Nahrávání obrazovky Android s vnitřním zvukem

Jak zaznamenat zvuk z obrazovky Android. 3 osvědčené způsoby

Není žádným tajemstvím, že pomocí speciálních aplikací můžete zaznamenat akce, které se odehrávají na obrazovce smartphonu. Výsledkem je, že vytvořené video lze odeslat přátelům nebo nahráno na YouTube. Některé programy však mají poměrně složitá nastavení, takže uživatelé nováčků mají často otázku: jak zaznamenat zvuk z obrazovky Android? Výchozí hodnota je zpravidla aktivována zachycením všech systémových melodií, takže váš mikrofon zůstává neaktivní. Řekneme vám, jak tento problém vyřešit, a také zvážit několik aplikací pro nahrávání s vysokou kvalitou.

Aby se umožnilo použití mikrofonu během záznamu o akcích probíhajících na obrazovce telefonu, jakýkoli dostupný program umožňuje. Například musíte otevřít nastavení a poté převést posuvník doprava poblíž bodu stejného názvu. Ale někdy je požadovaná nabídka skrytá, takže jsme připravili pokyny pro různé, hlavně populární aplikace.

XRECORDER

Soudě podle recenzí a obecným hodnocením aplikace v Google Play jsou uživatelé zcela spokojeni s funkčností tohoto programu. Většina komentářů je však spojena s velkým počtem reklamy. Může se to objevit všude: Před nahráváním, po dokončení natáčení a během otevření obslužnosti. Nejdůležitější výhodou je však nedostatek loga a jakýkoli vodoznak ve finálním videu. Stávající nastavení jsou také potěšena. Mimochodem, můžete provést následující akce pro aktivaci mikrofonu během záznamu:

 • Otevřete aplikaci.
 • Klikněte na ikonu Gear (⚙), umístěnou ve spodní části obrazovky.

Otevřeme nastavení aplikace XRCorder

Nyní můžete začít natáčet video bez obav, že váš hlas nebude zaznamenán. Chcete.li to provést, musíte program otočit a stisknout malou ikonu vody. V případě potřeby můžete jeho umístění změnit přesunutím ikony na obrazovce. Toto je nabídka rychlého přístupu určená k ovládání všech funkcí (pauza, spuštění, nahrávání).

Mobizen

Další docela populární aplikace, která již získala více než 100 milionů stahování. Umožňuje vám nejen zaznamenat obrazovku smartphonu, ale také vytvářet snímky s vysokou kvalitou s možností úpravy. A pro přechod na nastavení budete muset kliknout na plovoucí ikonu programu a poté ikonu označit ve formátu čtvercového. A nyní zapneme mikrofon takto:

Překládáme posuvník doprava poblíž linky „inkluzivní“

Tak jednoduchým způsobem se nám podařilo povolit zvukový záznam. Nyní v hotovém videu budou slyšet zvuky získané prostřednictvím mikrofonu. Můžete všemi možnými způsoby upravit dostupné parametry a upravit je pro sebe.

AZ Recorder

AZ Screen Recorder je široce známé zařízení pro nahrávání obrazovky pro Android. Pravděpodobně jste o tom už slyšeli. Stejně jako DU Recorder, AZ Recorder poskytuje mnoho nastavení pro psaní obrazovky telefonu, podobnosti zahrnují výběr rozlišení od 240p do 1080p, rychlost přenosu dat z 1 Mbps na 12 Mbps, snímková frekvence od 24 do 60 snímků za sekundu, zaznamenávání externího zvuku, zaznamenávání externího zvuku a dotkne se a nastaví reverzní odkaz až na 60 sekund. Kromě toho můžete vytvořit podvodné video na obrazovce. v rozmezí od 1/3 rychlosti do 3 rychlostí. A konečně, v nastavení aplikace můžete nakonfigurovat několik způsobů, jako je třepání a vypnutí obrazovky, aby se zastavil záznam.

Rekordér AZ Screen může být připojen k AZ Plugin 2 pro funkce, jako je komprese a asociace videa, výměna zvuku v záznamu na vlastním zvuku, přidání textu do videa atd. D. K dispozici je také prémiová verze, kterou lze zakoupit jako nákup v aplikaci pro odemknutí všech funkcí v dodatku. Mezi další funkce, které získáte s prémiovou verzí.

Instalace: (Zdarma nákupy v aplikaci)

nahrávání, obrazovky, android, vnitřním

Podrobné recenze 8 nejlepších aplikací pro zařízení Android na záznamu obrazovky

SCR rekordér obrazovky

Protože tento rekordér nebyl v obchodě Google Play k dispozici a je velmi líto uživatelů Androidu. Jeho užitečné funkce jsou však stále hodné vašeho očekávání. Rekordér SCR obrazovky může nahrávat obrazovku Android, zvuk a přidat přední komoru, výstřel a mnoho dalšího. To je neuvěřitelné, pokud si chcete stáhnout video na YouTube a na dalších sociálních stránkách. Získejte APK z webu jeho vývojáře. SCR umožňuje svým uživatelům vytvářet bezplatné záznamy trvající až 3 minuty s videogmentem videa a pro ovládání procesu zpracování videa má pouze tři tlačítka. Jeden pro nahrávání, jeden pro přístup k nastavení a druhý pro odchod z aplikace. Můžete si vybrat mnoho funkcí, jako je video kodér, rozlišení, konverze obrázků, bitovate, snímková frekvence, vertikální rámy a mnoho dalšího. Tento software však není zcela zdarma, musíte zaplatit 4.99 pro plnou verzi. A musíte zničit telefon Android, abyste mohli použít tento rekordér na Kittat a Jellybean.

Telesin

Telecine byl Google Play vysoce hodnocen pro psaní videa na telefonu Android. Má jednoduchou integraci a výkonné funkce. Po otevření této aplikace na zařízení Android klikněte na „Spuštění“, obdržíte mírné uložení v pravém horním rohu obrazovky. Až budete připraveni nahrát obrazovku, můžete kliknout na tlačítko „Záznam“ v pravém horním rohu.

Po zpětném odkazu na 3 sekundy začne Telecine automaticky zaznamenat obrazovku Android. Zaznamenané video z telefonu Android je skvělé a jako video nemůžete najít žádné nedostatky. Navíc toto zařízení pro nahrávání obrazovky Android nemá žádné požadavky na kořeny pro snadné nahrávání obrazovky Android.

Jedinou nevýhodou je, že tento software může nahrávat pouze obrazovku na telefonu Android, nemůže udržovat zvuk ze systému současně.

Neomezený rekordér obrazovky

Neomezený rekordér obrazovky. Toto je další bezplatný program pro snímání obrazovky Android. Pokud chcete nahrávat obrazovku Android, můžete snadno začít s jeho jednoduchou integou a kliknutím na tlačítko nahrávání. Při nahrávání telefonu Android nejsou žádné nepříjemné vodoznaky, i když se jedná o bezplatnou aplikaci pro nahrávání.

Kromě toho umožňuje uživatelům nahrávat video i zvuk z telefonu Android. A jeho pokročilá nastavení vám poskytne více dojmů. Stejně jako telecine, tato aplikace nevyžaduje kořenový přístup k nahrávání obrazovky Android.

Navzdory skutečnosti, že tento neomezený rekordér obrazovky pro Android je bezplatnou aplikací, žádáme vás, abyste ji obětovali vývojářům. A váš telefon Android potřebuje OS 5.0 nebo novější verzi pro použití tohoto softwaru.

ILOS Screen Recorder

ILOS Screen Recorder. Je to také bezplatná aplikace pro obrazovku Android a má stejné požadavky na OS jako většina ostatních zařízení Android 5 Recording zařízení: Android 5.0 Lollipop nebo novější verze. Nevyžaduje kořen, bez omezení pro nahrávání, bez reklamy a bez vodoznaků. S velkým tlačítkem ve středu Intese můžete začít nahrávat video a zvuk na telefonu Android.

Kromě toho na oficiálních webových stránkách tohoto rekordéru ILOS je webový rekordér pro Android. Chcete na svém počítači nahrávat anime a anime? Možná je také velmi zajímavá obrazovka obrazovky počítače a nahrávání videohovoru Skype do počítače.

Tato aplikace pro nahrávání Android je však trochu nepříjemná. Když spustíte záznam, uvidíte pozvání, které požadujete, abyste se poprvé zaregistrovali nebo zadali do systému, ale můžete jednoduše ignorovat a stisknout pouze tlačítko záznamu. Po dokončení procesu nahrávání se musíte vrátit do žádosti o nahrávání.

AZ Screenwall

nahrávání, obrazovky, android, vnitřním

Zde se seznámíme s nejlepším rekordérem obrazovky Android ze všech aplikací pro nahrávání Android. AZ Screen Recorder, který obdržel 4.5 z 5 hvězdiček v Google Play získalo vysokou pověst mezi svými uživateli. To nevyžaduje přístup kořenů a proces nahrávání je velmi hladký. Bez reklamy, vodoznaků a časových omezení poskytuje uživatelům dobré prostředí pro nahrávání. Tato aplikace Android navíc nabízí také funkci pauzy a obnovy při nahrávání.

Překvapivě můžete také nahrávat zvuk, díky čemuž je pohodlnější vytvářet video tutoriály, zapisovat hraní hry nebo nahrávat online schůzky. Kromě toho můžete změnit takové parametry, jako je rozlišení, snímková frekvence, bitrate, orientace atd. D., Abyste mohli nahrávat video živě.

A poslední, ale ne v hodnotě: Funkce přední kamery vám umožňuje střílet přední kameru na telefon Android, ale musíte zaplatit 2.99 pro aktualizaci aplikace pro použití této funkce.

Rekordér Rec.Obrazovka

Zaznamenejte video z obrazovky v Androidu

Programy, které poskytují video z obrazovky na chytrých telefonech nebo tabletech, které běží zeleného robota, docela hodně. všechny najdete v otevřeném otevřeném marketingu. Mezi nimi jsou placená řešení přetékající reklamou, nebo ta, která vyžadují použití kořenového vlády pro jejich použití, ale existují svobodné pracující s některými omezeními, nebo dokonce bez nich bez nich. Dále zvážíme pouze dvě nejpohodlnější a nejjednodušší aplikace.to použijte, což nám umožní vyřešit problém vyjádřený v tématu článku.

AZ Recorder

Tato aplikace je jednou z nejlepších ve svém segmentu. S tím můžete nahrát video z obrazovky smartphonu nebo tabletu na Android ve vysokém rozlišení (nativní z zařízení). Rekordér obrazovky AZ může zaznamenávat zvuk z mikrofonu, zobrazovat lisy a také vám umožňuje nakonfigurovat kvalitu konečného videa podrobně. Navíc existuje možnost pauzy a pokračování reprodukce. Řekněme vám, jak použít tento nástroj pro nahrávání videa z obrazovky.

  Nainstalujte aplikaci kliknutím na výše uvedený odkaz a stisknutím odpovídajícího tlačítka na jeho stránce v obchodě.

Ve skutečnosti nyní můžete začít nahrávat video, pro které stačí klepnout nejprve na tlačítko „plovoucí“ a poté na zkratku s obrázkem videokamery. Můžete zapnout záznam prostřednictvím panelu oznámení. je zde také potřebné tlačítko.

  Odpojit tlačítka „plovoucí“.Chcete.li to provést, stačí na něj kliknout a bez uvolnění prstu se přesuňte na kříž, který se objeví ve spodní části obrazovky.

DU Rekordér

Další aplikace, o které budeme hovořit v našem článku, poskytuje téměř stejné možnosti jako výše uvedený rekordér obrazovky AZ. Záznam obrazovky mobilního zařízení v něm je prováděn podle stejného algoritmu a stejně jednoduchý a pohodlný.

Rekordér Rec Screen HD [není požadován kořen]

Rekordér Rec Screen HD. Několik snímků s prací s aplikací

Dodatek „Psaní videa z obrazovky“ (původ. Název rekordér reccreenu HD) umožňuje zaznamenat vše, co se děje na vaší obrazovce. Aplikace se dokonale vyrovnává s různými prsteny a hrami. Kromě toho můžete současně zaznamenat jak z kamery, tak z obrazovky.

 • Schopnost zaznamenávat video v kvalitě HD (délka není omezena);
 • Root-Right není vyžadován;
 • Můžete zaznamenat nejen systémový zvuk, ale také z mikrofonu;
 • Dobrý překlad do ruštiny;
 • Časovač počítání;
 • Výstup kamery na použité aplikaci;
 • Pohodlný styl minimalismu (mnoho funkcí je k dispozici z 1-2 kliknutí).

Z nedostatků: Někdy existují problémy se zvukem (na některých zařízeních není zaznamenán).

nahrávání, obrazovky, android, vnitřním

Screencam Screen Recorder

Tato metoda funguje pouze na kořenových zařízeních. To nemusí fungovat na zařízeních Android 9 Pie, protože Google změnil několik věcí, aby blokoval registrátory hovorů (například zabití aktivity na pozadí aplikací).

Nainstalujte internetový zvukový plugin z obchodu Play. 2. Spusťte a zapněte a poté restartujte zařízení.

Zvuk hry v Androidu: Jak nahrávat bez vestavěné aplikace a root-right

Dnes, když existují Huawei, Samsung, OnePlus, Xiaomi nebo Asus nových, neměly by existovat žádné problémy s nahráváním hry. mají „nativní“ funkci. A pokud to není poskytnuto, musíte dát speciální aplikaci a prostě nepíšou bez kořenového pravého zvuku hry.

V Androidu 10 bylo toto omezení odstraněno. To znamená, že pokud je na smartphonu (nebo tabletu) nainstalován 10. Android, ale neexistuje žádná „nativní“ plně funkční aplikace pro nahrávání obrazovky s takzvaným vnitřním zvukem, pak Gamlis se zvukem může být stále klidně napsáno pomocí vhodného programu, navíc bez kořene.

Samozřejmě existují některé nuance (o nich. na konci příspěvku), ale obecně byl problém radikálně zjednodušen. Říkáme.

Jak zaznamenat interní zvuk hry v Androidu 10

 • Sterling With Google Play aplikaci s názvem Screen Recorder-No ADS-Link (Pixel vyžaduje verzi 1.2.Jeden.4 nebo novější);
 • Nainstalujte, otevřete, udělejte povolení, vyklouzněte „OK“, když se program zeptá složky, do které soubory později uloží, a označí cestu k požadované složce;
 • Otevřete nabídku aplikace (tlačítko v levém horním rohu) a vyklouzněte „Nastavení“;
 • Pokračujeme dolů po obrazovce dolů a aktivujeme možnost „Zvukový záznam“, poté mírně stiskneme „zdroj zvuku“ a vyberte „Interní zvuk“ (podél cesty můžete také nakonfigurovat další parametry);
 • Opět otevřete nabídku a vyklouzněte „Video“, klikněte na tlačítko s kamerou níže a zapněte „na horní části dalších aplikací“;
nahrávání, obrazovky, android, vnitřním
 • Poté znovu klikněte na tlačítko s fotoaparátem. program automaticky přejde na domovskou obrazovku smartphonu a otevřete pracovní panel (mimochodem, můžete jej přetáhnout na pohodlnější místo na obrazovce), tlačítka na něm 4: „Začněte nahrávat“, „Vytvořte snímek obrazovky“, „Nastavení“ a „Close“;
 • Dále. v provozním pořadí: Například spusťte hru, klikněte na tlačítko „Začněte nahrávat“ na panelu a napište:

Pokud nelze zaznamenat vnitřní zvuk hry v této metodě

Jak jsme již řekli, v tomto případě jsou také vaše nuance. Interní zvuk programu nepíše ve všech hrách a aplikacích. Je to však kvůli funkcím fungování rozhraní Audioplaybackapture, které je ve skutečnosti zodpovědné za nahrávání videa se zvukem v Androidu 10 a správně pracuje pouze na řadě podmínek. A to:

 • Uživatel umožnil aplikaci vytvořit zvuk a video na svém smartphonu nebo tabletu (program požaduje všechna potřebná povolení při prvním spuštění);
 • Typ zvukového obsahu je označen: média, hra nebo neznámá;
 • Speciální „příznak“ by měl být aktivní v manifestu souboru nebo v aplikaci, která umožňuje interní zvuk (v Android Q má výchozí skutečnou hodnotu v Android Pie. tento parametr musí být předepsán ručně);
 • Aplikace nebo hra musí umožnit zvukové nahrávání pomocí nesystematických (nestavěných.v) aplikacích.

S prvními dvěma podmínkami, jak to bylo, je vše jasné. Ale třetí a čtvrtý dosud způsobí problémy. Z důvodu, že mnoho her a aplikací, včetně populárních jako PUBG Mobile, Fortnite Mobile atd., Je zaměřeno na Android 9 a dosud nejsou přizpůsobeny Androidu 10.

Musíte tedy trochu počkat (a možná hodně, protože mnoho vývojářů nemusí vědět o novém API). Buď psát hry se zvukem z chytrých telefonů, které byly vytvořeny.v nahrávacích aplikacích.

Jak nahrávat video z obrazovky telefonu

Nejprve musíte pochopit, že existuje jednoduchý a obtížný způsob nahrávání obrazovky. Navzdory výše uvedenému je nejjednodušší pravděpodobně použití speciální aplikace.

Nejčastěji používáme aplikace AZ Screen Recorder. Je to zdarma, ne příliš náročné a obecně spolehlivé, i když má také selhání a několikrát to vážně selhalo, když nebylo možné znovu předat. Například, když jsme udělali něco pro náš kanál YouTube a museli jsme kameru odstranit současně a nahrávat z obrazovky. Výsledkem je, že kamera vypracovala tak, jak má, a AZ vydala prázdný soubor.

Pokud potřebujete něco zrušit pro odeslání, nebude to velký problém, protože můžete jednoduše znovu re-re-. Ale pokud potřebujete jiný způsob a takové jednoduché způsoby nejsou pro vás, to je jiný způsob, o kterém budeme mluvit níže.

Proč váš smartphone Android nezaznamenává zvuk z her

Android 10 (na rozdíl od předchůdců) má nové API s názvem Audio Playback Capture, které vývojářům umožňuje nahrávat zvuk z jiných aplikací (jako jsou hry). Nicméně pro ne.systematické aplikace pro zaznamenávání interního zvuku se vývojáři her musí ručně zaregistrovat ve speciální službě Google, což není vždy rychlé, protože musíte projít postupem schválení. Protože většina aplikací dosud není zaměřena na Android 10, zvukový záznam je k dispozici v poměrně omezeném počtu programů. Ale v průběhu času jsou téměř všechny populární aplikace zaručeny, že obdrží podporu od rozhraní API pro přehrávání zvuku. Zjistěte však, jak nahrávat video se zvukem, bez čekání na podporu této možnosti. Mimochodem a již jste byli aktualizováni na novou verzi OS? Napište o tom do našeho chatu v telegramu.

Chcete.li začít, budete muset stáhnout speciální aplikaci pro rekordér obrazovky z obchodu Google Play. Program vás požádá, abyste poskytli několik povolení, jako je přístup k mikrofonu, obrazovce a programům třetích stran. Nebojte se a odvážně klikněte na „OK“. Nezapomeňte také umožnit rekordéru obrazovky zachytit zvukový a video stream. Zde je velmi důležitý bod: musíte jít do nastavení (klikněte na ikonu vyrobenou ve formě tří proužků umístěných nad druhým) a vyberte body „Záznam zvuku“, což umožní zaznamenat zvuk a „Zdroj zvuku“. Ten vám umožňuje vybrat si ve skutečnosti zdroj zvukového záznamu. Ve výchozím nastavení je to mikrofon smartphonu. Potřebujeme položku „interní zvuk“. Toto jsou zvuky aplikací.

Bez výběru této položky to nebude fungovat pro zapisování zvuku

Nastavení tam nekončí, vraťte se na hlavní obrazovku a stiskněte ikonu videa. Zároveň nezapomeňte vybrat možnost „Povolit zobrazení přes aplikace“. Umožní vám zachytit proud videa nejen hlavní obrazovku smartphonu, ale také aplikace třetích stran.

Poté se můžete vrátit na plochu smartphonu a pokud je vše správně provedeno, najdete nový panel s nástroji pro nahrávání zde. Můžete začít nahrávat, přejděte do nastavení aplikace nebo zavřít tento panel.

Nahrávání je uspořádáno jednoduše a jasné. Abychom to mohli spustit, potřebujeme extrémní tlačítko levého levého

Můžete začít nahrávat. Pomocná menu zmizí z obrazovky, ale za účelem zastavení nahrávání stačí zatáhnout horní část obrazovky dolů a uvidíte zastávku příspěvku. Po provedení nahrávání můžete jej sdílet na sociálních sítích stisknutím tlačítka Sdílet, upravit v jednoduchém editoru. „Oříznout“ nebo smazat video výběrem možnosti „Odstranit“, respektive.

V roce 2022 uživatelé chrání svá data všemi možnými způsoby: přenos důležitých dat do cloudového úložiště, vytvořte skryté složky nebo zapněte vchod do otisků prstů. Při výběru metody ochrany je hlavní věc. Nepřehánějte to. Jakmile jsem nainstaloval grafické heslo na e.knize s Androidem a úspěšně to zapomněl. Musel jsem dostatečně trápit s obnovou přístupu a resetování. Naštěstí, o něco později v Androidu existovala vynikající funkce s názvem Smart Lock (Smart Castle). Inteligentní blokování funguje svým vlastním způsobem: Mnoho uživatelů to má chutnat. Říkáme vám, že takto to funguje a proč by měl začít používat.

Funkce sledování umístění ve smartphonu se již dlouho stala předmětem velké diskuse. Se zavedením funkce povinné žádosti o vyřešení přístupu k geolokaci v určitých aplikacích začali uživatelé stále více klást otázku: stojí za to vůbec zahrnout ji? Zde byli majitelé chytrých telefonů rozděleni do dvou velkých kategorií: někteří zcela vypnou všechny takové funkce, jiní jednoduše nevěnují pozornost sledování. Dnes navrhuji přijít na to, který z nich má pravdu, a jednou provždy ukončit tento problém.

Potřeba zvýšit objem zvuku alespoň jednou vznikla u každého uživatele. A zdaleka vždy důvod spočívá v problémech s slyšením. Nejčastěji taková potřeba vzniká buď kvůli bezohledné instalaci válců vyložených na YouTube nebo na jiných webech, nebo kvůli některým softwarovým chybám v samotném smartphonu. Mnoho výrobců úmyslně vložilo omezení objemu do svých chytrých telefonů, aby chránilo váš sluch, takže před zvýšením objemu zváží výhody a nevýhody.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS