Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7. Windows Embedded Compact 7

Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7

Windows Embedded Compact 7 je komponentizovaný operační systém v reálném čase určený pro zařízení s malými nohami na okraji podnikových sítí. S podporou architektur X86 a ARM umožňuje Windows Compact 7 Insedded Compact 7 zařízení využívat nejnovější inovace v hardwaru a vybavuje vývojáře a výrobce zařízení nástroji, které potřebují k vytvoření svižných inteligentních systémových řešení třídy podnikové třídy, a zároveň zkracují dobu na trhu.

Témata o systému Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7

Má někdo skript / malý nástroj, který může měnit časové servery na 1500 klientů? Všichni mají různá hesla

Zveřejnění návnady pro vyhledávače, které pomáhají ostatním s tímto problémem. Instalace Windows Update KB3083710 na HP T610 Windows 7

How to deploy and run a Windows Embedded Compact 7 image

Ahoj všichni, snažím se mapovat síťovou jednotku na standardním stroji pro vestavěný Windows. Stroj má dva profily,

Může mi někdo prosím říct, jaké modely tenkého klienta z HP nebo Dell si mohu koupit, které přicházejí standardní skladem s systémem Windows Embedded

Ví někdo, jak blikat ROM HP T5725 Thin-Client? Nejlépe s vložením wince/Windows a ne s HP Debian

Ahoj. Jsem v procesu vývoje vlastního obrázku pro nového klienta HP T620 s Windows Embedded Standard 7. nejsem si jistý

Projekty, které zahrnují Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7

Vytvořil několik s.U.PROTI. První respondentní vozidla pro agentury prostřednictvím L.A.R.C.Ó.Str.Str. Také nasadil dva datová centra (e.Ó.C.)

Technologie, která měla být vyřazena v budoucím úsilí, se rychle stala dalším naléhavým projektem, ve kterém by tato zařízení přijímala. upgrade?

Měl jsem za úkol migrovat serverovou místnost z 1 oblasti podnikání na druhou, zatímco jsem to udělal, cítil jsem pro mě perfektní příležitost upgradovat / přehodnotit některé servery.

Spuštěn vložený kapesní počítač Windows CE nebo Windows? Je čas upgradovat

Pokud ve svém pracovním postupu používáte mobilní zařízení (zejména drsná zařízení), je pravděpodobné, že je operační systém na vašem zařízení. Ve společnosti Abetech vás rádi informujeme o nejnovějších trendech v oboru. Takže jde nahoru! Počínaje rokem 2018 a uzavření v roce 2020, společnost Microsoft upustí od podpory více verzí jejich kapesního operačního systému.

Které verze jsou ovlivněny?

Zde jsou postižené verze a jaká data můžete očekávat, že ztratí podporu od společnosti Microsoft:

Prodloužená data o podpoře

 • Vložení systému Windowd CE 6.0. 4/10/2018
 • Vložení systému Windows Handheld 6.5. 1/14/2020
 • Windows Embedded Compact 7. 4/13/2021

Pokud některá z vašich nasazených zařízení provozují tyto operační systémy, věnujte zvýšenou pozornost těmto informacím. V současné době není třeba panikařit, ale jakmile tato data přicházejí a odejdou, riskujete ztrátu přístupu k upgradu firmwaru a případně se setká s problémy s kompatibilitou s aplikacemi na mobilních zařízeních. Stále budete moci používat svá zařízení, ale uvědomte si, že nový software a funkce může být nepodporován nebo dokonce nekompatibilní s vaším zařízením. Navíc, moderní vývojové nástroje již nebudou podporovat tyto starší operační systémy.

Plánujte dříve než později než později

Tato data se mohou zdát daleko, ale rozhodnout se upgradovat vaše kapesní operační systémy může trvat déle, než si myslíte. Při upgradu hardwaru se často účastní více týmů (a to znamená více zúčastněných stran). Vývoj a nasazení softwaru není jednoduchý úkol.

Musíte se ujistit, že nový operační systém je podporován vašimi aktuálními mobilními zařízeními nebo se rozhodnete upgradovat na nový hardware. Naštěstí Abetech zkusil techniky, kteří vás tento proces mohou projít. Proces výběru správného zařízení a získání souhlasu z těchto více zúčastněných stran může trvat až 12 měsíců, nebo někdy déle, takže čím dříve začnete, tím lépe, tím lépe.

Partnerství pro budoucnost

Ve společnosti AbeTech rádi používáme naše 25leté zkušenosti a odborné znalosti, abychom klientům pomohli přijímat inteligentní obchodní rozhodnutí. Naši zástupci služeb jsou tu, aby se ujistili, že máte co nejvíce bezproblémový přechod upgradu. Chcete.li začít, obraťte se na jednoho z našich znalých podpůrných zaměstnanců. Abetech je více než jen hardwarový poskytovatel; Jsme vaším konec do konce pro skenování, označování a potřeby produktivity, dnes a do budoucnosti.

Vývoj vestavěného kompaktního 7 Windows ve Windows 10

Gareth Emslie. 30. dubna 2017

Ačkoli následující scénář funguje, mějte na paměti, že není nutně podporován společností Microsoft, použijte informace na vlastní riziko. Je důležité si uvědomit, že oficiální podpora pro Visual Studio 2008 končí 10. dubna 2018.

Nedávno jsem strávil čas pohledem do tohoto scénáře, kolega mě ukázal na příspěvek na fórech MSDN, kde uživatelé dostali obrázek WEC 7, aby se s Hyper-V na Windows 10.

Takže jsem si myslel, že to zkusím, a po konečné práci jsem se rozhodl to zdokumentovat, abych mohl tento článek v budoucnu odkazovat. Mým cílem bylo spustit mé obrázky WEC 7 v nejnovějším a největším hypervisoru okna I.E. Hyper-v. Mějte na paměti, že virtuální počítač funguje dobře ve Windows 7 Hyper-V hostujícím VM a až dosud jsem provedl testování vývoje.

Kroky vysoké úrovně, které jsem provedl, byly následující:

 • Nastavení sítě Hyper-V.
 • Vytvořte síťový přepínač NAT.
 • Nainstalujte konfigurovat server DHCP.
 • Nainstalujte Visual Studio 2008 s SP 1
 • Nainstalujte Windows Embedded Compact 7
 • Vytvořte klon BSP na základě virtuálního PC BSP
 • Vylepšení pro použití s ​​Hyper-V
 • Vytvořte virtuální stroj
 • Spusťte VM ke stažení OS obrázek

Tady to jde, jedná se o podrobné kroky, které jsem provedl, abych získal své vložené prostředí kompaktního vývojáře migrované na Windows 10

 • Aktualizace tvůrců systému Windows 10 –1703
 • Visual Studio 2008 Pro SP1
 • Windows Embedded Compact 7 s aktualizací leden 2016
 • DHCP pro Windows

Nastavení sítě Hyper-V

Překlad síťové adresy nám umožňuje definovat soukromý rozsah IP adres pro naše VM, přičemž provoz bude přesměrován prostřednictvím našeho síťového rozhraní hostitelských strojů, to spolu s serverem DCHP nám umožňuje přidělit jednotlivé soukromé IP našim VM a také jim umožňuje přístup k přístupu na veřejný internet. Nat zde není přísně nezbytný, ale toto je můj preferovaný způsob konfigurace vytváření sítí pro mé virtuální stroje.

Počáteční podpora sítě NAT byla přidána do výročí aktualizace vydání systému Windows 10, ačkoli byla v jeho použití určitá omezení Viz schopnosti a omezení Blog WinNAT. V aktualizaci tvůrců vydání Team Windows se mimo jiné výrazně zlepšila podpora NAT o podporu a přidával podporu a přidal podporu Pro více sítí NAT.

1.1 Vytvořte sítí NAT Network Add Switch

V nabídce Start Windows vyhledejte kliknutí pravým tlačítkem a vyberte „Spustit jako správce“

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image528.PNG)

Jakmile se konzola PowerShell otevře spusťte následující příkazy.

Vytvořte novou síť NAT s názvem „VMNAT“ a velkým rozsahem soukromého IP adresy 10.10.0.0/17

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image514.PNG)

Vytvořte nový interní virtuální přepínač

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image515.PNG)

Odstraňte výchozí konfiguraci IP adresy pro nový přepínač

Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7. Windows Embedded Compact 7

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image516.PNG)

Získejte index rozhraní pro síťový adaptér přiřazený k novému přepínači

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image517.PNG)

Vytvořte novou IP adresu v rozsahu NAT vytvořené výše

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image518.PNG)

Nyní jsme připraveni pokračovat v přidání místního serveru DHCP, mohli bychom také přeskočit krok „Přidat místní DHCP“ a přiřadit statické IP každému VM bez konfigurace serveru DHCP.

1.2 Přidejte místní DHCP

Pro DHCP používám pro Windows jednoduchý server DHCP pro Windows, chtěl jsem jednoduchý a lehký způsob instalace konfigurace místního serveru DHCP a tento nástroj splňuje tyto potřeby.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image519.PNG)

Stáhněte si a extrahujte nejnovější verzi DHCP pro Windows, extrahuji ji někde centrální jako složka programových souborů.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image520.PNG)

Klikněte pravým tlačítkem a spusťte „dhcpwiz.EXE ”nástroj jako správce pro spuštění průvodce nastavením, klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image521.PNG)

Zobrazí se dostupné síťové karty, vyberte síť „Vethernet (Virtual Machines NAT)“, kterou jsme vytvořili dříve.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image522.PNG)

Ponechte výchozí hodnoty pro podokno protokolů podpůrných protokolů klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image523.PNG)

Zanechte výchozí konfiguraci pro DHCP, rozsah by se již měl spojit s vaším síťovým rozhraním IP klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image524.PNG)

Klikněte na „Advanced“. Přidejte své oblíbené veřejné servery DNS, v tomto případě používám Google a nastavte výchozí bránu do vaší IP IP.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image525.PNG)

Klikněte na „Napište soubor ini“ Tr Bude přetrvávat nastavení, která jste nakonfigurovali pomocí průvodce, klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image526.PNG)

Existují dva způsoby, jak spustit server DHCP, raději jej nainstaluji jako službu Windows. Klikněte na Službu. nainstalujte a poté službu. spusťte. Pokud máte svůj firewall povoleno klikněte na Konfigurace v sekci výjimky brány firewall.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image527.PNG)

Nastavte nástroje pro vývojáře.

V této příručce nainstaluji nástroj na stejný stroj, ale protože ráda ponechávám pouze nejnovější verzi Visual Studio nainstalovanou na mém počítači, je moje preference nainstalovat nástroj pro vývojáře v hostujícím VM (může být Windows 7 nebo Windows 10 host).

Chcete.li nainstalovat Windows Embedded Compact 7, musíte splnit následující požadavky.

2.1 Nainstalujte Visual Studio 2008

Na základě požadavků musíme nainstalovat Visual Studio 2008 se SP1 a musí to být profesionální nebo vyšší SKU.

Spusťte instalační program Visuals Studio 2008, klikněte na instalaci vizuálního studia

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image532.PNG)

Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7. Windows Embedded Compact 7

Pro jednoduchost jsem vybral možnost výchozí instalace

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image533.PNG)

Počkejte na dokončení instalace klikněte na Další. Všimněte si, že budete informováni o různých otázkách kompatibility instalačního programu.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image534.PNG)

Po dokončení instalace uzavřete průvodce instalací.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image538.PNG)

Nyní byste měli být připraveni nainstalovat Windows Embedded Compact 7

2.2 Nainstalujte vložené Windows Compact 7

Vložte instalační média WEC 7 a spusťte instalační program, klikněte na Začněte instalovat.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image529.PNG)

Přijměte podmínky podmínek a klikněte na další

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image535.PNG)

Zadejte svůj produktový klíč Klikněte Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image536.PNG)

Chcete.li snížit instalační stopu, vyberu vlastní instalaci a kliknu na další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image552.PNG)

Vyberte následující komponenty pro instalaci Klikněte na Další:

 • Tvůrce platformy
 • Nástroje Silverlight
 • En dokumentace
 • Sdílený zdroj
 • X86 Architektura

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image553.PNG)

Nechte výchozí nastavení, abyste nevytvořili rozvržení offline, klikněte na Další

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image554.PNG)

Přijměte eulu a klikněte na další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image555.PNG)

Počkejte na dokončení instalace klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image556.PNG)

Kliknutím na dokončení zavřete instalační program.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image557.PNG)

Tento scénář byl testován s aktualizací v lednu 2016, minimálně bychom měli používat tuto verzi produktu Viz Microsoft ke stažení ke stažení aktualizace. Po stažení nainstalujte aktualizaci.

Vytvořte návrh OS

Spuštění obrázku WEC 7 v Hyper-V vyžaduje provedení specifických změn ve virtuálním PC BSP, spíše než tyto změny na tomto vestavěném BSP. Upřednostňuji to klonovat a přizpůsobit klonovaný BSP-mým cílem je vytvořit minimální životaschopný design OS, který bude běžet v Hyper-V. Podrobné kroky pro vytvoření návrhu operačního systému naleznete následující série blogových příspěvků na Embedded101.com.

3.1 klon bsp

Otevřete Visual Studio 2008 Klikněte. Builder platformy. klon BSP, v dialogu klonu zadejte následující informace.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image539.PNG)

Klonovaný BSP lze vidět níže ve složce platformy

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image540.PNG)

Musíme provést menší změnu na platformě.BIB “, viz změny níže

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image541.PNG)

3.2 Vytvořte nový návrh operačního systému

Soubor. nový projekt a vyberte OS Design, zadejte název svého nového projektu.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image543.PNG)

Zobrazí se průvodce tvorbou, klikněte na další

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image544.PNG)

Vyberte nově vytvořené Hyper-V BSP, klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image545.PNG)

Vyberte šablonu návrhu průmyslového ovladače

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image546.PNG)

Vyberte následující aplikace Media Klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image547.PNG)

Ponechte výchozí hodnoty pro síť klikněte další

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image548.PNG)

Kliknutím na dokončení vytvořte svůj projekt

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image549.PNG)

Přijměte další TC

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image550.PNG)

Po vytvoření projektu se zobrazí v Visual Studio 2008

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image551.PNG)

Dále musíme přidat funkce prostřednictvím katalogu, potřebujeme následující vybrané komponenty:

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image602.PNG)

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image603.PNG)

Klikněte pravým tlačítkem na projekt OS Design Project v Průzkumníku řešení a klikněte na Vlastnosti. Možnosti sestavení, deaktivace Kitl Kernel Debugging.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image629.PNG)

Customizing Windows Embedded Compact 7 BSP for Zynq7000 AP SoC

Posledním krokem je vytvoření našeho návrhu OS.

Přidejte Hyper-V hosta pro vestavěný kompaktní 7

Spustíme stahování obrázku do virtuálního zařízení přes Eboot, ale můžete také vytvořit samostatný VHD

4.1 Vytvořte virtuální stroj

Z nabídky Start Windows 10 Otevřete „Hyper-V Manager“ klikněte na Vytvořit nový virtuální stroj.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image619.PNG)

Vyberte jméno pro svůj nový virtuální stroj WEC7

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image620.PNG)

Vyberte generaci 1 a klikněte na Další.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image611.PNG)

Zadejte 512 MB pro spouštěcí paměť a deaktivujte dynamickou paměť.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image621.PNG)

Klikněte na další bez výběru síťového přepínače, uděláme to později.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image622.PNG)

Vyberte vzorek souboru VHD dodávaného s nástroji WEC7.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image623.PNG)

Kliknutím na dokončení vytvořte virtuální počítač

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image624.PNG)

Nyní musíme přizpůsobit nově vytvořené VM.

 • Nahraďte existující síťový adaptér za adaptér starší sítě
 • Vyberte přepínač „Virtual Machines NAT“, který jsme vytvořili dříve.
Microsoft Corporation Windows Embedded Compact 7. Windows Embedded Compact 7

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image617.PNG)

Kliknutím na OK uložíte naše nastavení.

4.2 Spusťte obrázek VM OS OS

Nyní jsme připraveni spustit naše virtuální stroje a stáhnout náš nově kompilovaný obrázek OS.

S Visual Studio 2008 SP1 náš návrh OS Otevřený, který jsme postavili v předchozí sekci

Klikněte pravým tlačítkem na VM ve správci Hyper-V a klikněte na Připojte se s konzolem VM Open Click Start, na spuštění našeho VM začne odesílat zprávy BootMet.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image625.PNG)

Ve Visual Studio se ujistěte, že máme (auto) ether zařízení vybráno na zařízení pro připojení na panelu nástrojů; Zobrazí se následující okno. Může to trvat chvilku, než bude zařízení detekováno, vyberte zařízení ze seznamu a klikněte na Použít.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image626.PNG)

Obrázek bude nyní stažen do zařízení.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image627.PNG)

Pokrok bude zobrazen v VS2008 v okně konzoly VM.

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image628.PNG)

Po dokončení stažení bude WEC spuštěna

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image633.PNG)

Tady jdete, takže nyní si můžete užít Windows 10 a stále se vyvíjet pro vestavěný kompaktní 7, samozřejmě se váš počet najetých kilometrů může lišit. pokud jde o tento scénář, neexistují žádné záruky a přestože to může fungovat, neexistuje způsob, jak zjistit, zda to bude i nadále fungovat o budoucích vydáních Hyper-V/Windows.

Dejte mi vědět vaše problémy s myšlenkou.

Tipy pro odstraňování problémů

Timeout TFTP

[![Obrázek] (Ghost_url/Content/Images/OM/Content/Images/2017/03/Image618.PNG)

Komunita soft-cor Tech

Vaše komunita pro hyper-škálovače, dodržování bezpečnosti a obsah pozorovatelnosti.

Windows Embedded Compact 7 je nyní k dispozici pro telefony, tablety atd

Zatímco společnost Microsoft tlačí Windows 7 a jeho nadcházející software Windows 8 jako řešení pro počítače tabletů, stejně jako počítače pro stolní a notebooky, má společnost také další operační systém, který se zdá být dnes pro tablety, telefony a další zařízení s nízkým výkonem lépe vhodnější pro tablety, telefony a další zařízení s nízkým výkonem například set-top-boxy nebo peněžní registry. Říká se tomu Windows Embedded Compact 7 a je oficiálně k dispozici dnes.

Operační systém je navržen tak, aby fungoval jako jádro pro zařízení včetně smartphonů, tabletů a dokonce routerů. Budoucí verze Windows Phone budou pravděpodobně postaveny na vrcholu vložené kompaktní 7 Windows, například.

Nejnovější verze vloženého kompaktního systému Windows podporuje čipy ARM a procesory X86 a MIPS. Je vybaven webovým prohlížečem založeným na Internet Explorer 7 s některými funkcemi IE7. A OS podporuje Adobe Flash 10.1 a Microsoft Silverlight.

Zatímco Microsoft opravdu netlačí Windows Embedded Compact 7 pro spotřebitelské tablety, nebyl bych překvapen, kdybychom to začne vidět, že se objeví několik, zatímco čekáme, až Windows 8 zasáhne ulice s podporou procesorů ARM.

Na druhou stranu Android v posledních několika letech prošel dlouhou cestu, takže jsem viděl pravidelné levné tablety a netbooky běžící starší verze Windows CE (kompaktní vydání), je to už nějakou dobu, co jsem od té doby “ viděl jakékoli produkty na základě této platformy. Není jasné, zda je to jednoduše proto, že Windows CE se cítí tak datovaný, nebo proto, že by výrobci raději chodili s operačním systémem Android s otevřeným a otevřeným zdrojovým kódem. což by mohlo být známkou toho, že Windows Compact Edition 7 nemusí získat mnoho trakce v prostoru pro spotřebitelské tablety.

Podpora liliputace

Primárními zdroji příjmů Liliputing jsou reklamní a přidružené odkazy (pokud kliknete na tlačítko „Shop“ v horní části stránky a koupíte něco na Amazonu, například dostaneme malou provizi).

Existuje však několik způsobů, jak web můžete podpořit přímo, i když používáte blokátor reklam a nenávidíte online nakupování.

Přispívat přes PayPal

Pokud používáte blokátor reklamy, jako je původ Ublock a vidíte vyskakovací zprávu ve spodní části obrazovky, máme průvodce, který vám může pomoci deaktivovat jej.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS