Náhradní ušní polštářky pro sluchátka Sony WH1000xm4. Sony WH 1000xm4 Blue

Sony WH 1000xm4 Blue

Tyto ušní polštáře byly snadné a rychle se instalovat a zatím se cítí pohodlně a o něco silnější než OEM. To však může být důvod, proč zrušení hluku není tak efektivní jako OEM. Zrušení hluku je pro mě hlavním důvodem, proč mám tato sluchátka kvůli smyslovým problémům po dlouhém hlasitém dni v práci. Moje dcera má také pár a při porovnání existuje znatelný rozdíl. Nejste si jisti, zda se to upraví, jakmile se trochu komprimují, ale od nynějška jsem zklamaný.

Vynikající produkt!! Polštáře jsou zpět do původního tvaru. Skvělý produkt pro lidi, kteří potřebují nové ušní muffy za rozumnou cenu

Miluji je! Mnohem pohodlnější než ostatní, které jsem vyzkoušel, dokonce i OEM. Skvělá cena a zlá rychlá přeprava! Jen potřebuji nějaké pro mé x5 teď.

Snadno vyměnit. Děkujeme vám za kartu krok za krokem přicházejícím s nákupem. Pamatuji si, jak jsem viděl video před rokem nebo dvěma na náhradu polštáře a na to, jak to udělat. Jsem rád, že bych si mohl koupit nové polštáře, po třech letech je třeba změnit originály.

Milujte mé zlé polštáře. Dříve jsem si koupil pár pro můj WH1000xm3 v práci. Po zakoupení WH1000xm4 pro domov jsem věděl, že pro ně také musím mít sadu zlých polštářů. Cítí se mnohem lépe než ty akcie.

To jsou v některých ohledech lepší než původní polštářky. Jsou o něco silnější, a přestože jsou o něco těžší na podložce, fungují lépe po dlouhých časech používání, protože méně komprimují. Skvělé!

Polštáře byly skvělé. Velmi pohodlné, používám XM4 po dlouhou dobu. Nové polštáře mi znovu daly život sluchátkům. Doporučuji WC, pokud potřebujete koupit náhradní polštáře

Ohromen lepším vzhledem, skvělým cílem, kvalitou materiálu a úplného pohodlí. Rozhodně musí upgrade.

Úžasný produkt pohodlí těchto polštářů bylo úžasné. Velmi pohodlný po dlouhé hodiny používání během dojíždění do práce a také při práci. Fit, který sedí na vašem uchu, je také perfektní a necítil žádné nepohodlí. Doporučujeme to všem uživatelům WH1000XM4, kterým nebudete litovat. Mnohem lepší než polštáře, které Sony poskytuje, a jsou velmi odolné.

To jsou lepší než běžné polštáře. Vlastně je mohu udržet na dlouhé době. Jsou velmi pohodlné. Vy jste vytvořili skvělý produkt, děkuji.

To jsou úžasné. Můj ANC je zpět 100%a kvalita zvuku se vrátila na můj xm4. Opět se cítí tolik pohodlně. Skvělý produkt, doporučuji je získat

Tyto earpady jsou podstatně silnější než originály, takže se zlepšuje pohodlí. Zrušení hluku se zdá být nedotčena z toho, co jsem si mohl všimnout. Hlavním problémem, který jsem měl, byl senzor nefunguje. Všiml jsem si, že malá houba kolem otvoru senzoru nebyla správně přilepena, takže za to se značí. Po jeho odstranění jsem to fungoval, ale stále ne 100%. Senzor je docela temperamentní a někdy musím stisknout do earpadu, aby se mohl vyzvednout, ale to proto, že nebyl navržen tak. Pokud hledáte další pohodlí, pak jsou to nejlepší na trhu. Trochu kvalitního problému, ale jsem stále docela spokojený.

Milujte „stříbrné“ podložky. Jsou více béžové šedé než stříbro, ale jsou velmi pohodlné a mnohem lepší než zásobní podložky.

Vypadají skvěle. Zrušení zvuku a hluku je totožné s původními. WH-1000XM4 je s těmito earpady mnohem pohodlnější

Jsou to nesmírně lepší než originály! Jsou mnohem pohodlnější a blokují více zvuku. Koupil jsem je, abych nahradil důl, když je nosím 12 hodin denně a za posledních 16 měsíců se originály vypustily a dokonce s úklidem se punkovaly a nahrávaly. Chodím 3-5 mil denně. Nahradil je dnes a rozdíl je pozoruhodný.

Dokonalost. Původní náušnice XM4 začaly bolet mé levé ucho po asi 2 hodinách. S nimi není vůbec nepohodlí a mohu je nosit tak dlouho, jak chci. Nelze doporučit přátele s těmito sluchátky dostatečně rychle

Zkontrolujte dno, opravdu je miluji! Právě jsem je nechal doručit z předobjednávky a musím říci, že dělají přesně to, v co jsem doufal! Používám hybridní gelové polštáře Wicked’s Hybrid Cooling Gel pro svou náhlavní soupravu pro virtuoso XT a miluji je, takže jsem se rozhodl koupit pár pro mé XM4S také. Opravdu bych si přál, aby pro ně byl také k dispozici chladicí gel, ale jsou stále pohodlnější než zásoby, mají podle mého názoru přitažlivější zvukovou fázi vzhledem k tomu, že je to dost posílení basů a vypadají docela sladce. Poznámka: Prosím, změňte pokyny k instalaci!! Navrhují použít máslový nůž a téměř jsem zničil své zásobní poháry a poškrábal senzor. Použijte lžíci! Také pokud sklouznete prstem těsně pod polštářem na vnitřní straně ušního šálku, můžete cítit každý klip a zatlačit správnou částku, abyste se zablokovali, aniž byste něco zlomili. Celkově vzato si myslím, že budu kupovat zlé polštáře za každou náhlavní soupravu, kterou jdu vpřed!

Snadno se nainstaluje, super pohodlná, upřímně vylepšení oproti starým podložkám. Doslova všechno, co inzerovali.

Dobrá kvalita, ne tak hustá nebo pevná jako původní ušní earpady, ale kvalitní umělá kůže a barva je dobrá.

25 000 recenzí zákazníků online

365 dní na záruku zamilování

СТАЛО ГІРШЕ? Порівняння Sony WH-1000XM5 vs XM4. топові навушники з ANC

Nahrazeno a počítáno 600 000 náušnic.

Bezchybné, krok za krokem, 5minutová instalace

Kompatibilita

Tyto earpady jsou určeny pouze pro sluchátka Sony WH1000xm4.

Ty se nehodí k Sony WH1000XM2 a WH1000XM3.

Delší trvalé pohodlí

Původní ušní podložky jsou velmi pohodlné, pojďme to z cesty. Stížnost číslo jedna však uslyšíme, že původní ušní podložky mají tendenci se rozkládat. Což je pravda! Naše polštáře jsou extra silné a jsou vyrobeny s mírně pevnější pěnou paměti, což zajišťuje, že vaše ušní podložky si udržují své zakalené pohodlí po delší dobu!

Zvýšená trvanlivost

Jak už děláte již skvělé ušní polštářky?Uděláte je vydržet déle! Tyto earpady mají vydržet věky s naším prošitým uvnitř švu, které je vyztuženo lepidlem.Zajišťujeme, aby se vaše ušní podložky znovu nerozdělily!

365 dní na zamilování

Nevyhýbáme se od odpovědnosti. Když říkáme, že naše ušní polštářky jsou lepší, myslíme to. Pokud nejste do svých nových zlých polštářů úplně zamilovaní, vrátíme vaše peníze žádné otázky. Takto jsme si jisti, že už nikdy nebudete mít zásoby.

5 minut instalace

Výměna ušních polštářů nebyla nikdy jednodušší s naším videem krok za krokem. Začneme tím, že se zmíníme o nejběžnějších chybách a pak se přesuneme přímo do instalace vašich zcela nových podložek. Celková doba instalace: 5-10 minut.

Recenze Sony WH-1000XM4: Sluchátka vynikajícího uší s ANC

Model předchůdce WH-1000XM3 (naše recenze) se již proměnil ve skutečné referenční sluchátka s aktivním zrušením šumu (ANC). Mezitím je Sony WH-1000XM4 aktualizovaným nástupcem, který má efektivněji odfiltrovat hluk na pozadí a nabízí některé vzrušující inovace. Náš test objasňuje, zda tedy může znovu zajistit nejlepší místo.

Technická data

Typ sluchátka Overear (uzavřen)
Bluetooth verze 5.0
Bluetooth kodeky SBC, AAC, LDAC
Maximální provozní rozsah 10 m (bez překážky)
Životnost baterie Až 38 hodin (bez ANC); až 30 hodin (s ANC); Až 200 hodin (pohotovostní bez ANC)
Hmotnost 252G (bez kabelu)
Řidič 40 mm, kupole, s neodymem magnetem
Frekvenční rozsah 4-40 000 Hz; 20-20 000 Hz (44.1 kHz vzorkování); 20-40 000 Hz (vzorkování LDAC 96 kHz, 990 kbit/s)
Impedance 51.55 ohmů
Konektory USB typ-c; 3.5 mm jack
Rozsah doručení Sony WH-1000XM4, USB-C nabíjecí kabel, 3.Kabel 5 mm, adaptér letadla, pokyny, 360 Reality Audio Trial Version
Barevné možnosti Černá; Bílá (tichá bílá); Stříbrný; Modrá (půlnoc modrá)
Cena 264 EUR.97

Rozsah doručení

Sluchátka nad ušima Sony WH-1000XM4 mají mnoho paralel s přímým předchůdcem XM3, včetně rozsahu doručení. Prémiová sluchátka přicházejí v elegantní bílé krabici, která nás vítá s užitečnými pokyny pro počáteční nastavení, když jej otevřeme. Pod nimi jsou sluchátka složená a umístěna do přenosového pouzdra pokrytého tkaninou, které přichází ve stejné barvě jako sluchátka (i.E. Půlnoční modrá, černá nebo bílá).

Také uvnitř jsou nabíjecí kabel 20 cm USB typu-C, 3.5 mm audio kabel (kolem 1.2 metry) a adaptér letadla. Povinné pokyny a záruční poznámky, jakož i bezplatná zkušební verze zvukové hudby společnosti Sony 360 Reality Služba zaokrouhlujte vynikající rozsah doručení.

Design a zpracování

Pokud jde o design, Sony zůstává věrná v konstrukční linii svých sluchátek s nadměrným ušima. Optické rozdíly WH-1000XM4 Ve srovnání s předchůdcem musíte vypadat s lupujícím sklem. Tělo, ušní šálky a polštářky jsou jako dva hrášek v lusku. Znalci si však všimnou, že logo NFC na levém uši již není v bílé.

Na vnitřní straně šálku levého ucha je však změna. V levém horním rohu je senzor blízkost, který zajišťuje, že přehrávání hudby je automaticky pokračování nebo pozastavení, když jsou sluchátka rozdána nebo sundána. To ve skutečnosti funguje skvěle v praxi a mnohem přesněji, než jsme byli zvyklí z jiných sluchátek.

Znáy předchůdce si také všimnou, že tlačítko „NC/Ambient“ na dně levého ušního šálku je nyní označeno jako „Custom“. To dává dokonalý smysl, protože jeho funkčnost lze přizpůsobit v kombinaci s doprovodnou aplikací. ale o tom později.

Sluchátka přehnaného ucha mají neagitované a zároveň extrémně vysoce kvalitní design, který je nepochybně jasné, že zde jednáme s prémiovými sluchátky. Zejména tmavě modrá barevná varianta testovaná námi vypadá velmi ušlechtilá se zlatými detaily.

Pocit a stavět kvalita je na stejně vysoké úrovni. WH-1000XM4 se cítí velmi pohodlně v ruce a má velmi vysoce kvalitní pocit. Kovové držáky pro nastavení také ponechávají opravdu dobrý dojem a skóre s přesným, pevným kliknutím. Překvapivě se ukáže, že hmotnost 252 gramů (bez kabelu) je minimálně nižší, než tomu bylo stále v případě XM3. i když jen o dva gramy.

Pohodlí

Nízká hmotnost má pozitivní vliv na pohodlí. Současně Sony zakryla ušní šálky a čelenku XM4 měkčí kůží

Toto, v kombinaci s mírně měkčí kůží ušních šálků a čelenky, vede k ještě vyššímu pohodlí. Tato kombinace zajišťuje, že sluchátka budou pohodlně sedět nad ušima po delší dobu. Menší a střední uši jsou polštářky zcela uzavřeny. Pouze pro velké uši, ušní podložky s vnitřním průměrem 6 x 4.5 cm (délka x šířka) by mohla trochu stisknout. zde, polštářky Bose Tichencomfort 35 I II se ukázaly trochu objemnější a pohodlnější.

Funkce a výdrž baterie

Sony WH-1000XM4 vytváří spojení se zvukovými zdroji v bezdrátovém režimu přes Bluetooth 5.0, verze 4.V předchozím modelu byl stále používán 2. To zajišťuje stabilnější spojení a zvýšené rozsah asi 10 metrů v praxi, což dokonce zůstává skrz silné stěny.

Párování se spustí stisknutím tlačítka ON/OFF vlevo a provádí se velmi rychle za méně než 2 sekundy. Velmi praktické: Když jsme poprvé zapnuli sluchátka, byly okamžitě rozpoznány naším smartphonem Android, který nás informoval o novém nedalekém náhlavním soupravě vyskakovacím oknem.

Nový senzor blízkosti, který umožňuje automaticky pozastavit a obnovit přehrávání hudby. Kromě toho je XM4 schopen se po 15 minutách automaticky vypnout. To už víme z soutěže v podobné podobě, ale pro Sony je to novinka.

Užitečný režim rychlé pozornosti by také neměl být neomezený: pokud položíte ruku na pravý šálek uší (kde je také umístěna ovládání dotyku), ANC a přehrávání hudby jsou okamžitě odmítnuty, což umožňuje projít hlasy a zvuky v okolí přes. Můžete tedy sledovat konverzace, i když máte sluchátka. Zároveň jsou hlasy navíc zesíleny, stejně jako v režimu průhlednosti, a tak se zaostřují příjemně i v hlasitém okolním hluku. Sluchátka signalizují aktivaci krátkým šumem.

Sony také integruje takzvanou funkci mluvení k chat, která automaticky pozastavuje hudbu a umožňuje projít okolním hlukem, když sluchátka vnímají váš hlas. Pět integrovaných mikrofonů a pokročilého zpracování zvukového signálu vždy spolehlivě detekuje hlas a automaticky obnovte přehrávání hudby po krátkém zpoždění, když přestanete mluvit.

Pokud jde o výdrž baterie, WH-1000XM4 jsou také velmi dobře umístěny, ačkoli se zde ve srovnání s jejich předchůdci moc nezměnilo. Je možné maximálně 30 hodin s ANC a 38 hodin bez zrušení hluku. dobrá, ale ne vynikající hodnota.

Nabíjení je možné pouze prostřednictvím kabelu USB-C, ale odpovídající napájecí adaptér bohužel není zahrnut. Existuje však funkce rychlého nabití, která dodává sluchátka energií po celých pět hodin přehrávání hudby za pouhých 10 minut.

Provoz a praxe

Sony WH-1000XM4, podobně jako XM3, jsou ovládány především přes dotykovou vnější stranu pravého ušního poháru. S přepínačem zapnutím/vypnutím a vlastním tlačítkem jsou na sluchátkách pouze dvě fyzická tlačítka, která jsou rozumně umístěna a snadno se dostane. Posledně jmenované lze přizpůsobit pomocí aplikace Sony’s Sluchátka Connect App k ovládání hlasového asistenta (Google Assistant/Siri) nebo Amazon Alexa, nebo pro ovládání funkce ANC. Jediné lisovací přepínače mezi režimem průhlednosti („okolní zvuk“) a potlačením šumu, zatímco dlouhý stisknutí a podržení spustí optimalizátor potlačení hluku.

To určuje objem okolního šumu během krátkého testu a měří tlak vzduchu, aby optimálně upravil ANC situaci a osobnímu vkusu. Pokud trpíte známým „potápěčským zvonkovým efektem“ po nasazení náhlavní soupravy, stojí za to použít optimalizátor, abyste se zbavili nepříjemného tlaku.

Dotyková kontrola sluchátka pracuje intuitivně i spolehlivě a je jedním z nejlepších systémů na trhu. v našich očích jsou v našich očích o něco dopředu pouze Bose NC 700, protože reagují ještě rychleji a přesněji rychleji a přesněji.

Přehrávání hudby (START/Pause) a správa hovorů jsou ovládány dvojitým klepnutím. Kromě toho může pohyb zdola k horní části nebo v opačném směru zvýšit nebo snížit objem. a dokonce to provést hladce přejetím a držením. Logický koncept, který lze rychle zvládnout bez studia manuálu. Díky vícenásobnému připojení mohou být sluchátka dokonce připojena ke dvěma zvukovým zdrojům současně, což vám umožní rychle přepínat mezi PC a Smartphone, například.

Kvalita zvuku a ANC

Pojďme se dostat k prvnímu a jedinému skutečnému downeru Sony WH-1000XM4, ve srovnání s XM3, znalci mohou očekávat omezení kodeků: APTX a APTX HD s vysokým rozlišením byly nepochopitelné bez náhrady! Některé starší chytré telefony Android se proto budou muset upadnout zpět na kodek SBC, jinak je stále k dispozici prémiové kódování s LDAC vyvinutým Sony (ale ne na Mac nebo iPhone), který spravuje maximálně 990 kilobitů za sekundu s hloubkou vzorkování 16 bitů při 48 kilohertech.

Kromě této úspory se sluchátka Sony přespívá o přesunu s naprosto vyváženým a objemným zvukovým obrazem, který je primárně navržen pro vysoce kvalitní hudební potěšení a není zaměřen na uživatele audiofilů.

Konkrétně to znamená, že basy a nízké frekvence jsou dány výrazně více prostoru ve srovnání s neutrálním zvukovým obrazem. Díky dynamickému 40 mm ovladači s cívkou měděné hlasové cívky a obrovskému rozsahu zvukového přenosu 4. 40 000 Hz je výsledkem extrémně koherentní, velmi podrobný zvukový obrázek. Sluchátka jsou plná a teplá v basové řadě a dokážou také skvěle zvládnout nízké basy.

Středy jsou také skvěle vyladěny a reprodukují hlasy i nástroje napříč žánry mocně a dynamicky. Otevřené, dobře vyřešené trojice jsou také zcela přesvědčivé a přicházejí bez jakýchkoli ošklivých vrcholů. Zvuk Sony WH-1000XM4 nakonec vyřízne velmi dobrou postavu, zejména když používáte rozsáhlé nastavení ekvalizéru v aplikaci a odmítne poněkud nadměrně nadměrnou basu.

Kromě toho může být extrémní funkce DSEE použita k mírnému zlepšení kvality zvuku komprimovaných souborů, což má za následek mírně jasnější akustiku. Analýza tvaru ucha prostřednictvím aplikace se také ukazuje jako užitečná.

Zde jsou pořízeny obrázky obou uší a několik zvukových testů se provádí, aby se zvuk (a ANC) upravil uživateli. Rozdíl můžete skutečně slyšet. Abych znovu nakreslil srovnání s modelem předchůdce WH-1000XM3: XM4 zní objemnější, bohatší, dotykový jemnější a jednoduše lepší.

ANC: Ještě lepší, dokonce chytřejší

Série Sony WH-1000 je považována za ne-plus-ultra z hlediska aktivního zrušení šumu v segmentu nadměrného uší. Naštěstí by se zrušení noice mohlo opět výrazně zlepšit a že i když je opět použit čip QN1. Kombinace pasivního stínění a celých pět mikrofonů poskytuje neuvěřitelnou těsnost, díky kterému se do ušních šálků nedostane žádný vnější hluk.

Zejména XM4 štíty nízké zvuky, jako je hluk letadla ještě efektivněji. Všechny zvuky jsou skvěle potlačeny, když hraje hudba. To znovu ukazuje, proč je Sony považována za lídru na trhu v ANC sluchátkách. Žádná jiná sluchátka v současné době představuje podobně tichý obrázek.

Sony je také mnohem všestrannější než konkurence, pokud jde o konfiguraci systému. ANC může být prostřednictvím aplikace upraven na nejméně 20 úrovních. Dokonce i částečně nechává hlasy projít ve střední rozsahu, pokud je to žádoucí, je možné na všech úrovních.

Díky optimalizátoru NC lze funkci zrušení šumu také optimalizovat pomocí krátkého testu zvuku a tlaku. to je zvláště užitečné, když se vnější podmínky změnily. Například v letadle nebo vlaku.

Aplikace Connect lze také použít k provedení podrobného nastavení pro adaptivní detekci šumu. Například sluchátka detekují, zda sedíte, chodíte nebo cvičíte a podle toho upravujete funkci ANC. Změna funguje ve zlomku sekundy: pokud jste ve městě venku a musíte se zastavit na semaforu, XM4 aktivuje možnost čekání zablokovat rušivé zvuky, jako jsou auta nebo tramvaj, díky ANC. Místa, která často navštěvujete, mohou být také učena a uložena v aplikaci, aby sluchátka automaticky upravila potlačení hluku. Pokud je to žádoucí, může být adaptivní ANC zcela deaktivován.

Stručně řečeno, Sony WH-1000XM4 opět podtrhuje své nejvyšší místo jako nejlepší sluchátka ANC a efektivněji utěsňuje (stejně jako chytřejší) než všichni jeho konkurenti. Vynikající!

Připojení k aplikaci

Pro jemné doladění sluchátka se společnost Sony opět spoléhá na svou doprovodnou aplikaci, sluchátka Connect, která zastíní všechny konkurenty z hlediska sady funkcí. Kromě možnosti aktualizovat firmware, zobrazit různé příručky a pokyny pro provoz máte k dispozici nespočet možností nastavení.

Tyto sahají od různých poslechových testů pro optimalizaci potlačení šumu a analýzu tvaru ucha, až po rozsáhlé úpravy zvukového obrazu, učení často navštěvovaných míst a aktivace a deaktivaci ovládání dotyku.

Můžete také použít ekvalizér k dalšímu zlepšení již kulatého zvuku sluchátek. Zde si můžete vybrat z různých předvoleb, které se zaměřují například na basy, výšky nebo mid. Alternativně můžete dokonce vytvořit dva uživatelé definované předvolby, abyste vyladili zvuk. Díky čirému optimalizátoru basů lze basy zvýšit nebo snížit celkem o deset kroků.

Závěr

Společnost Sony spravovala výkon dalšího zlepšení již tak vynikající dvojice sluchátek s WH-1000XM4. S XM3 jsme již museli hledat kritickou bodu s lupu a právě tyto stávající nedostatky se současný model neustále zlepšuje. Pouze nepochopitelné opomenutí kodeku APTX bolí a je jediným skutečným bodem kritiky.

Na straně plus má Sony WH-1000XM4 vynikající, výkonný a podrobný zvuk, vynikající pohodlí nošení a nejlepší a také nejvšestrannější aktivní hluk na trhu. Pokud máte k dispozici asi 300 EUR a hledáte univerzální, elegantní a robustní sluchátka s ANC, v tuto chvíli nenajdete lepší model.

Pokud však již vlastníte předchůdce Sony WH-1000XM3, změna stojí za to jen do jisté míry kvůli podobnému designu a méně inovacím (lepší zvuk, vylepšený ANC, mírně vyšší pohodlí nošení).

Recenze Sony WH-1000XM4

Pokud máte peníze a chcete nejvyšší úroveň sluchátek pro moderní život, Sony WH-1000XM4 je způsob, jak jít. Kombinace vysoce kvalitních kodeků Bluetooth, skvělého zvuku, vylepšeného zrušení hluku, dobré výdrže baterie a inteligentních funkcí, jako je automatická pauza a Bluetooth Multipoint, je pro většinu lidí nejlepší všestrannou možností.

Sony WH-1000XM4

Pokud máte peníze a chcete nejvyšší úroveň sluchátek pro moderní život, Sony WH-1000XM4 je způsob, jak jít. Kombinace vysoce kvalitních kodeků Bluetooth, skvělého zvuku, vylepšeného zrušení hluku, dobré výdrže baterie a inteligentních funkcí, jako je automatická pauza a Bluetooth Multipoint, je pro většinu lidí nejlepší všestrannou možností.

Bluetooth multipoint je velmi pohodlný

Bluetooth 5.0; SBC, AAC, LDAC a Wired přehrávání

Pohodlné a má panty pro skládání

Automatické předměty, když je sundáte

Dvojitý klepnutí na pozastavení ne vždy funguje

O něco méně pohodlné než WH-1000XM3

Životnost baterie klesá z předchozí verze

Vlastní tlačítko ovládá buď asistent nebo šum zrušení

Sony WH-1000XM4 staví na svém předchůdce, Sony WH-1000XM3. WH-1000XM4 nadále dává Bose konkurenci a obsahuje multipoitní konektivitu, funkčnost a řadu dalších pokročilých softwarových funkcí. Tentokrát Sony předvádí před balíčkem a s příchodem Sony WH-1000XM5 můžete získat sluchátka XM4 za strmou slevu. Má tato sada sluchátek Sony srdce, aby pokračovalo v boji proti své konkurenci nebo ji ostatní předjíždělo? Strávili jsme dva týdny se sluchátky Sony WH-1000XM4 Active Noise Canceng (ANC), abychom to zjistili.

Poznámka editora: Tato recenze byla aktualizována 20. dubna 2023 tak, aby zahrnula do alternativních doporučení Sennheiser Momentum 4 Wireless.

Téměř každý může najít něco, co milovat s Sony WH-1000XM4. Nemohu myslet na nikoho, kdo by je neměl rád vlastnit. Pokud máte hotovost na roztřízení na špičkovém páru sluchátka, jedná se o neomylný. Každý, kdo chce nejlepší aktivní zrušení šumu. WH-1000XM3 byl již velkým párem aktivních sluchátek s ručením šumu (ANC) a nyní je WH-1000XM4 ještě lepší. Navíc, dojíždějící a tryskové nastavení ocení výdrž baterie, zrušení hluku, kvalitu zvuku a nemusí si mezi nimi vybírat.

Jaké to je používat Sony WH-1000XM4?

Zatímco WH-1000XM4 je téměř identické ve vzhledu jako jeho předchůdce, uvnitř jsou některé nové funkce zastrčené uvnitř. Bluetooth multipoint je o něco pohodlnější při každodenním používání, protože se můžete připojit ke dvěma zařízením najednou (více o tom později). Je snadné přechod z poslechu hudby při práci u vašeho stolu na sledování videa YouTube v telefonu a zpět, vše bez otevření nastavení Bluetooth. Upozornění na upozornění: Pokud budete používat Multipoint, obě připojená zařízení musí použít kodek Bluetooth AAC Bluetooth.

Kromě schopnosti zůstat ve spojení se dvěma zařízeními najednou, existuje také několik nových funkcí, ke kterým můžete přistupovat pouze tehdy, pokud si stáhnete aplikaci pro sluchátka Sony, jako je například Functions Speak s chatovacími funkcemi. Po zapnutí to pozastaví vaši hudbu, kdykoli sluchátka zjistíte, že mluvíte. I když to rozhodně funguje, prvek běhá jemnou hranici mezi užitečnými a nepříjemnými, zejména s ohledem na to, jak citlivá je detekce.

Například při poslechu podcastu, WH-1000XM4 pozastaví média, když se zachechtám na vtip. Nikdy si nevíte, kolik podivných zvuků vydáváte, dokud nemáte na sobě pár sluchátek, která pozastaví vaši hudbu pokaždé, když ji uděláte. Pro některé lidi by to mohlo být užitečné, ale mnoho z nich to pravděpodobně prostě vypne.

Ve stejných řádcích je funkce automatické pauzy, která zastaví přehrávání, když odstraníte sluchátka. Na vnitřní straně šálku levého ucha je malý senzor, který detekuje, když máte na sobě sluchátka nebo ne, a zastaví se hudbu, když sundáte sluchátka. Je to nutnost mít funkce? Absolutně ne, ale je to druh jemného dotyku, který byste očekávali od 350 USD pár sluchátek a Sony to nailts.

Ušní šálky jsou také o něco silnější než předchozí pár, což má za následek lepší izolaci, i když je zrušení šumu vypnuto. Na druhou stranu je samotná čelenka tenčí s trochou menšího polstrování a cítím to. Zatímco polstrování je rozhodně pohodlné, na koruně mé hlavy byl stále přítomný tlak, který se stal více vyslovenými delšími poslechovými relacemi.

Jak ovládáte hudbu na Sony WH-1000XM4?

Sluchátka mají nový senzor v levém uši, který bude automaticky přestavět vaši hudbu, když je sundáte.

Ovládací prvky WH-1000XM4 se z předchozí verze příliš nezměnily. Oba poháry uší jsou stále citlivé na dotyk a ovládáte přehrávání s řadou kohoutků a přejetím. Bohužel, dvojitá klepnutí na pozastavení funkce ve skutečnosti jen někdy funguje. Přejetím pro kontrolu hlasitosti a přeskočení mezi písněmi funguje hladce, ale z nějakého důvodu se sluchátka snaží zaregistrovat kohoutky. Někdy je snazší a rychlejší jednoduše sundat sluchátka a nechat automatickou pauzu hudby.

Pobídka ruky přes levý ušní pohár aktivuje režim okolního prostředí, což je jedna z mých oblíbených funkcí. Dramaticky to snižuje hudbu a používá mikrofony zabudované do sluchátka k hraní toho, co se děje kolem vás. Není to obrovský obchod pro kohokoli, kdo tráví většinu času doma, ale užitečný, pokud potřebujete rychle zachytit oznámení od pilota nebo vlakového dirigenta při dojíždění.

Pokud dostanete aplikaci pro sluchátka Sony?

I když aplikace není nejkrásnější, dává vám přístup ke všem potřebným možnostem přizpůsobení a dokonce i některým speciálním funkcím.

Chcete-li vytěžit maximum ze sluchátka WH-1000XM4, budete muset stáhnout doprovodnou aplikaci Sony Sluchátka, kterou jsem zmínil dříve. I když jste schopni vytrhnout sluchátka z krabice a používat je tak, jak jsou, nebudete o nich moci upravit nic nebo použít některé z nových funkcí chladiče, pokud aplikaci nepoužíváte. Například druhé tlačítko na sluchátkách lze přizpůsobit tak, aby buď aktivoval asistenta v telefonu, nebo přepínáním šumu.

Bohužel nemůžete mít obojí. a stahování aplikace je jediný způsob, jak si vybrat, který z nich chcete. Ty jsou kompatibilní s asistentem Google a Amazon Alexa, takže kterýkoli z nich chcete hladce použít. Sluchátka společnosti Sony již nemohou podporovat asistenta Google na iOS.

Šálky uší jsou o něco větší než předchozí verze a polstrování je o něco méně plyšové, ale stále pohodlné.

Pro aplikaci jsou jedinečné dvě další funkce: optimalizace rušení hluku a zvuk 360 stupňů. Zatímco zrušení hluku je již vynikající z krabice, můžete jej optimalizovat pro jakoukoli situaci nebo úroveň tlaku vzduchu, ve které jste v současné době prostřednictvím aplikace. Můžete také upravit kombinaci okolního zvuku, který je napájen sluchátky k uchu, takže můžete slyšet, co se děje kolem vás. Samozřejmě si můžete vždy posadit ruku přes pravé náušnice, abyste mohli umožnit úplný průchod, takže si můžete objednat oběd z lepeného chutnajícího z Friendly Flight Staff in Economy Class.

V aplikaci existuje také způsob, jak Eq WH-1000XM4 znít, jak chcete. Toto není přesně nová funkce, ale stahování aplikace je jediný způsob, jak k ní získat. Bluetooth multipoint se aktivuje také pomocí aplikace. Jen pro tuto funkci stojí za to stahovat.

Mírně chladnější funkcí, která je k dispozici pouze prostřednictvím aplikace, je přístup k audio 360 reality společnosti Sony. Toto je nový způsob zvládnutí hudby, která Sony opravdu tlačila a přiznává: je to docela úžasné. Je to opravdu jen Sony verze objektového prostorového zvuku v náhlavních soupravách a může vdechnout nový život starým oblíbeným.

Můžete jej streamovat pouze na vysoce kvalitní hudební službu, jako je Deezer, Amazon Music HD nebo Tidal-pokud jste již předplatitelem, jsou to jen mnohem atraktivnější, ale pokud jste na Spotify, budete chybět out.

Co podporuje Bluetooth Codecs?

Sony WH-1000XM4 používá Bluetooth 5.0, má Bluetooth Multipoint a podporuje vlastní LDAC SBC, AAC a Sony, který má nejvyšší možnou kvalitu streamování, pokud jste ochotni se vypořádat s poněkud méně stabilním připojením. Pokud používáte něco, co není kompatibilní s některým z těchto kodeků, bude výchozí nastavení na SBC, což je nejzákladnější kodek sdílený všemi zvukovými zařízeními Bluetooth. Zařízení, která vůbec nemají Bluetooth.5 mm zvukový kabel také.

Multipoitní schopnost je však k dispozici pouze tehdy, pokud používáte AAC, a ne LDAC nebo SBC. V závislosti na tom, co to chcete udělat, by to mohlo stát za to, ale není to pro mě, protože trávím většinu času používáním alespoň dvou zařízení.

Sluchátka mohou být přizpůsobena tak, aby buď aktivovala asistenta v telefonu, nebo přepínáním hluku, který se zapíná/vypne, ale ne obojí.

Žiji v poměrně průměrné bytě se dvěma ložnicemi a neměl jsem žádné problémy s dosahem. Zatímco Sony WH-1000XM4 je připojena k mému notebooku, můžu chodit po celém svém bytě bez přeskočení. Totéž platí pro můj smartphone Pixel 3, který zůstává připojen bez ohledu na to, ve kterém je telefon.

Почему можно купить крутые наушники и не кайфонуть? (На примере SONY WH-1000XM4)

Párování s Sony WH-1000XM4 je stejně jednoduché jako klepání telefonu na zadní část loga NFC na levém náušnici a sledování výzvy, která se objevuje na vašem smartphonu. Pokud váš smartphone nemá NFC, budete muset spárovat staromódní cestu do nastavení Bluetooth.

Poprvé spárovat náhlavní soupravu:

 • Napájení na sluchátka přidržením tlačítka napájení.
 • Pokud to děláte poprvé, sluchátka automaticky vstoupí do režimu párování.
 • Dále musíte přejít na nastavení Bluetooth na vašem zařízení. Vyhledejte WH-1000XM4 v seznamu.
 • Klepnutím na ně.

Chcete.li spárovat druhé zařízení, je to podobný proces. s výjimkou sluchátek automaticky vstoupí do režimu párování, když je zapnou, protože jsou již spárovány s jiným zařízením.

Spárovat na druhé zařízení:

 • Vypněte si sluchátka.
 • Stejně jako předtím, podržte tlačítko napájení, abyste napájeli na sluchátka, ale tentokrát vás nenechávejte.)
 • Přejděte na nastavení Bluetooth na vašem druhém zařízení.
 • Kliknutím na WH-1000XM4 se připojte.

Pokud tato metoda neproběhne hladce, můžete také povolit spárování druhého zařízení v aplikaci Sony Connect App a přidat druhé zařízení prostřednictvím aplikace. Zajistěte, aby karta stavu zobrazovala obě zařízení, ke kterým chcete být připojeni.

Jaká je baterie na Sony WH-1000XM4?

WH-1000XM4 má tunu možností kodeku Bluetooth, ale naštěstí má stále místo pro standardní 3.5 mm zvukový kabel také.

Pokud jde o výdrž baterie, Sony tvrdí. Při našem testování zapneme ANC náhlavní soupravu v Bluetooth a přehráváme hudbu s vrcholem 75dB (SPL). Za těchto podmínek trval WH-1000XM4 přesně 19 hodin, 59 minut (promiň Sony, testujeme až do minuty).

To je zjevně stále skvělé a více než dost dobré pro většinu lidí, ale považuji to za zvláštní, že to netrvá tak dlouho, dokud bude jeho předchůdce, který se hodil asi za 24 hodin. Je zcela možné, že protože jednotka, kterou jsme testovali.

Poplatky Sony WH-1000XM4 přes USB-C a funkce rychlého poplatku vám po pouhých 10 minutách nabíjení dostane 5 hodin přehrávání, což je fantastické, pokud jižte pozdě chytit autobus nebo vlak.

Jak dobře se Sony WH-1000XM4 zruší hluk?

Pokud jste doufali ve zlepšení rušení hluku s WH-1000XM4, díky tomu vám velmi potěší. Tým v Sony nějak udělal ANC ještě lepší než dříve.

Grafy jako výše uvedené dávají hrubou představu o tom, kolik hluku je zrušeno napříč zvukovým spektrem 20Hz-20 kHz (limity lidského sluchu). Vyšší vrcholy ve výše uvedeném grafu odpovídají odstranění více hluku. WH-1000XM3 není útesová, pokud jde o ANC, ale Sony WH-1000XM4 je lepší ve své schopnosti utlumit nižší frekvenci zní jako nízký hum klimatizace nebo konstantní rachot motoru než většina jiné náhlavní soupravy.

Ačkoli má WH-1000XM4 dobrý výkon ANC, WH-1000XM5 jej obecně zastíní zejména pokud jde o blokování zvuků nad 1 kHz.

Ano, Sony WH-1000XM5 má lepší aktivní rušení šumu než WH-1000XM4 a ze všech vlajkových sluchátka, pouze maxe AirPods nepochybně převyšuje WH-1000xm5. Super nízké zvuky pod 100 Hz jsou blokovány více přes WH-1000XM5, stejně jako střední a vysoce postavené frekvence. Sluchátka společnosti Sony XM5 dělají mnohem více pro blokování nepředvídatelných zvuků jako mechanická klávesnice nebo zabouchnutí skříní než sluchátka XM4. To znamená, že WH-1000XM4 má na novějším XM5 menší nohu, pokud jde o frekvence 120-600 Hz, a vykresluje je o 1-5dB tišší než XM5.

Můžete si přečíst vše o tom, jak se tyto dvě náhlavní soupravy porovnávají v našem článku Sony WH-1000XM5 vs Sony WH-1000XM4.

Při porovnání sluchátek Sony XM4 se sluchátky Bose QC 45 je jasné, že Bose má obecně lepší ANC, s výjimkou zvláštního ponoření kolem 100 Hz. Pokud se však můžete dobře hodit s QC 45 kolem uší, budete si užívat představení ANC, které předcházejí vlajkové lodě včera. Jednou z námitky Bose QC 45 je to, že ANC nemůžete úplně vypnout, aniž byste okamžitě povolili zvuk průhlednosti. To znamená, že nemůžete použít QC 45 jako náhlavní soupravu, pokud nechcete slyšet, co se kolem vás děje.

Můžete si přečíst vše o tom, jak se tyto dvě náhlavní soupravy porovnávají v našem článku Bose Lidchcomfort 45 vs Sony WH-1000XM4.

ANC WH-1000XM4 může být o něco účinnější než NCH 700 ANC, ale Boseova sluchátka mají lepší pasivní izolaci.

Ne nutně, sluchátka 700 potlačujících hluk Bose má o něco horší útlum až do značky 2 kHz, kde můžete slyšet výhody tužšího a hustšího materiálu ušního podložky Bose. Od 20-2 kHz dělá Sony WH-1000XM4 o něco více, aby zrušil hluk než NCH 700, ale to závisí na vaší schopnosti získat správnou fit.

Můžete si přečíst vše o tom, jak se tyto dvě náhlavní soupravy porovnávají v našich sluchátkách s ručením hluku Bose 700 vs Sony WH-1000XM4.

Jak zní Sony WH-1000XM4?

Výchozí frekvenční odezva Sony WH-1000XM4 (azurová) zesiluje basy a treble tóny o něco více, než naše spotřebitelská křivka (růžová) naznačuje.

Kvalita zvuku pro Sony WH-1000XM4 je jednou z těch jemných věcí, které se Sony také zlepšila oproti poslednímu modelu. To neznamená, že XM3 zní špatně-zní to skvěle-ale starší model má rozhodně více rázového rána na spodním konci.

Neutrálnější frekvenční odezva v minimech se překládá na zvuk, který nedostane obrovskou podporu basů, jak najdete na některých dalších sluchátkách. I když to není pro každého, většina lidí zde nebude mít problém. Pokud chcete větší důraz na nízký end, můžete v aplikaci vždy změnit předvolbu EQ v aplikaci.

Ve srovnání s populárním Sony WH-1000XM4 (žlutá) nabízí Bose Tiché Comcomfort 45 příjemnější nízký konec-ale méně konzistentní maxima.

The Bose Tichencomfort 45 nezní tak dobře jako WH-1000XM4 přímo z krabice. QC 45 je také dražší a má také méně kodeků. Pokud jste milovník basů, držte se WH-1000XM4. Ne každý má však rád tento druh zvuku. zejména podcast feťáky a nadšenci klasické hudby. Sluchátka Bose jsou úhledná a nabízejí spoustu dobrých funkcí-ale pokud chcete kodeky s vyšší bitem, Bose to není.

Minima, středy a maxima

Jak je, basa je ideální pro jemná představení, jako je Bachova houslová partita. 2 In D Minor by Hilary Hahn, kde nízké poznámky zasáhly právě ten správný objem. The Rambles na začátku pixelové říše od Madeona také zní skvěle a můžete slyšet variace v ramenicích po celém úvodu. Stejná pozornost k detailům se přenáší do středu.

Texty v souhvězdí Darwin Deez jsou jasně slyšitelné v celé písni bez ohledu na to, co se děje. Cymbály, třepačky a tleskání v celé písni také těží z mírného zvýšení objemu. Stručně řečeno, tyto zvuky skvěle.

Pokud chcete, aby tato sluchátka zněla lépe než oni, můžete buď použít ekvalizér v aplikaci Sony Sluchátka Connect, nebo můžete použít řešení založené na PC, jako je ekvalizér APO, Roon nebo VoiceMeeter. Sledujte níže uvedený graf jako volný průvodce pro vaše úpravy, aby se zvuk lépe přizpůsobil naše křivce domu. Odtamtud posílejte a vyřízněte cílené kapely, protože si přejete získat požadovaný výsledek.

Měli bychom zmínit, že byste se měli vyhnout příliš bláznivému s ekvalizéry obecně, protože existuje bod klesajících výnosů. Možná také nebudete schopni získat granularitu, kterou byste potřebovali pro takové úpravy v aplikacích s omezenými pásmami. Prostě to vezměte pomalu a použijte lehkou ruku, budete v pořádku.

Jak je kvalita mikrofonu na Sony WH-1000XM4?

Mikrofon na Sony WH-1000XM3 je dobrý a zde se moc neliší. V nízkých frekvencích dochází k mírnému poklesu, což není pro sluchátka Bluetooth neobvyklé, ale je to výraznější než v předchozí verzi. Mělo by být stále dost dobré, abyste vás dostali skrze schůzky s telefonováním a přiblížením.

Jak vám mikrofon zní?

K 24. březnu 2021 hodnotilo výše uvedený vzorek MIC 4 286 čtenářů jako někde mezi „v pořádku“ a „dobrým.„Toto je docela typický výsledek pro bezdrátové mikrofony náhlavní soupravy a na horním konci toho, co byste měli očekávat, že se dostanete z jakýchkoli produktů tohoto typu.

Měli byste získat Sony WH-1000XM4?

Sluchátka mají panty, takže je můžete složit, abyste hodili do tašky a šálky uší se mohou otáčet o 90 stupňů.

Pokud jste na trhu pro nejlepší pár sluchátek Bluetooth, které můžete získat, pak ano, Sony WH-1000XM4 by měla být na vašem užším výběru. Od 14. března 2022 si můžete zakoupit Sony WH-1000XM4 za pouhých 269 USD, pokud dostanete zrekonstruovaný model, což z něj činí výhodnou nákup. Předchozí WH-1000XM3 je stále jedním z našich nejdokonalejších sluchátek a Sony to ještě zlepšila. Bluetooth Multipoint to dělá mnohem pohodlnější a jemná vylepšení z rušení hluku a kvality zvuku z tohoto přesvědčivého nákupu.

Pokud již máte Sony WH-1000XM3, opravdu není nutná velká potřeba upgradovat, pokud absolutně potřebujete multipoitní připojení. Pokud však chcete investovat do prvního velkého páru sluchátka potlačujících hluk, téměř každý je bude milovat.

Vysoce kvalitní kodeky Bluetooth, skvělý zvuk, vylepšené kanály šumu, dobrá výdrž baterie a inteligentní funkce, jako je automatická pauza a Bluetooth Multipoint, činí společnost Sony WH-1000XM4 skvělým všestranným párem sluchátek.

Sony WF-1000XM4 je vysoce kompaktní pár uší od Sony, a právě tak se stane jeho vlajkovou lodí. S nejlepší třídou ANC, WF-1000XM4 překonává téměř všechny ostatní sluchátka, s pouhými ušími QC a Sennheiser Momentum True Wireless 3, což mu dává tvrdou konkurenci.

Pokud si myslíte, že Sony WF-1000XM4 má horší ANC než WH-1000XM4 jen proto, že je menší, zamyslete se znovu. Ušní sluchátka WF-1000XM4 mají hvězdnou pasivní izolaci, která se stará o většinu frekvencí nad 1 kHz. Jak je tohle možné? No, WF-1000XM4 obsahuje tipy pro ušní pěno. Je také bezpečné říci, že ANC Tech Sony jsou opravdu jen ligy nad ostatními, dokonce i vlastní starší modely náhlavní soupravy společnosti Sony. (Kliknutím na grafy rozbalte.)

Karbudy dělají mnohem lepší práci při pasivním izolaci posluchače z hluku na pozadí a dokonce více ovlivňují nízké frekvence z 20-120Hz.

Sony se otočila v opačných směrech s výškou na těchto sluchátkách.

Kvalita zvuku je mezi náušnicemi WF-1000xm4 poněkud odlišná a větší sluchátka WH-1000XM4. V naší tabulce můžete vidět, že ušní uší nedostatečně zdůrazňují výšky, zatímco sluchátka je nadměrně zdůrazňují. Ať tak či onak, budete chtít vyrovnat náhlavní soupravu, abyste získali příjemnější zvuk, který funguje dobře napříč hudebními žánry.

Pokud je prostor jakýmkoli skutečným znepokojením, je WF-1000XM4 vhodnější volbou oproti relativně velkému WH-1000XM4. Zrušení hluku je velmi dobré s obou náhlavním soupravou a zažijete o něco lepší horní a střední útlum s Sony WH-1000XM4, než s WF-1000XM4. Ale sluchy Sony dělají více pro zablokování náhodných zvuků jako smích v okolí nebo klam nádobí. Stále však milujeme Sony WH-1000XM4, protože tato sluchátka mají skvělé softwarové funkce, svrchovaně pohodlný design a skvělý mikrofonní systém, který mírně vytáhne WF-1000xm4 v sub-optimálních podmínkách. Níže můžete slyšet mikrofonní výkon uší.

náhradní, ušní, polštářky, sluchátka, sony, wh1000xm4

Bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 jsou nástupcem bezdrátové sítě Sony WH-1000XM3, přicházejí s delší nepřetržitý výdrž baterie, dalšími ovládacími prvky citlivé na dotyk a párováním více zařízení. Stejně jako jejich předchůdce mají díky své funkci ANC vynikající výkon izolace hluku a pohodlným, prémiovým designem. Celkově jsou tato slušně všestranná sluchátka pro mnoho různých posluchačů solidní volbou, a přestože je Sony nahradila bezdrátovou společností Sony WH-1000XM5, stále stojí za to se podívat jako srovnatelná alternativa.

Náš verdikt

Sony WH-1000XM4 jsou slušné pro neutrální zvuk. Mají basový zvuk, který přináší intenzivní burzu, úder a rozmach, což z nich činí skvělou volbou pro žánry jako EDM a Hip-Hop. Tato extra basa však také nadýmá vokály a nástroje. I když si můžete přizpůsobit jejich zvukový profil podle svého vkusu pomocí 5-pásmové grafické EQ a předvoleb jejich doprovodné aplikace, může být složité řešit přebytečnou vysokou bass na nízký Mid. Nejnižší pásmo EQ začíná na 400 Hz, který padá těsně po nárazu na basu. Jasný basový jezdec v EQ však může pomoci snížit basy. Přesto mají uzavřený design a nevytvářejí širokou nebo přirozeně vypadající pasivní zvukovou scénu.

Sony WH1000xm4 jsou působivé pro dojíždění a cestování. I když nejsou nejvíce přenosnými sluchátky, jejich tvrdé přepravní pouzdro je může pomoci chránit, když jste na cestách. Mají více než 37 hodin nepřetržité výdrže baterie a můžete je pohodlně nosit na dlouhé poslechové sezení bez velké únavy. Také jejich ANC může zablokovat basové zněly zní jako rachot motorů a zvuky střední třídy, jako je dojíždění, což znamená, že si můžete užívat hudbu bez rozptýlení.

Sony WH1000XM4 není při cvičení navržena pro použití. Přestože mají pohodlné přizpůsobení, jejich objemný design znamená, že nejsou příliš přenosný. I když mohou zůstat na hlavě během příležitostných poslechových sezení, pohybují se po vašich uších během intenzivních pohybů, takže nejsou nejstabilnější.

Sony WH-1000XM4 jsou dobré pro použití v kanceláři. Tato pohodlná sluchátka mají díky své funkci ANC neuvěřitelný výkon izolace šumu, takže dobře blokují hluk na pozadí a střídavé jednotky. S více než 37hodinovou kontinuální výdrží baterie nemusíte tyto sluchátka dobíjet ani denně, ani. Bohužel trochu prosakují, když hrajete svůj zvuk na hlasitých svazcích, takže nejsou ideální pro klidné nastavení.

Sony WH1000XM4 jsou kompatibilní s počítači s podporou Bluetooth, ale jejich latence je pravděpodobně příliš vysoká na to, aby byla vhodná pro bezdrátové hry. Také je nemůžete používat bezdrátově s konzolami PlayStation nebo Xbox.

Sony WH-1000XM4 jsou slušné pro kabelové hry. Díky jejich kabelu 1/8 „TRS je můžete připojit k PC, PlayStation a Xbox Consoles, ale pomocí tohoto připojení nemůžete použít mikrofon. To znamená, že mají pohodlné přizpůsobení pro dlouhé herní sezení a jejich zvukový profil s těžkým basy přidává další úder k explozi a akcím nabitým scénám.

Sony WH-1000XM4 jsou spravedlivé pro telefonní hovory. Jejich integrovaný mikrofon bohužel nemá nejlepší kvalitu záznamu, takže váš hlas zní tenké a tlumeně. Váš hlas může být také utopen hlukem na pozadí, pokud voláte z hlučného prostředí. Jejich systém rušení hluku může pomoci zablokovat kolem vás hodně okolního hluku. Zatímco ve výchozím nastavení, sluchátka povolí režim „Through-Through“, když jste na volání, bez ohledu na to, zda jste dříve používali ANC, můžete jezdit zpět na ANC stisknutím tlačítka vlastního na levém uši poháru.

 • 7.2 neutrální zvuk
 • 8.1 Dojíždění/cestování
 • 7.2 Sport/Fitness
 • 7.7 Kancelář
 • 5.8 bezdrátových her
 • 7.4 Kabelové hraní
 • 6.7 telefonních hovorů
 • Aktualizováno 1. listopadu 2022: proveden drobné změny textu, aby bylo zajištěno jasnosti a relevanci.
 • Aktualizováno 19. září 2022: Přidali jsme poznámku k izolaci hluku týkající se uživatelských zpráv o vysokém hnusném hluku přicházejícím od jednoho řidiče při použití ANC. Bodování tohoto testu se však nezměnilo.
 • Aktualizováno 15. září 2022: Nařídili jsme vysílač WLA-NS7, aby vyzkoušeli tato sluchátka s kompatibilními televizory Bravia. Aktualizovali jsme text virtuálního zvukového souboru tak, aby odrážel tyto výsledky, ale bodování krabice se nezměnilo.
 • Aktualizováno 8. června 2022: Změnili jsme podporu podpory aplikací od „ne“ do „ano“. Tato sluchátka jsou kompatibilní s 360 audio reality a jsou přístupné prostřednictvím aplikace. Musíte však být přihlášeni k odběru kompatibilních platforem, abyste je mohli použít. Aktualizovali jsme naši recenzi, abychom odráželi tuto změnu.
 • Aktualizováno 13. dubna 2022: Díky zpětné vazbě uživatelů jsme znovu testovali, zda ANC při volání přepne na režim „Through-Through“. Ve výchozím nastavení sluchátka vstupují do tohoto režimu, když jste na volání. Prostřednictvím vlastního tlačítka však můžete cyklovat zpět na „ANC“. Aktualizovali jsme následující pole: „Telefonní hovory“, „Ovládací prvky“ a „Izolace hluku“.
 • Aktualizováno 21. února 2022: Opětovné zaznamenané izolace hluku, zvuk a kvalita nahrávání mikrofonu s firmwarem 2 verze 2.5.0.
 • Aktualizováno 7. února 2022: Přidána zvuková funkce společnosti Sony 360 Reality do virtuální zvukové scény.
 • Aktualizováno 14. září 2021: Aktualizovali jsme verdikt „telefonní hovor“ a text „izolace hluku“, který odráží ANC vypnutí během hovorů.
 • Aktualizováno 25. srpna 2021: Aktualizovaná kontrola přesnosti a jasnosti.
 • Aktualizováno 29. června 2021: Převedeno na testovací lavici 1.5.
 • Aktualizováno 26. května 2021: Tato sluchátka jsme znovu protestovali pomocí firmwaru 2.5.0. Tato sluchátka jsme také testovali na „prodyšnost“.
 • Aktualizováno 16. září 2020: Zveřejněno přezkum.
 • Aktualizováno 11. září 2020: Zveřejněn včasný přístup.

Rozdíly mezi velikostí a varianty

Sony WH-1000XM4 přichází ve dvou různých barevných variantách: „černá“ a „stříbrná“. Testovali jsme stříbrný model a jeho štítek můžete vidět zde. Tato sluchátka přicházejí také v „Midnight Blue“, které jsou exkluzivní pro Best Buy, a v limitované edici „Silent White“ barevné schéma na oslavu 75. výročí Sony. Varianta „tiché bílé“ a jejich zahrnuté příslušenství, jako je jejich pouzdro a kabely, jsou ostré bílé se zlatými akcenty. Byly k dispozici pouze od května do srpna 2021.

Pokud narazíte na jinou variantu, dejte nám prosím vědět v diskusích a budeme aktualizovat naši recenzi.

Ve srovnání s jinými sluchátky

Sony WH-1000XM4 jsou sluchátka s nástupcem s prémiovým šumem a jsou nástupcem bezdrátové sítě Sony WH-1000XM3. Jsou také předchozí generací bezdrátové sítě Sony WH-1000XM5. Jsou pohodlnější a přenosnější než XM5, mají více možností hlasové výzvy, lepší izolaci šumu a mají srovnatelný výchozí zvukový profil s těžkým výchozím basem. Ve srovnání s jejich soupeřem, bezdrátového připojení Bose Tiché Comcomfort 45/QC45, nejsou tak pohodlné nebo neutrálně znějící, ale mají lepší výkon ANC a robustnější možnosti přizpůsobení přizpůsobení.

Pokud hledáte jiná sluchátka, podívejte se na naše doporučení pro nejlepší sluchátka s ručením hluku, nejlepší uzavřená sluchátka a nejlepší sluchátka cestování.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší nadměrná sluchátka než bezdrátové sítě Beats Studio3. I když jsou obě sluchátka pohodlná, Sony jsou lépe postavena, mají neutrálnější výchozí zvukový profil, který někteří uživatelé mohou preferovat, a jejich ANC dělá výrazně lepší práci při snižování okolního hluku kolem vás. Mají také delší trvalou nepřetržitou výdrž baterie a jejich doprovodná aplikace nabízí grafické ekv. Beats však mají čip W1, takže je můžete hladce spárovat s jinými zařízeními Apple.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 je přizpůsobitelnější než bezdráto. Sony jsou lépe postaveny a jejich ANC dělá výrazně lepší práci při blokování hluku na pozadí. Mají také delší nepřetržitou výdrž baterie. Bose je však pohodlnější a má neutrálnější zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM5 jsou další generací bezdrátového Sony WH-1000XM4. Došlo k několika změnám v designu a výkonu. Výsledkem je, že XM5 má lepší výkon mikrofonu a jejich ANC je blokování hluku středního a výškového rozsahu. Existuje však několik nevýhod. Sestavení XM5 není tak flexibilní jako předchozí generace a ANC má těžší čas blokovat nízký rachot autobusových motorů. Bohužel jejich automatický adaptivní systém ANC nelze vypnout a někteří uživatelé původně hlásili problémy s úpravou ANC pokaždé, když pohybují hlavami, i když tento problém mohl být opraven v FW 1.1.3.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než Apple AirPods Max Wireless. Sony jsou pohodlnější a nabízejí ještě silnější ANC. I když nezní tak neutrální mimo krabici jako Apple, mají doprovodnou aplikaci, která nabízí mnoho funkcí přizpůsobení, včetně grafického ekv. Přicházejí také s kabelem 1/8 „TRS, pokud je chcete použít.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než bezdrátová síťová. Zatímco oba přehnané eary jsou pohodlné, XM4 jsou lépe postaveny, mají neutrálnější zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat, a jejich ANC nabízí výrazně lepší výkon izolace šumu. Podporují také párování NFC.

Bezdrátové sídla Sony WH-1000XM4 jsou pro většinu použití o něco lepší než bezdrátová síť Sennheiser Momentum 3. Sony jsou pohodlnější, mají výrazně lepší výkon izolace šumu a delší nepřetržitou výdrž baterie. Sennheiser však má z krabice neutrálnější zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší přehodnocené než bezdrátové sítě Anker Soundcore Q45. Sony jsou pohodlnější, lépe postavená a mají neutrálnější celkový zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat. Jejich systém ANC blokuje také výrazně více okolního hluku.

náhradní, ušní, polštářky, sluchátka, sony, wh1000xm4

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší nadměrné uší než bezdrátová společnost Sony WH-CH720N. WH-1000XM4 jsou pohodlnější, jsou lépe postaveny a jejich ANC může blokovat výrazně více okolního hluku v celé řadě. Podporují také LDAC, což je dobré, pokud chcete streamovat zvuk s vysokým obsahem. WH-CH720N však mají lepší celkový výkon MIC.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než bezdrátové sítě Shure Aonic 50. Sony jsou pohodlnější, mají výrazně lepší výkon izolace šumu, delší nepřetržitou výdrž baterie a podpora párování NFC. Shure však má doprovodnou aplikaci, která nabízí parametrické ekv.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou pro většinu použití lepší než SONY WF-1000XM4 opravdu bezdráto. WH-1000XM4 jsou sluchátka nadchů, která jsou pohodlnější, mají více basový zvukový profil, který někteří uživatelé mohou preferovat, a jejich ANC může výrazně blokovat další hluk kolem vás. Mají také mnohem delší nepřetržitou výdrž baterie. WF-1000XM4 je však menší, přenosnější a mají stabilní přizpůsobení.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 je lepší než bezdrátová hodnota Jabra Elite 85h. Sony má mnohem lepší kvalitu sestavení a jejich prvky ANC blokují mnohem více okolního zvuku. Mají výchozí zvukový profil bohatý na basy, který se mohou fanoušci žánrů jako EDM a hip-hop líbit, a můžete jej přizpůsobit pomocí grafického ekv. A předvoleb v doprovodné aplikaci. Na druhé straně má integrovaný mikrofon Jabra mnohem lepší kvalitu záznamu a jejich ovládací prvky na palubě zahrnují tlačítko ztlumení mikrofonu.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 má více funkcí než bezdrátová společnost Sony WH-1000XM3. Párování více zařízení WH-1000XM4 podporuje delší nepřetržitou výdrž baterie a nabízejí několik dalších možností kontroly řeči. WH-1000XM3 je však poněkud lepší volbou pro neutrální poslech, protože mají neutrálnější, méně basový výchozí zvukový profil a konzistentnější doručení zvuku.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou pro některé posluchače lepší sluchátka než bezdrátová sluchátka Bose 700 bezdrátových sluchátek. Sony má lepší izolační výkon hluku a delší nepřetržitou výdrž baterie. Nabízejí více kontrol na řeči, ideální pro uživatele, kteří si chtějí při poslechu uvědomit své prostředí. Bose má neutrálnější, méně basový výchozí zvukový profil a jejich integrovaný mikrofon funguje lépe než Sony.

The Bose Tichencomfort 35 II/QC35 II Wireless 2018 jsou pohodlnější sluchátka než bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4. Out-of-the-box má Bose také neutrálnější, méně basový zvukový profil než Sony. Společnost Sony má v jejich doprovodné aplikaci k dispozici grafické ekv. Sony jsou lépe postaveny, mají delší výdrž baterie, lepší výkon izolace hluku a uniká méně hluku. V závislosti na vašich poslechových návycích můžete přednost před druhým.

Apple Airpods Pro opravdu bezdrátový a bezdrátový sony Sony WH-1000XM4 má různé silné stránky a můžete jeden upřednostňovat před druhým. Sluchátka Apple mají stabilnější přizpůsobení a neutrálnější výchozí zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat. Jsou také kompaktnější a přenosnější, což znamená, že je snazší vzít si s sebou na cestách. Sony jsou však přehodnoceny s pohodlnějším přizpůsobením. Jejich systém ANC dělá výrazně lepší práci při blokování hluku na pozadí a mají delší celkovou výdrž baterie. Jejich doprovodná aplikace také nabízí grafické EQ a předvolby, které vám pomohou upravit jejich zvuk podle vašich představ, a můžete je pasivně použít, pokud vám dojde výdrž baterie.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 je pro většinu účelů lepší než audio-technologika ATH-M50XBT2. Izolují vás od mnohem většího hluku, díky své funkci ANC a jsou mnohem pohodlnější a dobře postavené. Na druhou stranu, sluchátka Audio-Technica mají delší nepřetržitou výdrž baterie. Někteří mohou také upřednostňovat svůj neutrálnější zvukový profil před zvukem basového náročného společnosti Sony, ačkoli oba páry mají ve svých aplikacích funkce přizpůsobení zvuku.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší než uši než bezdrátová síť Bowers Wilkins PX7 S2. Sony jsou pohodlnější, mají vyváženější zvuk, i když je to stále basový a má virtuální zvukovou scénu, která vám pomůže ponořit do vašeho zvuku. Jejich systém ANC nabízí výrazně lepší výkon izolace šumu a díky své doprovodné aplikaci mají více funkcí přizpůsobení. To znamená, že Bowers Wilkins jsou lépe postaveni a podporují aptx adaptivní kodek, takže můžete streamovat vysoce kvalitní zvuk s nízkou latencí.

Audio-Technica ATH-M50X je pro neutrální zvuk lepší než bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4. Audio-Technika jsou kabelová sluchátka s mnohem neutrálnějším zvukovým profilem a výrazně lepšímu pasivnímu výkonu zvukového stupně. Na druhou stranu jsou sluchátka Sony pro víceúčelové použití lepší. Můžete je použít prostřednictvím Bluetooth nebo kabelového připojení, mít pohodlnější a stabilnější přizpůsobení, palubní ovládací prvky a integrovaný mikrofon. Mají také velmi účinnou funkci ANC.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000xm4 jsou lepší sluchátka nad uším než bezdrátová společnost Sony WH-XB900N. Ačkoli obě sluchátka jsou pohodlná a lze je přizpůsobit pomocí Sony | Aplikace pro připojení sluchátek, WH-1000XM4 se cítí lépe postavená a přicházejí s tvrdým pouzdrem, který pomáhá chránit sluchátka, když jste na cestách. Mají o něco více neutrálnější zvukový profil, mají konzistentnější doručení basů a výšek a jejich ANC je schopen omezit kolem sebe více okolního hluku. Jejich nepřetržitá výdrž baterie je také dlouhodobě. Integrovaný mikrofon WH-XB900N však nabízí lepší výkon kvality nahrávání.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší než Sony WH-H910N/H.Ucho na 3 bezdrátové sítě. XM4 jsou pohodlnější, lépe postavené, doručují zvuk konzistentněji a mají mnohem efektivnější systém ANC. Poskytují také podobnou celkovou výdrž baterie, přestože zabere mnohem méně času na nabíjení a mohou se spárovat se dvěma zařízeními současně. Mezitím mají H910N méně basový výchozí zvukový profil, prosakujte méně zvuku a mají lepší celkový výkon mikrofonu.

Bezdrátové sítě Sony WH-100XM4 jsou lepší než bezdrátové sítě Bowers Wilkins PX7. Sluchátka Sony jsou pohodlnější, jejich prvky ANC blokují více okolního hluku a jejich integrovaný mikrofon má mnohem lepší celkový výkon. Mají neutrálnější výchozí zvukový profil, který mohou někteří posluchači preferovat, a také pracují s doprovodným softwarem, který vám umožňuje přístup k grafickému ekv. A předvolbě. Bowers Wilkins však podporuje kodeky APTX a APTX HD.

Bezdrátové a slabé stránky Sony WH-1000XM4 a Jabra Evolve2 85 mají různé silné a slabé stránky. Sony jsou o něco lépe postavena, poskytují konzistentnější zážitek z poslechu, jsou účinnější při blokování okolního hluku a vydrží déle z jednoho náboje. Mají také nižší bezdrátovou latenci. Boom Microphonu Jabra Sluchátka poskytuje kvalitu vynikající záznamy a schopnost manipulace s hlukem. Schéma fyzické kontroly sluchátek Jabra se také používá a nabízí více funkčnosti.

Bezdrátové stránky Sennheiser PXC 550-II Wireless a Sony WH-1000XM4 mají různé silné stránky a můžete upřednostňovat jeden jeden. Sluchátka Sony jsou pohodlnější, jsou lépe postavena a jejich systém ANC dělá výrazně lepší hluk blokování práce. Jejich doprovodná aplikace také nabízí grafické EQ a předvolby, které vám pomohou upravit jejich zvuk podle vašich představ. Sluchátka Sennheiser mají lepší celkově provádějící integrovaný mikrofon a stabilnější a prodyšnou fit.

Bezdrátové uší Sony WH-1000XM4 a Bose Tiché komforty mají opravdu bezdrátové síly a můžete upřednostňovat buď v závislosti na vašem použití. Sony jsou nadhodnoceny s mnohem lepším výkonem izolace šumu a delší nepřetržitá výdrž baterie. Podporují také párování s více zařízeními a lze je používat s jejich zahrnutým zvukovým kabelem. Na druhé straně jsou Bose mnohem přenosnější v uších s mnohem stabilnějším přizpůsobením a hodnocením IPX4 pro odolnost proti vodě.

Bezdrátová bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou pro většinu použití lepší. Sony jsou pohodlnější, mají více basový zvukový profil, který někteří uživatelé mohou upřednostňovat, a jejich doprovodná aplikace nabízí grafické ekv. Plus předvolby, které vám pomohou upravit jejich zvuk podle vašich představ. Jejich ANC také dělá výrazně lepší práci při blokování hluku kolem vás a mají delší nepřetržitou výdrž baterie. Beats však mají čip H1, což usnadňuje je bezproblémově spárovat do vašich zařízení Apple.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší přehodnocené než bezdrátová společnost Anker Soundcore Life Q35. Sony jsou pohodlnější a lépe postavené. Mají výrazně lépe provádějící ANC a mají časovač automatického vypnutí, který pomáhá šetřit životnost baterie, když se nepoužívají. Anker však má delší nepřetržitou výdrž baterie.

Steelseries Arctis Pro Wireless a Sony WH-1000XM4 Wireless jsou navrženy pro různá použití. Steelseries jsou bezdrátová herní sluchátka. Mají lepší celkově provádějící boom mikrofon, podporují Bluetooth a podporují bezdrátové bezbohové. Přicházejí také s vysílačem, který vám umožní upravit více ovládacích prvků, jako je míchání kanálů a zvukové zdroje za běhu. Naproti tomu Sony je vhodnější pro příležitostné použití. Jsou pohodlnější, mohou být spárovány až dvěma zařízeními najednou a mají systém ANC, který pomáhá blokovat spoustu hluku na pozadí.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší než bezdrátové uší než JBL Tour One Wireless. Sony je pohodlnější, lépe postavená a může dodávat zvuk konzistentněji. Mají výrazně lepší výkon izolace šumu a jejich latence Bluetooth na iOS a Android je také nižší.

Razer Opus Wireless 2020 jsou lepší sluchátka pro neutrální zvuk než bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4. Výchozí zvukový profil Razera je neutrálnější než Sony, i když někteří posluchači mohou dávat přednost zvuku basového těžšího basového base. Sluchátka Razer mají stabilnější přizpůsobení a prosakují menší hluk. Na druhé straně mají sluchátka Sony poněkud lepší výkon izolace šumu a jejich integrovaný mikrofon funguje lépe v hlučnějším prostředí.

Bezdrátové sluchátka Sony WH-1000XM4 jsou o něco lepší než bezdrátová sluchátka AKG N700NC M2. Sony jsou pohodlnější, lépe postavená a mají výrazně lepší izolační výkon šumu. Jejich nepřetržitá výdrž baterie je delší a jejich doprovodná aplikace nabízí více funkcí přizpůsobení. AKG má neutrálnější výchozí zvukový profil, který někteří uživatelé mohou upřednostňovat, a mají lepší pasivní zvukový výkon.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než bezdrátová hodnota Razer Opus X. Sony je lépe postavena, může kolem vás zablokovat výrazně více okolního hluku a jejich doprovodná aplikace nabízí grafické ekv. Podporují také párování s více zařízeními a lze je použít.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší celkové sluchátka než bezdrátová sídla Bowers Wilkins PX5. Nadměrné uši společnosti Sony je pohodlnější a stabilnější, poskytují lépe vyvážený a mnohem nastavitelnější zážitek z poslechu a blokují více okolního zvuku. To znamená, že Bowers Wilkins jsou lépe postaveni, mají nižší bezdrátovou latenci, jsou kompatibilní se zvukem USB a úniku méně zvuku.

Bezdrátové sluchátka Sony WH-1000xm4 jsou všestrannější než bezdrátová sluchátka. Sony je pohodlnější, lépe postavená a mají zvukový profil náročnějšího na basu, který mohou někteří uživatelé preferovat. Mají také doprovodnou aplikaci, aktivní systém rušení šumu, který může blokovat značné množství hluku a jejich nepřetržitá výdrž baterie je delší. Kapka však má rovinný magnetický převodník, který mohou někteří uživatelé preferovat.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než Anker Soundcore Life Q30. Sony jsou pohodlnější, cítí se lépe postavená a mají lépe vyvážený zvukový profil přímo. Jejich funkce Active Noise Cursing (ANC) může kolem vás snížit více hluku a mají automatické časovač, který pomáhá šetřit jejich výdrž baterie, když se nepoužívá. To znamená, že annker má delší nepřetržitou výdrž baterie.

Sony WF-1000XM3 skutečně bezdrátová a bezdrátová síla Sony WH-1000XM4 mají různé silné stránky, takže můžete preferovat buď. WF-1000xm3 má design do ucha, který je přenosnější, má neutrálnější výchozí zvukový profil, který někteří uživatelé mohou upřednostňovat, a uniknout méně zvuku při vysokých objemech. WH-1000XM4 jsou však sluchátka nad uši s lepší výkonem izolace baterie a hluku.

Bezdrátové připojení Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než bezdrátová sídla Sony WH-1000XM2. WH-1000XM4 jsou pohodlnější, jejich ANC může blokovat ještě více hluku na pozadí a jejich nepřetržitá výdrž baterie je také delší. Můžete je také spárovat s až dvěma zařízeními najednou.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka pro příležitostné použití než bezdrátová hodnota Razer Barracuda Pro Wireless. Sony jsou pohodlnější, lépe postavená, mají výrazně lepší výkon izolace šumu a podporují párování s více zařízeními s až dvěma zařízeními najednou. Pokud hledáte herní sluchátka, která můžete používat více nedbale, Razer má lépe výkonný integrovaný mikrofon a neutrálnější výchozí zvukový profil, který mohou někteří uživatelé preferovat. Podporují také Bluetooth i bez Bluetooth Wireless, což znamená, že je můžete připojit k vaší PlayStation nebo PC.

Můžete upřednostňovat buď bezdrátovou hodnotu Sony WH-1000XM4, nebo Apple Airpods (3. generace) bezdrátová v závislosti na tom, jaký typ sluchátka hledáte. Sony jsou sluchátka s ANC a mají mnohem lepší izolační výkon hluku. Jejich zvukový profil je basový bass, který někteří mohou upřednostňovat, a jejich aplikace má funkce zvukového přizpůsobení. Mají také delší nepřetržitou výdrž baterie. Na druhé straně jsou jablko mnohem kompaktnější sluchátka. Jejich případ se vejde do většiny S a mají otevřený design, který vám umožní slyšet vaše okolí.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka než portál Bang Olufsen Beoplay. Sony jsou pohodlnější a stabilnější a mají lepší výkon izolace šumu. Jejich nepřetržitá výdrž baterie je také delší. Pokud však hledáte sluchátka orientovaná na hraní her, můžete upřednostňovat Bang Olufsen. Podporují Xbox Wireless a nabízejí plnou kompatibilitu zvuku a mikrofonu s konzolami Xbox a Playstation.

Bezdrátová společnost Sony WH-1000XM4 jsou lepší nadměrné uší než bezdrátový 2021 Razer Opus Wireless 2021. Sony jsou pohodlnější, mají výrazně lepší výkon izolace šumu a jejich doprovodná aplikace nabízí grafické ekv. Podporují také párování s více zařízeními, což je dobré, pokud chcete zůstat ve spojení s vaším počítačem a smartphonem současně. Razer má však pohlcující pasivní pasivní výkon soundstage.

Bezdrátové sítě Sony WH-1000XM4 jsou lepší sluchátka pro příležitostné použití než moondrop ária. Sony jsou bezdrátové nadměrné uši, které jsou lépe postaveny, mají zrušení šumu, aby pomohly blokovat značné množství okolního hluku a mají doprovodnou aplikaci, která vám umožní přizpůsobit jejich zvuk pomocí jejich grafického ekv. Nebo předvoleb. Mají také integrovaný mikrofon, což znamená, že můžete volat na cestách a podporují párování s více zařízeními. Moondrop jsou zapojeny monitory do uší s neutrálnějším zvukovým profilem, který mohou někteří uživatelé preferovat.

Výsledky testů

Sony WH-1000XM4 má velmi podobný design jako jejich předchůdce, Sony WH-1000XM3 Wireless. Tyto přehnané eary mají matný povrch a šálky uší a čelenka jsou dobře prodloužené. Přicházejí ve třech různých barevných variantách: černá, stříbrná a „půlnoční modrá“, což je exkluzivní pro Best Buy. Barva „Silent White“ byla k dispozici pouze v roce 2021 pro 75. výročí společnosti Sony.

Sony WH-1000XM4 jsou velmi pohodlná sluchátka. Lehké pěnové earpady nevyvíjejí na hlavu velký tlak, což znamená, že je můžete nosit po dlouhou dobu bez velké únavy. Jsou však v profilu mělčí než bezdrátové připojení Bose Chitchcomfort 45/QC45, což může představovat nepohodlí, pokud máte větší uši.

Sony WH-1000XM4 má dobré ovládací prvky. Mají povrch citlivý na dotyk na pravém šálku ucha a dvě fyzická tlačítka na šálku levého ucha. Tlačítko „Vlastní“ na levém šálku ucha ve výchozím nastavení řídí funkci zrušení šumu, ale lze jej také nakonfigurovat prostřednictvím aplikace pro aktivaci funkce Speak to-Chat. Pozastaví váš zvuk a nechává okolní zvuk, jakmile začnete mluvit. Všimněte si, že ANC se vypne, když jste ve výchozím hovoru na volání, a sluchátka vstupují do režimu „Through-Through“. Naštěstí můžete stisknutím tlačítka pro ANC.

Jejich povrch citlivý na dotyk je velmi podobný bezdrátové síti Sony WH-1000XM3. Při opětovném úpravě sluchátek je poněkud snadné zaregistrovat náhodné vstupy do dotykových ovládacích prvků. Také ovládací prvky mají více hlasových výzev než bezdrátová společnost Sony WH-1000XM5, což z nich činí lepší volbu pro uživatele, kteří hledají interaktivnější zážitek.

Na levém ušním šálku:

 • Stisknutím a podržením: Zapne nebo vypne sluchátka. Pokud budete pokračovat v držení tohoto tlačítka po zapnutí sluchátka, zadáte režim párování Bluetooth.
 • Jeden tisk: Cyccles mezi ANC zapnutými, řečskými režim, umožňující lépe slyšet vaše okolí bez sundávání sluchátek a ANC. Tuto ovládání můžete přemapovat prostřednictvím aplikace Companion a aktivovat Alexa nebo Google Assistant.

Povrch citlivý na dotyk na pravém šálku ucha:

 • Double Tap: Hraje a pozastaví zvuk. Také odpovídá a ukončí hovor.
 • PŘEČTĚTE SOUKOU: Přeskočí na další skladbu.
 • Přejetím přejetí a držení: Rychle vpřed přes trať.
 • Přejeďte přejetím dozadu: Přeskočí na předchozí skladbu.
 • Přejeďte přejetím dozadu a podržte: BackTracks skrz trať.
 • PŘEČTĚTE SOUP: Zvládne zvýšení hlasitosti.
 • Swipe Down: Osption hlasitost postupně.
 • Zakryjte šálek uší dlaní: vstupujte do režimu Through-Through.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS