Nabíjení smartphonu prostřednictvím počítačových plusů a nevýhod

Co se stane, pokud účtujete smartphone z notebooku

Moderní telefony byly výrazně zlepšeny, ale uživatelé musí platit za nové funkce krátkým autonomním provozem. Pokud smartphone neustále používá pro zábavu, návštěvy internetu nebo telefonních hovorů je baterie obvykle vypuštěna po dobu půl dne (5-7 hodin).

Na obrazovce se zobrazí zpráva s požadavkem pro připojení zařízení do elektrické sítě a problém vzniká zde. často nejsou žádné volné vývody v okolí. Telefon můžete vždy nabíjíte z počítače nebo notebooku. stačí použít USB port. Zvažujeme výhody a nevýhody této metody.

Poplatek bez drátů

Módní trend v modelech vedoucích pracovníků mobilních průmyslu je použití bezdrátového nabíjení.

Nedostatek vodičů je vždy odvážný plus: méně zbytečné položky na stole, stejně jako absence kabelů a konektorů schopných selhání.

Chcete-li nabíjet miniaplikaci, stačí to dát na speciální stojan, po kterém se proces automaticky aktivuje, stejně jako při připojování „normálního“ kabelu.

V současné době je tato možnost poskytována pouze ve vlajkových modelech, jako například například Samsung Galaxy S8, ale také z „Státních zaměstnanců“ existuje příležitost využít tuto technologii.

Chcete-li to provést, musíte si koupit speciální adaptér připojený přes příslušný konektor, například osvětlení, pokud účtujete iPhone nebo MicrousB, pokud mluvíme o jakémkoliv modelu Android.

Nabíjení Smartphone přes počítač: Pros a nevýhody

Ulefone Armor X může být prvním chráněným smartphone s obrazovkou 18: 9 a bezdrátové nabíjení navzdory skutečnosti, že bezdrátové nabíjení tam bylo několik let, to ještě nebylo rozšířené. Ale nedávno se začíná měnit, a brzy se objeví další smartphone na trhu s funkcí bezdrátové nabíjení. Ulefone Armor X. Více informací.

Nabíjení telefonu s nenabíjením: Co potřebujete vědět? Původní blok a nabíjecí kabel může selhat nebo prostě ztratit, ale smartphone je stále nutný. V případě USB kabelu.

Xiaomi Redmi Note 5 a Redmi Note 5 Pro může být účtován rychle tento týden v Indii. Oznámení Xiaomi Redmi Poznámka 5 a Redmi Note 5 Pro. Ale během prezentace výrobce nevyhovil jednoho z důležitých rysů novinek. to je podpora pro rychlé nabíjení. Skutečnost existence této technologie byla potvrzena zástupcem společnosti v.

Naleznete způsob, jak účtovat smartphone baterii se vzduchem Hlavním problémem všech moderních smartphonů je relativně krátká životnost baterie. Téměř všechna mobilní zařízení musí každý den účtovat. V ostatních případech, kdy telefon nemusí být k nabíjení déle než dva dny, budou jeho rozměry

nabíjení, smartphonu, nevýhod

Našel způsob, jak účtovat smartphone baterii se vzduchem Hlavním problémem všech moderních smartphonů je relativně krátká životnost baterie. Téměř všechna mobilní zařízení musí každý den účtovat. V ostatních případech, kdy telefon nemusí být k nabíjení déle než dva dny, budou jeho rozměry

Apple AirPower Bezdrátová nabíjení: Datum zahájení prodeje a ceny v Rusku IPhone 8 Smartphone, iPhone 8 Plus a iPhone X v září 2017, společnost Apple zavedl bezdrátové nabíjení bezdrátového zaplacení vzduchu, které je schopno současně nabíjet bez použití vodičů Tři elektronická zařízení.

Které smartphony jsou udržovány nejčastěji, Apple a Samsung Smartphony představují téměř polovinu celkového počtu opravných zařízení. To vykazuje Kommerzant s odkazem na zdroje v průmyslu. Podle mezirokutorů publikace, absolutní vůdce s frakcí 29% v pořadí frekvence členění je IP.

Reverzibilní nabíjení Ulefoneer Power 3S umožňuje současně nabíjet čtyři Ulefone Power 3S Smartphony nejen vybavené výkonnou baterií, ale také podporuje reverzibilní funkci nabíjení a může být použita jako Pourebank pro jiná zařízení. Zajímalo by vás, jak se tato funkce chová v reálných podmínkách? Podívejme se! Přečtěte si více o tomto podvádě.

PowerLounge: Inteligentní sloupec a bezdrátové nabíjení pro smartphone na stránkách Indiegog Crowdfding Drží fondy PowerLounge. inteligentní sloupec umístěný v stánku pro smartphone s bezdrátovým nabíjením QI. PowerLounge je vybaven mikrofonem, Bluetooth 4 modulem.2, Wi-Fi a dynamika 7 wattů. V integrálním sloupci.

Apple AirPower Bezdrátový nabíjení může brzy jít na prodej dle japonské webové stránky Mac Otakara, Apple začne prodávat letecká bezdrátová nabíječka podložka příští měsíc. Publikace uvedla o „spolehlivých zdrojích“, což zřejmě potvrdilo schválení provedené dříve v únoru, jablko.

AirPower Bezdrátová nabíjení půjde na prodej na konci března v září 2017, to je půl před rokem před rokem, Apple prezentoval Airpower bezdrátové nabíjení na veřejnost, která je schopna nabíjet až tři elektronická zařízení. Během jejího oficiálního oznámení „Apple“, korporace slíbila, že ji spustí

Ulefone Armor X. Chráněný smartphone s bezdrátovým nabíjením a obrazovkami 18: 9 Bezdrátová nabíjení. slavná technologie. Není však příliš populární na mobilním trhu. Zařízení pomocí tohoto řešení, málo. Situace se však postupně mění pro lepší. Řekl, že dokazuje oznámení Ulefone Armor X. Toto je chráněný telefon.

Android Airpods: Aplikace ukazující úroveň sluchátek na nabíjení není tajemství, že mnoho vlastníků pro Android-Smartphone si užívají bezdrátových sluchátek „Apple“. Poměrně důležitý indikátor pro ně je rovnováha baterie, nebo spíše zbývající životnost baterie letenek z Apple. Za posledních několik měsíců ne.

Qualcomm volal smartphony s podporou pro rychlé nabíjení super-rychlé nabíjení 4.0 a 4.0 V současné době je procesor v Smartphone jeho nejdůležitější složkou, která je zodpovědná za mnoho akcí. Je postaven v něm nejen čip pro zpracování informací, ale také grafický akcelerátor, modem pro práci s mobilem

Když potřebujete účtovat smartphone? Správný přístup k baterii a implementaci jednoduchých požadavků na nabíjení smartphonu může výrazně prodloužit životnost baterie.

Kolik iPhone, iPad a počítače lze vázat na Apple ID: Kde sledovat, jak odstranit nepotřebné zařízení iTunes na Mac a PC umožňuje zobrazit seznam ID Apple Device ID, stejně jako odstranění zařízení, která již nejsou potřeba. Když jsou zařízení připojena k Apple iPhone, iPad, iPod Touch, Mac, počítače pod řízeným.

[Na reklamě] Ulefone Power 3S baterie nabíjí čtyři smartphony současně Není nic horšího než nejhorší, jak je vaše smartphone baterie klesána pod 20 procent. To se obvykle děje v nejvíce inopportune. To se nikdy nestane, pokud máte Ulefone Power 3S smartphone s obrovskou baterií pro 6350 mAh. Napájení 3S může použít.

Při teplotách pod 20 ° C Google Pixel 2 XL Smartphone nabíjení prudce klesá prudce včerejší, jsme opět hovořili o tom, že Smartphone Google Pixel 2 je nejproblematičtější v historii průmyslu. Nyní máme další důvod psát o tom, nebo spíše o starší model pixel 2 xl. Jak bylo známo, s poklesem teploty okolního zasedání.

UMIDIGI Z2, „KILLER“ iPhone X, nabíjení z bezdrátového nabíjení neuvěřitelně rychle v Iphone X Smartphone vydaném na konci roku 2017 je podpora pro bezdrátovou technologii nabíjení podle normy QI. Pokud se jedná o mobilní zařízení, stejně jako iPhone 8 a iPhone 8 Plus, poplatek od ne certifikované nabíječky, pak

Vědci se naučili účtovat smartphony na dálkových výzkumných pracovníkech z Washingtonské univerzity, vyvinul zcela nový způsob nabíjení smartphonů. S pomocí neviditelného laseru se naučili účtovat mobilní zařízení ve vzdálenosti až 12 metrů. [. ]

Nový vývoj

Relativně nedávno, totiž v roce 2010 se na trhu počítače objevilo nové zařízení. tabletový počítač nebo jen tabletu. Velmi rychle dostal široký uživatel kvůli jeho kompaktnosti, stejně jako nižší náklady ve srovnání s notebooky a stacionárními počítači. Na tabletu velmi výhodné sledovat video, poslouchat hudbu, číst knihy v elektronické podobě, komunikovat v sociálních sítích. Ale pracovat na tom, psaní textů je obtížné a nepohodlné kvůli nedostatku klávesnice a myši. Výhodou tablety je také méně spotřeba energie ve srovnání s notebookem. Ale stále to musí účtovat. Žádné problémy, když je nabíječka, a pokud chybí, pak vyvstává otázka, jak nabíjet tablet bez nabíjení?

Výhody nabíjení z notebooku

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Proč nemůžete účtovat smartphone z počítače

Specialisté, kteří oponují poplatek smartphonu z počítače vede jako hlavní argument možné poškození baterie. Faktem je, že nejčastěji uživatelé jsou připojeni k počítačovým USB rozbočovačům, ze kterého je smartphone již proveden. Buď nabíjení zařízení z konektorů USB na bydlení. Je důležité vědět, že proud těchto konektorů (stejně jako rozbočovače USB) není schopen poskytnout dostatečné pro hladké, ale rychlé, nabíjení napětí zařízení. Z tohoto důvodu je smartphone účtován z těchto konektorů bude delší, než kdyby byl účtován přímo z portu USB základní desky nebo ze zdroje napájení připojeného k výstupu.

Poznámka: Tento problém je zvláště relevantní pro USB 2.0 a nižší. USB Rychlost nabíjení 3.0 výše, ale stále nedosáhne náboje od napájení, zejména pokud je vybaven rychloupínačem.

Kromě toho menší náhodné proudové negativní ovlivňuje samotnou baterii smartphonu. Pokud se tedy neustále nabíjete z notebooku, v průběhu času bude horší, aby se poplatek udržoval a začne vybíjet rychleji.

Nesmíte zapomenout na jedno nebezpečí připojení smartphonu do počítače. to jsou viry. Malý počet uživatelů se opravdu stará o antivirové zabezpečení svých smartphonů, zatímco oni dlouho stávají cíli útoků z vetřelců rozvíjejících se virů. Viriny pro smartphony mohou být nejrozšířenější: horníci (spotřební prostředky zařízení), trojsky (schopné krást osobní data), škůdci (schopný otočit smartphone v „cihlu“) a tak dále. Viry mohou být snadno na smartphonu, pokud je pravidelně připojen k počítači přes USB, i když neodesíláte soubory.

Důležité: Je obzvláště nebezpečné nabíjet smartphony ze zahraničních počítačů a notebooků, protože si nemůžete být přesně jisti, že tato zařízení nejsou infikována viry.

Nabíjení z USB lze zrychlit o polovinu

Doba potřebná k nabíjení gadgetů z portu USB může být dvakrát snížen dvakrát a dokonce 4. Pro to potřebujete pouze jedno malé zařízení zvané Chargedr, externě připomínající flash disk nebo malý adaptér.

Nabíjení zařízení přes USB port je velmi populární. Tato metoda doplňování energie přitahuje svou jednoduchost a všestrannost, i když má také výraznou nevýhodu. vzhledem k tomu, že proud vydaný konektorem USB se v jeho vlastnostech liší od toho, co produkuje nabíječku konkrétního gadgetu, hodně baterie je účtována do doby nabíjení nebo je vůbec nemožné. Majitelé Gadget jsou nuceni zásobovat trpělivost a někdy utrácet další finanční prostředky, například koupit stabilizátor napětí Jekatěrinburg nebo Moskva, nemluvě o menších osadách, nemůže zaručit stabilní napětí v elektrické mřížce po celou dobu nabíjení přes USB port Reproduktory napájení Stacionární PC.

Naštěstí pokrok stále nestane, že v tomto případě je v tomto případě vyjádřen ve vzhledu chargedr. zařízení s konektorem USB v zadní části, kde musíte vložit kabel adaptéru. Chargedr vyměňuje data z mikroobvodu výživy miniaplikace a přizpůsobuje odcházejícímu proudu podle svých požadavků. Podle vývojáře je tento postup absolutně neškodný a umožňuje několikrát snížit čas nabíjení. Aby bylo možné repletovat poplatek za záložku Samsung Galaxy 10 potřebná baterie 350 minut, přes USB port pomocí Chargedr. pouze 250 minut.

Je možné telefonovat telefon (smartphone) z počítače přes USB port?

Tato otázka je požadována uživatelé, kteří například nemají schopnost nabíjet své mobilní zařízení z sítě kvůli důvodu, řekněme, ztráta nabíječky. Nicméně, tam je počítač nebo notebook v okolí, proč ne „dobíjení“ od něj? Je možné udělat to, co jsou úskalí?

Všiml si, že když připojujete smartphone do počítače, okamžitě začne účtovat? Vzhledem k určitým funkcím je nabíjení zařízení z portu USB mnohem déle, ale po nějaké době smartphone stále objeví. Žádné kontraindikace proti nabíjení z USB portu počítače nebo notebooku ne, i když existuje stanovisko mezi odborníky, že smartphone účtovaný z USB portu, a ne ze sítě, bude vypuštěn trochu rychleji.

Co se děje? Ukazuje se, že je možné nabíjet smartphone z počítače, i když je vhodnější provést stále z nabíjení sítě. Mimochodem, věnujte pozornost tomu, že se vztahuje pouze na telefony a smartphony. Pokud jde o tablety, některé modely nejsou účtovány z USB vůbec. S smartphony nejsou takové problémy.

Mimochodem, další zajímavý bod. Předpokládá se, že USB porty, které jsou na přední straně skříně systémové jednotky, nemohou poskytnout potřebný proud pro nabíjení smartphonu. bude účtováno, ale tento proces je natažen po dlouhých čekacících hodinách. Kromě toho existuje názor, že nabíjení v tomto případě může negativně ovlivnit baterii přístroje, ačkoli nebude možné si ho upozornit ihned, ale po několika měsících nebo dokonce let po zahájení provozu. Závěr. je lepší použít USB porty, které jsou na zadní stěně systému jednotky.

Další otázkou je, zda je možné zařízení nabíjet celou noc z portu USB? Tato otázka je požádána z toho důvodu, že baterie některých mobilních zařízení během dlouhodobého nabíjení někdy jednoduše spálily. To neohrožuje moderní zařízení, protože používají speciální řídicí čip, který monitoruje jak pro spotřebu energie, tak pro jeho přijetí. Pokud je nabíječka pravidelná a žádné problémy s ovládacím čipem, nabíjení smartphonu bude automaticky zastaveno, jakmile je účtován 100%. A kolik účtovat smartphone z sítě nebo portu USB, nebude účtovat po zadaném prahu.

Výsledek. Nabíjení smartphonu nebo telefonu z USB portu lze lépe používat k nabíjení sítě. Neměly by existovat žádné problémy a při nabíjení z USB, pokud bude zařízení účtovat celou noc.

Tipy pro správný provoz baterie

Jak účtovat gadget co nejrychleji, to bylo jasné. A je možné, že vzácný náboj, který obdržel baterii, použijte zejména pečlivě?

Pro tuto potřebu:

 • v tuto chvíli zavřete všechny zbytečné aplikace;
 • Udělejte jas minimum obrazovky;
 • Zakažte mobilní data, bezdrátovou síť, pokud je nepoužíváte;
 • Umístěte minimální dobu v nastavení pro automatické vypnutí obrazovky gadgetu a jeho zámek;
 • Odstraňte další vibrační režim;
 • Připojte sluchátka pro poslech hudby, nepoužívejte reproduktory;

Vypnout systém zvuky. A následující tipy pomohou, aby se baterie smartphonu sloužil mnohem déle z jednoho procesu nabíjení do druhého.

 • Je lepší nebude účtovat gadget na 100 procent a ne vyčerpání na nulu. Baterie je vhodnější pro být ve stavu 40. 80%, což prodlužuje jeho životnost. Proto pokud si vyberete mezi několika poplatky za pár procent a kompletní prázdný a pak plně nabití, měli byste přednost první možnosti.
 • Jednou za měsíc. jeden a půl by měly zcela vypustit baterii gadgetu, a pak provést celý cyklus nabíjení na maximum. Tento proces upraví prahové hodnoty baterie.
 • Je nutné použít originál, tzv. Nativní zařízení pro nabíjení. Pouze poskytuje maximální bezpečnost zařízení a uloží tovární charakteristiky baterie.
 • Nedovolte přehřátí nebo smartphonu SuperCooling. Teplota pod 40 nebo nad 35 stupňů již není vhodná pro použití miniaplikací. Proto je nutné postarat se o zařízení ze Slunce, topných přístrojů a extrémních povětrnostních podmínek.
 • Pokud se baterie nepoužívá, je lepší jej uložit zcela vybité, musíte před vypnutím alespoň 30% až 30%. V opačném případě, po několika měsících nesprávného úložiště, baterie bude muset vyhodit.

Poslech Sovětů, lze to udělat tak, že smartphone je vždy připraven pomoci při komunikaci, práci nebo studiu. Sledovat pravidla jsou velmi snadná, musíte mít jen touhu.

nabíjení, smartphonu, nevýhod
| Denial of responsibility | Contacts |RSS