Může společnost Samsung obnovit smazané fotografie

Dnes obnovujeme fotografie z telefonu Samsung, které byly odstraněny omylem nebo během obnovení. Jak? Řeknu vám o tom

Dobré odpoledne, milí čtenáři a moji předplatitelé! Při čištění paměti smartphonu Samsung uživatelé často odstraňují fotografie, které chtějí. Mnozí se v této situaci rozhodnou situaci přijmout, protože se domnívají, že je nemůžete dostat zpět, ale není to tak. V dnešních chytrých telefonech můžete vrátit zpět smazání i obnovit dlouho smazané soubory. Dnes vám řeknu, jak obnovit smazané fotografie z telefonu Samsung.

  • V možnostech smartphonu vyhledejte položku „Cloud“.
  • Přihlaste se ke svému účtu.
  • Pokud jste s cloudem dosud nic jiného nedělali, zobrazí se všechny složky synchronizované s úložištěm, včetně adresáře „galerie“.
  • Zbývá jen vybrat požadované obrázky a obnovit je ručně. Pokud bylo zařízení zcela vymazáno, měli byste se vrátit o krok zpět do kořenového adresáře služby Samsung Cloud a vybrat možnost „obnovit“. Zbývá jen zadat data, která chcete mít ve smartphonu. jen galerii nebo telefonní seznam, SMS a další.

Novější zařízení řady Samsung Galaxy, například A50 a vyšší, mají cloudový koš. V nastavení úložiště můžete mít možnost nechat odstranit fotografie z paměti spolu s kopiemi z cloudu. Rozdíl je v tom, že v hlavní paměti jsou smazány úplně, ale z cloudu jsou poslány do koše, kde jsou uloženy dalších 15 dní. Koš se nachází v nastavení služby Samsung Cloud. Jakmile do něj vstoupíte, najděte potřebné soubory a obnovte je do galerie a poté do miniaplikace, pokud je právě potřebujete, nebo je můžete nechat v cloudu.

DiskDigger Photo Recovery

Disk Digger je bezplatná a jednoduchá aplikace, která nevyžaduje práva roota. DiskDigger je oblíbený pro své jednoduché rozhraní. Velmi dobře obnovuje data, obnoví až 80 % souborů. Pokud jsou některá data uložena v interní paměti, můžete provést omezenou kontrolu bez práv roota. Ačkoli úplná kontrola může obnovit i videa. Pokud máte přístup roota, můžete si vybrat, který oddíl chcete skenovat. Kartu SD najdete podle názvu adresáře, který obvykle končí na /mnt/sdcard/. Přesné určení typu souborů, které potřebujete, proces skenování výrazně urychlí.

Po dokončení byste měli mít možnost filtrovat nalezené soubory podle typu a velikosti kliknutím na tlačítko s ozubeným kolečkem. Můžete také zadat minimální velikost souboru zaškrtnutím správných políček, což také urychlí vyhledávání. Jakmile jsem ztracené fotografie našel, aplikace mi nabídla tři možnosti, jak je obnovit: uložit je do zařízení, odeslat do Messengeru a nahrát na server FTP. Nenašel jsem žádné omezení počtu souborů, které mají být obnoveny.

Fotky Google

Fotky Google jsou obdobou „Galerie“ zabudované ve většině zařízení Samsung. V cloudu Google jsou uloženy pouze kopie obrázků, což znamená, že máte větší šanci na jejich obnovení, pokud je zapnuta funkce automatického nahrávání a synchronizace.

    Spusťte aplikaci a nejprve zkontrolujte, zda nejsou odstraněny nějaké fotografie.

Přejděte na kartu „Knihovna“, otevřete „Koš“, pokud máte nějaké obrázky, které nás zajímají, vyberte je a klikněte na „Obnovit“.

Přejděte na kartu „nákupní košík“. Chcete-li obnovit obrázky, které se v něm nacházejí, vyberte je a klikněte na ikonu „Obnovit“.

Jak obnovit smazané soubory v systému Android pomocí speciálního softwaru

Rychle provést operaci pro návrat ztraceného obrázku nebo jiného souboru pomůže řada speciálních programů. Můžete si je stáhnout a nainstalovat ze služby Google Market. Zde jsou nejoblíbenější aplikace, které jsou uživateli vysoce hodnoceny a mají vysoký počet stažení a instalací.

DiskDigger

Aplikace DiskDigger se snadno naučíte a je k dispozici bezplatná verze, která dobře funguje pro vyhledávání a obnovu starých fotografií a videí v telefonu.

Externí software

Na trhu se softwarem pro obnovu dat existují dobré možnosti, ale situace je taková, že ve většině případů je k dispozici pouze náhled zdarma, zatímco vývojáři nabízejí zakoupení samotné funkce obnovy. Kromě toho je větší pravděpodobnost, že obrázky budou nalezeny v původní kvalitě při hloubkovém skenování, které je možné pouze na zakořeněných strojích. Pokusíme se najít smazané fotografie pomocí bezplatné aplikace Disk Digger.

    Spusťte software a pokud je zařízení bez ROOTu, klikněte na „Spustit jednoduché vyhledávání obrázků“. Při tomto vyhledávání se vyhledají pouze náhledy fotografií v nižším rozlišení.

Pokud chcete, můžete změnit parametry skenování. zadat minimální velikost souboru a vybrat přibližné datum vymazání.

V důsledku toho bylo nalezeno pouze několik souborů. Jistě, telefon byl nedávno obnoven do továrního nastavení, ale aplikace nedokázala najít ani všechny soubory, které byly smazány těsně před skenováním. Možná je to proto, že operační systém je příliš brzy (Android 5.0), ale vzhledem k tomu, že mnoho uživatelů si Disk Digger chválí, měli byste ho vyzkoušet.

Kromě toho vyhledávejte fotografie pomocí softwaru EaseUS MobiSaver for Android Free PC, který umožňuje bezplatnou obnovu dat, ale po jednom souboru. V jiném článku jsme vám již ukázali, jak aplikaci používat, když jsme se snažili obnovit smazané kontakty v telefonu se systémem Android.

Další informace: Jak obnovit data pomocí aplikace EaseUS MobiSaver pro Android zdarma

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 97 305.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy pomocí služby Samsung Cloud, aplikace Fotky Google nebo softwaru pro obnovu MobiSaver od třetí strany. Obnovení smazaných fotografií prostřednictvím služby Samsung Cloud a Fotky Google je možné pouze v případě, že jste do cloudu nahráli jejich kopie.

Otevření nastavení systému Android. Klikněte na růžovou ikonu s bílým ozubeným kolečkem v oznamovací oblasti aplikace. Pokud jste si nedávno vytvořili kopii dat na službě Samsung Cloud, můžete je z telefonu obnovit.

může, společnost, samsung, obnovit, smazané, fotografie

Přejděte dolů a vyberte možnost Cloud a účty. Je téměř na konci stránky.

Přejděte dolů a vyberte možnost Fotografie. Pokud se rozhodnete obnovit pouze jednu kategorii dat, ostatní zůstanou nedotčeny.

Obnova fotografií pro Samsung Galaxy S20 / S20

Ať už ukládáte fotografie a videa do galerie, složky DCIM, na kartu Micro SD nebo do vnitřní paměti zařízení, smazané fotografie ze Samsungu Galaxy S20 stejně neobnovíte. Zde jsou tři doporučené metody obnovy fotografií Samsung Galaxy S20!

Samsung Galaxy S20 má funkci koše, pokud jsou smazané fotografie přesunuty do složky Koš za méně než 15 dní, můžete procházet a obnovovat smazané fotografie po dobu 15 dní, je to nejjednodušší a bezplatný způsob, jak zálohovat smazané fotografie na Samsung Galaxy S20 a Samsung Galaxy S10, S9, S8, S7, Note 10, Note 9 a Note 8. Podívejme se, jak obnovit fotografie z koše služby Samsung Cloud.

Otevřete aplikaci Galerie v telefonu Galaxy.

Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu.

Klepněte na položku Koš (nebo Koš).

Klepněte na možnost Upravit. Vyberte obrázky, které chcete obnovit.

Klepnutím na položku Obnovit vrátíte smazané fotografie zpět do složky Galerie v telefonu.

Obnovení smazaných fotografií, videí z Galaxy S8 / S8 Plus pomocí Android Data Recovery

Android Data RecoveryJedná se o univerzální nástroj pro obnovu dat téměř všech telefonů se systémem Android, včetně nejnovějších verzí Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / Note 8 a Samsung Galaxy S7 / S6 / S5. S aplikací Android Data Recovery můžete obnovit ztracené, smazané a nedostupné fotografie ze Samsungu Galaxy S8 / S8 Plus, jak si přejete. Kromě toho tento software umožňuje obnovit kontakty, textové zprávy, protokoly hovorů, videa, zprávy WhatsApp, dokument atd. д. Z telefonů a tabletů Samsung. Funguje také prakticky se všemi značkami zařízení se systémem Android, jako jsou Samsung, HTC, LG, Motorola, Huawei, Xiaomi, Lenovo a další.

Další funkce v řešení pro obnovu fotografií Android:

-Obnovení smazaných, ztracených, vymazaných, nedostupných a chybějících fotografií ze Samsung S8 a S8 plus Obnovení smazaných dat včetně SMS, kontaktů, historie chatu WhatsApp, dokumentů, videí, zvuku atd. E Obnovení ztracených nebo nedostupných snímků ze zamčeného, poškozeného displeje, resetovaného, naformátovaného, poškozeného telefonu Samsung Galaxy S6 / S5 / S4 / Note 5 / Note 4 / Note 3 atd. Д. Naučte se obnovit fotografie z rozbitého telefonu Samsung Galaxy.Obnovte rozbitý telefon Samsung do normálního stavu, pokud zařízení zamrzne, zavěsí se, má černou obrazovku, je napadeno virem, obrazovka je uzamčenaZkontrolujte obnovitelná data, než se rozhodnete je obnovit a uložit do počítače.

Tipy: Obnova dat ze systému Android podporuje nejen obnovu smazaných souborů z interní paměti telefonu Samsung Galaxy, ale umožňuje také obnovu ztracených dat z externí karty SD.

Tipy, jak zabránit ztrátě dat Samsung

Ačkoli náš software vám může pomoci obnovit ztracené nebo smazané soubory telefonu se systémem Android, po ztrátě, poškození nebo krádeži telefonu již nelze důležitá data vykoupit. Důrazně proto doporučujeme provádět pravidelné zálohování dat, jakmile se stane něco neočekávaného, můžete snadno obnovit smazaná data systému Android z předchozí zálohy.

může, společnost, samsung, obnovit, smazané, fotografie

Zálohování dat pomocí oficiálního balíčku pro PC. Smart Switch nebo Samsung Kies

může, společnost, samsung, obnovit, smazané, fotografie

Společnost Samsung poskytuje uživatelům také oficiálního správce telefonu a zálohovací zařízení pro bezpečné ukládání dat. K zálohování dat Samsung můžete použít také oficiální zálohovací aplikaci Samsung, například Smart Switch nebo Samsung Kies. Chytrý přepínač Důležitý obsah uložený v zařízení Samsung můžete zálohovat na externí kartu SD. Také správce telefonu Samsung Kies, který umožňuje zálohovat a obnovovat data ze zařízení Samsung do počítače. Pokud je váš telefon rozbitý, přinášíme vám návod, jak zálohovat/extrahovat data z rozbitého telefonu Samsung do počítače pomocí přepínače Smart Switch

Zálohování pomocí softwaru třetích stran

Můžete se také rozhodnout pro zálohovací software třetích stran pro systém Android, například Backup & Restore U.Fone Android, Android Transfer, který usnadňuje zálohování všeho, včetně fotografií, videí, kontaktů, textových zpráv, protokolů hovorů a dalšího, z telefonu se systémem Android do počítače. Kromě toho Android Transfer pomáhá také přenášet hudbu a videa z iTunes do zařízení se systémem Android; přenášet data mezi systémy Android a Android, iOS a Android atd. д.

Zálohování pomocí cloudového úložiště

Výše jsou uvedeny dva způsoby zálohování dat systému Android do počítače: pokud nechcete instalovat software do počítače, můžete zálohovat důležitá data systému Android pomocí cloudové zálohovací služby. Zde doporučujeme používat Dropbox nebo Samsung Cloud k zálohování a sdílení fotografií, ukládat fotografie/videa z telefonu Samsung na Disk Google nebo zálohovat data na One Drive.

Články

Jak obnovit smazaná data ze Samsung Galaxy S9 / S9 Pokud hledáte způsob, jak obnovit smazané kontakty včetně telefonního čísla, jména kontaktu, e-mailové adresy, názvu, adresy atd. Д., Které jste ze Samsung Galaxy S9 / S9 Zde v tomto průvodci můžete obnovit smazané kontakty ze Samsung Galaxy S9 / S9 v pouhém 1.

Jak obnovit smazané zprávy WhatsApp z telefonu Samsung Galaxy S9 / S9 Když odstraníte aplikaci WhatsApp, ztratí se také historie chatu, přiložené fotografie nebo video / zvuk v telefonu Samsung S9, následujte tento odkaz a dozvíte se, jak získat zpět smazané soubory z aplikace WhatsApp.

Jak obnovit data ze zamrzlého telefonu Samsung Pokud je váš Samsung Galaxy S6 / S5 / S4 / Note 5 zamrzlý a nemůžete získat potřebná data. Zde je odpověď na otázku, proč se telefon Samsung Galaxy při spuštění zasekne a jak z něj obnovit data, a můžete se pokusit telefon opravit v režimu obnovení a snadno získat data zpět.

Jak obnovit data z rozbitého telefonu Samsung Poškozený telefon Samsung Galaxy s rozbitou, černou, zamčenou nebo prázdnou obrazovkou? V tomto návodu se dozvíte, jak v několika jednoduchých krocích získat data z jailbreaknutého telefonu Samsung a vrátit je do počítače se systémem Windows.

Nejlepší způsob obnovení smazaných textových zpráv v zařízení Samsung Galaxy S9 Omylem smazané zprávy v zařízení Galaxy S9? Obnovení dat ze systému Android dokáže obnovit smazané SMS v telefonu Galaxy jedním kliknutím a extrahovat je do počítače ve formátu CSV, HTML a obrazové přílohy.

Jak streamovat Apple Music na Samsung Galaxy S9 Chcete poslouchat Apple Music na novém Galaxy S9 offline bez aplikace Apple Music?? V tomto návodu se dozvíte, jak odstranit DRM ze skladeb Apple Music a převést je do formátu MP3, abyste mohli importovat převedenou službu Apple Music do nového zařízení Samsung Galaxy. S9 nebo S9 Plus pro přehrávání bez omezení.

Přenos zpráv WhatsApp z iPhonu do Galaxy S9 / S9 Pokud jste si koupili nový telefon Samsung a jste připraveni vzdát se svého starého iPhonu, prozkoumejte tohoto průvodce přenosem zpráv WhatsApp ze starého iPhonu do Samsungu Galaxy S9.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS