Live Now* Sony WH-1000XM4 Black Friday Deals 2022. Sony WH 1000xm4 černá

Sony WH 1000xm4 černá

Tyto ušní polštáře byly snadné a rychle se instalovat a zatím se cítí pohodlně a o něco silnější než OEM. To však může být důvod, proč zrušení hluku není tak efektivní jako OEM. Zrušení hluku je pro mě hlavním důvodem, proč mám tato sluchátka kvůli smyslovým problémům po dlouhém hlasitém dni v práci. Moje dcera má také pár a při porovnání existuje znatelný rozdíl. Nejste si jisti, zda se to upraví, jakmile se trochu komprimují, ale od nynějška jsem zklamaný.

Vynikající produkt!! Polštáře jsou zpět do původního tvaru. Skvělý produkt pro lidi, kteří potřebují nové ušní muffy za rozumnou cenu

Miluji je! Mnohem pohodlnější než ostatní, které jsem vyzkoušel, dokonce i OEM. Skvělá cena a zlá rychlá přeprava! Jen potřebuji nějaké pro mé x5 teď.

Snadno vyměnit. Děkujeme vám za kartu krok za krokem přicházejícím s nákupem. Pamatuji si, jak jsem viděl video před rokem nebo dvěma na náhradu polštáře a na to, jak to udělat. Jsem rád, že bych si mohl koupit nové polštáře, po třech letech je třeba změnit originály.

Milujte mé zlé polštáře. Dříve jsem si koupil pár pro můj WH1000xm3 v práci. Po zakoupení WH1000xm4 pro domov jsem věděl, že pro ně také musím mít sadu zlých polštářů. Cítí se mnohem lépe než ty akcie.

To jsou v některých ohledech lepší než původní polštářky. Jsou o něco silnější, a přestože jsou o něco těžší na podložce, fungují lépe po dlouhých časech používání, protože méně komprimují. Skvělé!

Polštáře byly skvělé. Velmi pohodlné, používám XM4 po dlouhou dobu. Nové polštáře mi znovu daly život sluchátkům. Doporučuji WC, pokud potřebujete koupit náhradní polštáře

live, sony, wh-1000xm4, black

Ohromen lepším vzhledem, skvělým cílem, kvalitou materiálu a úplného pohodlí. Rozhodně musí upgrade.

Úžasný produkt pohodlí těchto polštářů bylo úžasné. Velmi pohodlný po dlouhé hodiny používání během dojíždění do práce a také při práci. Fit, který sedí na vašem uchu, je také perfektní a necítil žádné nepohodlí. Doporučujeme to všem uživatelům WH1000XM4, kterým nebudete litovat. Mnohem lepší než polštáře, které Sony poskytuje, a jsou velmi odolné.

To jsou lepší než běžné polštáře. Vlastně je mohu udržet na dlouhé době. Jsou velmi pohodlné. Vy jste vytvořili skvělý produkt, děkuji.

To jsou úžasné. Můj ANC je zpět 100%a kvalita zvuku se vrátila na můj xm4. Opět se cítí tolik pohodlně. Skvělý produkt, doporučuji je získat

Tyto earpady jsou podstatně silnější než originály, takže se zlepšuje pohodlí. Zrušení hluku se zdá být nedotčena z toho, co jsem si mohl všimnout. Hlavním problémem, který jsem měl, byl senzor nefunguje. Všiml jsem si, že malá houba kolem otvoru senzoru nebyla správně přilepena, takže za to se značí. Po jeho odstranění jsem to fungoval, ale stále ne 100%. Senzor je docela temperamentní a někdy musím stisknout do earpadu, aby se mohl vyzvednout, ale to proto, že nebyl navržen tak. Pokud hledáte další pohodlí, pak jsou to nejlepší na trhu. Trochu kvalitního problému, ale jsem stále docela spokojený.

live, sony, wh-1000xm4, black

Milujte „stříbrné“ podložky. Jsou více béžové šedé než stříbro, ale jsou velmi pohodlné a mnohem lepší než zásobní podložky.

Vypadají skvěle. Zrušení zvuku a hluku je totožné s původními. WH-1000XM4 je s těmito earpady mnohem pohodlnější

Jsou to nesmírně lepší než originály! Jsou mnohem pohodlnější a blokují více zvuku. Koupil jsem je, abych nahradil důl, když je nosím 12 hodin denně a za posledních 16 měsíců se originály vypustily a dokonce s úklidem se punkovaly a nahrávaly. Chodím 3-5 mil denně. Nahradil je dnes a rozdíl je pozoruhodný.

Dokonalost. Původní náušnice XM4 začaly bolet mé levé ucho po asi 2 hodinách. S nimi není vůbec nepohodlí a mohu je nosit tak dlouho, jak chci. Nelze doporučit přátele s těmito sluchátky dostatečně rychle

Zkontrolujte dno, opravdu je miluji! Právě jsem je nechal doručit z předobjednávky a musím říci, že dělají přesně to, v co jsem doufal! Používám hybridní gelové polštáře Wicked’s Hybrid Cooling Gel pro svou náhlavní soupravu pro virtuoso XT a miluji je, takže jsem se rozhodl koupit pár pro mé XM4S také. Opravdu bych si přál, aby pro ně byl také k dispozici chladicí gel, ale jsou stále pohodlnější než zásoby, mají podle mého názoru přitažlivější zvukovou fázi vzhledem k tomu, že je to dost posílení basů a vypadají docela sladce. Poznámka: Prosím, změňte pokyny k instalaci!! Navrhují použít máslový nůž a téměř jsem zničil své zásobní poháry a poškrábal senzor. Použijte lžíci! Také pokud sklouznete prstem těsně pod polštářem na vnitřní straně ušního šálku, můžete cítit každý klip a zatlačit správnou částku, abyste se zablokovali, aniž byste něco zlomili. Celkově vzato si myslím, že budu kupovat zlé polštáře za každou náhlavní soupravu, kterou jdu vpřed!

Snadno se nainstaluje, super pohodlná, upřímně vylepšení oproti starým podložkám. Doslova všechno, co inzerovali.

Dobrá kvalita, ne tak hustá nebo pevná jako původní ušní earpady, ale kvalitní umělá kůže a barva je dobrá.

25 000 recenzí zákazníků online

365 dní na záruku zamilování

Nahrazeno a počítáno 600 000 náušnic.

Bezchybné, krok za krokem, 5minutová instalace

Kompatibilita

Tyto earpady jsou určeny pouze pro sluchátka Sony WH1000xm4.

Ty se nehodí k Sony WH1000XM2 a WH1000XM3.

Delší trvalé pohodlí

Původní ušní podložky jsou velmi pohodlné, pojďme to z cesty. Stížnost číslo jedna však uslyšíme, že původní ušní podložky mají tendenci se rozkládat. Což je pravda! Naše polštáře jsou extra silné a jsou vyrobeny s mírně pevnější pěnou paměti, což zajišťuje, že vaše ušní podložky si udržují své zakalené pohodlí po delší dobu!

Zvýšená trvanlivost

Jak už děláte již skvělé ušní polštářky?Uděláte je vydržet déle! Tyto earpady mají vydržet věky s naším prošitým uvnitř švu, které je vyztuženo lepidlem.Zajišťujeme, aby se vaše ušní podložky znovu nerozdělily!

365 dní na zamilování

Nevyhýbáme se od odpovědnosti. Když říkáme, že naše ušní polštářky jsou lepší, myslíme to. Pokud nejste do svých nových zlých polštářů úplně zamilovaní, vrátíme vaše peníze žádné otázky. Takto jsme si jisti, že už nikdy nebudete mít zásoby.

5 minut instalace

Výměna ušních polštářů nebyla nikdy jednodušší s naším videem krok za krokem. Začneme tím, že se zmíníme o nejběžnějších chybách a pak se přesuneme přímo do instalace vašich zcela nových podložek. Celková doba instalace: 5-10 minut.

Live Now Sony WH-1000XM4 Black Friday Deals 2022

Letos jsme našli nejlevnější nabídky Sony WH-1000XM4 Černý pátek. Dříve jsme již vyrazili Sony WH-1000XM4S jako nejlepší prémiová sluchátka Sony a o této špičkové náhlavní soupravě Sony je hodně lásky s aktivním zrušením hluku (ANC) a má další značky, které se snaží jít ven a mají jít ven Zkuste dohnat tuto téměř dokonalou náhlavní soupravu.

Nejlepší sony wh 1000xm4 nabídky 2022 právě teď

Černý pátek 2022 není zdaleka realitou, takže jsme tu, abychom poskytli pěkný a úhledně zabalený průvodce nejlepšími nabídkami v okolí. Sony WH 1000xm4 je nastavena na další vysoce vyhledávaný produkt, i když je to už pár let od počátečního vydání.

Sluchátka bezdrátového šumu Sony WH-1000XM5

Sluchátka WH-1000XM5 přepisují pravidla pro poslech bez rozptylování. Dva procesory ovládají 8 mikrofonů pro bezprecedentní zrušení šumu a výjimečnou kvalitu hovoru.

Sluchátka SONY WH-XB910N

SONY WH-1000XM4 10000MAH Ultra přenosná LED displeje bezdrátová banka s rychlým nabíjením (2 položky)

se mohou změnit. WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Jsme tu proto, abychom vám ušetřili tolik potřebný čas tím, že se hluboce podíváme na největší maloobchodníky v okolí a poskytnete největší nabídky k shodě. Doporučujeme, abyste pokračovali ve čtení, abyste mohli co nejlépe využít vše v nabídce (a co bude nabízeno velmi brzy).

Kde najít nejlepší nabídky Sony WH 1000xm4

Právě tady na této stránce je nejlepší místo k nalezení všech obchodů Sony WH 1000xm4 pro černý pátek 2022, takže pokračujte ve čtení!

Sony WH-1000XM4, vybavená funkcemi nejlepší v kategorii, přichází vedle řady funkcí, vybavených Bluetooth, takže bezdrátová připojení a také umístění odnímatelné 3.5 mm kabel, což znamená, že je můžete použít pro práci i pro použití v kanceláři, a dokonce i hraní pro ultra-ponosný zážitek. Je to dokonce přichází s ochranným pouzdrem, ve kterém jsou umístěny sluchátka, která se snadno složí, kromě umístění všech kabelů a příslušenství, na které můžete zatřást tyčkou.

Sluchátka Sony WH 1000xm4

Stejně jako u všech ostatních článků, který píšeme, jsme uvedli některé nejlepší nabídky pro drapáky. Aktualizujeme to, protože je k dispozici stále více a více vyjednávání:

Černý pátek nabízí sluchátka Sony WH 1000xm4

SONY WH-1000XM4 10000MAH Ultra přenosná LED displeje bezdrátová banka s rychlým nabíjením (2 položky)

Sluchátka bezdrátového šumu Sony WH-1000XM4

se mohou změnit. WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Kdy bude sony wh 1000xm4 černý pátek začne v roce 2022?

Černý pátek byl již dlouhou dobu tradicí a je skvělé skóre několik úžasných obchodů těsně po díkůvzdání. Jak již bylo řečeno, nyní víme, že tržby začínají začít mnohem dříve než 25. listopadu (což je místo, kde letos přistane Černý pátek). Po tomto datu bude tržby pokračovat také v celém Cyber ​​pondělí a dokonce i o trochu déle, protože maloobchodníci se zoufale snaží zbavit co nejvíce zásob.

Možná jste si jisti, že jste letos připraveni na rychlý černý pátek.

Jak získat nejlepší obchody Sony WH 1000xm4 Černý pátek v roce 2022

Budeme uvádět všechny nejlepší nabídky Sony WH 1000xm4, když se přiblížíme k Černému pátku 25. listopadu. Vždy stojí za to, abychom vám řekli, abyste tuto stránku do záložek pro další odkaz, určitě se hodí, když se budete muset letos vrátit a lovit ty sony WH 1000xm4!

Jak bylo pozorováno v předchozích letech, WH-1000xm4 by mohla výrazně klesnout, a to ještě více, tento černý pátek 2022. Přesto starší model, WH-1000XM3 je ve všech ohledech téměř totožný s WH1000XM4, což je do značné míry přírůstková aktualizace, která přidala věci, jako je zlepšená výdrž baterie, a mírně zamíchané kolem designu.

Důvodem, proč byste měli tento starší model zvážit, je to, že maloobchodníci budou s větší pravděpodobností vypadat, že vyčistí akcie, a se sníží docela výrazně, přičemž si stále zachovává hlavní výkon a zachovává si všechny krásné funkce, které my výše uvedené.

Jaké jsou nejlepší rysy Sony WH 1000xm4?

Tento model byl vydán v roce 2020-a nadále je to fantastická volba pro každého na trhu pro sluchátka nad uši:

 • Při pohledu na Sony WH 1000xm4 si všimnete, že jednou z klíčových funkcí je vynikající zrušení hluku. Jako jeden z velkých prodejních bodů pro tuto sadu je to přesně to, co byste očekávali. a možná i více.
 • Životnost baterie je další důležitou funkcí pro bezdrátová sluchátka, s až 30 hodin, abyste si mohli užít podél svého zážitku z rušení hluku. Chcete.li k tomu přidat, baterie trvá cca. 3 hodiny také plně nabití.
 • Zmínime také několik režimů, jako je Speak-to-Chat (která odřízne hudbu, jak mluvíte), stejně jako režim slyšení, abyste si více uvědomili své okolí tím, že vám umožní slyšet okolní zvuk-oba tyto Funkce fungují skvěle.

Sony WH-1000XM4 (černá)

„Společná bezdrátová sluchátka společnosti Sony dodává zvukovou třídu.“Co hi-fi?’2022 Award vítěze.

Nejlépe vyrobené lépe-Leaving Heading Noise zrušení se sluchátky Sony WH-1000XM4 jako jedno z nejlepších v oboru, Sony’s Noise Cuccelation System vás udržuje izolované od hluku a v kontaktu s vaší hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou. Ať už pracujete v rušné kanceláři, cestujete nebo si jen užíváte hudbu ve veřejném prostoru, tato sluchátka s ručením hluku Sony poskytují to nejlepší v dlouhodobé izolaci hluku-což znamená, že slyšíte více své hudby a méně vnějšího světa.

Adaptivní kontrola zvuku Výkonný procesor QN1, Sluchátka WH-1000XM4 nyní mají adaptivní ovládání zvuku. To inteligentně upravuje nastavení okolního zvuku detekcí vašich častých umístění a činností a úpravou zvuku tak. Použijte aplikaci pro sluchátka Sony a získejte ještě větší kontrolu nad svým zvukem.

Prémiová kvalita, bezdrátový zvukový bezdrátový zvukový systém, tato sluchátka Sony Bluetooth jsou schopna dostávat asi třikrát více podrobností než běžná sluchátka Bluetooth. S vylepšenou frekvenční odezvou uslyšíte více hudby, s nejtišší detaily snadno slyšet. Jako další bonus nyní WH-1000XM4S obsahuje Bluetooth verzi 5.0. dávat menší kompresi a dynamičtější zvuk.

Unikátní, DSEE Extreme Technology a LCP DriversDsee Extreme Upsamples Compressed Music Files, které jim dávají plnější a bohatší zvuk. To znamená, že i vaše nejstarší nahrávky zní to nejlepší. Používání 40 mm ovladačů s membránami LCP (tekutý krystalový polymer), tato sluchátka Sony rychle reagují na každý detail v hudbě. jakýkoli žánr.

Inteligentní funkce, které usnadňují inteligentní technologie života, usnadňují poslech a volání než kdy jindy. Promluvte si automaticky pozastaví hudbu, když zahájíte konverzi-například objednávání kávy-takže nemusíte odstraňovat sluchátka. Jakmile je však odstraníte, nošení detektoru pozastaví hudbu nebo pohání sluchátka. v závislosti na tom, jak dlouho zůstanou.

Vynikající kvalita hovoru s pěti vestavěnými mikrofony a pokročilým zpracováním signálu, přesná technologie vyzvednutí hlasu znamená, že vás volající jasně slyší. I když jste v rušné kanceláři, stanici nebo terminálu, kvalita hovoru je křišťálově jasná.

Hlasový asistent a dotyk citlivé podložky pro bez námahy komunikace kompatibilní s Alexou, asistentem Google a Siri, nemusíte se dotýkat telefonu, abyste zavolali, změnili hudbu nebo hledali informace. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zrušení šumu a požádejte PA, aby pomohl. Řídicí podložka dotykového senzoru také přistupuje k široké škále dalších funkcí, jako je rychlá pozornost pro okamžitý pokles objemu. ideální, pokud potřebujete překročit silnici.

Vícebodové připojení-Připojte se ke dvěma zařízením Bluetooth současně Tato praktická funkce vám umožní hladce zůstat v kontaktu se dvěma zařízeními. Můžete se například připojit ke svému smartphonu a přenosnému najímání hudby. Jak přichází hovor, sluchátka jsou dostatečně chytrá, aby věděla, které zařízení potřebuje připojit a přepínat k telefonu automaticky. Jindy můžete přepínat mezi dvěma zařízeními stisknutím tlačítka.

Rychlý nabíjení a 30 hodin oživování baterie Volitelný adaptér střídavého proudu a pouhých 10 minut nabíjení stačí na 5 hodin přehrávání. perfektní, když jste ve spěchu. Jakmile jsou plně nabitá (přibližně za 3 hodiny), tato sluchátka dávají až 30 hodin přehrávání. dostatečně snadno na týden dojíždění. Vypněte zrušení hluku a to se zvyšuje na ještě působivější 38 hodin.

Navrženo pro nejdelší cesty. Sluchátka WH-1000XM4 jsou mezi nejlehčími ve své třídě světlo a pohodlí pouze 254 gramů. Zkombinujte to s hustým polstrováním a přes uši a máte sluchátka, která jdou po dálce. v pohodlí.

Skládací sluchátka WH-1000XM4, vyrobená pro hudbu na MoveSupplied s prémiovým cestovním pouzdrem, dělají perfektního cestovního partnera. Je také dodána zástrčka za letu-umožňuje vám co nejlépe využít schopnost zrušení hluku a užívat si hudbu s mnohem menším narušením.

Vylepšete každou cestu s Sony WH-1000XM4.

Hodnoceno 4 z 5 Barista17 z Great, ale zrušení hluku je skvělé. Zvuk je skvělý, ale perzistentní vystřihnutí a pípnutí není.

Hodnoceno 5 z 5 od 5 Sharpe1348 od Perfect měl koupit nový pár sluchátek, vyberte si tato ne zklamaná, skvělý zvuk, vynikající výdrž baterie, skvělé funkce. Výborně Sony.

Ohodnoceno 5 z 5 od Leannee z úžasných sluchátek!! Přinesl jsem tato sluchátka 22/05 a oni přišli další den! Už jsem nezaplatil za rychlejší doručení a stále jsem dostal neuvěřitelně rychlé doručení, se kterým jsem opravdu spokojen! Samotná sluchátka jsou opravdu dobrá, mají velké zvukové zrušení, které mě nejprve upřímně chytilo mimo dohled. Očekával jsem, že se dobře ruší hluk, ale bylo to za tím, osobně si užívám funkci rušení hluku, zejména proto, že mám smyslové problémy, takže k překonání těchto sluchátek jsou perfektní. Jsou také super pohodlné a lehké, s nimiž jsem také velmi spokojen, protože plánuji je nosit po většinu svého dne, takže bych nechtěl, aby mě něco bolelo a vážila mě, a to ani nedělají ani ty. Samotná kvalita zvuku je také perfektní, neexistuje žádný nepříjemný zvuk bzučení, když máte hlasitost nízký/pozastavený a zvuk je jasný a není tlumený, i když je funkce zrušení šumu zapnutá. Oceňuji také řadu ovládacích prvků a přizpůsobení, které v aplikaci pro sluchátka Sony existuje, miluji, že mohu změnit funkce kolem něj, aby se cítil mnohem více personalizovaný. Celkově jsou tato sluchátka v mých očích bezchybná a nemám s nimi žádné chyby. Nejsem odborník na sluchátka, ale to jsou moje oblíbená sluchátka, která jsem kdy měl, a rozhodně je doporučuji každému, kdo hledá kvalitní sluchátka za rušení hluku.

Hodnoceno 4 z 5 Emily27 z dobrých funkcí, které jsem si koupil před 2 týdny a kvalita zvuku je celkově dobrá od některých závad. Ztrácí poplatek rychle, čím vícekrát jej používáte. Také docela kluzký při běhu (nízký dopad)

Ohodnoceno 4 z 5 od Falmouth Girl z hlavy velikosti Fab ve všech směrech, s výjimkou velikosti hlavy. Jsem žena průměrné velikosti, ale kousek „hlavy nad“ je příliš velký, takže mi spadnou z hlavy, pokud jsem zahrál nebo žehlil

Ohodnoceno 5 z 5 od Axeman Jimny z nejlepších telefonů, které jsem kdy vlastnil naprosto brilantní sluchátka. Zrušení hluku na nich je lepší než jakékoli jiné. Zvláště když pracuji v hlučném prostředí. Kvalita zvuku je skvělá pro poslech hlavních souborů a 360 souborů. Krásně vyrobené.

Hodnoceno 5 z 5 Nikky od Sony Xm4 Black koupil sluchátka pro mého syna 18. narozeniny 7/05/23. Telefony hlavy nevyšly. Jeho velmi kvalitní, vynikající zvuk, dorazil rychlý, zrušení hluku je na místě. Rozhodně to stojí za peníze a můj syn to miluje.

Hodnoceno 5 z 5 od Howard1952 od vynikajícího zakoupeného, ​​aby nahradilo můj 1000xm3. \ Stejně dobré a pohodlné. Vynikající zrušení šumu

 • Recenze Sony WH-1000XM4 (černá). strana 2
 • Y_2023, M_5, D_28, H_23
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.35
 • CP_1, BVPAGE1
 • co_hasreviews, TV_0, TR_1256
 • loc_en_gb, sid_sony-wh1000xm4b-blk, prod, sort_ [sortentry (order = subshission_time, direction = sestupu)]
 • ClientName_richersounds
 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • Cloud, GetReviews, 25.57ms
 • Recenze, produkt

Reprezentativní příklad

 • Zástupce 21.9% APR (proměnná)
 • Kupní sazba 21.9% str.A. (proměnná)
 • Předpokládaný úvěrový limit 1 200 GBP

Plaťte ve 3 bezúročných platbách, abyste mohli rozšířit náklady. Žádné poplatky, když platíte včas.

 • Přidejte položky do košíku (až 1500 GBP)
 • Přejděte na pokladnu a vyberte Klarna
 • Zadejte informace o debetu nebo kreditní kartě.
 • Chcete.li zkontrolovat svou způsobilost, Klarna provede měkké vyhledávání s referenční agenturou. To neovlivní vaše kreditní skóre.
 • Šířit náklady na 3 bezúročné platby. První platba se provádí v okamžiku nákupu, přičemž zbývající 2 platby jsou naplánovány automaticky každých 30 dní. Žádné poplatky, když platíte včas.

Musíte mít 18 let, abyste mohli používat tuto nabídku úvěru. Kredit podléhajícímu stavu. TCS platí. Klarna používá měkká vyhledávání s referenčními agenturami. Ty neovlivňují váš kreditní rating. Zmeškané platby mohou ovlivnit vaši schopnost používat Klarna. Plaťte ve 3 splátkách úplných podmínek.

Podrobnosti zavolejte do místního obchodu nebo našeho týmu Telesales

Za nákupy přes 500 GBP můžete vyrovnat zůstatek za 6 měsíců a za 10 měsíců na nákupy přes 1000 GBP a nezaplatit žádný úrok. Pokud urovnáte část své půjčky v období odkladu, nezaplatíte na tuto část úrok. Pokud provedete další platby. Pokud byste raději rozšířili náklady po dobu 36 měsíců, můžete si nastavit plán splácení půjčky, když období bez plateb skončí v 19.9% zástupce APR. S výhradou aplikace, finanční situace a historie půjček. TSCS platí. Richer Sounds Limited působí jako kreditní makléř a ne věřitel. Creation Consumer Finance Limited působí jako věřitel. Zde naleznete více informací a kritérií způsobilosti.

https: // www.Richersounds.com/sony-wh-1000xm4-black.html 112049 Sony WH-1000XM4 (černá) https: // www.Richersounds.com/média/katalog/produkt/4/0/409011_5f33.JPG 249 249 GBP Instock/Sluchátka/sluchátka/všechna sluchátka/propagace/Flash Sale. Přenosné sluchátka/sluchátka/sluchátka/Sluchátka/Propagace na uši/WHF přenosné zvukové/sluchátka/sluchátka/bezdrátová sluchátka/značky/sluchátka/sluchátka. Sony /Brands /Sony Sluchátka /propagační akce /WHF Poty /Brands /Sony Savings 0821 /Promotions /Autumn 21. Sluchátka /Značky /Značky zdarma /značky /přenosné přenos /propagační informace /WHF21. Hudba v pohybu /propagaci /whf21. Produkty roku /propagace /Black Friday Sluchátka /Brands /Sony Black Friday Deals /Promotions /Slavnostní sluchátka HI-RES Zvuková přehrávače /propagace /dárky 100 GBP GBP 100 GBP. 250 GBP /Propagace /Všechny naše nápady na dárky /značky /Zvukové nabídky /značky /značky /ZDARMA ZDARMA Žádné poukázky /propagace /zimní sluchátka /propagace /Blockbuster nabídky /propagace /Velikonoční přenosy /propagace /Jarní sluchátka /Propagace /Platinová nabídky. Sluchátka a přenosné zvukové /propagace /propagace /WHF. Hudba v pohybu “Spextová bezdrátová sluchátka společnosti Sony dodává Sonic Masterclass.“ „Co hi-fi.“?’2022 Award vítěze.Nejlépe vyrobené lépe-Leaving Heading Noise zrušení se sluchátky Sony WH-1000XM4 jako jedno z nejlepších v oboru, Sony’s Noise Cuccelation System vás udržuje izolované od hluku a v kontaktu s vaší hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou a v kontaktu s hudbou. Ať už pracujete v rušné kanceláři, cestujete nebo si jen užíváte hudbu ve veřejném prostoru, tato sluchátka s ručením hluku Sony poskytují to nejlepší v dlouhodobé izolaci hluku-což znamená, že slyšíte více své hudby a méně vnějšího světa.Adaptivní kontrola zvuku Výkonný procesor QN1, Sluchátka WH-1000XM4 nyní mají adaptivní ovládání zvuku. To inteligentně upravuje nastavení okolního zvuku detekcí vašich častých umístění a činností a úpravou zvuku tak. Použijte aplikaci pro sluchátka Sony a získejte ještě větší kontrolu nad svým zvukem.Prémiová kvalita, bezdrátový zvukový bezdrátový zvukový systém, tato sluchátka Sony Bluetooth jsou schopna dostávat asi třikrát více podrobností než běžná sluchátka Bluetooth. S vylepšenou frekvenční odezvou uslyšíte více hudby, s nejtišší detaily snadno slyšet. Jako další bonus nyní WH-1000XM4S obsahuje Bluetooth verzi 5.0. dávat menší kompresi a dynamičtější zvuk.Unikátní, DSEE Extreme Technology a LCP DriversDsee Extreme Upsamples Compressed Music Files, které jim dávají plnější a bohatší zvuk. To znamená, že i vaše nejstarší nahrávky zní to nejlepší. Používání 40 mm ovladačů s membránami LCP (tekutý krystalový polymer), tato sluchátka Sony rychle reagují na každý detail v hudbě. jakýkoli žánr.Inteligentní funkce, které usnadňují inteligentní technologie života, usnadňují poslech a volání než kdy jindy. Promluvte si automaticky pozastaví hudbu, když zahájíte konverzi-například objednávání kávy-takže nemusíte odstraňovat sluchátka. Jakmile je však odstraníte, nošení detektoru pozastaví hudbu nebo pohání sluchátka. v závislosti na tom, jak dlouho zůstanou.Vynikající kvalita hovoru s pěti vestavěnými mikrofony a pokročilým zpracováním signálu, přesná technologie vyzvednutí hlasu znamená, že vás volající jasně slyší. I když jste v rušné kanceláři, stanici nebo terminálu, kvalita hovoru je křišťálově jasná.Hlasový asistent a dotyk citlivé podložky pro bez námahy komunikace kompatibilní s Alexou, asistentem Google a Siri, nemusíte se dotýkat telefonu, abyste zavolali, změnili hudbu nebo hledali informace. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zrušení šumu a požádejte PA, aby pomohl. Řídicí podložka dotykového senzoru také přistupuje k široké škále dalších funkcí, jako je rychlá pozornost pro okamžitý pokles objemu. ideální, pokud potřebujete překročit silnici.Vícebodové připojení-Připojte se ke dvěma zařízením Bluetooth současně Tato praktická funkce vám umožní hladce zůstat v kontaktu se dvěma zařízeními. Můžete se například připojit ke svému smartphonu a přenosnému najímání hudby. Jak přichází hovor, sluchátka jsou dostatečně chytrá, aby věděla, které zařízení potřebuje připojit a přepínat k telefonu automaticky. Jindy můžete přepínat mezi dvěma zařízeními stisknutím tlačítka.Rychlý nabíjení a 30 hodin oživování baterie Volitelný adaptér střídavého proudu a pouhých 10 minut nabíjení stačí na 5 hodin přehrávání. perfektní, když jste ve spěchu. Jakmile jsou plně nabitá (přibližně za 3 hodiny), tato sluchátka dávají až 30 hodin přehrávání. dostatečně snadno na týden dojíždění. Vypněte zrušení hluku a to se zvyšuje na ještě působivější 38 hodin.Navrženo pro nejdelší cesty. Sluchátka WH-1000XM4 jsou mezi nejlehčími ve své třídě světlo a pohodlí pouze 254 gramů. Zkombinujte to s hustým polstrováním a přes uši a máte sluchátka, která jdou po dálce. v pohodlí.Skládací sluchátka WH-1000XM4, vyrobená pro hudbu na MoveSupplied s prémiovým cestovním pouzdrem, dělají perfektního cestovního partnera. Je také dodána zástrčka za letu-umožňuje vám co nejlépe využít schopnost zrušení hluku a užívat si hudbu s mnohem menším narušením.Vylepšete každou cestu s Sony WH-1000XM4. SONY 0 0 SONY-WH1000XM4B-BLK ADD-CART SKU: SONY-WH1000XM4B-BLK Výrobce: Sony kategorie_description: Bezdrátový bluetooth Hluk Over_amplified Pre_Amplifiery: Žádný produkt_status: Aktuální nákupOnLinestatus: WS BV_FEED_EXCLUDE: Ne SRP: 249.000000 Vipprice: 0.000000 SONY Žádné bezdrátové bluetooth Hluk Zrušení sluchátka uší optimalizované pro Alexa a asistent Google Sony Sony-WH1000XM4B-BLK Žádné proud WS SONY-WH1000XM4B-BLK 249.000000 0.000000 Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne, ne, 254 Ano ne až 30 hodin (38 hodin s NC Off) Ne Ano Ne

Jeden na zákazníka / domácnost.

Černá barva 194.950000 209.950000 Ano 1 Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne Ne 1.Zrušení 2m 105/101db zapnuto/vypnuto (s připojeným kabelem) 3.5mm Ne Ano Ne Ne Ano Ne Bluetooth, bezdrátový, zavřený záda, přes ucho, zrušení hluku 4. 40 000 Ano Ne Ne Ne 12.0000 Ano

Prodejní poradenství

Popří: 10:00. 18:00 | So: 10:00. 17:00 | Slunce: 12:00. 16:00

Koupit telefonicky

Popří: 10.00-6.00pm So: 10.00-5.00pm Slunce: 12.00-4.00pm

Prodej a rady telefonicky

pondělí. Pátek: 10:00. 18:00 Sobota: 10:00. 17:00 Neděle: 12:00. 16:00

Vyberte obchod z výše uvedeného rozbalovacího seznamu a najděte jeho telefonní číslo.

Sledujte nás na sociální

8 000 sledujících

23 000 sledujících

164 000 sledujících

10 000 předplatitelů

Sony WH-1000XM4 vs Sennheiser PXC 550-II

Sony a Sennheiser jsou dvě společnosti, jejichž značky jsou synonymem skvělých zvukových produktů. V posledních letech obě společnosti zavedly některá z nejlepších aktivních sluchátka pro rušení šumu, ale přiblížíme se na Sony WH-1000XM4 a Sennheiser PXC 550-II. Oba byli vysoce očekávaní a nabízejí vynikající aktivní zrušení šumu, ale který z nich je pro vás pravý?

Poznámka editora: Tento článek versus byl aktualizován 30. května 2022, aby odrážel skutečnost, že Sennheiser PXC 550-II byl přerušen, předpokládá Sony WH-1000XM4 jako preferovanou alternativu a zahrnovat odkazy na články porovnávající novější Sony WH1000xm5 do Sony WH-1000XM4 a Apple AirPods Max.

Sluchátka společnosti Sony nebo Sennheiser mají lepší funkce?

Sennheiser PXC 550-II je skvělá přenosná náhlavní souprava pro posluchače, kteří potřebují ticho kdekoli.

V typické módě Sennheiser se PXC 550-II zaměřuje méně na honosné zvonky a píšťalky a více na přibití základů. Neexistuje však funkce: V aplikaci Sennheiser Smart Control si můžete užít zvony a píšťalky (k dispozici na iOS a Google Play). Můžete přiřadit buď Amazon Alexa nebo Assistant Google k tlačítku vyhrazeného hlasového asistenta, povolit vylepšení hovoru nebo přepínat funkčnost Inteligentní pauzy. Inteligentní pauza automaticky pozastaví a pokračuje v přehrávání médií, když jsou sluchátka odstraněna nebo opotřebována. Také jste schopni ovládat základy a můžete EQ vaše hudba a vyladit předvolby rušení šumu, ale do těchto funkcí v jejich příslušných sekcích níže se hlouběji kopím hlouběji.

Sluchátka Sony WH-1000XM4 nabízejí většinu stejných funkcí jako Sennheiser PXC 550-II a pak některé. Kromě toho, že máte také tlačítko hlasového asistenta, možnost EQ vaší hudby v aplikaci pro sluchátka Sony a funkci automatické pauzy, když odstraníte sluchátka, má Sony WH-1000XM4 také funkci promluvení k chat. Když je to povoleno, hudba se automaticky zastaví, pokud mikrofon detekuje váš hlas. Ve své úplné recenzi jsem zjistil, že to je spíše trik, protože to bylo příliš citlivé pro mé vkusy. Jednoduše smíchání při poslechu podcastu způsobilo automaticky přehrávání.

WH-1000XM4 také podporuje režim průchodu, který snižuje hlasitost vaší hudby a umožňuje externí hluk, když si klamujete ruku na levý ušní pohár. To je užitečné, pokud dojíždíte nebo v letadle a potřebujete slyšet oznámení. Jednou skvělou funkcí, kterou najdete pouze na plechovkách Sony, je kompatibilita zvuku společnosti Sony 360 reality. Je to podobné jako Dolby Atmos a každý kanál je přepracován jako zvukový objekt, který se může volně pohybovat kolem vás ve 3D prostoru. Konečným výsledkem je pohlcující zážitek. Mějte na paměti, že musíte být přihlášeni k vysoce kvalitnímu streamování, jako je Tidal nebo Deezer, abyste ji využili.

Oba páry sluchátka používají kombinaci tlačítek a dotykových gest pro ovládání přehrávání, což vyžaduje, aby si ji zvykli. Jakmile se ovládají, neměli byste mít příliš mnoho problémů nebo náhodných pauz.

Má Sony WH-1000XM4 nebo Sennheiser PXC 550-II lepší podporu Bluetooth Codec?

Zatímco obě sluchátka nabízejí mnoho z nejnovějších specifikací, Sennheiser PXC 550-II má mírný náskok, pokud jde o celkovou připojení. Nejen to je houpací bluetooth 5.0, ale také podporuje vysoce kvalitní kodeky Bluetooth než sluchátka Sony. Pokud vyzvednete PXC 550-II, můžete očekávat SBC, APTX, APTX s nízkou latencí a AAC podpora. Sennheiser PXC 550-II má také Bluetooth multipoint, který vám umožní připojit se ke dvěma zařízením současně. I když to obecně funguje, Lily zažila škytavka při přepínání mezi počítačem a mobilním telefonem během své plné recenze.

Sony WH-1000XM4 také používá Bluetooth 5.0, a podporuje SBC a AAC, ale oni příkop aptx ve prospěch vlastního kodeku LDAC Sonys. Zatímco LDAC nabízí technicky vyšší bitrát než APTX, činí to za cenu stability připojení. Pokud půjdete s WH-1000XM4, získáte také podporu multipoint, ale funguje to pouze tehdy, pokud používáte kodek AAC.

Stojí za zmínku, že v našem testování AAC nehraje dobře s Androidem. Mezitím jsou zařízení iOS kompatibilní pouze s AAC a SBC. Pokud plánujete používat zařízení iOS, nemusí na vás záležet, protože obě sluchátka podporují AAC. Uživatelé Androidu by však měli vzít v úvahu, které kodeky Bluetooth, které dávají přednost, a zda kodek poskytuje zážitek. Na druhé straně mají oba páry sluchátek konektor pro sluchátka, takže můžete připojit standardní 3.5 mm zvukový kabel.

Má Sony WH-1000XM4 lepší zrušení šumu než PXC 550-II?

Pokud hledáte špičkové aktivní zrušení šumu (ANC), pak by měla být vaše výběr Sony WH-1000XM4. Předchozí verze, WH-1000XM3, byla již králem aktivních náhlavních souprav pro ruchu a nový WH-1000XM4 je ještě lepší.

Při pohledu na výše uvedený graf dává dobrou představu o tom, co od této páry sluchátka očekávat. Modrá čára představuje výkon rušení šumu a čím vyšší je, tím více hluku je zrušeno při odpovídající frekvenci. Pro Sony WH-1000XM4 je tato linka nejlepší ve třídě. Můžete vidět velký vrchol mezi 200-500 Hz, což je místo, kde leží většina hučení; Tyto zvuky jsou dramaticky uklidněny v době, kdy dosáhnou vašich uší. Dokonce dělá skvělou práci při odstraňování zvuků pod 100 Hz a překonává další sluchátka v tomto prostoru.

Obě sluchátka nabízejí možnost vyladit intenzitu rušení hluku prostřednictvím svých příslušných aplikací. Sennheiser PXC 550-II a Sony WH-1000XM4 nabízejí adaptivní zrušení šumu, což automaticky upravuje sílu ANC v závislosti na vašem prostředí. Každý z nich také nabízí jedinečnou funkci zrušení šumu, ke které lze přistupovat pouze ve svých příslušných aplikacích. V aplikaci Sony Sluchátka Connect můžete kalibrovat zrušení šumu do svého prostředí, což může být užitečné, pokud se ocitnete v letadle. Mezitím v aplikaci Sennheiser Smart Control si můžete vybrat režim ANTI-VIND ANC, když se ocitnete venku.

Nízkofrekvenční zvuky jsou silně utlumené a zvukové 1/2 tak hlasitě, jak znějí sans-anc, takže PXC 550-II je skvělou volbou pro cestující a dojíždějící.

Sony WH-1000XM4 může být ve třídě nejlepší, ale zrušení hluku v Sennheiser PXC 550-II je stále slušný. Zatímco zrušení hluku není tak silné v rozmezí 200-500Hz jako WH-1000XM4, je stále skvělé v blokování otravných hučení. Ve své plné recenzi Lily poznamenala, že ANC není dostatečně silná, aby se zcela izolovala proti stavebním zvukům, ale působí obdivuhodně, když došlo na vrták, který byl použit k instalaci jejích dveří bytu.

Má Sennheiser PXC 550-II lepší výdrž baterie než Sony WH-1000XM4?

Testování výdrže baterie je asi tak snadné, jak se dostane, a Sennheiser PXC 550-II technicky vyjde nahoře. Sennheiser tvrdí, že získáte asi 20 hodin na jedno poplatky s zapnutým ANC, ale při našem testování to trvalo přesně 21 hodin, 58 minut. PXC 550-II není dokonalý a přichází s vlastními sadami problémů. Pobije se prostřednictvím microUSB, což je problém, ale alespoň podporuje rychlé nabíjení: 10 minut připojení 90 minut přehrávání. Zatímco tato dvojice sluchátek je levnější než WH-1000XM4, stále to není levné. Skutečnost, že nepřichází s modernějším vstupem USB-C, je nevýhoda.

WH-1000XM4 má tunu možností kodeku Bluetooth, ale naštěstí má stále místo pro standardní 3.5 mm zvukový kabel také.

Na druhé straně má Sony WH-1000XM4 vstup USB-C k nabíjení a funkci rychlého nabití, která dává pět hodin hraní po pouhých 10 minutách. Při našem testování sluchátka WH-1000XM4 vydrží přesně 19 hodin, 59 minut. Abychom otestovali obě tato sluchátka. Stojí za zmínku, že zatímco 20 hodin je stále působivým číslem, WH-1000XM4 technicky nefunguje stejně jako Sennheiser PXC 550-II. To je ještě překvapivější, když se domníváte, že předchozí WH-1000XM4 zaznamenal působivých 24 hodin neustálého přehrávání.

Zní to Sennheiser nebo Sony Headset?

Sběr mezi těmito dvěma sluchátky na základě kvality zvuku je těžké, protože oba znějí skvěle. Bassheads nebudou příliš šťastní, protože obě sluchátka mají neutrální frekvenční odezvu. To znamená, že reprodukce zvuku je přesná, což může být pro posluchače zvyklé na levné náhlavní soupravy, které velmi přehnané nízké frekvence.

Reprodukce zvuku pevně sleduje linii platonického ideálu až do frekvencí horního midrance, což z něj činí skvělou náhlavní soupravu pro cestovní audiofily.

Dobrá věc na sluchátcích s relativně plochou frekvenční odezvou je, že je to skvělé pro ročníku. Nemusíte vědět, jak vyrovnat hudbu, abyste to využili, protože obě aplikace mají několik předvoleb, z nichž si můžete vybrat. I když si můžete přečíst sekce kvality zvuku úplných recenzí, pokud chcete hlouběji kopat do detailů kvality zvuku, s jedním z těchto sluchátek se opravdu nemůžete pokazit.

live, sony, wh-1000xm4, black

Je Sony WH-1000XM4 lepší pro telefonní hovory než Sennheiser PXC 550-II?

Kvalita mikrofonu je důležitým aspektem bezdrátových sluchátek, která se často přehlíží. Rádi usnadni tuto sekci a představujeme vám dva vzorky mikrofonu, jeden z každé náhlavní soupravy. Dejte nám vědět, který z nich si myslíte, že zní nejlépe!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS