Logitech G502 Lightspeed Review: bezdrátová herní myš, která je stejně citlivá…

Logitech G502 Lightspeed kontroluje všechny správné pole pro bezdrátovou herní myš.

Lightspeed Logitech G502 je ambiciózní myš. Nejen, že se snaží splnit pověst řady G502 a očekávání jejích nejhorlivějších příznivců, ale vyžaduje to úplně bezdrátovou zážitek. Pro hráče, kteří se dlouho drželi rychle ke svým šňůřem myší, to znamená, že G502 Lightspeed má vysokou lištu k překonání.

Naštěstí pro Logitech a vyloučení několika malých problémů, G502 Lightspeed zabíjí jakékoli obavy s velkou kombinací funkcí, zabijáka a výjimečnou výdrž baterie. Jinými slovy, G502 Lightspeed kontroluje všechny správné pole pro solidní bezdrátovou herní myš, pokud jste ochotni zaplatit za všechny své zvonky a píšťalky.

150 na Amazonbottom Line: G502 Lightspeed patří mezi nejlepší herní myši venku a to vše bez drátů.

Pro

 • Extrémně citlivý
 • Oodles přizpůsobení
 • Pohodlné a pevné
 • Skvělá výdrž baterie

Co se vám bude líbit na logitech G502 Lightspeed

Bezdrátové myši jsou mezi vážnými hráči dlouho pariah, ale tento trh se v posledních letech velmi otevřel, protože společnosti jako Logitech, Razer a Corsair pokračovaly v zdokonalování senzorů a bezdrátových technologií, které je napájejí, které je napájí. Lightspeed G502 není výjimkou, z velké části díky příhodně pojmenované bezdrátové technologii LightSpeed ​​Power Mezi počítačem a myš přes 2.4GHz Band.

Logitech G502 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse | THE BEST WIRELESS GAMING MOUSE

Ve srovnání s mým kádrem kabelových myší není žádné znatelné zpoždění s lehkou rychlostí G502. Ve skutečnosti, celou dobu, kdy jsem ho používal, to stále cítilo, jako bych měl přímou linii ze senzoru do mého počítače. i když s mnohem větší svobodou pohybu. S doprovodným hrdinským senzorem 16 000 DPI se všechno cítilo citlivé a hladké, ať už se jedná o klikání přes World of Warcraft, vyřazení nepřátel ve Wolfensteinu, nebo jen kliknutím přes editory webu a textu.

Spolu s rychlostmi DPI můžete upravit rychlost dotazování-rychlost na sekundu, při které myš ohlásí informace o vašem PC-při 125, 250, 500 nebo 1000.

Jedním z nejlepších aspektů LightSpeedu G502 je to, že si můžete přizpůsobit jeho váhu tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Z krabice váží myš ve 4.02 uncí (114 g), ale přichází s 16 gramy dalších hmotností v krabici (čtyři hmotnosti dvou gramů a dvě čtyř gramové hmotnosti). Jednoduše otevřete spodní část myši a podle potřeby najdete prostor pro slot v hmotnostech.

Hmotnosti pro mě přišly obzvláště užitečné, protože obvykle používám logitech MX Master 2s jako svou denní myš. V 5.1 unce, je to o něco těžší v ruce než G502 Lightspeed, takže ten druhý se okamžitě cítil příliš lehký. O čtyři hmotnosti později a všechno se znovu cítilo správně.

Během mé recenze jsem to nechtěl vyzkoušet, ale G502 Lightspeed lze spárovat s podložkou Powerplay Logitech. Odnímatelný disk ve spodní části myši, který obvykle skrývá oddíl pro větší hmotnost a skladování pro USB dongle, lze nahradit alternativním diskem, který umožňuje bezdrátové nabíjení podložkou powerplay. Pokud jste ochotni investovat dalších 100, podložka PowerPlay nabije myši, jak ji používáte, takže ji už nikdy nebudete muset zasunout drátem.

Avšak i bez podložky powerplay nebudete muset často nabíjet G502 Lightspeed. Je hodnoceno po dobu až 48 hodin používání (60 hodin s osvětlením) a já jsem se dostal přes plné pracovní týdny s nějakým herním hozením na jeden náboj.

Co se vám nelíbí na logitech G502 Lightspeed

Návrh kabelového G502 je to, co mnoho lidí na myši miluje, a to je velmi přenášeno na G502 Lightspeed. Pro většinu je to dobrá věc, ale přichází s nevýhodou. Pokud hledáte kompaktní myš, G502 Lightspeed není. Jeho doplněk knoflíků a odpočinku palce je trochu objemný, i když toto hodnocení bude záviset na vašich preferencích. Není to také nejlehčí myš tam, ale je také daleko od nejtěžší.

Rolovací kolo je oblast, kde někteří lidé mohou najít nějakou nespokojenost. Říkám některé, protože rolovací kolo se cítí skvěle a mnohem kvalitnější než bezdrátová myš Corsair Dark Core, kterou jsem měl po ruce, aby ji porovnal. Je to však znatelný downgrade pocházející z kovové kvality negativních MX Master 2s-i když oba mohou vyměnit mezi uspokojivým kliknutým pocitem k bezplatnému svitu s klepnutím na tlačítko.

Když už mluvíme o tmavém jádru Corsair, jednou z mých oblíbených rysů této myš je, že můžete vyměnit boční přilnavost mezi dvěma různými styly, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vzhledem k tomu, že temné jádro je mnohem levnější než Lightspeed G502, bylo by hezké vidět podobnou úroveň přizpůsobení zde. Logitech však měl docela dost na svých rukou při přepracování celé myš, aby byla bezdrátová, zatímco se držela stylu G502, aniž by byla těžší, takže je pochopitelné, že společnost tak daleko nešla tak daleko.

Nakonec jsem na to již několikrát naznačil, ale cena G502 Lightspeed není pro slabé srdce. Na 150, je to určitě na velmi prémiovém konci herních myší. Přidejte do Powerplay Mousepad, pokud se chcete úplně zbavit drátů a díváte se na 250. To je strmá požadovaná cena.

Měli byste tedy koupit logitech G502 Lightspeed?

Pokud máte peníze navíc na utrácení a chcete, co je jedna z nejlepších bezdrátových herních myší, pak by měla být G502 Lightspeed na vrcholu vašeho seznamu. Jeho směs funkcí, designu a přizpůsobení činí za peníze. A co je nejdůležitější, je to bezdrátová herní myš, která se stále podaří cítit jen reagující jako kabelový.

Pro Thrifty venku se možná budete chtít podívat na alternativní bezdrátové herní myši jako Corsair’s Dark Core nebo Ironclaw, nebo dokonce na Razer Mamba Wireless. Všechny tři jsou vhodnými bezdrátovými herními myši za levnější ceny, ale vynechají vám něco z toho, co dělá G502 Lightspeed Special.

Logitech G502 Lightspeed je nyní k dispozici pro 150. Pokud chcete získat úplný zážitek, můžete přidat podložku powerplay myší pro dalších 100 a eliminovat potřebu znovu se dobít znovu.

Recenze Logitech G502 Lightspeed: Perfektní herní myš je bezdrátová

Výrobce: Logitech skóre 93% skóre 93%

Logitech G502 Lightspeed s bezdrátovým nabíjením powerplay

Společnost Logitech G se dnes s uvedením jednoho produktu spustí dva velké požadavky komunity: zavedení bezdrátové verze populární herní myš a rozšíření ekosystému bezdrátového nabíjení powerplay powerplay.

Logitech G502 Lightspeed je, uhodli jste to, bezdrátová verze herní myš G502 poprvé vydaná v roce 2014, jedné z nejprodávanějších herních myší všech dob. A kromě „tradičních“ bezdrátových funkcí má tento nový G502 podporu pro powerplay. Systém bezdrátového nabíjení společnosti Logitech, který byl poprvé vydán v roce 2017.

Vzhledem k tomu, že PowerPlay je volitelná, nejprve se podíváme na nový G502 Lightspeed před přepracováním systému PowerPlay a uvidíme, jak se všechno spojuje.

Specifikace produktu

Technické specifikace

 • Bezdrátová technologie Lightspeed
 • Bezdrátové nabíjení powerplay kompatibilní
 • Systém vyvážení laditelné hmotnosti (4x2g a 2x4g)
 • Hyper-rychlé svitek s dvojitým režimem
 • Profily paměti na palubě
 • Lightsync RGB osvětlení
 • Ptfe nohy
 • Duální injektovaná gumová rukojeť
 • Pletená data/nabíjecí kabel (Micro USB na typ-A)

Fyzické specifikace

 • Výška: 5.20 in (132 mm)
 • Šířka: 2.95 in (75 mm)
 • Hloubka: 1.57 in (40 mm)
 • Hmotnost: 4.02oz (114G) 16G Nastavitelné
 • Senzor: Hero 16k
 • Rozlišení: 100. 16 000 DPI
 • Max Acceleration: 40G
 • Maximální rychlost: 400 IPS
 • Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
 • Formát dat USB: 16 bitů/osa
 • Sazba zprávy USB: 1000Hz (1ms)
 • Mikroprocesor: 32bitová rameno

Životnost baterie

Požadavky na systém

 • Windows 7 nebo novější, MacOS 10.11 nebo později
 • Port USB typu A
 • (Volitelné) Přístup k internetu pro Logitech G Hub

Logitech G502 Lightspeed: 149.99Logitech G Powerplay: 99.99

Logitech G502 Lightspeed

Kabelová verze G502 zaznamenala v průběhu let několik revizí. od jádra Proteus po proteus spektrum po vydání Hero Edition koncem minulého roku. ale všichni sdíleli velmi podobný fyzický design. A tato nová bezdrátová verze nadále staví na jemném zdokonalení této agresivně navržené, ale překvapivě pohodlné myš. Ve skutečnosti by s připojeným nabíjecím kabelem micro USB byli fanoušci G502 těžce stisknuty, aby snadno identifikovali jakékoli rozdíly. Ale jen proto, že exteriér myši vypadá prakticky totožně s jejími kabelovými předchůdci, neznamená, že se pod kapotou nezměnilo věci.

Je to proto, že výroba bezdrátové verze myši vyžaduje některé důležité úpravy. Pro baterii musí být vytvořen prostor, jejíž zahrnutí také ovlivňuje hmotnost a manipulaci a energetická účinnost senzoru a RGB světel se stává kritickým faktorem. Ale Logitech měl vítěze na rukou s G502 a ani oni, ani Legie fanoušků G502, nechtěli vidět nějaké drastické změny.

Inženýři společnosti proto strávili měsíce pečlivě přepracováním a reengineringem LightSpeed ​​G502, ne skončit s produktem, který byl jiný, ale skončit s něčím, co bylo co nejblíže originálu, jak je to možné. Jak vysvětlil Logitech: „Je to jako požádat návrháře automobilu, aby na vnější straně udržel auto, ale přidejte větší motor, vířivku a plnou bar.„Logitech nám skutečně říká, že jedinou fyzickou složkou myši, která se nějakým způsobem nezměnila, jsou nohy PTFE na dně. Ale díky tomuto působivému inženýrskému úsilí vypadá Lightspeed G502 a co je důležitější, cítí se stejně jako jeho kabelové protějšky, alespoň ve všech oblastech, na kterých záleží.

Je to proto, že zatímco G502 Lightspeed může vypadat a cítit se na vrcholu, nároční majitelé kabelových modelů G502 si všimnou na dně některé rozdíly v dolní části. Jedním z hlavních rysů řady G502 je jeho nastavitelný systém hmotnosti. Odstraněním krytu ze spodní části myši mohou uživatelé najít sloty, ve kterých mohou přidat až 16 g dalších závaží. LightSpeed ​​G502 potřeboval si půjčit část tohoto prostoru pro volitelný modul PowerCore, který je potřebný k povolení bezdrátového nabíjení s powerplay.

Ve středu spodní části myši spočívá z krabice modul kruhového zástupného symbolu. Prostor kolem vnějšího zbytku pro čtyři 2G hmotnosti. Při použití bez modulu PowerCore může zástupný modul pojmout dvě 4G hmotnosti. Modul PowerCore však nemá takovou prostor pro další váhy, což znamená, že tyto dvě 4G váhy nemůžete použít, pokud také chcete použít powerplay.

Samotný modul PowerCore však váží několik gramů, takže rozdíl mezi plně nabitými světelnými štítky s modulem PowerCore asi 5G a bez. Pro ty, kteří jsou obzvláště vybíraví o hmotnosti své myš.

Pro bezdrátovou verzi G502 je také jedinečný přepínač G502. Na rozdíl od některých jiných bezdrátových herních myší, které nabízejí oba 2.Možnosti připojení 4GHz a Bluetooth, G502 pracuje pouze s proprietární technologií LightSpeed ​​společnosti Logitech, takže pro jiné režimy neexistují žádné přepínače nebo tlačítka.

Při pohledu na funkce zařízení se fanoušci G502 budou cítit jako doma. Myš má 11 programovatelných tlačítek, včetně přepínačů DPI na letu, jakož i „Shift DPI“ (podobně jako to, co mohou ostatní společnosti nazvat tlačítkem „Sniper“), které může dočasně změnit DPI, když je stisknuto pro vylepšenou přesnost nebo větší rozsah nebo větší rozsah pohybu.

Zařízení také obsahuje RGB osvětlení loga Logitech G a indikátor úrovně DPI. Je to méně osvětlení než to, co jsme viděli na některých jiných myších, ale zasáhne pěknou rovnováhu pro ty, kteří mají rádi nějaké osvětlení v jejich nastavení, ale nechtějí jít přes palubu.

Tlačítka i osvětlení jsou plně přizpůsobitelné prostřednictvím softwaru Logitech G Hub, který pomalu nahradil dlouhodobý herní sadu Logitech Gaming Software. G Hub nabízí čisté, snadno navigované rozvržení a podporuje téměř každé periferní herní logitech, dokonce včetně zařízení, jako je webová kamera Brio 4K.

Uživatelé mohou přizpůsobit nebo synchronizovat možnosti a animace osvětlení mezi jejich zařízeními Logitech, upravit pět konfigurovatelných sazeb DPI, přizpůsobit každé tlačítko a zaznamenat a přiřadit na aplikaci nebo univerzální makra. Běžné příkazy Windows, jako je skrytí a zobrazení plochy, minimalizace všech oken nebo spuštění funkce vyhledávání Windows, jsou předem zabaleny v softwaru, což vám umožňuje přetáhnout tyto funkce na požadované tlačítko, aniž byste si museli pamatovat a zaznamenávat jakékoli makra.

Logitech G502 Lightspeed Wireless. A Gaming Mouse Far From Home?

logitech, g502, lightspeed, review

G Hub také poskytuje stav baterie G502 jako procento, včetně rozdělení využití energie mezi každou funkcí nebo zařízením. Například, pokud myš celkově kreslí 10 mA, G Hub vám sdělí, že 2MA je vyžadován pro ovládání samotné myš, je nakreslena další 2MA kvůli své vysoké míře zprávy a 6ma je konzumována osvětlením RGB.

Když už mluvíme o výdrži baterie, většinu času jsme trávili používáním G502 s powerplay, kterou se dostaneme do níže, ale je důležité zopakovat, že tato myš může stát sama jako „tradiční“ bezdrátová herní myš bez jakékoli fantazie Bezdrátové nabíjení. Logitech inzeruje až 48 hodin výdrže baterie při používání osvětlení RGB v jeho výchozí nastavení a až 60 hodin se zakázáním světla. G502 jsme použili samostatně asi tři dny před vyložením powerplay (s povoleným RGBS) a po přibližně 28 hodinách použití G Hub uvedl, že stále zbývá 35 procent zbývající baterie. Extrapolace těchto čísel znamená, že skutečná doba běhu by nedosahovala odhadů Logitech, ale tato čísla jsou snadno ve stejném rozsahu jako ostatní bezdrátové herní myši s podporou RGB pomocí proprietární nízko latence (i.E., ne bluetooth).

Při pohledu na výkon samotné myši je závod DPI určitě v průmyslu herních myších. I když se to zcela neshoduje na papíře s 18 000 senzory DPI Pixart, které jsme nedávno viděli z Corsairu, G502 Lightspeed používá vysoce uznávaný senzor 16K hrdiny společnosti, který je energeticky účinný i přesný. Ve spojení s bezdrátovou technologií Lightspeed s nízkou latencí Logitech, většina hráčů by se ani nezačala cítit omezená výkonem a citlivostí na LightSpeed ​​G502.

Logitech powerplay

Powerplay jsme již zakryli a není nic nového, pokud jde o samotný systém, takže budeme mít jen stručný přehled o tom, co to je a jak to funguje.

Powerplay je představena v roce 2017, je bezdrátový systém nabíjení ve formě podložky myši. Pro necelých 100 let uživatelé dostávají poměrně dobré podložky myši (321 mm x 344 mm), jejíž celý povrch je bezdrátová nabíjecí podložka. Systém je o něco silnější než většina myších polštářů, aby se přizpůsobily nabíjecím cívkám, ale uživatelé mají svůj výběr tvrdých nebo měkkých povrch.

Kromě bezdrátového nabíjení zahrnuje PowerPlay přijímač Lightspeed, který je pohodlně umístěn v levém rohu podložky pro maximální připojení.

Powerplay však vyžaduje konkrétní myši. Zpočátku bylo spuštěno s podporou pro G703 a G903 s podporou později přidáno pro bezdrátové myš zaměřené na eSports. G502 Lightspeed se proto stává čtvrtou dosud uvolněnou myš kompatibilní s powerplay.

Logitech G502 X Plus Lightspeed Wireless Mouse Review: Funkce bohatá a ergonomická

  Mark LoProto editoval Marcus Mears III

Logitech G502 x plus Lightspeed je překvapivě lehký, ale jeho nedostatek krádeže neznamená nižší kvalitu produktu. G502 x plus se plní funkce.

Jako standardní myš používaná pro běžnou funkčnost dvou knoflíků je obtížné ospravedlnit utrácení peněz navíc za G502 x Plus Logitech. Hráči však najdou hodnotu v několika svých užitečnějších funkcích, včetně hladkého přepínače, který odemkne kolo pro rychlejší posouvání a posun DPI (tečky na palec), který při stisknutí přepíná na uživatelsky sestavovací DPI. Dostatečné rysy jsou neočekávané, vzhledem k tomu, jak lehká a levná myši cítí. Bohužel to není zdaleka ekonomické.

Pochází z G602 z Logitech, což je o něco vrchnější a má více tlačítek, neočekával jsem, že G502 x Plus ‚zjednodušující design bude stejně funkční. Logitech však do ergonomického designu zabalí docela hodně, což ztěžuje přepnutí zpět na starší, zastaralý model.

Tady je to, co se nám líbí

 • Snadno se posune mezi pěti nastaveními DPI
 • Senzor hrdiny 25k podporuje použití bez latence
 • G Hub otevírá dostatečné přizpůsobení
 • Přepínač DPI je pěkný nádech pro hraní
 • Kompatibilní s nabíjením powerplay

A co ne

 • Vysoká cena může být velkým detektorem
 • Lehká stavba se cítí levná a chabá
 • Bezdrátové nabíjení je další přidané náklady
 • Shift DPI je trochu snadné náhodně stisknout
 • By mohlo těžit z více přizpůsobitelných tlačítek

Odborné recenzenti How-to Geek jdou s každým produktem, který zkontrolujeme. Každý kus hardwaru jsme vložili do hodin testování ve skutečném světě a v naší laboratoři je provedli prostřednictvím benchmarků v naší laboratoři. Nikdy nepřijímáme platbu, abychom podpořili nebo zkontrolovali produkt a nikdy agregovali recenze jiných lidí. Přečtěte si více

Hlavním zaměřením je DPI

Na G602 je velmi jasné, že Logitech chtěl, aby byl váš hlavní zaměření. Standardní spouštěče DPI jsou zastrčeny v horní části levého tlačítka myši, téměř mimo dosah, pokud vaše kliknutí mají tendenci se pohybovat směrem k základně spínače. Rozložení G502 X Plus na druhé straně omezuje celou levou stranu myši s nemožnými přepínači.

Vlastně je to příliš snadné zasáhnout a často jsem zjistil, že se moje DPI mění v polovině použití, protože můj prst jen stěží pasou o větší posun dolů. Pokud si vaše současná myš není navržena podobně, vyžaduje si to, ale já si vážím Focus Logitech na DPI.

Většina mého času v počítači se tráví skákací mezi kartami a programy prohlížeče, takže jsem neočekával příliš mnoho o rychlost myši. Krátce po přechodu na G502 X Plus jsem si uvědomil. V závislosti na digitálním prostředí, ve kterém jsem, jsem se často zaměřoval mezi 1 200 DPI a 2 400 dpi, což jsou jen 2 z 5 přednastavených rychlostí, která jsou k dispozici mimo krabici.

V konkurenčním herním prostředí je rychlost kritická. Přizpůsobitelné rychlosti DPI, které můžete přepínat rychlým kliknutím na tlačítko umožňují převzít plnou kontrolu nad svými zkušenostmi s G502 X Plus. Logitech také zahrnoval přepínač posunu palcem, těsně pod dvěma bočními přizpůsobitelnými tlačítky, které po stisknutí, zamkne rychlostí podle vašeho výběru, dokud není uvolněno.

Překvapilo mě, jak často jsem to používal, když jsem potřeboval větší kontrolu pro přesnost zaměření; moje ostřelovací hra v titulech jako Halo nekonečný a Gears 5 při používání přepínače se výrazně zlepšilo. Pokud se však nestaráte o použití, lze tlačítko odstranit a nahradit stacionárním magnetickým plnivem.

G Hub dělá ten rozdíl

G502 X Plus svítí samostatně, i když je snadné vyjádřit argument, že je srovnatelný s mnohem levnějšími modely. Zde je měnič her Logitech’s G Hub (k dispozici pro Windows a Mac), která odemkne skutečný potenciál příslušenství.

Je to prostřednictvím rozbočovače, že máte plnou kontrolu nad nastavením DPI, dokonce přiřadíte pět, mezi nimiž se při používání tlačítek UP a DOWNSHIFT tlačíte. Ačkoli myší lodě s předvoleným rozsahem 800 až 3 200, máte plné spektrum, které začíná na 100 dpi a jde až 25 600.

Přizpůsobení je klíčem k užívání G502 X Plus a G Hub otevírá schopnost plně změnit téměř každou funkci na myši. Chcete správné tlačítko myši spustit komplikované makro? Nastavení je snadné, dokonce i pro nové uživatele. Ve skutečnosti byla celá tato věta napsána pouhým nastavením makra a jeho stisknutím tlačítka stisknutím tlačítka.

Každé tlačítko může mít dvě funkce díky G-Shift, který slouží jako „FN“ (Funkční klíč) ekvivalent pro vaši myš. Stiskněte to a můžete mít k dispozici devět zcela nových příkazů, ať už jde o sbírku makra, systémových akcí nebo klávesnic. Největším problémem je, že neexistuje žádná předvolba, která by okamžitě vyměňovala mezi výchozí rozložení a G-Shift, takže budete muset buď vzít tlačítko, nebo ručně převrátit přepínač přes Hub G.

G502 x Plus přichází s palubní pamětí pro 5 jedinečných profilů, ale v této funkci jsem nenašel velkou hodnotu, pokud jsem myši nepřinesl do jiného počítače. G Hub vám umožňuje vytvářet jedinečné profily a dokonce můžete najít určité hry, takže můžete snadno vyměnit na rozvržení, které dává smysl. Například můj Fasmofobie Profil měl mnohem jiné přiřazení tlačítek než můj Aliens: FireTeam Elite profil.

logitech, g502, lightspeed, review

Lightsync ukradne show

Měl bych remiss, nemluvě o LightSync, což je aplikaci pro přizpůsobení RGB Logitech v G Hub. Je to takový bezvýznamný aspekt celé uživatelské zkušenosti, zejména ve srovnání se vším ostatním, co Mouse může udělat, ale opravdu jsem si s ním líbil pohrávání. Pás osvětlení RGB na myši lze přizpůsobit v osmi sekcích, takže můžete mít myš, která dýchá osm různých barev nebo opakující se vzor podle vašeho výběru.

Vezme to rozsáhlé přizpůsobení, které získáte s klávesnicí RGB, a přizpůsobuje ji kapesní jednotce. Pro ty, kteří rádi mají čistou, odpovídající estetiku, to může opravdu změnit. A synchronizace myši až na jiná zařízení kompatibilní s LightSync z něj činí ještě větší prodejní místo, pokud oceníte přizpůsobené osvětlení.

G502 x plus vs. G502 x

Nejobtížnějším aspektem G502 x plus je překonaná cena. Na 160 je bezdrátová hra, která je bezdrátová myši Lightspeed asi dvojnásobkem ceny kabelového protějšku a o 20 více než standardní bezdrátový G502 X, z nichž oba postrádají osvětlení RGB.

Největší změny jsou tedy světla a bezdrátové schopnosti. Pro mnohé se nemusí zdát, že to nestojí za přidané náklady, zejména proto, že kabelové myši jsou obecně známé tím, že mají stabilnější spojení a sníženou latenci. Říkám „obecně“, protože G502 X Plus se velmi dobře postaví proti G502 x, pokud jde o latence a stabilitu.

Dokonce i největší bod bolesti s bezdrátovou hodnotou, dobíjecí baterie, je mnohem méně znepokojení s G502 x Plus. Nejen, že úplný poplatek trval přibližně tři dny osmi hodin používání kanceláře a nejméně dvě hodiny hraní denně, ale myš je také kompatibilní s nabíjecí podložkou Powerplay Powerplay Powerplay. Je to dalších 120, ale stojí za to už nikdy nemusíte připojit myš, protože myš může být nabita při používání.

Obě jednotky běží na bezdrátové technologii LightSpeed, která se připojuje k vašemu PC pomocí zahrnutého USB dongle a může zasáhnout maximální zrychlení 40G2 a maximální rychlost 400 palců za sekundu (IPS). Nakonec obě čísla naznačují schopnost periferie držet krok s rychlými pohyby a je to docela působivé. V tomto případě Logitech vyvinul bezdrátovou myš, která je stejně spolehlivá jako kabelová, a to částečně kvůli Sensoru Logitech pro patentované hrdinové senzor.

Obě konfigurace myši spustí optický senzor hrdiny 25k, který maximalizuje energetickou účinnost a výkon pro vynikající hladké sledování. Neměl jsem žádné problémy se senzorem a myš běžela bez škytavek bez ohledu na životní prostředí.

Ať už používáte G502 x nebo G502 x Plus, bude to přednost. Já jsem náhodou preferoval čistý stůl, takže bezdrátová možnost se hodí k mému estetickému nejlepšímu a stojí za přidané náklady v mé mysli.

Logitech G502 x bezdrátová herní myš

Bezdrátová herní myš s rychlostí, přesností a přizpůsobením, které musíte vyhrát a cítit se dobře, když IT-SANS RGB.

126.90 139.99 Ušetřete 9%

Pokud byste si koupili logitech G502 x Plus?

Logitech opravdu vytvořil jemné zařízení s G502 x Plus. Je pohodlný, snadno se pohybovat, pohodlný a má řadu přizpůsobení. Dokonce i ve hrách, které vyžadují rychlou reakci, příslušenství nevytvořilo žádné zpoždění a odpovídajícím způsobem odpovědělo. I když to nemusí mít mnoho programovatelných tlačítek ve srovnání s některými jinými herními myši (jako je Razer Naga Trinity nebo Logitech’s G602), nezjistil jsem, že potřebuji více než nabídky G502 x Plus. Pro hráče RTS nebo MMO to nemusí stačit, ale G-Shift může být měnič her, pokud potřebujete více programovatelných možností.

Práce přes G Hub odemkne největší potenciál G502, ať už chcete nastavit vlastní přepínače DPI, vytvořit si vlastní displej RGB nebo vytvořit jedinečné profily pro své oblíbené hry. Těchto pět profilů na palubě je vítáno pohodlí, i když se pravděpodobně spoléháte většinou na digitální profily G Hub, pokud nepřinášíte myš na silnici.

Pro vše, co nabízí G502 x Plus, je důležité si uvědomit, že Logitech nabízí kabelovou G502 x za méně než polovinu ceny a téměř identickou bezdrátovou myš (G502 x) za 20 méně. Bylo by hezké, kdyby dražší bezdrátová možnost byla oddělena vylepšenými specifikacemi, ale uživatelé, kteří jsou averzní nebo milují RGB. Vyberte si dnes G502 x plus v černé nebo bílé barvě za 159.99.

Logitech G502 x Plus je vynikající bezdrátová myš RGB pro hráče a tvůrce

Nový Logitech G502 X Plus je všestranná, přizpůsobitelná, lehká, vysoce výkonná myš, která je naložena funkcemi a nabízí kabelové i bezdrátové provoz.

 • Vynikající senzor (hrdina 25k)
 • Pohodlný design
 • Snadné přizpůsobení pomocí softwaru
 • Uspokojivá akce kliknutí
 • Může zapojit sviňující kolo
 • Bezdrátový nebo kabelový provoz
 • Dvě zařízení Lightspeed na jednom dongle

Za posledních pět let jsem hraje, pracoval a klepal kolem oken s G502 Proteus Spectrum Logitech, kabelovou myš s hodně na to a jedna z mála variací v populární rodině G502. Byl to nákup Černého pátku a já jsem se neohlédl zpět. Až dosud. Společnost Logitech obnovila svou sestavu G502 s G502 x, dostupné ve třech obloženích: G502 x (kabelové), G502 x Lightspeed (Wireless) a G502 X Plus (bezdrátové osvětlení RGB). Je to model G502 x Plus, který mám pro tuto recenzi a výstrahu spoileru, je to hodný iterativní upgrade.

Není to také dokonalé, ale registruje to mnohem více hitů než chybí, a to jak na seznamu funkcí, tak ve skutečném použití, tak ve skutečném použití. Některé z uvítacích aktualizací jsou pod kapotou. V kombinaci s některými externími vylepšeními Logitech říká, že je „znovuobjeveno a přepracováno“ ikonický G502, ale je to spíše velkoobchodní zdokonalení. To není špatná věc, vzhledem k tomu, že Logitech již měl na rukou vítězný vzorec.

Logitech G502 x plus bezdrátové specifikace myši RGB

Najděte logitech g502 x plus @ amazon

Jedním z pozoruhodných upgradů na G502 x Plus je infuze logitechova hrdiny (vysoce efektivita s hodnocením optického) 25k senzoru. Původní jádro G502 Proteus Core (2014) a G502 Proteus Spectrum (2016) byly vybaveny optickým senzorem PMW3366 s rozsahem 200 až 12 000 DPI. Poté v roce 2018 vydal Logitech Hero G502 s upgradovaným senzorem Hero 16K s rozsahem 100-16 000 DPI, následovaný G502 Lightspeedem v roce 2019 se stejným senzorem.

Logitech nejprve začal zaměstnávat svůj upgradovaný senzor hrdiny 25k u špičkových myší před dvěma lety a zůstává vlajkovou lodí společnosti. Překvapivě informativní marketingové video podrobně popisuje obecné koncepty senzoru myši a co dělá Hero 25k tak zvláštním…

Podle Logitech je hrdina 25K prvním senzorem schopným přesně sledovat pohyb na submikronové úrovni bez vyhlazování, filtrování nebo zrychlení triků. Ne že hráči skutečně vyžadují 25 600 dpi, aby hráli konkurenceschopně. Ve skutečnosti nepotřebujete, aby vaše myš sledovala kdekoli poblíž 25 600 teček na palec, aby byla účinná u vašeho oblíbeného střelce první osoby nebo jakéhokoli jiného herního žánru. Ale stejně jako rychloměr ve vašem autě je hezké vědět, co je váš motor schopen.

Kromě senzoru rychlého a fantazie hrdiny 25k je to bezdrátová myš, která páruje do zahrnutých 2.4GHz dongle (USB typu A). To používá protokol Logitech Lightspeed a umožňuje připojit druhé kompatibilní zařízení ke stejnému přijímači. Takže například, pokud vlastníte herní klávesnici Logitech G915, G915 TKL nebo G715, nemusíte obětovat druhý port USB na vašem PC.

Logitech G502 x plus bezdrátový design myši RGB, funkce a zážitek

Celkový tvar G502 x Plus je podobný minulým iteracím. Logitech však revidoval jazyk designu na několika místech, jako je uzavření mezery mezi horní část levých a pravých tlačítek myši, ale stylisticky je to velmi podobné.

To znamená, že je to také podobné z ergonomického hlediska, alespoň ve tvaru a rozvržení. Logitech však opustil nastavitelný systém hmotnosti pro relativně lehkou a svižnou skořápku. G502 x plus váží 106 gramů (3.74 uncí). To je z 121 gramů na jeho předchůdce (G502 Hero), který také svazek pět 3.6 gramové hmotnosti až do dalších 18 gramů krádeže.

Tuto funkci mi osobně nechybí, ale mám podezření, že někteří hráči budou. Je to také zvědavé rozhodnutí o Logitechině roli v tom, že čistým výsledkem není myš, která může na trhu tvrdit, že je nejlehčí na trhu (i když je to určitě lehké).

Jednou z funkcí, která zůstala, je však vynikající svitek „duálního režimu“. Stejně jako většina myší na trhu, můžete točit kolo v krocích kroků v Ratcheted režimu. Ale pomocí kliknutí na tlačítko můžete přepnout do režimu Hyperfast a odemknout svitek volně spřádání. Zvykne si to, že si to zvykne, ale je to jedna z těch funkcí, které bych byl nenáviděn vzdát se. Je to měnič her pro zipování webových stránek a dlouhých článků-jen to dejte švihnutí a.

Samozřejmě také funguje jako tlačítko myši (s levým a pravým náklonem) a připojí se k řadě ovládacích prvků. Počítání středního kliknutí na svisovací kola existuje devět programovatelných tlačítek. Ve výchozím nastavení tři z nich upravují DPI (nahoru, dolů a posun) a další se používají pro cyklistiku prostřednictvím vlastních profilů. Výše uvedený přepínač kol je technicky další tlačítko, ale není programovatelné.

Pod povrchem Logitech upgradoval své myši G502 X svými novými přepínači Lightforce. Jedná se o hybridní opticky mechanické spínače, které používají „galvanické kontaktní části“, které pomáhají dodat uspokojivé „kliknutí“ s každým stisknutím tlačítka. Nezjistil jsem, že kliknutí na hlavní tlačítka bude výrazně uspokojivější než na mém spektru G502 Proteus, ale upřednostňuji pocit G502 x Plus. Společnost Logitech také tvrdí, že ultra nízké latence optické ovládání, pro dobu odezvy, která je o 68 procent rychlejší než předchozí generace.

Pod myší je snadno dostupný úložný prostor pro bezdrátový dongle. Namísto bočního (a reverzibilního) přepínače DPI je také umístěn gumový kryt, který můžete nainstalovat na místo na boku namontované (a reverzibilní) DPI Shift Shift. Pokud máte větší ruce, možná zjistíte, že přepínač DPI Shift se dostane do cesty, a to řeší (i když na úkor tlačítka pro dočasné použití jiného nastavení DPI). Neměl jsem do toho žádné problémy a necítil jsem potřebu instalace obálky, ale také mám menší ruce.

Přepínač zapnutí/vypnutí je také umístěn na podbřišku myši, stejně jako hladké nohy PTFE pro snadné klouzání.

To, co není viditelné, je bezdrátová komponenta. Logitech požaduje velkorysý 130 hodin nepřetržitého pohybu na náboj, nebo 37 hodin se zapnutým osvětlením RGB. Zahrnutý kabel USB-C (myš) k USB-A (PC) vám umožní udržovat herní párty, pokud vám dojde šťávu, a nabíjí také myš (Logitech také zahrnuje USB-A na USB-C adaptér pro případ Váš počítač nebo notebook má pouze připojení USB-C, nebo pokud jednoduše dáváte přednost této trase).

Alternativně jsou G502 x Plus a G502 x Lightspeed kompatibilní s bezdrátovým nabíjecím systémem Logitech. Toto je v podstatě nabíjecí Mousepad, který neustále nabíjí váš hlodavec, takže nikdy nezemře. To stojí 119.99 a zabírá další port USB, ale stojí za zvážení, zda se nechcete obávat, že budete muset nabít myši.

Software Logitech G Hub

Ne všechny softwarové nástroje jsou vytvořeny stejně a software Logitech G Hub je, upřímně řečeno, intuitivní a velmi snadné navigaci. Je to také jednorázový cíl pro přizpůsobení více kompatibilních zařízení, jak je vidět na výše uvedeném snímku.

Existují tři hlavní výpisy pro konfiguraci G502 X Plus, z nichž první je portál citlivosti. Zde je místo, kde můžete zadat až pět nastavení DPI, z nichž čtyři můžete procházet a jeden z nich se můžete dočasně zapojit při použití tlačítka Shift DPI. Pokud si přejete, můžete také upravit sazbu sestavy.

Další nabídka dolů je kategorie úkolů. V této nabídce můžete udělat docela dost, například přizpůsobení akcí tlačítka, nakonfigurovat makra, přiřadit příkazy pro úpravy (jako Ctrls) k různým tlačítkům atd.

Nakonec je nabídka LightSync vaším portálem pro přizpůsobení osvětlení RGB na G502 x Plus. Existuje více než půl tuctu přednastavených efektů (pevný, cyklus, dýchání, barevná vlna, pulsar bod, vzorkovač obrazovky a zvukový vizualizátor), stejně jako freestyle karta, která si vytvoří vlastní a animace, aby se upravit rychlost efektů.

Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že můžete také upravit, jak dlouho osvětlení RGB zůstane a myš je aktivní, když se nepoužívá. Vypnutí to, když nečinnost pomáhá prodloužit výdrž baterie.

Logitech G502 x plus bezdrátová myš RGB: Náš verdikt

Přímo k věci, Logitech‚s G502 X Plus je vynikající bezdrátová herní myš, která je pohodlná, přizpůsobitelná a bezdrátová pro navigační svobodu s výkonem kabelového modelu. Kliknutí a pohyby se registrují bez jakéhokoli vnímatelného nebo pozoruhodného zpoždění a senzor hrdiny 25k může pojmout úrovně citlivosti daleko za to, co by někdo mohl realisticky potřebovat, zejména pro hraní her.

Životnost baterie je také velká plus, pokud jste ochotni vypnout zářící LED diody-130 hodin nepřetržitého pohybu činí pět dní nepřetržitého použití. Zapnutí světla srazí na 37 hodin nebo kolem dne a půl. Opět však mluvíme o nepřetržitém využití. Volitelná podložka powerplay je výdrž baterie zcela nefaktorem, i když to znamená utratit dalších 119.99. To je na vrcholu 159.99 požadovaná cena za G502 x Plus (139 na Amazonu), která tuto myš staví přímo do prémiového cenového území.

Z hlediska designu a funkčnosti je jediným skutečným klepnutím, které mám. Tvůrci myši se zakopnou na sebe a přinášejí na trh lehčí modely, mnoho z nich s nevzhlednými dírami ve skořápce, aby se oholily několik gramů (design, o kterém se osobně nenašel). Popularita těchto myší mohla ovlivnit rozhodnutí Logitech. Ať už je důvod jakýkoli, pokud dáváte přednost heftiernější myš, není to tak.

To znamená, že G502 X Plus je hbitý a agilní. Je to lehčí než spektrum G502 Proteus, které jsem používal několik let, ale netrvalo mi dlouho, než jsem si zvykl na pocit. V kombinaci s vynikajícím senzorem a všestranným přizpůsobením je snadné doporučit G502 x plus pro hráče a uživatele, kteří hledají high-end myš.

Logitech G502 X Plus Recenze

Linka Logitech G502 je již jednou z Nejlepší herní myš návrhy tam venku. Ergonomická, „Mouse pro střelce první osoby“-pojmenovaná pro tlačítko palce, které se tradičně používá k dočasnému snížení vašeho DPI pro přesnější zaměření-se cítí dobře ve vaší ruce a má spoustu přizpůsobitelných vstupů. V loňském roce společnost vyleštila již tak úžasnou myš s novou revizí, G502 X, která obsahuje stylový design a skromnější upgrady.

V horní části haldy je nový model „vlajkové lodi“. G502 x Plus. upgradovaná verze G502 Lightspeed To je lehčí a může získat lepší výdrž baterie. Plus si vydělává titulní ránu (a mírně vyšší cenovou značku) s velkým světelným lištem RGB, která vede přes jeho dlaň odpočinku. Na jedné straně budete těžko stisknut, abyste řekli, že G502 X Plus nebo jakýkoli G502 x, obsahuje jakékoli změny, které by ve srovnání s jeho předchůdcem změnily svět, ve srovnání s jeho předchůdcem. Na druhé straně je to vylepšená verze myši, která již byla mezi nejlepší, co byste mohli koupit. Vysoká lišta, kterou nastaví, nyní sedí trochu výše.

Logitech G502 x Plus. funkce designu

Design G502 X plus nebo jinak byl zefektivňován a optimalizován převážně pro styl, i když existují určité hmatatelné změny. Měření 3.13 x 5.25 x 1.63 palců a vážení 3.7 uncí, je to lehčí a mírně širší myš než G502 Lightspeed, i když se cítí stejně v ruce. Být jasně: to je dobrá věc. Obě generace G502 mají zakřivený tvar, který naplní vaši ruku a cítí se dobře, když se drží po dlouhých úsecích.

Jeho nejvýraznější rys-ten, který z něj dělá G502 x Plus-je velký 8-bodový osvětlovací prvek RGB, který běží podél tlačítka zadní strany na levé straně myši, přes horní část dlaně a vyčnívá ven podél pravá strana. Pokud máte rádi RGB, je to velké vylepšení oproti G502 Lightspeed, které mělo pouze malé logo pro rozsvícení. I když je to čistě kosmetická změna, a ta, kterou si všimnete pouze tehdy, když nepoužíváte myš, myslím, že pop barev vypadá opravdu ostrý, zejména na bílém modelu.

G502 x plus je zabalen do žábrů s 12 vstupy, téměř všechny jsou přizpůsobitelné. Pokud počítáte, nahoře je devět tlačítek: Levé a pravé kliknutí, posouvací kolo se středovým kliknutím a přizpůsobitelné vstupy naklonění, dvě tlačítka ve středovém sloupci a dvě další tlačítka na levém okraji myši. Na straně máte standardní tlačítka zad a dopředu plus tlačítko „Sniper“ FPS pod palcem.

Některá tlačítka mají nové tvary, které jsou o něco snazší používat: Například odstřelovací tlačítko je nyní kliknutím pádla se zakřiveným okrajem, na které se pamatujete, spíše než konvenční tlačítko na lightspaedu G502. (Můžete jej také vyměnit zpět pomocí tlačítka navíc, který je dodáván s myší.) Stejně tak jsou nyní zvednuty tlačítka na levém okraji, což usnadňuje jejich převrácení bokem palce. Funkčně je to obrovský počet vstupů pro myši bez MMO a skutečnost, že jsou všechny praktické, je působivý výkon.

Řádek G502 X obsahuje nové přepínače myši Logitech pro opto-mechanické myši, které mají mechanický spínač pro pocit, ale spusťte svůj vstup pomocí laseru. Stejně jako ostatní výrobci, kteří se zaměřili na tento styl, Logitech tvrdí, že optické přepínače mohou vystřihnout mikrosekundy latence a prodloužit trvanlivost přepínačů. Není to změna, kterou se budete cítit okamžitě, ale můžete si všimnout, že se vaše načasování kliknutí cítí jen trochu snapped.

Životnost a nabíjení baterie, zvýraznění na Lightspeed G502, získejte pozoruhodné vyladění v redesignu. G502 x Plus získává upgrade výdrže baterie na 130 hodin bez osvětlení RGB, ve srovnání s 60 na LightSpeed ​​G502. Vzhledem k velkému pruhu RGB na X Plus se životnost baterie nepřekvapivě klesne na mnohem více až do země na zemi s osvětlením RGB, což víceméně odpovídá mé zkušenosti. Zjistil jsem, že myš vydrží někde mezi týdnem a 10 dny na jeden náboj s osvětlením při maximálním jasu.

Výdrž baterie samozřejmě nezáleží na tom, pokud spárujete myš s nabíjením MousePad Logitech G Powerplay, která může nabíjet myši během používání, což vám efektivně uděluje nekonečnou výdrž baterie. Pokud utrácí téměř 120 za svobodu od tyranie nabíjecího kabelu není váš styl, linka G502 X má nabíjecí port USB-C, upgrade přes micro USB na starší lightspeed.

Několik malých funkcí bylo změněno a odstraněno v zájmu zefektivňování všeho. G502 Lightspeed představoval malé trojice indikátorových světel na levé straně, aby vám ukázal, které z vašich profilů konfigurace na palubě jste používali. To bylo nahrazeno malým indikátorovým světlem nad svištěm, které vám řekne, když přepnete mezi pět profilů na palubě, a také když se změníte na jiné nastavení DPI. Po stranách jsou také nové pogumované rukojeti. Všechny tyto změny z velké části fungují ve prospěch G502 x Plus, modernizují design a zvyšují jeho užitečnost.

Existuje však jedna funkce, která byla odstraněna velkoobchodní. G502 x plus se vydává z nastavitelné hmotnosti starého G502, což by vám umožnilo přidat malé 2-4 gramové hmotnosti k opětovnému vyvážení myši. V éře esportsových myší, kde si všichni holí na váze svých myší, kdekoli mohou, dává dokonalý smysl, že byste tuto funkci odstranili. Vyrábět to stojí více a přidává spoustu snadno dostupných dílů. Přesto stojí za zmínku, že se možná budete chtít držet nebo hledat starý design, pokud je váš džem na vlastní váhu.

Logitech G502 x vs G502 x Lightspeed vs G502 X Plus

Jak jsem poznamenal nahoře, G502 X Plus je „vlajková loď“ (čtení: nejdražší) myš nové linky G502 x. Existují tři myši G502 X. Standardní G502 x je kabelová myš, G502 X LightSpeed ​​je bezdrátová paralelní s LightSpeed ​​G502 a G502 x Plus přidává stylový světelný lišta RGB, která si vybírá mírnou daň na výdrž baterie. (G502 x LightSpeed ​​získává odhadem 140 hodin výdrže baterie, kde G502 x plus údajně vrcholí po 130 hodinách s vypnutým osvětlením RGB.)

Kromě těchto základních rozdílů jsou tři myši identické. Všechny mají stejný hezký tvar a stejný počet vstupů. Je důležité, že všichni mají Sensor Hero 25k Logitech, který podporuje sledování až do 25 600 DPI a zachovává si přesnost až 400 palců za sekundu. Všichni dostávají největší upgrady, včetně nových Opto-Mechanických přepínačů Mouse Logitech.

Určitě je třeba argumentovat, že bezdrátové verze G502 X nabízejí smysluplnější upgrade oproti standardnímu G502 x, protože získají další výhody pro výdrž baterie a nabíjení. To znamená, že všichni tři se cítí jako skromné, ale uvítací revize.

Logitech G502 x Plus. software

Stejně jako všechny herní zařízení Logitech, i G502 X Plus umožňuje přizpůsobení pokročilého nastavení prostřednictvím logitech G Hub, konfigurační aplikace společnosti pro PC Gaming Peripherals. Prostřednictvím G Hub získáte přístup k hlubokému přizpůsobení, včetně schopnosti přiřadit 11 tlačítek G502 X Plus a vytváříte profily specifické pro hru s vlastními nastaveními. Vybraný počet konkurenčních sponek jako Overwatch, Volání povinnosti, Fortnite, a Valoranta Dokonce mají do aplikace pečené přiřazení kontroly specifické pro hru. G Hub také umožňuje přizpůsobit světelný lišta RGB G502 X Plus, pomocí předvoleb nebo vytvoření vlastního vzoru.

Pokud jste uživatelem Logitech, není o G Hub ve spojení s G502 x Plus nic nového. Pokud ji již nepoužíváte, můžete si být jisti, že je to jedna z nejúžasnějších a nejintuitivnějších konfiguračních aplikací tam venku. Pokud se chcete pohrávat s konfiguracemi myších specifických pro hru nebo vytvářet makra, získání myš od hlavního výrobce, jako je LogiTech.

Logitech G502 X Plus. Hraní

Logitech G502 x Plus je juggernaut herní myš. Jeho pohodlný tvar usnadňuje držení, a to i pro dlouhé vícehodinové herní relace. Po hraní her jako Call of Duty: Vanguard, Overwatch 2, a Dopad Genshin Za posledních několik týdnů je lehký podvozek snadné pohybovat rychlým kurzorem a nyní osvědčený senzor hrdiny 25k se cítí stejně elegantní a citlivý jako vždy.

Pomáhá také přístup k široké škále vstupů, což vám umožní přesunout akce od nepříjemných vstupů na klávesnici k rychlým, snadno dostupným tlačítkům myši. Pohybné akce, jako je náchylný a opětovné načtení ve Vanguardu nebo vaše sekundární a konečné schopnosti v Overwatch 2, umožňují rychlejší, reaktivnější hraní a dramaticky zlepšují ergonomii vašeho nastavení snížením vaší spoléhání se na klíče, jako je levá a levá kontrola, což může donutí vynutit Ohýbáte svou pinky dozadu. To by bylo plus na jakékoli myš s 10 vstupy, ale specifický design G502 x plus se cítí optimalizován pro tuto vysokou úroveň kontroly.

Jak se očekávalo, nemůžu říci, že jsem si konkrétně všiml, že něco zvláštního o nových přepínačích Lightforce G502 X Plus. Na druhou stranu, kliknutí nabídly silnou taktilní zpětnou vazbu, jako by měl mechanický přepínač. Na straně možná ne-tak plus nemůžu říci, že jsem s ním hrál lépe než s jinou herní myš. To však není tak velké klepání proti němu, jak si můžete myslet, ale optický spínač obvykle oholí mikrosekundy zpoždění přes mechanický, takže si nevšimnete velkého rozdílu, ať už to zlepšuje vaši hru nebo ne.

logitech, g502, lightspeed, review

Průvodce nákupem

Logitech G502 x Plus je nyní k dispozici Logitech g a maloobchodníci, včetně Amazonu, za 159.99. Je dodáván ve dvou barvách, bílé (na obrázku) a černé.

Logitech G502 X a Logitech X Lightspeed jsou také k dispozici od Logitech G a maloobchodníků pro 79.99 a 139.99, respektive.

Výrok

Logitech G502 x Plus je vynikající, pokud je skromné ​​zlepšení elitní herní myš. Od elegantního, moderního vzhledu poháněného velkým osvětlovacím pruhem RGB až po několik špičatých, ale užitečných upgradů a vylepšení, redesign zajišťuje, že G502 zůstane v pantheonu velkých herních myší po dobu alespoň několika dalších let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS