Nastavení služby Gmail v telefonu Samsung

Co je e-mail Samsung?

Samsung E-mail. robustní a výkonný e-mailový klient pro chytré telefony řady Samsung Galaxy Podpora POP3 a IMAP pro správu osobních e-mailových účtů Integrace s Exchange ActiveSync (EAS) pro podnikovou poštu, kalendář, kontakty a synchronizaci úloh na serveru Exchange Server.

 • Otevřete aplikaci Samsung Email.
 • Vyberte možnost Nastavení Přidat účet.
 • Zadejte celou svou e-mailovou adresu a heslo
 • Výběr účtu IMAP nebo POP3 pro synchronizaci pouze e-mailů.

Nastavení služby Gmail v telefonu?

Nejprve zvažte nastavení služby Gmail, protože se používá pro přístup k obsahu na webu Play Market. To znamená, že bez tohoto příspěvku nebude moci majitel chytrého telefonu stahovat žádné aplikace z uvedené služby, což znamená, že mnoho zajímavých her a užitečných programů pro něj zůstane nedostupných.

Chcete-li zaregistrovat účet Gmail, postupujte podle následujících kroků

 • Zapněte všechny předinstalované aplikace od společnosti Google (např. Play Market nebo Gmail);
 • při spuštění vyberte možnost „Vytvořit účet“;
 • zadejte požadované údaje (celé jméno a další);
 • vytvořit autorizační údaje (zapamatovatelné uživatelské jméno a složité heslo);
 • zadejte své telefonní číslo (pro potvrzení registrace a propojení čísla s vaším účtem);
 • přečtěte si podmínky služby a souhlaste s nimi.

Přihlášení telefonu k e-mailu Google zabere několik minut. Tyto přihlašovací údaje můžete použít i pro přístup k dalším službám Google.

Důležité: Pokud jste si již dříve nastavili e-mail v telefonu nebo počítači, stačí místo registrace nového účtu zadat autorizační údaje (uživatelské jméno a heslo), které jste používali dříve. V telefonu se pak zobrazí odkaz na dříve zaregistrovanou poštu a další služby společnosti Google.

Pokud v telefonu nenajdete žádnou aplikaci Google, existují jiné způsoby, jak vytvořit bezplatný e-mail. Je třeba přejít do nastavení telefonu, najít tam sekci „Účty“ (v některých telefonech se sekce může jmenovat jinak), stisknout „Přidat účet“ a vybrat „Google“. Další kroky jsou naprosto stejné jako ve výše uvedených pokynech popisujících přihlášení k poště Google prostřednictvím aplikace.

Na konci tohoto článku najdete videoukázku všech funkcí registrace. Pokud vám textový popis nestačí, doporučujeme shlédnout přidané video.

Důležité: Gmail budete potřebovat pouze ke stahování aplikací a synchronizaci dat ve smartphonu a v cloudu Google. Ostatní (následující) e-mailové služby slouží k jiným účelům, proto jejich vytvoření není pro majitele chytrých telefonů prioritou, na rozdíl od registrace služby Gmail. Ale nuance vytvoření dalších populárních poštovních schránek (na a Yandex) budeme uvažovat všechny stejné. V určitých situacích může jejich přítomnost mít význam.

E-mailové aplikace

Existuje několik populárních e-mailových aplikací, které si většina uživatelů instaluje. Nastavení každého z nich nezabere mnoho času, ale vyžaduje pozornost.

Nastavení pošty Yandex

Ne všechna mobilní zařízení se systémem Android jsou vybavena nativním softwarem pro práci s různými e-mailovými službami. Ti šťastlivci, kteří mají smartphone s aplikací všitou do skořápky, nevyžadují žádné další programy pro úpravu pošty Yandex. Je třeba pouze zvolit, který protokol bude ideálně vyhovovat potřebám uživatele.

 • V tomto případě se do smartphonu odešle pouze kopie dopisu, úprava e-mailů se zobrazí pouze v telefonu, nikoli ve skutečné schránce;
 • To je špičková úroveň pro všechny e-mailové služby, ale ne všechny s tímto typem protokolu pracují. Yandex tento protokol podporuje.

IMAP je výhodnější, protože je pokročilejší. Nastavení je v tomto případě následující:

 • Přejděte do aplikace Mail, vyberte požadovaný protokol (IMAP);
 • Zobrazí se okno, kde je třeba zadat přihlašovací jméno, heslo a řádek SMTP. SMTP.YANDEX.RU. Pokud tento řetězec chybí, je třeba jej zadat ručně a vybrat port 587. Typ zabezpečení. ne, mazání zpráv. nikdy. Poté klikněte na tlačítko Další;
 • Vaše poštovní schránka je nyní připravena a můžete ji používat a upravovat.

Poté je možné upravit poštu podle svých potřeb. Přidání sekcí poštovních schránek pro jednotlivé e-maily a změna designu stránky.

Nastavení pošty

Začněte vyhledáním aplikace Mail, která je v systému Android standardně nainstalována. Vstupte do aplikace, přejděte na E-mail a klepněte na ikonu Menu a poté na Nastavení. V levém horním rohu je tlačítko „Přidat účet“. Po kliknutí na něj se zobrazí okno „E-mail podporuje nejoblíbenější služby„. Je třeba vyplnit dva řádky. Zadejte jméno a heslo z poštovní schránky.

V dalším okně budete vyzváni k výběru typu účtu. K dispozici jsou tři možnosti POP3, IMAP, Exchange. Druhá možnost je vhodnější.

Vyplňte okno, zde zadejte „IMAP server“ imap., Do sloupce Port zadejte 993. Jako typ zabezpečení zadejte SSL/TLS a v posledním poli „Odstraňování zpráv ze serveru“ vyberte možnost „Nikdy“.

Po provedení nastavení můžete kliknout na tlačítko Další a používat poštovní schránku. Pokud chcete přidat další účet, jednoduše změňte údaje v části Hesla a uživatelské jméno.

Nastavení pošty Rambler

Před nastavením je nutné se přesvědčit, že je telefon připojen k internetu. Kromě toho musíte v nastavení na kartě Poštovní aplikace zaškrtnout políčko „Chci přistupovat ke své poštovní schránce pomocí poštovního klienta“.

nastavení, služby, gmail, telefonu
 • Otevřete program Mail a zadejte nastavení účtu.
 • V seznamu zobrazených účtů vyberte „Ostatní (POP3/IMAP)“ (nebo „Přidat účet“).
 • V otevřeném formuláři zadejte e-mailovou adresu a heslo a stiskněte tlačítko „Další“.

Poté zadejte nastavení příchozího e-mailu a stiskněte tlačítko „Další“.

 • Protokol: POP (nebo POP3);
 • Vaše e-mailová adresa, např. cat@rambler.ru;
 • Zadejte e-mailové heslo;
 • Zadejte server POP (SMTP): pop.rambler.ru;
 • Typ zabezpečení je SSL/TLS;
 • Port 995, pokud se používá port SMTP, zadejte 465.

Rambler mail je nyní připraven k použití. Dále je možné pole naformátovat podle vlastních představ.

Při zřizování poštovní schránky Rambler byste měli být připraveni na to, že po nějaké době budete dostávat nevyžádanou poštu. Tato poštovní služba je prakticky nechráněná proti spamu.

MailDroid

Po stažení a otevření softwaru je třeba zvolit metodu ručního přidání účtu. Okamžitě se zobrazí okno pro výběr poštovního protokolu.

Na serverech tohoto e-mailového klienta jsou k dispozici dva typy protokolů: POP3 a IMAP. Vyberte si ten, který vám vyhovuje, a stiskněte tlačítko s jeho názvem. Poté se otevře okno, do kterého je třeba tyto údaje zadat:

 • E-mailová adresa a přihlašovací jméno (musí být shodné s adresou);
 • Heslo. Z bezpečnostních důvodů je nutné zadat heslo složené z číslic a písmen různých rejstříků;
 • Server příchozí pošty (pro protokol POP3 je server pop3).megagroup.ru, pro IMAP zadejte imap.megagroup.ru);
 • Port příchozí pošty (995 pro POP3 a 993 pro IMAP);
 • server odchozí pošty. smtp.megagroup.ru, port odchozí pošty. 587.

Nezaškrtávejte políčko „Zabezpečené připojení TLS/SSL“. Pak klikněte na tlačítko Další. Váš účet je nyní přidán.

myMail

Prvním krokem při práci s touto e-mailovou službou je nastavení účtu. Tento program automaticky definuje všechna nastavení. Stačí zadat e-mailovou adresu a heslo.

Pokud se vyskytnou problémy s nastavením, vývojáři je žádají, abyste je kontaktovali e-mailem androidmail@corp.moje.com. V dopise byste se měli rozepsat o problému. Vývojáři slibují, že problém vyřeší co nejrychleji.

K-9 Mail

Tento program lze nakonfigurovat pomocí tří protokolů. IMAP, POP3, SSL. Odborníci doporučují provést nastavení pro první typ protokolu IMAP.

 • Spusťte aplikaci K9;
 • Zadejte název poštovní schránky a heslo;
 • Pokud již máte účet, klikněte na ikonu Plus v pravém dolním rohu. Pokud ještě nejsou žádné položky, zvolte ruční nastavení;
 • V okně, které se zobrazí na obrazovce, vyberte protokol IMAP.

Na stránce, která se otevře, zadejte parametry serveru doručené pošty:

Po dokončení tohoto úkonu stiskněte aktivní tlačítko. Na stránce, která se zobrazí, byste měli zadat parametry serveru odchozí pošty.

Tím je proces nastavení dokončen. Pokud chcete, můžete změnit vzhled schránky a přidat několik samostatných složek pro automatické třídění e-mailů.

Jak změnit zvuky e-mailových oznámení v aplikaci Samsung Email

Zvuky oznámení jsou zvuky, které se přehrávají při přijetí e-mailu. E-mail od společnosti Samsung má nastavení, které umožňuje tyto zvuky změnit.

 • Spuštění e-mailové aplikace z domovské obrazovky nebo z panelu aplikací. Jedná se o obálku s červeným „@“ na vrcholu.
 • Stiskněte tlačítko nabídky. V levém horním rohu to vypadá jako „☰“.
 • Klikněte na správu účtu.

Klepněte na e-mailový účet, který chcete změnit.

Ujistěte se, že jsou zaškrtnuta e-mailová oznámení.

Vyberte požadovaný zvuk z kontextové nabídky a stiskněte tlačítko “ OK.

Hledání nastavení e-mailu

Chcete-li nastavit pracovní e-mailový účet v zařízení se systémem Android, musíte nejprve najít konfigurační údaje. Obvykle se nacházejí ve vašem e-mailovém hostitelském účtu. Pokud jste zákazníkem Hostingeru, najdete potřebné údaje na panelu nástrojů hPanel.

nastavení, služby, gmail, telefonu

Přihlaste se ke svému účtu Hostinger. Pak přejděte do aplikace Mail. Poštovní účty.

Všechny potřebné údaje o vašem e-mailovém účtu hostovaném u společnosti Hostinger naleznete v této části.

Pokud ještě nemáte e-mailovou adresu, můžete si ji vytvořit v části „Vytvořit nový e-mailový účet“. Po dokončení klikněte na tlačítko „Vytvořit“.

Přidání poštovního účtu v aplikaci Samsung Email

Můžete si zvolit automatické nastavení nebo nastavit e-mailový účet ručně v e-mailovém klientovi Samsung.

Mezi oběma metodami je malý rozdíl. Pokud však systém nedokáže automaticky zjistit nastavení e-mailu, vyzve vás k jeho ruční konfiguraci.

Než budeme pokračovat, upozorňujeme, že jako příklad jsme provedli nastavení na zařízení Samsung Galaxy A50 se stabilní verzí systému Android 10. V ostatních modelech se však postup příliš neliší.

Jak nastavit e-mail v telefonu Samsung nebo přidat účet v aplikaci Samsung Email:

DŮLEŽITÉ: Pokud plánujete používat e-mail na více než jednom zařízení, doporučujeme zvolit účet IMAP.

To je vše, úspěšně jste přidali e-mailový účet Samsung.

Nastavení e-mailu v aplikaci Gmail v systému Android

Přidání a nastavení nového účtu

Gmail, poštovní klient předinstalovaný v telefonech se systémem Android, lze použít ke shromažďování e-mailů z různých poštovních služeb, s výjimkou těch, které nepodporují aplikace třetích stran, jako je například silně chráněný ProtonMail a Tutanota. Ve výchozím nastavení shromažďuje pouze e-maily adresované účtu Google propojenému se zařízením.

Chcete-li ke klientovi Gmail připojit jiný e-mailový účet, postupujte takto:

 • Spuštění aplikace. Pokud to někdo neví, jeho označení je bílá obálka s červeným písmenem „M“.
 • klepněte na tlačítko „hamburger“ a otevřete boční nabídku. Chcete-li vstoupit do sekce správy účtů, klepněte na trojúhelník zakroužkovaný na obrázku.
 • Vyberte poštovní službu, ke které se chcete připojit. Pokud je například název domény serveru, na kterém je umístěna vaše poštovní schránka, yandex.ru nebo ya.vybrat Yandex; pokud gmail.com, zvolte Google atd. д. Pokud požadovaná služba není na seznamu, můžete zvolit možnost „Jiné“. Vysvětlíme si, jak postupovat dále, na příkladu poslední možnosti.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu. Klepnutím na „Další“ nastavte výchozí nastavení. Pokud chcete zadat vlastní nastavení, klepněte na tlačítko „manuální“.
 • Pokud zvolíte ruční konfiguraci, budete vyzváni k výběru jednoho ze tří typů účtů. Pro osobní poštu je to buď POP3, nebo IMAP (v uživatelské příručce k poštovní službě se dozvíte, kterou z nich zvolit). Pro poštu na firemním serveru. Exchange, pokud není použito jinak.
 • V dalším kroku vyberte server doručené pošty. Pokud ji program sám nezjistí, musíte se znovu obrátit na příručku k poštovní službě.
 • Dále zadejte adresu serveru odchozích zpráv a volitelně povolte automatické přihlášení. Pak nebudete muset zadávat heslo při každém přístupu do schránky.
 • Základní nastavení je téměř hotové. Stačí povolit nebo zakázat synchronizaci s poštovním serverem. Pokud je to povoleno. nastavte frekvenci synchronizací (ve výchozím nastavení 15 minut) a povolte nebo zakažte upozornění na nové e-maily a automatické načítání příloh po připojení telefonu k síti Wi-Fi.
 • Přidání účtu. V posledním kroku můžete změnit jméno, které se bude zobrazovat v odesílaných e-mailech. Ve výchozím nastavení se místo názvu zadává uživatelské jméno účtu.

Tím to končí, ale pokud chcete novou schránku nastavit ještě jemněji, otevřete v aplikaci znovu postranní nabídku, sjeďte dolů a klepněte na tlačítko „Nastavení“.

Vyberte účet, který chcete upravit.

Změnit lze následující nastavení:

 • Název účtu (e-mailová adresa).
 • Vaše jméno (ve výchozím nastavení je to název vašeho účtu).
 • Podpis v poště.
 • Propojení adresy s jiným účtem Gmail.
 • Požadavek na zobrazení obrázků v e-mailech (pokud máte pomalé připojení k internetu nebo jste zpoplatněni šířkou pásma, je lepší tuto funkci zapnout).
 • synchronizace s poštovním serverem a četnost synchronizace s ním (častější synchronizace zvyšuje objem provozu a rychleji vybíjí baterii telefonu).
 • Automatické stahování příloh e-mailů po připojení k síti Wi-Fi.
 • Přijímání nových e-mailových oznámení.
 • Možnost třídit doručenou poštu do kategorií (netříděné e-maily, sociální sítě, fóra, propagační akce a oznámení). Nepodporují všechny poštovní služby.
 • Automatická odpověď na příchozí e-maily. Nejsou podporovány všemi e-mailovými službami.
 • Automatické zástupné klávesové zkratky. Nepodporují všechny poštovní služby.
 • Výběr vyzváněcího tónu pro upozornění na příchozí poštu.
 • Přidání zkratek.
 • Vibrosingal vás upozorní na přijetí pošty.
 • servery příchozí a odchozí pošty (uživatelské jméno, adresa, port a typ šifrování) a další.

Přidání účtů pro jiné poštovní služby do služby Gmail stejným způsobem. Žádné omezení počtu. Pokud nepřipojujete firemní nebo exotický e-mailový účet, použijte ruční nastavení, jak je popsáno výše. V opačném případě aplikace vybere nejlepší výchozí nastavení.

Jak změnit a odstranit účet Gmail

Ve výchozím nastavení Gmail zobrazuje poštu pouze jednoho účtu. aktuálně aktivního účtu. Chcete-li zkontrolovat poštu jiného uživatele, musíte ji aktivovat.

Všechny připojené účty se zobrazují v horním poli hlavní nabídky aplikace (skryté za tlačítkem „hamburger“). Pro přepínání mezi nimi se jednoduše dotkněte požadované ikony. Chcete-li stáhnout zprávy ze všech schránek najednou, vyberte v seznamu možností možnost „Všechny schránky“.

Jak nastavit e-mail v telefonu

Vestavěná e-mailová aplikace

Všechny mobilní telefony se systémem Android již mají integrovanou poštovní aplikaci. Nachází se v nabídce zařízení. Chcete-li k ní přistupovat, stačí kliknout na aplikaci.

Výchozí aplikace může mít v různých telefonech jiný název nebo obrázek. Nastavení budou u všech stejná, takže by neměly nastat žádné problémy.

 • Klikněte na ikonu obálky.
 • Vyberte možnost „Jiné“.
 • Software vás požádá o zadání e-mailového jména a hesla klienta. Pokud po zadání hesla dojde k chybě, je třeba zkontrolovat, zda je heslo správné. Chcete-li to provést, klikněte na obrázek ve tvaru oka v liště. To vám umožní zjistit, jaké heslo zadáváte.
 • Po zadání přihlašovacích údajů stiskněte tlačítko „Další“.
 • Vyberte typ účtu: pop3 a imap.
 • Dalším krokem je konfigurace nastavení pro jeden nebo druhý protokol, v závislosti na vaší volbě. Pro pop3 zadejte adresu serveru. pop3.megagroup.ru. Pro imap. imap.megagroup.ru. Ostatní řádky se vyplní automaticky. Předpona pro imap by měla zůstat prázdná.
 • Klikněte na tlačítko „Další“.
 • V dalším kroku je třeba zadat adresu serveru odchozí pošty. V řádku zadejte. smtp.megagroup.ru. Také je třeba změnit port. měl by být 587. Všechna následující nastavení jsou provedena automaticky programem.
 • Ještě jednou stiskněte tlačítko „Další“

Nastavení účtu v telefonu pomocí standardního programu je nyní dokončeno.

Konfigurace aplikace Outlook

Někteří lidé mohou používat e-mailovou aplikaci Outlook, pak jsou následující kroky pro ně.

 • Nejprve je třeba najít ikonu. Microsoft Outlook. Nejčastěji je již nainstalován na ploše telefonu. Pokud ne, stáhněte si aplikaci z online obchodu. Play Market.
 • V zobrazeném okně klikněte na tlačítko „Spustit práci“.
 • Dále se zobrazí okno pro přidání nového účtu. Pokud kliknete na „Účty Google“, zobrazí se všechny uložené účty.
 • Povolení přístupu k účtu. Vyberte e-mail @outlook.com:
 • Zadejte adresu a stiskněte tlačítko „Pokračovat“
 • Program si vyžádá heslo a pak klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 • Se všemi následujícími okny se můžete snadno seznámit a pokračovat kliknutím na tlačítko. „Přeskočit“.

Pokud jste vše provedli správně, je e-mail aplikace Outlook připraven k použití.

Nastavení aplikace

E-mail je jedním z nejběžnějších, a proto se mnoho lidí zajímá o to, jak používat e-mail v telefonu. To je rozhodně užitečné, protože můžete být v kontaktu po celý den, ať už se nacházíte kdekoli.

Propojení e-mailu s aplikací Mail.Měli byste být připraveni na některé zvláštnosti:

nastavení, služby, gmail, telefonu
 • najít v telefonu nainstalovanou standardní poštu a otevřít ji. Podepsáno. „Mail“;
 • přejděte na „E-mail“, pak na „Menu“, „Nastavení„;
 • v levém horním rohu je tlačítko „Přidat účet“. Přejděte na něj, vyplňte „Jméno“. zadejte celý název pošty a „Heslo“;
 • Dále je třeba vybrat typ účtu. IMAP, Exchange, POP3;

Pokud vyberete možnost IMAP, budou nastavení následující:

Software nastaví vše ostatní automaticky, žádné další změny nejsou nutné.

Pokud vyberete možnost POP3, budou akce podobné, změní se pouze několik věcí:

 • Do řádku „Port“ vložte 995.
 • „Server“. pop
 • „Typ zabezpečení. stejný jako v prvním případě. SSL/TLS.
 • Na posledním řádku. „Odstranit zprávy ze serveru“. vyberte možnost „Nikdy“
 • Stiskněte tlačítko „Další“.
 • Zobrazí se poslední okno, kde je třeba zadat do položky „SMTP Server“. smtp. a zaškrtněte políčko „Vyžadovat přihlášení k účtu“. Ostatní položky jsou již zkontrolovány a neměly by se jich dotýkat.
 • Klikněte na tlačítko „Další“.

E-mail je plně funkční. Pokud chcete přidat další účet, postupujte stejně, ale zadejte jiné uživatelské jméno a heslo.

Pozor! IMAP by měl být upřednostňován pro hladký a rychlý průběh.

Ostatní poštovní klienti

Z většiny e-mailů je možné zaznamenat neméně populární. Yandex. K přihlášení můžete zpočátku použít také prohlížeč.

 • Přejděte na webové stránky společnosti yandex.Přejít na.
 • Pokud osoba tento e-mail ještě nepoužila, je třeba kliknout na „přihlásit se“ a v horní části vybrat „zaregistrovat se“.
 • Následuje standardní postup zadávání osobních údajů: jméno, příjmení, přihlašovací jméno (program může nabídnout vlastní, které ještě nebylo obsazeno jinými uživateli), heslo. Heslo musí mít alespoň 6 znaků. Pokud chcete, můžete přidat i telefonní číslo. To později (v případě potřeby) zjednoduší postup obnovy hesla.
 • Poslední bude potvrzení, že nejste robot.

Je třeba si uvědomit, že tak na Yandexu nedostanete pouze e-mail, ale celý účet.

 • Najděte v telefonu složku aplikací a vyberte možnost „E-mail“. Tato ikona může být také umístěna na ploše jako obálka.
 • Je nutné přejít do nastavení, t.е. přidat nový účet. Zobrazí se seznam známých e-mailových klientů. Pokud v seznamu nevidíte Rambler, měli byste pravděpodobně kliknout na „Other“. V závislosti na firmwaru se mohou vyskytnout určité rozdíly.
 • Pak vyberte protokol nastavení e-mailu. POP nebo POP3.
 • Zadejte „port serveru“ jako 995.
 • Pro „server POP“ zadáme pop.rambler.E-mail:.
 • „Typ zabezpečení“ je SSL/TLS.
 • V řádku „zda mazat zprávy“ se doporučuje zadat. nikdy.
 • Stiskněte tlačítko „Další“. Vždy zkontrolujte, zda jsou všechny zadané údaje správné.

Problémy s poštou aplikace Outlook v telefonu

Při spouštění aplikace Outlook se můžete setkat s některými problémy, které můžete snadno vyřešit.

Jedním z nejčastějších problémů je například nesprávná funkce programu. V takovém případě stačí aplikaci přeinstalovat.

Pokud není možné do aplikace vstoupit, lze zkontrolovat správnost zadaného přihlašovacího jména a hesla a poté se pokusit vstoupit znovu. Je také vhodné ověřit, zda je tento typ účtu podporován.

Několik let pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Dobře se vyznáte v tarifech a vidíte všechna úskalí. Láska gadgets, zejména Android.

Nejprve by měl uživatel přejít na oficiální webovou stránku e-mailu a získat přístup k nastavení profilu. Poté musíte najít sekci „Změnit heslo“ a změnit ji. Při přístupu k tomuto e-mailu prostřednictvím aplikace Outlook se zobrazí chyba, takže se budete muset znovu přihlásit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS