Můj účet v telefonu Nokia Lumia

Účet v telefonu Nokia Lumia

“ Windows Phone “ Nastavení účtu microsoft v telefonu nokia. Obnovení účtu Microsoft ve Windows Phone

Není žádným tajemstvím, že takzvaný uživatelský účet, který si vytvoří při registraci na oficiálních webových stránkách společnosti, hraje zásadní roli. Podívejme se však, jak změnit účet Microsoft, pokud to opravdu potřebujete. Otázky týkající se ztráty mobilního zařízení nebo legálnosti instalace softwarových produktů společnosti nebudou v tuto chvíli řešeny. Zaměřme se konkrétně na samotný „účet“.

Jak odstranit účet na zařízení lumia?

Ve smartphonu klepněte na nastavení účtu Nokia a podržte na něm prst. V zobrazené nabídce vyberte možnost Odstranit a odstraňte účet Nokia z telefonu.

 • Na ploše přejeďte z horního okraje obrazovky dolů a vyberte možnost VŠECHNA NASTAVENÍ
 • e-mailové účty přidat službu.
 • Klepněte na položku Účet Microsoft.
 • Nastavení účtu Microsoft
 • nakonfigurované v telefonu
 • Zadejte své telefonní číslo nebo alternativní e-mailovou adresu.

Jak vytvořit nový účet v telefonu?

Jak vytvořit účet Google ze smartphonu nebo tabletu Samsung

 • Připojení k internetu.
 • Otevřít nastavení.
 • Vyberte možnost „Účty a archivace“ nebo „Cloud a účty“
 • Vyberte možnost „Účty.
 • Vyberte možnost „Přidat nový účet“.
 • Vyberte možnost „Google“.
 • Dotkněte se možnosti „Vytvořit účet“.

Změna účtu

Připravte se na to, že je nutné obnovit tovární nastavení mobilního telefonu, takže veškerý obsah (fotografie, videa a hudba), SMS a aplikace budou smazány. Pokud chcete, můžete všechna data zálohovat synchronizací s počítačem. Kromě toho si možná budete muset znovu zakoupit software, hry a hudbu, takže rizika jsou vážná.

Jaký je tedy systém Windows phone pro změnu účtu microsoft?

 • Mobilní zařízení musíte k počítači připojit pomocí kabelu.
 • Zálohování hudby, fotografií a videí.
 • V seznamu aplikací stiskněte Nastavení. O zařízení.
 • Klepněte na možnost „Obnovit nastavení telefonu„, „Vymazat také kartu SD“. Tento krok je povinný pro odstranění všech souborů.
 • Jakmile se zobrazí varovná zpráva, měli byste výběr potvrdit kliknutím na „Ano“. Poté se budete moci vrátit do továrního nastavení.
 • Můžete restartovat telefon a provést požadovaná nastavení. Nyní se musíte k novému účtu přihlásit klasickým způsobem.

Nastavení účtu, účet Nokia. Uživatelská příručka k telefonu Nokia Lumia 520

Neexistuje žádný datový tarif, poplatky za data se mohou rychle zvyšovat.

Další informace o platných datových tarifech

kontaktujte svého poskytovatele síťových služeb.Přístup k datům ve službě OneDrive je možný na několika místech. V telefonu

Můžete vybrat fotografie a videoklipy z aplikace Fotografie nebo otevřít dokumenty Office

v rámci úřadu. Aplikaci OneDrive si můžete také stáhnout z obchodu pro

zobrazit a spravovat všechny typy souborů v telefonu.Na tabletu nebo počítači můžete spravovat svá data nebo přejít online do služby onedrive.com. buď

používat službu OneDrive a přistupovat k ní přímo z počítače. Pokud

OneDrive ještě není nainstalován, můžete si jej stáhnout a nainstalovat ze stránek

Tip: Pomocí aplikace OneDrive v počítači můžete jednoduše přetáhnout

nahrávání souborů do služby OneDrive ve správci souborů, jako je např

Průzkumník Windows nebo Finder a soubory se automaticky nahrají do služby OneDrive.

Nastavení účtuChcete-li držet krok s dobou, přidejte si do telefonu účty, které jsou pro vás důležité,

Například pro mediální služby.1. Na ploše přejeďte od horního okraje obrazovky dolů a vyberte možnost VŠECHNA NASTAVENÍ

Klepněte na možnost přidat službu, vyberte název služby a postupujte podle pokynů

Účet NokiaKlíčem ke službám Nokia je váš účet Nokia.Pomocí účtu Nokia můžete provádět následující akce Přístup ke službám Nokia z počítače nebo telefonu pod stejným názvem

účet, telefonu, nokia, lumia

Co je účet Microsoft (Windows Live ID)?

To může způsobit problémy při pokusu o nákup aplikací ve službě Windows Phone Marketplace. Abyste měli přístup ke všem funkcím systému Windows Phone a mohli nakupovat aplikace v Marketplace, musí být oblast v obou systémech stejná, nebo pokud se liší, musí být alespoň nastavena kompatibilně.

Například herní značku Xbox nelze vytvořit pro všechny regiony a země. Pokud při vytváření účtu Microsoft nemůžete vybrat stejnou zemi jako účet Microsoft, měli byste vybrat oblast nacházející se alespoň na jednom kontinentu.

Jen tak se vyhnete podivným konfliktům, jako jsou ty výše uvedené. Pokud se však dostanete do nepříjemné situace, jediným řešením je vytvořit si nový účet Microsoft a s ním spojenou novou herní značku Xbox. Pak je můžete používat ve Windows Phone a přepnout ze starého ID na nové.

Možnosti pro registrované uživatele na webových stránkách Nokia

Pokud již máte účet Nokia, stačí zadat stávající údaje. Obvykle se v pravém rohu v horní části webu nachází odkaz na registrační stránku. Po kliknutí se zobrazí formulář, který musíte vyplnit pomocí stávajícího uživatelského jména a hesla Nokia. Jedna věc je jistá: pokud jste si stránku Nokia zaregistrovali později než v roce 2011, budete muset do formulářů zadat svou e-mailovou adresu místo přezdívky. Pokud máte dlouhodobý účet, možná byste měli zvážit, zda si nepořídit nový. To souvisí s vazbou každého uživatele na e-mail. Dále si musíte vymyslet samostatné jméno, které bude viditelné na webových stránkách a fórech, kde si vytvoříte účet. Při tomto postupu se musíte ujistit, že zadané přezdívky jsou původní, protože již mohou být obsazené. Po této práci vám gratulujeme: nyní můžete komunikovat na fórech a využívat multifunkčnost svého účtu.

Existují však i případy, kdy zdroj vyžaduje zadání údajů uvedených na webu Nokia a uživatel tam vůbec nebyl a neprovedl žádnou registraci. Pak byste si měli vytvořit účet a pokračovat v registraci. Stránky, které tyto informace vyžadují, obvykle obsahují odkazy na oficiální zdroje společnosti Nokia, kde si můžete účet nastavit a plně jej využívat.

Po nastavení budete mít přístup ke všem zařízením a službám Nokia pouze pomocí uživatelského jména a hesla Nokia.

Pokud vlastníte zařízení Apple, pravděpodobně používáte iTunes. Musíte se však zaregistrovat ve službě AppleID, abyste zjistili, co software umí a jak obchod používat. Pokud tam ještě nejste autorizováni, vyplatí se to udělat co nejdříve. Je to stejně snadné jako vytvoření účtu Windows.

Co je operační systém Windows Phone?

Windows Phone je operační systém (OS) vyvinutý společností Microsoft výhradně pro použití v chytrých telefonech. Jedná se o třetí nejoblíbenější mobilní operační systém po systémech Android od společnosti Google a iOS od společnosti Apple a v Evropě je Windows Phone jedním z nejpoužívanějších chytrých telefonů.

účet, telefonu, nokia, lumia

Tento operační systém je nástupcem původní mobilní platformy společnosti Microsoft Windows Mobile. Na rozdíl od systému Windows Mobile jsou Windows Phone 8 (nazývaný také WinPho8) a jeho pozdější verze určeny spíše pro spotřebitelský než firemní trh a nahrazují tradiční vzhled operačního systému Microsoft Windows novým uživatelským rozhraním nazvaným Metro.

Interace Metro se skládá především z „Úvodní obrazovky“, která se skládá z „dlaždic“. odkazy na aplikace a funkce, které jsou dynamické a aktualizované v reálném čase. Design Metro byl odhalen také v systému Windows 8.

Stejně jako pro operační systém iOS od společnosti Apple, operační systém Android od společnosti Google a operační systém BlackBerry lze i pro systém Windows Phone od společnosti Microsoft vyvíjet aplikace třetích stran, které jsou k dispozici prostřednictvím služby Microsoft Marketplace pro mobilní zařízení. Společnost Microsoft neumožňuje aktualizovat starší verze systému Windows Mobile na Windows Phone 7 nebo Windows Phone 8 a tyto verze také nejsou zpětně kompatibilní s aplikacemi pro Windows Mobile.

Systém Windows Phone je snadno rozpoznatelný podle známého rozhraní. Plocha telefonu (domovská obrazovka) je zaplněna dlaždicemi, jejichž velikost lze neustále měnit a které slouží jako zástupci oblíbených aplikací nebo programů. Místo statických ikon však živé úryvky zobrazují informace v reálném čase. Například na liště e-mailové aplikace se zobrazí nepřečtené zprávy, zatímco ve fotogalerii se zobrazí prezentace fotografií.

Windows Phone je pravděpodobně nejjednodušší mobilní operační systém, který má jednoduché rozhraní a spoustu vestavěných příruček, které vás provedou všemi problémy a otázkami, které vás při používání smartphonu mohou napadnout.

Postup změny účtu Microsoft: Windows Phone

Účty určené pro mobilní zařízení nejsou tak jednoduché. Nyní několik slov o tom, jak změnit účet Microsoft ve smartphonu Nokia nebo jiném smartphonu se systémem Windows. Vezměme si jako příklad smartphony řady Lumia.

Při rozhodování o tom, jak změnit účet Microsoft v telefonu Lumia, byste měli nejprve obnovit tovární nastavení, pak použít oficiální webovou stránku a tam provést potřebné úpravy. Ukázalo se však, že je mnohem jednodušší vytvořit si nový „účet“ pomocí mobilního čísla, protože v tomto případě je to číslo, na které se odkazujete.

Na druhou stranu můžete přejít přímo ze smartphonu na oficiální stránky podpory Windowsphone a obnovit heslo.com do sekce nápovědy, kde se problém propojí s úpravou „účtu“. To je vše.

Jak jsme viděli výše, samotná otázka, jak změnit účet „Microsoft“, není nijak zvlášť obtížná. Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, pro které zařízení bude tato změna provedena. V našem případě může hrát klíčovou roli pouze chytrý telefon nebo tablet s kartou SIM, která odpovídá za účastnické číslo, protože počítačové systémy takové spojení nemají.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS