Nejlepší bezplatné alternativy Windows Media Center pro Windows 11/10. Windows Media Center

PC to Media Center: Kompletní průvodce

Tady na Cordcutting.com, jsme velcí fanoušci všeho, co nám umožňuje sledovat naše oblíbené filmy, televizní pořady a další bez kabelu. To zahrnuje spoustu streamovacích krabic a platforem orientovaných na spotřebitele jako Roku a Fire TV; Ale také zahrnuje více kreativních řešení pro kutily. proto jsme tu, abychom vám ukázali, jak převést váš počítač na mediální centrum.

Pokud máte starý počítač (nebo nový, na to přijde), pak máte přepracování počítače Media Center. také známé jako osobní počítač domácího kina (HTPC). Nebere to tolik palebné síly pod kapotou, aby počítač udělal skvělou práci streamování Netflix, max, slísovací televize a další. A HTPC jsou také ideální pro přehrávání místních hudebních a video souborů.

Samozřejmě existuje několik vylepšení, které budete chtít udělat do svého PC, než bude připraven sloužit jako vaše HTPC. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak vyrobit počítač mediálního centra z vašeho aktuálního počítače.

Z PC do televize: průvodce mediálním centrem

Pojďme řešit váš velký projekt HTPC krok za krokem!

TOTALLY FREE Windows PC & USB Drive DATA & File Recovery WinfrGUI

Zkontrolujte tyto specifikace

Pokud váš počítač není ve skutečnosti stroj na kamene, je to pravděpodobně více než úkol sloužit jako vaše mediální centrum. Přesto se vyplatí spustit věc a podívat se na její specifikace.

nejlepší, bezplatné, alternativy, windows, media, center

Jako referenční rámec má 4K ROKU TV 1.2 GHz čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM. Váš starý notebook nebo stolní počítač se pravděpodobně tak snadno na vrcholu, i když může zaostávat za top-letními streamovacími boxy v jiných oblastech, zejména pokud jde o 4K-Čalovost. Integrovaná grafika společnosti Intel prošla v posledních letech dlouhou cestu, ale stále vyžaduje slušnou procesor nebo grafickou kartu, aby zvládl streamování 4K Ultra HD. Pokud jste v pořádku s usazováním na 1080p, budete se ještě méně obávat, pokud jde o specifikace.

Nakonec se ujistěte, že vaše HTPC může udržovat rychlé připojení k internetu. Kabelové připojení je ideální, ale pokud má zvolený stroj dobrou anténu Wi-Fi, pak by bezdrátový internet mohl být také solidní možností. Pokud váš domov není zapojen pro Ethernet a váš počítač je příliš daleko od vašeho routeru, může být adaptér Powerline skvělou alternativou k kabelovému spojení. Používají elektrické zapojení vašeho domu, aby vám poskytly rychlosti internetu téměř stejně rychle jako rychlosti kabelového spojení.

To vše předpokládá, že pro tento projekt používáte existující počítač. Pokud stavíte si vlastní, samozřejmě je obloha limit! Podívejte se na naši sekci níže o upgradech, kde najdete tipy, co zdůraznit.

Možná také budete chtít zvážit připravení vašeho PC Gaming. Se správným nastavením byste mohli hrát své oblíbené PC hry (a dokonce je streamovat na Twitch TV!) přímo z vašeho gauče. To je trochu mimo rozsah tohoto článku, ale existuje spousta skvělých míst, kde se můžete obrátit na herní radu pro budování počítače online.

Vyberte si své streamování a mediální platformy

Pokud máte připojení k internetu, můžete pouze připojit počítač k počítači, uchopit bezdrátovou klávesnici a myš a začít používat televizor jako velký monitor počítače OL ‚. Ale abyste získali opravdu pěkný zážitek z HTPC, možná budete chtít trvat trochu času na sestavení zážitku z média.

Nejprve si budete chtít vybrat platformu pro manipulaci s médii a možnosti streamování. Zde je několik možností, jak zvážit:

 • Kodi: Kodi, dříve známý jako XBMC, může být jedinou nejlepší volbou pro lidi se spoustou místního obsahu. Pokud máte v počítači spoustu video souborů, Kodi je skvělý způsob, jak je uspořádat a usnadnit si vybrat něco skvělého sledovat. Díky doplňkům může Kodi také sloužit jako portál pro vaše různé streamovací služby.
 • Plex: Plex je aplikace mediálního centra, jako je Kodi. Jedná se však také o aplikaci mediálního serveru, což znamená, že může zpřístupnit vaše místní soubory na jiných zařízeních. Aplikace PLEX můžete použít k přehrávání místních souborů na mobilních zařízeních, streamovacích boxech a dalších. Navíc můžete použít kanály PLEX (jejich termín pro aplikace) a plug-ins pro přístup k streamovacím službám, jako je Netflix.
 • Windows: Windows Media Center mohlo být přerušeno, ale pokud váš počítač běží Windows, můžete se stále silně spolehnout na aplikace, které získáte z Windows Store. Windows má aplikace pro populární streamovací služby, jako jsou Netflix, Hulu, Spotify a další, takže nebudete muset všechny tyto věci spustit v kartách prohlížeče. Vylepšení vašeho uživatelského nastavení ve Windows vám může také poskytnout více zobrazení na počítači zaměřené na aplikaci, které by mohlo být vhodnější pro projekt Media Center Project.

Upgradování počítače mediálního centra

Existují dva důvody pro použití PC jako mediálního centra. ten, který jsme dosud zdůrazňovali. Je však také možné posunout HTPC na další úroveň upgradem starého počítače nebo dokonce vytvořením zcela nového.

Pokud jste venku, abyste vytvořili konečný HTPC, má smysl kladenou důraz na grafickou kartu a procesor. Pokud se chystáte na herní nebo streamování videa 4K, vyhrazená grafická karta je prakticky nutností. Jak jsme již zmínili dříve, můžete být v pořádku s nedávnou generací integrované grafiky místo vyhrazené karty pro streamování nižší kvality (1080p).

Vaše zvuková karta je také dobrým místem pro upgrade. Je velmi pravděpodobné, že váš počítač používá integrovaný zvukový systém na vaší základní desce, což je v pořádku pro většinu reproduktorů PC s nízkou až střední kvalitou. Vyhrazená zvuková karta však může poskytnout znatelné vylepšení, pokud budete používat zvukový systém s okolním nebo vysoce kvalitním systémem.

Při výběru zvukových a grafických karet mějte na paměti zvukové/vizuální porty, které budete používat k připojení svého HTPC k zvukovému systému a televizi. Mít výstupy pro nejvyšší kvalitu je skvělé, ale pouze pokud se druhý konec šňůry musí připojit.

Paměť (RAM) je jednou z nejlevnějších a nejvíce upgradovatelných částí vašeho počítače a může to udělat zázraky pro vaše HTPC. Můžete se dostat s 2-4 GB RAM, ale mnoho počítačů je upgradováno na 16 GB nebo více. Toto je určitě upgrade, který stojí za zvážení, zejména pokud plánujete používat PC více než příležitostné netflix binge.

Skladování nemusí být důležité, pokud primárně používáte poskytovatele streamování, ale pokud plánujete přehrávání místní hudby nebo video souborů, je to další skvělá oblast, do které se můžete podívat. Jednotky pevného disku (HDD) jsou nejlevnější možností, ale jsou také nejpomalejší. Upgrade na jednotku pevného stavu (SSD) může nabídnout obrovské zvýšení rychlosti, zejména během spuštění systému. Jsou také mnohem tišší než HDD.

Pokud máte spoustu souborů, měli byste zvážit získání serveru pro připojení sítě (NAS), který vám umožní ukládat soubory na dálku a přistupovat k nim z více systémů (PC, mobilní telefon, iPad atd.). Servery NAS často používají redundantní úložiště a pomáhají vám vyhnout se ztrátě vašich drahých dat. Servery NAS také nepřispívají k hluku vašeho počítače, protože nejsou ve vašem počítači.

Jednotky napájení (PSU) a chladicí systémy (ventilátory, chlazení kapaliny) jsou v procesu upgradu často následky. Existuje několik důvodů, proč byste měli těmto upgradem věnovat více pozornosti. Za prvé, přehřátí je dobrý způsob, jak zničit své drahé, nové komponenty. Za druhé, lepší chlazení a efektivnější PSU ve skutečnosti zlepší váš výkon tím, že váš systém bude v provozu v optimálním teplotním rozsahu. Zatřetí, jedná se o komponenty, které mají největší dopad na hladinu hluku vašeho počítače, a nic nezničí pohlcující zkušenost s mediálním centrem, jako je počítač, který dělá své nejlepší zosobnění proudových motorů.

nejlepší, bezplatné, alternativy, windows, media, center

Pokud nepoužíváte kabelové připojení nebo adaptér Powerline, dobrá karta Wi-Fi je nutností pro vaši HTPC. A když jsme na toto téma, upgrade vašeho routeru není nikdy špatný nápad, když jste řezač na šňůru.

Jak ovládat počítač mediálního centra

Nyní, když máte skvělou platformu mediálního centra pro svou novou HTPC, musíte se rozhodnout, jak ji budete ovládat.

Mohli byste samozřejmě použít klávesnici a myš. Ale i bezdrátové verze těchto standardních počítačových ovladačů mohou být ve filmové noci trochu těžkopádné a je snadné vidět, jak nemusí být nejatraktivnější věci, které by ledly na vašem konferenčním stolku.

How to Download and Update Realtek HD Audio Driver on Windows 10 or Windows 11

nejlepší, bezplatné, alternativy, windows, media, center

Zvažte tedy investování do dálkového ovládání nějakého druhu pro váš počítač. Najdete najdete spoustu možností na prodej online. Můžete se také rozhodnout použít aplikaci na tabletu nebo mobilním zařízení: Existuje několik, které dobře fungují s Kodi a existují další možnosti pro jiné platformy mediálního centra. (Možná budete chtít také chytit fyzický ovladač pro hosty a na okamžiky, kdy na sobě nemáte telefon ani tablet.)

Nemusíte se nutně rozhodnout pro ovladač, který napodobuje styl běžných starých dálkových dálkových dálkových ovladačů. Místo toho stojí za zvážení mini-keyboardu a trackpadu. Zařízení tohoto druhu můžete získat ve velikosti, která není větší než typické dálkové ovladače. Poskytne vám veškerou kontrolu, kterou byste dostali z klávesnice a myš plné velikosti, ale na konferenčním stolku to bude vypadat mnohem méně hloupější.

Přidání živé televize

HTPC jsou skvělé pro místní mediální soubory a pro streamování obsahu přes internet. Kromě toho se ukáže, že jsou také fantastické pro sledování živé televize!

Můžete sledovat živou televizi pomocí Skinny Bundle Service a vašeho připojení k internetu, samozřejmě, ale počítač mediálního centra je také schopen vám ukázat bezplatnou televizi s volně vzduchem. Místo připojení antény s volně vzduch přímo do televizního souboru byste měli zvážit připojení k HTPC přes PC TV Tuner.

PC TV Tuner je přesně to, jak to zní: dává vašemu počítači možnost dekódovat bezprostřední televizní signály. A jakmile jsou tyto signály interpretovány vaším počítačem, můžete použít programy na svém PC, abyste mohli udělat více s vaší živou OTA TV.

Například můžete OTA TV s časovým posunem pomocí některých populárních programů mediálního centra a serveru. Plex vám umožní přesunout svůj OTA TV a streamovat ji na jiných zařízeních prostřednictvím aplikací Plex Server a Plex. Můžete dokonce streamovat živé ota!

Jemné doladění vašeho zážitku z PC mediálního centra

Tento příspěvek pokrývá základy převodu PC na HTPC. Není to těžké: Jednoduše připojení počítače s televizí pomocí kabelu HDMI vám nejvíce způsobí, že pomocí aplikace mediálního centra nebo mediálního serveru a vzdáleného nebo minikabotu způsobí, že se vše bude cítit více středem médií- jako.

Ale je tu ještě mnohem víc, co můžete udělat pro doladění svého zážitku z HTPC. Jednou z radostí z vytvoření vlastního mediálního centra a streamovacího zařízení je, že budete moci vyladit věci. To může být také vhodný čas zvážit zvýšení zabezpečení a soukromí vašeho počítače pomocí aplikace VPN.

Podívejte se na další tipy zde na Cordcutting.com! Přizpůsobte si nastavení přidáním kanálů Plex nebo doplňků Kodi, dozvědět se více o používání OTA TV a počítači dohromady, získejte lepší připojení Wi-Fi a dalším čtením našeho pokrytí.

Cordcutters ušetří 100/mo. v průměru. Klikněte níže a použijte náš nástroj pro vyhledávače kanálů a vyhledejte pro vás nejlepší streamovací službu. Kupte si službu, zrušte kabel a začněte šetřit vážnou hotovost.

Myšlenky na „PC to Media Center: Kompletní průvodce“

Podíval bych se na to jinak. Dokud se vaše oblíbená streamovací služba nespoléhá z Adobe Flash Player, měla by většina prohlížečů fungovat dobře. To také znamená použít Linux místo Windows v rozpočtovém počítači. Stejně budeme skládat blesk za 2 roky. Také si myslím, že používání televizního versus monitor PC je lepší, protože mnoho televizorů bude upscale video na jejich nejvyšší rozlišení. Jsem v tom nedokončená práce. Musím investovat do počítače s rozpočtem.

To je v pořádku běžet PLEX na PC, ale stále vám chybí důležitá součást, kterou ignorujete: všechny integrované aplikace pro sledování Netflix, Hulu, Amazonu, Crunchyroll atd.

Nejlepší bezplatné alternativy Windows Media Center pro Windows 11/10

Pokud hledáte funkčnost Windows Media Center v systému Windows 11 nebo Windows 10, pak vás tento příspěvek může zajímat. Zatímco Windows Media Center mohlo být vždy první volbou uživatelů Windows nebo jejich nastavení domácí zábavy, existuje několik dalších bezplatných a dobrých alternativ, z nichž si uživatelé mohou vybrat.

Alternativy Windows Media Center pro Windows 11/10

Podívejme se na některé z nejlepších alternativ mediálního centra, jako je Kodi (Xbox Media Center), MythTV, MediaPortal, Plex Media Player a Freevo Media Center.

1] Kodi (Xbox Media Center)

Kodi dříve známý jako Xbox Media Center je zdaleka považován za nejlepší alternativu k Windows Media Center. Byl původně navržen pro Xbox a později byl zpřístupněn pro různé platformy jako Mac, Android, Linux, iOS a další.

Kodi je bezplatný přehrávač mediálních volných zdrojů, který umožňuje uživatelům sledovat videa, přehrávat hudbu, podcasty a všechny ostatní soubory digitálních médií z místního úložiště nebo z mediální karty. Kodi je k dispozici pro většinu běžných platforem pro použití s ​​televizory a dálkovými ovládacími prvky. Dodává se s různými pluginy, které umožňují uživatelům přístup k online obsahu na webových stránkách, jako je Pandora Radio, YouTube, Spotify a GrooveShark, atd.

I když je pro Kodi k dispozici mnoho neoficiálních tunerů, společnost také začala testovat oficiální u.Podpora TV TV tuneru na Xbox One, která umožňují uživatelům sledovat živé televizní programy na své herní konzole, pozastavit a převinout je.

2] MYTHTV

Tento software s otevřeným zdrojovým mediálním medicí byl vyvinut v roce 2002 a zahrnuje téměř každou standardní funkci, kterou vyžaduje přehrávač médií. Může převést váš počítač na kompletní digitální multimediální nastavení domácí zábavy s digitálním rekordérem. Mezi další funkce MYTHTV patří schopnost pozastavit, převinout a přeskočit jako televizní pořady, plánování nahrávek, úpravy zvukového hřiště a infračervené dálkové ovládání.

Lze jej považovat za jednu z nejlepších alternativ k Windows Media Center a také podporuje většinu populárních operačních systémů, jako jsou především Linux, Mac OS X a FreeBSD. Stáhněte si zde mythtv.

3] MediaPortal

Tento software s otevřeným zdrojovým mediálním centrem stojí za to přidat do seznamu alternativ k Windows Media Center. Funkčnost MediaPortal zahrnuje nahrávání, hraní a pozastavení živých televizních kanálů, přehrávání videí a hudby uložené v mediálních kartách a místním úložišti a zobrazování obrázků. Pluginy přidané do MediaPortal umožňují uživatelům sledovat videa nebo poslouchat hudbu online. Její LCD displeje, televizní tunery a infračervené přijímače z něj dělají kompletní nastavení domácí zábavy.

Tento přehrávač médií, speciálně navržený pro Windows Microsoft Windows, může být ovládán jakýmkoli vstupním zařízením, podporovaným operačním systémem Windows, jako je vzdálený počítač, gamepad, Kinect, klávesnice nebo Wii Remote. V zásadě přeměňuje váš počítač na kompletní řešení pro zábavu.

4] Přehrávač médií PLEX

Zatímco Plex neumožňuje uživatelům nahrávat živé televizní pořady, je to stále jeden z nejpopulárnějších přehrávačů médií v okolí. Kromě Windows, Plex podporuje také Mac, Linux, FreeBSD a mobilní zařízení. Organizuje vaše mediální data uložená v místních zařízeních a streamuje je do digitálních přehrávačů a chytrých televizorů.

Uživatelé si mohou prohlížet fotografie, sledovat videa nebo podcasty na počítači se serverem PLEX Media. Pluginy dále umožňují uživatelům sledovat online obsah na videu Netflix, Hulu a CNN. Získejte Plex zde.

5] Media Center Freevo

Toto je další open-source mediální centrum, které lze použít jako náhradu pro mediální centrum Windows. Mezi funkce Freevo patří digitální nahrávání videa, osobní nahrávání videa, přehrávání videí, hraní her, poslech hudby a další. Freevo může nahrávat televizní streamy a může také streamovat online videa z webových stránek, jako jsou YouTube, Hulu a Flickr, atd. Uživatelé mohou pozastavit nebo převinout živé televizní pořady a také naplánovat nahrávky s mediálním centrem Freevo.

Tento přehrávač médií může být ovládán jednoduchými vstupními zařízeními, jako je infračervené dálkové ovládání, klávesnice/myš nebo nějaká síťová aplikace.

Tip: Podívejte se také na přehrávač médií VLC a Moovidu.

Toto jsou některé alternativy pro Windows Media Center. Téměř každý software přichází s podobnou sadou funkcí a funkcí. Vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím.

nejlepší, bezplatné, alternativy, windows, media, center

Tento příspěvek vám ukáže, jak hrát MP4 na Windows 11/10.

Jak opravit problémy se systémem Windows Media Center v systémech Windows 11

Windows Media Center je velmi užitečný. Při jejich používání však můžete čelit některým chybám. Pokud taková situace nastane, můžete je snadno opravit pomocí různých metod. Tento tutoriál vám ukáže, jak opravit problémy se systémem Windows Media Center v systémech Windows 11. Metody jsou jednoduché, proto je vyzkoušejte a řekněte nám, co pro vás fungovalo.

Opravte problémy s mediálním centrem Windows

Pokud se vaše mediální centrum neotevírá, neustále spadne nebo se chystá chyby, můžete všechny tyto problémy vyřešit. Vyzkoušejte tyto metody a zjistěte, která metoda pro vás funguje.

Jak spolupracovat v Microsoft PowerPoint na počítačích Windows

Čistá bota

Nemůžete se automaticky zavést do čistého režimu a do této metody je zapojeno několik kroků. Budete muset deaktivovat software a služby a poté restartovat svůj systém.

Krok 1: Otevřete runbovní pole pomocí kláves zkratky Win R.

Krok-2: Zadejte nesprávné konfiguraci a stiskněte klávesu Enter.

Krok 3: Klikněte na kartu Služby.

Krok 4: Zkontrolujte pole Skrýt všechny služby Microsoft Services.

Krok 5: Klikněte na Zakázat vše.

Krok 6: Vyberte Použít.

Krok 7: Zavřete okno konfigurace systému.

Krok-8: Nyní otevřete správce úloh pomocí kláves zkratky Ctrl Shift.

Krok-9: Vyberte kartu pro spuštění.

Krok-10: Klikněte na povolené programy a vyberte Zakázat.

Krok-11: Zavřete správce úkolů a restartujte svůj systém.

Aktualizovat ovladače

Tyto problémy můžete opravit také aktualizací ovladačů.

 • Otevřete menu Winx pomocí kláves zkratky Win X.
 • Vyberte Správce zařízení.
 • Kliknutím na zobrazení adaptérů rozšiřte možnost.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na ovladač a vyberte Aktualizovat ovladač.
 • Vyhledejte vyhledávání automaticky pro možnost ovladačů.
 • Po aktualizaci řidičů restartujte systém.

Opravte Windows Media Center aktualizací

Měli byste vždy zajistit, aby váš systém byl aktuální. Někdy, pokud váš systém není aktualizován, může to také způsobit problémy pro váš systém.

Krok 1: Otevřete aplikaci Nastavení pomocí kláves zkratky Win I.

Krok-2: Vyberte Windows Update z levého podokna.

Krok 3: Klikněte na kontrolu aktualizací a pokud je k dispozici jakákoli aktualizace, aktualizujte a restartujte svůj systém.

Chkdsk

Pokud dojde k problémům s pohonem, můžete tento nástroj použít k vyřešení těchto problémů.

 • Klikněte na ikonu vyhledávání na hlavním panelu. typ CMD.
 • Vyberte běh jako správce. Zadejte Chkdsk /F C: a stiskněte klávesu Enter. C je název jednotky. Pokud chcete naskenovat jednotku D, můžete napsat D místo d.
 • Po dokončení skenování restartujte systém.

Epglistings

Problémy s mediálním centrem lze vyřešit přejmenováním adresáře Epglistings. Postupujte podle níže uvedených kroků:

Krok 1: Otevřete průzkumník pomocí kláves zkratky.

Krok 2: Na adresu adresy zadejte následující cestu a stiskněte klávesu Enter:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Ehome \ Packages

Krok 3: Hledejte epglistings a přejmenujte je.

Vyzkoušejte tyto metody, a pokud žádná z metod nefunguje, zkuste obnovit svůj systém do dřívějšího stavu. Dejte nám vědět, zda pro vás tyto metody vypracovaly nebo ne.

Jak nastavit Netflix na Windows Media Center v Windows Vista

Mark Baggesen je bývalý spisovatel LifeWire, který má 20 let zkušeností a má ve vývoji webových stránek, komunikací, webové analýze a databází.

Co vědět

 • Otevřete Windows Media Center ve Windows Vista. Vyberte ikonu Netflix. Zvolte nainstalovat spuštění otevřeného webu.
 • Na instalaci Netflix na obrazovce Windows Media Center vyberte Install Nyní další povrch.
 • Zadejte své jméno a heslo. Zvolte si pamatovat mě Pokračovat. Vyberte název a vyberte hru.

Tento článek vysvětluje, jak nastavit a přistupovat k Netflixu v systému Windows Media Center v Windows Vista Home Premium a Ultimate Version.

Přístup k Netflixu přes Windows Media Center

Filmy Netflix můžete hrát ve svém webovém prohlížeči z jakékoli verze Windows, ale Windows Vista Home Premium a Ultimate mohou streamovat Netflix přímo z plochy přes Windows Media Center. Když používáte Windows Media Center ke sledování Netflixu, můžete zobrazit filmy a televizní pořady nejen na svém počítači, ale také na televizi, pokud jej nastavíte tak, aby se připojila k mediálnímu centru Windows Media Center.

Chcete.li začít, otevřete Windows Media Center a vyhledejte ikonu Netflix. Pokud to nevidíte, přejděte na Nastavení úkolů Obecné možnosti automatického stahování Stáhnout nyní a získat instalační balíček Netflix WMC.

Jakmile to uděláte, restartujte Windows Media Center.

Spusťte proces instalace Netflixu

Možná uvidíte bezpečnostní zprávu od Windows. Pokud ano, stačí kliknout na Ano nebo OK a pokračujte v procesu.

Dokončete instalaci a spusťte Netflix

Počkejte, až bude instalace dokončena.

 • Klikněte na tlačítko Dokončit na obrazovce „Restart Windows Media Center“.
 • Po restartu WMC otevře přihlašovací obrazovku Netflix. Zadejte své uživatelské jméno a heslo, zaškrtněte políčko zapamatovat si a klikněte na Pokračovat.
 • Vyberte název, který chcete sledovat.

Pokud jste ještě nenastavili účet Netflix, obrazovka v kroku 2 vám také dává tuto příležitost, nebo můžete jít do Netflixu.Připněte si webový prohlížeč.

Vyberte film a přehrajte jej

Když se popis filmu otevře, jste jen sekundy od sledování vašeho filmu:

 • Kliknutím na PRAY Spusťte film.
 • Na obrazovce „Požadovaná přihlášení Netflix“ klikněte na ANO. Film začne hrát v systému Windows Media Center.
 • Upravte nastavení WMC podle svého vkusu a užijte si film.

Windows Media Center není podporováno v každé verzi Windows a některé verze, které mají, jsou jiné než vydání zahrnuté v Windows Vista. Proto nemůžete sledovat Netflix z Windows Media Center ve Windows 10, Windows 8, Windows 7 nebo Windows XP.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS