Nastavení e-mailu v iPhonu

nastavení, e-mailu, iphonu

Průvodce krok za krokem pro nastavení libovolného e-mailu v iPhonu během několika minut

„Mail“, slavný nástroj společnosti Apple, umožňuje pracovat s elektronickou poštou v kompaktním klientovi, který nabízí inteligentní třídění e-mailů, přehlednost a umožňuje zadávat nové účty na neomezenou dobu, takže vám přijdou důležité zprávy. To je přinejmenším případ Googlu a Yahoo, ale co když potřebujete domácí služby?? Je to jednoduché. stačí nastavit e-mail v iPhonu! Jak nastavit poštu na iPhonu.

Yandex

S Yandexem je to trochu složitější. Chcete-li přidat novou poštovní schránku, přejděte do Nastavení. „Pošta, adresy, kalendáře“. „Přidat účet“. Nyní musíte vybrat možnost „Other“ a poté „New account“. Protože ruské poštovní služby nejsou ve výchozím nastavení systému iOS zahrnuty, musíte je přidat ručně.

Druhý krok se nijak neliší od Gmailu. Zadejte své jméno, poštovní adresu, heslo a popis. Zvláštní pozornost věnujte správnému zadání hesla, protože zařízení stejně vytvoří poštovní schránku, i když je heslo zadáno nesprávně.

Ve výchozím nastavení se zobrazí výzva k vytvoření protokolu IMAP, ale změňte ji na POP. Za tímto účelem vyberte správnou kartu ze dvou horních. Většina ostatních údajů se vyplní automaticky. Je třeba změnit pouze název hostitele pro server příchozí a odchozí pošty.

Název hostitele (server příchozí pošty). pop.yandex.ru

Název hostitele (server odchozí pošty) je smtp.yandex.Přejít na

V tomto okamžiku potvrdíme zadané údaje, počkáme, až je zařízení ověří, a můžeme použít poštu.

Jak nastavit poštu v iPhonu pomocí standardní aplikace Mail

Používání výchozí e-mailové aplikace v iPhonu je stejně pohodlné jako používání SMS. Nezmeškáte žádný důležitý e-mail a můžete na něj okamžitě odpovědět. Omlouváme se, ale aplikace zatím neumí odesílat fotografie. A díky tomu není třeba instalovat žádné zbytečné aplikace. Ale bude nutné se ponořit do nastavení, aby vše fungovalo.

Vzhledem k tomu, že náš nejoblíbenější e-mailový klient. toto je. pak v tomto článku podrobně vysvětlíme, jak přesně nastavit Pro ostatní poštovní servery je princip stejný. Pokud budou dotazy na jiné poštovní schránky, zeptejte se, rádi pomůžeme s nastavením.

A tak bereme iPhone do rukou a učíme ho číst e-maily a odpovídat na ně.

Otevřete Nastavení a vyberte možnost Pošta, Adresy, Kalendáře

Poté vyberte možnost „Jiné“. Ano, pro společnost Apple není směrodatný.

V zobrazeném okně zadejte všechna pole.

Jméno. jméno, které se bude zobrazovat ve všech zprávách v poli „Od:“

E-mail. Váš e-mail, který je registrován na webu Zadejte zcela od @

Popis. Popis účtu, zadejte

A stiskněte tlačítko „Další“. začne automatické nastavení poštovní schránky

V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Uložit“

Vše by mělo být nastaveno automaticky. Zavřete Nastavení a přejděte do aplikace Mail. Zkontrolujte, zda vidíte všechny zprávy ze své poštovní schránky, a zkuste někomu poslat e-mail, abyste to zkontrolovali. Pokud vše proběhlo úspěšně, byla aplikace Mail v iPhonu úspěšně nastavena.

Pokud ne, musíme se podívat hlouběji a zkontrolovat nastavení e-mailu:

Přejděme do „Nastavení„. „Pošta, adresy, kalendáře“. Naše vytvořená pošta

V části „Server odchozí pošty“ vyberte možnost SMTP

Pokud již máte v e-mailovém klientovi nastaveny poštovní schránky. stisknout smtp. v části „Primární server“ (pokud nejsou nakonfigurovány žádné poštovní schránky, klikněte na „Nenakonfigurováno“, zadejte smtp do sloupce „Název hostitele“., stiskněte „uložit“ a znovu stiskněte smtp.).

Zkontrolujte, zda je přepínač „Použít SSL“ nastaven na hodnotu ON a port serveru je 465. Jak vidíte na obrázku. Na portu 587 mi také vše funguje 🙂

Klikněte na „Hotovo“, „Zpět“ a vyberte kartu „Extras“

Ujistěte se, že přepínač „Použít SSL“ v „Nastavení doručené pošty“ je nastaven na hodnotu ON a port serveru je nastaven na 993.

Nejlepší na tom je, že tímto způsobem můžete propojit všechny e-maily, které máte. A všechny budou ve stejné standardní aplikaci. Mezi nimi lze velmi snadno přepínat v samotné aplikaci Pošta.

Držte krok se svým telefonem, buďte s ním v obraze.

Připojte se k nám na VK, Instagramu, Odnoklassniki. abyste měli přehled o nejnovějších zprávách ze světa Apple a naší společnosti.

Jak přidat poštu do iPhonu nebo iPadu

Nastavení tohoto typu pošty lze provést stejným způsobem jako přidání pošty Yandex. Existují však drobné rozdíly, které jsou vysvětleny níže.

Nastavení pošty IMAP

Tato metoda je považována za nejjednodušší a provádí se následujícím způsobem:

 • Vyplňte pole „Jméno“, „E-mail“, „Heslo“, „Popis“.
 • Zkontrolujte výsledek. Nyní můžete přejít do aplikace Mail stažené z App Store a zkontrolovat funkčnost pošty.

Nastavení pošty přes POP3

Tato metoda je o něco složitější než výše uvedená a je vhodné ji použít, pokud předchozí způsob nastavení nefunguje. Jeho implementace spočívá v dodržení následujícího algoritmu:

 • Podobně vytvořte nový poštovní účet v Nastavení iPhonu.
 • Kliknutím na název vytvořeného záznamu získáte přístup k jeho nastavení.
 • Přejděte na konec seznamu možností a klikněte na část „SMTP“.

Před provedením výše uvedených metod na iPhonu, pokud není v zařízení předinstalován, je třeba nainstalovat aplikaci Mail.

Jak přidat poštu v zařízení iPhone nebo iPad

Pro nastavení služby Mail existují obecně 3 způsoby pomocí různých protokolů. Nastavení probíhá podobně jako v aplikaci Yandex Mail. Je třeba zadat konkrétní odchozí a příchozí porty.

nastavení, e-mailu, iphonu

Vezměte prosím na vědomí! Správnost provedeného postupu závisí na verzi iPhonu. iOS 3. požadovaná verze. Pokud je nainstalovaná verze nižší, nemusí postup proběhnout podle plánu.

Nastavení pošty IMAP

 • Otevřete výchozí nainstalovanou poštovní schránku v telefonu a vyberte možnost „Ostatní“. Vyplňte požadovaná pole: jméno, e-mail, heslo a popis;
 • Klikněte na „Další. Telefon automaticky zahájí nastavení poštovní schránky. Změny provedené telefonem uložíme;
 • Přejděte do nastavení a otevřete nedávno připojený účet;
 • Přejděte na úpravu tohoto účtu a v příchozích poštovních serverech se dotkněte možnosti SMPT;

Nastavení protokolu je úspěšně dokončeno. Pokud se vyskytnou problémy, je vhodné zkontrolovat, zda jsou uzly a porty správně nastaveny.

Nastavení pošty POP3

U tohoto protokolu se nastavení provádí stejným způsobem, pouze po přihlášení a uložení nastavení přejdete na kartu „POP“. Změňte údaje podle obrázku níže:

Uložení zadaných údajů. Pomocí protokolu POP3 stačí k úspěšné synchronizaci. Nyní je možné používat aplikaci Mail pomocí jednoho z protokolů.

Nastavení e-mailu v iPhonu

Dnes má každý moderní člověk e-mailový účet. Každý den přistupuje k celosvětové síti, aby zkontroloval svou elektronickou poštu nebo poslal e-mail obchodnímu partnerovi, přátelům či známým. Elektronická krabička vám bezpochyby přináší mnoho výhod: kdykoli můžete s lidmi sdílet jakoukoli mediální informaci, ať už jde o video nebo fotografii.

V této příručce najdete odpověď na otázku „Jak nastavit poštu na iPhone (iPhone)“ jakéhokoli modelu. Postupujte podle těchto pokynů a vše bude v pořádku.

Stačí, když. je přístup k internetu. Majitelé mobilních telefonů iPhone se často ptají, jak nastavit e-mail na svém přístroji? V tomto článku se pokusíme poskytnout pokyny krok za krokem pro nastavení pošty na iPhonu.

Pokud máte potíže s nastavením pošty ve svém iPhonu a bydlíte v Petrohradě, můžete požádat o pomoc pracovníky našeho servisního střediska. Pracujeme denně a bez přerušení. Můžeme také provést opravu iPhonu pomocí originálních náhradních dílů.

Chcete-li se stát uživatelem mobilní pošty, musíte provést následující kroky

 • Otevřete sekci „Nastavení“ (pro anglické verze. „Settings“);
 • Vyberte možnost „Pošta, adresy, kalendáře;
 • V části „Účty“ vyberte možnost „Přidat“. (AddAcount);
 • Ze seznamu navrhovaných poštovních stránek vyberte požadovanou nebo stiskněte tlačítko „Jiné“;
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Nový účet“ a zadejte své jméno. Zadané jméno se zobrazí těm, kterým budete e-maily posílat;
 • Do dalšího pole „E-mail“ zadejte svou e-mailovou adresu. Může se jednat o poštovní schránku zaregistrovanou na. Yandex.ru, Rambler.atd. Při psaní adresy buďte velmi opatrní. Měla by být napsána ve stejném formátu jako na webu;
 • Do pole „Heslo“ zadejte heslo pro svůj e-mail;
 • Do sloupce „Popis“ zadejte název zřízené schránky, abyste mohli snadno rozlišit jednu zřízenou schránku od druhé;
 • Nakonec stiskněte tlačítko „Uložit“;
 • Po dokončení ukončete nabídku nastavení a na obrazovce stiskněte tlačítko Pop.

Zde byste měli nakonfigurovat server příchozí pošty (pro anglicky mluvící iPhony. Incoming mail server):

 • Do pole „Hostname“ zadejte pop.rambler.ru nebo pop., nebo na jiné webové stránce, která vytvořila e-mailový účet;
 • Do sloupce „Uživatelské jméno“ opět pečlivě a bezchybně zadejte svou e-mailovou adresu;
 • Heslo není nutné, již jste ho napsali.

Dále je třeba nastavit server odchozí pošty:

 • Do sloupce „Název hostitele“ zadejte smtp.yandex.Na důležitý e-mail můžete odpovědět okamžitě.rambler.ru;
 • Do sloupce „Uživatelské jméno“ opět velmi pečlivě zadejte celou e-mailovou adresu, například Ivanov@yandex.ru;
 • Zadejte heslo k poštovní schránce.
 • Uložte změny a váš e-mail je připraven k použití!

© 2012. 2022 SC „GrandPhone“ Tyto webové stránky nejsou veřejnou nabídkou v souladu s článkem 437 odst. 2 Podmínek služby.2 občanského zákoníku Přesné informace o dostupnosti a cenách těchto produktů a služeb získáte na telefonním čísle ☎ 7 (812) 937-97-34

Osobní údaje uživatele jsou zpracovávány pro provozní účely a pokud s tím nesouhlasíte, měli byste stránky opustit. V opačném případě je to váš souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Nastavení e-mailu v iPhonu

Pokud má majitel smartphonu několik adres v různých službách, je každý účet nakonfigurován samostatně. Nepřesné úpravy znemožní přijímání a odesílání e-mailů. Nastavení musíte zadat ručně, abyste předešli chybám v softwaru na iPhonu.

Jak nastavit službu Gmail

Konfigurace e-mailových služeb od společnosti Google jsou ve výchozím nastavení předinstalovány v mobilním klientovi. Pokud přidáte účet Gmail, nastavení se automaticky stáhne ze systému iOS. Algoritmus uživatele je následující:

 • Spustí aplikaci Pošta na vašem miniaplikačním zařízení. Ikona aplikace je bílá obálka na modrém pozadí. Ve výchozím nastavení je software umístěn na panelu zástupců vedle zástupců pro volání a prohlížeč Safari.
 • Operační systém vás vyzve k výběru poskytovatele služeb z dostupných. Klikněte prstem na „Google“.
 • Jste přesunuti do nabídky nastavení. Ruční vyplnění polí se jménem, e-mailem a heslem.
 • Gmail se automaticky přidá do údajů o účtu. Tuto možnost lze změnit na srozumitelnější.
 • Zvolte klávesu „Další. Aplikace ověřuje údaje s poštovním serverem. V případě chyby v údajích nabídněte jejich opravu (přihlašovací jméno, heslo).
 • Synchronizace osobních dat (kontaktů, poznámek a kalendářů). Přepnutí posuvníků požadovaných možností do aktivního stavu.
 • Uložení změn.

Po přidání pole Gmail upozorní uživatele na nové zařízení. obdrží e-mail s oznámením, že se přihlásili ke svému účtu z přístroje se systémem iOS. Chcete-li otestovat, zda software funguje, doporučujeme odeslat testovací zprávu na jinou e-mailovou adresu.

Jak nastavit službu Yandex.Mail

V operačním systému iPhone nejsou k dispozici žádné šablony pro automatickou konfiguraci oblíbené ruskojazyčné služby. Chcete-li nastavit poštu Yandex, musíte zadat nastavení ručně. Uživatelský algoritmus je následující:

 • Zapněte zařízení.
 • V nastavení přepněte do režimu hesla a účtu. Procházejte otevřený seznam. V dolní části displeje zvolte „Next“.
 • Klepněte prstem na nápis „Nový účet“.
 • Vyplňte datová pole. Pokud jsou informace správné, zobrazí se u každé položky zaškrtávací znaménko. Do přihlašovacího okna zadejte celou svou e-mailovou adresu (@yandex).ru).
 • Výběr typu dat zobrazovaných na iPhonu. Posuvníky se přesunou do aktivní polohy.
 • Uložení změn.

Automatické nastavení e-mailového klienta pomocí protokolu IMAP. Informace z poštovní schránky se synchronizují s vaším zařízením. Uloží strukturu a rozvržení složek. Odeslané zprávy se ukládají nejen na serveru Yandex, ale také v iPhonu.

Pokud se pošta nepřidává nebo funguje nesprávně, je třeba upravit nastavení:

 • Přejděte na stránku služby Yandex. Pas
 • Ručně zadejte uživatelské jméno a přístupový kód.
 • Otevřete kartu Správa účtů a hesel.
 • Kontrola nástrojů zabezpečení účtu.

Pokud je aktivní režim dvoufaktorového ověřování, použijte k přihlášení do pošty kombinaci znaků z programu Yandex key. Při práci s možností hesla aplikace pro e-mailového klienta iPhone se vytvoří speciální kombinace pro připojení. Chcete-li používat obvyklý přístupový kód, doporučujeme vypnout oba posuvníky.

Jak přidat poštu

V zařízení iPhone není k dispozici automatické připojení ke službám Mail.Používá se ruční postup. Posloupnost uživatelských akcí je následující:

nastavení, e-mailu, iphonu
 • Váš gadget má zapnutý internet.
 • Přejděte do nabídky nastavení. V sekci účtů vyberte možnost „Nový účet“.
 • V otevřeném okně v dolní části najděte tlačítko „Ostatní“.
 • Do políček zadejte přihlašovací jméno a heslo pošty Do řádku „Jméno“ zadejte informace, které se zobrazí po přijetí dopisu.
 • Aplikace kontroluje, zda je správně vyplněna; kontroluje políčka vpravo. Pokud je v údajích chyba, budete vyzváni k jejich změně.
 • Klikněte na tlačítko uložit.

Pro správnou funkci klienta iPhone je nutné zadat adresy poštovních serverů. Pro příchozí korespondenci je třeba vyplnit nejen název hostitele, ale také uživatelské jméno a heslo. V sekci odchozí pošty zadávají pouze hostitele. Pokud dojde k sebemenší chybě, systém neodesílá ani nepřijímá zprávy.

Ruční zadání nastavení profilu

Pokud se vám stále nedaří najít parametry poštovní schránky, musíte je zadat ručně. Klepněte na tlačítko „Další“ a spusťte požadovanou operaci:

 • V tomto okně je třeba vybrat typ vytvářeného účtu. IMAP nebo POP. Nevíte, který typ chcete? V takovém případě se musíte obrátit na poskytovatele e-mailu;
 • Dále je třeba vyplnit řádky „Server příchozí pošty“ a „Server odchozí pošty“. Poté klikněte na tlačítko „Další“. Může se stát, že nevíte, co hledáte; v takovém případě je vhodné pokusit se to najít nebo požádat o údaje poskytovatele e-mailu;
 • Pokud jste parametry zadali správně, kliknutím na tlačítko „Uložit“ dokončete postup. Pokud jsou údaje nesprávné, budete vyzváni k jejich změně.

Závěr: Nyní víte, jak vytvořit e-mail na iPhonu a že je to poměrně snadné, zejména když používáte aplikaci Mail. Ale i když tento program nemáte nainstalovaný, můžete e-maily snadno vytvářet i ručně. Hodně štěstí!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS