Mohu obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung?

Jak obnovit smazané fotografie z telefonu Samsung

Mnoho lidí neví, že je možné získat smazanou fotografii z telefonu zpět! Ve většině počítačových zařízení jsou všechny odstraněné soubory ve výchozím nastavení přesunuty do koše. Zařízení lze také nenávratně odstranit, ale je třeba to provést ručně. Koš je skutečně velmi důležitým a užitečným nástrojem, protože mnoho smazaných souborů se může stát nezbytnými, a pokud by neexistoval způsob, jak je obnovit, byl by to vážný problém. Většina telefonů však koš nepoužívá, protože vyžaduje další úložný prostor a telefon má na to omezení.

Většina fotografií pořízených telefonem je obvykle smazána, protože je jich pořízeno mnoho a zůstávají jen ty nejpovedenější. Při výběru nejlepších fotografií však může uživatel omylem smazat tu, kterou si chcete ponechat. V takovém případě je třeba fotografii obnovit a pro nezkušeného uživatele se to zdá nemožné. Ale my vám řekneme, jak můžete obnovit smazané fotografie.

Důležité: Pokud zjistíte, že vaše mobilní zařízení začalo přerušovaně fungovat, nezapomeňte se včas obrátit na specialistu na opravy smartphonů Samsung. Tím telefon uchráníte před vážnějšími poruchami.

Zálohování a obnovení dat telefonu Android pomocí účtu Samsung / Google

Pokud nevíte, jak zálohovat data telefonu se systémem Android nebo jak je obnovit, podívejte se na níže uvedené pokyny.

Krok 1 Přihlášení k účtu Samsung / Google.

Krok 2 Přejděte na položku NASTAVENÍ UŽIVATELE A ZÁLOHOVÁNÍ.

Krok 3 Klepněte na účet Google nebo Samsung, který jste použili k přihlášení a zálohování dat systému Android, a poté vyberte e-mailovou adresu.

Krok 4 Klepněte na Synchronizovat vše.

obnovit, smazané, fotografie, zařízení, samsung

Krok 5: Vraťte se do sekce RECEIVE a RESERVE a stiskněte tlačítko Backup a Reset.

Krok 6 Zaškrtněte políčka Zálohování dat a Automatické obnovení.

Pokud jste zaškrtli políčko Automatické obnovení, data aplikace se automaticky obnoví po přihlášení k účtu, který jste použili k zálohování dat.

Většina uživatelů Samsungu nemá možnost pravidelně zálohovat data telefonu se systémem Android. Budou tak muset čelit riziku ztráty dat bez možnosti jejich obnovy.

Dokážete si představit, že ztratíte všechna data v telefonu se systémem Android, ale nevíte, jak je ze zařízení se systémem Android získat zpět??

obnovit, smazané, fotografie, zařízení, samsung

Myslíte si, že byste o tato data mohli navždy přijít??

Nebojte se, vždycky existuje cesta ven. Ztracená nebo smazaná data nejsou ve skutečnosti smazána nebo zcela zmizí.

Při mazání je jako místo k opětovnému použití označeno pouze místo obsazené souborem, ale smazaná data jsou stále k dispozici.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

 • Snadné obnovení fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
 • Náhled dat před obnovou.
 • K dispozici jsou data z telefonu se systémem Android a data z karty SD.

K jejich získání zpět potřebujete nástroj pro obnovu Samsung.

Jak obnovit data z paměťové karty Samsung

Pak je třeba zvolit správný nástroj pro obnovu paměťové karty. Zde vám představujeme FoneLab Android Data Recovery.

Je to nástroj třetí strany, který dokáže prohledat všechna data nebo určité části telefonu nebo tabletu se systémem Android. A můžete selektivně obnovit fotografie, zprávy, videa, kontakty a další data. To vám ušetří čas a umožní rychlé a bezpečné obnovení dat. Podívejte se prosím na níže uvedený návod, jak používat tento software pro obnovu paměťových karet.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

 • Snadné obnovení fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
 • Náhled dat před obnovou.
 • Dostupná data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte program FoneLab Android Data Recovery a spusťte jej v počítači.

Krok 2 Zapnutí režimu ladění USB v telefonu Samsung. Pokud nevíte, jak to udělat, postupujte podle níže uvedených pokynů podle svého operačního systému.

Pro Android 2.Verze 3 nebo starší: přejděte do Nastavení. Vývoj. Ladění USB.

Pro Android 3.0. 4.1: Přejděte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Pro Android 4.2 nebo novější: Klikněte na Nastavení. O telefonech a poté klikněte na kartu Číslo sestavení pro Time 7, dokud se nezobrazí zpráva „Jste v režimu pro vývojáře“. Pak se vraťte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Krok 3 Zaškrtněte políčka vedle položek Galerie, Knihovna obrázků a klepnutím na tlačítko Další pokračujte dál. Pokud chcete zkontrolovat všechny podrobnosti o telefonu, můžete v dolní části okna vybrat možnost Vybrat vše.

Krok 4 Chcete-li získat právo skenovat data z paměťové karty, klepněte na možnost Povolit / Udělit / Autorizovat, jakmile se v telefonu zobrazí. Pokud to nefunguje, klikněte na tlačítko Opakovat v pravém dolním rohu okna.

Krok 5 Po dokončení skenování zkontrolujte galerii a knihovnu obrázků v levém podokně. Kliknutím zobrazíte tyto fotografie a poté vyberete položky, které chcete z paměťové karty obnovit, a nakonec stisknete tlačítko Obnovit.

Mějte tedy na paměti, že FoneLab Android Data Recovery umožňuje bez problémů obnovit různá data z různých telefonů se systémem Android. Obnovení smazaných kontaktů z telefonů Samsung Galaxy a obnovení smazaných videí z telefonů Samsung Galaxy Note / Edge je s tímto softwarem mnohem snazší.

Po úspěšné instalaci můžete získat bezplatnou zkušební verzi 30 na jeden den, ale s omezenými funkcemi, ale doporučuje se mít registrovanou, abyste získali všechny funkce.

Například obnovit smazané kontakty v telefonu Samsung a uložit je ve formátu VCF / CSV / HTML do počítače. Umožňuje také načítat zprávy WhatsApp a další zprávy z telefonu a paměťové karty. Pokud chcete získat soubory zpět do svého telefonu se systémem Android, FoneLab Android Data Recovery to dokáže také.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android můžete obnovit ztracená/smazaná data iPhonu, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

Software třetích stran

Na trhu existují dobré možnosti softwaru pro obnovu dat, ale situace je taková, že ve většině případů je k dispozici pouze náhled zdarma, zatímco vývojáři navrhují zakoupení samotné funkce obnovy. Navíc máte větší šanci najít obrázky v původní kvalitě díky hloubkovému skenování, které je možné pouze na zařízeních s rootem. Pokusíme se najít smazané fotografie pomocí bezplatné aplikace Disk Digger.

  Spusťte software a pokud je zařízení bez ROOTu, klikněte na „Spustit jednoduché vyhledávání obrázků“. Takové vyhledávání najde pouze náhledy fotografií v nižším rozlišení.

Pokud chcete, můžete změnit parametry skenování. zadat minimální velikost souboru a zvolit přibližné datum vymazání snímků.

Kromě toho můžete vyhledávat fotografie pomocí aplikace EaseUS MobiSaver for Android Free, která umožňuje obnovit data zdarma, ale po jednom souboru. Jak tento program používat, jsme již ukázali v jiném článku, když jsme obnovili smazané kontakty z Android smartphone.

Jak obnovit smazané soubory v systému Android pomocí speciálního softwaru

K rychlému provedení operace obnovy ztraceného obrázku nebo jiného souboru pomůže řada speciálních programů. Můžete si ji stáhnout a nainstalovat na Google Market. Zde jsou nejoblíbenější aplikace, které jsou uživateli vysoce hodnoceny a mají velký počet stažení a instalací.

Aplikace DiskDigger

DiskDigger se snadno naučíte a má bezplatnou verzi, kterou můžete použít k vyhledání a obnovení starých fotografií a videí v telefonu.

Jak obnovit smazané fotografie z telefonu Samsung pomocí počítače

Pokud je majitel přesvědčen, že fotografie byly z chytrého telefonu trvale odstraněny, tedy že neskončily v koši nebo na serveru cloudového úložiště, bude proces obnovy trvat déle. Vrácení fotografie v takové situaci je navíc spojeno s vážnými sankcemi. Bude muset stahovat další software a spolupracovat s dosud neznámými programy.

Po konečném vymazání není vždy možné obnovit původní stav obrázků. Často se jedná o miniatury ponechané v paměti RAM smartphonu. To znamená, že automaticky zachytí obraz obrazovky odpovídající jejímu rozlišení. Nicméně pokud se obrátíte na počítač, můžete se záměrné kompresi fotografie vyhnout. Musí však splňovat všechny požadavky příručky.

V počítači si musí majitel zařízení Samsung stáhnout speciální aplikaci, protože výchozí funkce systému Windows ani jiného operačního systému neumožňují obnovení smazaných souborů. Ze všech programů dostupných na internetu si zvláštní pozornost zaslouží následující programy:

Doporučujeme stahovat tyto aplikace pouze z oficiálních stránek vývojáře. Při stahování z pirátských stránek se uživatel vystavuje riziku, že narazí na falešný program nebo program infikovaný viry.

Všechny výše popsané aplikace fungují na podobném principu. V našem případě byl použit program Android Data Recovery. Algoritmus je však stejný i pro jiný software. Bez ohledu na zvolenou aplikaci je tedy třeba postupovat podle jednotlivých pokynů:

 • Stáhněte si a nainstalujte software do počítače.
 • Připojte telefon k počítači.
 • Spuštění aplikace.
 • Klikněte na „Android Data Recovery“.

Chcete-li zvýšit šance na obnovení smazaných fotografií, doporučujeme v nastavení telefonu Samsung otevřít funkci ladění USB.

V navrhovaných pokynech vás musely zaujmout 2 věci:

Začněme prvním bodem. Skutečnost, že navrhovaný software pro obnovu dat Android nezáleží na tom, jakou značku smartphonu potřebujete skenovat a obnovit data. Funguje na Huawei i Samsungu bez problémů.

Druhý bod si však zaslouží obsáhlejší komentář. Rootování. získání root přístupu k vašemu smartphonu. Operace je nutná pro zpřístupnění dalších funkcí majiteli mobilního zařízení. Ve výchozím nastavení se například nelze dostat do skrytých zákoutí paměti Samsung bez zakořenění. Místo, kam se ukládají smazané fotografie, je skryté před zraky uživatelů.

Měli byste si také uvědomit, že získání práv ROOT s sebou nese určité komplikace. Po zakořenění nelze smartphone vrátit do záručního servisu. Problémy by mohly nastat i při placení nákupů přes NFC, protože bankovní aplikace by si mohly myslet, že root je hack mobilního zařízení. Pokud vás to neodradí, neváhejte povolit přístup ROOT a obnovit fotografie. V opačném případě není vhodné riskovat.

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Android

Jednoduše přejděte na Play Market a vyhledejte tam bez uvozovek slovo „Super User“. Nalezená aplikace by měla být nainstalována.

Poté znovu otevřete službu Play Market a do vyhledávacího pole zadejte „data recovery“, opět bez uvozovek. Otevře se obrovský seznam aplikací. Všechny se týkají obnovy dat. Najděte a vyberte „DiskDigger photo recovery“.

 • Aplikace musí být nainstalována a zapnuta.
 • Stiskněte lila tlačítko a počkejte, až se spustí vyhledávání souborů.
 • Zobrazí se obrovský seznam smazaných souborů.
 • Najděte ten správný a po zaškrtnutí políčka jej obnovte pomocí tlačítka „Obnovit“.
 • V otevřeném okně systém nabídne cestu k uložení souboru. Systém navrhne nejlepší možnost.

Můžete přejít na verzi „Pro“. Ale ve skutečnosti je pro obnovení smazaných fotografií ze Samsungu dost této hotové verze, takže je lepší si nehrát.

Další, docela dobrá metoda je popsána ve videu.

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 97 305.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy pomocí služby Samsung Cloud, aplikace Fotky Google nebo softwaru pro obnovu MobiSaver od třetí strany. Smazané fotografie můžete obnovit prostřednictvím služby Samsung Cloud a Fotky Google pouze v případě, že jste do cloudu nahráli jejich kopie.

Otevřete nastavení systému Android. Klikněte na růžovou ikonu s bílým ozubeným kolečkem na panelu aplikací. Pokud jste nedávno zkopírovali data do služby Samsung Cloud, můžete je obnovit z telefonu.

Přejděte dolů a vyberte možnost Cloud a účty. Nachází se v dolní části stránky.

Přejděte dolů a vyberte možnost Fotografie. Pokud vyberete pouze jednu kategorii dat k obnovení, ostatní zůstanou nedotčeny.

Obnovení fotografií z telefonu Samsung ze zálohy

Pokud jste již dříve zálohovali svůj telefon se systémem Android do počítače nebo na pevný disk, můžete kopie těchto fotografií snadno přenést zpět do telefonu se systémem Android jednoduchým kliknutím.

Krok 1 Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB. Pokud jsou záložní soubory uloženy na pevném disku, je třeba je také připojit k počítači.

Krok 2 Otevřete složku telefonu se systémem Android a složku se záložním souborem a přetáhněte fotografie ze záložní složky do složky v mobilním telefonu.

Toto je vše o tom, jak obnovit fotografie z telefonu Samsung, můžete si vybrat jeden vhodný způsob podle svých potřeb. Máte-li další dotazy, zanechte prosím komentáře níže.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS