MI fit není nainstalován na Android

Telefon nepodporuje aplikaci MI Fit

Co dělat, když jsem si koupil náramek MI Band 2, chtěl jsem nainstalovat aplikaci MI Fit do telefonu, ale nepodporuje to.

není, nainstalován, android

Jak odlišit falešný od originálu? Jeden. Na samotném popruhu z pásma MI by měl být model a ID napsán (Gleams in the World) 2. Na senzoru pulsu na falešném z celkových 3 kulatých LED a originál má celkem pět. 4 po stranách, které slouží světlo a jeden uprostřed, který přijímá. 3. Gumový popruh je černý a snadno se ohýbá na falešném, trochu se ohýbá a pevně se ohýbá. 4. Původní drát je matný stejný jako popruh. A na samotném USB by neměl být malý řez. Měl by také existovat znak MI na drátu, ve kterém MI Band leží na samotném pásmu MI. Pamatujte, že falešný se nepřipojí k vězení MI Fit 25. Ledna 2017

Fitness Bracelet Xiaomi Mi Band 2. Diskuse 4pda.RU/Fórum/index.PHP?Showtopic = 749478 Yenia 25. Ledna 2017

Co dělat, když jsem si koupil náramek MI Band 2. Chtěl jsem aplikaci nainstalovat do telefonu, ale nepodporuje. 27. Dubna 2017

Instalace a použití mi fit

Popularita programu vychází z měřítka. Na trhu Play, kde si můžete aplikaci stáhnout bez rušení a poté nainstalovat do telefonu, počet stahování překročil 10 milionů. Myslím, že se jedná o nepřesnou postavu, která je výrazně snížena, protože hlavním uživatelem je Číňan a používá svůj vlastní obchod.

 • Program monitoruje aktivitu a kvalitu spánku, jasně prokazuje pokrok vašeho tréninku;
 • Provádí statistiky školení, manuální přepínání z běhu na běh, na kole nebo v tělocvičně se vše shromažďuje na jednom místě;
 • Změří váš puls a vyhodnotí stav zdraví a poté rozdá tipy pro optimalizaci zatížení:
 • Na základě počátečních parametrů vašeho těla to bude nejlepší tréninkový plán s monitorováním konstantní hmotnosti a spálenými kaloriemi;
 • Obdržíte neustálá připomenutí a oznámení, budík vás probudí vibracemi, aniž byste narušili ostatní;
 • Funguje spolu s velkým počtem inteligentních zařízení.

Zde je neúplný, neustále aktualizovaný seznam zařízení, s nimiž aplikace navazuje kontakt.

 • Miband. Objevila se třetí verze populárního náramku, byl přidán noční režim, některé chyby byly opraveny. V aplikaci ji najdete pod názvem náramku;
 • Amazfit Bip, Amazfitpace. Chytré hodinky z Xiaomi. Velký výběr nástrojů pro trénink fitness. Měření pulsu, sledování vzdálenosti ujetého, nekonečná oznámení o různých tématech. Až do změny polohy těla, pokud sedíte, sledujte. Což znamená, že vás aplikace o tom upozorní. Program je v možnosti hodinek;
 • Měřítko složení těla mi. Xiaomi Mi Smart Scale / Scale 2. Inteligentní stupnice spolu s užitečností představí názor na vaše tělo na základě 10 (!) komponenty. Odhalí všechna rizika pro vaše zdraví. V aplikaci jsou umístěny ve třetí poloze zvané. měřítko/měřítko složení těla;
 • Inteligentní boty Xiaomi Mijia. Inteligentní tenisky se nacházejí na čtvrtém místě pod názvem stejného názvu. Postavené.v krocích kroků bude vždy měřit vzdálenost, kterou jste cestovali, bude to činit pokání a vy určíte, jak daleko jste se dostali do své touhy stát se štíhlými. Vědci nabízejí 40 minut chůze denně, pamatujte si tuto hodnotu.

Aplikace je díky své slávě nainstalována jak na Android, tak na iPhone. Když hlavní konkurent uzná úspěch soupeře a využívá jejich vývoj. MI fit nyní chlubí App Store, iPhone a iPad jsou s ním dokonale v kontaktu.

Myslím, že ani při stahování ani instalaci budete mít problémy. Další akce:

 • První spuštění, pro úspěšný vchod potřebujete účet MI. Pokud jste nainstalovali aplikaci do telefonu Xiaomi, pak se automaticky zakopněte, pro jakékoli jiné zařízení budete muset na tomto odkazu zaregistrovat účet MI.
 • Všimněte si, že účet MI FIT, který bude používat aplikaci, se plně shoduje s účtem MI. Budete muset projít další navrhovanou identifikací, což naznačuje nezbytné pracovní programy nezbytné pro správnou provozu programu. Pohlaví, datum narození, váha, výška. Bude vám přiřazen další profil ID, který neodpovídá hlavnímu účtu MI. V budoucnu můžete vždy upravit profil, všechny následující vstupy procházejí automaticky, bez aktivace na vytvořeném účtu.
 • V nastavení nástroje najdete vazbu na fit Google a my chatujeme. Chcete.li to provést, přejděte do profilu a klikněte na možnost. Přidejte účet. Zde jsou všechna nezbytná nastavení, můžete provést inteligentní analýzu, spustit aplikaci na pozadí, umožnit oznámení o probuzení a mnohem více.
 • Hlavní obrazovka programu je stav, odráží váš stav v tuto chvíli, stejně jako všechna připojená inteligentní zařízení.
 • Funkční aktivita vám nabídne výběr fyzických cvičení: běh, chůze, cyklistika nebo cvičení v tělocvičně. Aktivovat to, co chcete dělat, a vidět výsledek vaší aktivity se měří v kilometrech.

Jak nainstalovat a nakonfigurovat program MI FIT do chytrých telefonů Xiaomi

Dnes existuje mnoho gadgetů a příslušenství, což jsou spolupráce Xiaomi nebo přímo všechna zařízení společnosti. Odborníci Xiaomi chápou, že pro větší pohodlí uživatele, který má dvě nebo více zařízení své značky, je nutné spojit všechny systémy do jednoho. Takže to udělali! Synchronizace nastává pomocí speciálních aplikací. V těchto pokynech zvážíme, jak používat aplikaci MI FIT (oficiální program od vývojáře technologie Xiaomi), kombinující váš smartphone s náramkem na fitness.

Chcete.li získat aplikaci, musíte přejít na Google Play, zadejte vyhledávací lištu „MI fit“, klikněte na tlačítko „Nainstalovat“, počkejte, až aplikace stáhne a nainstalujte aplikaci.

Otevřete aplikaci, klikněte na tlačítko „Vstup“, přijměte podmínky a polohu a zadejte účet MI (více o vytvoření účtu zde). Po úspěšném vchodu jsme nastavili parametry našeho účtu MI:

Nainstalujeme také požadovaný počet kroků denně a umožňujeme připojení aplikace k Bluetooth.

není, nainstalován, android

Dále jsme nabídnuti, abychom si vybrali zařízení, které musí být spojeno s aplikací. V současné době jsou k dispozici v Xiaomi, náramcích, hodinek, stupnicích a teniskách. Připomeňme, že máme fitness tracker Mi Band 2. Na jeho příklad a zvažte nastavení synchronizace.Uživatel si však musí vybrat svou verzi náramku.

Jakmile si vybereme „náramek“. Hledání zařízení se automaticky začíná. Po kliknutí na tlačítko na náramku jej aktivujte. Samotný smartphone hledá sledovač a pouze potvrzujete, správnost jeho akcí.

Poté se zobrazí zpráva, že vazba je dokončena a přesměruje se na stránku nastavení. S největší pravděpodobností po vázání smartphone zkontroluje přítomnost aktualizací a pokud existují, aktualizace. Chcete.li to provést, musíte mít v telefonu aktivní připojení k internetu a postupovat podle doporučení zobrazených na obrazovce smartphonu. Také si všimneme, že pro úspěšné připojení náramku k smartphonu musíte mít zařízení alespoň s charakteristikami: Bluetooth LE, Android 4.4, iOS 7.

Nyní můžete použít zakoupené zařízení ekosystému Xiaomi zakoupené v plném rozsahu. Aplikace vám pomůže sledovat počet schválených kroků, pozorovat váš puls a spát. Můžete také nakonfigurovat oznámení aplikací, příchozích hovorů, zpráv, alarmu a odemknutí obrazovky pomocí náramku. A na kartě „Profil“ můžete nakonfigurovat svůj osobní účet, upravit cíle aktivity, konfigurovat aktualizace, nastavit použitá měření.

Přejeme vám příjemné a užitečné použití! A při hledání zajímavých informací o vaší milované značce Xiaomi, podívejte se na náš Xistore.Podle.

Nástroje MI Band

Tools Mi Band. Toto je název programu na trhu. Výhody konfigurace oznámení zdarma jsou. Lze je nakonfigurovat pro váš vkus. Změňte období oznámení (vytvořte určitý interval tak, aby během tříd se neodvádějí od cvičení), uveďte oznámení o hovorech (selektivně, pro každý kontakt nebo nastavte oznámení pro všechny předplatitele najednou), a také si prohlédněte zmeškané hovory Ihned po smartphonu bude v oblasti působení Bluetooth. Kromě všech toho, co bylo řečeno, můžete při provádění běžeckých cvičení nastavit režim, který vám nedovolí zastavit. V tomto případě bude náramek výrazně vibrovat, varování před nebezpečím ostrých zastávek po spuštění. Tato funkční komponenta vyžaduje pouze jeden uživatel. investice. Bude nutné zpočátku zaplatit určitou částku, aby byl povolen přístup ke stažení.

Typy chyb a jejich příčin

Existuje mnoho druhů chyb, kterým mohou uživatelé čelit:

 • Při registraci;
 • S autorizací;
 • Při připojení smartphonu s gadgety;
 • S výpočtem;
 • Při práci v programu na pozadí.

V každém případě se proto před provedením pokusu o obnovení služby vyskytují různé důvody, doporučuje se zjistit, jaký je problém problémem.

Chyba autorizace mi fit

Chyba při pokusu o zadání účtu je nejčastěji spojena s:

S povolením existují i ​​jiné příčiny obtíží, ale jsou mnohem méně běžné. V první řadě se proto doporučuje majitelé náramků MI Band pro kontrolu uvedených možností.

Chyba registrace

Chyba registrace je obvykle spojena se stejnými potížemi, díky nimž se MI Fit nedokázal vstoupit:

Méně běžně jsou systematické, ale snadno se rozpoznávají nesprávnou práci většiny služeb.

Nefunguje na pozadí

Nesprávná práce na pozadí obvykle nastává, když:

 • Instalace byla nesprávně provedena;
 • Nastavení gadgetu nebo smartphonu (nejběžnější volba) je nesprávně nastavena;
 • Paměť zařízení je přeplněná.

Chcete.li vyřešit, nejprve se doporučuje dostat z programu, vyčistit mezipaměť, odstranit zbytečné soubory a objekty a přihlásit se. Re

Došlo k chybě „restartujte Bluetooth“

Další situace, ve které MI fit nefunguje v pozadí, souvisí s případy, kdy se na zařízení objevila chyba „restartovaného Bluetooth“.

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

 • Obnovte Bluetooth. Na základě rady programu;
 • Ujistěte se, že se obě připojující zařízení „navzájem viz“;
 • Udržujte zařízení na dálku dostatečné pro udržení komunikace.

Chyba synchronizace

Chyba synchronizace je extrémně podobná výše popsanému a znamená komisi stejných opatření. Současně, pro připojení náramku nebo měřítka k smartphonu, je nutné, aby jejich komunikační kanály zůstaly v aktivním stavu. Nejčastěji však k potížím se synchronizací dochází, když je technika odstraněna od sebe na dálku, která neumožňuje vytvořit spojení.

Chyba aplikace

Takový problém způsobují 3 důvody:

 • Systémové selhání telefonu (vyřešeno restartováním);
 • Zastaralá verze programu (stačí nainstalovat novou, aktuální verzi);
 • Nesprávné práce služby, která vyžaduje její odstranění a opětovné zatížení.

Je důležité zdůraznit, že selhání je nejčastější příčinou všech obtíží, které vzniknou, takže první věc při setkání s jakýmkoli problémem se doporučuje znovu načíst.

není, nainstalován, android

Chyba připojení k síťovému a náramku

Pokud se aplikace nepřipojí k síti, musíte se ujistit, že požadovaná síť existuje, a vytvořit ji na vašem Androidu. Pokud je potřeba. Po zajištění existence sítě byste měli zkontrolovat, zda je k ní připojen fitness tracker. Jinak jej musíte připojit a opakovat pokus o vytvoření připojení.

Problém s posouzením těla

V situacích, kdy hodnocení těla v MI Fit nefunguje nebo funguje nesprávně, byste měli zkontrolovat správnost nastavení smartphonu a programu. Při absenci chyb se doporučuje zjistit, zda je aktualizace nutná k vytvoření. Pokud je služba aktualizována, nebude obtížné problém vyřešit.

Aplikační interais

Integrace programu je velmi jednoduchá a intuitivní. Hlavní nabídka je rozdělena na tři karty: školení, přátelé, profil.

Karta „Training“ je zase rozdělena do 4 podnaží:

Karty pro chůzi, běh a cyklistiku jsou navrženy tak, aby monitorovaly tyto typy aktivity pomocí modulu smartphonu GPS. Zde bude opravena trajektorie pohybu na mapě, rychlosti, vzdálenosti, tempu, trvání atd.D.

Sekce „Status“ shromažďuje všechna data o činnosti, snu, pulsu atd.D.

Dotykem jednoho z parametrů přechod na stránku s podrobnými statistikami podle konkrétního ukazatele aktivity.

Kroky, vzdálenost a kalorie

Na hlavní stránce můžete vidět kruhový diagram cíle plného času po schodech, počet kroků prošel za den a zbytek k dosažení cíle. V podrobných statistikách si můžete prohlédnout počet kroků od hodin, vzdálenost ujetá a spálená kalorie. Za posledních 30 dní je také analýza aktivity a seskupení statistik ve dnech, týdnech a měsících.

V této nabídce jsou k dispozici informace o stavu spánku za poslední noc:

 • Čas usínání;
 • A probuzení;
 • Celková doba spánku;
 • Pomalý spánek;
 • Fáze rychlého spánku;
 • Momenty probuzení.

Pod grafikou můžete vidět analýzu spánku a tipy, jak zlepšit jeho kvalitu. Stisknutím tlačítka „Historie“ ve spodní části integrace se provádí statistika přechodu na spánek pro veškeré předchozí použití.

V této části si můžete prohlédnout všechna data na srdeční frekvenci:

Přejděte na data na předchozí dny, kdy můžete s přejetím na obrazovce vpravo doprava.

Je zřejmé, že samotný náramek neví, jak určit hmotnost, takže jeho záznam je prováděn ručně stisknutím speciálního tlačítka. Můžete přidat několik uživatelů najednou a přepnout mezi ně.

Aplikace vypočítá BMI, indikátor postavy, perfektní váhu a také ukazuje graf změny vaší hmotnosti.

Druhá karta integrace MI Fit. „Přátelé“

Tato služba vám umožňuje přidat své přátele a členy rodiny, sdílet s nimi jejich úspěchy a sledovat jejich úspěchy. Přátelé můžete přidat naskenováním kódu QR na pozvání na účtu ID. Tato funkce také umožňuje vyměňovat zprávy a „pozdravy“.

Mi fit a iPhone

Sláva čínských výrobců oslovila uživatele významnějších zařízení na platformě iOS, a proto se MI Fit objevil v App Store (Application Market on iOS).

Můžete se připojit k iPhone a iPad všech stejných zařízení. Pozitivní kvalita aplikace na obou popsaných platformách je, že je neustále aktualizována a upravena, čímž se zvyšuje efektivnější.

Nastavení ruského na MI Band 5 od Evropské (globální) verze

Model pro Evropu lze rozlišit balením.

není, nainstalován, android

Ani globální model při prvním začlenění nebude Rus. Objeví se po připojení a aktualizaci softwaru náramku.

V aplikaci MI FIT otevíráme „profil“. Vyberte „Fitness Bracelet“. „Jazyk“. „Ruština“. Klikněte na „Uložit“. Jazyk by se měl změnit.

Pokud v seznamu jazyků není žádný Rus (jako mnoho dalších), pak jste neaktualizovali firmware náramku nebo máte náramek pro čínský trh (čteme dále).

Chyby a jejich rozhodnutí při registraci účtu

Jedním z rozšířených problémů, s nimiž se uživatelé mohou setkat, se snaží vstoupit na účet, je chyba autorizace. Důvody jsou odlišné a všechny jsou vyřešeny:

 • Poruchy na programovém serveru, ke kterému jen zřídka se stane. Xiaomi jde vyřešit problém z několika minut na hodinu;
 • Problémy s KESH. Chcete.li obnovit práci, musíte jít do nastavení aplikace a vyčistit mezipaměť;
 • Odmítnutí přístupu k serveru. Porucha může nastat v důsledku bloků IP adres, které program používá k přenosu dat. Chcete.li jej odstranit, musíte jej nainstalovat a aktivovat v nastavení klientů VPN, je lepší dát zemi Singapur nebo Gong Cong;
 • Pokud aplikace letí, může být opětovné načtení smartphonu řešením.

Chyba během registrace zřídka se vyskytuje, nejčastěji kvůli vině poskytovatele internetu. K obcházení omezení se doporučuje nepoužívat zákazníky ruské pošty.

Problémy mohou být také způsobeny vstupem nesprávných dat:

 • Heslo je zadáno Cyrillic, nemá čísla, kapitálová písmena;
 • Capchal je nesprávně zaveden;
 • Uživatel nesprávně naznačil zemi bydliště.

Pokud problémy s registrací a vstupem do MI fit nemohly být vyřešeny ve výše uvedených metodách, můžete problém nahlásit na podporu Xiaomi. Zpravidla rychle najdou příčinu nesprávné práce a navrhují nejlepší možnost pro jeho eliminaci.

Přítomnost účtu MI je důležitou potřebou každého vlastníka smartphonu nebo Xiaomi zařízení. Pouze jeho přítomnost nám umožní používat funkčnost MIUI a také celou řadu dalších příslušenství, které vám umožní sledovat fyzickou aktivitu. Proces registrace je poměrně jednoduchý a připojení a konfigurace dalších zařízení trvá trochu času a nevyžaduje zvláštní dovednosti. dokonce i dítě se s tím vyrovná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS