky.

Televizor má také model a příponu. umožňují pochopit, který trh byl pro trh uvolněn. Na webových stránkách LG je služba pro takový šek.

Pokud se softwarové části Smart-TV LG podařilo aktualizovat a inteligentní funkce opravdu přestaly fungovat, pak jedna z možností, jak je vrátit a koupit další televizní nastavení jakéhokoli výrobce prezentovaného na ruských nebo světových trzích. Jeho nákup bude stát několikrát levnější na nové „bílé“ inteligentní TV.

Co je důležité věnovat pozornost při výběru chytré televize, s výjimkou jejího operačního systému?

Věnujte pozornost diagonálu obrazovky.

Je důležité, abyste byli ve vzdálenosti od televize, která je 3krát vyšší než výška obrazovky pro HD a 1,5krát sledování pro 4k. Často si kupujete televizi, vedeme se segmentem cen, chceme buď vzít více a ne ušetřit, nebo naopak. Ale pokud věnujete pozornost doporučením a vyberte si vzdálenost (například ve vzdálenosti od očí k zařízení 4 metry, je vhodná diagonála 55 palců nebo více), pak při prohlížení si tento proces opravdu užijete.

Typ obrazovky také nemá malou hodnotu.

Pohodlí vašich očí z velké části závisí na tom.

 • TN je nejdostupnější matice, zatímco úhel pozorování ponechává hodně žádoucí. Ale je to vysoko jako ostatní. odpověď je pouze 1 ms.
 • IPS je možnost, která je nainstalována ve většině zařízení. Úhel pozorování je vynikající, prakticky není zkreslení. Ale doba odezvy je 4-6 ms, která je porovnána po dlouhou dobu, a na černém pozadí jsou také rozsahy, které lze při prohlížení velmi otrávené. Funkce této technologie je mírný kontrast, který naznačuje nízkou hloubku a nasycení černé barvy;
 • VA. Matice s vysokým kontrastem a vynikající reakcí je ideální pro hry. Nejsou zde žádná světla, ale úhel pozorování selže, šťavnatost je ztracena. Podskupiny této martiky jsou: S-PVA, PVA a MVA
 • Qled-děkuji na nano-kristaly, shromažďují více světla a zvyšují barevnou paletu i s vysokým jasem. Pokud je to jednoduché, pak se jedná o upravený LCD displej. Toto jméno používá Samsung, LG nazývá to Nano Cell a Sony. Triluminos.
 • OLED je matice sestávající z jednotlivých LED diod vyzařujících světla. Takové modely nepotřebují podsvícení a panel OLED má vysoký kontrast s černou barvou. Technologie OLED používá organické LED diody, které vytvářejí obrázek. Tloušťka takových televizorů je malá, ale kvalita matice je velmi vysoká. Co ovlivňuje cenu zařízení. Zde najdeme vynikající barevné pokrytí a kontrast a bohatou černou barvu.

Tato charakteristika je zodpovědná za černou nasycení. Čistě technicky, bílé jsou odečteny z černých oblastí. A přenos obrazu obrázku přímo na tom závisí. Samozřejmě, tím vyšší je tento parametr, tím lepší.

Aktualizovat frekvenci a verzi HDMI

Tato charakteristika je zodpovědná za pohodlné prohlížení dynamických scén. V tomto odstavci také dodržujeme pravidlo, tím lépe. Frekvence 120 Hz, maximální běžná frekvence 60 Hz, je dnes považována za ideální.

V tomto ohledu vždy zohledňují verzi HDMI pro připojení externích zdrojů.

 • Port HDMI 2.0 vytvořeno pro přenos 4K obrázků s frekvencí obnovy 60 Hz. Rychlost přenosu dat může být 18 Gbps.
 • Port 1.4 nemůže zprostředkovat více než 30 Hz. Rychlost přenosu je omezena 10 Gbps.

Otázka poptávky by mohla být relevantní, ale historie samotného rozvoje obsahu umístila vše na jeho místo. Jak se ukázalo, technologie je zajímavá, ale neospravedlnila se, takže setkání s inteligentní televizí s podporou třírozměrného obrazu bylo téměř nemožné. Proto se nezastavíme podrobně.

 • Hdready (1280 × 720) je poměrně zastaralý formát, ale zároveň ideální pro éterickou televizi, pro prohlížení televizorů až 32 palců. Takové možnosti jsou vybírány pro kuchyň, chalupa nebo nepodesvětavé úkoly.
 • Fullhd (1920 × 1080). stále nejoblíbenější povolení k videu. V tomto formátu je populární mnoho kanálů a filmů. Mnoho rozpočtových malých televizorů (až 43 palců) má toto rozlišení
 • 4K UltraHD (3840 × 2160). nejdokonalejší rozlišení dnes. Byla již vytvořena vynikající jasnost obrázku a dostatečné množství obsahu. Plus mnoho moderních her jde v tomto usnesení.
 • 8k (7680 × 4320). stále vzácný pták v celkové hmotě. Malý obsah a velmi ne rozpočet.

HDMI je v současné době jedním z nejžádanějších intenzivních. Bylo by lepší mít více těchto konektorů. Minimálně 2.

USB. Integrace pro připojení externích pohonů a periferie ve formě myší a klávesnic. Mít alespoň 2 takové konektory.

Digitální optická out je skvělá volba pro zobrazení vysoce kvalitního zvuku pro externí zařízení. Používá se k plnému přenosu zvukové cesty filmového domácího kina a zvukových karas.

Ethernet. RJ45 Network Inte Weep, aby získal internet. Používá se podléhající špatné recepci Wi-Fi. Dává mu stabilní rychlostní vlastnosti imobilizované práce.

Wi.fi je populární metoda získávání internetu v inteligentní televizi. Podívejte se na rozsahy Wi-Fi, která mají televizory. V ideálním případě, pokud existuje WiFi6, prostě vynikající, pokud existuje 5GHz, a není to špatné, pokud existuje 2,4 GHz. Jak ukazuje praxe, pokud chceme sledovat obsah 4K bez kabelu, potřebujeme dobrý tarifní plán a 5GHC Wi-Fi.

Hodně záleží na velikosti a tloušťce televize. Koneckonců, je to nutné každý rok, který se stává tenčí tělem televize, vstupte do reproduktorů, které se zvlášť nestanou tenčí. V průměru mají televizory s diagonálem 43 palců dva reproduktory z 8 W. Čím více, tím více, tím více, samozřejmě, lépe. Vynikající, pokud existuje příležitost vyhodnotit kvalitu zvuku. Nejlepší modely jsou možnosti s integrovaným subwooferem, stereofonním vybavením a hlasovým ovládáním, i když mnozí dávají přednost okamžitě zakoupit dobrý zvukový panel. V celkové hmotnosti mají všechny televizní modely plus minus stejné zvukové vlastnosti.

Inteep a další důležité body.

Integrace televize by měla být snadná pro vnímání, pochopitelné, pohodlné a také důležité ovládací panel. Věnujte také pozornost spotřebě energie, ať už je v modelu režim úspory energie. Věnujte pozornost množství paměti, jak provozní, tak konstantní, Formule 2/16GB, nyní je považován za ideální. Je to také skvělé, když existuje příležitost ovládat televizi z telefonu. Jak často se krčíme na pohovce, chápeme, že jsme opustili dálkové ovládání někde mimo dosah naší ruky a znovu nechci znovu vstávat. Nebo poznámky dětí někde odešly, můžete hledat dlouho a telefon pomůže a udělá vše, co potřebujete, tady a teď. Vynikající položkou je přítomnost Bluetooth v televizi. Protože díky němu můžete připojit mnoho externích zvukových systémů a sluchátek. Doporučuji také sledovat funkci HDR. funkci rozšířeného dynamického rozsahu, dostupného hlavně na 4K.TVS. Ve filmech a hrách je obrázek nejvíce šťavnatý a kontrastní a mění jas určitých částí obrázku. Velmi doporučuji vybrat televizi s funkcí HDR10, protože vám umožňuje sdělit obrázek, který režisér chtěl ukázat.

Jak najít, stahovat a nainstalovat aplikace na LG Smart TV

V případě potřeby najdete novou aplikaci ve společnosti online. LG Smart TV Store a poté ji nainstalovat do televize. Za tímto účelem však musí mít uživatel přístup k internetu.

Kromě toho, abyste mohli používat proprietární internetový obchod, musíte projít postupem autorizace, který trvá více než 5. 10 minut. Chcete.li zaregistrovat účet na inteligentní televizi LV, potřebujete:

 • Otevřete nabídku nastavení televizoru (klikněte na klávesu Nastavení, které je umístěno na dálkovém ovládání).
 • Vyberte položku nabídky s názvem „Rychle“.
 • Přejděte do části „Správa účtu“.
 • Klikněte na bod „Vytvořit záznam“.
 • Potvrďte operaci kliknutím na tým „Souhlasím“.

Aby se uživatel schválil, musí uživatel uvést svou e.mailovou adresu (bude použita v budoucnu jako přihlášení, které vám umožní vstoupit do systému), označit osobní údaje (datum narození) a poté nastavit heslo.

Po oprávnění a vytvoření účtu na LG Smart TV můžete začít hledat a instalovat aplikace na LV TV TV s trhem s aplikacemi. Chcete.li to provést, musíte provést následující příkazy:

Stojí za zmínku, že úložiště aplikací představuje placené a bezplatné programy pro instalaci. Pokud je vybraný software vyplacen, bude uživateli nabídnuto způsoby, jak za něj zaplatit. Po dokončení instalace se aplikace objeví ve složce nazvané. Který se nachází na domovské stránce LG Smart TV.

Připojení LG Smart TV TV do sítě

Nejprve je nutné připojit zařízení k internetu. Při připojení k jeho poskytovateli služeb je klientům poskytnuto další schopnosti ve velkém objemu poskytovaném používáním LG Smart TV. To má určité pozitivní body:

 • Reprodukce online mediálního obsahu;
 • Přítomnost přístupu k internetové televizi;
 • Příležitost sledovat vaše oblíbené filmy z bezplatného seznamu;
 • Provádí se spuštění vybraných aplikací a videoher;
 • Možnost používat další funkce.

Chcete.li používat technologii chytré televize, existují dva způsoby, jak připojit televizi k internetu:

 • Použití kabelu-it se používá, pokud je možnost pohodlného připojení drátu k televizoru nebo v nepřítomnosti domácí sítě Wi-Fi;
 • Používání bezdrátové sítě Wi-Fi.

V obou metodách spojení se nastavení bude lišit pouze v první nebo poslední fázi.

Inteligentní televize nefunguje

Existuje několik základních problémů, které LG Smart TV nechce fungovat normálně. Uvádíme hlavní:

 • Neexistuje žádná elektřina online. Často stačí zkontrolovat takový faktor.
 • Během instalací byl výběr režimu nesprávný.
 • Firmware odletěl z televize.
 • Můžete předpokládat přítomnost technických problémů v zařízení.
 • Příčinou rozpadu je někdy vyhoření matice nebo podsvícení.
 • Dopad lidského faktoru (například děti něco porušily).
 • Osoba bez dovedností provedla nezávislou opravu.

Všechny popsané akce lze odstranit pomocí nastavení televize nebo kontaktování specialisty.

Operační systém webového operačního systému pro LG Smart TV: Co je to v televizi, aplikacích a widgetech

V současné době LG používá ve svých televizích moderní operační systém WebOS pomocí různých programů a widgetů a umožňuje vám maximalizovat funkčnost zařízení. Můžete nejen používat již vytvořené aplikace, ale také nezávisle nainstalovat a dokonce je vytvořit.

Web OS je otevřený operační systém založený na jádru Linux. Nejprve byl použit pro chytré telefony nebo tablety. Tento vývoj palmy byl poprvé představen na začátku roku 2009. V roce 2013 byl operační systém zakoupen společností LG. Od roku 2014 používá operační systém webového operačního systému na svých inteligentních televizních modelech.

Systém má otevřený kód, takže každý uživatel, pokud existují vhodné dovednosti, může začít vytvářet program pod webovým operačním systémem a vložit jej do sítě, což je hlavní rozdíl mezi webovým operačním systémem z jiných operací. To upřednostňuje rychlé plnění obchodu s aplikací se všemi druhy vývoje pro rozšíření schopností LG Smart TV.

Obyčejní uživatelé televizorů LV jsou schopni se připojit k vaší vlastní televizi, která má funkci chytré televize a operační systém webového operačního systému, jakákoli další zařízení a vytvářet vhodné nastavení. Přítomnost postaveného asimizovaného asistenta, tipy a dalších nezbytných předávaných informací pomáhá uživatelům v počátečním nastavení všech služeb a při provádění nezbytných akcí.

Samotný operační systém je schopen určit přítomnost připojených zařízení a nabízí nabídku týkající se možných operací. Jakmile je připojen nový kabel, okamžitě se objeví okno pro přechod na detekovaný signál.

Operační systém webového operačního systému má integraci, což je páska ve spodní části obrazovky s možností posouvání pro výběr potřebného programu nebo služby. Je k dispozici pro prohlížení nejen éterických, ale také internetových kanálů, stejně jako reprodukce mediálních souborů. Uživatelé si mohou bez návratu do hlavní nabídky vybrat ether a satelitní kanály, streamování videí z jakéhokoli internetového zdroje nebo zaseje na internetu.

Jak připojit chytré telefony k iOS

Iphone můžete také připojit s LG TV různými způsoby. Volba závisí na modelu, na cílech propojení a používání smartphonu.

Chcete.li to provést, potřebujete kabel z iPhone, můžete však použít gadget pouze k zobrazení mediálních souborů (foto, video) uložené v jeho paměti. Plus je schopnost nabít baterii smartphonu z televize.

Tato možnost je vhodná se speciálním adaptérem pro smartphone. Adaptér pro staré konektory se nazývá digitální AV adaptér pro více čerstvých verzí. AV adaptér Lightnig.Po připojení dojde k automatickému připojení, pokud nedošlo k žádné akci, funkce by měla být aktivována jako zdroj signálu.

Tato možnost je považována za nejjednodušší a nejdostupnější.

 • V televizi nainstalujte aplikaci LG Smart Share a do telefonu. Twonky Beam.
 • V posledně jmenovaném zvýrazněte položku „Zobrazit nebo skrýt vizuální ukazatele na okraji obrazovky“.
 • Poté si vyberte madiafile navržený tak, aby si prohlédl a čekal na nápis „zářením“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS