Nastavte hodiny na obrazovce zámku Samsung

Jak nainstalovat hodiny na obrazovce telefonu Android

Po firmwaru se mnoho smartphonů Android může setkat s hodinami, že hodiny zmizí z hlavní obrazovky. Zpravidla nastavení hodin a dat na hlavní obrazovce netrvá déle než několik minut. Navrhovaný materiál stanoví algoritmus akcí o tom, jak vrátit hodinky na obrazovce smartphonu Android a instalovat podobné nové hodiny s Google Play.

 • Držte stisknutí na volné části hlavní obrazovky;
 • V nabídce Drop.down klikněte na „Widgety“;
 • Stisknutím widgetu podržte tisk;
 • Zde se objeví dostupné hlavní znaky, přetáhněte hodiny na hlavní obrazovce.

Kromě přidávání hodin můžete také změnit jejich velikost. To lze provést takto:

 • Klikněte na hodiny a držte tisk na několik sekund, dokud neuvidíte značky kolem čísel;
 • Zbývá změnit velikost hodin a změnit polohu značek.

Zvažte také způsob přesunu a odstranění hodin:

 • Na hlavní obrazovce po dobu několika sekund podržte kliknutí na hodiny;
 • Pokud je třeba změnit jejich umístění. vytáhněte hodinky na správné místo;
 • Chcete.li odstranit, vytáhněte vybrané hodiny na značku „Odstranit“.

Jak dát čas a datum na Samsung

Jak víte, dnešní telefony Samsung vám umožňují rychle a pohodlně nakonfigurovat datum a čas pomocí vaší integrace.

 • Zapněte zařízení. Stisknutím tlačítka napájení na pravé straně zařízení jej probudíte. Pokud je zařízení vypnuto, klikněte na tlačítko telefonu na více než 3 sekundy, abyste jej zapnuli; Zapněte telefon kliknutím na odpovídající klíč
 • Přejděte na počáteční obrazovku. Chcete.li to provést, na prvních modelech telefonů Samsung musíte kliknout na tlačítko „Domů“ (domov). Některá zařízení mohou být blokována, proto je nutné zadat grafický klíč, kód nebo jakoukoli frázi hesla pro přepnutí na počáteční obrazovku zařízení; V případě potřeby klikněte na tlačítko „Domů“ a přepněte na hlavní obrazovku
 • Otevřete pole Application kliknutím na odpovídající widget na hlavní obrazovce;
 • Dále stisknutím nastavení (Nastavení) otevřete nastavení telefonu Samsung; Posuňte na štítku nastavení na vašem Samsungu
 • V seznamu nastavení otevřených sekcí najděte sekci „Datum a čas“ a vyklouzněte na ni. V moderních telefonech Samsung může být tento pododdíl umístěn v části „Obecná nastavení“; Vyberte možnost možnosti a času
 • Po otevření sekce vám budou k dispozici dvě hlavní nastavení.

„Automings času“. toto nastavení je zodpovědné za přijímání údajů o datu a čase od vašeho mobilního operátora. Pokud je aktivován, pak je váš mobilní operátor zodpovědný za přesnost času. Pokud je tato možnost zobrazena nesprávně, doporučujeme tuto možnost deaktivovat (odpojit) odstraněním check.mill nebo přesunutím posuvníku z ní do extrémní levé polohy.

Odpojte automatickou definici času na smartphonu

Budete si muset vybrat hodinu.dlouhý pás pro vaši polohu (vyhledávače vám pomohou s tím) a také ručně nainstalovat relevantní informace o Samsung.

Po jejich instalaci bude váš smartphone založen na datech, které představíte osobně.

„24hodinový formát“-Seznamy, ve kterých se zobrazuje čas 12 nebo 24 hodin. V případě 12hodinového formátu času označení „a.M „(“ ante meridiem „. do poledne. noc a ranní čas) a“.M „(“ Post Meridiem „. odpoledne. den a večerní čas).

Vyberte, jaký formát se zobrazí čas

Jak nainstalovat výrobce třetí strany na hlavní obrazovku

Pokud se Samsung nelíbí standardní hodiny na Samsungu, můžete si stáhnout více originálních v obchodě Galaxy Store Company nebo na Play Market. Stačí otevřít vybranou službu, zadat do vyhledávací linky Watch „Watch“ a nainstalovat svou oblíbenou aplikaci ze seznamu navrhovaných.

 • Minimální hodiny. aplikace podporuje mnoho nastavení, včetně písma, pozadí, datum, typu číselníku. Po instalaci je přidán na hlavní obrazovku stejným způsobem jako standardní widget, který je popsán v první části článku.
 • Smart Night Clock („Smart Night Clock“). Aplikace s velkým výběrem analogových (šipek) a numerických číselníků, stejně jako Watch Emoji.

Kromě těchto widgetů si můžete vybrat další, například Widget ClockQ. Digital Clock, který ukazuje nejen číselník, ale také úroveň baterie, nebo smyslové převrácení hodin, které společně s časem zobrazuje počasí na Samsungu obrazovka telefonu. Zajímavým analogem je „Transparentní hodinky a počasí“, které má v nastavení vždy funkci AMOLED, která zobrazuje čas, i když je displej blokován. Je však lepší zahrnout tuto možnost, pouze pokud je na telefonu nainstalován displej AMOLED nebo OLED, protože baterie IPS se na displeji rychle vypouští pomocí matice IPS.

Ale jak vytvořit čas alarmu zobrazený na hlavní obrazovce smartphonu?

Standardní nástroje společnosti Samsung umožňují umístit nejen hodiny na obrazovku, ale také budík.

Ukázalo se, že je to velmi výhodné. je vždy jasné, že budík je zapnutý a určitě „střílí“ ve správný čas. A kromě toho je velmi snadné zkontrolovat, kolik to zbývá před „voláním“.

Pokyny pro umístění widgetu pro budík na obrazovce smartphonu Samsung.

Na hlavní obrazovku telefonu plánujeme umístit widget alarmu. Proto musíte být na hlavní obrazovce zadat nastavení obrazovky. Chcete.li to provést, položte na obrazovku smartphonu dva prsty a bez jejich roztržení z obrazovky je spojte dohromady. Poté zadáme nastavení obrazovky telefonu.

Obrazovka. proveďte přejetí dvou prstů, abyste se setkali s přítelem na hlavní obrazovce.

Dále si musíte vybrat polohu „widgety“.

Obrazovka. klikněte na polohu „Widgety“.

Převrácení stránek vpravo doleva musíte najít widget hodinek a kliknout na něj.

Obrazovka. Najděte widget hodinek.

Hodiny sekce obsahují čtyři widgety. Zajímá nás ten, který se nazývá budík. Klikněte na widget a budík.

Obrazovka. stiskněte budík na widgetu.

Stisknutím budíku na widget spadneme na hlavní obrazovku telefonu a pak, aniž bychom trhali prst z obrazovky, pohybujeme tímto widgetem přejetím na místo, kam byste ho chtěli umístit.

Obrazovka. přesuňte widget budík na jeho místo.

Poté, co jste zveřejnili widget na obrazovce a odtrhli z prstu z obrazovky, program automaticky vstoupí do budíku a nabídne vám vybrat jednu z možností, které máte v nastavení hodin. Vybíráme možnost pod názvem „Jdeme do bazénu“. (Pořadí nastavení budíku je popsáno v článku „Jak zapnout budík na smartphonu Samsung.““. Stiskněte zde pro přechod.)

Obrazovka. Vyberte možnost z nastavení hodin pro widget a budík.

Poté, co jste si vybrali požadovanou verzi budíku, program vás přenese do nastavení widgetu, kde můžete určit barvu pozadí, jeho průhlednost. Například změníme pozadí z bílé na černou, proto musíte kliknout na kruh v řádku „černá“.

Dále, abyste se dostali z nastavení, klikněte na navigační tlačítko „Zpět“.

Obrazovka. Označte černé pozadí widgetu. Obrazovka. Chcete.li ukončit nastavení widgetu, klikněte na navigační tlačítko „Zpět“.

Nyní jste na hlavní obrazovce s widgetem a budík.

Všechno. Widget alarmu bude na nejvýznamnějším místě telefonu.

Obrazovka. Zobrazit hlavní obrazovku smartphonu s widgetem a budík.

Chcete.li odstranit budík z obrazovky, stačí jej zatlačit na ikonu a na několik sekund podržte prst. Poté se objeví nabídka:. Odstraňte z obrazovky;. Nastavení widgetů;. o aplikaci.

Chcete.li jej odstranit, klikněte na polohu „Odebrat z obrazovky“.

Screenshot 0. Chcete.li odstranit, stiskněte budík a chvíli držte prst. Když se objeví nabídka, klikněte na „Odebrat z obrazovky“.

A jak nainstalovat analogové zpětné hodiny na hlavní obrazovce smartphonu Samsung?

V internetovém obchodě společnosti Galaxy Store Company najdete mnoho možností pro widgety s hodinami pro vaši obrazovku: účast, digitální, písek, děti a další a další a další a další a další. Ukázalo se, že nejen slavní švýcarští výrobci drahých mechanických hodinek mají zájem celé hodiny, ale téměř všichni majitelé chytrých telefonů, kteří chtějí, aby jejich telefon zdobil krásný chronometr, který je příjemný sledovat a vidět aktuální čas v pohodlně vnímaném Forma klasického ciferníku se šipkami.

Dále popíšeme proces instalace na libovolné obrazovce widgetu smartphonu s analogovými hodinkami se šipkami ze standardní aplikace Samsung Smartphone pomocí Samsung Galaxy A50 s Android 10 OS s příkladem redakčního smartphonu. Stejně tak můžete nainstalovat jakékoli hodiny ze sady widgetů na obrazovce smartphonu.

Jak přidat dvakrát do telefonu Samsung

Klikněte na jakoukoli prázdnou oblast plochy a na chvíli podržte 2-3 sekundy.

Na stránce se otevřela, klikněte na tlačítko Widget.

Ve vyhledávacím panelu skóre „hodiny“, poté klikneme na odpovídající widget.

V okně, které se otevřelo, jsme se setkali s analogovou verzí, převrátíme ji s přejetím vlevo.

Třetí na seznamu je dvojité hodiny, otevřete je a klikněte na tlačítko „Přidat“.

Před námi se otevřela mapa, ve kterém byl automaticky stanoven hodinový pás umístění, zbývá najít a přidat další.

Předepisujeme jméno města a přesuneme se na nápovědu, vstoupil jsem pouze do písmene „E“, jak se zdálo požadované možnosti.

V okně, které se objeví, klikněte na tlačítko „Přidat“.

Takto budou vypadat na ploše.

A jak nainstalovat druhé hodiny na hlavní obrazovce na smartphonu Samsung?

To se provádí velmi jednoduše. prostřednictvím instalace widgetu hodinek.

Žijeme v Samara a v nastavení hodin, tato data byla zadána při nastavení data a času na prvním zapnutí smartphonu. Postup pro změnu data a času hlavního města je v článku popsán, jak nastavit datum a čas na smartphonu Samsung. Chcete.li to jít, klikněte sem.

A všechny naše „obchodní“ zájmy jsou v Jekaterinburgu. hlavní město Uralu. Proto nainstalujeme druhé hodiny pro město Jekaterinburg.

Dále ukážeme, jak se to děje na příkladu redakčního smartphonu Samsung Galaxy A50 pro Android 9 Pie OS

Pokyny pro instalaci a nastavení druhých hodin na smartphonu Samsung.

Na hlavní obrazovce, kde plánujeme nainstalovat dvojité hodinky, musíme snížit dva prsty na obrazovce pólem.

Obrazovka. na hlavní obrazovce s přejetím, aby se snížilo dva prsty.

Poté se nastavení obrazovky otevře. Musíte si vybrat ikonu „Widget“.

Obrazovka. Klikněte na ikonu „Widget“.

Dále, procházení stránkami stránky s widgety, musíte najít hodiny „hodiny“.

Screenshot. Zapnutí stránek stránky s widgety musíte najít hodiny „hodiny“. Klikněte na hodiny „Clock“.

Tento „hodiny“ mají čtyři typy chronometru. Musíte si vybrat „dvojité hodiny“. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu „Double Clock“ a nějakou dobu podržte.

Obrazovka. stiskněte a podržte widget „Dvojité hodiny“.

Poté budete „převedeni“ na hlavní obrazovku, abyste určili místo pro vaše párové hodinky. Přesunutím widgetu „dvojité hodiny“ s přejetím přejetím nainstalujte je na místo, které je pro vás vhodné.

Obrazovka. s přejetím přesuňte widget „Double Houtions“.

Poté, co se rozhodl o umístění dvojitých hodin, program vás vyzývá, abyste uvedli město, jehož čas ukáže druhý chronometr. V našem případě je to město Jekaterinburg.

Toto město musí být nalezeno na mapě, pohybující se po ní swip. Pokud je to nutné, rozprostřete prsty podle dotykové obrazovky, zvýšíte měřítko karty.

Screenshot. Umístěte prsty prsty přejetím, zvětšete měřítko mapy pro nalezení města. Screen. Klikněte na mapu pro pozici města Jekaterinburg.

Dále, v „nastavení widgetu“ jsme změnili pozadí z bílé na černou a snížili jsme pozadí pozadí na 24%.

Poté jsou nastavení hodin dokončena. Musíte kliknout na tlačítko „Domů“ a půjdete na hlavní obrazovku.

Obrazovka. vytvořte nastavení widgetu. Chcete.li přepnout na hlavní obrazovku, klikněte na navigační tlačítko „Domů“.

Nyní máme na hlavní obrazovce dva typy hodin: spárované a svobodné. Dvojité hodinky mají temné pozadí a ukazují aktuální čas ve dvou městech: naše město Samara 10:11 a město Jekaterinburg 11:11.

Obrazovka. hlavní obrazovka s dvojitým hodinami a singlem.

V případě potřeby můžete smazat jediné hodinky nebo přesunout widget párových hodin na jinou obrazovku.

Chcete.li to provést, klikněte na widget a po:. pro odstranění: V nabídce vyberte „Odstranit z obrazovky“ Chcete.li přejít na jinou obrazovku: Musíte chronometr přetáhnout na další stránku s přejetím přejetím.

Přidání hodin do nastavení

Na některých chytrých telefonech je k dispozici funkce přidávání widgetů prostřednictvím nastavení zařízení. Pokud tedy máte číselník, můžete jej vrátit podle následujících pokynů:

nastavte, hodiny, obrazovce, samsung

V závislosti na výrobci zařízení a verzi operačního systému se může název některých položek nabídky lišit. Pokud se objeví potíže s detekcí požadované části, použijte vyhledávací linii nastavení nebo nastavte widget pomocí první metody uvažované v materiálu.

Night Clock. noční hodiny pro noční stolek

Noční hodiny. to není těžké uhodnout, aplikace pro přeměnu smartphonu na plochu, která v noci slavně září, a umožní vám zjistit čas, pokud se najednou probudíte ve tmě. Přirozeně zde existuje bohatá funkce přizpůsobení. můžete změnit téměř cokoli chcete: od pozadí a písma do formátu zobrazování času a data.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS