Logitech Combo Touch pro iPad Pro 12.9in Review. Logitech Combo Touch iPad

logitech, combo, touch, ipad, review

Logitech Combo Touch: Láska při prvním typu

Náhlé oznámení společnosti Apple o podpoře trackpadu v iPadosu a Magic Keyboard pro modely Face ID ID iPad Pro přišlo jako překvapení (viz „Hell zamrzne: Nový iPad Pro Apple podporuje trackpady“, 18. března 2020). Nový hardware je vždy lákavý, ale stále mám dotykovou ID 10.5palcový iPad Pro a nemám moc důvod k upgradu, a tak jsem se rozhodl vyzkoušet pouzdro Logitech Combo Touch klávesnice, které je také vybaveno trackpadem.

Není mnoho produktů, které se snažím a okamžitě řeknu: „Páni, to je úžasné! Nemůžu se dočkat, až o tom řeknu čtenáře Tidbits.„Kombo dotek, který přichází v modelech vhodných pro iPad sedmé generace, iPad Air třetí generace a 10.5-palcový iPad Pro, je jedním z těchto produktů. Je vyprodáno na webu Logitech, ale Apple má některé na skladě.

Logitech Combo Touch versus magická klávesnice

Kupodivu, dotek kombo není k dispozici pro 11 palců nebo 12.9palcový iPad Pro. Malý birdie mi řekl, že Apple odradil Logitech od podpory těchto modelů, aby nekonkuroval magické klávesnici. Po pouhých několika hodinách s kombo dotykem vidím, proč se Apple mohl obávat konkurence a myslím si, že mnoho uživatelů iPad bude závidět těm z nás, kteří mohou používat kombo dotek.

Začněme s cenou. Kouzelná klávesnice je 299 nebo 349, zatímco kombo dotek stojí pouze 149.95. Přestože je polovina nákladů, kombo dotek se vůbec necítí levně. Pouzdro je pokryto materiálem tkaniny, který se cítí pěkně a robustní.

Další vítězství pro kombo dotek je to, že zahrnuje funkční klíče pro domov, jas, klávesnici na obrazovce, vyhledávání reflektorů, jas klávesnice, ovládací prvky médií, hlasitost a uzamčení obrazovky.

Pokud jde o flexibilitu, Combo Touch bije magickou klávesnici. Zatímco kouzelná klávesnice vás nutí používat iPad v orientaci na krajinu, kombo dotek vám umožní přepínat mezi krajinou a orientací portrétu bez odstranění iPadu z případu.

Přehled kombo dotek

Combo Touch se skládá ze dvou částí: zadní kryt a klávesnice. Gumový plastový kryt se hodí kolem iPadu a chrání záda a tři okraje. Hrana se stranou inteligentního konektoru zůstává otevřená, takže klávesnice, samostatná jednotka, se může zachytit na iPad. Na opačné straně je smyčka, která drží tužku Apple.

Kickstand na zadní straně pouzdra se přizpůsobí až 40 stupňů a lze jej použít v jakémkoli úhlu v tomto 40 stupních. Combo Touch není zdaleka tak nastavitelný jako kouzelná klávesnice, ale v mém klíně je stále překvapivě pohodlné.

Můžete také ohýbat stojan opačným způsobem, abyste iPad podporovali jako stojan.

Klávesy jsou podsvíceny, což usnadňuje použití kombo dotek v matné místnosti. Aplikace Logitech Control vám umožní nastavit pět úrovní jasu a pokud si přejete, můžete úplně vypnout podsvícení. IPADOS mě vyzval k instalaci aplikace, což bylo něco, co jsem předtím neviděl s aplikací Hardware Companion.

Někteří mohou být smutní, že kombo dotek postrádá únikový klíč. Místo toho najdete domácí klíč, kde by ESC normálně byla. Líbí se mi domácí klíč, protože mi to umožňuje udržovat prsty na klávesnici a daleko od obrazovky. Pokud potřebujete únikový klíč, který se v iOS obecně nepoužívá, můžete předefinovat další klíč, jako je zámek Caps. Udělejte to v nastavení Obecné klávesnice Modifikátor klávesnice klávesnice.

Pokud jde o pocit psaní na klávesnici, je to v pořádku, ale nic zvláštního. Chicletové klíče nejsou ani houbovité ani zvláště Clickly a klíčové kokapy se cítí jen trochu gumové. Klávesy se nepřivazují a necítí se solidní, když je stisknete.

Combo Touch je nutně malá klávesnice, která zahrnuje několik obětí. Nejsem blázen do uspořádání klíčů se šipkami, které sledují starou a velmi malignitou klávesovou úmluvu o motýlích s polovinou velikosti a klíče z plné velikosti a klíče v plné velikosti pro levou a pravou. Klíče pro backtick, držák a zpětné klávesy jsou také úzké, což je méně problémem.

Klávesnice však není to, co dělá kombo dotek zajímavým.

Pojďme si promluvit

Slyšel jsem jen málo dobrého o případu Brydge Pro Trackpad od Brydge, což mě trochu nervózní z kombo dotek Logitech, ale nebylo třeba se bát. Trackpad Combo Touch je trochu malý, stejně jako ten na magické klávesnici, ale je to dost reagující a všechna očekávaná gesta fungují. Měřil jsem to ve 3.8 palců (9.5 cm) široký a 2.1 palce (5.4 cm) vysoká.

Na rozdíl od slabých zkušeností Jasona Snella s Brydge Pro je používání Combo Touch Trackpad. Přejeďte prsty dvěma prsty, abyste se posunuli nahoru a dolů po webové stránce, přejeďte se čtyřmi prsty, abyste vynesli přepínač aplikací, nebo přejeli doleva nebo doprava se čtyřmi prsty, aby přepnuli aplikace. Je to trackpad, který splňuje podle vysokých standardů společnosti Apple.

Trackpad Combo Touch může být trochu malý, ale je to dost velké pro gesta čtyř prstů s rukama průměrné velikosti. Pokud máte ruce Jack Reacher, může to být pro vás trochu příliš stísněné, ale pokud si myslíte, že trackpady MacBook Pro jsou příliš velké, pravděpodobně to budete milovat.

Funkce trackpadu dělá hodně, aby se iPad cítil jako „skutečný“ počítač. Píšu tuto recenzi, zatímco se nakláním zpět na gauč, a stěží musím na obrazovku natahovat. Ale když se chci natáhnout a dotknout se něčeho nebo čmárat tužkou, můžu, můžu.

Co je vtipné, je navzdory mému úplnému nedostatku dovedností kresby a rukopisu, které by způsobily, že by doktore přiměl, že jsem s kombo dotek používal mnohem víc. Ne pro kreslení nebo psaní, ale jako směřovací tyčinka k poklepání prvků na obrazovce, takže se nemusím sáhnout po obrazovce. Používání tužky Apple tímto způsobem se cítí stejně intuitivní jako použití trackpadu. Combo Touch způsobuje, že celý balíček iPad opravdu zpívá a nechává mi bez námahy smíchat klávesnici, trackpad, dotyk a vstup tužky.

Drobné nepříjemnosti

Když jsem se posadil, abych psal svým novým kombo dotykem, byl jsem frustrován jeho neschopností napsat apostrof. Bizarně, dvojitá citace, která je na stejném klíči, fungovala dobře. Přinejmenším to naznačovalo, že to nebyl problém s hardwarem.

Po trochu výzkumu jsem se dozvěděl, že tento problém postihl také předchozí klávesnice Logitech. Oprava je přejít na Nastavení Obecná klávesnice klávesnice Hardware (která se objeví pouze v případě, že je připevněna hardwarová klávesnice) a změnit angličtinu (USA) z automatického na u.S. nebo váš preferovaný jazyk. Samozřejmě, pokud jste mimo USA nebo používáte jiný jazyk, budou tyto možnosti trochu jiné. To opravilo.

S tímto vyřešeným je moje jediná skutečná stížnost, že magnetické připojení inteligentního konektoru klávesnice není tak silné, jak bych chtěl. Vyzvedněte celou sestavu iPadem a klávesnice spadne. Netřeba dodávat, že doporučuji uzavření všeho, než se přesunete, aby se zabránilo potenciálním kapkám na podlahu.

Zjistil jsem také, že smyčka tužky se může při používání iPadu v orientaci na portrét dostat do cesty a obávám se dlouhodobě trvanlivosti smyčky. Ale jsem rád, že mám případ, který brání kulatému jablkové tužce.

Tak dobré, že vám bude chtít iPad vzduch

Vřele doporučuji kombo dotek Logitech. Vdechne nový život do vašeho iPadu a je to tak dobré, že činí současný iPad Air Apple výrazně atraktivnější ve srovnání s iPad Pro.

Moje žena se nedávno rozhodla nahradit její téměř desetileté MacBook Pro iPadem. Po pouhých několika minutách s kombo dotykem prohlásila, že upřednostňovala kombo dotek a chtěla iPad vzduch místo mnohem dražší kombinace iPad pro a magické klávesnice. To nám ušetřilo asi 450. Pokud by plán společnosti Apple měl odradit Logitech od výroby klávesnice pro iPad Pro za účelem prodeje více magických klávesnic, může to ustoupit.

Takže teď nemám jen jeden, ale dva logitech combo dotykové klávesnice v domě.

Přihlaste se ještě dnes, abyste si nechytili žádné články!

Každý týden získáte technologické tipy, hloubkové recenze a insistranná analýza zpráv pro náročné uživatele Apple. Již více než 33 let jsme publikovali profesionální technickou žurnalistiku podporovanou členy, díky níž je chytřejší.

Potvrzení registrace vám bude zasláno e.mailem.

Combo Touch pro iPad Logitech je odnímatelná klávesnice s trackpadem zabudovaným do elegantního pouzdra.

Logitech Combo Touch

Vrcholem je odnímatelná klávesnice, trackpad a další řada zkratkových klíčů. Combo Touch Logitech je také levnější než magická klávesnice Apple. A protože kombo dotek používá inteligentní konektor, klávesnice nemusí být nabita nebo spárována. Combo Touch Logitech je skvělá klávesnice a kombinované případy pro 12. generaci 12.9palcový iPad Pro

 • Odnímatelná klávesnice
 • Tkaninový exteriér
 • Není nutné žádné nabíjení nebo párování
 • Skvělý trackpad a další řada zkratkových klíčů

Magnetic Magic Meets Minimal Design #ipadsetup #SHORTS

Combo Touch Logitech je klávesnice a pouzdro trackpadu pro iPad Pro. Magneticky odnímatelná klávesnice se připojuje spíše pomocí inteligentního konektoru než Bluetooth a pouzdra nabízí několik dalších funkcí než Apple a přichází za dostupnější náklady.

Balení je dodáváno v pevné bílé krabici a obsahuje níže:

 • Logitech Combo Touch Case w/ Hinged Stand
 • Combo Touch klávesnice s trackem
 • Návod k použití

Design

Combo Touch Logitech se skládá z případu, který chrání iPad Pro a obsahuje stojan. K dispozici je také magneticky odnímatelná klávesnice/trackpad. Je to ve dvou barevných možnostech. Oxford Grey a Sand a váží téměř stejně jako magická klávesnice Apple. Tkaná vnější látka se cítí tak skvělá, jak vypadá. Je to pohodlné, atraktivní a vypadá elegantně. Pouzdro je vyrobeno tak, aby dokonale odpovídalo iPadu, chránila přední, zadní a rohy před škrábanci a hrboly.

Případ má otvor pro nabíjení Apple Pencil, zatímco levá strana má magnety inteligentních konektorů. Existují také výřezy pro reproduktory, kamery a nabíjecí port. Klávesnice mohou být magneticky oddělena, takže můžete načrtnout, číst nebo sledovat videa nebo použít 50 stupňů náklonu 50 stupňů stojanů.

Trackpad klávesnice

Klávesnice se připojuje pomocí technologie inteligentního konektoru společnosti Logitech a není nutné žádné párování. Neexistují žádné baterie, protože napájení kombo dotek je pocházející přímo z iPadu.

Klávesnice je dostatečně velká pro pohodlné psaní. Klíčové cestování je v pořádku, ale psaní je poměrně tiché. V horní části klávesnice je také řada zkratkových klíčů kompatibilních s iPadosem, což vám umožňuje upravit objem, ovládací prvky médií, úroveň jasu a další s přístupem k jednomu klepnutí. Klávesy jsou podsvíceny a automaticky se přizpůsobují životnímu prostředí s 16 úrovněmi jasu.

Dotyková podložka je velká a umožňuje je přesné a snadno rozpoznává gesta dotyků dostupných na iPadu, jako je švih, klepnutí, špetka a posouvání v aplikacích jako Safari, Keynote a Pages.

Případ lze upravit následujícími způsoby:

 • Typ režim: Dock klávesnice svislá, vytáhněte stojan a jste připraveni napsat poznámky, e.maily a další.
 • Režim zobrazení: Odpojte klávesnici a vytáhněte stojan a sledujte filmy a videa.
 • Režim skicáře: Plně prodloužte stojan pro perfektní úhel, abyste si vzali ručně psané poznámky a nakresleli Apple Pencil nebo Logitech Crayon.
 • Režim čtení: Odpojte klávesnici. nebo ji znovu připojíte k klíče otočenými dovnitř. pro čtení knih, článků a dalších.

Výrok

Combo Touch pro iPad Logitech je odnímatelná klávesnice s trackpadem zabudovaným do elegantního pouzdra. Kvalita sestavení je skvělá a tkanin exteriér vypadá elegantně a je odolný vůči skluzavkám a škrábankám.

Combo Touch Logitech je skvělá klávesnice a kombinované případy pro 12. generaci 12.9palcový iPad Pro. Vrcholem je odnímatelná klávesnice, trackpad a další řada zkratkových klíčů. Combo Touch Logitech je také levnější než magická klávesnice Apple. A protože kombo dotek používá inteligentní konektor, klávesnice nemusí být nabita nebo spárována.

Logitech Combo Touch IPad Pro 11 ″ Klávesnice Review

Pouzdro Logitech Combo Touch Klávesnice je nezbytným příslušenstvím pro iPad Pro. Ve své recenzi vám říkám, proč to miluji!

Už několik let jsem měl svůj iPad Pro (11 palců). Pro své použití jsem to nemusel upgradovat. To, co je užitečné, je klávesnice a Apple Pencil.Logitech vždy vydal skvělé příslušenství pro iPady. Až donedávna jsem používal jejich iPad folio klávesnice. Byl jsem nadšený, že jsem se mohl změnit na klávesnici Combo Touch, protože na ní má trackpad.

Design a sestavení

Miluji, o kolik lehčí je kombo dotek. I když je to lehké, je to stále robustní a mohu na něm napsat poněkud pohodlně. Pouzdro pokrývá většinu okrajů iPadu, s výjimkou samozřejmě, kde účtujete Apple Pencil. Pokrývá také zadní stranu. I tam, kde pokrývá tlačítka napájení a hlasitosti, je dostatečně silná, aniž by bylo příliš obtížné stisknout. Je to jedna z těch věcí, které se cítí jako malé nepříjemnosti, dokud to není.

logitech, combo, touch, ipad, review

Čtyři režimy použití s ​​pouzdrem Combo Touch

S případem Combo Touch klávesnice můžete iPad použít ve čtyřech režimech:

Typ režim: Dock klávesnice svislá, vytáhněte stojan a jste připraveni napsat poznámky, e.maily a další.

Režim zobrazení: Odpojte klávesnici a vytáhněte stojan a sledujte filmy a videa.

Režim skicáře: Plně prodloužte stojan pro perfektní úhel, abyste si vzali ručně psané poznámky a nakresleli Apple Pencil nebo Logitech Crayon.

Režim čtení: Odpojte klávesnici. nebo ji znovu připojíte k klíče otočenými dovnitř. pro čtení knih, článků a dalších.

Zkušenosti s kombo dotek

To, co dělá combo dotykový případ skvělým je stojan. Je super flexibilní vám poskytnout preferované sledovací úhly. Klávesnice se také snadno odděluje, něco, co jsem nemohl udělat s klávesnicí Slim Folio Pro. Je to skvělé pro sledování obsahu, myslet si být na gauči nebo v letadle. Kickstand funguje perfektně. Na obrazovce můžete klepnout, když je na kickstand a iPad zůstává robustní. Vůbec žádná tříska. Co je ještě lepší, je to, že nemusíte nabíjet dotykový případ samostatně. Pobije se prostřednictvím iPadu (inteligentní konektor), takže je to jedna z méně věcí, které se obáváte o připojení a nabíjení.Podsvícená klávesnice je pro mě skvělá, protože rád pracuji v Dim Rooms. S horním řádkem určenými funkcím klíčů, klávesnice stále vyhrává.

Ceny a dostupnost

Klávesnice Logitech Combo Touch také vyhrává v kategorii cen. Se všemi funkcemi je to také levnější než Magická klávesnice Apple. Od roku 199 pro 11palcový iPad Pro je kombo dotek stále drahý, ale velmi užitečný příslušenství. Je k dispozici pouze v šedé barvě. Přál bych si, aby existovala bílá možnost. Najdete ji na svých oblíbených místech, kde můžete nakupovat pro techniku, Best Buy, Amazon a Logitech.com

Výrok

I když si přeji, aby měla klapku, která drží Apple Pencil, není to pro mě úplně zloděj dohody. Funguje to s 11-palcovým iPad Pro 2019 a novým verzím M1 2021. Pokud se rozhodnete upgradovat můj iPad, mohu použít stejnou klávesnici, která je docela pěkná! Tato klávesnice Combo Touch není nejúčinnějším příslušenstvím, ale práce to dělá a přidává funkčnost do iPadu.Neudržím své a nemůžu si představit pomocí svého iPadu bez něj.

Logitech Combo Touch pro iPad Air 4: Od iPadu do MacBooku (téměř)

Apple Apple iPad 4. generace Apple má na to hodně. Bionic Soc A14 v srdci zařízení nabízí skvělý výkon v široké škále aplikací a her a 10.9 „Displej kapaliny vypadá skvěle za mnoha různých podmínek. Ve skutečnosti by v některých případech použití mohl iPad vzduch soupeřit s plnohodnotným počítačem, i když pouze to mělo nezbytná vstupní zařízení pro maximalizaci produktivity. Existuje však mnoho společností, které se pokoušejí vyřešit tento nedostatek iPad Air, včetně průmyslového odvětví, Logitech. Logitech nedávno představil Combo Touch, série případů pro iPad s vlastní odnímatelnou klávesnicí a stopou. Stačilo by to k posunutí vzduchu iPadu ze zařízení pro spotřebu médií na stroj produktivity? Pojďme to zjistit.

Seznámení s dotykem Logitech Combo

Combo Touch pro iPad Air 4 Logitech začíná jako pouzdro s stonkem, připomínající sestavu Microsoft Surface Pro sestava. Zadní část pouzdra a skutečně celé klávesnice (ke které se za minutu dostaneme) je pokryta hladkou tkanou látkou. V ruce je to skvěle, ale obáváme se možnosti, že v průběhu času zvedne skvrny. To je samozřejmě možnost v jakémkoli materiálu, ale moreso s látkou. Naštěstí Logitech navrhl kombinovaný dotek, aby byl vyčištěn látkou tlumeným ve vodě, takže jeho uklizená a v dobrém stavu by neměla být problém.

Kickstand na zadní straně Combo Touch je vhodné používat iPad jako notebook druhů, ale Logitech vytvořil kombo dotek tak, aby zvládl celkem čtyři režimy. Stojí vzpřímeně s připojenou klávesnicí je typový režim, zatímco stojí vzpřímeně bez připojené klávesnice, je dabován režim pohledu. Skládání stojanu zpět celou cestu a odpojení klávesnice dává kombinovaný dotek do režimu skic. Je zřejmé, že poslední možnost je zcela uzavřena nebo co Logitech volá režim čtení. V tu chvíli je iPad opět jen tablet, ale měli bychom zmínit, že s nainstalovaným kombo dotykem se stále cítí pohodlně v ruce a je snadné ho držet.

Strany kombinovacího pouzdra se skládají z pogumovaného plastu. Pouzdro zaskočí přímo na iPad Air 4 a perfektně se hodí, aniž by se vypadla tableta nebo riziko, že tablet vypadne. Jakmile je vložen, je vlastně trochu obtížné dostat iPad zpět z případu, ale to je pravděpodobně dobrá věc.- Kdyby bylo příliš snadné dostat se ven, že by bylo možné trochu příliš volné. Všude kolem okrajů jsou výřezy pro reproduktory a konektor USB-C a je zde dokonale velké místo pro namontování a nabití Apple Pencil Gen 2, zatímco je používán v režimu typu také.

Combo Touch je relativně tenký a lehký, ale v ruce se cítí pevně. Jeho hrany přidávají jen 0.18 „na šířku a délku vzduchu iPad, ačkoli stojan a měkký záda je mnohem silnější v 0.67 „S připevněnou klávesnicí a v uzavřené poloze. Hmotnost má pravdu ve 20 uncích, i když většina z toho je v klávesnici. Podle našeho měřítka pouze klávesnice váží 12 uncí samostatně.

Toto je jen jeden člen Logitech’s Combo Touch Family. Existují také modely pro 12.9 „IPad Pro Gen 5 a 11″ iPad Pro Gens 1 až 3. Na rozdíl od těchto modelů je verze iPad Air v jedné barvě: Oxford Grey. To by stejně bylo naše preference, ale volba písku pro iPads Pro je pěkně vypadající lehčí barva, která může být pro některé z vás přitažlivá. Logitech pokrývá všechny modely Combo Touch s omezenou jednoroční zárukou.

Maloobchodní cena je poměrně strmá, v 199 pro model iPad Air, na který se díváme zde nebo 11 „iPad Pro nebo 229 pro iPad Pro 12.9 „Gen 5. Určitě jsou k dispozici levnější možnosti, včetně bezdrátového klávesnice Zagg Pro Keys, který jsme dříve měli tento iPad. Klávesnice Zagg má menší kulaté klávesy a připojuje se k iPadu přes Bluetooth místo inteligentního konektoru, takže existuje určitá nevýhody, které se dostanou do levnější trasy. Zbývá však spousta funkcí na pokrytí, takže si udělejme nějaký čas, abychom zjistili, zda stojí za to přidané náklady.

Vynikající klávesnice kombo dotek

Za prvé, jak podvahová rozdává, je klávesnice kombo dotek docela pěkná, vzhledem k jeho velikosti. Klíče mají pouze 1 mm cestování, ale když přemýšlíme o klávesnicích Apple’s Butterfly, které se cítily jako psaní na pevné skále s téměř žádným dávnutím, je to určitě proveditelné řešení. Důležité je, že klíče jsou široké 18 milimetrů, pěkná úleva po použití zaoblených, široce rozložených klíčů na Zagg. To je stejně správný zážitek z notebooku jako Surface Pro, a to je v naší knize docela dobré.

Klávesnice ukotví do vzduchu iPad prostřednictvím inteligentního konektoru na straně. To znamená, že neexistuje žádná externí baterie, která by se měla neustále nabíjet, žádné připojení Bluetooth, které by bylo možné spravovat, a žádný rozruch. Magnety zabudované do klávesnice ji přitahují přímo na správnou orientaci a po mnoha cyklech odstranění a opětovného dotívání se klávesnice vždy okamžitě zaregistrovala.

Každý klíč na kombinovaném doteku je podsvícen se čtyřmi různými úrovněmi jasu, včetně OFF. Podsvícení je dostačující pro psaní ve tmě, dokonce i na nejnižší nastavení. Nejvyšší prostředí je stále dost na to, aby zářilo v typickém vnitřním osvětlení, ale zdá se, že venku nedělá moc dobré. Protože na klávesnici není žádná baterie, uvědomte si, že by to mohlo přidat další odtok do baterie v iPadu, ale nezdá se, že by to tolik šťávy nakreslilo.

Best iPad Pro 12.9 Keyboard Cases. Brydge vs Logitech vs Magic Keyboard

Klávesnice má kromě standardního rozvržení qwerty a řady qwerty několik klíčů pro iPados. Vlevo nahoře, kde by útěk normálně byl domovský tlačítko, které se vrací na domovskou obrazovku. Horní řádek má také ovládací prvky pro přehrávání médií a nastavení objemu a také klíče k úpravě jasu displeje i podsvícení. Vlevo dole je globální klíč, který, když je spárován s různými klíčovými úchyty a funkcemi více úkolů. Jedná se o rysy iPados 14, které Zagg nevyužil, ale Logitech je zahrnul do kombo dotek.

Pod klávesnicí je relativně velkorysá podložka. S ohledem na stopu iPadu není prostor pro mnohem víc a co je docela slušné. iPados má základní podporu pro myši a trackpady. Při klikání pravého kliknutí stále neexistují žádné kontextové nabídky, ale alespoň můžeme přesunout ukazatel na adresu adresy v Safari a vybrat je. Zdá se, že hardware je ochotný a schopný, ale software.- iPados 14, to je.- není úplně na úkol.

Použití iPadu jako notebooku

Na povrchu se zdá, že přidání doku na klávesnici do iPadu dává podobnou úroveň funkčnosti jako Chromebook. Zatímco iPady jsou uzamčeny do obchodu s App Store a iTunes, Chromebooks mají přístup do obchodu Google Play pro aplikace a média. Oba mají také docela kompetentní webové prohlížeče. S IPADOS 15 budou Swift Playgrounds moci vytvořit alespoň některé aplikace pro vývojáře, aby mohli poslat do obchodu s aplikacemi, zatímco Chrome OS má plnohodnotné studio Android k dispozici.

Ale je to dost na to, aby se iPad proměnil v plnohodnotný počítač, jako je tablet běžící MacOS? Nepřesně. Za prvé, multitasking na iOS není zdaleka tak zralý, jako je na jakékoli platformě s aplikací Windows. Je prostě snazší táhnout Windows kolem a uspořádat je, jak chceme, než je vkládat aplikace do režimu rozdělené obrazovky a ne všechny aplikace pro iPad dokonce podporují tuto funkci na prvním místě. Možná si vzpomínáte, že Apple postavil Kibosh na představu, že společnost by mohla umožnit instalaci MacOS na iPad Pro, a to je nešťastné. iPados bude muset udělat.

Na druhé straně je ekosystém aplikace na iOS a iPados velmi dobrý. Například Adobe vydal robustní sadu nástrojů pro iPados. Máme předplatné Photoshopu prostřednictvím Adobe, takže jsme hráli s verzí iPados. Vlastně je tam docela hodně, co se mi líbí, a my jsme mohli vidět, jak se používat pro úpravy fotografií na cestách. Bohužel, iPad Air 4 nemá žádné porty mimo konektor USB-C, takže pro tento případ použití by bylo vyžadováno samostatné centrum a čtečka karet.

Logitech Combo Touch hraje velkou roli při použití Photoshopu. Pokoušet se dotknout správné části obrazovky při používání hojeného štětce může být skličující, ale použití trati je mnohem snazší. Dotyková rozhraní prošla dlouhou cestou, ale někdy neexistuje žádná náhrada za přesnost ukazatele myši. Toto zařízení se může postupem času zlepšit, protože Apple to opravdu musí nakopat zářez v odděleních více úkolů a myši. Doufáme, že se to stane během příštích několika iterací. Nebo, víte, stačí uvolnit MacOS pro iPad Pro.

Logitech Combo Touch závěry

Combo Touch Logitech je výjimečně pěkná klávesnice a pouzdro. Pouzdro je tenké a odpovídá iPad Air 4 jako rukavice. Pogumované strany podobné nárazníku objímají a chrání tabletu a tkanina otřesy se cítí prémiová a měla by se v průběhu času dobře vydržet. Cítíme, že ochrana, kterou nabízí, je docela dobrá pro tenkost všeho. Lidé, kteří chtějí více ochrany, se budou muset obrátit na něco jiného, ​​ale pro občasnou kapku nebo za strčení do tašky nabízí pouzdro jemné pokrytí.

logitech, combo, touch, ipad, review

Podsvícená klávesnice v Combo Touch Logitech je skutečná hvězda. S klíčemi tak velkými, jak se budou moci zapadat do své stopy, je zážitek z psaní ve srovnání s jinými možnostmi, které jsme v minulosti vyzkoušeli, vynikající. Skutečnost, že se klávesnice připojuje k inteligentnímu konektoru na iPadu, je námraza na dortu, protože neexistuje žádná externí baterie, která by byla nabitá a žádná bezdrátová připojení k řízení. Existuje také spousta zkratky a zkratky pečených do iPadosu, díky čemuž je klávesnice velmi důležitou součástí přeměny iPadu na proveditelný počítač.

Jediná věc, která opravdu drží combo dotek poněkud zpět je cena. V 199 pro iPad Air 4 a menší verze iPad Pro a 229 pro iPad Pro 12.9 „Verze, rozhodně to není impulzní nákup. Na druhé straně chce Apple pro svou magickou klávesnici 299 a 349, takže Logitech má stále významnou výhodu cen oproti produktům první strany. K dispozici jsou levnější možnosti, ale mnozí z nich se spoléhají na Bluetooth a mají vestavěné baterie, které musí být nabity a v průběhu času selhávají. Nedostatek baterie by zde měl způsobit, že se kombo dotkne použitelné po celý život iPadu.

Combo Touch Logitech téměř promění iPad na skutečného konkurenta notebooku. Bohužel, iPados to drží zpátky, ale to je něco, na co jsou majitelé iPadu pravděpodobně zvyklí. V takovém případě by kupující, kteří hledali vysoce kvalitní, lehkou kombinaci pouzdra a klávesnice.

Pouzdro Logitech’s Touchpad promění váš iPad na notebook, o mnohem méně než magická klávesnice Apple

Tato levnější klávesnice a kombo trackpad pro iPad a iPad Pro vám může ušetřit upgrade.

V roce 2009 jsem začal s přezkoumáváním notebooků CNET. Nyní prozkoumávám nositelné techniky, VR/AR, tablety, hraní her a budoucí/vznikající trendy v našem měnícím se světě. Mezi další posedlosti patří magie, pohlcující divadlo, hádanky, deskové hry, vaření, zlepšení a newyorské Jets. Moje pozadí zahrnuje MFA v divadle, kterou se vztahuji na přemýšlení o pohlcujících zkušenostech budoucnosti.

 • Téměř 20 let psaní o technice a více než deset let revize nositelných technologií, VR a AR produktů a aplikací

Je skvělé mít trackpad pro iPad. S podporou trackpad v iOS 13.4. Mám pocit, že iPad přešel na většinu toho, co potřebuji v počítači podobném zařízení. Stále existují položky seznamů seznamů přání, ale schopnost zipu kolem trackpadu (a úpravy) je pro mě obrovská pomoc.

Logitech Combo Touch pro iPad

Jako

 • Robustní případ
 • Responzivní trackpad
 • Pouzdro lze použít s nebo bez klávesnice
 • Nastavitelný stojan

Nelíbí se

Ale nalezení správného příslušenství klávesnice, to je výzva.

Drahý nový iPad Pro (800 počáteční ceny) Apple má Apple Fancy Magic Trackpad (300 nebo 350). Ale pro ty, kteří mají iPad Air 2019. 10.5palcový iPad Pro (od roku 2017) nebo aktuální základní úroveň 10.2palcový iPad. Pouzdro Logitech’s 150 (129 GBP, AU250) přidává na těchto tabletech také funkce trackpadu. Za cenu je to pravděpodobně nejlepší možnost hodnoty pro mnoho lidí.

Jeden jsem se snažil několik dní. Zatím se mi to líbí. Ve skutečnosti jsem napsal celou tuto recenzi na jednu.

Combo Touch je hodně jako logitech Slim Combo pouzdro, které jsem zkontroloval před lety, s výjimkou připojeného trackpadu. Přetrvávající problém s případem Kickstand a jeho klávesnicí spodního připojení je, že není vůbec přátelský pro lap, podobný povrchové lince Microsoft. Je to také objemné, ve srovnání s jinými případy třetích stran.

Ale přesto existují části, které mě vyhrají.

Klávesnice a trackpad: zatím docela dobrá

Zatím se mi líbí podsvícená klávesnice, i když zvednuté klíče nejsou tak citlivé jako Brydge Pro Plus Keyboard/Trackpad, nedávno jsem vyzkoušel pro iPad Pro nebo MacBook. Trackpad je však mnohem lepší než Brydge Pro Plus ‚a naviguje iPados s několika gesty dvojitého a trojitého prstu. To vše funguje dostatečně dobře.

Jedna věc, která pro mě byla divná: klíč apostrofy klávesnice nejprve nefungoval. (Ukazuje se, že existuje oprava: v nastavení, pod všeobecnou klávesnicí hardware, musí být klávesnice nastavena na „nás“ místo „automatického“, ale budoucí aktualizace iOS by se měla podle Logitech vyřešit.)

Pocit klávesnice je jinak solidní a na stole je to hvězdná možnost pro notebook-iPad nebo iPad vzduch. Se vzduchem to byl skvělý zážitek. Mělo by to být podobné na vstupním iPadu, protože oba mají téměř identické rozměry pouzdra a stejnou velikost klávesnice/trackpadu.

Řada extra funkčních klíčů v horní části klávesnice přidává tlačítko domov, ovládací prvky jasu, hlasitost, vyhledávání, nastavení podsvícení klávesnice a ovládání přehrávání/pauzy; Všechny užitečné a vše, co chybí v inteligentní klávesnici a magické klávesnici Apple.

Je to objemné, ale všestranné

Combo Touch pouzdro přidává do iPadu trochu objem, ale tlustý plášť mu dává odolný pocit (možná to je dobré pro děti). Kickstand na zadní straně je užitečný pro postavení iPadu a je nastavitelný. Smyčka tužky drží vaši těžko-obchodujte tužkou, pokud ji máte.

Část klávesnice je odnímatelná, takže iPad lze použít samostatně s zdvojnásobením základny klávesnice jako kryt obrazovky. FYI, Porty Lightning a Sluchátka jsou přístupné, ale jsou skryty uvnitř některých těžce zapuštěných případů pouzdra.

Samotný případ je disketu, což znamená, že je vyroben tak, aby se vešel na stůl, ne na kolo. Design povrchového stylu Microsoft má odnímatelnou klávesnici, která zaskočí na dně a stojan na pouzdro. Nezůstane mi stále na klíně. Takže jo, iPad je s tímto případem naprosto počítač, prostě ne moc notebooku.

Nákladné, ale stojí za to

Přidání pouzdra Logitech do vašeho iPadu vás bude stát: 150 případ je v podstatě poloviční cena levnějšího iPadu: to by vás spustilo 480 pro iPad a Logitech Combo, zatímco iPad Air, na 499 plus případ, by to byl Cena 649. Ale to je stále stovky méně než magická klávesnice Apple 300 až 350 by stála na vrcholu 800 plus iPad Pro.

Nemusíte nutně potřebovat vyhrazený nástroj pro klávesnici a ukazatele specifický pro iPad. Vždy byste mohli jen spárovat extra bluetooth klávesnici a myš a použít je s iPadem. Ale líbí se mi zde pohodlí a další ovládací prvky gesta trackpadu.

Kromě toho, že ve skutečnosti není použitelný, je tento případ Logitech tlustý, ale vynikající. Je to naprosto slušný společník a opravdu může proměnit iPad na trochu-sorta-notebook, pokud ho potřebujete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS