Management LG Smart TV s Androidem

Aplikace pro televizi pro správu funkcí inteligentních televize na Android a iOS

Dálkové ovládání, které je připojeno k internetu prostřednictvím Wi-Fi, si můžete stáhnout do chytrých telefonů nebo tablet na základě Android nebo iOS pro párování s televizory různých značek, což vám umožňuje ovládat televizi z telefonu nebo jiného Androidu a iOS a iOS přístroj.

Tato aplikace vyvinutá oficiálními výrobci je k dispozici v obchodech s Apps Store a Play Market. Panel se snadno používá a může nahradit ztracenou nebo neúspěšnou továrnu.

Android TV dálkové ovládání

Aplikaci pro dálkové ovládání Android TV lze použít k ovládání jakéhokoli zařízení ve stejné síti Wi-Fi jako smartphone. Pokud je televizor s inteligentní televizí připojen k internetu s drátem, který se často doporučuje pro hladší reprodukci videa, lze připojení nastavit přes Bluetooth.

K dispozici jsou pouze dvě metody ovládání. joystick a dotykový panel. Svým hlasem můžete také ovládat stisknutím ikony mikrofonu, ale pro toto musí televizor udržovat hlasové ovládání.

Stáhněte si LG TV Remote 5.4

Ano, nyní se nemůžete bát, pokud se při prohlížení někde ztratí hlavní dálkové ovládání. Smartphone pomůže. A bude také možné prohlédnout zajímavý program, pokud musíte sedět na tlaku v nesprávný čas. )

Lol přežil)) Nyní se lidé nebudou dělat, aby našli dálkové ovládání nebo alespoň vstali a přepnuli kanál stisknutím klíče na samotné telly, pokud samozřejmě nejsou,

Například na Samsungu například v samotné televizi obecně všechno odstranili na poslední tlačítko. Tam na zádech udělali malý čtyřmístný joystick.

Tehdy může být telekomunikací ovládána hlasem (ano, obecně v domě) a každý půjde do obchodu na Segway, pak jsme konečně na pohovce)))))

Upřímně řečeno, řídím televizi déle než měsíc, opět od Samsunga hlasem. Velmi pohodlně. Dokonce se zapne od hlasu: „Ahoj, televize! Zapnout!„V pracovním stavu po frázi„ Ahoj, TV “automaticky tlumí zvuk a čeká na další příkazy. To je realita.

Řeknu o tom, co mám. Smart TV Samsung 2012. Funkce se nazývá. hlasové ovládání. Nyní upustím video s amatérskými videi.

Zde jsou jen některé z možných funkcí hlasového ovládání. Pokud nepoužíváte speciální dálkové ovládání s vybudovaným mikrofonem, pak je nutné před akcí, aby televizor pochopil, že se na něj obrátí, vyslovte frázi „Ahoj, TV“. Stačí stisknout tlačítko mikrofon s dálkovým ovládáním a vyslovit akci bez pozdravu. Samotné možnosti správy televize ve skutečnosti jsou více, než jsem ve videu použil.

Po pohledu na dojem, nejpozitivnější. Měl jsem nějaké pochybnosti, ale teď nejsou! Opravdu to stojí za to.

Takže veškerá televize a gesta mohou být ovládána všemi. Vidíte na samém vrcholu malého tuberkulku v horní části televize? Toto je mikrofonní televizní kamera. Zvedl ruku, otočil otevřenou dlaň k televizi a je ve vašem moci. přepínáte kanály, upravíte svazek, nastavíte nabídku, pracujete s aplikacemi a internetem. Na obrazovce se objevují speciální znaky. Vedete otevřenou dlaň na tomto symbolu, protože kamera monitoruje vaši ruku a zaťal prsty do pěsti. existuje okamžité provedení požadované akce. Pokud se chcete vrátit. vytvoříte kruh s rukou proti směru hodinových ručiček. Je to také velmi pohodlné. )

Management LG Smart TV

Po spuštění prstu doleva spadneme do druhé části televizního dálkového ovladaného pro LG Smart TV. Zde můžete vidět seznam aplikací nainstalovaných v televizi a spustit některou z nich. Můžete také zadat údaje o účtu LG a zobrazit seznam vašich volených a prémiových aplikací.

V Applete je LG TV Remote plně vyhledáváním všech aplikací, obsahu a internetu, jako v samotné televizi. Zároveň můžete zapomenout na nepohodlný vstup. klávesnice vašeho zařízení se používá k náboru znaků.

MI dálkový ovladač

Skutečně univerzální aplikace, která pomáhá ovládat práci jak televizních, tak jiných domácích spotřebičů, která zahrnuje dálkové ovládání. Podporuje mnoho televizních modelů, pracuje na domácí síti Wi-Fi nebo prostřednictvím IR vysílače.

Chcete.li začít spravovat televizi ze smartphonu, stáhnout program, vyberte kategorii zařízení, které chcete ovládat, počkejte, až bude dokončena konjugace televize a telefonu. Všechno je připraveno k práci. na dotykové obrazovce se objeví dálkové ovládání s tlačítky, které vám umožní přepínat mezi kanály, zvýšit nebo snížit objem, začít nahrávat, nainstalovat časovač.

Byly tam otázky? Zavolejte nebo napište do „dobré skutkové služby“. řekneme vám, jak proměnit váš smartphone na plně naplněné dálkové ovládání!

Jak spravovat televizor prostřednictvím telefonu Android

Výrobci televize každý rok přidávají do svých zařízení nové funkce, čímž se snaží zjednodušit život uživatelů. Přesto se přepínání kanálů stále vyskytuje pomocí dálkového ovládání. Ano, co tam říct, celé nastavení a přechod na nezbytné sekce se provádějí pomocí malého zařízení s knoflíky, které se často ztratí. Z tohoto důvodu vytvořili vývojáři mobilních aplikací programy, které nahradí obvyklé dálkové ovládání. Pojďme přijít na to, jak ovládat televizor prostřednictvím telefonu Android.

management, smart

Většina moderních televizorů podporuje inteligentní televizi a v důsledku toho má vestavěný modul Wi-Fi. Prostřednictvím bezdrátového připojení k internetu bude ovládána televizor bez dálkového ovládání. Stojí za zmínku, že obě zařízení musí být připojena k jednomu routeru Wi-Fi, takže přepínání kanálů z jiného bytu nebude fungovat.

Malý počet výrobců smartphonů také instaluje do svých zařízení IR porty, což vám umožní používat i nejstarší televizi. Mezi tyto společnosti patří Xiaomi, Lenovo a Huawei. Chcete.li tedy ovládat televizi, musíte dodržovat následující podmínky:

 • Smartphone by měl pracovat na operačním systému Android 5 a více. Bude problematické založit moderní aplikace dálkového ovládání na zastaralém OS.
 • TV musí podporovat připojení Wi-Fi. Výjimkou jsou chytré telefony s vestavěným IR portem. V tomto případě může být televize nejběžnější, bez sofistikovaných funkcí a chytré televize.
 • V telefonu by měla být nainstalována speciální aplikace. Může to být program od výrobce a univerzální aplikace s Google Play. Mimochodem, takový software bude podrobně zapsán v příštím odstavci.

Dodržujte předložené požadavky a poté nevyvstanou žádné problémy s konfigurací a připojením. Doporučujeme také přečíst náš článek o připojení smartphonu k televizi.

Připojení přes Wi-Fi Direct

Tento typ připojení je vhodný pro majitele moderních televizních modelů, které jsou vybaveny vestavěným adaptérem Wi-Fi a Wi-Fi Direct Function. Pro tento typ připojení není nutné připojit se ke routeru. Wi-Fi může být zpravidla připojeno výhradně s „chytrou“ TV. Je také nutné, aby Android 4 byl nainstalován na mobilním telefonu.0 nebo vyšší.

Chcete.li připojit smartphone k televizoru LG, postupujte podle této jednoduché instrukce.krok:

management, smart
 • Vezměte si smartphone, otevřete hlavní nabídku a poté přejděte do části „Nastavení“. Přejděte do pododdílu „Wireless Networks“ a poté vyberte „Wi-Fi“. Klikněte na 3 body vpravo nahoře a vyberte „Wi-Fi Direct“. Pokud takový příkaz neexistuje, vyberte „Další nastavení“.
 • Vezměte dálkové ovládání a otevřete hlavní nabídku. Přejděte do sekce „Síť“. Stejně jako v předchozím případě musíte kliknout na příkaz „Wi-Fi Direct“.
 • Hledání bude spuštěno pro synchronizaci zařízení. Chcete.li připojit televizor a smartphone, stačí vybrat model mobilního telefonu ze seznamu. Žádost o potvrzení připojení bude zaslána do zařízení, musí být schválena.
 • Po několika sekundách jsou smartphone a televize synchronizovány. Signál z mobilu bude vysílán na velkou obrazovku, zvuk bude také přenášen.
 • Není třeba protahovat drát celou místností;
 • Přítomnost routeru Wi-Fi není vyžadována;
 • Medicontent může být reprodukován v různých formátech;
 • Všechny konektory a vstupy jsou zdarma, takže telefon lze nabíjet;
 • Implementoval možnost internetové sady.

Pokud je mobilní telefon nakonfigurován na televizi prostřednictvím Wi-Fi, uživatel bude schopen nejen přehrávat obsah, ale také otevřené aplikace je velký plus.

Aplikace Telezer Management Applications z telefonu

Zvažte nejoblíbenější aplikace, které vám umožní používat smartphone jako dálkové ovládání pro dálkové ovládání.

TV dálkové ovládání

Univerzální software, který vám umožní ovládat televizní vybavení ze smartphonu. Aplikace nemá ruskou verzi, ale intuitivně srozumitelná a jednoduchá integrace plně kompenzuje tuto nevýhodu. Díky tomu může každý uživatel ovládat funkčnost hlavní nabídky.

Nastavte bezdrátové připojení k internetu nebo synchronizujte software a zařízení pomocí integrálu IRDA. Poté zadejte IP adresu televizoru a vyberte model ze seznamu navrhovaných. Vývojáři aplikací implementovali podporu pro populární modely od předních výrobců: LG, Samsung, Panasonic, Sharp, Akai a mnoho dalších.

management, smart

Program má mnoho užitečných příkazů pro správu Android TV: zapnutí, digitální klávesnice, přepínání kanálů a nastavení zvuku. Neexistují žádné placené verze softwaru s pokročilou funkčností, takže se občas objeví reklama.

Samsung TV Remote

Tento software je určen pouze pro správu televizorů Samsung pomocí telefonu. S tímto virtuálním dálkovým ovládáním není možné připojit se k televizorům jiných značek. Nejprve musíte aplikaci stáhnout do telefonu a provést hlavní nastavení. Aplikace je k dispozici pouze pro Android a nebude fungovat na jiných operačních systémech.

Ihned po prvním spuštění aplikace je nutné umožnit přístup k multimediálním dokumentům v paměti telefonu. Pak můžete zapnout televizi a připojit jej ke stejné síti jako smartphone. Nakonec musíte provést hlavní nastavení a aplikaci můžete použít.

Tento panel dálkového ovládání Samsung nabízí prostřednictvím telefonu mnoho výhod. To zahrnuje příležitost přehrávat hudbu a video z paměti telefonu. Přehrávání streamu je také podporováno, ve kterém vyberete několik souborů pro jejich konzistentní stahování.

Kromě toho vývojáři poskytli možnost zobrazování obrázků ze smartphonu na televizi a zapnutí zařízení. Nakonec můžete nakonfigurovat vzdálenou aplikaci pro váš televizor Samsung, aby se v určitém čase vypnul do režimu spánku.

LG Plus

Stejně jako předchozí možnost je toto virtuální dálkové ovládání pro LG TV z telefonu vytvořeno výhradně pro jednu značku. V popisu aplikace můžete zjistit, které modely LG TV jsou tímto softwarem podporovány.

Při prvním spuštění aplikace je nutné mu dát povolení k používání multimediálních souborů. To výrazně rozšiřuje funkčnost, což vám umožní reprodukovat hudbu a filmy z paměti telefonu (nebo paměťových karet) přímo na televizi.

Dalším krokem je předběžné nastavení aplikace. V televizi přejděte do sítě a poté aplikace LG Connect Apps. Když je tato funkce zapnuta, vyhledávání zařízení začne automaticky automaticky. Po synchronizaci můžete začít spravovat dálkové ovládání ze smartphonu. Funkce aplikací zahrnují možnost přehrávání multimediálních souborů. Pomocí klávesnice můžete zadat a přepnout kanály a také řádek s čísly pro vyhledávání.

TV SideView

Název může znamenat, že se jedná o univerzální program pro správu jakéhokoli televizního modelu. Ve skutečnosti je tento software určen pouze pro televizory Sony. Po spuštění je aplikace okamžitě připravena na práci. Obsahuje reklamy, ale nejsou posedlé a v žádném případě nezasahují do vaší práce. Ve virtuálním dálkovém ovládání jsou tlačítka kanálů. Nemusíte tedy volat další nabídku, ale okamžitě přepněte televizní program. Nastavení přístroje je vzácně oživeno. zde můžete aktivovat vibrace pouze při stisknutí a přidat ikonu do ovládacího panelu. Otázka, zda je to mínus nebo ne, je vyřešen každým uživatelem. Pokud jde o funkce softwaru, vypadají následovně:

 • Plně ruské.líčování Intese;
 • Lehká navigace v rámci programu;
 • Rychlá konjugace s televizí;
 • Software zdarma;

Obecně je TV SideView vynikajícím nástrojem pro majitele televize Sony.

TV Asistent

Nyní pojďme k recenzi univerzálních televizních aplikací. Prvním z nich je televizní asistent dostupný v Google Play prostřednictvím aplikace stejného názvu. Při prvním spuštění systém nabízí stručné pokyny pro práci se softwarem. Pokud nechcete studovat teoretický materiál, můžete kliknout na tlačítko “.Přeskočit“.

management, smart

Poté vše, co musíte udělat, je jít do „dálkového ovládání“, abyste jej připojili k televizi. Spojení je dostatečně rychlé, jak dokládá zpráva na obrazovce zařízení. Dálkové ovládání na zařízení je implementováno správně. všechny klíče jsou správně umístěny a kombinované. Intenzivní aplikace je mírně stará.mozková, ale to je dokonce s plusem. Mimochodem, níže se můžete seznámit se všemi výhodami programu:

 • Podporuje všechny verze Androidu;
 • Plně russified Inte Week;
 • Bez reklamy:
 • Plně svobodný software;
 • Podpora společného používání médií;
 • QR-Codal Connection (TV musí podporovat Smart Connect).

Problémy, které mohou nastat při synchronizaci zařízení

Při synchronizaci vybavení se mohou vyskytnout různé problémy, hlavně to provoz sítě. Eliminovat problém nebude obtížné.

 • V televizi neotevřete přístupový kód. Chcete.li to provést, restartujte zařízení a opakujte synchronizaci.
 • Zastaralý televizní nebo telefonní software. Pro aktualizaci softwaru musíte kontaktovat servisní středisko nebo to udělat sami.
 • Chyba systému. Pokud televize často zasahuje, stane se to hlavním důvodem, proč je nemožné se připojit. Chcete.li to provést, restartujte zařízení, pokud signál nepřijde, je nutné kontaktovat kvalifikované specialisty.
 • Žádná síť. Obě zařízení by měla být připojena k internetu, všechny moderní LG televizory jsou vybaveny bezdrátovým připojením. Problém by měl být vyřešen opětovným načtením zařízení. Pokud problém nebyl odstraněn, můžete použít kabel.

Programy Google Play a App Store mohou zahrnovat další vývojáře, což může vést k chybám připojení, takže byste měli věnovat pozornost společnosti, které by měly být pojmenovány po společnosti. LG.

Všechny programy při stahování nevyžadují platbu, takže můžete nainstalovat a otestovat každou z nich a poté vybrat nejvíce, které se vám líbí, na základě pohodlí nabídky a dostupnosti potřebných možností. Nezapomeňte se seznámit s obecnými charakteristikami programu, abyste určili kompatibilitu zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS