Napište video z webových kamer na počítači

Nejlepší programy pro nahrávání videa z webové kamery

V dnešním výběru se můžete seznámit s nejlepšími aplikacemi nahrávání videa z webové kamery. Některé programy jsou vhodné pro vytváření video tutoriálů, webinářů, gameplay recenze, podrobné pokyny pro práci s různým softwarem a t.D. Jiní. lze použít v zábavních účelech, dát barevné speciální efekty, zábavné masky, filtry a animace. Každý samostatně pořízený program pro práci s webovou kameru v našem vrcholu má zajímavou funkci, která si zaslouží samostatnou pozornost, takže zvažte softwarové produkty podrobněji a pokuste se zvýraznit jejich klíčové funkce.

Celkové hodnocení hodnocení v procesu záznamu dalších nástrojů Uložení video souborů

Funkce Windows

Mluvíme o vestavěném systému Windows Movie Maker Utility. Tento nástroj je dost jednoduchý, má pohodlný Inteeis a několik ovládacích tlačítek. Chcete-li odebrat video na webovou kameru, postupujte takto:

 • Ujistěte se, že je zařízení připojeno k počítači. Uživatelé mají často potíže se zahrnutím kamery zabudované do notebooku. K tomu doporučujeme použít kombinaci FN a jeden z tlačítek F1-F12;
 • Umístěte maximální objem na vstup, zapněte mikrofon;
 • Spusťte program nahrávání a vyberte možnost WebCam Video v položce Domovská nabídka;

Zajímavé je, že nástroj umožňuje nejen zachránit zachycené, ale také změnit vyplnění, přidat efekty, oříznutí a provádět spoustu dalších akcí se soubory. Nezapomeňte uložit aktualizovaný soubor, aby se změny projevily.

Top 5 populárních video konvertorů ve srovnání

Charakteristika fotoaparátu videa v systému Windows 10 ClipChamp
Rusko-mluvící Inteeis
Pohodlná správa
Překrytí efekty
Úpravy
Vyberte video formáty
Export v kvalitě HD Placený
Práce v režimu offline
Přidání zvukových souborů
Možnost renovace

Nyní víte, jak nahrávat video na webovou kameru a vybrat příslušnou možnost pomocí tipů ze srovnávací tabulky. Pokud chcete získat vysoce kvalitní video na výstupu, je lepší použít speciální software pro počítač, protože Windows 10 a online služby jsou velmi omezené. A tak můžete navíc upravovat video: opravit špatný zvuk, korunovat obrázek, snížit dobu trvání a t.D.

Jak nahrávat video pomocí webové stránky webkamery

Zvažte všechny způsoby. využití vestavěných programů do samostatného specializovaného softwaru.

Bez programů

Bez instalace dalších programů a pomocí firmwaru vestavěný software bude uživatel moci odebrat video pouze prostřednictvím softwaru nainstalovaného spolu s ovladači k připojené webové kamery. Tato metoda však není vhodná pro každého:

Obecně lze říci, že bez softwaru třetích stran je střelba videa z webové kamery téměř nemožné.

Pomocí vestavěného softwaru

Ustojme všechny možnosti pro nejoblíbenější verzi systému Windows.

Windows 7

V „Seven“ není vestavěný software pro práci s webkamery. Bude muset uchýlit se funkčnost softwaru třetích stran stažený z internetu.

Windows 10

V moderních Windows 10 je speciální vestavěný program pro správu webkamery. Pro použití je velmi jednoduché:

Během natáčení může uživatel kdykoliv pozastavit záznam a hotový materiál je zobrazit nebo přenos do jiného zařízení. Navzdory skutečnosti, že program nemá širokou škálu funkcí v jeho Arsenalu, s hlavní destinací. odnítí fotky a video z webové kamery. Copeses vynikající.

Pomocí třetích stran

Existují masmé programy pro psaní obrazovky a webkamery. Další bude považováno za nejoblíbenější.

video, kamer, počítači
 • Otevřete úpravu videa z zástupce na ploše.
 • V hlavním menu klikněte na „webkameru“.
 • Zapněte samotný přístroj. Pokud je k počítači připojeno několik kamer, v zobrazeném seznamu vyberte požadovaný. Estabout. Pokud existuje několik kamer, pak v prvním odstavci by měl být nalezen ze seznamu, který potřebujete.
 • Zadejte záznamové zvukové zařízení (mikrofon) a vyberte velikost rámu. Před zahájením práce můžete konfigurovat zobrazení obrázku: Pro zvýšení nebo snížení jasu, sytosti, nastavení odstínu, ostrosti, vyvážení bílé a t.D.
 • Úprava parametrů fotografování, klikněte na tlačítko „Start záznamu“. Obraz z webové kamery bude vysílán na obrazovce spustí nahrávání videa online.
 • Chcete-li ukončit fotografování, klikněte na tlačítko „Stop Record“ a potom. „Přidat do projektu“. Při ukládání videa je lepší vytvořit samostatnou složku.

Po ukládání se otevře hlavní pracovní okno s následujícími kartami:

 • Přidávání materiálů, titulů, spořičů obrazovky a slavnostů;
 • editace;
 • výběr přechodů;
 • Výměna zvuku nebo přidání hudby na pozadí;
 • Zachování výsledného klipu.

Využití všech funkcí programu může uživatel kvalitativně upravovat záběry. To mu pomůže s velkým počtem nástrojů, které umožňují výrazně zlepšovat kvalitu obrazu.

WebCammax

Docela jednoduchý a pohodlný nástroj s mnoha dalšími funkcemi, například přidáním efektů v reálném čase,

Pokyny pro použití WebCammax pro fotografování

 • Po spuštění programu se zobrazí hlavní nabídka na obrazovce, ve které můžete okamžitě začít nahrávat video s překrytými efekty. Chcete-li začít fotografování, klikněte na tlačítko Record, na kterém je šedý kruh.
 • Během fotografování může uživatel sledovat aktuální dobu trvání videa, stejně jako dočasně pozastavení záznamu. Zastavit proces zcela, klikněte na tlačítko s čtvercem.
 • Po zastavení fotografování v dolním poli můžete zobrazit všechny nahrané video.

WebCammax má jak zdarma a placenou verzi. Hlavním rozdílem mezi nimi je vodoznak, který je přítomen ve volné verzi a chybí v Pro.

Smrecorder

Dalším zajímavým programem, který bohužel neumožňuje ukládat video efekty, ale má další funkce (například video konvertor a vlastní přehrávač).

Nástroj není obtížné použít:

 • Spusťte program a v hlavním okně klikněte na první tlačítko „Nový záznam“.
 • Na obrazovce se zobrazí okno s nastavením. Zde na kartě Obecné určete typ zachycení (videokamery), video a audio vstup (fotoaparát a mikrofon), doba trvání videa a umístění na počítači. Konfigurace všech potřebných parametrů, klikněte na „OK“.
 • Od této chvíle začne nahrávání videa. Můžete ji pozastavit pomocí kombinace kláves Ctrl P a zcela přerušit. stisknutím pravého tlačítka myši na speciální ikonu.

Všechny uložené video lze nalézt na způsobu, jakým byl zadán v nastavení videa.

Online služby

Někteří uživatelé nechtějí stáhnout žádný další software v počítači. Zvláště pro ně byly vyvinuty různé online služby, které mají přístup pouze k webové kamery

  . Jeden z nejvíce kvalitních a pohodlných online služeb pro nahrávání videa s jednoduchými a extrémně srozumitelnými prvky pro správu klíčových funkcí webu. Hlavní výhodou této služby. vytvořený projekt může být okamžitě odeslán do požadované cloudové služby nebo sociální sítě. TRUE, doba záznamu je velmi omezená. uživatel pro fotografování je uveden pouze 5 minut. Další služba, která nevyžaduje stahování programu PC. Veškerá funkce funkčnosti na vhodné webové stránce, práce, s nimiž je nepravděpodobné, že přinese nějaké potíže. Jeden z nejlepších míst pro nahrávání z webové kamery bez omezení doby trvání videa. Vývojáři slibují své uživatelé plnou zabezpečení dat při použití služebních příležitostí.

Snímek s webovou kamerou online

Nejvhodnějším řešením není ucpání pevného disku s některými aplikacemi, pokud pofotujete fotografii nebo video z webové kamery. Hlavní výhodou online služeb je využití filtrů a dalších editorů obrazu.

Existuje velký seznam různých online služeb, ale ukážeme několik, abychom pochopili proces fotografování.

Shoot-Yorku

Služba je umístěna na odkazu: Přejděte po otevření splňujícího následující stránku na první fotografii.

Pro správnou operaci je vyžadován Adobe Flash Player

Chcete-li začít používat stránku, musíte kliknout na tlačítko Zapnout Adobe Flash Player

Dále potvrďte, zda se objeví vyskakovací oznámení rozlišení přehrávače Flash Player

Dejte přístup k fotoaparátu a mikrofonu kliknutím na možnost Povolit

Potvrďte použití záznamových zařízení pro prohlížeč v levém horním rohu

Zobrazí se zachycení z webové kamery. Vše, co potřebujete, je kliknout na ikonu pomocí nápisu a vytvořit fotografii

Dále můžete uložit čtení v počítači výběrem požadovaných snímků v dolní části aplikace. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko Uložit. Pokud z nějakého důvodu fotka ukázala špatnou kvalitu, odstraňte je kliknutím na kříži v blízkosti snímku

Uveďte způsob, jak uložit hotový snímek

Webcam Toy

Služba je funkční, protože zde můžete přidat filtry do pořízené fotografie a existuje více nastavení. Také snímek se provádí po 3 sekundách po stisknutí tlačítka tak, aby osoba může vybrat pohodlnou polohu.

Po udělení všech povolení se následující stránka setká

S pomocí šipek můžete změnit efekty fotografování

Některá nastavení jsou skryta v zařízení

Chcete-li vytvořit snímek, musí kliknout na ikonu fotoaparátu

Nyní můžete sdílet obrázek s přáteli na sociálních sítích. Stahování obrázků je tlačítko uložit

Snímek můžete sdílet pomocí své oblíbené sociální sítě nebo fotografie Google

Pixct

Chcete-li začít používat službu, postupujte podle odkazu: Přejít a klepněte na tlačítko!

Nyní zvolte tlačítko Použít fotoaparát

Dejte oprávnění používat zařízení pro zachycení videa, jak bylo provedeno dvěma body dříve

Takhle vypadá služba vytváření fotografií z webkamerů. V centru. tlačítko pro natáčení vlevo od ní různé efekty, existují jak legrační zkreslení a jiné věci, a časovače a funkce koláže jsou umístěny vpravo. V tomto režimu můžete vytvořit mnoho různých fotografií za pár vteřin

Po stisknutí tlačítka OK otevře online Photoshop, kde můžete upravit obrázek, a pak jej uložte do počítače nebo jej sdílejte na sociálních sítích ve. nebo pokud se výsledek nelíbí, vraťte se kliknutím na tlačítko Zpět

) Windows Studio.

První program, se kterými chci spustit tento článek, je „Windows“: Microsoft Program pro vytvoření a úpravu videa. Většina uživatelů jeho schopností bude spousta.

Chcete-li stáhnout a nainstalovat „filmový studio“, přejděte na oficiální webové stránky společnosti Microsoft z následujícího odkazu: http: // Windows.Microsoft.COM / RU-EN / Windows-Live / Movie-Maker

Mimochodem, bude pracovat v systému Windows 7, 8 a vyšší. Systém Windows XP již má vestavěný program filmového výrobce.

Jak nahrát video ve filmovém studiu?

Spusťte program a vyberte možnost „Video z webka“ „.

Po asi 2-3 sekundách se na obrazovce musí zobrazit obraz přenášený do webové kamery. Když se zobrazí, můžete kliknout na tlačítko „Write“. Proces nahrávání videa začne, dokud jej nezastavíte.

Při zastavení nahrávání vám „Film Studio“ nabídne uložení přijatého od vás pouze pro určení místa na pevném disku, kde bude video uloženo.

Oficiální program od společnosti Microsoft (také znamená počet chyb a konfliktů by mělo být minimální);

Plná podpora ruského jazyka (což nestačí pro mnoho služeb);

Video je uloženo ve formátu WMV. jeden z nejoblíbenějších formátů pro ukládání a přenosu video materiálů. T.E. Takový video formát lze zobrazit na všech počítačích a notebookech, ve většině telefonů atd. Zařízení. Také téměř všechny video editory mohou snadno otevřít tento formát. Kromě toho nemůžete zapomenout na dobrou kompresi videa v tomto formátu s oběma nárazovými obrázky současně;

Schopnost upravit přijaté video (t.E. Není třeba hledat další editory).

video, kamer, počítači

Miscamcam

MiscyCam. software pro záznam videa a zvuku z webkamery, stolních a videohovorů aplikací. V programu můžete nakonfigurovat jas a kontrast obrazu v zařízení, funkce je podporována překrytím dalších položek na videu a náhradní nástroj pro zadní pozadí.

Klikněte na tlačítko „Start Record“ v hlavním okně Utility ManyCam. Po tom, že proces snímání videa začne s webovou kamerou.

V sekci „Video zdroje“ můžete rychle přepínat mezi více zdroji zápisu. V sekci „Předvolby“ s vrstvami.

 • Horké klávesy pro rychlé řízení hlavních funkcí softwaru;
 • Přidávání speciálních efektů a titulů;
 • vytváření výkresů na hlavním obrazu webové kamery;
 • Nastavení počtu snímků pro záznam;
 • Změna škálování videa;
 • Dostupnost funkce pro otočení obrázku na videu;
 • Nastavení barev;
 • Funkce podpory „obrázek na obrázku“.

MachineCam program je přeložen do ruštiny a je distribuován zdarma, ale licence na 50 dolarů může rozšířit základní funkčnost.

Webová kamera.Io

Webová kamera.Io. Jedná se o online nástroj nahrávání videa, který podporuje změnu kvality videa, přidejte audio efekty atd. Vše, co potřebujete, je webová kamera. Pokud jde o délku záznamu, v tomto ohledu neexistuje omezení, což znamená, že můžete nahrávat videa z jakékoli doby trvání, kterou potřebujete. Po nahrávání můžete snadno uložit video do jednotky Google Drive nebo Dropbox. Kromě nahrávání videa můžete také použít webkamera.IO pro snímky obrazovky.

video, kamer, počítači

Inteeis Program je stručný a snadný vyhledávání nezbytných funkcí. A samozřejmě to je bezplatný online video nahrávací nástroj z webové kamery.

Utility ClipCampamp

Všichni víme, že online Video Editor ClipChampamp. Nicméně spustil novou službu. Online Video nahrávání nástroj z webové kamery. Všechny záznamy se provádějí ve vašem prohlížeči. Můžete současně nahrávat video z webové kamery a zvuk mikrofonu. Maximální rozlišení nahrávání. 1080p Pokud jej počítač podporuje. Po nahrávání můžete použít tento online nástroj pro úpravu videa. Je to velmi pohodlné, VED vám umožňuje provádět vše, co potřebujete v jednom nástroji.

Nicméně, to stojí za to zdůraznit jednu důležitou věc. Volný plán podporuje pouze 5 minut záznamu videa z webové kamery. Pokud chcete nahrávat video s větším trváním, budete muset jít do placeného plánu tarifu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS