Nainstalujte nejnovější verzi Skype do počítače

nainstalujte, nejnovější, verzi, skype, počítače

Jak stáhnout Skype na počítači: Požadavky na systém

Chcete.li stáhnout Skype na počítači, ujistěte se, že splňuje požadavky na systémy nezbytné pro instalaci programu.

Pro Windows

 • Skype for Windows je kompatibilní s různými verzemi: Windows XP, 7, 8, 8.1, Vista nebo 10. ( Důležité! Bohužel od 1. A 15. A 15. Listopadu 2018 je podpora Skype 7 pozastavena pro stolní a mobilní zařízení)
 • RAM nejméně 512 MB.
 • Directx 9.0 a později.

Pro Mac OS

Skype on Mac OS je také k dispozici ke stažení. Systémové požadavky jsou následující:

nainstalujte, nejnovější, verzi, skype, počítače

Pro Linux

 • Opensuse 13.3 a později.
 • Debian 8.0 a vyšší
 • Ubuntu 14.04 (64-bit) nebo nové.
 • Fedora ne nižší než 24
 • RAM nejméně 512 MB
 • Intel Pentium 4 nebo novější procesor s podporou SSE2.

Pokud si chcete stáhnout Skype do počítače, nezapomeňte, že existují také následující verze aplikace:

nainstalujte, nejnovější, verzi, skype, počítače
 • Stabilní rychlé připojení k internetu.
 • Přítomnost pracovních reproduktorů a mikrofonu.
 • Přítomnost webových kamil. (Ale toto je volitelná podmínka, pouze pokud se chystáte používat video)
 • Sledujte aktualizace vašeho softwaru i verzí Messenger.

A o tom, jak stáhnout Skype na notebooku, se naučíte v dalších pokynech na webu.

Windows XP a Vista

Tyto operační systémy jsou považovány za docela zastaralé a předpokládá se, že je nemožné pro ně nainstalovat novou verzi programu Skype. To však není tak. mnozí nadále používají tyto operační systém, může to být vhodné, když je počítač potřebný pouze pro korespondenci pomocí e.mailu, a ve skutečnosti Skype. Osoba může také použít starý notebook nebo počítač, na kterém jiný OS prostě nebude fungovat. Tak či onak si můžete stáhnout nejnovější verzi Skype pro Windows XP a Vista na našem webu. Jen sledujte odkaz nahoře.

Nevíte, jak nainstalovat Skype na Android, postupujte podle odkazu a přečtěte si náš článek na toto téma.

Jak nainstalovat novou verzi Skype pro Windows 10?

Pokud chcete vyhodnotit verzi služby Skype na platformě Windows 10, proveďte tuto sekvenci akcí:

 • Stáhněte si instalační program Skype Preview v systému Windows 10 z oficiální stránky nebo podle přímého odkazu z tohoto webu.
 • Otevřete vodič a najděte instalační soubor ve složce.
 • Klikněte na ikonu instalačního programu správným tlačítkem myši a vyberte požadovanou položku v kontextové nabídce. Otevřete položku „Vlastnosti“ a vyberte podnabídku „kompatibilita“.
 • Vyberte příznak v okně kompatibility a vyberte požadovanou verzi Windows.

Připraven! Nyní můžete použít náhled Skype v systému Windows 10 a všechny možnosti Messenger v této verzi platformy. Komunikujte, vyměňují zprávy, provádějí hlasové a videohovory a také používejte veškerou funkčnost této služby.

Kontrolovány! Nebyly nalezeny žádné viry a další hrozby.

Tento zdroj je neoficiálním místem aplikace Skype. Všechny textové, grafické a video materiály jsou převzaty z otevřených zdrojů a jsou úvodní povahy. V případě sporů, nároků, porušování autorských práv nebo vlastnických práv, žádosti o kontaktování správy stránek.

Kde stáhnout Skype?

Můžete to udělat na našem webu. Nahoře je seznam operačních systémů a zařízení, která používají tento software. Postupujte podle odkazu a okamžitě si stáhněte Skype. Je to snadné, rychlé, pohodlné a zcela zdarma! Registrace také nebude potřeba.

Všimněte si, že program je vydán pro Mac OS X, Android, Maemo, Linux, Xbox One, Windows Phone atd. Níže jsou odkazy na stahování testované na nepřítomnost virů a dalších hrozeb.

Skype Program Interais

Hlavní výhodou programu je to, že si můžete Skype zdarma stáhnout a jeho Inte Weep vám umožní mít přístup k funkcím programu ke zlepšení kvality práce. V programu není žádná reklama, na rozdíl od mnoha jiných zákazníků.

Jedinečnost Skype je taková, že se jedná o program napříč platformami, t.E. Můžete dokonce nainstalovat malé mobilní zařízení.

Zvažte některé části programu:

 • „Pohled“. Tato část obsahuje nastavení optimálních nástrojů pro provoz nástrojů, zapnutí nebo vypnutí a také v části můžete změnit parametry zobrazující kontakty.
 • „Kontakty“. Tato část je vytvořena pro hledání nových lidí, zde můžete vytvořit záložní kopii seznamu uživatelů. Tyto seznamy lze v případě potřeby importovat do počítače. Tato část má možnost upravit seznam blokovaných předplatitelů.
 • „Nástroje“. Tato část je nezbytná k uspořádání videokonference, kde může až 9 lidí komunikovat současně. Ve stejné části existují další služby, jako jsou SMS a záznamník. V sekci můžete hrát melodie, pracovat s rozšířeními a jinými nastaveními a to vše lze snadno provést na pracovním počítači.

První spuštění Skype

S počátečním spuštěním programu je možné otestovat hovor. V tomto případě musíte stisknout zelenou trubici, po které můžete slyšet hlas záznamníku. Při odpovědi na tuto zprávu existuje příležitost vrátit odpověď zpět.

Tato funkce je nutná při hodnocení kvality připojení a kvality náhlavní soupravy v počítači. Pokud při kontrole hlasu záznamníku není slyšet z různých důvodů, musíte jít do sekce „Audio Manual“.

Vstup do programu

Stáhněte si Skype z oficiálních stránek nejnovější verze zdarma

Nahráním aplikace oficiálně uvidíte, že byla přidána a opravena: pravidelně vzniknou chybu webové kamery, vylepšení inženýrství, snížení množství využití paměti a vyhýbání se poruchám, seznam vybraných lze přesunout mezi zákazníky, skupinové video odkazy, skupinové video odkazy, Zobrazení produktů pro produkty, s ohledem na DPH, testovací nástroj oografy a auto.kanin, z Windows 7 a vyšší.

Stahování a instalace Skype do počítače Windows nebo notebooku je stejné, podnikněte všechny kroky v následující sekvenci:

 • Stáhněte si aplikaci na hlavním velkém zeleném tlačítku níže.
 • Spusťte instalaci. Nejlépe jménem správce klikněte na pravé tlačítko na ikoně.
 • Instalace začne trvat asi 5 minut.
 • Dále se objeví okno pro vstup do existujícího přihlášení a hesla.

Skype je přímým konkurentem aplikací, jako je WhatsApp pro počítač.

Výhoda Skype je zřejmá vše video konverzace jsou pro uživatele ve skutečnosti zdarma, protože je placeno výhradně připojení k internetu.

Používá se pro soukromé rozhovory a pro celé konference. Nejvyšší kvalita komunikace, naprosto jasný přenos hlasu, stejně jako absence visící a zpoždění v přímé komunikaci.

V žádném případě. Nedávno není možné změnit přihlášení a vybrat si jej během první registrace. Název (ne přihlášení) můžete změnit prostřednictvím programu nebo webu Microsoft.

Možnosti 2: 1. Nainstalujte program a klikněte do okna Vytvořit přihlášení; 2. Přejděte na oficiální web https: // přihlášení.Skype.com/registrace

Klikněte na ikonu reproduktoru (přímo v dolní části, kde je datum a čas) s pravým tlačítkem myši a vyberte „Zapisování zařízení“. Klikněte na aktivní mikrofon dvakrát a karty „úrovně“. Přesunout běžec a zvýšit se a aplikovat.

Možná nejsou ovladači nainstalovány nebo je kamera vypne hardware, klikněte na klávesu FN a ikonu fotoaparátu na jednom z klíčů (F1-F12) na notebooku. Můžete se pokusit zapnout bez FN.

Je třeba pochopit, že tato verze je vyplacena, pokud nemáte propagační kód pro bezplatné použití. Odkaz na načítání a instalaci obchodních verzí je k dispozici níže z oficiálních webových stránek.

Zdarma schopnosti Skype

Stáhněte si Skype pro Windows

Na této stránce pro načtení je k dispozici nejnovější verze Skype v ruštině pro počítač (notebook) pod kontrolou operačního systému Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 (32 a 64-bit).

Skype je program (Service VoIP) pro bezplatnou komunikaci (hlasové a videohovory) uvnitř sítě. Skype také umožňuje uskutečnit placené hovory na stacionární a mobilní telefony, včetně odesílání zpráv SMS.

Operační systém: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7

Hodnocení: (1 134 hodnocení, průměr: 4,41 z 5)

nainstalujte, nejnovější, verzi, skype, počítače

Skype

Skype (Skype). Bezplatný počítačový program pro komunikaci na internetu pomocí mikrofonu, sluchátek nebo PC reproduktorů a webových kamery.

Stáhněte si nejnovější verzi Skype na počítači nebo telefonu, protože program má velkou aktualizaci a nyní je zde zdarma k dispozici skupinový zvukový/video chat. Taková příležitost umožňuje velkému počtu lidí volat a dohodnout se na něčem. Aplikace je plně naplněná telefon/smartphony, skrze který je možné nejen slyšet vašeho partnera, ale také vidět. Je potěšením mluvit na Skype, ale pouze v případě obslužitelného a stabilního připojení k internetu.

Dnes se Skype používá každé minuty na Windows, Mac a na chytrých telefonech a tabletech systémů Android a iOS každé minuty používáno. Doporučujeme stahovat nejnovější sestavu Skype v ruštině pro Windows 10, 7, 8 nebo Windows XP. Ano, ano, distribuce programu byla zpracována a je již k dispozici na novém Windows 10.

 • Posílat fotografie a videa;
 • Uspořádejte video konference Osobní a skupinu;
 • Volejte mobilní a stacionární (městské) telefony;
 • Posílat zprávy SMS;
 • Vyměnit soubory jakéhokoli typu;
 • Nainstalujte Android a iOS na smartphone nebo tablet;
 • Nainstalujte do počítače pro Windows a Mac;
 • Proveďte videohovory z mobilních zařízení.

Aktualizovaná verze Skype je k dispozici zcela zdarma a v ruštině. Úplně přepracovala integraci a byly přidány některé aktualizace, například: čerstvé animované emotikony a schopnost vidět obrazovku počítače s vnitřkem.

Verze Skype

Tato stránka byla vytvořena, aby pomohla uživatelům rychle najít a stáhnout požadovanou verzi programu Skype, který z nějakého důvodu nelze najít v síti nebo je zastaralý. Zde jsou uvedeny všechny verze Skype, které jsou k dispozici ke stažení z našeho serveru nebo oficiálního zdroje, a tedy pokud potřebujete nebo akutní potřebu používat jiné a/nebo časné (staré) verze Skype, najděte je v seznamu níže.

Verze Skype pro rok 2020

Verze operačního systému Skype Datum vydání
Okna osm.67.0.99 30. Prosince 2020
Okna osm.67.0.97 18. Prosince 2020
Okna osm.67.0.96 15. Prosince 2020
MAC OS X osm.67.0.96 15. Prosince 2020
MAC OS X osm.67.0.91 3. Prosince 2020
Okna osm.67.0.87 2. Prosince 2020
Okna osm.66.0.77 12. Listopadu 2020
Okna osm.66.0.74 29. Října 2020
MAC OS X osm.66.0.74 29. Října 2020
Okna osm.65.0.78 9. Října 2020
MAC OS X osm.65.0.78 9. Října 2020
Okna osm.65.0.76 29. Září 2020
MAC OS X osm.65.0.76 29. Září 2020
Okna osm.64.0.88 22. Září 2020
Okna osm.64.0.80 8. Září 2020
MAC OS X osm.64.0.80 8. Září 2020
Okna osm.64.0.78 4. Září 2020
MAC OS X osm.64.0.67 28. Srpna 2020
Okna osm.63.0.76 30. Července 2020
MAC OS X osm.63.0.76 30. Července 2020
MAC OS X osm.62.0.85 7. Července 2020
Okna osm.62.0.83 7. Července 2020
Android osm.61.0.96 16. Června 2020
MAC OS X osm.61.0.95 10. Června 2020
Okna osm.61.0.87 9. Června 2020
MAC OS X osm.61.0.77 5. Června 2020
Android osm.60.0.79 20. Května 2020
Okna osm.60.0.76 12. Května 2020
MAC OS X osm.60.0.76 12. Května 2020
Android osm.59.0.77 20. Dubna 2020
Android osm.58.0.98 15. Dubna 2020
Okna osm.59.0.77 14. Dubna 2020
MAC OS X osm.59.0.77 14. Dubna 2020
Okna osm.58.0.98 31. Března 2020
Android osm.58.0.93 18. Března 2020
Android osm.57.0.119 16. Března 2020
Okna osm.58.0.93 12. Března 2020
MAC OS X osm.58.0.93 12. Března 2020
Android osm.57.0.116 5. Března 2020
Android osm.56.0.100 26. Února 2020
Okna osm.57.0.116 14. Února 2020
MAC OS X osm.57.0.116 14. Února 2020
MAC OS X osm.56.0.106 10. Února 2020
Okna osm.56.0.103 24. Ledna 2020
MAC OS X osm.56.0.103 24. Ledna 2020
MAC OS X osm.56.0.102 22. Ledna 2020

Skype verze pro rok 2019

Verze operačního systému Skype Datum vydání
Okna osm.55.0.141 13. Prosince 2019
MAC OS X osm.55.0.141 13. Prosince 2019
Okna osm.55.0.135 10. Prosince 2019
MAC OS X osm.55.0.135 10. Prosince 2019
Okna osm.54.0.91 12. Listopadu 2019
MAC OS X osm.54.0.91 12. Listopadu 2019
Okna osm.54.0.85 31. Října 2019
MAC OS X osm.54.0.85 31. Října 2019
Android osm.53.0.104 16. Října 2019
Android osm.53.0.86 9. Října 2019
Okna osm.53.0.85 3. Října 2019
MAC OS X osm.53.0.85 3. Října 2019
Android osm.52.0.149 30. Září 2019
Android osm.52.0.142 21. Září 2019
MAC OS X osm.52.0.145 20. Září 2019
Okna osm.52.0.138 12. Září 2019
MAC OS X osm.52.0.138 12. Září 2019
Okna osm.51.0.92 23. Srpna 2019
MAC OS X osm.51.0.92 23. Srpna 2019
Android osm.51.0.80 15. Srpna 2019
Okna osm.51.0.86 15. Srpna 2019
Okna osm.51.0.72 8. Srpna 2019
MAC OS X osm.51.0.72 8. Srpna 2019
Android osm.Padesátka.0.43 24. Července 2019
Okna osm.Padesátka.0.38 18. Července 2019
MAC OS X osm.Padesátka.0.38 18. Července 2019
Android osm.49.0.49 13. Července 2019
Okna osm.49.0.49 2. Července 2019
MAC OS X osm.49.0.49 2. Července 2019
Android osm.48.0.51 28. Června 2019
Okna osm.48.0.51 20. Června 2019
MAC OS X osm.48.0.51 20. Června 2019
Android osm.47.0.73 13. Června 2019
Android osm.47.0.71 13. Června 2019
Okna osm.47.0.59 5. Června 2019
MAC OS X osm.47.0.59 5. Června 2019
Android osm.46.0.60 31. Května 2019
Okna osm.46.0.60 24. Května 2019
MAC OS X osm.46.0.60 24. Května 2019
Android osm.45.0.43 15. Května 2019
MAC OS X osm.45.0.43 13. Května 2019
Android osm.44.0.60 10. Května 2019
Okna osm.45.0.41 9. Května 2019
Android osm.44.0.40 2. Května 2019
Okna osm.44.0.40 25. Dubna 2019
MAC OS X osm.44.0.40 25. Dubna 2019
Android osm.43.0.53 17. Dubna 2019
MAC OS X osm.43.0.56 16. Dubna 2019
Okna osm.43.0.56 16. Dubna 2019
Android osm.42.0.60 28. Března 2019
Okna osm.42.0.60 26. Března 2019
MAC OS X osm.42.0.60 26. Března 2019
Android osm.41.0.64 15. Března 2019
Okna osm.41.0.54 7. Března 2019
MAC OS X osm.41.0.54 7 марта 2019
Android osm.40.0.86 7 марта 2019
MAC OS X osm.40.0.86 27 февраля 2019
Okna osm.40.0.70 21 февраля 2019
MAC OS X osm.40.0.70 21 февраля 2019
Android osm.39.0.185 16 февраля 2019
Okna osm.39.0.180 8 февраля 2019
MAC OS X osm.39.0.175 7 февраля 2019
Okna osm.38.0.161 2 февраля 2019
Web jeden.125.43 1 февраля 2019
Okna osm.38.0.138 26 января 2019
MAC OS X osm.38.0.138 26 января 2019
Android osm.37.0.98 22 января 2019
Okna osm.37.0.98 16 января 2019
Android osm.36.0.76 7 января 2019
| Denial of responsibility | Contacts |RSS